Česká televize: Očkování je zbytečné riziko a před nemocí nechrání

2.12.2012 v Zajímavosti 35

Dr.Eleková konečně řekla lidem veřejně pravdu v české televizi. Klobouk dolů a všechna čest, děkujeme!

Paní Eleková napsala k tomuto krátkému videu i související článek, kde shrnuje mimojiné v bodech, PROČ má názor takový, jaký prezentuje.

Ocituji pouze úvodní část článku, zbytek vám velice doporučuji si přečíst přímo ve zdroji: slobodavockova.sk/proč se neočkovat proti chřipce

,,Pro čtenáře dosud příliš neobeznámené s problematikou očkování budou mé názory extrémní. Předem upozorňuji, že na vše, co tvrdím, mám na rozdíl od zastánců očkování vědecké důkazy. Mnohokrát v historii se ukázalo, že převládající názor není správný. Nemusíme chodit daleko, stačí se vrátit do 50. let minulého století, kdy lékaři propagovali cigarety, viz http://www.youtube.com/watch?v=gCMzjJjuxQI. Před necelými 200 lety si lékaři nemyli před operacemi ruce. Na začátku každého pokroku je často jediný člověk, který myslí a vidí jinak. Já nejsem jediná, patřím k menšině lékařů a vědců, kteří začínají pochybovat o očkování. Na medicíně mě samozřejmě učili něco jiného, učili mě to, co dnes říkají v televizi právě zastánci oficiální linie. Musela jsem i díky negativním osobním zkušenostem dojít k jinému názoru a nebyla to lehká cesta.“

Česká televize 11.X.2012 – MUDr. Ludmila Eleková o očkovaní proti chrípke a očkovaní všeobecneS vyjádřením Dr.Elekové souvisí následující video, kde mluví další odborníci o tom, co mohou způsobovat látky ve vakcínách. Má pouze 4 minuty a je vteřinu od vteřiny napěchované tím, co každý z nás nutně potřebuje vědět.

Očkování skutečně je nebezpečné, konečně se našli lidé, kteří se nebojí to říct. – Věnujte tomu pozornost, dokud je to k dispozici. Speciálne zbystřete na konci, co poví paní v růžovém saku – ošklivá pravda, kterou nikdo nechce slyšet 🙂

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=ChVMJKLLe24


Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Oblíbená videa“ – Zde

Máte dotaz? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Robka 2012-12-02 07:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je hodně zajímavá problematika. Z vlastní zkušenosti vím, že očkování proti chřipce je jen výmysl farmaceutických firem a je absolutně neúčinné – sama jsem ho absolvovala na nátlak zaměstnavatele jen jednou a byla jsem pak celou sezónu nemocná. Všem, kteří se mě ptají, zda očkovat, či ne (pracuji se seniory) doporučuji neočkovat. Praxe je ale taková, že lékaři většinou ty staré lidi straší a po pětašedesátce už očkují automaticky všechny, které doslova přemluvili.

Ikona diskutujiciho Lenin 2012-12-02 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proti chřipce a jiným banálním – pro mladého a silného člověka v podstatě neškodným – nemocím se očkovat nedávám. Přijde mi to jako škoda peněz a času. Ovšem proti nebezpečným nemocem, jako je žloutenka, encefalitida a podobně očkovaná jsem a na pozitivní účinek očkování věřím.

Ikona diskutujiciho Tammy 2012-12-02 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako malá jsem nesnášela doktory :D Bránila jsem se zuby nehty všem vyšetřením, odběrům, lékům a očkováním. Měla jsem šílený strach, když jsem měla jít na povinné očkování a matka si se mnou v tomhle dost užila. Vždycky jsem ječela, že to nechci a ať mě nechá doma, ale to nééé, to je povinné. A proč?!

Ikona diskutujiciho myší královna 2012-12-02 10:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Já naprosto souhlasím! Jsem podobný případ. Díky očkování se podařilo na světě zničit spoustu smrtelných nemocí, které údajně jsou, ale někde schované, ve zkumavkách 🙂 Nevím, co si myslet třeba o očkování proti HPV, někteří jej proklínají, někteří děkují nebesům. Očkovat se proti chřipce je zbytečné, pokud jí člověk dost topinek s česnekem, pije hodně slivovice a má nějak dobrou imunitu 🙂

Ikona diskutujiciho Angel 2012-12-02 10:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se po očkování proti klíšťové encefalitidě spustil atopický ekzém – možná je to náhoda, ale teď, nedávno mi úplně zmizel a bylo to jako zázrakem v době, kdy už měla "účinnost" toho očkování mizet. Mamka se mnou taky docela souhlasila a dohodly jsme se, že když nějaký to očkování budu chtít, tak prosím, ale že mě nebude nijak nutit. Jenom z jednoho jsem se nevyvlíkla.

Ikona diskutujiciho K. 2012-12-02 11:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

První video jsem už před nějakou dobou viděla a musím dát doktorce Elekové jednoznačně za pravdu. Nejsou to jen konspirace, tohle jsou fakta, která si málokdo uvědomuje. Vždy převládá názor, že doktoři to s námi myslí dobře… Vždyť co se nám může stát… Vždyť proč by některá očkování měla být povinná?

Ikona diskutujiciho K. L. 2012-12-02 11:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Babe 2012-12-02 12:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Při čtení Doby Jedové jsem si uvědomilo, jak je to zajímavé, kolik hliníku se do mě dostalo jen pro "mé dobro".

Ikona diskutujiciho Sandy 2012-12-02 13:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Paní doktorku Elekovou znám osobně, je to úžasná ženská. Velmi inteligentní lékařka, která navíc studuje i alternativní směry, jako je třeba terapie Cesta. Pokud před ní řeknete výraz "minulý život", nebude volat Bohnice, ale zcela samozřejmě vás vyslechne.

Ikona diskutujiciho benetka 2012-12-02 14:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Člen rodiny se nechal očkovat proti žloutence, následek byl zánět jater, jehož léčba vyžadovala hospitalizaci.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2012-12-02 14:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S očkováním je to složité. Třeba souhlasím s tím proti obrně nebo proti tuberkuloze a tetanu. Ale to ostatní? proti tomu nemá cenu očkovat. Třeba proti chřipce. Jsou případy, kdy člověk po očkovaní dostal jiný ještě horší druh chřipky. Nebo to očkování proti pracečí chřipce. Tu snad ani nemůžu dostat, protože nevěřím v její existenci. 🙂

Ikona diskutujiciho Jahůdka 2012-12-02 16:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Konečně to nějaký doktor řekl veřejně! Vím moc dobře, z vlastní zkušenoosti, neboť v rodině mám několik doktorů, že to doktoři povětšinou ví (tedy pokud nejsou úplní otroci farmateutických firem) ale, stejně lidi očkují, předepisují léky a co víc, sami do sebe by si nikdy nenechali vpravit vakcínu. Ach jo, je to na hlavu. Z vlastní zkušenosti bych nejen nedoporučovala očkování, ale ani léky od farm. firem.

Ikona diskutujiciho Jahůdka 2012-12-02 16:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jen tak mimochodem, bratranec má tři děti. 13, 8 a 4 let. ani jedno není očkované a jsou zdravé! Nedostali žádnou žloutenku, obrnu, či proti čemu se očkuje. Netrpí angínami ani chřipkami. Děti nejsou naočkované, díky tomu, že se nenarodily v ČR. Tak si říkám, je to vůbec možné se v ČR očkování vyhnout? A kdy už konečně budeme mít právo svobodné volby?

Ikona diskutujiciho Pavel 2012-12-02 16:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je dobré se podívat i na toto video

Ikona diskutujiciho Dajw 2012-12-02 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Očkování, ať je jakékoliv, je absolutní svinstvo (s prominutím). Existuje jen přirozená imunita lidského těla a žádné chemikálie, co obsahují tyhle vakcíny, nejsou pro člověka ani v nejmenším prospěšné, ba naopak škodí. Je dobré vědět, že čím dál více lidí tuhle maškarádu prokouklo a nenechá své děti a sebe očkovat. Kdo by si chtěl přečíst nějaké další informace o tom proč NEočkovat, tak doporučuji několik článků zde:

Ikona diskutujiciho vepřík 2012-12-02 18:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kroch, jak se to veme. Jo, vuči chřipce, nebo rýmě je opravdu očkování pramálo osožné – na to je v oběhu moc mutací dané nemoci. No třeba vuči TBC, tetanu nebo vztěklivce (běsnota) je to jediná známa ochrana. Kvik, tedy pokud víme..

Ikona diskutujiciho Jindra 2012-12-02 20:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jezevčíka musím nechat očkovat na vzteklinu, to je povinné. Ale další odmítám a doktor je z toho vždycky úplně vytočenej (ale slušňák, takže se to snaží dusit, je to na něm ale vidět). Dělá vždycky přednášku, jak je to důležité a že bez toho očkování psa ani nemusíme mít. Známá trojkombinace proti psince, paraviróze a ještě cosi. Poslední dva roky to odmítám a nechávám ho v domění, že kvůli finanční úspoře. Kdybych začal s vedlejšíma účinkama, tak se ještě pohádáme, tak to radši nechávám bez komentáře. Nebo myslíte, že psinka je v dnešní době takový problém, že by to očkování radši mělo být?

Ikona diskutujiciho Veronika 2012-12-03 02:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je mi z toho špatně, hlavně, když vidím jak to tam tomu dítěti narvou.. Minule jsme byli u dětské doktorky a před námi se očkovala dvě miminka. Ten nepřetržitý pláč, respektive křik, který potom vydávali, byl strašný.. Z toho bylo vysloveně slyšet, že jim to ublížilo. Brečela jsem tam asi půl hodiny.. Moje dítě žádné očkování nedostane! Hledejte si další informace, různě i na internetu se o tom diskutuje. Co jsem se dočetla, tak např. tetanus není taková hrozba, jak se zdá..

Ikona diskutujiciho Avene 2012-12-04 18:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna před měsícem byla moje 70-letá babička 'nadšená' (ono se nedá říct, že by někdy z něčeho byla opravdu nadšená), že jí doktor očkoval proti chřipce. Že jí to nabídl, že to má zadarmo. A že ať jdu taky, že já bych sice platila, ale že mi to dá, že je to fajn.

Ikona diskutujiciho Alenka 2012-12-04 19:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, kdyby nebylo očkování, tak tu ještě teď řádí černý kašel , tubera a další, takže celý článek je nesmysl.

Ikona diskutujiciho M. 2012-12-04 21:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: :D lidi jako ty mně nejvíc… dorážejí. Alenko, Alenko :D

Ikona diskutujiciho Alenka 2012-12-05 22:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že nikdo nechce, aby tu řádili takovéhle choroby. Lidi by se měli vždycky zamyslet a pak by každýmu došlo, že bez očkování bysme byli v háji.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-12-06 08:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Alenko, vypadá to, že je pro tebe právě teď vhodná doba si danou problematiku pořádně nastudovat a pochopit souvislosti. Nevěř tomu, co ti říkají doktoři a ve škole, protože to je pohled, kterému chtějí, abys věřila, protože z toho mají víc peněz. Očkování je obrovský biznis.

Ikona diskutujiciho Daniela 2012-12-06 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za uveřejnění tohoto článku. Jsem ráda, že i lékaři mají odvahu otevřeně vystoupit a mluvit o věcech, které se dávno ví. O očkování jsem toho přečetla hodně – zkušenosti s očkováním zvířat a vlastního dítěte. Pracovala jsem ve farmaceutickém průmyslu a jednoznačně můžu potvrdit, že jde o bysnys a nemá to medicínské opodstatnění. Vakcinace nefunguje, naopak způsobuje spoustu negativních účinků. Tak aby si farmacie svými vakcínami vyrobila další nemocné patienty, aby je pak mohla "léčit". Jinými slovy je to obchod s lidským zdravým, respektive s nemocemi. Rozhodně nejde o zdraví ani vás, ani vašich dětí. Existují studie, že vakcíny pro děti způsobují autismus. Pokud jste se ve svém okolí nesetkaly s žádnými vedlejšími účinky "zázračného očkování", děkujte za to Bohu. Ti co se s nimi setkali u svých dětí, vědí o čem mluvím, ale už je bohužel pozdě. V těchto případech doporučuji homeopatii, se spoustou vážných stavů se dá ještě pohnout. Modlím se za svobodnou volbu v očkování hlavně u dětí v ČR. Všude kolem nás v Evropě povinného očkování není a žádné epidemie se nekonají. Asi to nebude jen očkováním, že?

Ikona diskutujiciho gabča 2012-12-06 21:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:Alenko,ale u dcery v 7.třídě stejně   měly TŘI děti černý kašel.Další případ mé zákaznice zdravotní sestry na dětským:MĚLI TAM KLUČÍKA ,KTERÝ BYL OČKOVANÝ NA TEN TOLIK REKLAMOVANÝ VIRUS CO ZPŮSOBUJE ZÁNĚT STŘEDNÍHO UCHA A ZÁNĚT MOZKU.,A STĚJNĚ TÍM ONEMOCNĚL,ALE ANI NEVĚDĚLI JAK HO LÉČIT.KDYBY OČKOVANÝ NEBYL VĚDĚLI BY CO MAJÍ DĚLAT.MÉ 2 DCERKY TAKÉ NENECHÁM OČKOVAT VAKCÍNOU NA OCHRANU DĚLOŽNÍHO ČÍPKU.ČÍM VÍC REKLAMY,TÍM VÍC JSEM NAŠTVANÁ.KUPTE SI VAKCÍNU,KOUPÍTE SI ZDRAVÍ.!TO URČITĚ.MÁM NĚKOLIK ZÁKAZNIC ,CO PO OČKOVÁNÍ PROTI CHŘIPCE,MARODILY CELOU ZIMU A NEMOHLY SE Z TOHO DOSTAT.TAK  TO JSEM POTŘEBOVALA NAPSAT.JINAK JSEM JEN CHTĚLA PODĚKOVAT ZA NÁDHERNÉ STRÁNKY.DĚKUJU.SKVĚLÉ

Ikona diskutujiciho Bohunka 2012-12-07 13:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za krásný příspěvek.K doplnění  doporučuji ke zhlédnutí dokument od Anita Petek-Dimmer: Očkování – smysl, či nesmysl? / Impfungen volně ke stažení na dokumentární.Tv.i na youtobe. Problém u dětí s očkováním je ten, že když odmítnete očkování, tak dítě nemůžete umístít do školky a jiných zařízení a kroužků. Pokud  je nezbytně nutné nechat dítě naočkovat, tak se snažit očkováni oddálit, což lze celkem bez postihu. Na hygieně lze uvést, že hodláte očkovat, ale později, cca od dvou let věku dítěte, protože máte strach z nežádoucích účinků. S argumentami, že je očkování neúčinnné moc neuspějete. Možná, že se časem u nás změní legislativa a nebudou již úřady klást překážky.Pokud již se očkování nevyhnete tak doporučuji před očkováním vyhledat homeopatického lékaře, který Vám může poradit homeopatickéléky na odstranění těžkých kovů z těla dítěte, které veškeré vakcíny obsahují.

Ikona diskutujiciho Tom 2012-12-08 12:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uvedu krásný příklad z Ameriky. Tam, pokud nenaočkujete dítě, dostanete pokutu. Proč? protože obsahuje látky, které způsobují neplodnost, jelikož je moc lidí na planetě. A že by ty látky byly jen v USA? Nikdá :D Jsou i jinde 🙂 Určitě :D

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2012-12-09 12:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm…

Ikona diskutujiciho Angel Darkwood 2012-12-11 14:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nesouhlasím s povinným očkováním už nějaký ten rok, podle mě by si každý měl sám dobře rozmyslet, jestli mu ten risk stojí za to. Taky mě dokáže rozčílit ten markentingový tah "běžte si honem zaplatit očkování nebo okamžitě onecmocníte a zemřete", takhle totiž na mě působí každá reklama farmaceutických firem. Není to nic víc než citové vydírání rodičů. Bohužel i někteří zaměstnavatelé se ke svým zaměstnancům nechovají líp a donutí je se nechat očkovat.

Ikona diskutujiciho Dana 2012-12-12 15:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dík za super odkaz na tu Markízu, ten jsem ještě neviděla.:-)

Ikona diskutujiciho Bára 2013-04-25 12:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý článek. Já teď řeším docela slušný problém s očkováním rakoviny děložního čípku… Myslím si, že očkování je hnus, nikdy jsem se na nic nechtěla nechat očkovat, ale teď mám problém s mamkou, která mi chce očkování zaplatit. Není to nejlevnější záležitost a podle mě je to úplně zbytečné, ale mamka je jiného názoru. Nechci si do těla zbytečně nechat vpravovat další chemické hnusy, ale upřímně nevím, jak tohle řešit.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-04-25 12:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Zadej si do google ,,cervarix smrt" a vyber ty nejhorší příběhy. Všechno to natiskni a ten stoh den mámě povinně přečíst. – To by v tom byl čert, aby se neprobrala!

Ikona diskutujiciho fox 2013-04-25 18:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No mě už po očkování je blbě a mdlo a to mi stačí vyhýbám se mu obloukem

Ikona diskutujiciho Bára 2013-04-26 20:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za radu, určitě to zkusím 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek