Co dělat, když vás trápí neklidná mysl

18.8.2014 v Zážitky 17

Po delší době přináším zažitek s nehmotnou bytostí, který je publikačně použitelný. Užijte si ho! 🙂

Přišel takhle jednou jeden večer, kdy zvednu telefon a něco se dozvím. Něco, co se mě velice hluboce dotklo a byla jsem z toho opravdu nešťastná, ani jsem nevěděla, jak se k tomu postavit. Celý večer jsem pak už jenom šrotila v hlavě co – jak – proč – NE!!!

Ani jsem nemohla potom usnout, jak strašně mi z té zprávy bylo. Vymyslela jsem na ni sice mezitím asi dvě řešení, ale už jen samotná myšlenka na to, že se něčeho takového mám byť jen teoreticky účastnit, nebo že to vůbec existuje i jako pouhá myšlenka, mě žrala a zarývala se mi hluboko pod kůži. Prostě jsem to nemohla rozchodit.

Snažila jsem se usnout, ale bušilo mi srdce, už bylo kolem jedenácté hodiny a já ne a ne se zklidnit a vypnout. Vzala jsem na sebe energetický krystal, který mi pomohl, jinak jsem bez něho pořád natahovala, že se rozbrečím a pak se střídavě zapírala, že ne a ne, že to neobrečím, protože zítra brzo vstávám, mám schůzky a nechci mít oteklé oči. Takže břečet nebudu a nebudu a nebudu! Energetický krystal mi to rozrušení skutečně částečně stáhl, ale pořád jsem z toho byla dost špatná a na spaní to nebylo…

Přemýšlela jsem, jak to vyřešit, protože takhle se můžu trápit klidně ještě pár hodin. V takových situacích je správné řešení jen jedno:

A tak jsem se otočila na záda, složila z rukou vysílací symbol (popsaný v mé knize Svítání) a jednoduše, vlastními slovy poprosila Konstruktivní sílu Vesmíru, aby mi pomohla danou situaci zdárně vyřešit, pokud nastane a hlavně abych ji do té doby přijala s klidným srdcem, protože sice vím co budu dělat, akorát mě strašným způsobem žere pouhá myšlenka na to, že něco takového má vůbec nastat. Poprosila jsem tedy o vnitřní klid a dobrý spánek… Když jsem byla se svěřováním hotová, přetočila jsem se směrem ke zdi a snažila se spát…

Bývám zvyklá, že většinou po takové prosbě přijde Laurej (nebo někdo podobný), začne mě hladit po hlavě a já usnu. Nebo zeshora je vidět takové pomalu proudící nazlátlé světlo, ve kterém lítají malé bílé tečky. Já se na něho dívám, pak zapomenu na to co mě trápí a usnu.

Ale tentokrát to bylo úplně jiné:

Po asi minutě jsem uslyšela zašustění a tři kroky, jakoby něco malého a lehkého šlo po koberci směrem ke mně. Po těch třech krocích se ozval zvuk, jakoby na mě někdo zlehka foukl.

Trochu jsem se lekla, protože andělé když jdou, tak žádné kroky slyšet nejsou a žádnou jinou návštěvu jsem ani nečekala.


Najednou vidím, že asi půl metru ode mě u postele někdo stojí, hned za mými zády. Znervozněla jsem, protože to nebyl nikdo, koho bych znala. Ale jsem v odstíněném prostředí, temné bytosti sem nemůžou a taky by mi je Konstruktivní síla Vesmíru rozhodně neposlala… A černé to navíc nebylo, bylo to celé dofialova. Tak jsem se zase trochu zchladila, ale přesto jsem byla pořád trošku nervozní.

Zaměřila jsem se tedy na tu bytost a říkám: ,,Ahoj, můžeš prosím ode mě poodstoupit tak ještě jeden metr? Jsem z tebe trochu nervozní, když jsi tak blízko a nevím kdo jsi.“

Bytost neřekla ani popel a hned ustoupila, jakoby to byla samozřejmost. Jakobyste někomu v tramvaji řekli, že vám stojí na kabátu a kousek ať se posune.

Najednou mě ta nervozita pustila, tak jsem si ji začala podrobněji prohlížet…. Prostě mi už nestála přímo v auře, to byl ten podivný nezvyklý pocit, ze kterého jsem začala být nervozní. Mělo to totiž úplně jinou energii, než na jakou jsem normálně zvyklá… Velice tajemnou a hlubokou, takříkajíc.

Byla asi jeden metr vysoká, celá fialovo-růžová a měla hodně kulatá záda, připomínalo mi to želví krunýř. Dvě nohy, a dvě ruce, které byly tenké a dlouhé s dlouhatánskými prsty. Prstů měla 5.

Obličej vypadal hodně staře, asi jako kdyby člověku bylo 90 a víc. Měla hodně řídké, bílé dlouhé rozčepýřené vlásky. Musela být strašně moc stará…

Nevěřila jsem svým očích, tohle jsem opravdu potkala poprvé. Ale obličejem a vzrůstem mi připadal trochu jako skřítek, nebo někdo jemu příbuzný. Ti bývají malí, někdy se starými obličeji (hlavně zemní a houboví)… A skřítci mi někdy po koberci chodí a jsou slyšet. Tak to by celkem i odpovídalo.

Ptám se: ,,Ty jsi nějaký skřítek?“

Bytost nezaváhala: ,,Já jsem myšlenkový skřítek.“

,,Aha, tak to potom jo…“ Říkám jakoby to byl standard a u toho si říkám, že oni mají fakt bytosti úplně na všechno. Za chvilku ještě dojde skřítek čajový, nebo ručníkový, ne? Hehe.. ,,Takže mi pomůžeš s těmi myšlenkami?“

,,Ano.“

A tak jsem už zmlkla a nechal ho v klidu udělat co umí. Skřítek dokonce ani neporušil vzdálenosti, respektoval mě, i když by vlastně už mohl přijít blíž, když jsme se už seznámili. Nevadilo by mi to.

Vlastně ani předtím nepotřeboval dovolení. Já jsem si o pomoc řekla, tak přišel, že se dá do toho. Akorát mě zarazila neznámá bytost nezvykle blízko mě a ještě když má fialovou barvu…

Uvolnila jsem se a snažila se dál spát, když tu najednou přišel takový pocit, jakoby mi někdo něco stahoval z hlavy. Srovnat by se to dalo se situací, kdy vy si položíte na hlavu nějaký velký lehoučký hedvábný šátek a někdo zezadu přijde a pomalu vám ho stáhne pryč.

,,Huuustýýý…“ pomyslím si a zkouším testovat, co skřítek dokázal. V hlavě si znovu cíleně vybavuji to, co mě předtím tak strašně rozrušilo, ale najednou se mnou ty myšlenky skoro nic nedělaly, byla jsem v klidu, rozrušení bylo pryč. Kompletně mi vyčistil hlavu a fakt mi ty myšlenky skvěle srovnal! – Tak tomu říkám ,,myšlenkový skřítek“ jako poleno, jde vidět že nemluví zbytečně.

A dál si dokonce už ani nic nepamatuji. Samozřejmě bych mu poděkovala, ale asi jsem usnula moc rychle. Perfektně jsem spala celou noc a měla jsem i hezké klidné sny.

….. Ráno mě v 6:55 vzbudil zvonící telefon. Zase…. Lidi fakt už neví, jak jinak by vám ,,zpříjemnili“ ráno.

Jsem naštvaná, mám po spaní. Lezu ven z postele a najednou si vzpomenu, co se vlastně stalo včera večer, že jsem úplně odpadla.

Šla jsem se po něm podívat, ale myšlenkový skřítek už tam nebyl, tak jsem mu poděkovala alespoň dodatečně na dálku.

Třeba se ještě někdy potkáme.

linka

Kam dál:

Zobrazit rubriku ,,Zážitky – Vesmír“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Schmetti 2014-08-18 09:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To mi připomíná moje dětství, když se mi zjevil fialový mimozemšťánek. Ale nic neříkal ani nedělal.

Ikona diskutujiciho BE 2014-08-18 10:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mne stál u postele muž, jemne fialový, dlhá brada splývavé vlasy, splývavý odev.  Roky som hľadala, kto to bol. Pred asi 5timi rokmi mi prišiel pod ruku "obrázok" – Vaisvata Manu. Kreator 5 rasy, vôlového aspektu.

Ikona diskutujiciho Števo 2014-08-18 15:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-)

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2014-08-18 16:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem zahlédla skřítka, jen na pár vteřin po probuzení, stál asi metr a půl ode mě na komodě a jen se na mě koukal. Pak jsem ho přestala vidět. Ten můj byl do zelena s dětským obličejem. Nevím teda jaký druh skřítka to byl, nebyl moc vysoký, ale hned v první sekundě mě napadlo: Hle, skřítek. :D Mohly to být čistě halušky po probuzení, ale mám pocit, že někdy po probuzení ještě vidím jemnohmotným/astrálním zrakem/třetím okem (vůbec nevím, jak to nazvat) než ho úplně vytlačí ten normální fyzický zrak. Jednou jsem takhle úplně ostře viděla strop s lustrem do nejmenšího detailu – mám 5D krátkozrakost, pak se mi to pomalu rozmazávalo až jsem viděla zase obvyklé houby a zase houby :-)

Ikona diskutujiciho eve.line 2014-08-18 18:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jůůů, myšlenkový skřítek, to by člověka jen tak nenapadlo, že je i takovej :-)Miluju tyto zážitky, hltám každý slovo. Jak píše Aria, člověk z nich má radost, zlepšují náladu, takže kéž by jich bylo více, mohla bych je číst pořád :-)

Ikona diskutujiciho Míra 2014-08-18 18:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, jen tak mezi námi čtenáři a Tebou: Týkala se ta špatná zpráva i nás?

Ikona diskutujiciho Inalyn 2014-08-18 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Konečne, články o zážitkoch s nehmotnými mám najradšej :3 Škoda, že ich neni publikovateľných viac 🙂 Ale chápem, že niektoré sú príliš osobné.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2014-08-18 23:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To já nedávno zjistila, že když je člověk nervózní, má  depku nebo pořád musí myslet na něco špatnýho, tak pomáhá, když si na břicho stříká studenou vodu. To pak člověk hned přijde na jiné myšlenky. (jáááj to je studený… už víckrát ne. Už to nechci :-)) Jenže jsem přišla na to, že už mě ta studená voda nestudí tak jako kdysi.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-08-19 10:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Naštěstí ne.

Ikona diskutujiciho iriska 2014-08-19 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

krásné!

Ikona diskutujiciho Teri 2014-08-19 14:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co myslis tim, ze jsi v odstinenem prostredi, temne bytosti sem nemuzou..?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-08-19 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Mám různé šikovné věcičky.

Ikona diskutujiciho Míra 2014-08-19 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Tak v tom případě držím palce, ať to dobře dopadne. Ať už se jedná o cokoliv 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2014-08-19 17:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Dopadlo to kupodivu dobře. Ani jsem se do toho nemusela moc vložit. – Výhoda psaní článků dopředu, člověk už zná výsledek.

Ikona diskutujiciho Inalyn 2014-08-19 20:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Ešte by si mohla pridávať do rubriky Nehmotné bytosti osobne 🙂 Nech vedia, že ich stále vidíš 🙂 Ako napríklad teraz si stretla "myšlienkového škriatka" tak (keby to neni už teraz v článku)by si ho mohla opísať do samostatného článku. Bytostí určite poznáš mnoho a myslím, že čitatelia, ktorí majú radi práve tieto rubriky by si vystačili aj bez kresbičiek, lebo ako vidím aktivít máš naozaj mnoho a pochybujem, že by si stíhala ešte aj ilustrovať 🙂 Jedine ak naozaj nejaké základné náčrty, ktoré by mohli byť čiernobiele, alebo len jemne farebne spraviť kontúry 🙂 To až toľko času nezaberie. Ale to je len taký nápad 🙂

Ikona diskutujiciho koukni a uvidíš 2014-08-20 01:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zajímavé

Ikona diskutujiciho Mája 2014-08-22 14:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skřítka ani jinou bytost jsem nikdy neviděla, jen poslední dobou vnímám doteky kohosi, koho nevidím. Ale ten dotek je intenzivní. Třeba poliek na tvář, hrozně hezké a příjemné, nebo je to asi týden, jsem ležela a nemohla usnou,byla jsem unavená, vyčepaná a hlavně šla na mně docela silná deprese. Mně někdo položil ruku na mojí ruku. Jako když Vás chce kamarád uklidnit a říct, to bude dobrý.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek