Co o vás řekne vaše oblíbené číslo

24.6.2017 v Zajímavosti 4

O člověku a jeho povaze může říci mnohé, od jména až po datum narození. Oblíbené číslo může rovněž odhalit některé zvláštnosti naší energie. Numerologie není jen zkoumáním budoucnosti, osudu nebo karmy. Zabývá se také energií čísel. Zvláštní energii mají čísla, která máme za svá oblíbená. Mohou nám sdělit leccos důležitého a zčásti dokonce předpovědět osud.

Energie čísel

Každé číslo v numerologii něco znamená. Energie jedničky se například dramaticky liší jak od dvojky, tak od devítky. ,,Vždyť je to jen číslo“, myslíte si možná, ale všechno na světě má svůj osobitý, skrytý smysl.

Vaše oblíbené číslo je ukazatelem toho, jaký je váš vnitřní svět a jaké jsou vaše šance na úspěch v té či oné životní oblasti. Pokud jste nad nějakým svým oblíbeným číslem nikdy nepřemýšleli, teď je ta pravá chvíle. Nespěchejte a dobře si to rozmyslete. Pokud nedokážete odpovědět, nic se neděje. Možná se vám oblíbené číslo ukáže někdy v budoucnu.

Rozluštění oblíbeného čísla

Pokud je vaše oblíbené číslo vyšší než 9, pak jenom sečtěte jednotlivé číslice. Je-li vaším oblíbeným číslem například 99, sečtěte obě devítky a u výsledné osmnáctky to zopakujte: 1+8=9. Vaše oblíbené číslo má energii devítky.


Jednička: Vaše životní cesta bude naplněna přiměřenými těžkostmi. Váš život bude jednoduchý, ale ne vždycky. Nesuďte příliš často lidi kolem sebe. Vaši energii příznivě ovlivňuje cestování, samota a duchovní cvičení.

Dvojka: Bývá oblíbená u osob na něčem nebo na někom závislých. Máte dost zlozvyků, které vám ubírají energii. Některé z nich se objevily už dávno a nikdy nevymizí. Vaším štěstím je láska. Vaším nepřítelem absence cíle.

Trojka: Mají ji v oblibě egoisté a silné osobnosti s rozvinutým pudem sebezáchovy. Možná nemáte rádi nebezpečné sporty a hazardní hry, ale nejspíš by se vám v nich velmi dařilo. Snažte se vyhýbat nepromyšleným rozhodnutím. Myslete častěji na jiné lidi. Buďte pružní.

Čtyřka: Číslo čtyři mají rády osoby pedantické, perfekcionisté a lidé matematického typu mysli. Zvykli jste si na klid a pokoj, nemáte rádi změny. Největší hrůzu pro vás představuje nepořádek v domě i v životě.

Pětka: Je-li pětka vaším oblíbeným číslem, jste nejspíše tvůrčí osobnost, která má časté problémy s inspirací. Pokud se nevěnujete tvorbě, jste nejspíš člověkem sportu. V zákrutách osudu buďte obezřetní. Nepřehlížejte detaily.

Šestka: Symbol pokrytectví a falše. To neznamená, že se přetvařujete a tváříte se jako někdo, kým nejste. Jste zkrátka uzavřená osoba. Váš život je neobyčejný, což může znamenat faktor příznivý i nepříznivý.

Sedmička: Toto číslo ukazuje na to, že jste nejspíš dobrý člověk. Mnozí zneužívají vaši dobrotu pro své osobní cíle, vy si toho však ani nevšimnete. Dávejte si pozor na lidi, kteří k vám mají nejblíž.

Osmička:
Osmičku mají rádi lidé, kteří jsou pro svoje štěstí ochotni udělat cokoli. Okolí někdy připadají hrubí, protože neradi prohrávají v hádkách. Lidé jako tito obvykle dosahují v životě úspěchu, a to dost záhy.

Devítka: Číslo devět mají rádi lidé, jejichž život je naplněn chaosem. Ve většině případů je to chaos příjemný – nepořádek, doma, zapomnětlivost, vášnivá láska a tak dále. Chcete-li prožít pozoruhodný život, zůstaňte sami sebou.

zdroj: http://www.pronaladu.cz/co-o-vas-rekne-vase-oblibene-cislo/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Hanka 2017-06-24 17:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od dětství miluju číslo 3 a také 27 (27. jsem se i narodila) :D

Ikona diskutujiciho Moudravrba 2017-06-24 18:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

7. Tak to na mě sedì. Jak kdyby to někdo napsal pro mě.

Ikona diskutujiciho df 2017-06-24 18:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ráno než sem odjel do lesa, koukám nový článek. A než sem ho rozklikl, tak sem zvolil číslo, je to sedmička. Sedí to jak prdýlek na hrnec, akorát s tím, že to zase s lidmi zkusím ikdyž jsem nabádán abych si dal pozor. Naštěstí se vždy jednalo jen o peníze a těm co mě ojebali to stejně štěstí nepřineslo. Podtrženo sečteno, dělá to nějakých 450 – 500k. Někteří jsou na drogách, někteří umřeli, většinou to byli lidi z dětství. Pak s někým podnikej a nebo něco dělej. Důvěra je nutná vždy z obou stran. Brzy to zas s někým zkusím, kdž nejde o život, jde o prd. Kvůli penězům bych to nehrotil, z hlediska důvěry už asi ano, ale i to se dá hodit za hlavu. Od dětství jsem nebezpečný někomu kdo ubližuje fyzicky ať zvířeti nebo člověku a to se v současné době dost umocnilo, vždycky sem si s takovým lidským odpadem poradil.

Ikona diskutujiciho Hanka 2017-06-25 12:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A když vysloveně nemám ráda určitá čísla? Čtyřku, dvojku, šestku, osmičku…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek