Co tady děláš? To se ale nesmí!

23.12.2013 v Zážitky 29

Školní docházka mě významně ovlivnila také v mých snech. Ačkoliv už dlouho do školy chodit nemusím, velice často se mi z ní vrací velice nepříjemné sny. Několik let jsem to těm snům ,,žrala“ a prožívala ty příběhy pořád dokola a dokola. Je to úplně jako noční můra:

Zdá se vám, že jste najednou ve škole, nebo na gymplu. Máte před sebou test. Ale nemůžete přečíst ani pochopit zadání. Nemůžete vyřešit nesrozumitelný úkol. Nemůžete najít, co máte vlastně dělat. Pořád jste na špatné stránce a nemůžete se přelistovat na tu dobrou. Když ji náhodou najdete, tak vám stejně pak zmizne a změní se, takže tomu zase nerozumíte. Mizí vám papíry, knihy, tužky. Sedíte zády k učitelce. Jste zmatení, stresujete, nevíte co se děje, co máte dělat, jaký je úkol. Spolusedící vám sice někdy radí, stejně je vám to ale prd platné.

,,Na jaké jsme straně? – Jo aha já píšu test? – Cože? Já to nemůžu přečíst. Co s tím mám proboha dělat? Kde to je? Ježiši ono to má i druhou stranu? Pomoc…“

Jsou to hrozné sny. Budiž mi útěchou, že toto životní trauma nemám jako jediná, podobné sny totiž má i mnoho jiných lidí, dokonce mnohem starších než já. Zajímavé je, že se tyto hrůzy zdají i lidem, co už jsou že školy desítky let a kteří by to tedy teoreticky měli už dávno zapomenout a neprožívat a kteří by ty sny měli zvládat levou zadní, protože vědí, že už nemají ten věk a že už školy vychodili, tak jaképak copak? – Ne, také to mají, také se jim tohle zdá.

Po několika letech už jsem těchto snů začala mít plné zuby.

Chápu, že škola byla pro mne obrovské trauma. Že jsem si díky ní fakt prožila peklo. Děcka úplně šílená, řev, neměli mě rádi, stresy, ranní vstávání…. Ale přece nebudu mít noční můry ze studijních let do konce svého života. To přece nejde, na to prostě musím nějak vyzrát.

Něco se ve mně po čase zlomilo. Pamatuji si, že před pár lety, když jsem zase měla takový hrozný sen ze školního prostředí (Většinou je to test z matiky, kde se nedá přečíst ani zadání), jsem si v té lavici uvědomila, že to je přece nesmysl.


,,No počkat, ale vždyť já do školy nechodím… Co tady vlastně dělám? – No jo, já nevim…. Tak co tady sedím? Proč to píšu? – HA! No tak na to se můžu ale vybodnout!“


Už několikrát předtím jsem v podobném snu třeba řekla: ,,No tak ať, tak dostanu pětku, vlezte mi všichni na záda, mně už je to jedno, přece se tady nebudu stresovat kvůli nějakému debilnímu testu. Nad to už jsem povznesená, víme?“

To byl pokrok. Hodit to za hlavu, místo stresování se a přijímání toho nesmyslného snu.

Tentokrát jsem vstala z lavice a rozhodla se, že prostě půjdu pryč. – Protože můžu, protože tam být nemusím!

Učitelka na mě křikla, že ,,co si to jako dovoluju, ať zalezu zpátky do lavice a dopíšu test“.

Poslala jsem ji ve dveřích velice rázně do háje (ano, použila jsem TO slovo a pak ještě jedno, trochu horší, protože mi oponovala.) a prostě odešla ze školy…. Pak se sen změnil na něco normálního, takže jsem hezky plynule přešla do jiného děje.

Ráno po probuzení jsem na sebe byla hrdá, že jsem to tomu snu nezbaštila a že jsem mohla protivnou ,,úču“ poslat do háje. Ve snu je to super, protože pak za to po probuzení nenesete zodpovědnost a trochu si i vykompenzujete tu dobu, kdy jste jako malí dostávali od učitelů nespravedlivě kapky a nemohli nic říct, ani udělat.

Jindy jsem zase pěkně od plic v tom snu učitelce vysvětlila, ,,že mi může políbit paty, nebo záda, nebo něco mezi tím. Protože já už jsem dospělá, starám se o sebe sama a fakt nemám zájem nechat se od ní buzerovat v nějaké škole, ještě navíc ve svém vlastním snu.“

Jenomže se mi tyto sny přesto pořád zdají.

Od fáze ,,Už je mi to jedno dejte mi pětku“, jsem přešla fází ,,No počkat, vždyť já tu bejt nemusím, jdu pryč, trhněte si paníčelko nohou“, k fázi nové: ,,No vždyť tohle je SEN! Já spím!“

Od té doby se tyto sny pro mě staly vstupenkou do lucidního snění…

Když mě totiž podvědomí vrací pořád zpátky do minulosti jako studenta a chce po mě vyplňovat nějaké nesmyslné testy, tak už mi to po čase přijde divné i v tom snu a už to prostě neberu. Předtím jsem to brala, pak mi to už bylo divné, protože si i podvědomě uvědomuji, že jsem dál, že už vedu jiný život a že mě systém v hrsti nemá, že mě nikdo nemůže buzerovat ani omezovat.

Takže pak logicky přijde fáze, kdy rovnou zahodím papír a řeknu si: ,,No vždyť je to sen, já už jsem stará na to chodit do školy.“ – A pak prostě vyskočím z okna a odletím někam pryč, nebo v klidu odejdu z místnosti.

Na jednu stranu je to super mechanismus, protože tyhle školní sny mám docela často a tím pádem se dostávám často do lucidního spánku. Schéma je prosté:

Objevím se ve škole, chvilku tam stresuju, pak na to čumím, dojde mi že musím spát, protože ve škole nemám co dělat – a je to. Lucidní sen je tu…

Problém byl hlavně ze začátku, protože vždycky když jsem si uvědomila že spím, políbil mě záchvěv takové obrovské vnitřní svobody ve stylu: ,,Tak a já jsem teď ve svém vlastním světě, jsem ve svém podvědomí, kde je všechno možné a můžu cokoliv, jít kamkoliv, vidět kohokoliv.“

Tak se začnu radovat a to mě vzbudí….

Po čase jsem si vyvinula jinou metodu. Dojde mi že spím, že sedím v imaginární škole (No jasně že si uvědomuji že spím i při jiných snech, ale u školy je ten efekt v podstatě vždycky zaručen, protože to je pro mě už něco tak strašně moc absurdního, že to nepřijmu ani ve spánku… Spíš přijmu že mě honí vlkodlak, než že píšu test.) a pak se snažím nevzrušit, neradovat se. A sama před sebou v tom snu jakoby předstírám, že nevím že spím a snažím se chovat ,,normálně“. Díky tomu v podstatě překonám tu počáteční vlnu vzruchu, která způsobuje probuzení. A potom už můžu začít dělat bordel, vyvádět, nebo drze lezu tam, kam normálně nesmím…

Někdy se mi nechce čekat a vyskočím z toho okna a letím pryč… A to je pak tolik radosti, že se probudím, nebo se mi změní scénář a padnu zpátky do normálního spánku.

Blbé je, že jsme hlídaní i ve snu. Ve chvíli kdy dojdete k prozření a uvědomíte si že spíte, pošle vám Matrix agenta přímo do snu, který má za úkol vás dostat zpátky do nevědomosti, abyste zase normálně spali. Může to být cokoliv. Změna děje, nějaká osoba, nečekaná událost, nebo sen vás rovnou odmítne poslouchat a v podstatě vás tak převalí, že zapomenete co jste věděli a zase spíte. Sny se efektivně brání tomu, abyste odhalili, že jsou jen iluze.

Dneska v noci jsem se zase objevila v lavici. Tentokrát to nebyl test z matematiky, ale něco z biologie.

Sedím v lavici, koukám, že všichni píšou… Přede mnou nějaký papír.

,,Jo aha, test. Ok, jdem psát teda test.“

Zaraduji se: ,,Hurá! Biologie nebo co! To dám!“

Aby taky ne, protože jsem v oboru dost zapálená a dám toho z hlavy opravdu hodně. Takže bych se nebála, že bych v nějakých testech vyloženě neuspěla, i když bych se opravdu vrátila do lavice po mnoha letech.

Moje radost však vychladla ve chvíli, kdy jsem se rozhodla číst zadání, abych mohla vypsat odpověď. Zadání mělo pět řádků a bylo složeno v podivná souvětí, která dohromady nedávala vůbec smysl a než jsem došla očima na konec, nevěděla jsem jak to bylo na začátku.

Čtu jednou, podruhé, potřetí… ,,Sakra jak byla ta otázka? – O čem to teda vlastně má být? Od kdy já mám problém porozumět textu? Já s tím přece problém nemám nikdy… No počkat, to je ale nějaké divné: Biologii přece umím, číst umím, odborným textům rozumím…. To není možné, tohle nemůže být realita. – A vůbec, je mi už jednadvacet, co sakra dělám tady? Já nemám vůbec co psát nějaký test, já mám přece svoji vlastní práci. Se tady zdržuju s nějakýma blbostma a mezitím mi stojí povinnosti… Počkat: Jak jsem se do té školy vůbec dostala? Jsem tady nějak přišla, nebo co? – Nepřišla. – No hele! JÁ SPÍM! Super, to bude sranda… Tak teď to hlavně nepokazit.“

Došlo mi to celkem rychle.

Odkládám papír, vstávám z lavice, prohlížím si pozorně svůj sen.

Učitelka už mi nic neříká, tahle snová už je asi zvyklá a ví, že kdyby něco namítla, pošlu ji někam a ještě usadím nějakým brutálním argumentem… Tu už jsem si hezky vycepovala.

Vidím velká okna, učebna je asi ve 3. patře. Odtud by se dobře letělo… Ale říkám si, že tentokrát nebudu skákat. Sice mám létání ve snech moc ráda, vždycky mě to tak hezky provětrá… Ale to bych se mohla vzbudit. To ne… Radši se normálně projdu a nebudu dělat vlny.

Vycházím ven z té třídy a vidím velikou chodbu. Plánuji si, že vyjdu ven z té budovy, pak půjdu určitou cestu aby mi moje podvědomí sežralo že jdu správným směrem a pak navštívím určitého člověka. Chci mu něco moc důležitého říct, vidět ho… A takhle přes sen to půjde.

A jak tak jdu a chci zrealizovat svůj nápad, najednou mě někdo chytne za cop a zatahá, takže mě zastaví.

Ohlídnu se a vidím malého černocha, tak třináctileté dítě. Dívá se na mě a velice udiveným a pohoršeným hlasem mě pokárá:

,,No co to má znamenat? Co to tady děláš?“

Chvíli na něho hledím a říkám mu: ,,Jak jako co tady dělám? – To spíš co ty tady děláš!? Tohle je můj sen, zalez si do svého.“

Černoušek se naštval: ,,No co si to dovoluješ?“

,,Spíš co ty si tady ke mně dovoluješ? Jsem starší, větší a je to navíc můj sen, ty mě tady drze otravuješ, ne já tebe.“ Oponuji a urážím se, protože mě nemá nějaké dítě co kárat v mém vlastním snu.

,,Tohleto se ale nesmí!“ Volá černoušek a mává na nějakého svého kámoše. Taky černoch, ale dospělý. Jde ke mně…

Oba jsou naštvaní… A já vím proč, protože se jim nelíbí, že vím, že spím. Že získávám kontrolu nad situací, zase jsem jim zdrhla z té jejich iluzorní školy a teď si dokonce svéhlavě chci jít na návštěvu za někým, za kým vůbec nesmím. To jim vadilo.

,,To se nesmí!“

Naštvaní černoši mě drze začali nahánět po mém vlastním snu. Snažila jsem se jich zbavit, ale tak mě to překvapilo a vykolejilo, že jsem zapomněla co jsem věděla a spadla zpátky do normálního spánku. Černoši to tentokrát sice vyhráli, ale příště se nesmím dát tak snadno. A udělám jim tam příště pořádný bugr.

Co mně lezeš do snu?

http://youtu.be/G7VQSp5TPCQ

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Zážitky: Astrální cestování“ – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho B 2013-12-23 09:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mňa prenásleduje nestíhanie čohosi. Väčšinou je to vlak, lietadlo. Stojím na nástupišti a neviem či som na spránom. – Je to môj trable z práce a zo života, kedy som neúspechy a problému druhých ľudí veľmi zosobňovala. A pocit viny je zlý sprievodca. Teraz si v takom sne uvedomujem trošku aj to že snívam a snažím sa nepríjemný dej pretrhnúť.

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2013-12-23 10:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se jednou zdálo, že létám… Letěla jsem si nad krajinou a najednou jsem uviděla nádherné jezero a snesla jsem se k němu dolů, abych si ho lépe prohlédla. Dole stála jakási culíkatá blondýna, co na mě křičela, že létat stejně neumím. Pak jsem spadla a smála se mi. I když jsem se pokoušela opět vzlétnout a poskakovala jsem do vzduchu, už jsem v tom snu nemohla víc létat a utekla jsem do lesa, abych neslyšela ten nepříjemný smích blondýny.

Ikona diskutujiciho Verča 2013-12-23 10:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám podobné zkušenosti se školou. Teda s tím rozdílem, že do ní stále chodím. Po základce jsem šla na gympl, všichni mě tehdy k tomu hrozně přesvědčovali, protože to prý byl nejlepší gympl v kraji. Ty dva roky, co jsem tam byla, byly pro mě nejhorší dva roky v životě. Neustále jsem se stresovala, brečela nad písemkama, nemohla jsem spát, ani jíst jsem nemohla, kamarádi taky nebyli. Nedokážu si představit nic moc horšího. Učitelé mi to taky neusnadňovali, spousta z nich byla zlá, měla špatné poznámky k mé osobě. Několikrát se mi stalo, že jsem musela ze třídy uprostřed hodiny utéct s brekem. V druháku jsem si teda řekla dost a přestoupila jsem na jiný, lepší gympl. A je mi celkem fajn. 🙂 Ale o těch dvou předchozích letech se mi stále zdá, zrovna dneska jsem měla takový jeden sen. Přitom nejsem vůbec blbá, známky průměrné, ráda se učím novým věcem…Jen si zpětně říkám, že jsem si měla vybrat nějakou zaměřenou školu, třeba umělku.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-12-23 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: To já zase měla peklo na ZŠ, zato na gymplu jsem kamarády měla. Celkově to byla dobrá třída. Dokonce i někteří učitelé tam ocenili moje názory a měli mě za moji odlišnost opravdu rádi. – Přesto jsem tam ale měla velké stresy, protože například z matiky co byla vždycky trochu s odřenýma ušima, se stal jakýsi divný patlanec… Takže to byla opravdu smůla na školu.

Ikona diskutujiciho Verča 2013-12-23 10:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No já jsem pak z matematiky v druháku propadala, a ani s doučováním jsme to nezvládala. Matikářka nám dávala i vysokoškolské příklady a ta úroveň byla prostě vyšší než na normálních gymplech. Spočítat Petákovou mnohdy znamenalo mít tu čtyřku stejně..:( Ale teď už jsem v pohodě, hlavně nedojíždím, mám všechno blízko a můžu se věnovat věcem, co mám ráda. A už se i docela těším na vysokou..konečně budu zaměřená jen na jeden obor 🙂

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2013-12-23 11:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To se mi taky čas od času stane, že si ve snu uvědomím, že je to sen. Byla jsem tam na procházce a nějak jsem prostě věděla, že spím. A tak jsem si uvědomila, že můžu měnit okolí kolem sebe. Z polí jsem udělala louky a z luk pole. Noc lepšího mě tenkrát nenapadlo. A pak jsem šla k silnici. Tam jsem potkala jakousi stařenu v šedých hadrech, která mi pořád něco říkala, ale tak tiše, že jsem jí nerozuměla. A snad půl hodiny mi něco drmolila a to mě tak rozhodilo, že jsem se z toho probudila.

Ikona diskutujiciho aralklovkyne 2013-12-23 11:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se taky stávalo, že si ve snu, uvědomím že je to sen :-) Byl to sen, kdy jsem před domem stavěla sněhuláka a najednou mi to jako z ničeho nic došlo, že je to sen. Já si můžu dělat co budu chtít !! Byla jsem nadšená, stoupla na studnu a skočila z ní. Myslela jsem si, že budu létat, ale ono to nešlo. Prostě mi nešlo nic. Nemohla jsem létat, kouzlit a pak jsem se probudila.

Ikona diskutujiciho Míša 2013-12-23 11:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě by zajímal ten krok k lucidnímu snění. Já totiž ve snech z 80% vím, že to je sen. Přesto je mi to k ničemu.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-12-23 12:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Pokud víš že ty jsi ty a že se ti všechno zdá, jedná se o LD (,,přechod" není. Buď víš že spíš (jsi uvědomělá), nebo spíš nevědomě)

Ikona diskutujiciho Míša 2013-12-23 12:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Budu na tom "pracovat", díky 🙂

Ikona diskutujiciho Barča 2013-12-23 13:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Za svůj život jsem měla dva LD. První to prozradil létající muffin nad televizí, co jsem si uvědomila že to je sen a že si mohu co dělat co chci, najednou okolím protřásl nějaký energetický tlak, byl hrozně silný. Chtěla jsem navštívit jeden les, ale objevil se muž v černém a říkal, že tam nemůžu, kašlala jsem na něj a běžela k lesu, chtěla jsem se skrýt v keři, ale pak jsem zapoměla, že sním. Co ve snech vím, že sním, že se dívám na nějakou projekci, ale to je tak maximum, nikam jinam mě už to nechce pustit.

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-12-23 13:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem intenzivně meditovala, byly mé smy z větší části vědomé a pamatovala jsem si je jasně a čistě. V říjnu se mi stala taková nehoda a trochu to věci rozhoupalo, ale už se to vrací. Pomalu.

Ikona diskutujiciho Števo 2013-12-23 14:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, poď na rande :-)

Ikona diskutujiciho Jirka 2013-12-23 17:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem na tom stejně, akorát mě se k tomu ještě přidává práce..

Ikona diskutujiciho Virginia 2013-12-23 18:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky se mi o škole zdává často. Co jsem do ní chodila, tak ani ne, ale co jsem z ní, zdává se mi o ní čím dál častěji. Pletou se mi tam lidi ze základky, gymplu i vejšky dohromady a teď i z ex prací, ze kterých mám taky pár traumat. Zrovna dneska se mi takový mix zdál, byla jsem z toho hotová ještě nějakou dobu po probuzení :(.

Ikona diskutujiciho Lilien 2013-12-23 20:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Většinou když se mi zdá o škole, tak zároveň chodím na VŠ (jako teď), ale zároveň na ZŠ. Někdy v průběhu toho snu si uvědomím, proč mám chodit do školy, když už jsem ji ukončila a pak se většinou probudím nebo normálně spím.

Ikona diskutujiciho Jindra 2013-12-23 21:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Virginia napsala pěknou recenzi tvé knížky, pokud ti neposlala odkaz, tak si to přečti: http://virginiamoon504.blogspot.cz/2013/12/svitani-od-alusky.html

Ikona diskutujiciho Domča 2013-12-24 01:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Gympl není škola? Mě se také občas stalo, že jsem si uvědomila ve snu že sním. Ono se to nesmí dělat si ve snu co chci když si uvědomím že sním? Já mám teda spíše předpovídací sny i když teď už tolik jako dřív taky ne…a o škole se mi zdálo snad jen když jsem tam chodila:D Ale z vlastní zkušenosti vím, že pokud se mi dost často opakuje nějaký stejný sen něco mi chce naznačit, něco co mám nevyřešené a potřebuje to ještě nějak zpracovat…

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2013-12-25 00:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tenhle článek jsi asi napsala pro mě. 😮 Dneska jsem měla hodně podivný LD. Budu ráda, když mi napíšeš, co si o tom myslíš. :-) Zdál se mi nějaký sen, jdu si nějakou budovou jako by to byla Vaňkovka a najednou zničeho nic (nic divného kolem) mi hlavou prolétla myšlenka, že vlastně spím. To bylo ještě vše v pohodě. A pak jsem nahlas pronesla k andílkům: Pomozte mi, protože já vím, že spím. (Já nevím proč, ale pro mě jsou LD nebezpečné, vždycky se mi někdo snaží ublížit a já jen tak tak uteču do svého těla nebo si mě spíš přitáhne samo.) No takže jakmile jsem to nahlas prohlásila se celý sen sekl, obraz zčervenal, pak se vrátil do normálu a já se otočila doprava a koukala do obličeje nějakému muži. A jasně jsem z něj cítila, že ví kdo jsem a že ví, že vím, že spím. A že není postava z mého snu, že je samostatná bytost, né výplod mé fantazie. Necítila jsem z něj zlo ani nic podobného. Ale v tu chvíli se mi to v hlavě pomotalo a já si pomyslela, že je to jak matrix, že to je agent a že musím dělat, že o ničem nevím. Zároveň jsem na sobě ucítila další pohledy, bylo jich hodně. Sledovali mě. Říkala jsem si, že musím jít a dělat, že nic. Ale nemohla jsem se pohnout, tak jsem se vznesla do vzduchu to šlo a letěla, začala dělat přemety a dělala, že vše je normální. Ale cítila jsem, že je to neošálilo, takže jsem se rozletěla ke stropu ale letěla jsem šíleně zpomaleně. Snažila jsem se zrychlit ale nešlo to. Pak jsem uslyšela jejich myšlenky: "Musíme ji zastavit!" -"Tímhle tempem stejně daleko nedoletí." To jsem se naštvala a řekla si: "No počkejte, já vám ukážu, to se budete divit." Rozletěla jsem se proti oknu, dala si ruku před obličej a rozrazila sklo. Střepy mi vůbec neublížily. Vletěla jsem do další haly a prorazila další okno, to jsem se dostala do místnosti a za okny bylo už údolí a les. Cítila jsem, že se mi zuby nehty snaží zabránit vyletět ven, ale nikdo mi nijak neubližoval, jen mě nějaká síla snažila převrátit zpět do snu, nebo alespoň udržet uvnitř té budovy. Ztrácela jsem kontrolu nad létáním a narazila místo do okna do sloupu. V tu chvíli jsem si řekla, že to nemá cenu, že mě tihle agenti (jak jsem si je ve snu nazvala) nedají pokoj, takže jsem to chtěla sama obrátit do snu, ale nakonec jsem se rozhodla pro úplné probuzení. Zatlačila jsem na neviditelnou hradbu mezi jemnohmotným a fyzickým světem(jako když se snažím dostat z tranzu) a probudila jsem se. A upřímně jsem dost zmatená. Ten článek jsem si přečetla až teď a valila jsem oči. Tohle se mi v LD nikdy nestalo, ani jsem netušila, že nějací agenti existují. A teď celá armáda. Co to mělo znamenat? Napadlo mě, jestli to nebyli andělé, co se mě snažili chránit, protože jak jsem psala, na mě se pořádají v astrálu a LD hony.

Ikona diskutujiciho M 2013-12-25 17:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Práve dneska sa mi sníval veľmi zvláštny sen – teda vlastne nie… on sa mi totiš sníval až keď som sa zobudila. Dnes som zaspala až pomerne nadránom, ale potom som sa vyľakala niečoho zo sna a zobudila sa. Lenže aj keď som bola zobudená a hmatom cítila postel a vedela kde reálne som, videla som aj tak svoju izbu… ale v inej krajne než som práve spala (ehm, nemám len jednu adresu…), nestalo sa mi to prví raz… Popozerala som si tú izbu, a všimla si, že niektoré veci sú sprehádzané… (Viem že raz som ich vedela prehodiť len tím, že som si spomenula kde v skutočnosti sú), ale vybodla som sa na to a zatvorila som oči – to bolo divné, lebo tú zbu som videla len s otvorenými očami… pritom ak to bolo nejaké pokračovanie sna, snáď som to mala vidieť práve so zatvorenými, nie? Každopádne, neviem si to moc dobre vysvetliť 😛

Ikona diskutujiciho Virginia 2013-12-25 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Jj, posílala :). A díky za pochvalu! 🙂

Ikona diskutujiciho Colliode 2013-12-27 03:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

WOW! Snad první článek, který mě opravdu o něco obohatil a zabývá se tím samým co já. Napsalas tam spoustu věcí tak, jak jsou…

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2014-01-04 14:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jéé, školní sny mám taky hodně často – a reaguji stejně jako ty ve druhé fázi. prostě pošlu učitele do háje, odcházím ze třídy, jednou jsem si dokonce stoupla na lavici a volala na děcka "tohle si nenechte líbit, oni vám cpou do hlavy nesmysly, buďte svobodní", ale až do lucidního snění to nikdy nedospělo, nějak mi prostě nedojde, že jsem na školu už stará a když dojde, tak se buď probudím nebo mě to přehoupne do jiného děje.

Ikona diskutujiciho Ang 2014-01-06 21:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se zas pořád zdává o zombících. Vždycky se objeví a jsou všude a já utíkám, ale nejde to. Docela by mě zajímalo, proč, nekoukám na filmy o takových věcech, nečtu o tom knížky, nikdy jsem se jich nebála… A stejně.

Ikona diskutujiciho PB 2014-01-13 12:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ALUE TOTO PRVÝ KRÁT POČUJEM… PREČO BY SME MALI BYŤ STRAŽENÍ VO SNE? VEĎ JE TO NÁŠ SEN… A DRUHÁ OTÁZKA: AKO SI TO MYSLELA, ŽE MÔŽEŠ ÍSŤ ZA NIEKÝM… NEŠLA BY SI LEN ZA ILÚZIOU, NAKOĽKO TY SI MALA LD A NIE ASTR. PROJEKCIU? POZDRAVUJEM 🙂

Ikona diskutujiciho Sherly 2014-01-18 18:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se zdá že běžim černo-bílým lesem.Je to asi tim že jsem vlkodlak…

Ikona diskutujiciho Alue 2014-01-18 18:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Mickey Mouse. Těší mne. 🙂

Ikona diskutujiciho Sherly 2014-01-19 20:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobře hickey mousy budeš se divit.

Ikona diskutujiciho Fox 2014-02-03 02:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem jednou ve snu kradl v obchodě, ale začal mě honit sekuriťák. Jak jsem utíkal uvědomil jsem si že je to můj sen, zastavil jsem se a sekuriťáka zdrbal že mě nebude nahánět v mém snu! A on prostě zmiznul 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek