Chyby v Matrixu, které se skutečně staly

17.10.2023 v Matrix 28

Zažili jste někdy tak podivnou věc, že jste si vážně položili otázku, jestli je realita taková, jak si lidé obvykle myslí? Není tu až příliš mnoho dějů a zkušeností, které se silně vymykají tomu, co by člověk od reality očekával? V dnešním článku najdete kompilaci šokujících zážitků, které jsou všechno možné, jenom ne normální.Setkání ve snu
Jednou když mi bylo asi 8, jsem nešel do školy, protože jsem byl nemocný. Domácí úkoly mi měl donést kamarád ze třídy, ale nikdy nedorazil.
Můj děda se pak vrátil z práce a řekl mi, že tento můj kamarád umřel. Byl jsem úplně zničený.
Tu noc se mi zdál sen, ve kterém jsem byl s tímto zesnulým kamarádem na hřišti vedle naší školy a povídali jsme si. Pak mi řekl, že je v bezpečí a že ho ani nebolelo, když ho to auto srazilo.
Druhý den se mnou mamka chtěla o té situaci mluvit a zeptala se mě, jestli chci vědět, co se konkrétně stalo. Řekl jsem jí, že už všechno vím, protože mi to řekl můj kamarád.
Mamka si myslela, že mi to můj děda asi už řekl, ale neřekl, nechtěl mi o tom říkat, aniž by o tom mamka věděla.
Další noc se mi s ním znovu zdál sen a znovu jsem s ním mluvil. Hráli jsme si, bavili jsme se a on mi řekl, že už opravdu musí jít a že už se nikdy neuvidíme.
Další den byl jeho pohřeb a od té doby se mi o něm opravdu nezdálo.


Božský quicksave
Byl jsem na dovolené na Floridě a rovnou jsem tam navštívil kamarádku.
Procházeli jsme se po pláži, za dokonale slunečného dne. Najednou všechno na vteřinu zčernalo.

Říkám si, že to bylo fakt divné, ale vysvětlil jsem si to tak, že jsem asi měl jenom nějaké mžitky. Jenomže kamarádka, která byla se mnou na té pláži, se na mě najednou otočila a řekla: „Viděl jsi to? Všechno na vteřinu zčernalo.“

Humatomova kopie
Když jsem jako dítě hrál baseball, na konci sezóny se rozdávaly trofeje.
Když jsme dostávali trofeje, volala se jména oceněných dětí. Náhodou tam bylo dítě se stejným jménem, jako mám i já.
Potkali jsme se po rozdávání cen, protože nám to bylo divné. Naše příjmení totiž není moc obvyklé. Měli jsme dokonce narozeniny ve stejný den, vypadali jsme oba stejně, oba naši tatínkové se jmenovali Derek a obě naše sestry se jmenovaly Lilly. Jako dítěti mi to přišlo fakt hustý. Teď v dospělosti mi to sice pořád připadá hustý, ale zároveň je to i dost znepokojivý.


Posel
Letos v létě jsem své přítelkyni koupil k narozeninám zájezd na poslední chvíli. Byla to jízda na kajaku kolem ostrovů San Juan u pobřeží státu Washington. Po dlouhé jízdě a cestě trajektem jsme našli naši skupinu, složenou z asi dvaceti lidí.
Moje přítelkyně má hodně jedinečné jméno. Řekněme, že se třeba jmenuje Rebeka Warholová. Je to moje sluníčko.
Začala si povídat s ženou středního věku, která seděla vedle ní, když jsme čekali na odjezd. Paní jí řekla, že vždycky milovala jméno Rebeka, protože to bylo jméno její matky.
Příjemně si povídaly, dokud nepřišel průvodce s formulářem, který jsme měli všichni vyplnit. Tehdy to začalo být divné.
Moje přítelkyně napsala své celé jméno na list a předala ho této ženě, která okamžitě vykřikla: „Ach můj bože,“ a začala plakat.
Po několika minutách naprostého zmatku nám řekla: „Rebeka Warholová bylo celé jméno mé matky a tyto ostrovy byly jejím nejoblíbenějším místem na celém světě. Zemřela letos v létě na rakovinu a cestovali jsme tisíc kilometrů, abychom tu rozptýlili její popel.“
Byli jsme úplně omráčení. Doslova jsem vybral náhodné datum, čas a cestovní společnost. Pak jsme byli přiděleni do stejné skupiny, jako tato žena. A moje přítelkyně seděla hned vedle ní. Co to k sakru?
A paní pokračovala dál: „Moje dcera nám řekla, že babička Rebeka bude s námi na této cestě, a já tomu až doteď nevěřila.“
Byla to ta nejneuvěřitelnější náhoda, jakou jsme kdy zažili, a naprosto mě přesvědčila, že na tomto světě je něco víc. Můj bratr nám na to později řekl, že na nás toho dne zamrkal vesmír.

Probuď se, Neo.
Před několika lety jsem přišel domů, zapnul jsem počítač, chvíli jsem procházel web. Pustil jsem si video o filmu Matrix a pak jsem se podíval z okna.
Pak jsem se náhle probudil a seděl jsem v křesle. Podíval jsem se na svůj monitor. Byl vypnutý.
Pomyslel jsem si: „To je zvláštní, asi jsem tady usnul,“ a pokračoval jsem pohybem myší, abych probudil počítač z režimu spánku. Neprobudil se.
Byl jsem zmatený a začal jsem hledat chybu. Nakonec jsem došel k tomu, že PC nebyl vůbec zapojený do sítě, že byla vytažená zástrčka.
Na nějakou dobu mě to úplně vyvedlo z míry. Jediné střízlivé vysvětlení, které mě napadno je, že jsem musel přijít domů, usnout a celé se mi to jenom zdálo, v tuto verzi upřímně doufám.

Nestydatá Samanta
Moje žena a já jsme byli v místním nákupním centru. Procházeli jsme se po obchodu se spodním prádlem pro ženy a byla tam výstava s hromadou sexy nestydatých oblečků v dárkových krabičkách.
Jakmile jsme je uviděli, oba jsme zároveň vyhrkli: „Tohle vypadá jako něco, co by nosila Samanta!“ Samanta je naše společná známá, kterou jsme poznali přes naše přátele.
Začali jsme se tomu smát, a když jsme zašli za roh, tak se přesně ta Samanta, o které jsme právě mluvili, dívala na úplně stejný stojan, akorát stála z druhé strany!
Oba nás to hodně zarazilo. Předtím jsme ji asi rok neviděli, ani nikde nepotkali.

Zamrznutí v čase
Asi před dvěma lety jsem jela po práci vyzvednout manžela z trajektu. Manžel nasedl do auta a když jsem velmi pomalu vyjížděla z parkoviště, oba jsme si všimli dvou lidí stojících pár metrů před naším autem. Vypadalo to, jako by to byli cizinci, starší vypadající profesionálové. Oba samostatně kráčeli ke svým autům v různých částech parkoviště.
Muž zrovna sahal do své tašky a dáma, která od nás byla dál než ten muž, stála s hlavou otočenou doprava. Vím jejich přesné pozice, protože stáli na místě úplně zmrzlí!
Seděli jsme s manželem v autě a zírali jsme na ty dva zamrzlé lidi. Nic jsme neříkali, jenom jsme šokovaně hleděli.
Pak to najednou bylo, jako by někdo stiskl na videu Play a ti dva pokračovali normálně dál, jako by se nic nestalo.
S manželem jsme si slíbili, že nikdy nezapomeneme, jak zvláštní to byl zážitek. Už si přesně nepamatuji, jak dlouho takto nehnutě stáli, ale bylo to dost dlouho na to, aby nás to oba vyděsilo.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho dvojnik 2023-10-17 05:49:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se stalo to, že jsem přišla domů, nahlas jsem řekla, že jsem doma, aby to ostatní zaregistrovali a když jsem přišla ke stolu, kde má rodina právě večeřela, tak se mě zeptali, jestli jsem před cca 10 minutami už jednou řekla to samé (a pak odešla z domu a zase přišla a znovu pozdravila), protože slyšeli jak jsem přišla, pozdravila, a teď po pár minutách znovu úplně stejně. Asi zatím nejdivnější věc, co se mi přihodila.
Kdo to sakra byl 😀

Ikona diskutujiciho maria 2023-10-17 08:27:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mne sa v minulosti stalo po rozvode, som mala veľké problémy s výchovou dcéry. Mala náročnú pubertu a jej otec ju podporoval sposobom, že jej tvrdil aby si robila čo chce lebo v 14rokoch už je dospelá. Zaspavala som s pocitom že som v pekle a že tento život je peklo.S dcérou bola náročná komunikácia aj keď som sa všemožne snažila. A v noci mi prišiel zvláštny sen – tancovala som veľmi krásny tanec s neznámym mužom, veľmi jemný a nádherný. Nechcelo sa mi veriť , že sa musim prebudiť do tu do pekla.

Ikona diskutujiciho kešo 2023-10-17 10:26:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možno trochu od témy a možno aj nie, ale každému odporúčam vzhliadnuť tento rozhovor so svelým Semirom Osmanagičom. Veľmi zaujímavé rozprávanie o pyramídach a okrem iného odpovedal aj na otázku o Atlantíde.

https://m.youtube.com/watch?v=nERUccRCycA

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2023-10-17 17:26:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď som raz išiel autobusom zo školy ( išiel som domov dlhšiou obklukou a bol som už velmi daleko od školy) stál som a pozeral z okna a zozadu na mňa skočil nejaký vysoký chalan akoby som bol nejaký jeho kamarát. Tak sme na seba pár sekúnd pozerali a potom sa bez slova rozišli. Velmi sa podobal na jedného spolužiaka vrátane výšky a bláznivej povahy, ale ten býva úplne v opačnom smere od školy a nemal tu čo robiť. Tak ak to nebol on tak mal dvojníka. Asi sa to nedá považovať za chybu v matrixe, dvojníci sú normálka ale aj tak zvláštna náhoda že on sa podobal na môjho spolužiaka a ja zase asi na niekoho koho poznal on.

Ikona diskutujiciho tauri 2023-10-17 18:43:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže pořád platí, že nepobíváme ve vesmíru, ale pořád jen v počítačové simulaci, co si jen na vesmír hraje. A pravidla určují mimozemšťani, co mají jaksi pokleslý charakter.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-10-18 08:45:31
Ikona diskutujiciho
sipka

„platí“ … je to hlavně dost na zamyšlení.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-10-18 14:10:46
Ikona diskutujiciho
sipka

My nepobýváme ve vesmíru? :-O
Tak to bych se ráda dostala odsud (ze simulace) pryč = do konstruktivního vesmíru.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-10-18 16:59:09
Ikona diskutujiciho
sipka

To nejde. 🙂

Ikona diskutujiciho Rudý úplněk :) 2023-10-18 18:58:32
Ikona diskutujiciho
sipka

I tato projektovaná realita je součástí unitárního prostoru a nebo chte-li vesmíru.
Jen jste uvězněni zde ve hmotě, kterou ovládá ďábel. Tudíž jste v pekle.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-10-18 22:02:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Já myslela, ze jsme uvnitř Země takže místo Vesmíru vidíme Černou Hvězdu (simulace/napodobenina hvězd). Ale ze cela Země pluje Vesmírem, tudíž i my když jsme uvnitř ní, jsme ve 3D Vesmíru, který je vidět z povrchu Země.
Uvnitř Země je matrix v matrixu – to znamená, ze je zde UI mysl, kterou mají všichni (lide i nelide) jako software těla. Proto tu je hodně veci naopak nez jaka je pravda (ve 3D Vesmíru mimo Zemi by ta UI mysl nemela byt aktivní).
No a 3D Vesmir=matrix mimo vnitřek Země je stale taky matrixem, takže by se mel napravit do jemnohmotneho nebo aspoň polohmotneho Vesmíru, ve kterém matrix přestane existovat.

Takhle jsem to viděla (tu simulaci/matrix), ale jestli jsme opravdu jenom v programu=počítači, tak to bychom se měli odpojit (řešení vypadá jednodušeji nez dostat se z toho mého modelu). Jakože z pocitacove hologramove simulace by nas měl odpojit někdo z venku, vždyť tady je stejne nuda. Počítač vždycky nekdo řídí, tak proc tu ještě jsme když bychom mohli byt někde kde to je mnohem lepsi..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-10-19 09:50:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsme tu, protože se snažíme něco utvořit a pochopit. Jinde bysme asi takovou možnost neměli… Možná jsme banda znuděných mimozemšťanů, které přestaly bavit jejich dokonalé životy v dokonalých světech, tak jsme si udělali tenhle brutál. Aby na příště byly dobré story k táboráku.

Ikona diskutujiciho kuku 2023-10-22 04:01:32
Ikona diskutujiciho
sipka

To je vtipné konstatování, Alue, ale skutečnost tak legrační není, samozřejmě. Jde o příliš vážné věci na to, aby si někdo jen tak inkarnačně skočil do pekla nižší vibrační sféry. Důvody mohou být strategické, jako podpora dobra ale i zla, třeba, nebo za trest, nebo právě pro to poznání, respektive pro léčbu pochopením a především jde o inkarnace z nižší sféry do té pozemské, protože život ducha začíná poznáváním toho nejzákladnějšího, tedy toho nejnižšího, ve kterém se učí především vážit si vlastní existence – vlastního života a říká se tomu tzv. pud sebezáchovy a postupuje výše. kk.

Ikona diskutujiciho Rudý úplněk 2023-10-22 11:02:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Peklo uvnitř Země, složené z ďáblem ovládané hmoty. To vyobrazení zní fakt hustě! 🙂
Ale pro všechny fandy duté Země zde přidávám: 28. října stín Země částečně opět zastíní Měsíc.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Zatmění_Měsíce

Každý to může vidět na vlastní oči. Jak to ta dutá Země, obklopující dokola svojí temnou hvězdu se Sluncem, jen dělá, že na ten svůj Měsíc, tam uvnitř, vrhá ještě i ten svůj stín, který pak při zatmění zabarvuje do rudého odstínu? To tam jako nějací malinkatí čertící pobíhají a rožínají tam tak hezky a koordinovaně nějaké svoje rudé lucerničky a nebo co? 🙂

Ikona diskutujiciho kiana 2023-10-18 00:08:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Humatomova kopie
Chodila jsem dlouho s klukem, který se jmenoval Tomáš. Astrologické znamení Panna s ascendetem ve Vodnáři. Po něm jsem chodila s dalším Tomášem, který byl ve znamení Panny s ascendentem ve Vodnáři. Řekla jsem si, že s těma Tomášema to nikam nevede a chtěla jsem sbalit nějakého (=můj typ) vzhledově trošku podobného kluka z velké firmy, ve které jsem pracovala (pracoval úplně na jiném oddělení, takže jsem ho vůbec neznala jen jsme se párkrát míjeli na chodbě). Když byl firemní Vánoční večírek v tanečním klubu, tak jsem se pohybovala poblíž něj a tento mnou vyhlédnutý kluk z práce mě oslovil (pozval na drink). Jmenoval se samozřejmě taky Tomáš, tak jsem se ho zeptala na datum narození/astrologické znamení = panna. Svůj ascendent nevěděl, ale řekl mi něco trošku o sobě a já na to „já vím, protože oba mí bývalí Tomášové na to i na toto mají tento stejný názor“. Vysvětlila jsem mu tedy pak tuto storku o shodě jmen (a astrolog. znamení atd.). Všichni tři měli hodně podobnou barvu vlasů a stejný účes, jinak si ale moc podobní nebyli (nebyly to vzhledově nějaké kopie nebo tak, pouze vzhledově vcelku podobný typ). Měli i podobné postoje, ale třetího podobného jsem už nebrala – hlavně když jsem chtěla někoho nového=jiného (takže o tom posledním toho, kromě krátkého pokecu u baru, moc nevím)..
Ještě když jsem se rozešla s tím prvním ex Tomášem, tak jsem po čase šla na seznamku a tam jsem našla úplně stejného=identického dvojníka (podle fotek=pouze vzhledově byl úplně stejný, povahu měl jinou). Už si nepamatuju, jak se jmenoval (jestli taky Tomáš..). Myslela jsem si, že mému ex někdo ukradl fotky (nebo že to je přímo můj bývalý), ale byl to někdo jiný (dle tel. hovoru=měl jiný hlas) a ani jsme se nesešli (ale chtěl se sejít a fotky nikomu neukradl, prý byly přímo jeho – kdyby vypadal jinak než na fotkách, tak by se schůzkou asi váhal). Nesešli jsme se poté, co jsem mu sdělila, že vypadá úplně stejně jako můj ex (vzhledově je jeho dvojník) a on si myslel, že o něj mám tím pádem extrémní zájem, protože je pro mě (vzhledově) jedinečný (nikdo jiný na seznamce kromě něj nevypadal stejně jako můj ex) a chtěl toho využít = zjišťoval, na co všechno bych byla ochotná kvůli jeho pro mě jedinečnému vzhledu přistoupit, takže jsem ho poslala do.. Nevypadalo to, že by byl za profilem nějaký podvodník, protože měl mladý hlas a nikdy si v ničem neprotiřečil (bavila jsem se s ním myslím 14 dnů než jsem mu řekla že je vzhledovým dvojníkem, díky čemuž došlo k ukončení kontaktu = dokud nevěděl, že je dvojník, tak se choval normálně, ale poté, co se to dozvěděl..asi nikomu by se nelíbilo být „vzhledový dvojník“ ex svého nového partnera, takže chápu, že jeho zájem být mým novým partnerem ochladl, protože by nevěděl, jestli ho mám ráda kvůli němu a nebo chci stále ex, a proto jsem si ho podle vzhledu vybrala..ale že se toho snažil využít jako něčeho, díky čemu může mít nade mnou „navrch“, tak to jsem nepobírala). Pravda ale byla, že mě zaujal kvůli svému vzhledu, protože v té době se mi ještě stýskalo po bývalém, takže můj záměr v té interakci nebyl úplně čistý. Ex i mně v té době bylo 24 myslím a jemu bylo asi 19 a vzhledově vypadal přesně stejně jako tento můj ex vypadal v 19, to jsme spolu už byli, takže jsem si přesně pamatovala, jak vypadal (takže nevypadal stejně jako ex v té době, ale vypadal přesně stejně jako vypadal ex v minulosti = v jeho věku). Nechtěla jsem ani mladšího kluka, ale „musela“ jsem mu na seznamce napsat, abych se s ním mohla sejít a vidět dvojníka svého ex naživo (což se mi tedy nepodařilo). A aby to nebylo všechno, tak tento můj ex vypadal jako jeden slavný americký herec (ale pouze na jedné hercově fotce z určitého úhlu) = shoda vzhledu řekla bych 100%, jenom ruce měl ex míň chlupaté (a nebo si je možná holil). Na té fotce herci vykukuje (asi pod mikinou či co to měl na sobě) barevné tričko a tričko stejné barvy nosil ex skoro každý den. Americký herec, kluk ze seznamky i můj ex měli dokonce pihu na stejném místě na obličeji (ex si ji ale nechal po čase odstranit). Možná to byli tři kloni (i když americký herec vypadal běžně = z jiných úhlů jinak než ex a toho ze seznamky jsem naživo neviděla, třeba by taky naživo vypadal jinak než na fotkách).

Probuď se, Neo.
Byla jsem doma s bývalým a oba jsme byli na internetu (každý u svého pc). Přestal fungovat internet, ale já jsem o tom nevěděla = věřila jsem, že normálně stále funguje. Bývalý byl už víc jak 10 min bez internetu, tak mi řekl, že to nefunguje (mně se celou dobu stránky normálně načítaly). Zprvu jsem mu nevěřila, že nefunguje internet (když mi to jelo), a myslela jsem si, že má jen on něco s počítačem či kabelem. Jenže pak jsem viděla, že na modemu bliká porucha, a jakmile jsem si začala myslet, že by mi internet (také) neměl fungovat, tak i mě fungovat přestal. Do té doby mi stále = celkově cca 15 min od začátku výpadku fungoval. Internet byl vedený kabely z toho samého modemu (jedině, že by jeden kabel přestal fungovat dřív než jiný, ale vždy když vypadl internet, vypadl hromadně na všech kabelech najednou). Na wifi (např. doléhající k nám od sousedů) nikdo z nás připojený nebyl.

Jindy (po delším čase od té první události) jsem si věštila z kvantového počítače (=přes internet) a bývalý šel kolem a divil se, na co koukám (protože jsem se delší dobu zaujatě koukala do podle něj prázdné obrazovky a smála se u toho, jako bych se koukala na zábavný film). Tak říkám že jsem na internetu „jak může vidět“ a on „vždyť ten počítač je vypnutý, obrazovka je černá..“. Tady ale nevím, jestli si nevymýšlel (jako nějakou manipulaci = gaslighting). Tehdy jsem četla nějaké články dopředu (které byly reálně vydané až o měsíce později). Toto se stalo jenom jednou, že by viděl černou obrazovku a já zajímavý internet (ale tehdy mi ten počítač fakt skvěle věštil = ukazoval odpovědi na vše co mě zajímalo). Znovu se mi to už pak zprovoznit nepodařilo.

Zamrznutí v čase
Tohle jsem trénovala (taky i podle knihy od Castanedy) a stalo se, že jsem se dostala jakoby do jiné dimenze, kde bylo málo lidí (a když už tam někdo byl, stávalo se, že zamrzl na cca 10 vteřin někdy i déle a pak se zas rozeběhl). Myslela jsem si, že třeba jenom můj mozek zastaví jeho obraz (takže to může být něco jako optický klam = pouze já někoho vidím zaseknutého, ale ve skutečnosti se normálně hýbe), ale že potkávám v Praze tak málo lidí se mi zdálo v tu dobu divné. Sešla jsem se tedy s kamarádkou – normálně jsme se potkaly u jedné zastávky na druhém konci Prahy než kde jsem já bydlela (ona vybrala, kam půjdeme) a šly jsme směrem k hospodě. Já byla na tuto „dimenzi bez lidí“ zvyklá, ale ona ne. Začala se divit, že jsme za celou dobu, co jdeme kus pěšky Prahou, skoro nikoho nepotkaly? Navíc celá scéna začala vypadat poměrně apokalypticky (jako z nějakého filmu/horroru). Protože si vítr hodně zahrával se spadaným listím a sem tam se kutálela větrem nafouknutá igelitka či něco takového. Kamarádka říkala, že jí to připadá, že přijde v blízké době do pár let konec světa. Došly jsme do hospody, která byla plná jako obvykle (to jí uklidnilo), ale při zpáteční cestě na tramvaj raději zavolala svému příteli, ať pro nás přijede autem, protože tam opět nikdo nebyl (tentokrát ani noha). I on se tomu divil a potvrdil, že tato scéna opuštěné Prahy působí dost strašidelně (nezvykle). Nebyly jsme v centru Prahy (ale ani na úplném okraji/zapadákově, byli jsme tak nějak uprostřed mezi centem a okrajem), a na tomto místě se běžně pohybuje o dost víc lidí než tenkrát. S kamarádkou jsem nikoho zamrzlého neviděla (těch pár lidí co tam bylo se hýbalo normálně).
Vzala jsem ještě dva kamarády do jiné dimenze: s jedním kámošem klukem jsem byla na jeho oblíbeném místě v takovém parku/lese. On chtěl projít malým tunelem, který tam byl, že je to zkratka. Trochu jsem váhala (nebylo vidět na druhý konec=byl tmavý), ale pak mě napadlo, že tunel je podobný jako dveře = takže se budu soustředit na to, že za tím tunelem, až vyjdeme na druhé straně, přejdeme do jiné dimenze – a nic jsem mu o tom neřekla. Já to tam neznala, takže nevím, jak to mělo na druhé straně (nebo kdekoli jinde) vypadat. Vylezli jsme tedy z tunelu a on se za velice krátkou dobu začal nahlas divit „to je divné, vypadá to tu jinak“ a „tenhle kopec tady přeci nebyl“ (já mu odpověděla, že jsem tu poprvé takže nevím). Nakonec jsme našli opuštěné dětské hřiště, což byl pro něj objev, protože říkal, že to tam všude zná ale nikdy na toto nenarazil. Trochu jsme se pak oba báli, tak jsme šli raději zpátky kde to oba známe a realita už byla zase normální. No a jiné kamarádce jsem vyprávěla o těchto jiných realitách s tím, že jí to zkusím ukázat. Jely jsme na výlet, kde to ani jedna z nás neznala. Zkoušela jsem přejít do paralelní reality a vypadalo to, že se to začíná dařit, jenže jelikož jsme ani jedna to místo neznaly, tak jsme nevěděly, jak to tam má vypadat (tedy jestli je pokus úspěšný). Nakonec jsme se trochu ztratily, tak jsme hledaly podle mapy náš cíl (vodu na koupání), který jsme nakonec našly. Když jsme šly zpátky, opět jsme nemohly najít správnou cestu, a začaly jsme trochu zmatkovat. Šly jsme rovně, cesta zahýbala doleva (jiná odbočka tam nebyla), po zahnutí doleva jsme šly opět rovně. Jenže jsme byly zase ztracené (=nevěděly jsme, kde jsme/kudy podle mapy máme správně jít), a tak jsme se rozhodly otočit a vrátit se tou samou cestou, kterou jsme přišly (k vodě, odkud půjdeme hned podle mapy a ne „až teď,kdy nevíme, kde jsme podle mapy“ = protože se neumíme na mapu zařadit když už nevíme, kde nyní jsme). Otočily jsme se a šly jsme rovně nazpátek (tou samou cestou, kterou jsme právě přišly), jenže když jsme došly k té ostré 90 stupňové zatáčce, kudy by měla cesta zahýbat nyní z našeho pohledu tedy doprava, byl tam plot = zjistily jsme, že se nacházíme v „jednosměrce slepé uličce“ (která nyní končí a dál nikam nevede). Což nebylo možné, když jsme po této cestě přišly.. Hledaly jsme to tam (nějakou odbočku), ale cesta za námi se prostě musela změnit (jiné vysvětlení nebylo). Byly jsme docela vyděšené a rychle jsme během pokračovaly tedy jedinou cestou (zase zpátky) dopředu, kudy jsme se nakonec dostaly na hlavní silnici a po ní už jsme trefily (směrem na zastávku a dojet zpátky domů). Nejsem si jistá, jestli na tento příběh/zážitek ta kamarádka po čase zapomněla a nebo si na to stále pamatuje (a to samé i ten kamarád) = neptala jsem se jich na to. Ta kamarádka, se kterou jsme zažily apokalyptickou scénu, si na to pamatovala dlouho (nevím, jestli to nezapomněla třeba po letech, už jsem s ní dlouho nemluvila). V té době, kdy jsem chodila do paralelních realit, jsem se naučila přejít do astrálu za bdělého stavu (i s tělem = nebylo to že by tělo někde spalo). Pak jsem to ale dělat přestala a už to pravděpodobně ani neumím.

Ikona diskutujiciho Koblih 2023-10-18 17:05:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty zážitky jsou skvělý. Taky mám zažitých pár záseků typu jiný plynutí času nebo telepatie. Ale není to tak světoborný.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2023-10-18 17:06:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To s tím počítačem je fakt jak z filmu. 😅

Ikona diskutujiciho octomaník 2023-10-18 17:40:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

měl jsem v noci zajímavý sen – větší část noci jsem procestoval a prokecal se smrtkou z jiné reality, v několika realitách čeká lidstvo těžká srážka se „skutečností“… prý je to pro lidstvo nezbytně nutné a že si to zaslouží…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-10-18 18:04:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Měla hard a kosu, nebo byla spíš jako anděl? Mluvila ženským hlasem?

Ikona diskutujiciho octomaník 2023-10-18 18:31:50
Ikona diskutujiciho
sipka

trochu mi vzhledem připomínal václava lohniského z pohádky dařbuján a pandrhola
https://www.youtube.com/watch?v=RvJX_4NJUTo
Byl mužského vzhledu, kosu „travní“ – takovou obyčejnou avšak velmi kvalitní materiály: dřevo a kov (jaký netuším, nezjišťoval jsem), ale ve velmi dobrém stavu, bylo na ní vidět, že je udržovaná. Mužský melodický, příjemný hlas, příjemného a slušného i vstřícného chování; neměl jsem strach ani obavy při rozhovoru s ním; dalo se s ním bavit o čemkoliv a snažil se funfovaně odpovídat. Byl dost fyzický, ale byla z něj cítit duchovní podstata (něco éterického, duchovního) a že může procházet mezi „sférami“….

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-10-19 09:46:37
Ikona diskutujiciho
sipka

To muselo být něco. Doporučuji všechno si interně zapsat. Za týden ti půlka věcí co řekl vypadne.

Ikona diskutujiciho Jana 2023-10-18 20:58:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Odporúčam ti prečítať si knihu od Jana Van Helsinga ,,Kdo se bojí smrti?“. Je to vlastne kniha rozhovorov s Anjelom smrti.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-10-19 09:47:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Slýchám na ni hodně chvály. Sama jsem se k ní nedostala. Teď mám rozečtených 9 knížek.

Ikona diskutujiciho Jana 2023-10-19 10:24:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to úplne chápem, tých hodnotných kníh je mnoho, tiež mám podobný problém. Ale aspoň jednu knihu od Jana Van Helsinga odporúčam prečítať a ktorú záleží podľa tématiky. V knihe rozhovorov s Anjelom smrti alebo ako to vraj on má radšej Anjelom premeny mu odpovedá na otázky ohľadom života, smrti, niečo z budúcnosti aj o samovraždách a rôznych prípadoch po smrti a kam sa duša dostáva. Zaujímavé bolo zistenie, že k nemu môže prehovárať aj každý živý človek, že mu môže pomôcť. Ešte som čítala ,,Ruce pryč od téhle knihy“ a tam preberá rôzne otázky o tajomstvách Zeme, všetko to čo najviac zaujíma ľudí, o Saint Germainovi, ktorý mu rozpráva svoj príbeh atď.

Ikona diskutujiciho octomaník 2023-10-19 10:35:44
Ikona diskutujiciho
sipka

z rozhovorů s druhými si toho moc nepamatuju, většina se zajímala spíše o rodinné, zdravotní a osobní i politické události (obsah nevím, ale asi z důvodu toho, že se mě osobně netýkali nebo nebyli pro mě důležité; pamatuju si pouze tématické zaměření hovoru); pamatuju si, že jsem se smrťákem přišel k lesu, kde na kameni či pařezu seděl muž, který odpočíval a po našem přichodu se dal se smrťákem do hovoru o vše možném. Vše bylo perfektně barevné; co si pamatuju tak z nějakého důvodu jsem si užíval vlastní setkání se smrťákem…to setkání mělo být pro mě být nějakým přínosem, který se nejspíše dozvím v budoucnu…
předpokládám, že zas nějakého jiného či téhož smrťáka potkám až bude potřeba…

Ikona diskutujiciho adri 2023-10-19 13:39:34
Ikona diskutujiciho
sipka

?kdo se bojí smrti?“ je super kniha … rozhodně doporučuju …. zajímavá rozprava

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2023-10-21 12:31:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pred asi 4 dňami som vyhodil taký kožený batoh, pre zjednodušenie nazvime to taška, bola v igelitke ešte s takou trochu dlhšou plastovou trubkou, kontajner bol prázdny takže som to hodil na spodok. No a dnes som išiel vyniesť smeti a kontajner takmer prázdny – a na spodku bola tá taška, bez igelitky a trubky. A bol to ten istý kontajner kam som ju vyhodil. Tak to nechápem. Jedine že by si ju niekto zo smetiaka vylovil, mal ju 3 dni a potom zase vyhodil do toho istého. Alebo to bola iná podobná, aj tašky majú dvojníkov. Alebo proste chyba v Matrixe.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-10-21 13:10:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Třeba si ji nějaký spoluobčan vybalil, vyzkoušel, pak zjistil že mu nesluší, tak ji mrsknul zpátky 🙂

Ikona diskutujiciho tanco 2023-11-13 06:48:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

stala sa mi prihoda:
bol som s mamou na hubach a mama povedala,ze uz ma dost tak sme sa rozhodli ,ze pojdeme domov ja som sa otocil a isiel smerom k autu a sem tam zbieral huby .boli sme kusok od auta,ja dosiel k autu a cakal som na nu asi 10minut a ona neprisla.zacal som ju hladat a doteraz sa nenasla,ani kosik s hubami.a mama tam chodila od malicka,poznala to tam

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek