Co chce vědomý muž od Ženy

12.9.2020 v Psychologie 51

Slýchávám současné ženy mluvit o tom, že chtějí probuzeného, vědomého muže. Podle mého názoru to znamená, že chtějí být s mužem, který dokáže vidět pravou podstatu ženy, skutečné dary, které nabízí jako citlivá žena a člověk v jedné osobě, dříve než se zaměří na její fyzické přednosti. Probuzený muž přijal svoji vlastní vnitřní ženskou součást, takže dokáže přijmout ženu se silnou ženskou podstatou do svého života.
Zajisté je možné o tomto tématu říci více, ale nechci se tohoto tématu hlouběji dotýkat. Nechci o sobě tvrdit, že jsem opravdu probuzený muž, což by mě vlastně mohlo diskvalifikovat.Vyspělá žena, kterou já považuji za skutečně probuzenou a vědomou, se mě nedávno zeptala, co probuzený muž chce od ženy. Na základě jejího dotazu se cítím být pověřený odpovědět. Níže uvádím své odpovědi na její dotaz.

1. Chce ženu v její plné autentičnosti
Probuzený muž chce ženu, která se nebude měnit jen proto, aby s ním mohla být. Je stále svá, nehledě na to, co si o ní ostatní lidé myslí, včetně jeho. Probuzená žena není arogantní. Ví kdo opravdu je a nepotřebuje dokazovat, že má právo žít jakkoli ona touží. Jistě, možná bude muset dělat obtížná rozhodnutí v maličkostech jejich společného života (kompromisy), ale ona nikdy nepotlačí nebo neprodá sama sebe, aby muže udělala šťastným. To se nestane.
Probuzený muž ji ani nebude kritizovat za to, jaká ve skutečnosti je.

Probuzený muž touží svoji ženu vidět zářivou a upřímně šťastnou. Jestliže není šťastná ve svém běžném každodenním životě, on také nebude. Ne proto, že je zodpovědná za jeho pocity (to není), ale protože druhý nejlepší dar, který by mu mohla kdy dát, je její vlastní autentické štěstí, což mě přivádí k bodu 2.

2. Chce její autentické štěstí
Není to nějaká zlověstná touha ulovit ženské radostné srdce, a dát ho do kovové truhly a izolovat ji ve zlaté kleci zvané domácnost. Probuzený muž chce, aby jeho žena byla tak zamilovaná do svého života, že její autentická spokojenost vyzařuje častěji než nespokojenost. Jistě, budou taky i těžké časy. Neočekává od ní, že bude vždycky šťastná – nechce nějakou strašidelnou Stepfordskou paničku se strojeným úsměvem. Jednoduše chce, aby si byla dostatečně vědoma toho, že je zodpovědná za svoje vlastní štěstí.

Bude dělat všechno proto, aby jí byl dobrým mužem, ale nechce nést břemeno zodpovědnosti za její štěstí. On je už tak dostatečně vytížen snahou řídit svůj vlastní život. Pochopení tohoto dovoluje oběma partnerům bezpečně přinášet do jejich vztahu skutečnou pravdu, která je esenciální pro udržení opravdové intimity… a to je to, co ve skutečnosti probuzený muž chce.

3. Chce, aby ho odevzdaně milovala
Před mnoha lety jsem byl svědkem toho, jak nevěsta pohlížela do obličeje svého manžela s tak absolutním obdivem, že jsem cítil žárlivost matky Země, přestože má svoje slunce. Probuzený muž chce, aby ho jeho žena celého obklopila svojí láskou, tak jako slunce zalévá svou září Zemi. Bude dělat to nejlepší, aby toto od své ženy získal, ale zase… co udělala Země, aby získala Slunce?

Probuzený muž chce, aby ho jeho žena hluboce milovala navzdory jeho nedokonalostem, aby v něm neustále viděla i přes jeho lidské chyby stále to nejlepší.
Avšak je zde jedno varování. Mnoho žen je skvělých v milování s divokou odevzdaností, ale často sebezničujícím způsobem. Probuzený muž nechce ženu, která odevzdá samu sebe, aby ho milovala, nebo s ním zůstala i přesto, že se neustále chová strašně, chová se nečestně a stále porušuje dohody, které si stanovili. Probuzený muž se může stát obětí zpackaného života, protože i on je jen člověk, což mě ostatně přivádí k bodu 4.

4. Chce, aby komunikovala otevřeně a uměla mu narovinu říct jeho chyby… ale s respektem
Probuzený muž chce ženu, která mu bude říkat to, co si opravdu myslí, a která ví, že muži nejsou vybaveni přístrojem na čtení mysli, nebo rovněž na jemné náznaky, které vysílá. Chce ženu, která po něm bude stále chtít, aby byl plně odpovědný ke svému nejvyššímu potenciálu jako muže, s láskou a respektem.

Nechce ženu, která bude stále hledat nějaké drobnosti, se záměrem udělat ho perfektním. To je hodně otravné. Ale také nechce, aby se držela zpátky, když uvidí, že jedná mimo svoji integritu nebo když si hraje svoji malou hru na malém písečku.
Intimní vztah je silný nástroj pro osobní růst, a on ví, že bude vždy růst a vyvíjet se. Chce ženu, která ho bude podporovat v tomto rozvoji, a která se také naučila rozdílům mezi zdravou, upřímnou komunikací a pichlavou kritikou.

5. Chce, aby se odevzdala lásce
Když jsem původně psal tento článek v roce 2014, moje představy o odevzdání byly trošku méně rozvinuté.
V té době jsem napsal: ,,Probuzený muž nezkouší vlastnit ženu. Nechce, aby mu odevzdala její sny nebo žila jen pro něj. Chce, aby žila naplno ve své pravdě. Avšak on chce, aby jeho žena relaxovala a primárně mu věřila ve vedení jejich společného života. Probuzený muž nechce rozhodovat dohodou 50/50 v jejich intimním vztahu. Když spolu dva lidé tančí, jen jeden může vést.“

Teď chápu, že skutečná síla odevzdání není nikdy v odevzdání své vůle, vůli jiné osoby. SKUTEČNÁ SÍLA ODEVZDÁNÍ, JE V ODEVZDÁNÍ SVOJÍ VŮLE LÁSCE.

Nevědomý vztah je zápas ega s egem, žijících společně ve strachu. Když oba partneři žijí v jejich vlastních ego příbězích (L.I.E.S.-LIVING IN EGO STORIES), znamená to, že jejich chování je založeno na myšlenkách strachu, které vytváří úzkost a stres.

Například:
„Můj partner musí jednat určitým způsobem, aby mi dokázal, že mě miluje.“
„Úkol mého partnera je, udělat mě šťastnou.“
„Bojím se, že mi partner bude lhát, tak radši budu mít zavřené oči ohledně jeho chování“… atd.

Vztah, který je založený na myšlenkách strachu, bude nevyhnutelně vytvářet vyčerpávající trvalý boj. Věci budou buď stagnovat ve slepé uličce, nebo budou oba partnery úplně vysávat.

Co znamená odevzdat se lásce?
Odevzdat se lásce znamená být ochotný dělat vnitřní práci, abych rozpoznal, kdy jedná člověk ze strachu. A naučit se, jak proměnit svůj život do nastavení mysli, která je otevřená lásce. Je toho mnohem více, co bych k tomu chtěl dodat. Podporuji lidi, kteří proměňují svůj strach v lásku v mé koučinkové praxi, dokonce já jsem dělal tuhle práci s mým osobním koučem po dlouhá léta.

Odevzdání se lásce, je o důvěře v lásku, navzdory strachu.
Probuzený muž je pouze probuzený v učení se věřit v lásku navzdory strachu. Přirozeně chce ženu, která se bude rozvíjet v tomto směru. Když se aktivně neučí, jak důvěřovat lásce, je zaseklá v jejím vlastním strachu.
Když důvěřujete svému strach, není zde prostor pro autentickou lásku. Víra v lásku neznamená zůstat a tolerovat zneužívání. Právě naopak, víra v lásku znamená víru, že láska ti ukáže cestu v každém momentu, aby výsledky vedly k nejvyššímu dobru pro všechny. Někdy může odevzdání se lásce znamenat dát si povolení vztah ukončit.

To je důvod, proč je víra v lásku, tak těžká pro většinu z nás a proč je zde na Zemi tak málo probuzených mužů (nebo žen). Znamená to, že tvoje ego bude muset jít svojí cestou. To je jediný způsob, jak může být vztah hluboce naplňující.

Vztah se ženou, která věří více strachu a egu než lásce, může přejít do žalostného klišé, ve kterém drží mužovy metaforické koule v metaforické sklenici. Její strach kontroluje jejich životy, protože si vytvořili vzorec, ve kterém on potřebuje svolení pro každé jeho rozhodnutí.
Také se s ním nechce milovat, protože ji přitahují muži, kteří mají více rozvinuté své mužství. A takový mužný muž je plně zavázán svému nejvyššímu záměru, kterým je LÁSKA, ne její EGO. To je smutná ironie. On nepotřebuje ani nechce její svolení, aby mohl žít pohle jeho nejvyššího záměru, jakkoli to vypadá, že je to pro něj dobré.
Ženské ego a strach nemůžou být jeho záměrem. Protože láska je jeho nejvyšším záměrem, bude pro něj nesnesitelné žít se ženou, která není odevzdána lásce tak, jako on.

5+1. Chce, aby se mu odevzdala i tělesně
Nejvíce probuzení muži se budou chtít neustále milovat se svoji ženou. Vášeň. Věrnost. Nespoutanost. Kdykoliv. Nebude chtít hrát hry na odpírání milování, nebude chtít vyjednávat… prostě se chce milovat. V naší kultuře jsme vytvořili nesmírné množství studu kolem fyzické intimity. Je čas, abychom toto šílenství odebrali ze svých beder. Probuzený muž bude raději vyjednávat s teroristy, než vyjednávat o milování se svou partnerkou.

Probuzený muž by si nikdy nevzal svou partnerku fyzicky, kdyby ho opravdově nechtěla. Bylo by to znásilnění, i přesto že jste manželé a to je vždy špatně. Ale chce ženu, která je odevzdaná lásce, která je také odevzdaná svojí skutečné smyslné povaze.
Protože je odevzdaná lásce, bude také hluboce spojena s její vnitřní září, smyslovou ženskou esencí, kterou nadšeně, celým srdcem a s upřímným potěšením nabízí jemu, kdykoliv si ji chce vzít. Fyzická intimita bude přirozené rozšíření jejího praktikování sebelásky, a bude ji tudíž pravděpodobně bavit milování, tak jako jeho…a možná mnohem víc!

On chápe, že nebude vždy ochotná (např. když je ve fyzické nebo emocionální bolesti) a nikdy nebude chtít, aby se za to cítila vinna. Což by ji rozčílilo ještě více.
Protože on je také odevzdaný lásce, bude vždy hluboce citlivý k jejím potřebám. Ale ne proto, aby ji uchránil od jeho dychtivé touhy se s ní milovat.

To je důvod, proč muži sledují filmy pro dospělé, navštěvují noční kluby, masážní salony a mají milostné poměry. Žena, která není odevzdaná lásce – loajální ke svému strachu a egu – nevyhnutelně vytváří ženu, která se od něj v intimitě oddálí.
Když je jeho žena stále chladná, je mezi nimi někde odpojení – odpojení od lásky – a on to bude chtít společně velmi rychle prozkoumat. To může být cesta, jakým se on projevuje v jejich vztahu. Může to být chemické, nebo to může být něco jiného. Ale bude to chtít určitě prozkoumat. A bude to chtít otevřeně prozkoumat se svojí ženou.

To je to, co probuzené páry dělají. Komunikují do hloubky, zranitelně, oceňují svoje rozdílnosti s cílem vytvořit čisté intimní kouzlo každý den.
Jedna poslední věc k tomuto poslednímu bodu je, že probuzený muž nebere své vyvrcholení jako vrchol a tudíž závěr. Ale to je debata na celý další článek.

Závěrem
Probuzený muž nechce skutečně nic zvláštního od ženy, než aby byla autentická. On je se sebou spokojený, takže ona je volná, nehledě na to, čím chce být. On určitě rozpozná, když věci nebudou fungovat a bude to chtít prozkoumat, ale nebude ji činit zodpovědnou za jeho štěstí, a nebude ji ani žádat, aby nežila autenticky jen kvůli němu.

připravila www.aluska.org 2020 / podle ZdrojeKomentáře

Ikona diskutujiciho oskar 2020-09-12 12:50:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Podle mého názoru to znamená, že chtějí být s mužem, který dokáže vidět pravou podstatu ženy, skutečné dary, které nabízí jako citlivá žena a člověk v jedné osobě, dříve než se zaměří na její fyzické přednosti.“
Jsem se od srdce zasmál, článek o tom, jak muž má vidět ženu (a jistě i žena muže) dříve, než se muž zaměří na její fyzické přednosti a žena na jeho konto. A do toho fotky manekýnů a manekýnek jako z reklamy 🙂 Evoluci nezměníte a lidi nepředěláte…to jen tak na okraj 😉

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-12 14:41:50
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 díky za komentář, zasmála jsem se

Ikona diskutujiciho petronela 2020-09-12 17:31:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To vypadá,ze poslední dva články jsou napsané pro me:)
Zkusím být taky zranitelna,jak jsi Alue psala na zacatku toho minuleho. Sice pod prezdivkou,ale me stejne nikdo nezna:)
Mam problém s body 5 a 5+1.
Odevzdat se lásce. Tak to je hodne silne. Po x letech partnerství,kde komunikace představuje spíš přestřelky a bitvy,si nedovedu predstavit se nekomu někomu. Bez hlídání,jestli zrovna nema radost z toho,ze vyhrál,nebo jestli mě nevede na cestu,která je pohodlná/vhodná jen pro něj (jeho ego),atd. atd. To je jako kdybych zavrela oci,a nechala se vest… kam? Pravda je,ze před deseti lety jsem se vest nechala,duveru jsem mela. Ale bohuzel ne v lásku,ale ve své ego.
Bod 5+1
Musím to rozvádět?:-D Jako mládě ve škole i na ulici vystavovana narážkám na svoje zenske přednosti i nedokonalosti,pozdeji ve vztazich přemýšlení o tom,jest li jsem jen kus masa nebo i člověk,jestli si můžu vzit doma na sebe něco pohodlného,nebo jestli radši ne,abych neprovokovala. Stejně tak jako namazat se kremem po sprse,mám? A to rozhodne nejsem oběť žádného zneuzivani. Nejsem a nebyla jsem nikdy žádna puritanka,jen mi vždy vadilo sexualizovani mého zenstvi a mého těla. A když jsem se ohradila,byla jsem za precitlivelou hysterku.
To,ze s těmi body mám problém,pouze ukazuje na to,jak moc jsem vychylena ze své zenske rovnovahy. Je mi jasné,ze se tím budu muset prohrabat, a pak odpustit. Všem těm Pepickum,co si na mě na základce o prestavce ve třídě zkoušeli kopulacni pohyby. A taky mozna odpustit tem Terezkam,na kterých si to zkoušeli místo mě:-D
Děkuji za články,opravdu se me dotkli. Jen trochu lituji,ze autorem není český muž.

Ikona diskutujiciho .lak 2020-09-12 21:48:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevěřím že něco může mít no a ještě on jo vědomí / „oslíčku otřes se je povolené.
Nesmí setrvale páchat trestné činy nezdebilnění a chovat se jako žena, cože? Tak to asi ne nemůže zvládnout na chápání malého mozku místo velkého ale může být za to potentát. I lehni na hadr a nevrč. Co co. Kasička pro nevědomé. Tak to nejstarší řemeslo světa má mnoho podob a jde zabalit všelijak či s omalovánky na profit, mameluci a bačkory. :-)) Kuk na strejdu.
https://www.youtube.com/watch?v=zCleLMPFfYc

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-12 22:28:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Cože?

Ikona diskutujiciho izairi 2020-09-12 22:36:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Tvůj komentář je asi psaný klingonštinou?

Ikona diskutujiciho .lak 2020-09-13 03:29:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Kontroverze beru pro pobavení a nemyslím to až tak vážně spíš pro pobavení že vše může mít protiklad a asi i je. Je to v prozaické poetě. Dřevorubce a samozřejmě formu mozart mám rád ale v představě nikoliv tvůrce, je mimo záběr.
http://smit.wz.cz/zrcadlo/comment.php?akce=fullview&cisloclanku=2016080001
Nevím proč přemítám proč o tom přemítám když rok nebo tři sjel blesk do fotovoltaiky kterou mám nakomp u kterého jsem seděl s drátovou krysou v ruce a u bezpečnostní zásuvky se vytvořilo na drahnou sekundu a možná déle písmeno omega s prásknutím. Dvoje pojistky shořeli a vypadnul jistič. Polský verk oznamuje i teď koukám stále dvěmi diodami že obě ochrany fungují. Nebyl to unplug a byl jsem pod napětím, blesk. Protože na milióny voltů tedy drát k myšce není. Proudový kanál si našel cestu po drátu který tam mám k zásuvce ale nezapojený jen v zimě když svítíčko nesluní. Je symbol omega něčím symbolický? Ne že bych toho vědění musel a kde hledat než u studánky těchto vědomostí. Ale tvého projevu i egoista, jó o. :-))

Ikona diskutujiciho .lak 2020-09-13 21:57:33
Ikona diskutujiciho
sipka

i za ry, to není oznamovací způsob zpracováním pane hučitel, neznáš formy podání o čem a jak? 😀
Ale na ae je slabikář ken oša alias brutopýr s ním si jednoduchými holými větami (ne) popovídáš.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-13 22:03:07
Ikona diskutujiciho
sipka

.laku, jsem tvá reinkarnace z budoucnosti. Vrátil jsem se, abych tě varoval před špatnou karmou. Chceš-li předejít neblahým okolnostem, přestaň to hulit a kup si učebnici češtiny…. ztrácím signál.. chrrr

Ikona diskutujiciho .lak 2020-09-13 22:12:05
Ikona diskutujiciho
sipka

To nechceš, děkuji bohu že nejsem žena. Jak se to říkalo panenko skákavá? Ještě tohle a zlé pryč. :-)))

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-13 22:19:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyjo 😀 Tak tohle je poprvé, co vidím že nějaká věta od tebe dává smysl a je souvislá… došel materiál, nebo tě někdo vystřídal u kompu?

Ikona diskutujiciho izairi 2020-09-14 16:26:13
Ikona diskutujiciho
sipka

.lak:
jestli tvoje psaní o něco níž pro mně,tak ty mně špatně oslovit.Já nebýt izary,a být žena,a hrdost na to,tak ty nedělat ze mně chlap.A tvoje psaní moc nechápat,já zdaleka a mít jiná slova,já tady jen navštěvovat tahle planeta.Tak už konec svoje psaní,snad ty mně chápal?

Ikona diskutujiciho Robin 2020-09-12 22:46:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezký článek, ale slovo probuzený se mělo úplně vynechat a vyměnit za slova vědomý a vyzralý, protože většina lidí si pod pojmem probuzený představí člověka, který se probudil z matrixu, čehož se však článek vůbec netýká.

Jinak sem si naprosto jistý, že tento text rozhodně psala žena. Toto nevidí jen slepý. A pokud to psal muž, tak jeho ženská stránka je silnější než ta mužská, což je taky špatně, protože už to zase není muž. Ale nemyslím to zle….jen mi trochu vadí, že se článek prezentuje, že to psal muž, když je vyloženě do oči bijící ten rukopis ženy.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-13 08:57:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Koukni na odkaz, autorem je muž a v originálu je dokonce napsáno Evolved.
Umíš si představit nadpis ,,Co chce vyvinutý muž od ženy?“ 😀 To už zavání jinou tématikou.

Ikona diskutujiciho Robin 2020-09-13 11:47:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No v tomto případě bych evolved přeložil určitě jinak 😀 🙂

Na odkaz sem samozřejmě koukal…ale to, že je tam uvedený muž ještě neznamená, že to fakt psal muž. Tobě to zní, jakoby to psal muž? Mi teda ani trošku 😀 , ale nechme to být 🙂 🙂

a pro .lak: Kámo, ty si asi frčíš na jiném matroši 😀 .Ani nechápu, že ti takový nesouvisející mimo tématický blábol psaný zřejmě pod nějakými omamnými látkami…..Alue vůbec uveřejnila.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-13 12:07:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Já laka běžně mažu. Zvláštní ale je, že si na to nikdy nestěžoval a klidně takhle píše dál.

Ikona diskutujiciho Robin 2020-09-13 12:39:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi má svůj svět 😀 , i když v tomto případě spíše celý vesmír 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-13 12:46:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si komentujícího .lak představuju jako někoho, kdo se prvně něčím strašně nadopuje a pak otevře internetové diskuze. Druhé ráno se probudí a vůbec neví že někde něco psal pod tímhle nickem.
Ještě jsem totiž neviděla koment, který by dával smysl.

Ikona diskutujiciho .lak 2020-09-13 13:17:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Ha ha omezení. Povídej to tvůrci skromně nejen formantům uplácaným „GMO úrody, nejen zapřaženému.

Ikona diskutujiciho oskar 2020-09-13 13:08:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemusíte hned dehonestovat mimozemšťana „laka“, který se snaží o komunikaci s námi ze všech svých mimozemských sil…i snaha by se měla cenit. ITýmu taky hned nerozuměli 😀

Ikona diskutujiciho izairi 2020-09-13 14:26:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimozemšťan? To je nic, .lak je zcela unikátní úkaz,nad kterým i odborníci strácejí řeč a neví co si mají myslet.A vymyslel speciální jazyk,jedinečný v celém vesmíru,který nikdo nechápe.Ale klid, až převibrujeme do 5D,tak mu snad porozumíme.

Ikona diskutujiciho Robin 2020-09-13 14:59:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky sem měl stejnou myšlenku, že si to třeba další dny možná ani nepamatuje 😀 , no já sem teda vyloženě tvrdě proti jakékoli cenzuře, ale ty jeho bláboly bych asi fakt neuveřejňoval…kolik magorů člověk potká třeba v silničním provozu 😀 , tak proč si další mentály pouštět ještě do diskuze 😀

Kdyby to bylo aspoň k tématu nebo to dávalo smysl, ale tady není ani jedna podmínka nebyla splněna 😀 , on si najde pak jiné místo/prostor/platformu k ventilování svých…ani nevím, jak to nazvat 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-13 15:26:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Blbý akorát je, mentál na silnici tě může zabít, kdežto příspěvek na webu co nedává smysl nikomu neuškodí. Mentálům se rozdávají řidičáky, ale cenzura na netu jede ve velkém. Mělo by to být naopak.

V minulém měsíci mi dvě auta na přehledné křižovatce vjely do cesty, když já jsem jela vlevo z hlavní na vedlejší a oni vjížděli z vedlejší na hlavní a chtěli jet doleva. I když je na hlavní uprostřed cesty odbočovací pruh, i když blikám, zpomaluju, i když dávám pozor, i když je jasný že jedu doleva… ti dementi šlápnou na plyn ve chvíli, kdy já zahájím levou zatáčku.
Minulý týden zase expert, vjíždí na hlavní, vůbec se nedívá že jsem tam já co odbočuju doprava, pruh co propojuje parkoviště se silnicí je úzký na jedno auto a on mi musí dát přednost než tam vjede, má tam od toho i značku. Ne. Normálně se tam narval a mně nezbylo nic jinýho než zůstat stát napůl najetá v hlavní. Naštěstí za mnou nic nestálo. Dement se ani nepodíval a normálně to projel jak kdyby se nic nestalo. Značky, ani další auta, nic ho nezajímá.

Tak si říkám… má .lak řidičák? A jak si povídá s policajty, když ho zastaví?

,,Pane řidiči, víte proč jsme vás zastavili?“
,,Ha ha omezení. Povídej to tvůrci skromně nejen formantům uplácaným “GMO úrody, nejen zapřaženému.“
,,A máte u sebe doklady?“
,,Dřevorubce a samozřejmě formu mozart mám rád ale v představě nikoliv tvůrce, je mimo záběr.“
,,Jaké léky užíváte?“
,,Nevím proč přemítám proč o tom přemítám když rok nebo tři sjel blesk do fotovoltaiky kterou mám nakomp u kterého jsem seděl s drátovou krysou v ruce a u bezpečnostní zásuvky se vytvořilo na drahnou sekundu a možná déle písmeno omega s prásknutím.“
,,No dobře… tak jeďte.“

Ikona diskutujiciho Ceneon 2020-09-13 21:32:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, díky za návod, jak na policajty :-D. Ale zkoušet se mi to nechce, asi bych se bál bílé kazajky. Kdybych chtěl něco vyzkoušet, tak to spíše Švejka, prostě mít přátelský úsměv a povídat jako zde:

Švejk v tom okamžiku vyhlížel, jako by spadl z nebe z nějaké jiné planety a nyní hledí s naivním údivem na nový svět, kde od něho žádají takovou neznámou dosud pro něho pitomost, jako jsou nějaké dokumenty.

Poručík chvíli uvažoval, dívaje se na Švejka, co mu má říct a na co se ho má otázat.

Konečně se optal: „Co jste dělal na nádraží?“

„Poslušně hlásím, pane lajtnant, že jsem čekal na vlak do Českých Budějovic, abych mohl se dostat k svému 91. regimentu, kde jsem buršem u pana obrlajtnanta Lukáše, kterého jsem byl nucen opustit, jsa předvedenej kvůli pokutě k přednostovi stanice, poněvadž jsem byl podezřelej, že jsem zastavil rychlík, ve kterém jsme jeli, pomocí vochrannej a poplašnej brzdy.“

„Z toho jsem blázen,“ rozkřikl se poručík, „řekněte mně to nějak souvisle, krátce a nežvaňte nějaké voloviny.“

„Poslušně hlásím, pane lajtnant, že již vod tý chvíle, jak jsme sedali s panem obrlajtnantem Lukášem do toho rychlíku, kterej nás měl odvézt a dopravit co nejrychleji k našemu 91. c. k. pěšímu regimentu, že jsme měli smůlu. Napřed se nám ztratil kufr, potom zas, aby se to nepletlo, nějakej pán generálmajor, úplně plešatej…“

„Himlhergot,“ vzdychl poručík.

„Poslušně hlásím, pane lajtnant, že vono je třeba, aby to lezlo ze mě jako z chlupatý deky, aby byl přehled vo celý události, jak to vždycky říkal nebožtík švec Petrlík, když poroučel svýmu klukovi, než ho začal řezat řemenem, aby si svlíkl kalhoty.“

A zatímco poručík supěl, pokračoval Švejk dál:

„Tak jsem se nějak nezalíbil tomu panu plešatému generálmajorovi a byl jsem poslán ven na chodbu panem obrlajtnantem Lukášem, u kterého jsem buršem. Na chodbě potom byl jsem obviněnej, že jsem udělal to, jak už jsem vám říkal. Než se ta věc vyřídila, tak jsem zůstal na peróně sám. Vlak byl pryč, pan obrlajtnant i s kufry, i se všemi svýma, mýma dokumenty taky pryč, a já tu zůstal civět jako sirotek bez dokumentů.“

Švejk podíval se tak dojemně něžně na poručíka, že tomu bylo teď úplně jasné, že je plnou pravdou, co zde slyší od toho chlapa, dělajícího takový dojem pitomce od narození.

Poručík vyjmenoval nyní Švejkovi všechny vlaky, které po rychlíku odjely do Budějovic, a položil mu otázku, proč zmeškal ty vlaky.

„Poslušně hlásím, pane lajtnant,“ odpověděl Švejk, dobromyslně se usmívaje, „že mne, mezitímco jsem čekal na ten nejbližší vlak, stihla ta nehoda, že jsem pil za stolem jedno pivo za druhým.“

„Takového vola jsem neviděl,“ pomyslil si poručík, „přizná se ke všemu. Kolik už jsem jich tady měl, a každý zapíral, a tenhle si klidně řekne: ‚Zmeškal jsem všechny vlaky, poněvadž jsem pil jedno pivo za druhým.‘“

Tyto úvahy shrnul v jednu větu, s kterou se obrátil k Švejkovi: „Vy jste, chlape, degenerovanej. Víte, co je to, když se o někom řekne, že je degenerovaný?“

„U nás na rohu Bojiště a Kateřinský ulice, poslušně hlásím, pane lajtnant, byl taky jeden degenerovanej člověk. Jeho otec byl jeden polskej hrabě a matka byla porodní bábou. Von met ulice a jinak si po kořalnách nenechal říkat než pane hrabě.“

Poručík uznal za dobré nějakým způsobem už to všechno ukončit, proto řekl důrazně: „Tak vám říkám, vy hlupáku, paznehte, že půjdete k pokladně, koupíte si lístek a pojedete do Budějovic. Jestli vás ještě tady uvidím, tak s vámi zatočím jako s dezertýrem. Abtreten!“

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-13 22:00:56
Ikona diskutujiciho
sipka

No ty máš z toho možná srandu, ale když jsi roztomilá hezká slečna, tak se opravdu dá tímhle způsobem celkem vítězit. Nemusíš hrát úplně blbýho, ale jakoby roztomile a křehce přiznáš, že jsi něco nevěděl a tak slušně poprosíš, nebo se zeptáš… a když je to chlap, NEMÁ ŠANCI. Muhehe.

Ikona diskutujiciho Ceneon 2020-09-13 22:33:08
Ikona diskutujiciho
sipka

No s tím mým vhledem Ježíše si nejsem tak jist. Na včerejším výletu jsem tak byl nazván kolemjdoucím, stalo se tak již na několika dalších místech :-D. Jednou se tak stalo, když jsem bruslil na cyklostezce, při nějakém dalším bruslení vidím na té cyklostezce nápis, který je tam doteď: „Ježíš existuje.“ :-D.

Ikona diskutujiciho .lak 2020-09-13 22:44:37
Ikona diskutujiciho
sipka

To bylo dobrý ale to fakt neprovozuji, mám D. Aplikaci bych nedoporučil ale proč ne když to jde. Za devíti horami a řekami za hluboké totality kámoš dělal melouch u jednoho ministra k nevíře, to je co? A měl vstupku na hrad kdy tam mohl libovolně šmajdat a seděl jsem v autě když ji vytáhl na silniční kontrolu a příslušník srazil paty zasalutoval a řekl můžete jet. O půlnoci z hospody. :-)))

Ikona diskutujiciho .lak 2020-09-13 23:30:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak magicky jsem působit nechtěl, dobrou. :-))

Ikona diskutujiciho oskar 2020-09-13 15:56:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

izairi…s tím převibrováním do 5G bych to tak růžově neviděl. Stačí se zamyslet nad přírodou na Zemi (kterou tak obdivujeme pro její drsnou krásu), nad jejími principy, kde vládne potravní řetězec, kde každý jedinec svádí každodenní boj o přežití – shánění potravy, boj s nemocí a ochrana před predátory (což už tak moc nechceme vidět). A že mluvím jen o fauně a flóře? Nenechte se mýlit, to samé funguje i mezi lidmi, jen díky naší vynalézavosti a našemu mozku jsou naši lidští predátoři schopni upravit a pozměnit surový zvířecí boj o přežití na daleko líbivější a snesitelnější (pracuj a pak se za almužnu uživ, utrácej za NAŠE léky). Proč? Protože ne peníze, ne zlato a diamanty, tvoří opravdové bohatství, ale lidská práce, bez které by ONI neměli ty peníze, to zlato a diamanty. Člověk pracující je jejich největší a nejcennější komoditou, která dokáže vyprodukovat potraviny, rakety do kosmu, auta, letadla, budovy, tajné bunkry, ničící zbraně…za které musí postavit zase koho? No přece toho člověka, aby válčil, vyvražďoval se v prospěch jejich dalších zisků. Takže si myslím, že zde na Zemi spíš porozumíme lakovi, jak někam převybrujeme.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-13 17:17:22
Ikona diskutujiciho
sipka

*5D.

No jestli je větší šance pochopit .laka, tak to máme dost černý vyhlídky 🙂

Ikona diskutujiciho .lak 2020-09-13 22:07:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Není, když sám nevím co chci a mnoha nepodstatných věcech nefrčím. 🙂

Ikona diskutujiciho Robin 2020-09-13 16:11:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, na té silnici je to čím dál tím nebezpečnější, ale člověk to holt musí akceptovat. Já sem ten typ, co se nerozčiluje a nenechá si zkazit náladu i když třeba byl fakt vážně ohrožen můj život..…ale mám třeba kamaráda, který v tom autě totálně nadává a rozčiluje se a myslím, že tak za 10 minut jízdy během toho rozčilování spálí stovky miligramů (nejen) hořčíku 😀

Blbé je, že někteří třeba ani neznají základní věci typu zipování apod…třeba jsou dva pruhy..kdy se to pak zbíhá do jednoho..a druhý zbytečně téměř volný a pak si ještě někdo stěžuje, že sem mu tam vjel 😀 , já ale nemůžu za to, že jel jak ovce za ostatními pořád v tom jednom pruhu a nezná asi ani zip. K těm tvým situacím….snad na ně aspoň zatroubíš…protože tito lidé si pak kolikrát ani neuvědomují, že udělali něco špatně. Když člověk neudělá vbc nic, tak to budou dělat pořád…..

Tvůj vtípek na konci fakt dobrý 😀 😀 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-13 17:16:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Bohužel tyhle blbý zkušenosti mi brání se osmělit a začít se zapojovat do většího provozu, jezdit na větší vzdálenosti, nebo do velkých měst. Protože když vidím kolik fakt nebezpečných situací vznikne za blbých 10-30 minut jízdy, tak mám z toho bobky a vůbec mi to nepomáhá. Říkám si že když ten debžo neumí bezpečně odbočit na křižovatce kde skoro nikdo není, tak co bych dělala ve velkým městě se spoustou aut? Buď by mě někdo sejmul, nebo bych už nevyjela, protože se neumím narvat na prasáka.

Já jsem s automatem dost v pohodě, jednou rukou držím volant, jednou nohou brzda/plyn a tou druhou rukou můžu posunkovat nebo troubit, většinou stihnu i oboje. Klidně v křižovatce na rozjezdu, je to jedno, ruka je furt volná. Pořádnej trubatůr a gesto natisknout na sklo ať to hezky vidí. Protějšky obvykle čumí s otevřenou pusou. Asi je to víc ponižující když tě vypípá na silnici ženská – totiž zásadně mi tyhle průšvihy dělají chlapi. Žádná ženská mě takhle ještě neohrozila, nebo nebyla za sklem vidět tak o tom nevím. Ženský normálně dávají přednost a chovají se slušně.

Chlapi jsou taky velcí experti v disciplíně zastavit auto uprostřed jizdního pruhu do kopce na horizontu, kde nevidíš co je za tím kopcem. A v pohodě jako… nevadí mu že má o 20 metrů dál hned u té silnice volný parkoviště. Kolikrát si ještě do protisměru otevřou dveře, stojí i v otm durhým pruhu, oblíkají si svetříček, pohodička. A vůbec jim nevadí že na ně jede auto, ani se neohlídnou… když začneš troubit, tak jsou strašně překvapení… jako co, já přece nic nedělám!

Cyklisti no… jako to se nebudu rozepisovat, to bych tady byla dlouho. 😀

Na začátku jsem se vztekala strašně, dneska je to o trochu lepší, ale jednoznačně se stále jedná o okyselující aktivitu.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-09-13 17:44:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

alue ja osobně auta rád nemám necitím se v nich bezpečně ale řidičák sem si musel udělat dneska se bez toho člověk neobejde a když přijedu do města vidím kolem sebe kupy aut tak sem taky nervozní když sem chodil ještě na praxi na střední školu do supermarketu tak u nás byl jeden vedoucí to byl strasně hyperaktivní , akční člověk furt něco dělal na notasu-)) nebo na mobilu jedna prodavačka která jela sním vyprávěla že při jízdě v autě psal na notasu EMAIL si nedokážu ani představit

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-13 17:49:36
Ikona diskutujiciho
sipka

tak ten žije v jiným vesmíru 😀

Ikona diskutujiciho Robin 2020-09-13 21:10:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na těch větších vzdálenostech je to sice dle mě jednodušší, ale zase nebezpečnější kvůli vyšší rychlosti. V těch velkých městech je to sice takové divočejší (taky to nemám rád), ale člověk musí chytnout to tempo, aby tzv. zapadl a pak je to řekl bych právě i bezpečnější než ty delší vzdálenosti, protože v těch velkých městech není tak vysoká rychlost..takže hrozí max. nějaký tukanec nebo i větší pomačkání plechů, ale nic život ohrožujícího. Navíc v tom větším městě se tak nějak řídíš ostatními, takže si myslím, že by si to nakonec zvládla. Já vidím rozdíl kromě té divokosti malé vs velké město hlavně to, že právě v menším městě člověk fakt ten email může psát 😀 (což nedělám), protože je méně aut..menší rychlost…vše jednodušší a člověk je i více uvolněný.

Ale máš pravdu, že ženy sice taky za volantem dělají chyby, ale jsou celkově slušnější. Musím opravdu potvrdit. Muži jsou sice lepší řidiči (co se týče schopností), ale ženy jsou zase lepší řidičky (co se týče nižšího počtu a vážnosti nehod), takže záleží, jaké parametry by se vzaly v potaz.

Ti muži….tam holt je ten testosteron no 😀 , ale zase se to snažím brát pozitivně a mám v hlavě všechny ty ochotné muže…kdy mi dají na určitých místech přednost (protože bych tam mohl taky čekat hodně dlouho) a to mi třeba žena neudělá fakt nikdy…holt to chování mužů i žen na silnici je velmi rozdílné. Každý má svoje pozitiva i negativa. Jinak ano…je to více ponižující, když tě vytroubí žena..mluvím ze své zkušenosti 😀 …ale holt sem se učil a udělal sem někdy blbost…tak sem to musel akceptovat, že mě sjela jak malého chlapce :D, tak sem to prostě přijal no 😀 , ale fakt ti Alue můžu říct, že u chlapa..když na silnici něco uděláš blbě…tak jen zvedne rukou gesto nebo si tukne na čelo..a prostě vidíš, že se to vztahuje pouze k té chybě a že ti chtěl ukázat, že si udělal fakt blbost..ale žena…tam to tukání na čelo a gestikulace a celkové grimasy a chování…tam (bez úrážky) jde vidět, že si ulevuje za všechno špatné, co se jí stalo za celý den nebo poslední týden. To u chlapa není.

Cyklisti řekl bych ještě ujdou….dle mě si spíše chodci si do té silnice vejdou, jak kdyby se nechumelilo….do toho sluchátka, civění do mobilu a žádné rozhlídnutí…oni nějak předpokládají, že každý řidič má 100% pozornost..ale to je dost pokrytecké si to myslet, když oni sami mají pozornost cca 30 %..a hlavně já třeba tu pozornost fakt dobrou mám, ale sakra taky dost často koukám do navigace, tak by si měli toto uvědomit…..ale to bychom chtěli hodně.
A k tomu vztekání…možná pořád lepší se vztekat než to v sobě dusit a pak někde totálně vybouchnout.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-13 21:27:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Já pouštím, když je hlavní cesta ucpaná a někdo zboku kouká smutně a nemůže se zařadit… Tak bych byla první baba co by tě pustila.
Ale už se mi stalo, že popojíždímm na ucpané silnici v koloně, přede mnou popojelo auto – tak jedu za ním – a najednou zprava z vjezdu se pozadu na mě sápala dodávka. Ten řidič se prostě rozhodl, že to hodí na prasáka do ulice a vůbec nevzal v potaz to, že tam jsme v koloně a na jeho giga auto není místo a já ho pozadu couvem pustit nemůžu, když za mnou je další auto. A ještě jel dost rychle pozadu, vůbec se nedíval kdo za ním je. Takže jsem se vrzla do protisměru a objela ho na milimetry, naštěstí v tu chvíli nic naproti nejelo, jinak by mě zepředu prostě naboural. Koukat a čumět a nedělat nic, tak mám po plechovce. A to bylo kurde maloměsto co znám zpaměti. A zase špatný.
Já oplývám celou řadou gest. Ťukáním, přejížděním dlaně přes obličej, máváním, nejsou to jenom fa*ery. 😀 Na mě žádná ženská naštvaná za volantem nebyla tak nevím jaký je v tom rozdíl, nemůžu to posoudit. Vlastně na mě zatím nikdo nemávat ani neťukal ani nefa*oval, tak nemám srovnání vůbec.

Jednou mi za volantem prdly nervy, protože jsem se nemohla přes půl hodiny dostat ven z okraje malýho města, bylo úplně ucpaný (blbý dvě ulice, jedna světelná a jeden kruháček a byla bych venku!). Já jsem si nepamatovala alternativní cestu ven přes jiná města a ta kterou jsem jezdila normálně, prostě nešla. Navigace byla doma, mapu jsem koupenou neměla (teď mapu vozím pořád u sebe)… musela jsem zajet do centra – takže přesně naopak než jsem potřebovala, tam jsem se vrzla na parkplac, tam jsem se na deset minut bezpečně zhroutila, pak jsem vymyslela co a jak a nakonec jsem se ven dostala, ale bylo to šílený, dom jsem dojela úplně mrtvá. A to byl ten den jak mě ještě málem nabořila ta dodávka, to bylo po cestě zpátky poté co už jsem uklidněná vyjela z parkoviště a myslela si že mám plán a už to bude dobrý. Nebylo. 😀

Ikona diskutujiciho i.540 2020-09-13 21:27:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo řidič, ten tvrdej chleba má… 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=LcKdTeEklRA

Ikona diskutujiciho Robin 2020-09-13 21:41:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To bys asi byla první holka, co by mě pustila…ale spíše asi nepustila, protože když bych tě viděl za volantem, tak bych nemohl uvěřit svým očím a než bych se vzpamatoval, jestli to jsi fakt ty nebo jen tvoje dvojnice, tak by ses na mě vykašlala a čekal bych na další dobrou duši, která mě pustí 😀

K té dodávce…hodně věcem se dá zabránit tím, že prostě zatroubíš a těm dotyčným dojde, že se něco děje a automaticky zpomalí či zastaví a uvědomí si…takže dost možná by do tebe nenaboural..ty dnešní klaksony jsou tak silné, že dle mě i kdybys stála na místě, tak bys tomu zabránila…ale nebyl sem tam, tak kdo ví….

To je zajímavé zjištění…možná ženy jsou k ženám všeobecně slušnější. A ty jsi schopná někomu fakt ukázat fakáč? 😀 To sem teda ještě neudělal nikdy 😀 😀 , ty se s tím nesereš 😀

K té mapě…no sranda je, že většina dnešní mladé generace vychované chytrými telefony..by pomocí obyčejné papírové mapy nedojeli ani do třeba Itálie 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-13 21:54:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Na troubení jsem neměla čas, celý manévr byl otázka asi tří vteřin, rychle se rozhodnout za jízdy. Nebudu čekat, jestli nějakýmu dementovi dojde, že se má dívat za sebe když couvá. Přece nebudu na jeho rozum vsázet svoje auto, když je blbej ať jde vrátit papíry a jezdí radši doma na manželce.
Já mám malý autíčko, už mu bylo 15… netroubí tak že by ti to rvalo uši.

No dám ti jiný příklad… vyjela jsem z vesničky na hlavní cestu. Je široká, veliká, jezdí se na ní max. 90, ale celkem na to lidi kaděj, dá se i 120-130. Byla to přehledná rovinka z velikýho kopce. Za mě se nacpalo auto. Jela jsem 80. Auto úplně na nárazníku.. říkám si OK, chceš jet, tak jeď, v protisměru máš volno… Nepřidávala jsem už, uhnula jsem co nejvíc na kraj cesty aby viděl že může, že ho fakt pouštím. A že si přidám plyn až potom aby nebyl nervozní a necpal se na mě.
No a to byli dva smrkáči ve starým autě (tak 20let cca?), ale předjeli mě tak na těsno, že mi skoro nabrali levou přední stranu auta – ale bezdůvodně, měli místo a protisměr volnej! – a když se dostali přede mě, tak ten spolujezdec jak viděl babu, neměl lepší nápad než stáhnout okýnko a začít na mě mávat.
Takže pěkně fakera na sklo hoši.
Borcovi spadla brada a zalezl hned zpátky.

Mapu vozím, protože navigace sice hledá cestu, ale ona neví přes co chci jet a může mě tahat kudy nechci, nevidí třeba opravovanou silnici, uzávěrku, nebo neví že nějaká silnica vypadá jak povrch měsíce. Takže si radši zapamatuju ten směr, nebo jaký město to má být a navigaci spíš mám abych věděla jak bude vypadat silnica za rožkem, jaký budou zatáčky, kruháčky, podrobněji odbočky atd., ale jet podle ní úplně slepě, tak dojedu do kelu.

Ikona diskutujiciho Robin 2020-09-13 21:42:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A nemůžu si pomoct, ale .lak, oskar a i.540 je jeden a ten samý člověk

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-13 21:55:19
Ikona diskutujiciho
sipka

není.. já to tady vidím 🙂

Ikona diskutujiciho Robin 2020-09-13 22:25:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když už jsme zmínili i tu cenzuru, tak jsem se před 5 minutami dozvěděl, že 10 září smazali další vlastenecký Youtube kanál s cca 26 tisíci odběrateli….ach jo. Tak sem měl ještě před chvílí dobrou náladu….až mi zase někdo řekne, že tady máme svobodu slova, tak mu asi vlepím pořádný pohlavek, aby se probudil 😀 🙁

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-14 07:06:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Na youtube nesmíš teď říkat ani slovo koronavirus a pr*el, jinak ti demonetizují video. Za hrubší porušení zásad (asi hlavně používání copyrightového obsahu a kontroverze nebo násilí) natvrdo ban. Youtube jde v podstatě hodně tvrdě směrem family friendly obsahu a nechce tamn nic kontroverzního.
Takže morčátka a vlogísky to jistí.

Ale tenhle kluk má dobrý zprávy, doporučuju: https://www.youtube.com/channel/UCs33ArK5KNq99xY96UCg0qg
Taky tam podle mě už dlouho nevydrží.

Ikona diskutujiciho Robin 2020-09-14 13:18:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To vím no..však někteří místo slova, které se nesmí vyslovit 😀 (ano, až tak daleko to naše demokracie dopracovala) někteří právě používají jiné kódové slovo, přičemž na to upozorní na začátku videa. Ale všichni ví, že ten dotyčný/á mluví o koronaviru.

No..s tím family friendly bych si dovolil trochu nesouhlasit….kdyby to tak bylo, tak by YT (sociální sítě atd..) mazal politiku apod. celkově, ale on ty levičácké kanály a videa nechává a maže jen ty ve středu a napravo.

Hned, jakmile jsi napsala..tenhle kluk má dobrý zprávy…tak ještě před otevřením odkazu sem měl tip, koho máš na mysli a uhádl sem. Jeho kanál taky pravidelně stahuji, protože je jen otázka času než ho smažou..jako všechny ostatní….ono ani nebylo tak těžké to uhádnout, protože téměř všechny ostatní už jsou smazané.

Ale nezapomínej, že revoluce požírá svoje vlastní děti…takže jeden z milionu příkladů, kdy se pustili do autorky Harryho pottera kvůli tomu, že napsala, že menstruují jen ženy…přitom ona sama vždy podporovala všelijaký gender, lgbt, diverzitu a podobné sra*ky, ale teď jí za ten názor o tom, že menstruují jen ženy, málem ugrilovali. Taky prý dala málo čarodějnických škol do Afriky atd 😀 , no ale jak to souvisí s tebou a tou první větou revoluci a pojídání vlastních dětí? No, že teď si sice v pohodě se svým kanálem o morčátkách, ale do budoucna tak přitvrdí, že ti ho taky smažou kvůli tomu webu co máš teď…myslíš, že se jim bude líbit, že tady rozebíráš např. satanismus v hudebním a zábavním průmyslu? Ani náhodou…tito novodobí totalitní fašisti nebudou mít nikdy dost….a bude jim úplně jedno, že na YT budeš mít pořád jen morčátka…

Ikona diskutujiciho adri 2020-09-14 20:59:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zase ten chlapík co vypadá jako ty .. ale ty si stejně hezčí .. on se mi v nějakém videu na instagramu zdál protivný

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-09-14 22:59:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

https://www.youtube.com/watch?v=wBpN-Oo-RI0 pust si 6 minutu 13 vteřinu pokud se tě někdo za každou cenu bude snažit někdo předjet a vyšilovat při tom inspiruj se v následujícím videu

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-09-15 12:08:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Len som to prebehol a prvý dojem z toho bol že to písala žena. Možno tá čo písala i článok o tom čo chce vedomá žena od muža, pod mužským menom. Možno mylný prvý dojem. A druhý dojem že je to ako článok o Ježišovi. Pekne napísané ale v realite toho Ježiša – vedomú ženu či muža asi nestretnete. A aká je pravdepodobnosť že sa tí dvaja vedomý muž s vedomou ženou stretnú. To je asi väčšia šanca že stretnete .laka

Ikona diskutujiciho who 2020-09-17 21:13:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

clanek se mi nelibil…dle meho blabol….nicmene me pobavila diskuze a uzivatel .lak….vy mu nerozumite ?……jeho jediny problem je, ze neuziva dostatecne carky…jinak jeho text je jasny…..pise v analogiich a zkracuje vety a vynechava tipicka slova pro vetne spojeni v cestine….dalo by se rict, ze pise bodove

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-17 21:41:50
Ikona diskutujiciho
sipka

nedávno se pozapomněl a napsal dva příspěvky, které byly v souvislých větách – podle mě byl v té době střízlivý 🙂

Ikona diskutujiciho nirvana 2020-09-17 21:51:43
Ikona diskutujiciho
sipka

😂😂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek