Černooké děti: Démoni, které nesmíte pozvat dovnitř

28.4.2021 v Paranormální jevy 15

Jsou černooké děti pouhá legenda? Ve světě se objevila svědectví, která poukazují na to, že na příbězích o těchto bytostech bude něco pravdy. Černooké děti jsou známé jako bytosti, které vypadají jako normální děti a chodí ve dvojicích. Podle svědectví k vám přijdou a zeptají se, jestli je pustíte dovnitř… a to nikdy nesmíte udělat.Poznáte je tak, že mají černé oči, včetně bělma. Jejich zrádnost tkví právě v jejich nevinném vzhledu. Kdo by očekával něco špatného od dvou malých dětí a proč by je nemohl pustit do domu, nebo do auta, že?

Tyto ,,děti“ mají bledou tvář, černé oči a mohou přijít a zaklepat vám na okno u domu, nebo na okno auta. Mohou říct, že se ztratily, neznají cestu domů a potřebují vaši pomoc. Doporučený postup, pokud by se vám to stalo, je neotevírat jim a nezvat je dovnitř. Říct jim, že zde nejsou vítány. Pokud je to mezi dveřma, zavřít co nejdřív dveře, nezvat je dovnitř a říct jim, aby hned odešly.
Když černé děti úspěšně odmítnete, mohou se naštvat a dramaticky změnit své vzezření.

Nikdo neví, odkud se přesně vzaly příběhy o černookých dětem, ale zprávy o nich se začaly objevovat okolo roku 1990, kdy se ozvali svědkové, kteří se s nimi údajně setkali osobně.

Obvykle chodí v době, kdy už je pozdě večer, nebo noc a okolo nejsou svědci. Ani lidé, kteří říkají, že je potkali, netuší co to je za bytosti.

Černooké děti k vám nemůžou, pokud je nepustíte dovnitř. Žádají a prosí o povolení do vašeho prostoru vejít, což je zajímavé, protože podobná věc je známá i o upírech a je znázorněna i v populárních filmech a seriálech. I démoni potřebují povolení, aby na vás mohli… Jsou tedy černooké děti nějaký druh démona?

Svědectví
Toto je zkušenost ženy, která tvrdí, že se s nimi skutečně setkala:

Byl rok 2015, spala v ložnici vedle svého manžela a najednou uslyšela hlasité klepání na vstupní dveře. Byly asi dvě hodiny ráno. Tu noc byla silná sněhová vánice, proto se žena domnívala, že jde o někoho, kdo uvíznul a potřebuje pomoc.
Podívala se z okna a videla otisky nohou ve sněhu, bylo aktivované světlo na pohybové čidlo, ale nikde žádné auto. Probudila manžela a šli se spolu podívat ke vchodu.
Když otevřeli dveře, uviděli dvě děti v odhadovaném věku 9 let. Chlapec a dívka stáli ve sněhu, neměli oblečení vhodné do zimy, měli staromódní účesy a oba se upřeně dívali do země.

Zvláštní je, že manželský pár v tu chvíli jímala nepopsatelná hrůza. Bylo to zvláštní, proč by se báli dvou malých dětí? S obtížemi se jich zeptali, kde mají rodiče.
Děti odpověděly: ,,Brzy tu budou.“
Manželský pár se domníval, že se děti nějak ztratily v blízkém lese a přestože z nich cítili zlo a měli tušení, že to nemají dělat, pozvali obě děti dovnitř, protože venku byla obrovská zima a děti byly oděny dost nalehko.
Nabídli jim jídlo a pití  a zeptali se jich, co se jim stalo, odkud jsou. Ale každá odpověď na všechny otázky byla: ,,Naši rodiče tu brzy budou.“
Manželé si všimli, že mají děti až podezřele klidný tón hlasu, který vůbec neodpovídá situaci, kdy se malé dítě ztratí venku a jsou u cizích lidí. To ještě více zesilovalo jejich hrůzu z těchto dětí.
Dokonce i jejich kočka, která byla jinak velmi přátelská a přítulná, se začala chovat divně. Schovávala se a když si ji žena chtěla pohladit, začala na ni syčet.

Žena dále pokračuje ve výpovědi následovně: ,,Vrátila jsem se do obyváku. Děti seděly na gauči a byly neuvěřitelně klidné a tiché. Můj muž tam seděl s obličejem v dlaních.
Zeptala jsem se ho, co se děje. Řekl mi, že náhle pocítil závrať a slabost.
Pak jsem se otočila na ty dvě děti a to, co jsem uviděla, mě tak vyděsilo, že jsem měla co dělat, abych v hrůze neutekla z domu. Jejich oči byly kompletně celé černé. Neměly žádné bělmo.

Když viděly, že mě vyděsily, vstaly a zeptaly se, jestli mohou použít koupelnu. Snažila jsem se být co nejvíc v klidu a ukázala jsem jim, kde to je. Do koupelny vešly obě společně.
Pak jsem spěchala zpátky za manželem a zeptala jsem se ho, jestli viděl ty jejich černé oči. Viděl je taky a přirovnal je k očím, které měl kdysi jeho bratr po autonehodě, když je měl úplně zalité krví.
Pak jsme diskutovali o tom, čím děti to jsou a náhle můj manžel začal krvácet z nosu. Nikdy neměl tyhle problémy a já jsem prostě věděla, že je to kvůli těm dětem. Začala jsem brečet a spěchala jsem pro papírové kapesníčky pro manžela.“

Žena pak vypověděla, že v tu chvíli vypadl proud a celý dům se ponořil do tmy. Uslyšela manžela v obyváku, jak zakřičel leknutím. Spěchala zpět do obyváku a potkala děti, jak nehnutě stojí v hlavní hale. Nastalo ticho.
Poté jedno z dětí řeklo: ,,Naši rodiče jsou tady.“
Poté se obě děti vydaly k hlavním dveřím, otevřely si a vyšly ven do zimy, aniž by za sebou zavřely.

Žena se podívala ven za nimi a v tu chvíli viděla, že je na silnici před domem zaparkované černé auto, u kterého stojí dva vysocí muži oblečení celí v černém a zírali na ně. Pak všichni sedli do auta a odjeli.

Po tomto hrozném zážitku se manželskému páru dařilo velmi špatně. V průběhu příštích několika měsíců se jim beze stopy ztratily tři kočky. Čtvrtou kočku našli mrtvou v louži krve uprostřed obyváku. Její zranění vypadala, jakoby ji napadlo nějaké obrovské zvíře.
Manžel neustále krvácel z nosu, navíc byl diagnostikován se vzácnou a agresivní rakovinou kůže.
Z nosu často nevysvětlitelně krvácela i manželka, rovněž trpěla na častou slabost a závratě. Od setkání s dětmi se jí prudce zhoršilo zdraví.

Svoji zkušenost uzavírá takto: ,,Vím, že se to všechno stalo, protože jsem ty černooké děti vpustila do domu. Všem lidem jsme řekli o těchto divných dětech, ale nikdo jiný je nepotkal a někdo se nám dokonce i vysmál, že jsme se báli malých dětí. Ale my víme, co jsme viděli. Přála bych si, aby manžel nikdy nevzal za kliku a ty dveře nikdy neotevřel.
Chci ostatní lidi varovat. Moje rada je, pokud by se vám to stalo, mít zamčené dveře, zavolat policii a počkat do rána. Neudělejte stejnou chybu, jako my.“

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021Komentáře

Ikona diskutujiciho stenly919 2021-04-28 08:58:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím tě aluško, zajímavý článek, ale chci se zeptat, nevím jestli se pletu, ale nebyl tu už někdy v minulosti podobný článek ?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-04-28 08:59:17
Ikona diskutujiciho
sipka

na toto téma byly asi tři

Ikona diskutujiciho stenly919 2021-04-28 16:40:29
Ikona diskutujiciho
sipka

A můžeš prosím aluško, je – li to možné semka hodit odkazy na ty tři další články, rád bych se na to zpětně podíval.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-04-28 21:35:08
Ikona diskutujiciho
sipka

vpravo nahoře je vyhledávání

Ikona diskutujiciho adri 2021-04-28 13:01:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

uuuáááá ….. fuuujj … úplně mě zamrazilo z toho článku, jsem se otřepala

Ikona diskutujiciho Nini 2021-04-28 13:58:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No fuj, tohle potkat někde v noci tak dělám, že tam nejsem 😅 nejhorší je, jestli ty oči umí maskovat, tak si člověk myslí, že to jsou normální děti, kteří potřebují pomoc. Nebo si toho ti manželé nejdřív prostě nevšimli…že je měly celé černé.

Ikona diskutujiciho mif 2021-04-29 19:39:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alu. Ti lidi nejsou z tohoto světa. A nejsou to lidi. To je třeba pochopit: ani z našeho astrálního světa. Občas se otevřou dveře, osobně nevím kam, a proudí k nám, osobně nevím odkud, hodně podivné entity. Třeba zrovna černookáči. Doporučuju vyhnout se jakémukoliv kontaku – fyzickému, verbálnímu a /když umíš/ i nonverbálnímu. Nezveš je do bytu, zveš je do sebe. Fakt bacha!

Ikona diskutujiciho Král Miroslav 2021-05-15 12:14:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A kdyby lidí věděli o této stránce, to by bylo zajímavych i strašidelných příběhů.
Jako třeba před léty šla rodinka na Plzeňsku na houby a žena se ztratila. Ona sama se objevila v jiném světě. Nad vesnicí a k ní přijeli muži s klobouky na koních. Ptali se jí, jak se tam dostala, že neví. Jeden ji kopl do zad a ona se ocitla zpět v lese s modřinku na zádech. Rodinka ji hledala 4 hodiny… Obdobně se to stalo s vědeckou výpravou do hor v jižní Americe. Ocitli se náhle antickém náměstí, muži v bílých dlouhých róbách jak to známe z filmů. A také přijeli muži s klobouky na koních a po otázce, co tam dělají, je nakopali do zad a byli zpět. A jako třešničku na dortu si já osobně přidám pořad Klímy z jihlavského podzemí. Kamera v noci zaznamenala na stěně stín muže, který odpovídal popisu jezdce na koni ženy z Plzně, i s tím kloboukem.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-16 09:51:06
Ikona diskutujiciho
sipka

máš o té ženě co přešla do jiného času nějaký článek, nebo video?

Ikona diskutujiciho kiana 2021-05-25 21:13:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi před dvěma lety jsem šla v létě před dům na lavičku a seděla jsem tam nějakou dobu, cca 20 min. Pak jsem viděla, jak mým směrem jedou lidi na koních (nikdy předtím ani potom jsem tu na koni nikoho jet neviděla). Mám koně ráda, tak jsem tam zůstala sedět a že počkám, až přijedou blíž, tak jestli pojedou kolem, že se podívám na koně (které jsem už dlouho neviděla). Oni jeli směrem přímo ke mně, jenže jak se přiblížili, tak jsem si všimla toho, že jsou ti muži podivně oblečení. Byli celí v černém (i když bylo léto, tak měli černé asi jezdecké boty, černé kalhoty a takové podivné černé delší róby a na hlavě měli všichni černý klobouk). Třeba to bylo oblečení/dres nějakého jezdeckého spolku, ale opravdu se to sem vůbec nehodilo. Nevypadali jako ze staré doby, vypadali prostě divně. To už se přiblížili celkem blízko a byla jsem z nich nervózní. Jeli přímo mým směrem a upřeně se na mně dívali. Jiní lidé v tu chvíli asi venku na těch lavičkách nebyli, jinak by mě totiž tito lidé tak neznervóznili. Když přijeli na kraj toho prostranství s lavičkami, tak se na mě furt koukali, ale já na ně taky (protože jsem z nich byla nervózní když byli tak divně oblečení). Nějak jsem si řekla, že ke mně prostě nepojedou a oni koně otočili tak, že objeli po hranách to prostranství s lavičkami (po obdélníku). Takže jsem si prohlížela to divné oblečení a přemýšlela jsem, odkud asi jsou. Ještě párkrát se na mě dívali a pak zajeli za roh z mého dohledu, šla jsem domů. Byli minimálně 2, ale už nevím, jestli byli 2 nebo 3 (nebo víc, max 4, ale myslím si, že víc jak 3 asi nebyli). Možná to byli normální lidi jen divně oblečení, ale vidět muže s klobouky na koni, kteří jsou celí v černém v podivném hábitu a jedou vzdušnou čarou přímo směrem, kde sedíte (pak to naštěstí otočili a objeli mě) – připadalo mi to divné – byli ti muži na koních z příběhu té ženy a dalších taky celí v černém a měli i černý klobouk a nebo jak byli oblečení?

Ikona diskutujiciho Ivan 2021-05-15 17:12:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tjo… ale to zajímavé na veci je, ze az doposud byly cernooké osoby pokládány za normální prvek nasi kultury, cernooká vívka, cenrnooký mládenec se mohou vyskytovat v kdejaké tradicní pohádce nebo vyprávení aniz by se melo jednat o neco suspektního, „cerné oci“ jsou výrazným prvkem osobnosti a nemely by být nijak na skodu, vzpomenme si na národní písen „Cerné oci jdete spát… ráno musíte brzy vstát“ nebo jak to bylo. Vzdycky jsem si jen marne snazil predstavit jak asi ty cerné oci vypadají, nikdy jsem sám totiz zádné nepotkal. To mne ani nenapadlo, ze by mohly mít cernou duhovku ale i belmo(!) Po pravde receno , kdybych mel potkat osobu i s cerným belmem, dal bych se asi pred ní na útek neb bych ji asi pokládal za nebezpecného demonického robota a na dalsí kontakt bych byl sotva zvedavý. Takze ti „normální“ cernoocí jestli opravdu jsou, jsou tedy normálními lidskými bytostmi, na rozdíl od téhle vpravde podezrelé detské dvojice s cerným belmem, to asi být lidé ani nemohou jak uz tady nekdo napsal, tedy odjinud a k nám si asi jen vyjízdeji na svoje rejdy aby nás prepadali a odsávali z nás síly, za kterýmzto úcelem se docasne mazane predelávají na lidské deti, které se snazí vypadat nevinne a sladce.

Existují ruzné napr atavistické telesné úchylky, které mohou i nemusí mít demonickou nótu, napr se u nekoho mohou chvilkami objevovat reptiloidní podlouhlé zornice, nebo má treba, verte ci neverte, dvojité rady zubu v puse, ty snad ani videt nejsou, nekde jsem zahlíd, ze to muze existovat… Moc akutní jako partneri to asi nejsou, takových genu se z prirozených duvodu stítíme. Plati ale pro tyto osoby, ze by meli alespon usilovat o co nejcistsí lidské srdce, pak by mohly projít zivotem co nejsnadneji.

Ikona diskutujiciho ivan 2021-05-15 17:15:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo jeste jednu otázku: okud se vzaly nebo odkud pocházejí ty fotky tech trí detí s cerným belmen tady nahore?

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-05-17 10:43:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Žeby fotky bežných detí upravené v fotoshope? Keď dáš do vyhľadávača black-eyed children real photo tak nájdeš podobných fotiek plno. Ale či sa niekomu niekedy podarilo odfotiť reálne čiernooké dieťa a existuje nejaká pravá fotka, skôr pochybujem že by si niekto trúfol fotiť cudzie (a navyše desivé) decko a že by mu démonské decko poslušne pózovalo.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-05-16 22:19:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeden chalan išiel v autobuse a bola tam príťažlivá čiernooká žena. Vystupovala sama na zastávke niekde pri poliach kde nič moc nebolo a telepaticky ho zviedla takže vystúpil za ňou aj keď tam nemal v pláne vystúpiť. Vošla do nejakého opusteného kostola tak ju nasledoval a v kostole ukázala svoju démonickú podobu, chlap sa vyděsil a utiekol. Vlastne už ani neviem či bola čiernooká alebo čiernovlasá je to dávno čo som o tom počul ale dávalo by logiku že by démoni brali na seba podobu detí prípadne pekných žien aby zmiatli ľudí a aby si ich pozvali domov, aj keď je jaksi nejasné o čo tým démonom ide.

Ikona diskutujiciho kiana 2021-05-25 21:40:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No a v jiném městě jsem šla jednou když se začínalo stmívat (tedy kolem 19 hod cca, myslím, že to bylo na podzim) prázdnou ulicí a proti mně šly dva kluci, odhadem 8 a 10 let. Když jsme se míjeli, tak přišli ke mně docela blízko (cca na 1m ode mně) a stoupli si tak, že mě jakoby obklíčili (zatarasili mi cestu vpřed z obou stran – zepředu a zleva z mojí strany, zprava jsem měla plot). Ten starší řekl „chceš něco ukázat?“ a myslím, že mě trochu přemlouvali (a chtěli odpověď ano/ne – ptž já řekla „podle toho, co to bude“ či nějakou takovou odpověď) a oni myslím „něco nečekaného/nadpřirozeného“ či tak nějak odpověděli a pak ještě „prosím řekni ano“ – no koukla jsem se jim na ruce, nic nedrželi, neměli žádnou tašku, vypadalo to, že není nic, co by mi mohli ukázat (oblečení měli normální). Napadlo mě, jestli mě třeba nechtějí okrást když stojí tak blízko a hlídala jsem si peněženku v batohu. Nakonec jsem jim řekla „ne“ a že spěchám a rychle jsem odešla. Proč to sem píšu je to, že v jednu chvíli (když jsem jim řekla „podle toho, co to bude“ a oni něco jako „něco nečekaného“ či co přesně odpověděli už si nepamatuju, tak jsem uviděla v hlavě představu, že jim zčernají oči vč. bělma a dost jsem se začala bát). Proto jsem pak řekla „ne“. Děti měli ale oči celou dobu normální a co by se stalo, kdybych dala souhlas, už asi nezjistím. Potkala jsem je kousek od místa, kde jsem tenkrát bydlela (dalo by se říci kousek od brány když jsem odcházela ven). Kam ti kluci pak šli nevím, protože jsem se za nimi neotáčela. Sice bych teď byla zvědavá, co mi asi tak mohli chtít (třeba to ale byla nějaká blbost = dětská sázka apod. – to, že by chtěli ať s nimi někam jdu kde mi ukážou např. ztraceného psa to ale nebylo, chtěli mi ukázat něco „hned na místě“), ale černé oči jsem v té době fakt vidět nechtěla, takže pokud to mělo být toto, tak jsem ráda, že jsem to nedovolila. Já si myslím, že černé oči vč. bělma = black goo.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek