Co se zjevilo na mých fotografiích?

24.10.2013 v Čtenáři 7

Dopis:

Ahoj Alue,
na úvod, než se rozepíši o přiložených fotografiích, tak obrovský dík za Tvoji knihu, práci a vše co pro nás lidi, kteří neustále něco hledají a tápou, děláš. Svět za oponou čtu již po druhé a stále nalézám v knize slova a věty, které mi v prvním čtení unikly, nebo mi neutkvěly v paměti. Už s netrpělivostí očekávám knihu Svítání – hned jak bude v prodeji, objednávám.
A teď už k tomu, co nalezneš v příloze.
Již od malička se věnuju focení. Je to necelé dva roky, co vlastním alespoň trošku slušnou aparaturu na focení a věnuju se tomu jako velkému koníčku.
(zkráceno)
Součástí dnešních činností všech fotografů, je i úprava a modifikace fotek. I já fotky upravuji v jednom softwaru. Přiložené fotografie jsem se snažil rovněž upravit, ale světelná záře, která na nich je, vždy na fotce zůstala, ať jsem se je snažil upravit jakkoliv – upravené fotografie, kde jsem světelnost snížil na minimum – také zasílám.

Moje otázka na Tebe zní, zda-li jsi schopna mi identifikovat, co na jednotlivých snímcích je:

1. Bourací práce a světelná záře v levém rohu. Snímek jsem pořídil za dvě vteřiny další a záře už tam není.2. Ten samý snímek upraven softwarem, s tím, že záře i v úplném setmění fotografie zůstává

3. Poslední fotografie je z letošního vystoupení Iberica – Boskovice. Mám z tohoto představení mnoho snímků, ale jen na tomto jednom, jsou nad publikem malé kruhy, které nevím co znamenají.

Těchto zajímavých fotografiíí, mám více, ale tyto jsou ty nejlepší.
Děkuji Ti mnohokrát za odpověď Alue, a ještě jednou díky za Tvůj čas a pomoc, kterou lidem věnuješ.

S láskou a úsměvem
Jan

Repete: Fotografie v detailech:

1.

2. (stále první fotografie, podlaha)

3.

Odpověď:

Dobrý den,
Vypadá to jako nějaký anděl, nebo chcete-li nějaká konstruktivní bytost. Ochranná… Vy jste nějak při práci, nebo před ní, někdo prosil nahoru, aby se to povedlo a aby na to konstruktivní síla dohlédla? – Jestli ano, tak tohle bude odpověď na tu modlitbu.
Schválně se zkuste zamyslet, nebo někoho zeptat, kdo vám tam pomáhal, jestli jste oslovili tyto bytosti. Ony nejsou hluché, pomáhají vždy když se poprosí, akorát nebývá zvykem, že by se nechaly takhle naschvál vyfotit. A z téhle jde ještě tak parádně světlo. Fotka je to absolutně úžasná, jsem z ní na větvi…

Vaše fotka z vystoupení je zajímavá tím, že ty dva orby se tam jakoby spojují. Všiml jste si? – Když se na fotce zjeví orb, je to známka přenosu energie. Zná to tuším i fyzika, že když se z bodu A do bodu B přesunuje energie, má tvar koule. – To jsou pak právě orby.
Podle barvy, velikosti, situace, zářivosti, se dá odhadovat, jestli je to fakt ,,jen“ energie, anebo jestli to může být i nějaká bytost, protože vlastně energie je VŠECHNO. I my… Na té fotce to vypadá, jakoby docházelo k přenosu energií mezi dvěma lidmi, kteří tam seděli. Všimněte si, že to je u jejich hlav… Kdoví, kdo tam co komu posílal. Ale když se podíváte, tak nalevo může být žena, napravo je vidět malý oblouček, to může být vidět hlava nějakého dítěte. Mohli to klidně být dva příbuzní, klidně matka a dítě a potom by to energetické spojení sedělo.

Hodně štěstí 🙂

Alue

Reakce:

Ahoj Alue,

děkuji moc za velmi příjemnou odpověď.

Prosím o pomoc nahoru v podstatě stále, aby práce probíhaly v pořádku, o pomoc a ochranu dětí apod., bohužel zatím bytosti nevidím – až na tyto fotografie.

Zajímavé také je, že jsem si toho všiml až teď. Foto bylo pořízeno už někdy v srpnu, ale až nyní, až jsem měl více času se fotkám věnovat, objevil jsem to co jsem Vám zaslal.

Na vystoupení Iberica, bylo vůbec velice příjemně – prostředí a styl hudby byl velmi originální. Byl jsem na tomto představení poprvé.

Viděl jsem ty fotky už několikrát, ale až teď jsem si všiml, že na této jediné, je něco, čeho jsem si dříve nevšiml… Je to opravdu přenos energií.

Ještě jednou děkuji. Jakmile zase něco vyfotím, nebo v celé své databázi fotek objevím něco podobného, tak zase pošlu.

S přátelským pozdravem

Jan

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Příspěvky čtenářů“ – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Bofinka 2013-10-24 06:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

u 1.fotky jde mi sílu! To je úžasně…. bez slov

Ikona diskutujiciho ILI 2013-10-24 08:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, všimla jsem si u detailu té první fotografie,přímo v té díře dole, je jako-by obrys nějaké velké koule.

Ikona diskutujiciho B 2013-10-24 10:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pri fotke práce – mi skutočne prichodí, že je to zachytená energet.entita. Stačí do ní vplout :-)

Ikona diskutujiciho Veronika ♥ 2013-10-24 13:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krása 🙂 ta první fotka má opravdovou sílu, moc hezké, miloučké pozdravení 🙂 U té druhé mi přijde, že je to muž a žena, kteří se k sobě tulí. A to propojení je hezké, nikdy jsem takové neviděla.

Ikona diskutujiciho PicMan 2013-10-24 18:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A nebudou to spise odrazy reflektoru, ktere jsou v kazdem divadle u stropu? V soustave cocek objektivu se ruzne lame svetlo a k tomuto jevu zcela velmi bezne dochazi. Podivejte se treba na par fotek jakehokliv nasviceneho koncertu.

Ikona diskutujiciho Jan 2013-10-27 14:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

odpověď pro "B"  - ano na jevišti byly reflektory fialové barvy

Ikona diskutujiciho Jan 2013-10-27 14:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka pro PicMan – proč tedy nejsou na ostatních fotkách, které z vystoupení mám, ale jen tady na této?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek