Celostní lékař hovoří o síti 5G, šišince a možnostech ochrany před EM zářením: Návod na jednoduché cvičení

26.11.2019 v Prevence 6

Následuje přepis rozhovoru Gerharda Pellegriniho z rádia SOL s lékařem specializovaným na všeobecné lékařství a radiologii, dr. Manfredem Doeppem. Dr. Doepp pochází z Německa, ale svoji celostně-medicínskou praxi provozuje ve Švýcarsku. V interview jde primárně o vliv elektrosmogu na náš mozek, o nadcházející zavedení sítě 5G a o možnosti ochrany.GP: Mohli bychom si nejprve shrnout, jak se liší současná síť čtvrté generace od sítě páté generace (5G)?

MD: Současná síť 4G, typ LTE+, je pro lidské potřeby zcela dostačující. Dává nám možnost například sledovat online film na mobilu. Teď se nám ovšem tvrdí, že to nestačí – že musíme mít možnost stáhnout si celý film za 10 sekund! Rychlost a objem přenosu dat má vzrůst tak silně, že to současnému běžnému uživateli v podstatě ani nebude k ničemu. Celá země má být pokryta touto nesmírně efektivní wi-fi sítí, která poběží paralelně k normálnímu pevnému připojení (to na rozdíl od wi-fi nevytváří prakticky žádný elektrosmog). Ovšem počítá se s aktivním a intenzivním využíváním wi-fi umělou inteligencí, samořiditelnými auty a smart domácnostmi. Bude to úplně jiná úroveň internetu.

Jedná se tedy o obrovský skok, a to bohužel i ze zdravotního hlediska. Už současná frekvence 2,4 GHz je velký problém. Představuje „biologické okno“ – frekvenci, proti které se živý organismus neumí efektivně bránit. Plánované zvýšení na 3,6 – 4,8 GHz situaci ještě zhorší. Šestá generace, o které se už nyní uvažuje, a která by se měla začít zkoušet v horizontu 4-5 let, bude využívat ještě vyšší frekvence, až 30 GHz. Tyto vysoké frekvence enormně zatěžují tělo, zejména mozek. Dá se očekávat, že intenzita elektromagnetického záření v nejbližších letech vzroste až stokrát. Jsme nedobrovolnými účastníky obrovského experimentu, který nikdo nekontroluje.

Tahouny jsou v tomto ohledu asijské státy, zejména Čína. Tam není ochrana životního prostředí žádné téma a lidí je také dost. Evropští provozovatelé se cítí pod tlakem – musejí přece svým spotřebitelům přinést tu samou „kvalitu“.

Elektromagnetické záření o vysoké frekvenci má obzvlášť ničivý dopad na mitochondrie, zcela klíčové organely, které buňkám zajišťují energii. Jde o to, že záření mnohonásobně zesiluje tvorbu volných radikálů, které útočí na mitochondrie prostřednictvím spuštění mechanismů autoagrese. Snížená tvorba energie se na živém organismu projevuje zvýšenou únavou až vyčerpáním.

dr. Manfred Doepp

GP: V tomto kontextu bychom se měli zmínit i o šišince.

MD: Šišinka je vůči záření nejcitlivější orgán celého těla. Jakožto orgán, který musí z důvodu své hlavní funkce (zajišťování cirkadiánního rytmu) dobře vnímat různé druhy záření, obsahuje magnetity – velmi drobné „magnetky“, které citlivě vnímají elektromagnetická pole. Na šišinku je v současnosti veden útok na mnoha frontách. Tou první jsou zmíněná EM pole, pak chemtrails, obsahující těžké kovy, které se přednostně ukládají právě v šišince, a dále herbicidy a insekticidy; glyfosát se do šišinky vstřebává zvlášť ochotně. Jak opakovaně zjišťujeme v našem léčebném centru, lidí se skutečně fungující šišinkou už je jen velmi málo.

GP: Nepředstavuje snad šišinka rozhraní mezi hmotnou a duchovní stránkou člověka?

MD: Přesně. Kosmos komunikuje s člověkem prostřednictvím šišinky. Šišinka je centrální řídící instrument spojující Vyšší já (duši), osobnost člověka a jeho podvědomí. A když šišinka správně nefunguje, upadáme do stavu, který označuji jako zombifikaci.

GP: Ze školy si ještě pamatuji něco jako sinusové vlny, které jsou pro člověka velmi dobře snesitelné, mobilní síť však funguje na jiném principu.

MD: Ano, příroda využívá analogové signály a dává přednost sinusoidám. Ty nejsou vůbec nebezpečné a příroda je na ně zvyklá miliony let. To, co tu máme posledních cirka 25 let, jsou pravoúhlé (digitální) impulsy, které nemají s přírodou nic společného. Každému, komu záleží na vlastním zdraví, doporučuji nadále používat počítač s kabelovým připojením, a nepořizovat si domů wi-fi.

GP: Velkou popularitu mají tvé cviky určené k „odpojení“.

MD: Jsou to tři velmi jednoduché cviky, které zaberou asi minutu a přitom jsou nesmírně účinné. Zabírají obzvlášť dobře u dětí, které se pak lépe koncentrují a dokonce se jeví jako inteligentnější, ale samozřejmě pomáhají i dospělým. Je nutné dostat se z nepřirozeného stavu, do kterého uvádí mozek EM záření – kdy jednotlivé mozkové oblasti fungují odděleně a jejich vzájemná komunikace je omezena. Tato cvičení opět uvádějí mozek do rovnováhy.

Zde jsou ve videu ukázky jednotlivých cviků:

Dr. Manfred Doepp über 3 Übungen zum entswitchen!

1:40: Cvik č. 1: překřížit ruce, palec pod obočí, prsty nad obočí, jemně masírovat, tzn. držet obočí mezi palcem a ostatními prsty a citlivě mačkat. Provádět minimálně 20-30 sekund.

3:30: Cvik č. 2: opět překřížit ruce a masírovat okraje ušních boltců. Po 20-30 sekundách by se měl dostavit pocit lepší jasnosti uvažování a větší vyrovnanosti.

4:50: Cvik č. 3: malíčky na body pod a nad horním rtem, jak jsou zřejmé na videu, a jemně masírovat. V polovině času vyměnit ruce. Cviku věnovat 20-30 sekund. Soubor cvičení lze podle potřeby provádět opakovaně.GP: Moderní doba nás konfrontuje s novými typy závislosti. Jak souvisejí s elektrosmogem?

MD: Na elektromagnetickém záření lze skutečně získat závislost. Její druhou komponentou je závislost na mobilech a třetí závislost na internetu. Všechny tři aspekty se šíří obzvlášť mezi dětmi a mladými lidmi. Podle oficiálních anket přiznává 80 % mladistvých, že nejsou schopni žít bez mobilu – že takový život považují za zbavený smyslu. Bez mobilu vydrží maximálně tři hodiny. To už lze označit za závislost.

GP: Pokud je dítěti či mladistvému přístroj odebrán, může se dokonce dostavit agresivní reakce.

MD: To je pravda, stejně jako při nucené abstinenci od heroinu se objevují výbuchy hněvu a podobné chování. Závislost v podstatě znamená, že člověk touží po něčem, co mu škodí, a odmítá to, co je pro něj dobré.

GP: Vraťme se ale zpět k šišince. Jaké postupy doporučuješ k jejímu čištění a aktivaci?

MD: Šišinka je nejvýše uložená endokrinní žláza našeho těla a slouží jako centrální. Produkuje především hormon melatonin, bez kterého bychom nespali, ale má i mnoho dalších řídících funkcí, potřebných pro podřízené žlázy.

GP: Již jsme mluvili o tom, že se v šišince ukládají toxiny. Je tedy nezbytné ji detoxikovat.

MD: Velmi vhodná je tinktura z koriandrové nati. Je dobré dodávat i některé velmi hodnotné, tzv. esenciální aminokyseliny: fenylalanin, thyrosin, tryptofan. Celé tělo a zejména šišinka také miluje vibrace. Těch dosáhneme velmi jednoduše, stačí prozpěvovat ómmm.

GP: Toto všechno tedy posiluje šišinku. Slyšel jsem, že ta se může i scvrkávat.

MD: Je to tak, při dlouhodobé neaktivitě se šišinka zmenšuje. Vzniká v ní tzv. „mozkový písek“ – krystalické struktury se v ní shlukují a vytvářejí drobné kousky, trochu podobné písku u moře.

GP: Jaké jsou další metody a prostředky, které pomáhají šišince?

MD: Zmínili jsme se již o třech kineziologických cvicích a o tinktuře z koriandrové nati; denně 5 kapek na jazyk. Pak jsou tu výrobky Ray Guard / Human Firewall – to je v podstatě jediná firma (a znám v tomto směru všechny po celém světě), která nevyužívá jen energizované čipy, ale i zcela speciální, dvacet let vyvíjenou směs minerálů.

GP: Je asi dobré zmínit, že čipy jsou určeny k připevnění na přístroje, které vyzařují EM pole…

MD: Ano, tyto čipy redukují elektromagnetický smog uvolňovaný z jednotlivých přístrojů. U 3G a 4G ještě dostačovaly, ale pro 5G jsou moc slabé.

GP: Jakým způsobem ty čipy působí?

MD: Po připevnění na zařízení, dejme tomu mobilní telefon, podle tvrzení výrobců zajišťují neutralizaci záření – rušení destruktivních informací. Tato neutralizace je rozsahem ovšem dost omezená. To, co nás nyní čeká, vyžaduje nový přístup. Firma RayGuard má k dispozici unikátní směs minerálů a krystalů – polodrahokamů a fullerenů v takovém poměru, že směs sama o sobě vydává záření, a to ve formě sinusových vln, které jsou fyziologické, normální. Tyto vlny vytvářejí ochrannou vrstvu kolem člověka, který směs nosí na těle.

GP: Takže směs sama o sobě vytváří záření?

MD: Jistě, krystaly křemíku a germania se používají v elektronice, to je známá věc. Obsahují je například tranzistory, a právě tyto krystaly se využívají k ochraně před elektrosmogem – v podobě malých zařízení, která člověk nosí u sebe.

GP: Je zajímavé, že křemík v podstatě není nic jiného než křemenný písek, naprosto přirozený minerál, který se na zemi hojně vyskytuje.

MD: Správně. Obyčejný, ale s fenomenálními vlastnostmi. Například když na něj vyvineme tlak, vzniká elektrický proud. Nebo když jdeme bosi po mořském břehu, napůl vodou, napůl pískem, tělo se uzemňuje a elektrický náboj vyvolaný elektrosmogem se vybíjí do vlhkého písku.

GP: Je ještě něco, co bys teď na konci vysílání chtěl sdělit našim posluchačům?

MD: Snad jen to, že šišinka představuje i čakru, která obsahuje lásku, a to primárně lásku k sobě: dělat pro sebe dobré věci a neškodit si. Nakonec je tedy láska řešením všech těchto problémů.

přeloženo ze zdroje: https://www.planetsol.eu/members/dr-manfred-doepp/mediapress/2018-09-23-studiogast-dr-manfred-doepp-humanmedeziner/
překlad pořídil: https://kamenovo.cz/
korektury: Aluška.orgKomentáře

Ikona diskutujiciho Moudravrba 2019-11-26 14:44:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je dobré, že už i oficiální vědci a doktoři uznávají, že 5G je škodlivé na lidský organizmus.

Mě pomáhá jednou týdně si zajet do nějakého parku a vyjít horu. V horách je vzduch čistý bez nečistot. Krásně si tam člověk pročistí hlavu a odstraní napětí a stress. Krásně se pak spí. Potom Chi-kung a meditace jsou také dobrý pomocníkem k odstranění nánosů ze svého tělo, které vzniknou po záření.

Já když si dlouho těmito metodami nepročišťuji tělo a mysl, tak přesně jak říká DR. v tom článku, cítím hlavně duševní vyčerpanost, než fyzickou a určité tlaky, jako kdyby se člověk vařil sám v sobě. Pokud zavedou to 5G a bude to ještě několikrát horší, tak už nejspíš člověku nezbude nic jiného, než odejít do lesa. Teď sleduji seriálovou sérií Život v sevření mrazu, která je o tom jak lidé žijí v Aljašské divočině. No život to není jednoduchý (zvlášť pro vegetariána), takže by to také nebyla žádná výhra.

Nejjednodušší asi bude, když zaměřím sílu své myšlenky, kterou nasměřuji k vypálení generátorů a Elonu Maskovi ty družice shodím z oběžné družice. A věřte, že to udělám!!! Mám zmáčknout to červené tlačítko??! Já to udělám!!! Budete mě dlouho štvát!!!? Mě už je všechno jedno!!!

Ikona diskutujiciho Iva 2019-11-26 21:22:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli to dokážete, jen do toho! Každý, kdo má sílu a schopnosti jakkoliv mařit hnusné plány té sebranky, má dle mne morální povinnost to udělat. Každý jeden se počítá. Díky.

Ikona diskutujiciho Zuzana 2020-01-02 20:33:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Pridám sa 😀

Ikona diskutujiciho kiana 2020-01-03 02:27:00
Ikona diskutujiciho
sipka

jj 😀

(já taky)

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-11-26 20:57:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já vážně neznám slov, která mohou vyjádřit můj údiv nad všemi tvými neuvěřitelně nabitými články první jakosti o tom, jak si aktivovat epifýzu…. Opravdu ti děkuji za všechen čas, který jsi tomu věnovala. Já jsem si říkal, že to bude pecka, ale tvá série je BOMBA 😀 teď už neexistuje žádná výmluva pro všechny, kteří se snaží otevřít duchovní schopnosti. Jak se vyhýbat zavápnění a jak se jí také zbavit, výroba domácího octa, binaurální rytmy, meditační cviky…. Paráda!!!! Ještě jednou díky, jsi naše moudrá ╰(*°▽°*)╯

Ikona diskutujiciho hanka 2019-11-26 22:15:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělé video o účincích wifi – nedá se popřít že škodí živým organismům. Rozesílám známým.
https://vimeo.com/359157026

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek