Chci vidět svého anděla a nedaří se – co dělám špatně?

28.4.2012 v Poradna 7

Dotaz:

Dobrý den Aluško,
děkuji za Tvoje stránky.. jsem na nich každý den.. je to něco, bez čeho nemůžu být. Mám na Tebe prosbu…. Jak si správně přát??

(zkráceno o osobní data)
Moc si přeji se setkat se svým andělem a chci ho vidět, mluvit s ním,ale nedaří se mi to. Asi si špatně přeju….nevím… poradíš prosím.
Na Tvých stránkách jsem našla článek, ale…. nevím, co dělám špatně. Četla jsem Tvoji knihu a také jsem Ti o tom už psala… ta kniha se Ti moc povedla.

Je nádherná a když ji čtu, tak jsem jako ve snu a nechci se z něj probudit.


Pokud jsi to dočetla až sem, tak moc děkuji. Děkuji za Tvůj čas a budu ráda, když odpovíš.
Krásný zbytek neděle, děkuji R.

Odpověď:

Ahoj,
Komunikace s andělem není jenom o tom si to přát, je to o tom se tomu otevřít. A člověk se otevře jedině tak, že si umí vyladit hlavu na jemná poselství. Většina lidí vnímá anděly jako vnuknutí myšlenky, jako pocit, vůni… nevidí a neslyší ho přímo a přesto je to stejně tak skutečné.

Co když to celou dobu zkoušíš špatně a čekáš něco, co vlastně není v tuto chvíli reálné a tím pádem blokuješ cestu, na kterou ses ve skutečnosti měla zaměřit?

Nesnaž se svého anděla vidět… prostě ho jen zavolej, zavři oči a zkus v nitru vnímat jeho přítomnost a to, co k tobě vyzařuje. Postupem času pak budeš umět zachycovat i jeho komunikaci a pak se to bude prohlubovat.
Zkrátka když to nejde jedním způsobem je potřeba zkusit jiné dveře. – Pouvažuj i o koupi andělských karet. Mnoha lidem tato příjemná pomůcka v začátcích moc pomáhá.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Máte dotaz? Ptejte se

Zobrazit celou rubriku ,,Poradna: Andělé“

Můžete zde uveřejnit i svůj vlastní text! – Podrobnosti ZDE

• Líbí se vám stránky? Doporučujte svým známým adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Primula 2012-04-28 07:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue, môj názor je taký, že všetko ide krok za krokom. Je to o tom, čo vyžaruješ do okolia, presnejšie čo vyžaruje tvoja duša. Keď je vyžarovanie dobré, tak to potom priťahuje rovnorodé bytosti Svetla priamo k tebe. Ak je vyžarovanie zlé – deštruktívne, tak si priťahuješ tak isto zlé nehmotné bytosti. Je to o tom, ako žiješ, ako sa chováš k druhým a k sebe,a hlavne akú máš vieru v Boha, či ho miluješ a dokazuješ to svojím správaním sa tu na Zemi. Ak ano, tak postupne sa ti dostáva darov, ako videnie anjelov a mnohých iných, ano mnohých iných. Každý podľa toho v akom stave je vyžarovanie jeho duše, také bude mať aj schopnosti. Ak je človek zlý, tak nemá žiadne. Len si to môže myslieť, že ich má, môže akurát tak o niečom "blúzniť" a presviedčať svoje okolie o tom, že vidí anjelov a tak podobne. Ak je človek dobrý, tak postupne dostáva dary. Takže v každom prípade, ak chce niekto vidieť anjelov, ako v tomto prípade, mala by kriticky zhodnotiť svoj život a nielen niečo chcieť a nič nedať. Toto nie je kritika smerom k nej, ja len radím a hovorím svoj názor, na to mám právo a toto právo mi nikdy nikto nemôže vziať, takisto ako moju slobodnú voľbu a presvedčenie.

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2012-04-28 10:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No jo, číst si materiály o andělech je jedna věc, pokusit se správně o komunikaci je věc druhá. Mě se ozvaly andělé a já vůbec nevěděla, kdo to je :D

Ikona diskutujiciho Eileen 2012-04-28 11:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já také svého andílka nevidím, ani neslyším, tak si ho aspoň představuju jako krásnou bytost. Musíš umět vycítit jeho přítomnost a pak se otevřít a být schopna přijímat jeho zprávy. Ale nejdůležitější ze všeho je asi to, že člověk tomu musí doopravdy věřit a nesmí mít strach!

Ikona diskutujiciho Anub 2012-04-28 22:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohu jedině souhlasit. Nedávná koupě Andělských karet od Doreen Virtue (druhé vydání) mi otevřeli mnohem více komunikaci s Andělskou říší, ba co víc, opravdu jsou karty "jako živé"…

Ikona diskutujiciho bed 2012-05-04 11:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… možno na spojenie s tebou čaká niekto iný. Teraz nemyslím "zemský anjel", keď ak ho ešte nemáš, určite čaká…:-)

Ikona diskutujiciho avent 2012-05-04 22:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mila Alue, chcem sa opytat, lezal som v posteli a nadomnou preletel biely flak..videl som ho celkom jasne…je mozne, ze by to bol anjel?

Ikona diskutujiciho Arjen 2012-05-26 19:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Mam presne ten isty problem. Viem ze to mam v hlave nejako bloknute a komunikacia s anjelmi a mojimi tolko oblubenymi vilami je tazka, priam nemozna. Stale si vravim ze musim byt trpezlivy a ano mam anjelske karty od Doreen a je to skvela vec a zatial moj jediny prostiedok na komunikaciu.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek