Co znamenají spontánní pohyby mých rukou?

3.3.2012 v Poradna 9

Dotaz:

Dobrý den, strašně moc obdivuju vás a vaše stránky.

Díky vám znám odpověd na mnohé zvláštní věci, které se mi děly. Strašně moc vám děkuju, že jste založila váš blog.
Ráda bych se vás ale na něco zeptala. Občas se mi stává, že začnu bez jakéhokoliv účelu různě pohybovat s rukama. Občas mi to připadá jako pohyby v kung-fu a podobně.

Je to hodně zvláštní. Konečná fáze je, že rukama jako bych vytvářela nějaký míč, nebo něco podobného a pak ho rukou odstřelím od sebe.

Samozřejmě se nic nestane, ale mě by zajímalo, co to znamená.


Může to být něco z minulého života? Nebo něco jiného? Nebo prostě z nudy zaměstnávám své ruce?

A ještě jeden dotaz. Už delší dobu mám pocit, jako by něco končilo. Může se to týkat mého života, nebo života někoho jiného?N ebo údajného konce světa?
Doufám, že vás těmito otázkami moc neobtěžuju. Budu vám velmi vděčná, když mi na ně odpovíte.

Když ano, mooooc vám děkuju.
Necht vás štěstí provází na vašich cestách, Alue

Odpověď:

Dobrý den,
Klidně může jít o nějaké vzpomenuté návyky z minulostí. Klidně kung-fu, klidně karate, ale může to být i Tai-chi.
Je ale spíše možné, že si tím vyvažujete nějaký druh energie. Tak jako chrápání je vyrovnávání energií, můžou i samovolné pohyby rukou být intuitivní cesta, jak si něco v sobě zharmonizovat. Proto bych se toho vůbec nebála, jestli vám ruka sama od sebe nevyjíždí na lidé lidi a nepropleskává je, potom to nemůže být v životě na škodu, ba právě naopak.
Jsou léčitelé a různí citliví lidé, kteří přes pohyby rukou umí kdeco změřit. Například geopatogenní zonu, spodní vodu, pramen v přírodě, přítomnost nehmotné bytosti, případně zařazení elementární bytosti do určitého živlu (např. Marko Pogačnik). – Pouze vypozorováním pohybu ruky. Možná byste to mohla začít v budoucnu zkoušet, mohla byste pro to mít díky tomuto nadání.
Třeba zjišťování bytostí se dá vypozorovat. Stačí zajít do lesa, přivolat myšlenkami nějakou přírodní bytost, namířit k ní ruku a pak jen sledovat pohyby a zaznemanávat si je. Pokud s bytostmi budete schopná mluvit, můžete se jich zeptat, co který pohyb znamená a do kterého okruhu patří zrovna ta, se kterou mluvíte. Někdy je to praktické, když chce člověk v tomto oboru bádat, jako pomůcka.

Pocit končení bude asi spojený s nadcházejícím koncem roku 2012. Všichni říkají, že skončí dosavadní systém a začne něco nového, ale hodně se rozchází v tom, jak přesně to bude probíhat. Já mám také ten pocit, ale je lepší žít, jakoby nic nebylo, jenom s tím do budoucna počítat.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna – Energie“

Další obrázky víl – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Vesmírná Sestra Khalia 2012-03-03 08:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Občas se mi dějí podobné věci, někdy mám dojem, že rukou kreslím nějaké symboly, je to zajímavé 🙂

Ikona diskutujiciho secret 2012-03-03 08:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Promin Alue ze to pisu takhle a nepisu ti e-mail. Uz jsem prisla na duvod,proc to delam. Kdyz jsem byla sama doma,citila jsem pritomnost temnych bytosti.Rukou jsem si je nasla a pak jsem si premistila nejakou energii do leve ruky a pravou jsem si ji po kouskach stahovala do dlani ,tvorila kouly a strilela na demony.Prijde mi to docela dobry :-D Jako nejaka zbran-nabyt a vystrelit. Ale zajimaloby me,kde se to ve me bere :-D

Ikona diskutujiciho Kiki 2012-03-03 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám spíš pocit začátku…

Ikona diskutujiciho Míša 2012-03-03 13:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Já teda taky. Jakoby nic nebylo jako dřív.

Ikona diskutujiciho marryangel 2012-03-03 15:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já zase prsty zkouším napsat do vzduchu nějaké slovo co mi zrovna přijde zajímavé, je to zvláštní a všimla jsem si toho nedávno co by mohlo znamenat tohle?

Ikona diskutujiciho Maruška 2012-03-03 18:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: To dělám taky, ani nevím proč….

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2012-03-04 12:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Jo, přesně, já taky 🙂

Ikona diskutujiciho Terinka 2012-03-12 14:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Souhlas 🙂 já taky 🙂

Ikona diskutujiciho Václav 2012-07-19 14:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Samovolné nedobrovolné pohyby rukou i nohou je pohyb levého i pravého sympatického nervového systému, který lze ovládat naší vůlí. Pokud nedobrovolně ale i dobrovolně připustíme, aby nám s ním někdo hýbal a dával nám informace, je to posednutí cizí entitou z minulosti nebo budoucnosti, kde jsou všechny entity, jak svaté tak dábelské. To není čisté vědění. Tyto duše již tělo ztratily a neměli bychom je přivolávat. Sice to funguje, vytvoří to ale závislost. Síla přítomnosti z parasympatiku je ale naší součástí a kromě těla a psychiky máme i tu svoji duchovní úroven v podobě čakrového systému, a jestli je v pořádku, to zjistí naše duchovní síla kundaliní, která nám do nervového systému dává podněty o nás a toto také řeší, když ji vytvoříme k tomu podmínky. Parasympatik nemůžeme ovládat naší vůlí, protože tam je to přirozené a již dokonalé, nemůžeme egem něco přidat, nebo ubrat, my se můžeme pouze učit sebepoznávat. Minulost a budoucnost jsou mrtvé světy, jsou nepravdivé. Pravda je v kolektivním čistém vědomí, tedy v přítomnosti.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek