Chodí za mnou duchové. Co chtějí?

4.2.2013 v Poradna 12

Dotaz:

Ahoj Ali,

dnes jsem narazila na tvůj blog a hned jak bude čas, projdu si ho líp. Zatím jsem ho jen tak proletěla, ale myslím, že bys mi mohla poradit, pomoct. A proto jsem se rozhodla Ti napsat.

V posledních měsících se mi stávají divné věci. Jasně, věřím na nadpřirozeno, vím, že existují duchové a tak, ale nikdy jsem to moc neřešila. Kromě toho, že sestra umí vykládat karty a já mám schopnost telepatie a předtuchy nebo tak něco.

Před 3 měsíci zemřel můj dobrý přítel a od té doby se to děje. Nejdřív se mi o něm zdálo, ležel v rakvi a usmíval se. Bylo mi jasné, co to znamená, chtěl mi říct, že je mu tam dobře. Byla to totiž údajně sebevražda. Nedávno ale ve snu řekl kamarádce, že to on neudělal. Snažila jsem se s ním spojit aby mi řekl, kdo to byl. Nepovedlo se mi to a vyvolávat jeho ducha nechci. Myslíš, že se s ním dá spojit ještě nějak jinak?


Ale další věc. Od té doby se mi o něm zdá docela často, někdy spolu mluvíme, někdy ne. Ale on není jediný, chodí za mnou i jiní mrtví. Jednou to byl můj děda, kterého jsem nikdy nepoznala, ale ten mi nic neřekl. Jednou babička a jednou dokonce nějaká cizí žena, měla šaty jak z 18. století, nějaká hraběnka nebo tak a ukazovala na mě rukou, abych šla k ní. Z toho jsem dostala strach. Co to znamená? Proč za mnou chodí ale nic mi neřeknou? Jak jim můžu pomoct?

S tím souvisí ještě věc, která se mi stala dnes v noci. To už jsem si řekla, že jsem se definitivně zbláznila. Zdála se mi noční můra tak jsem se násilím vzbudila. Byla jsem otočená ke zdi a před sebou jsem viděla takové hejno malých okřídlených cosi, to hejno bylo ve tvaru oválu a uvnitř se na mě dívaly krásné oči. Myslela jsem si že se mi to zdá, tak jsem párkrát zamrkala, podívala se blíž ale bylo to tam pořád. Míhali se tam,měli křídla a jeden z nich pak letěl přímo ke mně, vypadal jak Pegas, ale hrozně malilinký. A pak se zase vrátil k ostatním. Po pár minutách zmizeli. Co to mělo být? Kdo to byl? Mám halucinace nebo co?

Nevím na koho se s tím obrátit, sestra s tím chodí spíš za mnou než já za ní. Ale aspoň mi věří. Proto jsem hledala na internetu a našla Tvůj blog. Tak jestli je to jen trošku možné, prosím poraď mi, budu Ti opravdu vděčná.

Mockrát děkuju a měj se hezky

L.K.

Odpověď:

Ahoj,
Možná za tebou duchové chodí beze slova proto, že ty jim dokážeš pomoct. – Když se ti to stane, zkus na ducha myslet a popros ,,konstruktivní síly vesmíru“, aby té duši pomohly najít po smrti klid. Aby jí otevřely tunel světla a odvedly ji do nebe. Popřej duši hodně štěstí a poděkuj konstruktivním silám za pomoc. – To by mělo bohatě stačit.
Určitě se jich neboj, nijak ti neublíží. Duše, které bloudí v astrálním světě, cítí na míle daleko lidi, kteří je dokážou vidět a kteří jim můžou pomoct. A proto za nimi jdou a zkouší navázat kontakt. Často jen potřebují, aby na ně někdo s láskou pomyslel a popřál jim klidný odchod do nebe.
Zkus sama sobě víc věřit a řekni si, že když za tebou přišla nějaká cizí duše, určitě ví proč a ty jí učitě umíš pomoct. Zkus pro začátek alespoň tu jednoduchou modlitbu.

Děda s babičkou tě pravděpodobně byli jenom navštívit, předkové to občas dělají. Semtam tě zkontrolují, jak se máš a jak rosteš. Můžeš jim za to poděkovat, ale kdyby se to dělo častěji, můžeš na ně pomyslet a poprosit je, aby za tebou tímto způsobem už nechodili, protože ti to nedělá dobře. – Určitě budou tvoje přání respektovat.

Svého přítele určitě nevyvolávej. Zkus se za něj jako první pomodlit jako za jiné duše. Zkus mu také říct, že mu odpouštíš, ať to sebevražda byla, nebo nebyla. Minulost už nezmění, teď by se měl dívat před sebe a snažit se o to, aby měl klid. Sestru popros o to samé, aby se vaše přání posílilo.
Pokud to nepomůže, bylo by dobré vyhledat osobu, která v tom umí chodit a která odvádí duše do nebe. – To by ale bylo na delší pátrání.

Ty okřídlené bytosti, které jsi viděla, byli dobří duchové. Mohli to být andělé, ale i víly, kteří tě ve spánku hlídají. Ukázali se ti, aby ti dali najevo, že jsou u tebe.
Nezapomeň jim poděkovat, že se ti zjevili. Můžeš je teď před spaním prosit, aby hlídali tvůj spánek a posílali pryč noční můry. Určitě tě vyslechnou.

Blázen nejsi, teď jsi naopak dostala nezpochybnitelný důkaz, že tyto bytosti existují: Viděla jsi je na vlastní oči. – Kolik lidí může říct to samé?
Je to pocta, ne bláznovství.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna: Duchové“ – ZDE

Další obrázky koček – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE


Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2013-02-04 18:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale stejně mi nejde na rozum, jak to, že někdo duchy vidí a někdo ne. Určitě je kolem mě duchů hodně a já je nevidím a to je asi škoda. Já si pak připadám odříznutá od jemnohmotného světa.

Ikona diskutujiciho Václav 2013-02-05 10:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Naše smysly a mysl má své hranice. Pokud je vědomě, nebo nevědomě rozšíříme, pak je(cizí entity) pouštíme sami k sobě, vnímáme různé věci. Tyto mimosmyslové věci mají tendenci příslušné kolektivní síly, která je vždy silnější jak naše imanentní. Vždy nás ovlivní. Tyto síly jsou vnější, naše bytost-tělo, psychika a duch-čakry mají určitý daný prostor-hranice aury. Pokud naše vnímání se rozšíří za náš prostor-za okraj čakry, pak tento obal je porušen, cizí entity se potom v našem poli prosazují, nebo my se prosazujeme mimo tento náš vymezený prostor. Kdo hledá ale skutečnost, a to, aby tato skutečnost byla projevem našeho duchovního, psychického a tělesného těla, a zde se mohla realizovat, pak zaměřuje pozornost na svoji sílu-kvality. Je zbytečné, abychom chodili do těchto vnějších-mimosmyslových světů, protože tam to není, protože tyto síly-elementy jsou stvořeny právě z této pravdy-podstaty. Je to slepá ulička. My bychom se měli dostat k tomu nejjemnějšímu, tedy směrem k sobě, a tím krokem je naučit se rozlišit a vnímat svoje duchovní pole-celou naší bytost od těch vnějších. Tímto krokem  je probuzení svojí duchovní síly v nás(síla kundalini) a oživení a rozlišení tohoto duchovního těla. Zde v tomto jemném těle je patrné a odražené to, co děláme v tomto hledání dobře, nebo špatně. Pokud nepoznáme svojí imanentní čistou vnitřní sílu, nemůžeme poznat tu čistou kolektivní. Ztratit se tedy v té hrubé vnější síle brání poznat to nejjemnější. Odvádí to pozornost od podstaty. Ten, kdo si zavede mrtvé a hrubé síly do svého pole vědomí, poškozuje svoje síly, a stává se ovlivnitelný, tedy ztrácí moudrost, protože moudrost má každý v sobě, nemůže ji najít vně, tak to nefunguje. I kdyby tu moudrost viděl, tak ale Jí nebude, nebude sám sebou. Bude v iluzi, i když iluze-nevědomost bývá tak sladká.

Ikona diskutujiciho Jarka 2013-02-05 21:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé važ si toho daru co máš. Já si vždy přála vidět duchy. Já je nevidím, ale slyším většinou večer divné zvuky když je ticho a i ve stejnou dobu. Lupne to v tv nebo ve skříni anebo garnýž, která je z kovu.Dřív sem se bála, ted se zeptám co po mě kdo chce. Nic zlého mi žádný neudělal.Akorát mě cosi nevím co je to 20let dozadu chodilo paralyzovat k ránu to bylo kolem páté hodiny. Možná to byla odezva na vyvolávání duchů před xlety.

Ikona diskutujiciho night.shine 2013-02-07 18:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já duchy také nevidím, ale cítím, když se ke mně nějaký přidá. Je to takový chladivý pocit a před očima mám jakoby mlhu. Pokud jsou u mě delší dobu, dostávám z nich migrénu. Je to tím, že některé duše se na mě nalepí a snaží se mě obrat o energie. Někteří prostě jen chtějí pomoct, ale ti, co sosají moji energii, těch se nedokážu sama zbavit. Nedokáži se na ně totiž takto oslabená napojit a promluvit si, co vlastně chtějí.

Ikona diskutujiciho Ivo 2013-02-10 14:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Nemuzu si pomoc, uz dlouho si to myslim, kdyz nekde vidim nejaky tvuj prispevek v diskuzi, ale rikal jsem si ze nebudu reagovat. Nicemene ted zrovna jsem v praci a nikdo tu neni, tak mam trochu dlouhou chvili a zmenil jsem sve rozhodnuti. Prijde mi ze polovina (velky eufemismus) tvych slov je prazdna. Jsou dva typy lidi, kteri pisi dlouze a obsahle. Jedni tak pisi proto, ze maji co hodnotneho rict, druzi z duvodu presne opacneho 🙂 Aneb mene je nekdy vice.

Ikona diskutujiciho Ivo 2013-02-10 14:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Omlouvam se, odkaz mel byt na prispevek cislo 2.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-02-10 14:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: [5]: Já si říkala, že na Raju to nesedí 🙂

Ikona diskutujiciho Václav 2013-02-24 08:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:diky za radu a že mě věnujete tolik pozornosti a že sledujete nit. polovina je úspěch, ale k věci, bylo by dobré být konkrétnější i v zájmu věci. každý má přeci možnost číst, nebo nečíst a s tím i souvisí rozlišování a možnost výběru, pokud někoho dovedou ovlivnit písmenka na monitoru, měl by se nad sebou minimálně zamyslet. moje příspěvky "selekcí" prošly, a nemyslím si, že by byly nějak vulgární.

Ikona diskutujiciho Hitman47 2016-08-05 23:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to proč s nimi nemluvíš

Ikona diskutujiciho Jami 2018-04-15 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky, nějakým způsobem přitahuji duchy oni vždycky přijdou nebo odejdou. Většinou cítím chlad nebo vítr, jednou se mi podařilo vyfotit i nějakou postavu, co mi seděla na posteli, mám ten pocit, že jde pokaždé o někoho jiného. Včera se mi stalo něco něco zvláštního,byla jsem z jedné věci co teď řeším hodně smutná a cítila se sama, nějaká slabá chvilka i slza mi ukápla a pak jsem cítila na ruce chlad a jakoby mě někdo hladil po ruce, místo aby mě to vyděsilo, tak mě to spíš uklidnilo, jako kdyby mi to chtělo říct, že nejsem sama a když jsem se šla do koupelny umýt tak jsem si všimla, že mám po celé na ruce špinavé šedé otisky prstů. Docela mě to vyděsilo v té chvíli. Doufám, že to nemůže být nějak nebezpečné, co se mi děje nebo tak. Nebojím se toho, ale teď teda jsem byla opravdu v šoku, že je tohle vůbec možný.

Ikona diskutujiciho Kláruš 2018-05-26 16:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj

Ikona diskutujiciho Iva Vrhelová 2020-12-04 18:20:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já umím vycítit ducha je u mě hlavně v noci a kvůli tomu nemůžu spát pořád mě sleduje cítím že tam je občas také slyšívám divné zvuky a jednou v noci se mi stalo fakt něco zvláštního šla jsem na záchod a jak jsem otevřela dveře vydělá jsem bílou postavu lekla jsem se ale pak zase zmizela a dál nic také jsem výdala podivné černé stíny a včera nebo předevčírem jsem měla divné sny vydělá jsem černo a v tom černu obličej nějaké ženy také jsem tam slyšela fakt divné zvuky a po těle jsem měla jakousi husinu ale zima mi nebyla a to se mi zdálo třikrát a poté jsem se probudila a po chvíli jsem slyšela nějaký ženský hlas nevím co říkal a nebo se to stalo ještě před tím snem? teď nevím a tu noc kolem mě něco proletovalo no a takové hle divné věci se mi dějí od té doby co jsem nastoupila do nové školy či to může znamenat?PS: ještě mě něco chytilo na bocích

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek