Co nás čeká ve Zlatém věku a jak se na něj připravit

4.3.2024 v Poselství 18

Nová země, Zlatý věk, 5D… vzrušující témata, která mnohým nedají spát. Pokud toužíte nahlédnout za oponu, v dnešním článku vám nabízím úryvky na téma „co očekávat“ z druhé knihy Dolores Cannon Convoluted Universe Book Two (Spletitý vesmír, kniha druhá) z kapitoly „Nová Země“. Dolores Cannon byla hypnoterapeutka, která se specializovala na regrese minulých životů. Po 20 let dostávala prostřednictvím svých klientů zprávy o tom, že přijde velmi konstruktivní událost, která změní celý svět.Pozn. Když Dolores v textu zminuje neurčitě pojem „oni“, myslí tím bytosti, které jí poskytují data prostřednictvím klienta v hypnóze. Následující text je volný přepis z anglického originálu, nejedná se o doslovné citace:

Říkají, že v době přechodu na vyšší úroveň bytí, více zaznamenáme fyzické symptomy, než samotné energie. Mnozí vnitřně pocítí, že se s nimi něco děje. Naše těla se budou postupně přizpůsobovat novým energiím, některé fyzické projevy budou nepříjemné a zneklidňující. Lidé si všimnou, že s vyšší energetickou rezonancí planety Země budou mít méně problémů s energetickými blokádami.

Změna stravování může podpořit přizpůsobování se novým energiím. Naše těla se stávají světelnějšími a s tím přichází potřeba ubrat na těžkých jídlech. Většina klientů v hypnóze potvrdila, že je třeba ubrat na mase, zejména proto, že je toto maso plné antibiotik a jiných chemikálií, se kterými zvířata přišla do styku.  Tyto chemikálie a očkovací látky se ukládají v orgánech a zatěžují tělo.
Také maso obecně a smažené věci jsou pro tělo zatěžující. Aby tělo mohlo přestoupit na vyšší vibrace, je potřeba, aby nebylo zatíženo toxiny a nadbytkem těžkých dráždivých jídel. Specificky byli lidé v hypnóze varováni před konzumací vepřového kvůli toxinům. Bezpečný způsob, jak konzumovat maso, je vybírat si biochovy a soukromé zemědělce. To je zdravý kompromis. Vhodné jsou také ryby a hodně zeleniny. Lidé by měli ubrat i na konzumaci cukru.

Pokud člověk upraví svou stravu, tělu trvá měsíce, než se od toxinů vyčistí a poté si začne zvykat na nové energie. Jeden ze způsobů, jak podpořit detoxikaci, je i energetické nabíjení vody. Pokud má voda, kterou pijeme konstruktivní náboj, přenáší ho i na tělo. Vodu můžeme nabíjet křišťály, krystaly, myšlenkou, vizualizací, nebo i zlepšovat její vlastnosti šungitem.

Celá planeta, včetně lidských těl, zvyšuje své energie směrem ke světelnějším frekvencím. Když se buňky v těle dostanou na požadovanou úroveň vibrací, začnou zářit a člověk se stává světelnou bytostí. V tu chvíli přestáváte být viditelní ve 3D světě a objevujete se na Nové Zemi. Stane se to, když tělo svými vibracemi překročí 3D rovinu a začne vibrovat na frekvenci 5D. Když člověk dosáhne stavu kdy má světelné tělo, fyzicky neumírá, ani nestárne. Pak začíná nový proces jeho duchovní evoluce.

Přechod do 5D už se v minulosti odehrál určitým skupinám lidí, ale neprobíhal globálně. Nyní má přejít do 5D celá planeta. Poznatky o tomto jsou dokonce zmíněny i v Bibli. Ti, kteří nebudou na přechod do 5D připraveni, zůstanou v původním světě a budou pokračovat svůj život a řešit si dál svou karmu jako doposud. Dokonce si zpočátku ani neuvědomí, že se něco takového stalo. Až jim to jednou dojde, bude už pozdě na to, něco s tím udělat. Lidé, kteří nedosáhnou osvícení, se mohou dál reinkarnovat na jiné planetě s nižší energií, která odpovídá jejich evolučnímu stupni. Novou Zemi nepoznají, protože jejich energie se s ní nebude shodovat.

Nedojde k žádné destrukci, bude to změna dimenze. Lidé se zkrátka objeví na novém místě. Ti, kteří nebudou připraveni, zůstanou kde jsou. Společnost na Nové Zemi bude mírumilovná a dobrá. Bude to vyvrcholení velkolepého plánu, na který čeká celý vesmír.

Až budou vidět na planetě zemi červená světla, znamená to, že planeta přechází do vyšší úrovně. Má se jednat o polární záři, která se energeticky spojí s vnějším vesmírem a zčervená. Bude to vypadat jako žíly tekoucí oběma směry, do planety i z planety. Dobré energie přinesou, destruktivní odvedou. Planeta Země tuto schopnost měla vždycky a stále se tímto způsobem průběžně nabíjí a čistí.

Mnoho lidí se rozhodlo, že se neprobudí a to je nutné respektovat. Ve skutečnosti to bude majorita. Ale je to jejich věc a je to tak v pořádku. Proto sem přišly světelné bytosti, aby lidem ukázaly cestu a včas je probudily. Aby lidi podpořily k nastoupení duchovní cesty a objevení světa kde je skoro všechno možné. Mnoho lidí si to neuvědomuje, že tuto práci dělají, ale jak ovlivňují své okolí, promlouvají ke svým blízkým, dělají skutečně velice důležité poslání.

Mnoho lidí se na Zemi opakovaně reinkarnuje, protože nemají dodělané své úkoly, nemají dokončené cykly. Ale zvýšením jejich stupně vědomí a přechodem na Novou Zemi už to nebudou potřebovat, žádná karma tam nebude. Mohou tam zůstat navždy.

© aluska.org 2024

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Iveta 2024-03-04 06:59:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…..děkuji….
🤗🌹

Ikona diskutujiciho ***** 2024-03-04 07:02:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nějak se ty pohádky o tom 5D navzájem liší. Podle této žijete v 5D již navěky a podle jiných, které se zde před tím objevovali, jen tak dlouho, na jakou dobu vás opraví regenerátor (u vás tomu říkáte MedBed). V jiné to byla zase doba, vyměřená podle toho, jak dlouho se bude planeta Země nacházet ve vesmírném pásmu toho Zlatého věku. Já sice netvrdím, že přechod do vyšší dimenze není možný. Nejvyspělejší rasa naší hvězdokupy se údájně přemístila dokonce do 6D. Tzv. na nebevzetí se v Bibli skutečně vyskytuje a to i častěji než-li jen až na konci věků. Sem tam se objeví fráze byl vzán na nebesa za dobré služby bohu. Já to inpretuji prostě tak, že ho Syndikát přemístil k sobě na jedno ze svých vesmírných plavidel nahoru za to, že jim na Zemi dobře posloužil.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-03-04 10:26:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Budoucnost, navíc vzdálená, atypická a popisovaná různými zdroji s různým stářím, má pochopitelně i různou podobu.

Ikona diskutujiciho Samuel 2024-03-04 11:24:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hlavní rozdíl, jak to vnímám já je, že ve 3D jedeme podle předem nastavené šablony. Tzn. že před každým rozhodnutím se nám nabízí několik možných variant a všechny jsou reálné do té doby, než si vybereme jednu z nich podle toho, jak se rozhodneme. V 5D si ale tvoříme svou originální verzi, která před tou naší volbou ještě neexistovala. Tzn, že tvoříme něco úplně nového. Jedna ze šablon, která je velmi často využívaná hlavně na internetu je napadnout ihned všechno, čemu nerozumím nebo čemu nevěřím. Takhle snadno se dnes odhalují tzv. trollové, mě se ale víc líbí termín vrtáci, protože zřejmě nemají nic jiného na práci.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-03-04 13:29:44
Ikona diskutujiciho
sipka

V zásadě je velká naivita spoléhat se, že když ti někdo přečte budoucnost, že to přesně přesně tak určitě bude. Budoucnost je skutečně tvárná, má více variant jak píšeš a při čtení dat z jiných dimenzí (z akáši, přes vyšší já, na terminologii v tuto chvíli nezáleží) dochází ke zkreslení dat. Pak je tu ještě tvoje schopnost následně přijadá data interpretovat. A to není jenom tak.

Ikona diskutujiciho ***** 2024-03-05 07:01:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemáš rád pohádky, Samueli? Jsou pohádky o dracích, existuje hezká pohádka o živé a mrtvé vodě, tak proč nepřirovnávat i 5D k pohádce? Narozdíl od ostatních čtenářů zde jsem více spíše osobou rozšiřující si svůj okultní rozhled, než-li spiritualistou. Zde jste více zaměřeni spíše na to druhé. Trolové jsou obvykle jen tupí lidé, kteří v žádném případě „nenapadají“ nic proto, aby to lépe poznali. Ano, dá se to i tak říci. Když něco rozebírám, tak se v tom vrtám. O 4D prostoru jsem viděl různá, i filmová znázornění. Dokáži ho uchopit lépe, ačkoliv ani v něm nemám konkrétní jistotu o té jeho celkové a reálné rozsáhlosti. 5D prostor je o to více ještě obtížnější pak pojmout. Všicni máte jisté představy, ale všichni tápete.

Ikona diskutujiciho Samuel 2024-03-04 14:31:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi to nechce při té interpretaci moc používat mozek.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-03-04 14:32:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak kdy hele. 😀

Ikona diskutujiciho dodo 2024-03-04 15:36:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Povedal by som, že každý duchovný učiteľ prechod do 5D vysvetluje po svojom a nekompatibilne. Na odkaze si môžete vypočuť Jaroslava Chvátala kde hovorí o „udalosti“ prechodu. https://sdu.sk/oH1
alebo Cobru na konferencii o nanebovstúpení
https://prepareforchange-japan.blogspot.com/2023/11/chiang-mai-ascension-conference-day-1.html
Jedno je ale isté, že v 2025 to nebude, ešte si počkáme.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-03-04 17:40:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Cobra je na druhé straně barikády. Toho nemá smysl sledovat.

Ikona diskutujiciho dodo 2024-03-04 19:50:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Celkom som nepochopil, preože v duchovne má každý pravdu. Problém nastáva len vtedy keď sa zapojí mozog a prenesie sa to na najnižšiu rovinu bytia. V duchovone sa verí. Nakoniec napísala si to správne, budúcnosť má rôznu podobu. Nepotrebujeme žiadne med-bed, stačí keď veríme tomu, že sa môžeme vyliečiť sami. Existuje úžasná kniha od p.Heleny Šeblové s obrázkami, ktoré liečia. https://www.martinus.sk/226743-kniha-lecebnych-obrazu/kniha

Ikona diskutujiciho adriv 2024-03-04 19:09:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

teď nedávno bylo vidět mnoho červených polárních září … byl těch fotek plný internet

Ikona diskutujiciho Rambousek 2024-03-05 14:30:37
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsou ty nasprejované chemikálie do vzduchu včetně lithia, chromu, manganu, arsénu, barya a dalších mňamózních chemáčů:-) Houby zlatý věk – je tady v plném proudu věk Chemický a doba Plastová.

Ikona diskutujiciho Will 2024-03-06 11:55:10
Ikona diskutujiciho
sipka

:O ! To mi uniklo.

Ikona diskutujiciho Samuel 2024-03-05 16:57:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já pohádky přímo miluju, nicméně pojem pohádka vystihuje příběh, který je smyšlený a určený pouze pro rozvíjení fantazie čtenáře nebo diváka. Takže jsem si vysvětlil reakci anonymního okultisty obdivujícího zřejmě jakýsi pochybný syndikát jako napadení teorií o světě rezonujícím v 5D frekvencích. Prošel jsem určitou cestu fylozofií okultismu a musím s čistým srdcem konstatovat, že spiritualita je pro mě tisíckrát přínosnější. A proto děkuji, že můžu být s těmito skvělými stránkami v rezonanci a můj názor je, že každý by si měl najít cestu, která je jeho srdci nejbližší a zbytečně nemarnit svůj čas a zároveň i čas ostatních svým postojem naplněným nedůvěřivostí a podprahovými útoky. Není potřeba k navýšení frekvencí a získání světelného těla žádné z vesmírných plavidel.

Ikona diskutujiciho ***** 2024-03-05 18:45:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Vyznat se v okultních záležitostech znamená vyznat se ve věcech, které jsou před lidmi běžně ukrývány. Já jsem onu větu z Bible: „Byl vzat na nebesa za dobrou službu bohu“ právě naopak s přechodem do 5D vůbec nijak ani nespojoval. Popisoval jsem to jen jako takové povýšení té oné figurky, o které se tam zrovna píše, jako když vás v nějaké firmě, jako zaměstnace povýší a vy se dostanete někam výš, prostě nahoru. 🙂 Já jsem jen odhalil, kdo vystupuje jako bůh v té oné Bibli. Je to Syndikát. Kdo udělá z mrtvé planety bez života živou planetu, ten má nárok ji potom vlastnit podlle zákonů, které hvězdné rasy mezi sebou dodržují. Tato planeta nepatří lidem, ale patří těm, kdo planetu i lidi stvořil, respektive ji udělal životaschopnou. Progos jsou až doposud zatím ještě jen lidští správci této planety, i když probíhají jednaní se Syndikátem. Syndikát je sdružení hvězdných ras nárokující si tuto planetu. Progos ačkoliv Zemi nevlastní, Syndikát s nimi musí jednat již jako se sobě rovnou rasou. Od doby, kdy se Oppenheimerovi podařilo rozluštit některá zakódovaná data v DNA lidských nositelů tzv. modré krve, do které rasa Nephilim uložila celé kompendium svých znalostí a získat plány a provést úspěšný test jaderné bomby, se to již změnilo. Nyní Syndikát s nimi již podle vesmírných zákonů musí zacházet jako se sobě rovnou rasou. Prototo, když po testu jaderné bomby, myslím v roce 1957, přistála v USA jistá hvězdná rasa a vláda USA od nich chtěla získat nějaké technologie, byla jim řečena právě věta, že by neměli mít ani ty, které již mají. A ano, neměli by. Získali je totiž rozluštěním dat v kódu DNA, kompédia rasy Nephilim, uloženého do jisté skupiny lidí a nebyl to tudíž žádný jejich vlastnoručně objevený vynález. Jedná se o tzv. přímou pokrervní línii lidí po Abrahámovi, roztroušenou v běžné populaci. Lidi mající tuto krev jsou jimi vyhledáváni, sbíráni a využíváni. Probíhá to obvykle v podobě nějakých mediálně propagovaných výzkumných akcí v populaci ve stylu: Darujete vzorek a my vám zjistíme váš původ a vaše předky. Lidé s krevní skupinou nula a s faktorem RH negeativním jsou právě ti, kteří jsou v ohrožení. Máte-li tuto krevní skupinu a čtete-li to právě zde, nikomu to neříkejte a nikde to neuvádějte. Můžete být nositeli těchto dat a oni o vás pak mohou mít zájem. Mísením lidí byl tento kód během věků již v krvi jednotlivců na různých místech poškozen a proto potřebují víc lidí, protože se jim z toho kódu ještě nepodařilo získat zdaleka všechno, co bylo do něj, kdysi dávno uloženo.

Jinak pohádky. Ano mají sice smyšlený děj určený pro rozvíjení fantazie čtenáře, ale je v nich skryto také mnohdy spoustu vědění. A jsme opět u toho. Sryté, ukryté = okultní vědění. Jako krásné mladé princezny, které jsou v něm obětovány drakovi. Na co to asi poukazuje? Žívá a mrtvá voda. Voda, která má ve skutečnosti paměť a je schopná nést data. Vyskytující se bytosti se kterými si Alue a někteří další obdaření jedinci mohou klidně i popovídat atd.

Ikona diskutujiciho zuzi 2024-03-06 11:54:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za krásný článek Alu 🙂

Ikona diskutujiciho Markéta 2024-03-11 18:02:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj mám dotaz mimo téma, nevím kam jinam ho napsat. Je možné si vyrobit amulet aby přinesl štěstí při operaci zvířete? Můj nejmilovanější kocourek jde na operaci s ošklivou zlomeninou nohy, veterinářka má obavy že budou komplikace při narkóze, bude 2,5 hodiny na sále. Má slabé srdíčko.Přemýšlím že bych mu vyrobila nějaký amulet třeba s kouskem jeho oblíbené dečky a zabalit do toho nějaký dopis. Aby měl u sebe něco co mu dodá sílu. Možná to zní bláznivě ale snažím se pro něj udělat všechno.Děkuji.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek