Co obnáší péče o dlouhosrsté morčátko (video)

25.9.2017 v Poselství 4

Dnes mám pro vás relaxační videjko ze své veleúspěšné série o morčatech. V tomto speciálu na přání uvidíte i pár pěkných gagů. V hlavní roli je zde nerudná Zlatuška, která se před kamerou schovává do plyšové papučky… ano, to papučky. Zatím jsem ji nezahodila.

Zbytek mého chlupatého gangu se má výborně… Mimochodem pokud vám uteklo předešlé videjko, další relaxační dílo s názvem ,,Sestřih idylických chvilek s mými čtyřmi morčátky“ najdete TADY.

Co obnáší péče o dlouhosrsté morčátko

https://www.youtube.com/watch?v=6GW9MdMza5w&t=600s

Mnoho z vás si přálo video o tom jak se starám o Zlatuščinu dlouhou bujnou srst, tak jsem udělala tento speciál. Snad vás pobaví a potěší


Komentáře

Ikona diskutujiciho Cherry Berry 2017-09-25 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechno nejlepší k Tvým 25. narozeninám!!! Hodně štěstí, zdraví a úspěchu s blogem.

Ikona diskutujiciho Siren 2017-09-25 11:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mému morčeti hodně vadí zvuk nůžek :D. Když byl malý tak to bylo ještě dobré ale čím více je starší tím je na to horší. Ale co má rád tak koupání a fénování, takže toho využívám a stříháme jedině při koupeli :D. Tak se nechá.

Ikona diskutujiciho Shairin 2017-09-25 17:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já Tvoje videa jednoduše zbožňuji. Ačkoliv morčíky nemám, moc ráda na Ty tvoje čumáčky koukám. Nemůžu se dočkat, až bude další video. Máš příjemý, skoro až hypnotizující hlas. Krásně tvoříš, jen co je pravda! :-) :-) :-)

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-09-25 19:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Video jsem shlédla už včera, bylo super :D Mimo to ale… Aluško, všechno nejlepší!!! A teď to nemyslím povrchně a frázovitě, vážně všechno nejlepší! :D Tobě i morčíkům. :-) To je skvělé, že jsi s námi už 25 let. Mimochodem to máš moc pěkné doma.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek