Co způsobuje vnitřní třes těla při zajímavých rozhovorech?

30.3.2010 v Poradna 13

Následující dotaz je poněkud netradiční, ale přesto bude pro mnoho z vás zajímavý 🙂

(Dotaz)

Ahoj Alue 🙂
Chtěla bych se tě zeptat na jednu věc, která se mi stala před nedávnem. Se sestrou se přes den moc nebavíme, vyměníme si pár vět, jinak celkem nic. A právě jeden večer jsme se spolu v pokoji sešly a začaly si povídat. To samo osobě není nic zvláštního, ale to co se dělo potom, mi nejde do hlavy. Asi po čtvrt hodině rozhovoru, kdy jsme od sebe byly asi dva metry, jsem začala v těle pociťovat vibrace. Ty se tak zesílily, že jsem po chvilce nebyla skoro schopná mluvit a celé tělo se klepalo, přestože v pokoji bylo teplo. Ještě pak takový silný tlak v oblasti kostrče. A sestře se stalo úplně to samé. Ona se třásla snad i o něco více než já a obě nás to celkem vylekalo. A cítily jsme úplně to samé. Vibrace po celém těle a ve všech svalech, podivný tlak v kostrči. Byly jsme v pokoji samy. Pak do místnosti vstoupil bráška a obě jsme pocítily náhlou úlevu. Jako by tu atmosféru trošku narušil a ty vibrace se zmírnily. Nebylo to ani vyloženě negativní, ale ani nějak zvlášť příjemné. Odeznívalo to pak téměř celý večer.

Mimochodem jsem si vzpomněla, že už se mi něco podobného při rozhovoru s lidmi stalo. Ale nikdy to nebylo tak silné jako teď. (…..Zkráceno…..)

_____________________________________________________________________

(Odpověď)

Ahoj 🙂

Podobný vnitřní třes který postupně rozklepá celé tělo znám. – Není to ani nepříjemné, ani příjemné, spíše takové zvláštní. Stávalo se mi to dříve (dnes už ne) v situacích, které byly pro mne nezvyklé v tom smyslu, že jsem třeba potkala někoho, kdo měl stejné názory na věci mezi nebem a zemí jako já. Při takových situacích jsem byla moc ráda, že je někdo kdo mi rozumí a toto rozrušení u mě vyvolávalo přesně tento třes. – Nebyla jsem schopná ho ovládat a stávalo se mi to pouze při velice obohacujích rozhovorech pouze na ,,duchovní” témata, pouze pokud mi dotyčný člověk sedl přesně na mou notu.
Postupem času pro mne začaly tyto rozhovory být něčím úplně normálním, co se děje často. Tyto situace jsou pro mne dodnes velice zajímavé, ale už necítím to vnitřní vzrušení, co dříve, takže mě tyto třesy už pustily.
V mém okolí je také jeden pán, je mu asi 35 let, který úplně stejný třes zažívá při stejných situacích, které jsem popsala.
Vypadá to tedy, že je to úplně normální jev v určité skupině lidí.
To co se tobě stalo bude s největší pravděpodobností úplně to samé. Možná jste nemluvily o věcech mezi nebem a zemí, ale možná že právě neobvyklá situace rozhovoru mezi váma dvěma ve vás spustila mechanismus vnitřního nadšení, které způsobilo právě tento třes.
Ve chvíli, kdy vstoupil bratr – a ty jsi to sama vystihla správně – se vaše myšlenky přerušily, změnily se energie proudící mezi vámi dvěma při rozhovoru, proto se třes zmírnil, nebo přestal.
Neboj, nemáš Parkinsona, je to úplně normální 🙂

Hodně štěstí 🙂
Alue

Další Víly – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Katrin1011 2010-03-30 14:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je divný, protože naposledy jsem tohle zažila, když jsem si četla od P.Chobota jeho texty – souhlasila jsem s tím. Tak jsem se přihlásila na jeho seminář, ale zjistila jsem, že je nějakej divnej (na osudu) a tak nevim, jestli tam mám jet. Nemáte s ním někdo náhodou zkušenosti?

Ikona diskutujiciho Frise 2010-03-30 16:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zájimavé, já tyhle třesy měla při rozhovoru přes internet s Albiiim :D :D a pak s mojí bezvadnou kámoškou, ta na tom taky byla tak jak já.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-30 17:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: To přece nenídivné. – Ten třes je vnitřní vzrušení, když s něčím souhlasíš… no to že potom zjistíš, že to bylo jinak, to je něco jiného 🙂 – Jestli myslíš, že je divnej, tak tam nejezdi, ale jeslti jsi zvědavá, tak jeď 🙂 – Pak můžeš poreferovat.

Ikona diskutujiciho Albiii 2010-03-30 18:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty jsi měla třes ze mě jo?? :-D tak to opravdu nevím, co na to říct 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-30 18:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: No jak reaguejš na lichotky? Já rudnu jako čuník 🙂

Ikona diskutujiciho Katrin1011 2010-03-30 18:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No jsem zvědavá:) Ale nejdřív bych mu musela začít zas věřit, ptž bych se jinak při meditaci neuvolnila a nemělo by to cenu.. Tak ještě uvidim

Ikona diskutujiciho Ordi 2010-03-30 20:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ooooj!Zajímavé!To samé se mi děje, když se bavím se dvěma mými kamarády. Je to zajímavé a také jsem se na to chtěla zeptat…:)

Ikona diskutujiciho Alis-Mary 2010-03-30 20:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: A taky vrníš jako kočka :)))

Ikona diskutujiciho barchettka 2010-03-30 20:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo tak přesně tohle se mi stává, vždycky právě při těch rozhovorech o vibracích a tak, ale párkrát jsem se rozklepala a začala mi být zima, když jsme se bavily o NWO apod….

Ikona diskutujiciho Chantallka 2010-03-30 20:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Presne tak Alue!!! Keď som bola trošku mladšia 3-4 roky dozadu a "náhodou" som stretla nieko, ktorý sa tiež zaujímal o duchovné veci, tiež som mala presne tie pocity či vibrácie….. 🙂

Ikona diskutujiciho Ree.s 2010-03-30 22:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem to už zažila.. Mám to podobně jako autorka dotazu. Mluvila jsem se sestřenkou se kterou normálně moc nemluvíme, o věcech mezi nebem a zemí =) ale byla to fakt síla… jsem si říkala že jsem náká vadna či co.. :-D

Ikona diskutujiciho Azure 2010-04-05 17:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, podobný třes jsem měl 2x(možná víckrát, ale neuvědomuji si to) po návštěvě léčitele, je to tedy normální jo?

Ikona diskutujiciho Dana 2010-08-23 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky se mi to stává. Je to veliké kumulování a násobení energie. Kolikrát se mi to natolik vygraduje, že mi začnou brnět prsty, rty a nos. Někdy mě to až ochromí, musím přestat a užít si to. Často se mi to stává, když rozmlouváme s přítelkyněma, stačí když pár minutek nemluvím a uleví se mi.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek