Čekám dítě a teď vidím doma roje zlatých mušek – Co je to?

28.2.2012 v Poradna 13

Dotaz:

Dobrý den mila Alue,
nevím co si mám o tom všem myslet. Loni v červnu jsem otěhotněla a tak jsme si s manželem našli lepší byt. Po nastěhování jsem si byla jistá, že byt je “čistý”, cítila jsem to tak, protože jsem už zažila několik strašících bytů.

Jednou se manžel oklepal, že mu proběhl mráz po zádech a já jsem za ním viděla zřetelně jakoby ustupující plamínek. Postupem času jsem začala vídat různé mžitky v perifermín vidění, jako zlaté a občas i černé mouchy. Sem tam i nějaký slabý kouř přímo před očima.


V současnosti jsem na tom tak, že mžitky vidím prakticky neustále, zřetelně a už i přímo před sebou, poletují si a libovolně mění směr, jsou hlavně zlaté. Jako bych měla doma velký roj zlatých mušek. Ještě musím dodat, že náš pes s oblibou kouká do kuchyně kamsi do prázdna, vrtí si u toho ocasem, nebo leží, kouká tam a kňučí. Jsem právě v devátém měsíci a zajímá mě, jestli to má nějakou spojitost a hlavně co to je, když tu nic nebylo? Doma žádné zvuky neslýcháme ani nijak jinak nestraší.

Bojím se, že s nočním vztáváním něco potkám. Poraďte prosím.
Děkuji

Odpověď:

Dobrý den,
Ale to je skvělé!
Zlatým mžitkům já přezdívám ,,sluníčka”. Jde o velice konstruktivní ochrannou energii.
Je hodně důvodů, proč u vás teď je a proč ji vidíte, můžu vám je vyjmenovat a vyberte si to, jak to budete cítit, ale můžete se té energie i zeptat, ona vám to může odpovědět sama.

1. Jste našla byt, který tuto dobrou energii už obsahoval a zasloužíte si ji vidět, proto ji vnímáte.

2. To může souviset s těhotenstvím. Propojení duše dítěte, která je naprosto čistá a nezablokovaná vám mohlo dát tohle vidění. Může se klidně stát, že po porodu se to uzavře, ale nemuselo by. Záleží to čistě na vás a tomu, jakou energii poté budete mít.

3. Energie je u vás pro vaši ochranu, pravděpodobně to bude spojené s příchodem dítěte.

Všechny možnosti jsou reálné a můžou být kombinované. Rozhodně se toho nebojte, je to dobré znamení.

Bylo by vhodné zlatým mžitkům děkovat, když je vidíte, protože je to v podstatě projev jejich dobré vůle, vyjadřujete tím úctu k ochraně, která se vám z vesmíru dostává a je to pro vás čest to vidět. Co by za to spousty jiných lidí daly.
Když už se vám tyto energie zjevují, můžete s nimi bez obav mluvit, třeba se něco zajímavého dozvíte.

Je to energie, ne bytost, ale obsahuje v sobě určité moudro a napojení na univerzum, proto na vás reaguje a může odpovídat.
Můžete tuto energii také libovolně prosit, aby u vás byla, když jste doma sama, nebo když potřebujete povzbudit / ochraňovat, nebo když vám jenom není dobře.

Jestli jste viděla už i mlhu, mohl to být duch, ale vzhledem k tomu, že vám doma nestraší, byla to spíš nějaká jiná konstruktivní bytost, která se na vás přišla podívat, nebo za vaším dítětem. Jestli anděl, něco elementárního, nebo z Vesmíru, to se už takto dodatečně určit nedá, ale máte důvod k radosti.

Mimochodem, že v případě mžitků nejde o vadu oka poznáte tak, že létají všemi směry a ne podle toho, kam pohnete okem. Vady oka navíc nemají zlatou barvu.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna – Energie”

Další obrázky víl – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Daysy 2012-02-28 06:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda..zajímavé.

Ikona diskutujiciho Erika 2012-02-28 10:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, opravdu zajímavé.Mě zas vrže nábytek a někdy hodně a už 2x nebo 3x se mi vypnula a zase zapnula televize sama od sebe.Mám kočku a občas se zničeho nic podívá jedním směrem a je chvíli vykulená.Tak nevím.Jo a navíc v poslední době špatně spím.Ta televize i nábytek je v místnosti, kde spím.

Ikona diskutujiciho Dzehenuti 2012-02-28 11:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No ja je vidavam taky a jsou pozitivni ;).Takze se neni ceho bat.

Ikona diskutujiciho evunka3366 2012-02-28 12:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte no aj ja by som chcela mat dar a vidieť svatske bytosti cítiť pokoj lásku. Možno to bude znieť smiešne ale aj ich objatie pohladenie by som potrebovala. Ja viem že sú snami aj ich o to prosím ale je to iné ked to človek môže vidieť na vlastne oči. Prajem všetkým pozehnany den s pozdravom Eva

Ikona diskutujiciho Lucka 2012-02-28 12:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj, moc zajimavy clanek :-)

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2012-02-28 12:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem byla těhotná, tak jsem zažila něco podobného … dokonce jsem cítila i příjemné vůně … pak jsem chodila a všechno čuchala, co tak hezky voní, ale nic konkrétního jsem nenašla. Nakonec se mi má ještě nenarozená dcerka zjevila v jisté vidině a smála se na mě a když tak pátrám v paměti, tak se mi zřejmě i zdála ve snu nějaký čas před otěhotněním. Smála se na mě a něco mi dávala (bohužel si už nepamatuji co to bylo), ale byl to hodně příjemný sen. Můj přítel, který také něco málo o těhle věcech ví, říkal, že ta vůně co jsem cítila je moc dobré znamení.

Ikona diskutujiciho Houp 2012-02-28 13:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Páni. To je hodně zajmavé. Upřímně já vidět tyto mušky, tak se budu dost bát, dokonce i o svoje psychické zdraví, ale po přečtení toho vysvětlení bych byla v klidu. Opravdu to je důvod k radosti. Příjemná ochrana by se mi taky hodila. Někdo má hold štěstí. Jo a gratuluji, budu přát aby miminko bylo, co nejzdravější, nejšťastnější a mělo nádherný život.

Ikona diskutujiciho Kethrin Whille 2012-02-28 17:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně to vidím taky :D Je to divné ale nevím co to je

Ikona diskutujiciho Veronika 2012-02-28 17:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale to je náhodička. Jsem teď úplně dojatá. Dnes jsem seděla v matice a periferně jsem viděla zlatou mžitku poletující kousek ode mě a potom i téměř před sebou a bylo to moc krásné a hrozně mě to potěšilo, zvlášť teď, když jsem si přečetla tento článek a objasnilo se mi, o co šlo 🙂 To je nádherný pocit. Slzy v očích mám, když o tom přemítám 🙂

Ikona diskutujiciho Narya 2012-02-28 23:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli se zlatými "muškami" míní takové ty tečky všude kolem, jak se neustále stáčí a mění směr jakoby v proudech (připomínají mi tím vodní pramínky), tak to je jediná věc, kterou vidím od narození. Spousta známých mi potvrdila, že to viděla také, kdysi v dětství.

Ikona diskutujiciho cajovnaprozeny 2012-02-29 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem cítila vůně v těhotenství.

Ikona diskutujiciho onni 2012-03-04 20:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tahleta kouzelna svetylka, tzv. mzitky pred ocima a kolem oci vidi hodne nebo minimalne hodne lidi kolem me, ale pokud vim, souvisi to se zmenou tlaku atd atd (a v tehotenstvi lidske telo zariva teda paradni zmeny, to jo). Ale fajn, nebudu tady psat nic o nutne, aspon minimalni, znalosti anatomie, je mi jasne, ze by me s tim hned vsichni poslali nekam :D Minimalne je to teda krasne, vzdycky me bavi to pozorovat, aspon nez to zmizi zase..

Ikona diskutujiciho Majda 2012-03-05 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

VIDĚLA JSEM OPAKOVANĚ POSKAKOVAT PO KUCHYNI ZELENÁ blýskavá světýlka – jakoby jiskřičky…Dcery se mi smály, ale jedna léčitelka a Duchovně silná pí. Renata Rovena mi potrdila, že to jsou paprsky archanděla Rafaela – zabývám se léčením a tak je prý se mnou. ( odpověď na mé prosby o léčbu pro mé okolí)…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek