Co znamená, když často vídáte opakující se číslice

20.1.2021 v Symbolika 28

Jaká čísla často vídáte? Víte, že vůbec nemusí jít o náhodu? Jestliže se podíváte na hodinky a uvidíte tyto číslice: 2:22, 3:33, 11:11, 12:12, znamená to, že vás Vesmír chce upozornit na něco nadmíru důležitého. Číslice, které vídáte často, opravdu nejsou nic náhodného. Přinášejí vám tajné poselství ze světa kolem vás. Mohou vám pomoci k hlubšímu porozumění životu a lidem kolem sebe.Jedna z nejvýznamnějších číselných řad je 11:11 
11:11 vám sděluje, že jednáte správně, ve shodě a harmonii s vyšší realitou. Je to číselná řada, která rovněž poukazuje na určité božské spojení mezi pozemním a duchovním světem. Když tyto číslice zpozorujete, je velmi důležité, abyste si něco přáli, nebo abyste zůstali na jednom místě. Prociťte síly vyšší reality. Pokud to uděláte, můžete pak zkusit, zda dokážete rozpoznat změny, ke kterým přímo v tu chvíli kolem vás dochází.
Tento pokus vám ulehčí možnost soustředit se na porozumění silám působícím mimo hranice našeho běžného fyzického světa. Jestliže jste se setkali s čísly 11:11, znamená to také, že v blízké době pocítíte nepodmíněnou lásku. Tyto číslice vám pomohou zjistit odpovědi na otázky hlubší povahy, které jste si bezpochyby už dříve často kladli.
Například: „Co je cílem přítomnosti lidského rodu na Zemi?“ nebo „Co mohu já osobně udělat, abych pomohl/a lidstvu se tomuto cíli přiblížit?“
11:11 je také nejvhodnější čas k uskutečnění všech vašich snů a dosažení vašich cílů, k tomu, abyste se mohli začít cítit skutečně šťastní.

Další číselné řady

Když uvidíte jedničky, čekají vás nové počátky. Soustřeďte se na všechno dobré, tohle je ten správný čas k očistě vaší mysli! Je to čas jednoty s Vesmírem.

Když uvidíte dvojky, znamená to čas energetické rovnováhy, partnerství, sjednocení mužské a ženské síly. Takové sdělení signalizuje, že všechno bude v pořádku. Musíte si jen věřit a vyzbrojit se trpělivostí.

Když uvidíte trojky, vidíte čísla zosobňující trojici mysli, těla a ducha. Je to znamení nejvyššího zdroje síly, ve který věříte, ať už mu říkáte jakkoli. Je to rovněž energie komunikace, energie sebevyjádření a emoční vnímavosti.

Když uvidíte čtyřky, jsou to čísla ukazující možnosti růstu a ideální rovnováhy s partnerem. Spatřit tyto číslice znamená, že vaši andělé strážní vás slyší, pomáhají vám a chrání vás. Může to také znamenat, že k dosažení vytouženého cíle budete muset odvést těžkou práci a pokud nemáte dost vytrvalosti, pak buď potřebujete cítit větší bezpečí, nebo si připadáte jako strnulí, protože vás něco omezuje.

Když vidíte pětky, vězte, že pětky jsou číslem změny! Říkají vám, že brzy dojde ke změnám, což vždycky znamená váš osobní duchovní vývoj a posun na vyšší úroveň. Přijměte změny, nechte jít všechno, co už zastaralo, a dodejte svému životu trochu vzruchu.

Když uvidíte šestky, vidíte číslo vedení, autority, povinnosti, služby a lásky. Možná už nějakou dobu pociťujete neklid a nemůžete rozhodnout nějakou důležitou otázku. Toto je způsob, kterým vám Vesmír naznačuje, že se máte uvolnit. Neklid se podobá houpání na houpačce. Člověk vyvíjí jakousi činnost, ale nikam se díky ní nedostane.

Když vidíte sedmičky, vidíte mystické číslo štěstí. Sedmička znamená počátek i konec. Zamyslete se nad touto skutečností z hlediska sedmi čaker, sedmi dnů v týdnu. Toto šťastné číslo vám sděluje, že jste na správné cestě a že to, co se stane, překoná vaše očekávání.

Když vidíte osmičky, znamená to peníze, velikost a rozkvět. Toto číslo je rovněž symbolem kosmického vědomí a nekonečna. Jestliže jste uviděli osmičky, znamená to, že děláte všechno správně, musíte jenom dál pokračovat po stejné cestě a nesejít z ní.

Když uvidíte devítky, vidíte číslo, které je v numerologii pokládáno za číslo posvátné. Znamená, že nastal čas nechat jít všechno staré a přijmout nové. Jedná se o završení, odpuštění a životní cestu s otevřeným srdcem. Síla devítek je veliká. Zbavte se ostýchavosti a nerozhodnosti. Začněte podnikat kroky, které vás přivedou ke štěstí a úspěchu.

Celkově platí, že když vidíte řadu opakujících se číslic, Vesmír vám tím říká, že se pohybujete správným směrem. Hlavní je zbavit svou mysl pesimismu a nebát se změn.

Jaká čísla vídáte nejčastěji?

Zpracováno podle článku ruské bloggerky Christiny Zvarych 

Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-01-20 06:10:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V noci vídam hlavne 2:22 3:33 ale deje sa to minimálne od roku 2012 takže už to ani nepovažujem za nejaké znamenie ale bežnú vec. A minulú noc sa mi snívalo že som bol asi v Kapitole a dostal som bozk od Kamaly, zaujímalo by ma z čoho pramenia takéto sny je jasné že po takejto bytosti ak je to vôbec žena netúžim ale v tom sne sa mi to páčilo a premýšlal som či to bol bozk hada alebo je Kamala vlastne celkom fajn. Tak dúfajme že jej to nevyjde a nedostane sa k moci.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-20 07:50:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Ne všechny sny musí nutně něco znamenat.. mně se dneska zdály takové hovadiny, že se to sem stydím napsat… třeba jsem byla venku na procházce s nějakými lidmi a tam byli na stromech nějací krásní barevní ptáci, já jsem se tam otřela omylem špičkou nosu o zídku a najednou jsem měla na nose to… bílý ptačí mazlavý… a pořád jsem si to stírala, pak jsem měla obě ruce bílý, kolik jsem toho na sebe omylem natřela proboha? 😀 Až jsem nakonec musela jít zpátky se umýt, doprovodila mě tam nějaká žena, já bych sama netrefila a pak jsme se strašně dlouho spolu koupaly v obrovské vaně… prostě haťa paťa.

Ikona diskutujiciho tauri 2021-03-01 23:10:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Připoměl jsi mi tento seriál:
https://www.csfd.cz/film/55031-11-22-63/komentare/

Ikona diskutujiciho Proximus 2021-03-22 21:15:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro Alue: Zrovna tenhle sen bych úplnou hovadinou nenazýval. Sny o výkalech patří mezi taková hodně běžná znamení s hodně jasným výkladem, který se mi potvrdil už nesčetněkrát v hodně konkrétních situacích. Vždy jde o peníze a nějaký finanční zisk.

I když v tomhle konkrétním případě by se možná dalo spekulovat o hlubším významu, kdy třeba dotyčná žena právě mohla stát mezi tebou a a nabízenou příležitostí (ptáci) a zbavit tě případného finančního zisku (proces očištění). Ale rozhodně nejsem odborník na sny, takže se rád držím jednodušších výkladů a nejčastěji se mi plní právě ty sny o těhle tělesných produktech 😀

Ikona diskutujiciho Sojina 2021-01-20 08:47:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja hodne vidím 11.11,11.12, 22.11,22.12,22.22,22.23,22.33..proste kombinace 1-2-3.
Taky uz jsem si zvykla a beru to asi jako sakozrejmost,casto si reknu,andilci jsou se mnou…uz nad tim zas tak moc nepremyslim,ale vzdy to potesi…
Hodne vidam i 5 -15.55 ,15.54 nebo 22.55 je velmi casta kombinace 😉

A kdyz ctu ted o 9,tak to sedi na dobu pred 2 lety kdy jsem se rozhodovala zda odejit z prace a jit podnikat na sebe a 9 ,casto spolecne s 5 jsem videla porad..Takze jsem udelala dobre 🙂 a jsem spokojena 😉

Ikona diskutujiciho leeth 2021-01-20 09:01:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja uz deset let stale vidam 137, ma to nekdo stejne? Uz mame i FB skupinu, ale jsou tam sami Americane kteri to zkoumaji asi biblicky neboco, nic pro me. 😀
Ted mi prijde, ze se tu ptam vzdy a mozna stale budu. Jednou se ozve nejaka 137 spriznena duse, citim to v kostech!! 😀
Mimochodem: stale moc nevim co to presne znamena.

Ikona diskutujiciho lenka f 2021-01-20 11:12:30
Ikona diskutujiciho
sipka

No je to zvláštní. Já to číslo všude nevídám, ale pořád jsem si ho čmárala už jako malá holka. Blbla jsem, psala si různý věci a zkoušela různá čísla a vždycky mi první přišlo na mysl 137 nebo tím to číslo aspoň začínalo.

Ikona diskutujiciho lenka f 2021-01-20 11:18:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a teď jsem ještě jukla pro zajímavost na internet a narazila mimo jiné i na tohle

https://www.centrumserafin.cz/synchronicita-kosmicky-kod-1-3-7/

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-20 11:28:42
Ikona diskutujiciho
sipka

vidím tam symboly kabaly a merkaby – ruce pryč, tyto systémy jsou nebezpečné

… podívám se pak na to podrobněji až budu mít čas

Ikona diskutujiciho Helena 2021-01-20 09:18:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, co znamená když teď pořád vidím číslo 54? Vidím ho tak často, že to nemůže být náhoda. Děkuji.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-20 09:57:29
Ikona diskutujiciho
sipka

54 je velice dobré znamení, podle toho co zrovna děláš nebo na co myslíš říká, že to je správná cesta, nebo to dobře dopadne

Ikona diskutujiciho JOjo 2021-01-20 09:56:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já taky už léta vidím opakující se čísla….já však mám pokaždé jiné, tedy během celého dne-tznm 9.9, 13.13, 17.17. Ted to má i můj muž a je úsměvné, když jde v noci na WC tak slyším jak říká 4.44 nebo 5.55 „Jak jinak“ …..už to bereme jako součást vesmírných her. Dost často mě to však rozesměje a vždy „jim“ řeknu – Já vím, že jste se mnou, děkuji…..

Ikona diskutujiciho Diana 2021-01-20 12:36:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,
To je velice zajímavé, mě zase pořád pronásledují kombinace 1, 6 a 2. Ať už když se podívám na hodiny, nebo co se týče narozenin, výšky, čísla skříňky, pořadí ve třídním výkazu… Prostě všude jsem 16.
A ještě většinou, když se podívám na hodiny, je xx:42. 4+2 je 6 a japonsky 4 a 2 se čtou jako shi a ni, dohromady shini, smrt… Ale zatím se nic nestalo. Beru to jako znamení, že je v mém životě nějaký špatný vzorec, ale zatím se mi nepodařilo rozpoznat, co.

Ikona diskutujiciho Alena 2021-01-20 12:47:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, můžete mi poradit, co znamená číslo 13? Vidím ho všude. I dcera se narodila 13. Děkuji.
Alena

Ikona diskutujiciho myop 2021-01-20 20:17:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já vidím reverzní Fibonacciho posloupnost. Dokola a dokola. Matrix

Ikona diskutujiciho Ľubomír 2021-01-21 04:11:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Veľmi často vidím 10:01. Hľadal som na nete, čo to znamená, nič som nenašiel.Viete mi prosím pomôcť radou? Verím v anjeloch a mám pocit, že keď sa so svojím anjelom rozprávam, tak mi svojím spôsobom otvorí oči a pomôže vec pochopiť. Ďakujem. Ľubo

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-21 08:25:48
Ikona diskutujiciho
sipka

1001 je zrcadlový obrázek, dualita – dalo by se říct, že vyjadřuje harmonii vesmíru, jeho zákony. Všechno ve vesmíru je duální, i člověk je zrcadlový když bys ho rozpůlil svisle na dvě půlky. Podle mě ti něco/někdo tím chtělo říct, že tě slyší a je s tebou.

Ikona diskutujiciho dotaz 2021-01-21 15:48:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, nechtěla bys někdy sepsat ryze svůj článek, který by rozebíral čísla? Máš už tady nějaké od Doreen Virtue a ta s tímto článkem není moc kompatibilní…. Zajímal by mě ryze tvůj rozbor. Vím, že to určitě zabere čas, ale bylo by to fantastické!

Ikona diskutujiciho Honza 2021-01-23 12:11:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezký den přeji. Každý den už celkem dlouhou dobu vídám na hodinkách vždy nějak seřazená čísla. Na mobilu to dokonce navazuje na stav baterie, datum, teplota.. Jednou se mi i zdál sen, když jsem spal kolem oběda, že jsem se v něm koukl na hodinky a bylo 12:34 Chvíli na to jsem se vzbudil a ten čas opravdu byl takový. Od října minulého roku se potýkám s různými stavy euforie a taky jsem se duchovně probudil. Zatím nevím, co a kdo po mě chce a jaký to má účel. Hezký den přeji ❤️

Ikona diskutujiciho Ailla 2021-01-24 02:14:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja neustale vidim 19:10 nebo 9:10. Oci a usi nastrazene, ale zatim jsem neprisla na to co by to mohlo znamenat. 🙂

Ikona diskutujiciho Prokop 2021-01-24 14:44:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja uz nejakych par mesiacov vidim na hodinkach cas 12:03 a to je aj datum mojho narodenia. Toto cislo dokonca uz po druhykrat som videl aj na cisterne, ktora rozvaza palivo. Co to moze znamenat?

Ikona diskutujiciho tomas 2021-01-25 01:27:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj já zase stále vidím číslo 66 pronásleduje mě to jak na telefonu v autě atd.. klidne 2-3x denne, co to muze znamenat? Mam to chapat ze jdu spravnym smerem? Moc dekuji ta odpoved

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-25 08:58:57
Ikona diskutujiciho
sipka

66 je u nás špatné znamneí, 6 je číslo hmoty, matrixu, majetku, ale také zla

Ikona diskutujiciho Elis 2022-07-01 18:57:16
Ikona diskutujiciho
sipka

mě zase šestka stále přichází na mysl. když mám říct náhodné číslo řeknu 6. Včera se mi to dokonce objevilo i při objednávce jdla. Měla jsem platit (tři šestky) no neplatila jsem je. přidala jsem k tomu ještě něco dalšího. Ale stejně to tam bylo. Mám obavu co z toho bude…

Ikona diskutujiciho Dana 2021-03-01 16:16:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stale vidim cislo 47, bojim se

Ikona diskutujiciho tauri 2021-03-01 23:09:05
Ikona diskutujiciho
sipka

To, že vidíš 47 nemusí znamenat vůbec nic. Často se na to člověk zaměří jen proto, že to chce vidět.
A na co se navibruje, to pak víc pozoruje.
Asi jako když někomu se začne líbit nějaké auto a najednou ho vidí všude. Protože se na to zaměří, přičemž dřív tomu dával minumum pozornosti, ale co člověk chce, o to se zajímá..Najednou je to skoro všude a přitom to tu bylo už dávno..

Ikona diskutujiciho Klarisa 2021-03-18 23:59:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Stále vidím na hodinách stejná čísla hodin i minut …. například 14:14 , 22:22, 10:10. Děje se mi to každý den, v jakoukoli denní dobu vidím hodinu i minutu stejné číselné hodnoty. nevím co si mám o tom myslet. Co to znamená? (Doufám, že jsem to vysvětlila srozumitelně.)

Ikona diskutujiciho Proximus 2021-03-22 21:02:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V minulosti se mi to stávalo s několika různými čísly, ale teď už minimálně dva roky stále vídám číslo 911. Když měl dědeček 11.9. před rokem pohřeb, tak jsem si myslel, že mě to celou dobu nějak táhlo právě k tomuto datu, ale od té doby čísla vídám stále stejně nápadně často.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek