Co se stane s lidským tělem bez milování

13.9.2022 v Zdravověda 41

Často slýcháme, že „milování není všechno“, ale ve skutečnosti je pro lidské tělo velice důležité. Pomáhá zmírnit úzkost, podporuje zdravý krevní oběh a pomáhá nám udržet si s partnerem silnější, důvěrnější pouto. Podle odborníků jsme bez něj nejenom frustrovaní, ale může to způsobit i zdravotní potíže.Z lékařského hlediska budete hladoví po doteku
Doktorka Dulcinea Pitagorová, psychoterapeutka a sexuální terapeutka, řekla deníku Insider, že když jsou lidé zvyklí na pravidelné milování a pak zůstanou bez něj, objevují se u nich problémy s duševním zdravím, emocionální problémy a odnese to i fyzické zdraví.

Jste citlivější na bolest
Milování je účinným lékem na bolesti, jako jsou menstruační křeče, bolesti svalů nebo hlavy. Bez něj se schopnost snášeti bolest sníží a my pak tyto typy bolesti zažíváme častěji.

Zvýšení krevního tlaku a stresu
Milování hodně ulevuje od stresu. Pokud ho nemáte, ani se nevěnujete jiným druhům cvičení, můžete zaznamenat zvýšení krevního tlaku a míry stresu. Pokud se vám nedostává uvolnění, ať už milováním nebo cvičením, kromě většího stresu budete mít i znatelně horší náladu.

Zhoršení kondice prostaty
Studie prokázaly, že frekvence ejakulace je neodmyslitelně spjata se zdravím prostaty. U těch, kteří ejakulovali méně, se častěji vyskytovaly problémy s prostatou. Pro muže, kteří zrovna jsou bez partnerky, je tedy důležité a zdravé, aby se pravidelně potěšili sami.

Oslabí svaly pánevního dna
Všichni lidé mají pánevní dno a pánevní svaly, i když se tento termín řeší zejména u žen. Bez milování tyto důležité svaly ztrácí sílu, takže je pak stále těžší dosáhnout kvalitního vyvrcholení. Pro posílení svalů pánevního dna můžete cvičit speciální cviky, nebo je posílíte při cvičení na zpevnění centra těla a posilováním s vlastní váhou.

Zhoršená kvalita spánku
Vyvrcholení způsobuje zvýšené uvolňování příznivých hormonů, jako je oxytocin, které nám přinesou kvalitní spánek a rychlé usínání. Když jsme bez něj, je těžší rychle usnout a nerušeně spát. Kvůli nedostatku serotoninu a noradrenalinu budete mít také méně spánku v REM*, což je fáze spánku, která je pro kvalitu našeho odpočinutí velmi důležitá (*Rapid eye movement je fáze spánku, charakterizovaná právě rychlými pohyby očí, nízkoúrovňovou svalovou aktivitou a nízkoproudým EEG.)

© aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho adria 2022-09-13 01:29:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no, stejně málokdo se skutečně miluje, většina jen – jak si to napsala v té sérii o matrixu – jen masturbuje ve dvojicích … najít toho vhodného partnera je fakt těžké. A když už je někde kolem, ui se doprdele snaží, aby vztah nevyšel … 😀
super článek, no proč asi mají lidé rádi sport, …

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-09-13 11:10:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Někteří ani to ne. Prostě se rozvalí na zádech a čekají až všechno odhýbeš za ně. Takže jsi vlastně ta pomůcka.

Ikona diskutujiciho octomaník 2022-09-13 16:03:16
Ikona diskutujiciho
sipka

A ta katastrofa na seznamkách…. Má vůbec význam se v dnešní době seznamovat? A kde?

Ikona diskutujiciho Zdenka Ch. 2022-09-13 16:42:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám zkušenost se seznamkami takovou že je tam hlavně ta nejhorší spodina a desetkrát přebraný hrášek. Pokud se chcete seznámit jděte ven mezi normální lidi. Nebo s kým si rozumíte třeba na foru nebo na nějakém webu čili když už weby tak rozhodně ne ty primárně zaměřené na seznamování a sex kde jsou ti největší zoufalci. A nemluvím jenom o mužích. Dívala jsem se na seznamky jaký je výběr z žen a jímala mě hrůza jenom jsem viděla ty ksichty.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-09-13 19:42:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdenka Ch.
Ano, když už tam dá nějaká žena inzerát, tak se tam někdy shlukne slušný materiál zoufalců, kteří mají rádoby vtipné odpovědi, až je mi stydno. Kdyby nešel internet, možná by lidi měli větší snahu někam zajít a při osobním setkání by možná museli použít i slušnou mluvu a nějaký ten šarm.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-09-13 19:51:01
Ikona diskutujiciho
sipka

octomaník:
Až nebude teplo, lidé se budou možná seznamovat u hořících barelů, jak to dělají bezdomovci.
A když někdo donese pár polínek, třeba si bude moct odnést i ženu, protože jí ohromí, že má doma určitě ještě nějaká polena navíc :))
Nejsnazší seznámení má asi ten, kdo dělá s lidmi. Jinak dnes se asi těžko někdo seznámí někde u rybníka, nebo v přírodě na kole, bohužel. Ale choď si mezi očkované jen kvůli seznámení…

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-13 12:54:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No jo, jenže čím jsou manželé starší, tím méně mají o tohle zájem.S věkem ubývají hormony a funkce a milování je stejně nenaplňuje.Milování s kusem dřeva vyjde skoro nastejno.A když člověk vyhasne (a nemusí být ani starý), tak stejně všichni před ním utíkají, takže stejně nemá žádnou šanci sehnat si někoho.“Proč jsi pořád svobodný? Žádná mě nechce.“

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-09-13 16:40:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak zjisti proč. Bude tam společný důvod nebo soubor důvodů. Nic se nezmění když nezačneš být v této věci aktivní a nezapracuješ na tom.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-09-13 19:38:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Jenže i já mam zkušenost takovou, že chyba nemusí být stále v osobní sféře, třeba člověk má být nějaký čas sám, aby na sobě makal a dosáhl zkušeností, které si zvolil.
Víš, proč člověk nemusí být atraktivní? Protože chce po druhých to samé, aby oni nabídli jemu + zodpovědnost a samostatnost. Tím, jak na sobě člověk pracuje, tak zjišťuje, že mu ujíždí rychlík a nemá si s ostatními už moc co říci.
Mám osobní zkušenosti, kdy ani partnerky nechtěly řešit bloky, i kdybych jim s tím pomohl a to jsem se snažil hledat rozumné holky.
Prostě lenost a jen brát a užívat si života. To je celé. Být středem pozornosti a obdivovány.
Když tohle necítí z muže, je to proto, že bojovník nemá potřebu obdivovat druhé, protože když člověk chce, najde to v sobě sám a každá zkušenost něco stojí, jen se do toho dát.
Když žije člověk zodpovědně, neusmívá se na každého, protože nemá důvod hrát jakoukoli hru a nesnaží se zaujmout prázdnými řeči, které ženy okouzlí. A ty, které mají co nabídnout, jsou zadané a nemají potřebu se seznamovat. Hodně z žen už je třeba silných a po zkušenostech se prostě ani seznámit nechce, protože se uzavřou a nevěří mužům.
A taky mají děti, které jim stačí a dokud bydlí u nich, nebo blízko, tak stále nemají tu potřebu partnera.
Pak jim ujede vlak a na stará kolena buď někoho chtějí, nebo dožijí sami se psem. Protože po dlouhé samotě se člověk nechce zase přizpůsobovat okolí. Takže je tam hodně faktorů, proč nemůže člověk někoho najít.
A že se má každý zamyslet nad sebou? To ano, po celý život… Každý den na sobě musíme makat a každý den přijdeme na něco, co by šlo dělat jinak. Ale to bychom byli celý život sami, protože čekat na spřízněnou duši se může dosti protáhnout.
Dále tu hraje roli Matrix, temné bytosti, které škodí a kazí životní plány na setkání. Třeba hodí mu/jí do cesty nějakýho magora, dotyčný bude naštvaný a místo, aby se na ženu usmál a seznámili se, tak se buď bude mračit, nebo se bude koukat do země, nebo nikam nepůjde. Teď mě napadá ještě jedna věc, jsem někdy dost zamlklý…to je důvod, když se člověk zajímá o dění kolem a pro mnohé co očekávají úsměv to nemusí dělat dobrý dojem, ale kolik lidí raději žije v sladké nevědomosti a radši se rádi smějí, protože nic neřeší..Jako očkovaní.. Lidi se nebouřili, když se šťouralo, když se očkovalo. Já jediný v práci dělal humbuk, že jsem si vzal neschopenku, pak se očkovalo. Skončil jsem.. Oni stále jsou vysmátí i dnes a já si dělám starosti, co bude dál nejen semnou, ale s lidstvem. Koho potkat a jak dál žít.
A tihle pitomci, kteří byli celou dobu v pohodě a hráli tu hru na dokonalé bytosti, tak se naštvali až tehdy, když jim sáhli na koše jídla a energie. Pak teprve uvěřili, že může dojít i na ně..Protože na očkování dle statistik umře jeden na miliony, alespoň jim to řekl doktor, než jim to píchl. Takže jich se to samozřejmě netýkalo.
A jak jsem psal, člověk, který by se nám líbil třeba před týdnem, nemusí se nám líbit teď, protože když na sobě člověk pracuje, prokoukne určité chování/energie a zjistí, že by mu to nevyhovovalo, tak už by o dotyčnou/dotyčného ani nestál/a.
Jen skutečně, kdo na sobě pracuje, má hodně těžké najít sobě rovného. Nevím, zda je to záměr duše, aby na sobě makala, nebo škodolibost Matrixu, aby se ti dva nesetkali a byli deprimovaní, že ze života uplně moc nemají. Nikdo normální nechce být sám…

Ikona diskutujiciho lucius 2022-09-13 22:17:13
Ikona diskutujiciho
sipka

keby si netrepal picoviny

Ikona diskutujiciho Petra 2022-09-14 03:28:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud hormony již přirozeně vyhasly, je lepší nechat to být. Ono totiž když by se pak stalo, že se člověk i v nejzažším stáří nad hrobem náhodou zamiluje, což se může stát naprosto kdykoliv, zase to ty hormony přirozeně rozproudí. Chce to jen zbavit se strachu a volně dýchat. Uměle to ale vyvolávat nemá smysl. Nic nám neuteče. Existuje spousta zdravých činností, které mohou i staršího člověka naplňovat, například včelaření.

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-14 13:24:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud je člověk dnes a denně neustále programově vysávanej, tak na sobě nezapracuje, protože mu to není umožněno=není energie=není na čem stavět, přitom dostat se k energii nelze ani přes veškeré snahy.To už člověk neví, co proto udělat.
Hledání pomoci od jiných je marné, nikoho to totiž moc nezajímá ani za peníze.Takže, co jako s tím? Jenom propadám pocitu, že si všichni ze mě dělají legraci, až to hraničí s terorem.
Když se mě tehdá nezdařila regresní terapie, tak tu terapeutku vůbec nezajímalo proč, ta hlavně potřebuje peníze z lidí.Když zavřu oči, vidím tmu, když dostanu pokyn něco vidět, vidím pořád tmu a nebo naběhne zamlžená pseudo-vize bujné fantazie.
Vidět na pokyn terapeuta, jak mě myjí po porodu, opravdu neumím, ale můžu si cokoliv představit, představy jsou jako statické obrazy, pohyb si představuju těžko.Svůj život si pamatuju asi až od dvou let.Jenže smysl této terapie je zároveň i něco emočně odžít, to už opravdu nikdo po mě nemůže chtít, nejsem robot na generování emocí na základě představ.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-09-14 13:51:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Energie je zdarma k dispozici v přírodě, stačí zajít a načerpat.

Představa, že jsi odkázán na pomoc druhých je mylná. Dospělý člověk se o sebe umí postarat sám. Pokud nejsi raněný, dítě, nebo těžce nemocný, to by byla jiná situace.

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-14 14:18:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Do přírody chodím často, ale asi jí neumim načerpat a nikdy neuměl.V přírodě žádné energie necítím, jen čerstvý vzduch a větší klid.Ale někdy umím mírně cítit emoční energii z jiných lidí, ta se ke mě dostává sama nevyžádaně, nejspíš, když se na mě telepaticky napojí.
Ovšem nemám v sobě žádné akumulátory, jak dojde k odpojení, je ihned po energii.
Tou pomocí druhých jsem myslel nějaké léčitele, aby mi pomohli zjistit, co se děje.

Ikona diskutujiciho octomaník 2022-09-14 14:37:15
Ikona diskutujiciho
sipka

vap 2022-09-14 14:18:56
zkus si sehnat knihu
emoční kod – DR. Bradley Nelson
šinrin – joku – japonské umění lesní terapie

A problém máš jaký?
*****
Alue: Snad nebude problém s názvy těchto knih pro zveřejnění v diskuzi….

Ikona diskutujiciho tauri 2022-09-14 15:00:28
Ikona diskutujiciho
sipka

lucius:
Kdybys radši předhodil něco užitečnýho taky pro ostatní, než tohle.
Sám čteš, že nemám rád lidi, co nemají co nabídnout a jeden se zrovna ozve…

Ikona diskutujiciho tauri 2022-09-14 15:34:07
Ikona diskutujiciho
sipka

vap:
Možná se zkus naučit přijímat. Prostě si představ, že ten tlak z Tebe odchází, rozpouští se a místo něho příjmáš klidnou energii z vesmíru/přírody. Taky si ji zasloužíš..není to nic, čemu by se někdo smál. Každý musíme taky přijímat energii…to je možná i ten problém s tou tmou, ty tam nepustíš to světlo/energii a třeba vnitřně musíš být silný, aby jsi před druhými nevypadal slabě, že taky potřebuješ přijímat. To je problém většiny lidi, od většiny jen očekávají, že dostanou ale kdyby měli někomu pomoci a něco dát, tak by se radši praštili přes prsty. Proto hledají někoho, kdo věčně dává a hrají tuhle hru…Když v sobě to světlo nemáš, lidi na to nereagují. A to, že většina lidí čeká, že dávají..taky je to jen divadlo..vždy to někde berou, okrádají blízké o energie, v práci, aby se pak mohli vysmátě tvářit, že jsou v pohodě..takže buď v klidu, vysmátý člověk=nevědomý člověk, co většinou neřeší realitu kolem, protože by se z toho zbláznil. A od takových rady neber, protože sice rády rozdávají, ale nevědí o čem je řeč. Nebo zkus tu ještě něco popsat, co není tajný a zkusil bych vypomoct.

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-14 17:12:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Octomaník: díky za nabídku literatury, mrknu se po tom.Problém mám s téměř každodenním vysávánim energie, nejvíce to probíhá v mém bytě.Dá se říci, že se jedná o dost silné neurologické útoky, proti kterým nemám šanci nic dělat.V pokoji je v létě 24°C a někdy je tam pocitová paralyzující zima jak na mrazáku.Jindy přesný opak, pálí mě tělo, jak kdyby bylo 35°C.Často v této souvislosti slýchávám střely (pic, pic, prsk) v nábytku a v podlaze, materiál na ty energie reaguje.S tím jsou i další problémy jako hučení a tlak v uchu, nesoustředěnost, rozčilení atd.Po vysání energie cítím tlak v hlavě či na hrudi, v břiše, mám oslabený dech, nejvíc se to děje ve spánku.Ráno mě bolí celé tělo.Dle kartářky šupák soused asi chce můj byt i když nevim, zda to nesouvisí ještě s něčim jinym.Je pravdou, že když oni sousedé byli pár dní v tahu, tak problémy záhadně ustaly, divné, že? Ale bohužel oni v tahu moc nebývají.Je to naprostá devastace života.Už jsem kolikrát myslel, že na souseda vyběhnu a střelim mu pár facek mezi dveřma, až takovouhle zlost to ve mě indukuje.Nevím, zda jsou to démoni či mikrovlny, něco z toho to bude.A s tímto extempore souvisí i živé sny.Živý sen=ranní vysátost.Za těchto podmínek nelze s energiemi nic dělat.A taky spaní za tohoto působení probíhá ve stylu živých snů a častého probouzení.Je vidět, že se šmejdi vytrvale snaží srážet mě na zem.Nevím, ale v mém případě bude asi jediné řešení katolické exorcistické vysvěcení i když teda na druhou stranu, aby mě katolíci nazačali manipulovat na jejich stranu.

Ikona diskutujiciho octomaník 2022-09-14 19:09:51
Ikona diskutujiciho
sipka

vap 2022-09-14 17:12:38
zkus kontaktovat tohoto pána z odkazu – Jaroslav Drábek, sice se zabývá něčím jiným, ale mohl by ti poradit ….
https://proutkaribrno-cz.webnode.cz/kontakt/

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-15 11:40:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Těm jsem myslím také před lety psal, jakožto lovcům duchů, neodpověděli.Třeba se jen ztratil email či ho někdo záměrně zastavil na cestě.A nebo z nějakého důvodu do toho nechtěli jít.
Já mám čím dál tim větší podezření, že na mě působí nějaká satanská mafie a lidi se mi bojí pomáhat.Nějaké tajné organizované záškodnictví kolem sebe cítím, to se dá vyčíst už jenom z divného chování některých i cizích lidí okolo mě.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-09-15 23:30:49
Ikona diskutujiciho
sipka

vap:
Proč lidi nechtějí vypomoci..
1. nic jim z toho nekápne.
2. jsou to podvodníci a nevědí ani jak na to.
k bodu 2 si k Tobě pocitově nic nemusí dovolit, protože bys prokoukl jejich triky a pomoc by ti přišla asi taková, jako když ti radí dítě. Proto se na někoho chytí podvodníci a u někoho vědí, že pšonka nepokvete.
3. starají se pouze o své dobro, tak proč by se dělili.
4. Neznám, nezajímá…

Matrix si s náma často hraje, že když potřebujeme největší pomoc, tak se směje a čim víc to chceme, tím víc se to vzdaluje a musíme si pomoci sami sobě a na nikoho nespoléhat.
Asi jako když někdo hledá vztah..hledá, hledá a nic. Přestane hledat, stane se soběstačným a jak z něho lidi necítí, že nic nehledá a nic nechce, tak se pak třeba začnou ukazovat sami.

Ikona diskutujiciho Voldemort 2022-09-16 09:16:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebo je většina lidí hodně zaměstnaná vlastními starostmi a snaží se ušetřit si nějaký zbytek energie i pro sebe. Když to zkrátím skoro nikdo nemá čas ani prostor na to aby opečovával dospělé dítě.

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-16 12:47:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Tauri: Což ono by jim něco káplo…ale když se nezajímají, tak mají smůlu
Jinak dále v minulosti jsem kontaktoval také Čepes http://www.cepes.cz/
a ani odsud nepřišla žádná odpověď.

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-16 13:18:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud se prezentují jakože pomáhají lidem, tak by pomoc měli.Pokud nepomůžou, je v tom čert.A nebo ať jdou do…….
Kdyby lékař řekl, že si chce ušetřit energii a neopečovávat dospělé dítě, tak by letěl na hodinu.
Jenže tyhlety pomocníci nejsou narozdíl od lékařů ničim vázaný.

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-09-16 14:00:15
Ikona diskutujiciho
sipka

A co to znamená, že „pomáhají lidem“? Každý člověk je schopný pomoci něčím jiným. Pokud potřebuješ psychologa a odbornou terapii, tak nemůžeš čekat od souseda, co je zahradník, že se o tebe a tvoje psychické problémy postará. Nebo pokud máš problém zdravotní, máš jít za léčitelem, doktorem, ale ne za kartářkou a pak být naštvaný že ti nepomohla, když přece „pomáhá lidem“. Tady je potřeba taky umět nebrečet na špatném hrobě a umět si najít člověka co je specializovaný, když si neumíš pomoci sám.

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-16 15:19:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Pomoc jsem hledal určitě u těch správných.Problémy v bytě=lovce duchů.Že lovci duchů nic neodpověděli, mě docela zvláštně překvapilo.Mohli třeba napsat, bohužel tohle neumíme, to bych se určitě nezlobil.Ale abych jim nekřivdil, třeba se ztratil email někde po cestě.Já ani nepotřebuju opečovávat jak dospělé dítě, jak tu někdo psal, ale potýkám se s nějakými záhadnými problémy, na které po všech čertech hledám nějaké rady a odpovědi, jak se zdá, pořád marně.Zrovna zde na webu, kde se vyskytují různě duchovní lidé, očekávám, že někdo něco by mohl vědět.Ale jak tu naznačil Tauri o Matrixu, tak se zdá, že Matrix mě chce neustále dostávat do úzkých, místo pomoci dostat ponížení, trollení, psychologickou agresi, zamítnutí pomoci, špatný (nesouznějící) lidi okolo mě, nevyslyšenou osobní víru v něco, ostrakizaci.Matrix se dopuští zločinného šikanu na mé osobě a to už od dětství.Do toho fašistického Matrixu a kleteb bych tak akorát zarazil pořádnou ostrou sekeru.

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-09-16 15:31:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Sice tě neznám vap, ale jak píšeš, působí to na mě, že si to děláš sám, že to máš v hlavě.

Ikona diskutujiciho Voldemort 2022-09-16 15:36:12
Ikona diskutujiciho
sipka

O tom bytu jsi psal už loni. Dostal jsi radu se odstěhovat s možností že by tě tato psychóza pak mohla pustit. Když jsi tam zůstal, nevím co jiného čekáš od internetové diskuze. Že tam pořád jsi i když z toho místa šílíš je chyba.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-09-16 20:00:38
Ikona diskutujiciho
sipka

vap:
Tak ten program, co máš v hlavě rozpusť. Ono něco jiného je lekce od blbce a my máme něco pochopit a nebo si to pak ještě zesilovat a hnát tam až přehnaný věci.
Prostě zatím disponuj s tím, co se ti nelíbí, to odhoď, ať už fyzicky, nebo mentálně a nech to být. Nesnaž se uplně vše pochopit, pokud na to nemáš sílu a náladu. Pokud máš v okolí blbce, tak si jich přestaň všímat( je to pouze jejich zkušenost, nedělej z toho ještě svoji), dávat tomu energii a být s těmi, kteří používají srdce…pokud to tam zatím není, tak věřit, že někdy se takový/á objeví (kamarád/přítelkyně). Nemůžeme chtít věci hned, ale někdy musíme být v životě na hodně věcí sami, abychom v sobě objevili sílu, víru a energii, kterou většina lidí v sobě nemá, protože většina se spoléhá vždy na ostatní, že za ně něco vyřeší.
Prostě zatím z toho, co jsi napsal Ti v životě chybí hlavně pochopení od druhého. A dokud se o Tebe někdo nebude skutečně zajímat, tak jeho postoj nepříjmeš. Já to chápu, ale zkus si vizualizovat, že alespoň vesmír Tě chápe. Ty sám sebe chápeš, protože jen ty víš, co sis prožil a zkus se mít víc rád. Pokud jsi udělal chybu, za kterou se trestáš, tak hlavní je poučení a nechej to být. Nepotřebuješ druhým stále vysvětlovat, proč jsi to udělal..Za vše zaplatíme a není třeba se ještě několikrát trestat. Jen se ti snažím poradit, že pokud si tam dám, že všichni jsou proti mě, tak si to dovytvořím, dám si to jako maják na svoji auru a každýho takovýho přitáhnu. Protože z čáštečně nevinných, člověk udělá vinné a když je někdo vinný neprávem, tak se schválně jako hovado bude chovat.
Pokdu si myslíš, že máš na sobě někoho temnýho, zkus si představit astrální portál, v kterým jsi (takový válec) a vše temné se rozpustí, nebo mrtvé duše vcucne do astrální roviny mrtvých.
Pokud cítíš, že máš na sobě jinou duši, zkus si ji mentálně odlepit sítem, který tu duši odpálkuje k majiteli. A k sobě si přitáhni tu svoji, kterou ti třeba někdo vzal a poskládej si ji zpátky, jako puzzle.
A až to bude, zkus si vizualizovat, že se léčí až je vyléčená. Musí tam být ta konečná fáze, že je celá a zdravá, vyléčená..Přítomnost.
Víc ti poradit asi zatím nemůžu.
Ale zkus to a hodně štěstí.

Ikona diskutujiciho Jana 2022-09-18 11:42:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Pre Vap: pokiaľ je uvalená nejaká kliatba na teba či len na pobyt v tvojom byte a v tvojom prípade bude asi zameraná na to konkrétne miesto podľa toho, že sa zle cítiš iba tam, skús návody od Alue na očistu, je ich tu dosť.
Nemusí to však byť zrovna kliatba, môžu to byť geopatogénne zóny. S nimi mám skúsenosť, od detstva som mala posteľ na takej zóne, zistil mi to po rokoch až liečiteľ, ktorému sme zakreslili náš dom, izby, vyznačili sever a bez toho, aby vedel, kde máme akú izbu a nábytok nám zistil všetky tieto zóny. Potom sme si za zanedbateľnú čiastku u neho kúpili rušičku geopatogénnych zón (dá sa aj vyrobiť) a umiestnili pod nábytok tam, kde zóny boli.
Pokiaľ ide o živé sny resp. živé nočné mory, ak ide o pôsobenie nejakej zlej sily, tak si treba uvedomiť, že to ona má nakoniec väčší strach z človeka, pretože jej silou myšlienky dokáže veľmi uškodiť. Riešenie je naučiť sa nemať z týchto síl strach, mať k nim rešpekt, nevyhľadávať ich, ale keď vyhľadajú ony teba, tak si uvedomiť, že sila a moc je na našej strane, stačí správna silná myšlienka.
Ešte môj pohľad k tej prírode, necítiš jej energie, pretože sa o to príliš snažíš. Vždy, keď chceme niečo popohnať a silene sa o to snažíme, tak to nás naopak brzdí. Skús nemať očakávania stranou a keď budeš mať ozajstnú chuť, vtedy zo srdca povedz k prírode, ako si ju vážiš.

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-19 16:17:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Však jsem už tehdy psal, že s tím stěhováním to není lehké, neboť všude předražené podnájmy či nekřestanské miliony na vlastní byt nevydělám snad ani do smrti, v našem státě je bytová otázka děsný diskutovaný problém.Nejsem magnát, abych si mohl dovolit dávat měsíčně víc jak 10 tisíc za nějakou ubohou kůču-jinými slovy podporovat tuto legální zlodějnu.Lidí je moc, bytů je málo a ještě tu máme navíc uprchlíky z Ukrajny, co tu chtějí zůstat.Tak nevim, kde se budou brát byty pro normální lidi(ne-magnáty).U takhle máme v Praze přistěhovalce ze všech koutů ČR, co tu jenom zabírají rodilým Pražákům byty.
A vůbec, to se mám odstěhovat jen proto (přesněji nechat vyštípat), že si to pravděpodobně nějaký sr-č ze sousedství přeje (brousí zuby na můj byt) a páchá takto na mě skrytou šikanu? Už i ty zdejší rady abych se odstěhoval, místo jiných funkčních rad poukazují na nějaký Matrixový nešvar, který jakoby chtěl vyhovět mému nepříteli, který mě odtamtud chce dostat.No, smrdí to dost a jeví se to skutečně jako spiknutí proti mě (fakt, že jo)-stejně v tom Matrixu jsme nějak pořád i když si myslíme, že ne. Pro případ, kdybych se odstěhoval, tak nastává otázka, co bude v tom novém, to nelze vždycky předvídat.Jak znám svůj odehraný osud, tak jsem si změnami spíš přihoršil, než přilepšil i když jsem věřil v opak (příklad, jak víra někdy nefunguje).Kdyby se byty vyráběly rychlostí jako perníky v pekárně, bylo by to jiné kafe.Doporučuji, najděte si na internetu otázky sousedských sporů a budete se divit, co je všechno možné.A to se týká i rodinných baráků.Stačí jedni problémoví sousedé a bezpráví je na světě.Nebo např.bývalé Pražáky šikanovala celá vesnice, když se přestěhovali do vysněného baráčku.“Pražák nepřítel vesničanů“-Ve skutečnosti spíš naopak.To si pomohli, že jo? Z bláta do ho-en.
Jinak s tím, že je to „v mé hlavě“.Ano, tradiční ezoterika a léčitelství s tímto termínem operuje.Jenže mé poznání dospělo k tomu, že to není tak úplně pravda.Byl případ, kdy rodiče chodili k léčiteli s děckem, co mělo cukrovku.Chytrý ezo-léčitel pravil že dítě má cukr jen v hlavě.Dítě snad nakonec zemřelo a rodiče byli souzení, že nešli s dítětem za lékařem.Zda byl souzen i ten léčitel ani nevím, ale myslím, že ne.Tvrdit u malého dítěte, co ani neví, co jsou nemoci, že to má „v hlavě“, je přešlap jak poleno.To samo už tuhle teorii typu „je to v hlavě“ usvědčuje ze lži.Když si šáhnu do elektriky a dostanu ránu, tak je to také v mé hlavě? Těžko.A to samé je to i s jinými působícími energiemi.Hlavním problémem nemocí jsou nízké či špatné energie.A to třeba proto, že jsou narušené jinými vnějšími energiemi do čehož spadají magické útoky, kletby, vliv astrálních parazitů, jiné energetické vlivy a nebo třeba i genetika, kdy může být nějaký orgán závadový už při narození.Dítě po narození asi třeba špatnou slinivku v hlavě zakodovanou nemá.Dítě po narození totiž ani neví, co je to nějaká slinivka.Doby najivity, kdy jsem těmto kravinám „že je to všechno v mé hlavě“ také věřil, už jsou dávno za mnou, vyrostl jsem z toho.I když jinak na druhou stranu hypno-kódy mysli fungují, tedy jak komu a jak kdy.Ale určitě né děcku, které ještě nemá rozum.
Jinak k Janě:
Na problémy v mém bytě žádné očisty nezabírají, žádné svíčky, žádná bílá šalvěj, žádné vonné tyčinky, žádná sůl v koutech či kdekoliv jinde.Nezabírá ani alobal na spodku postele, zóny jsou tam proměnné, chlad a zima se někdy zaměřovačně přemistuje po místnosti.Výše měřené teploty v místnosti nic nemění.Jindy méněkdy mi bývá nepřiměřené vedro, je mi přitom nedefinovatelně špatně jakobych měl odkysličený mozek.Dá se říci, paralyzující útok na neurologii.Často s těmito stavy slýchávám „střely“ v nábytku a dalších věcech.Tuhle prsklo ve skříni a v zápětí v plechu počítače.Je to jasné, v té místnosti podemnou pořád někdo často smrdí a tajně obtěžuje.Jejich podezřelé chování, které mění strategii zřejmě podle toho, čeho si všímám a různě o tom píšu (dálkové sledování emisí z monitoru?), mám odpozorované už několik let.V poslední době bývají v bytě tak potichu, to aby navodili dojem, že tam nikdo není (jakoby si na něco začali dávat pozor-„oběť si všímá“).Ale vždycky udělají něco, co jejich přítomnost proflákně, stačí se podívat, že mají například pootevřené okno.
Když párkrát byli skutečně v tahu, tak zóny v mém bytě byly najednou normální i přiměřené pocitové teplo, to je nějaké divné.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-09-19 18:38:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkus dohodit přes známého čeloročně obyvatelnou chatu, tam bývají ceny o mnoho nižší.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-09-19 19:48:52
Ikona diskutujiciho
sipka

vap:
Chtěl jsem ti jen pomoci, chlape. To, že dítě má cukrovku má mnoho směrů. Slabší duše, které něco chybí. Ta se inkarnuje do rodiny, kde není láska a nemá ani moc dobré geny k tomu, aby měla lepší předpoklad k dobrému životu. Takže je potřeba mit silnějšího ducha a uzdravit/opravit si tím geny. Když rodiče strádají, vysílají mentálním polem své nemoci, ty se programují i do jejich a DNA dítěte a jelikož dítě nasává onu mentální energii k pochopení, fungování rodiny a ono začlenění, tak samo nasaje i tyto neomce..pokud si je musí zažít(zase záleží na cestě duše, na síle ducha atd) je to o tom nastavit si to v hlavě tak, že si musí najít lepší práci, či partnera a žít. Až přestanu být v hlavě a duši v nedostatku, duše se začne cítit jinak a má dostatek, protože když věří, že má dostatek, dostatek se začne realizovat a přicházet i z venčí. To není jen o tom, nemam cukrovku, jsem zdráv. Ale musí to být více aspektů, které si je třeba uvědomit, naplnit se a pak vím, proč mám dostatek..Když budu žít v toxické rodině, taky si nelze říkat, je to v pohodě, může být hůř a jsem štastný. Zbavit se problému a řešit příčinu.

K sousedům.
Je to těžké, ale máš několik možností.
1. odstěhovat se, sobě si ulevit, ale jim realizovat plán. Škodit budou tak či tak jinému člověku, protože jim to dělá dobře.
2. nalepit si na stěny termofólie, které se používají v sanitce atd. Alobal se trhá..
3. začít s tim něco dělat i mentálně a naučit se protiútok. Buďto jejich energii útoku proměňovat ve volnou energii…v lásku, konstruktivní sílu, nebo protiútok, kde si vizualizuješ meč, kterým prostě probodáváš tu bytost a jí to roztrhuje na kusy.
Meč, který jim odebere většinu energie a ten pak buď vypustíš jinde, nebo ho rozbiješ na maděru, aby jejich energie přišla v niveč.
Tohle se ale používá jen do obrany, ne že si tohle někdo bude dělat jen tak ze srandy, kdy někdo nejedná po našem a my ho budem grilovat, protože se nám nelíbí…To jen říkám pro ostatní, že si musíte uvědomit, že ne na vše máte právo a může přijít tvrdý pád a trest. Taky by se Vám nelíbilo, když by Vás někdo napadl jen proto, že je silnější.. Každý má svobodnou vůli, ale když někdo bezdůvodně útočí, tak musí počítat s odezvou.
Protože pokud je někdo mentálně zdatný, alobal to nezachrání. Může pomoci se odstěhovat, ale pokud jsou zaměřeny na konkrétní osobu, je jedno, jak daleko je.. Prostě je mentální útok veden na neomezenou vzdálenost a tam bude dostávat, dokud se nebude někdo bránit. A ve spánku je každý zranitelný…Používej to ale pouze tehdy, pokud bude veden útok, ne opačně. Jinak se budete jen přetahovat a bude přituhovat.
Nevím, jak ještě pomoci. Samozřejmě, že síla útoku je silná tak, jak silnou a pevnou máš mysl. Další je, věřit tomu.

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-20 13:07:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, určitě Vám díky za rady a typy, rozumným diskutujícím nic zlého nevyčítám.V mé rodině také nebylo moc lásky, všichni byli středně vzteklí, náladoví, máma, když jsem byl malý, mívala po ránu děsné vzteky, popudlivá, vyjížděla, dokonce měla přitom změněnou barvu hlasu jako když skrz ní hovoří démon.Sama říkala, abychom po ránu na ní nemluvili, že je děsně vzteklá.Ale to podobné je i u mě, ráno jsem bezdůvodně naštvanej, že je zase den a musim vstávat, něco dělat.Zajímavé ale je, že když jsem někde na rekreaci s kolegy, tak tyhle vzteklé nálady nemám.Proč vzteky po ránu? Výsledek nočního napadání astrály! To je automatická nálada, která není vlastně ani moje nebo jak to říct.Také v mém rodě byly problémy se žlučníky, což se vztekem souvisí.
Jinak k bodu 3. -Tauri.
Nemám schopnost vytvářet protiútoky ani přeměnovat energii.Jsem tak paralyzovaný, že jsem rád, že vůbec dýchám-někdy to brutálně oslabuje i dech.Je tam pojistka, abych se nemohl bránit.Když si budu vizualizovat meč, bude to jen planý neúčinný obraz-viz zkušenosti.Je vůbec možné, že má někdo takto odebrané magické schopnosti? To je možná ten kámen úrazu, proč si se spoustou duchovních ezo lidí nerozumím.U mě si myšlenky a vize vždy šly svou cestou a nikdy moc neměly vliv na druhé či na fyzickou relitu.Často jsem trpěl planými obavami, které se skoro nikdy nenaplnily.Tedy, čeho jsem se obával, to se většinou nestalo, jen vyjímečně.Naopak jak nečekaná sprcha mě kolikrát překvapily zlé věci o kterých jsem nikdy předtím nepřemýšlel.Já se o protiútoky snažil a když jsem přitom začínal usínat, tak se někde ozval hlas, že nemám povolení (co to je?).Jsem v nějakém duchovním šachu a co teď? Babo raď…

Ikona diskutujiciho tauri 2022-09-20 19:25:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak pokud to máš tak, doporučuju alespoň na 2-3 týdny někam odjet a doplnit energie.
Ono se špatně léčí v toxickém prostředí. Zkus si vizualizovat oheň, v kterém jsi a ten oheň spaluje vše, co je k Tobě přilepené a nepatří k Tvé duši a prostě když to nepomůže, zkus do toho mastit energie ještě víc, zkus se pročistit čistotou, která rozpustí vše ztemnělé. Pokud ti někdo šeptá tohle, normálně ho sekni, to musí jít. Člověk to někdy bere jako vyšší autoritu, nebo astrálního průvodce.

Ikona diskutujiciho Jarka 2022-09-13 13:13:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro Koblih.. jo to znám

Ikona diskutujiciho Petra 2022-09-14 03:19:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K té frustraci. Nezaměňovala bych milování a sex. Frustrace z chybějícího milování je pouze bolest ze závislosti na sexu. Milovaný a milující člověk není bez sexu frustrován, protože je naplněn láskou a kypí tím, netrpí „nedostatkem“ když pár dní nesouloží. Jde o konstruktivní koloběh energie. Malé děti, které sex neznají, tak jim nechybí, nejsou bez něj frustrované, nepotřebují jej a přesto jsou šťastné a zdravé. Dospělí lidé se zaslepeně ženou za slastnými pocity ze sexu, protože jsou na něm pouze regulérně drogově závislí (toho zneužívá přebujelý marketing, který se snaží prodat zbytečné nadvyrobené zboží). A nejvíce mne baví takové ty rádobychytré moderní články o tom jak je masturbace prospěšná a zdravá (no je to jen způsob jak o tu drogovou závislost na sexu nepřijít když je partner chvíli nedostupný a být nadále skrze ni manipulovatelný). V tomto směru vykonal hodně „práce“ na veřejném mínění uctívaný misogyn a politik Radim Uzel, (který má např. hlavní podíl i na propagaci notoricky známé knihy Josefa Hausmanna, kde nenávistné blábolení a navádění k destrukci partnerských vztahů je lidem prezentováno jako „práce uctívaného vědce“). Masturbace není sex, je to jen pseudosex, i když k nějaké výměně/sdílení energie s milovaným partnerem při tom asi teoreticky i dojít může. Mám mladého synovce, který je posedlý sexem, nejde jen o to že je závislý na sledování porna (těch směšných pohybujících se barevných pixelů na obrazovce), že už vystřídal desítky pseudopartnerek (někdy s ním vídávám i 2 různé během jediného týdne) z nichž ani jednu nemá rád, opovrhuje jimi, chová se k nim hnusně a snaží se je ponížit v bláhové naději, že sebe „povýší“. Čím více psedosexu s nimi provozuje, tím více je zoufalý a musí hledat stále dál, je doslova puzen. Protože je nemiluje, jen na nich naprázdno bezduše masturbuje, aby o tom mohl vyprávět ostatním chlapcům a zvýšil tak svůj sociální status. Ti mu snad i mu závidí jak to s těma holkama „umí“. Já vidím zoufalého frustrovaného mladíka, který se vehementně snaží naučit zacházet se svou sexualitou, a nedaří se mu to. Pochopitelně, neboť příliš tlačí na pilu. Snaží se souložit se vším s čím jde, aniž by si nejprve vytvořil vztah ve kterém bude důvěra. Kvantitě bez kvality říká „zkušenost“. A jen bezduše opakuje takové ty rádobyfilozofické poučky jak je celý svět k ničemu, jak se na opačné „pohlaví“ musí mazaně a že spolupráce a mít rád se nevvyplácí, protože vždy „prohraješ“. A abys vyhrál musíš s oponentem řádně zamést. Žádné slitování, žádná empatie, žádné důvěrnosti. Natvrdo (člověk dělá něco co vnitřně nechce a diví se proč mu to nedělá dobře). Milování je důležité, ale musí se s tím umět. Jinak přicházíme o spoustu energie a iluzí a pokud už nejsme úplně mladí a zdraví, může nám to i zdravotně dost ublížit jestliže bychom dlouhodobě nerespektovali přirozená pravidla. Regulérní černá magie toto. Těžké se dostat ze začarovaného kruhu. Přitom stačí „jen“ nespěchat a nesnažit se odhalovat milování za každou cenu dříve, než dozrajeme do fáze kdy jsme psychosociálně a emocionálně zralí a tudíž schopni jej prožívat. Iniciaci coby kvalitativně odlišnou zkušenost zde nejde uspíšit ani nahradit kvantitou. Smutné pak potkat důchodce, který do té fáze stále nedospěl… a nepřestal bojovat s partnerem (a ještě to stihl naučit i své děti !)

Ikona diskutujiciho Kler 2022-09-14 11:58:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak můžete porovnávat dítě a dospělého v potřebě sexu? Halo? Hormony vám nic neříkají?

Ikona diskutujiciho tauri 2022-09-14 15:23:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Petra:
Nelze srovnávat děti s dospělými přece.
V čem je hlavní problém… Děti nemají absolutně tuchy, jaké to je platit účty, stresovat se, zda splatím tohle, tamto. Mít povinnosti uvařit, nakoupit, postarat se o ně a ještě se starat o věci v práci a mit stále přehled a myslet i po práci, co třeba udělat na další den a starat se o sebe. Děti si jen užívají života a zatím nevědí, co Matrix obnáší. A že nemají potřebu sexu? Když mají lásku rodičů, mají kolem děti, které si s nimi hrají, tak nemají už co by potřebovaly.
Kdy dostane v dnešní době dospělý člověk pořádné objetí? Kdy zažije každý den srandu, jako malé dítě? Nezapomínej, že dospělý člověk jen dává a ze života už nic moc nemá, tak chce to potěšení, které získává i skrz sex.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-09-14 16:06:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký si to uděláš takový to máš. Schopnost zasmát se i své blbosti a umět se radovat z maličkostí je zdarma a je to otázka vlastního rozhodnutí. Nijak nezáleží na jiných lidech.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-09-14 16:21:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Určitě, ale není lehký být na vše sám/sama v tomto systému a řešit stále blbosti druhých plus práci. Dost lidí má v makovici vše tak pomotané, že je těžké s nimi vyjít a mít stále dobré nápady, protože dobré nápady mnohdy nepotřebují a jedou v zajetých kolejích. A když se chce člověk zbavit kolektivu, začne dělat na sebe, zjistí, že lidem se platit moc nechce a tak zase řeší, kdy jim to zaplatí. Tohle poslední není moje zkušenost, ale co slyším od lidi, co podnikají na sebe. Kdybych doma dělal korálky, tak si nevydělám ani na denní chléb :)) Ale jasně, je to o nastavení mysli, ale i to má mnohdy omezené možnosti, kvůli systému. Pak už je to vše o tom, snížit své pohodlí, hranice a být spokojen, tak jak to chce Klaus Schw. ale určitě se mnohdy člověk stresuje zbytečně a vidí spíš černější scénář díky zkušenostem, které mu ukazuje/předhazuje systém.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek