Contagion: Film, jehož děj vám bude připadat velice povědomý

31.10.2021 v Čtenáři 24

Tento snímek z roku 2011 začíná velice sugestivními scénami, které jsou dokresleny chytlavou hudbou. Vidíme několik lidí v různých částech světa, jak je během 24 hodin sklátí neznámá choroba, která začíná podobně jako chřipka, ale končí náhlou smrtí. A extrémně snadno se přenáší.Hlavní postava Mark (Matt Damon) zjistí, že jeho žena, která se právě vrátila z pracovní cesty, má horečku a je jí nakonec tak špatně, že ji musí odvést do nemocnice, tam ona umírá. A když se Mark vrátí domů, zjišťuje že i jeho nevlastní syn, se kterým se jeho žena po příjezdu objímala, také mezitím zemřel. Mark se vrátí do nemocnice a je dán do izolace.

,,S nikým nemluv. Nikoho se nedotýkej.“

Mezitím lékaři pitvají jeho mrtvou ženu a dozvídáme se, že příčína smrti je neznámý vysoce nakažlivý virus. Zatímco Marka vyšetřují v nemocnici, přijde na to, že jeho žena mohla mít poměr a zajímá ho, jestli její milenec je také nakažený.

Lékaři izolují virus, jedná se o něco nového, zmutovaného. Mark je propuštěn z karantény, protože se ukazuje, že jeho imunitní systém je proti viru dokonale odolný. Pověřené orgány stopují trasu jeho ženy a procházejí kamerové záběry z kasína, ve kterém se před pár dny nacházela. Vidíme, že se dotýkala ruky další ženy, hledají proto tuto ženu. Pak se nákaza rozšiřuje po celém světě, vojáci uzavírají určité oblasti. Všichni jsou naštvaní, že nemohou odjet, začíná celosvětová karanténa.

Lidé se bojí a rabují. Jeden youtuber vydá video, ve které popisuje, jak se svépomocí vyléčil z této nemoci. Použil na to jistý alternativní léčebný prostředek a tvrdí, že vláda se snaží účinnou léčbu před lidmi utajit, protože takto by farmaceutické společnosti neměly z léčby tolik zisku.

Jedna lékařka se snaží vytvořit vakcínu, otestuje to na sobě, díky tomuto odvážnému kroku je na světě účinné očkování, které zachraňuje životy. Vakcíny je ovšem nedostatek a tak se rozhoduje pomocí loterie, kdo ji dostane a kdo bohužel ne.

Můžeme si všimnout, že ta injekce se píchá lidem přímo dovnitř do nosu.

Opět dochází k násilí mezi občany a ona doktorka je přepadnuta a unesena. Její únosci po ní samozřejmě chtějí vakcínu, ale nakonec se ukazuje, že v jejím kufříku se nachází pouze placebo.

Úřady zatknou onoho youtubera. Pod nátlakem jeho fanoušků a také z důvodu nedostatku důkazů, ho musejí propustit. A tak youtuber pokračuje ve vydávání videí, ve kterých rozšiřuje dezinformace o nebezpečí vakcín.


Film „Nákaza“ sleduje rychlý vývoj smrtícího viru, který se přenáší vzduchem a zabíjí během několika dní. Jak rychle se šířící epidemie roste, celosvětová lékařská komunita se předhání v hledání léku a zvládání paniky, která se šíří rychleji než samotný virus. Současně se obyčejní lidé snaží přežít ve společnosti, která se rozpadá.

Mark má také dceru, která využije volné chvíle, kdy její otec není doma a intimně se sblíží se svým přítelem, který už je očkovaný.
Vakcinovaní lidé nosí speciální elektronické náramky s čárovým kódem, pomocí kterých se indentifikují u ostrahy, která to přečte nějakým skenerem a mohou vstoupit do objektu.

Pak vidíme retrospektivní záběry z Honkongu, kde vyletěl ze stromu netopýr, nakazil sele na farmě a to pak bylo zpracováno na večeři v místním kasínu, kde se nacházela i Markova žena. Ta se vyfotí s kuchařem, který si s ní potřese rukou a tak se virus z prasete potažmo netopýra přenese na ni a je to.

Podívejte se na film sami a určitě naleznete další detaily a paralely na tuto dobu. Je neuvěřitelné, jak přesně to tvůrci dokázali předpovědět už v roce 2011, to bude asi jenom náhoda…


pro Aluška.org napsala SlávkaKomentáře

Ikona diskutujiciho ondřej l 2021-10-31 08:05:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Globalčiky pomocí filmů ukazují populaci různá tajemství. Jedná se o podvědomné programování lidské populace. Je to příprava lidí na něco, co očekávají, že v budoucnosti nastane. Třeba náramky pro vstupy do objektů = kovidové pasy. Příprava veřejnosti na tu jejich pohádku, že se nějaký netopír z jeskyně někde osudově střetnul s vepřem …. ale profláklo se, že kovid byl vytvořen uměle v jejich laboratořích a prostě jen vypuštěn na ulici, aby pak ti padající lidi na ní vyvolali prostě celosvětovou paniku šířenou za pomocí jimi vlastněných mediálních prostředků. Chytře uměle vyrobený virus, který postupně každým svým přenosem mutoval a sám se tím postupně ničil a ztrácel tím na smrtelnosti. Lidstvo je také neustále připravováno na příchod mimozemšťanů. Pročpak asi? Někdo měl tuto planetu pouze v něčem, co by se dalo přirovnat k nájmu. Ale hned dva vlastníci, kteří ji sami v minulosti využívali nechtějí již dále tuto velikou nemovitost pronajímat. Nelíbí se jim, jak je s ní zacházeno. Jde jim o suroviny, zdroje a chtějí zachovat biologickou rozmanitost na ní. Tyto věci na ní mají pro ně prostě hodnotu. To, co jim zkrátka na ní vadí je přemnožené lidstvo, ačkoliv ho právě jeden z těch dvou stvořil kdysi dávno v kových kádích svých laboratoří a chtějí si svou planetu převzít zpět. Najemník jim ale odmítá tuto nemovitost prostě vydat a odpověděl jim na tento jejich požadevek slovem ne. Nájemník a nebo najemníci nejsou bezzubí. Pokoušejí se planetu získat pro sebe a dělají s majiteli různé dohody. Jedna z nich je snižovaní lidské populace na ní. A najednou jsme u toho. Pročpak jsou asi teď tak na sílu všem tolik vnucovány ty depopulační roztoky od Billa Gatese? CO2 nemá s oteplovaním nic společnýho. Nejen na naší planetu, ale i na okolní vesmírná tělesa a teplotu na nich má zkrátka naprosto zásadní vliv sluníčko. Aby se globalní teplota snížila v důsledku vyprodukovaného CO2 o pouhý 1°C, muselo by z povrchu zmizet naprosto celé lidstvo. To je zcela nereálné. CO2 agenda je jen smyšlená záminka k omezní pohybu, vytvoření krize a na to navázaného dalšího zotročování celého lidstva. Aby lidi dobrovolně poslouchali nepohodlný novoty a zákony, které by jinak neposlouchali, je totiž potřeba vytvořit krizi a ta se vytváří za pomoci nějaké hrozby. Krizi uprchlickkou, krizi biologickou, krizi klimatickou, krizi energetickou a nebo i válečnou, krizi hrozícího válečného konfliktu. Prostě vytvoří jakoukoliv krizi a čím více se toho střetne, tím je to pro ně lépe. Čím víc krize, tím lépe se jim pak ta celá populace ovládá. Říká se tomu tzv. krizové řízení.
https://www.youtube.com/watch?v=WUJMR3BUm2s

Ikona diskutujiciho Kristýnka 2021-10-31 09:30:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento film znám už dlouho a poslední dva roky to dávají v televizi docela často,jakoby chtěli aby jsme se báli.Je to ale povedený film a dnešní době se hodně podobá.

Ikona diskutujiciho ondřej l 2021-10-31 14:16:00
Ikona diskutujiciho
sipka

O tom to také je. Když po někom chceš, aby něco udělal, nažeň mu strach a on to pak udělá. Vytvoř hrozbu, které se lidi budou bát. Vytvoř krizi. Pak budou lidi chodit všude s respirátory přes obličej, což by jinak snad ani ve snu před tím nedělali a budou si píchat i tvoje roztoky, které obejdou i nutná celá léta testovaní, aby se nemohlo za tu dobu přijít na kloub tomu, co jsou ve skutečnosti zač. Je třeba se jich především nebát a smát se jim přímo do obličejů. Pak jejich strašák přestane fungovat a oni budou bezmocní.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-10-31 10:34:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zaujímavé ale nevidím nič zvláštne na tom že niekto vymyslí taký film alebo knihu, podobných je mnoho. A to že nákazu rozniesol nejaký potkan, vták alebo netopier čo vyletel zo stromu či jaskyne prípadne nejakého tajomného laboratória je proste prvé čo ľudí napadne. Ani sa nevie či to bol netopier takže je to v štádiu výmyslov, žiadna predpoveď.

Ikona diskutujiciho jarca 2021-11-13 01:22:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Ve filmu je jasně a zřetelně ukázáno, co měli a poŕád mají v plánu s lidstvem do budoucna a tvrdě a neúprosně podle toho plánu JEDOU. I PŘES MRTVOLY. Už ale brzo spadne klec.

Ikona diskutujiciho Nini 2021-11-01 11:44:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna jsem na to pár dní zpátky koukala a nevěděla jsem, jestli se smát nebo kroutit hlavou nebo obojí. Opravdu nenápadné. Akorát že to tehdy lidi museli vidět jako velké sci-fi a za devět let…“PŘEKVÁPKO“

Ikona diskutujiciho Diana 2021-11-07 19:29:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když už jsme u toho covidu… Já to už nezvládám. Tu šikanu neočkovaných. Vím, že mi očkování uškodí, ale začínám té odporné kampani podléhat. Doufám, že brzy proběhne nějaká demonstrace, že lidi budou protestovat, jinak to už nedám…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-11-08 10:44:25
Ikona diskutujiciho
sipka

a co se ti děje, tlačí na tebe někdo? kdyžtak mi napiš soukromě, třeba mě něco napadne, nebo se zkusím pozeptat, jak by se dalo pomoct… nějakej papír pro zaměstnavatele potřebuješ?
nenech se napíchat, je to odevzdání duše, nic na světě ti za to nestojí

Ikona diskutujiciho Diana 2021-11-08 13:16:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Chodím na gympl. Jeden učitel začal hodinu „Víte, jak se německy řekne ohled? Rücksicht. A víte, jak se řekne bezohledný? Rücksichtlos. A víte, kdo je rücksichtlos? Neočkovaní!“ Kdyby byl jediný, tak ok, chápu, ale tyhle kecy do nás tlačí horem spodem všichni. Teď jsme ještě k tomu v karanténě a všichni předpokládají, že se necháme dobrovolně otestovat. Nevím, jestli tu někdo byl na PCR testech, ale já byla jednou a bylo mi z toho delší dobu zle. Znovu už nejdu!!! Naneštěstí, kdo se nenechá otestovat, musí být 14 dní doma. Což by bylo jedno, mezi ty manipulátory se mi nechce, ale ráda bych měla aspoň Sprachdiplom a maturitu.
Začíná mi už vadit ta šikana. Prakticky nikam se nesmí. Celý svět se rozdělil na očkované a neočkované. Vždycky jsem ráda cestovala, no na to můžu zapomenout. Máma teď řeší, že bude bez práce, pokud se nenechá…
Ale jsem ráda, že se zatím drží dostatek lidí. Doufám, že to nedopadne tak, že budou chodit na vesnici policajti a „Ukaž průkaz o očkování. Nemáš? Pích a za dva týdny si přijdeš pro další.“

Mimochodem, někdo mi říkal, že údajně unikly smlouvy Pfizeru o tom, že USA musí naočkovat celou svoji populaci. Ví o tom někdo něco víc? Bylo to na hovínky.cz, tak se mi tomu moc nechce věřit, ale zase zrovna tohle zní pravděpodobně.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-11-08 15:31:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Co kdyby jsi naběhla drze s plivacím, s tím že jiný typ odmítáš? Tato buzerace je i tak nezákonná. Bych klidně řekla, že test si udělám, ale ten bezpečný a pokud nejsou spokojeni a zakážou mi vstup do budovy, podám na ně žalobu.

Ikona diskutujiciho tauri 2021-11-08 13:57:03
Ikona diskutujiciho
sipka

diana:
Zkus se zaměřit pouze na sebe a svůj život, přestaň podléhat tlaku, jen že někdo cizí něco chce. Soustřeď se na svůj život, ne na jejich hru. Soustřeď se skutečně jen na to jedno a tím je Tvá jediná cesta, kterou chce Tvé srdce…Přestaň tam plést jejich cestu, ta už končí..
Když se sousteďuješ na zprávy, které vyplouavjí záměrně na povrch, jen si je v mysli realizuješ, aniž by se třeba měli stát. Proto vypouštějí zprávy, lockdown neočkovaných, nebudou moci ani do práce..Na to nemají právo a sázejí pouze na strach..Takže nestahuj kalhoty, když brod je ještě daleko. I já to dávám už někdy tak tak, je to hodně vysilující stále být v obraze. Ale zkus si uvědomit, že nás neočkovaných je ještě nějaké množství a taky bojují a stojí za to tu být s nimi..na ty ostatní se už vyprdni.
I když má slova zní někdy silácky i mě je někdy už do breku, co se děje a co člověk ještě musí zkusit, kvůli druhým..ale musíme to ještě vydržet, bohužel. Cesta vakcínou nikam nevede a věř, že i když si to píchneš, nátlak bude stále na lidi vyvíjen, takže tečkou to nekončí..Jen ztratíš hodnotu a pak si s Tebou budou moci dělat uplně, co chtějí..
Zkus tohle hodit za hlavu a přestat řešit kovid. Nevědomost je sice sladká, ale víc s tim ani my ostatní neuděláme.
Protest nic neřeší a museli by se nejspíš podniknout jiné kroky ke svržení vlády…

Ikona diskutujiciho Diana 2021-11-08 15:58:13
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak to je geniální nápad, to by mě nenapadlo. Pokud mě někdo bude do něčeho tlačit, tak to tak zrealizuju. Prostě naplivat a nazdar. Děkuju moc. A Tauri, Tobě také děkuji za inspirativní řeč, obě dvě jste mi dodaly sílu v tomhle pokračovat. Nenechám se. Musím říct, že tyhle stránky jsou skvělé. Kdykoliv už ztrácím naději, nebo si s něčím nevím rady, stačí přijít sem a buď napsat, nebo si něco přečíst. Tohle jsou divné časy, a je skvělé mít nějaké místečko, ať už „reálné“ nebo virtuální, odkud vím, že mě nevykopou.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-11-08 16:32:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Oni hřeší na to, že všichni stáhnou prdel a podvolí se nezákonným nesmyslům, protože neznají zákony a nechají si šlapat za krk. Vlastní pohodlnost a neochota se pohádat je jim milejší než svoboda a právo.

Ikona diskutujiciho tauri 2021-11-08 16:31:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Jenže slečna asi nemá moc peníze na žalobu. Advokát něco stojí a tenhle spor by byl minimálně v řádů desítek tisíc..Ne-li nad sto tisíc. Právní stát tu prostě není..Jedině tohle ve velkém přestat podporovat vč. plivacích testů.

Ikona diskutujiciho Diana 2021-11-08 16:44:33
Ikona diskutujiciho
sipka

To mi připomnělo tohle video.
https://www.facebook.com/100001651243582/videos/493456268361489/
Ta ženská, co to dělala, očividně přesně věděla, co a jak. Mít odvahu se takto hádat…

Ikona diskutujiciho tauri 2021-11-08 18:25:33
Ikona diskutujiciho
sipka

diana:
Rádo se stalo 🙂 díky za reakci a drž se.

Ikona diskutujiciho Khira 2021-11-08 22:35:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Diano jsem s tebou. Já taky někdy musím poslouchat ty idioty, to někdy stačí si říct i v duchu jací to jsou *** a že nemají pravdu a tím, že tohle rozhlašují, omezují mou svobodnou vůli (a to mě většinou uklidní). Protože vím, že je to jen nějaký nátlak (teda „jen nějaký“ – velmi dobře propracovaný ze všech stran) a já na něj nepřistoupím. I když je má situace jiná než ta tvoje, čelíme stejnému a svým pevným postojem si všichni chráníme a hájíme, co nám náleží – svobodu.

Ikona diskutujiciho eri 2021-11-13 02:51:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

sledujte na f.ing.Jan Macháček. To je jediná cesta do svobody.

Ikona diskutujiciho Petra 2021-11-13 08:05:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Diano, nepřemýšlela jsi o tom, dodělat gympl „dálkově“? Kamarádky dcera takhle dostudovala obchodku a nemohla si to vynachválit. V téhle době je to bezva řešení 😉 Učila se doma a do školy chodila jen na přezkoušení. Individuální vzdělávání se tomu říká a jde to i na střední škole. Vydrž, je nás mnoho a nedáme se 💚

Ikona diskutujiciho jana 2021-11-13 10:43:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli je pravda, to co tvrdil Corey Good na TV Gaia, tak temná strana využívá naší schopnosti tvořit reality tím, že nás předem programuje (filmy, MSM zprávami, TV ap.) o tom co ještě není, ale máme to vytvořit. Proto se s odstupem času dozvíme, že už před více lety „to někdo věděl, nebo někdo napsal, natočil…“ Dobrým příkladem byla „válka “ na Uktajině- ještě nebyla, ale už nás stále masírovali, jak to tam běží, jaká je to hrůza, jak to přijde i k nám, lidi se báli a ve svých myslích spolu se silnou emocí strachu vše teprve zhmotnili. (silná emoce a zaměření je podmínka tvoření) No a tak nás prý používají celé věky, nevíme, jakou máme sílu a neumíme ji používat. Kéž bychom ji jednou použili jednotně proti nim !

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-11-13 10:49:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm, to je dost možný a zní to logicky… dábelsky geniálně.

Ikona diskutujiciho ondřej l 2021-11-13 12:40:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Na začátku bylo slovo. To –> slovo, to je odvozeno od toho, že v unitátním prostoru, který je tvořen kolektivním vědomím všech živých entit a bytostí, které kdy žily, žijí a budou žít v tomto prostoru. Unitární prostor je specifický tím, že to, co člověk všechno zažije, které koliv entity, které zažijí prostor – svůj život a všechno, co řeknou, co pronesou, všechno co vidí za svůj život, všechno, čeho se dotknou tak se kopíruje do tzv. Akašických záznamů, což je defakto prostor unitárního vesmíru. A tady je jeden zásadní problém. V tom unitárním prostoru jsou zhmotněny třeba i postavy z pohádek. Vymyšlené, utvořené tím, že na ně lidé mysleli. Tím, že o nich četli, že o nich vyprávěli dětem. Všechny ty postavy i monstra jsou zhmotněny v unitárním prostoru a disponují obrovskou mocí. Tzn. To, co si lidé myslí, je-li ten in-print v unitárním prostoru mohutný, tak je zhmotněný. Ať je to sebe větší šílenství je zhmotněné v unitárním prostoru. A cokoliv je hmotné v unitárním prostoru, tak může vstoupit skrze tzv. Mahral do našeho fyzického světa.

Ikona diskutujiciho Diana 2021-11-13 23:38:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Řešení je v tom případě jednoduché. Šířit konstruktivní myšlenky mezi ostatní lidi, a společně vytvářet realitu, kde žádná z těch hrůz neexistuje. Naneštěstí, přesvědčit ostatní není tak jednoduché, někteří jsou na dobré pomalé cestě, jiní nevypadají ani omylem, že by se dali dostat pryč z temné cesty…
Vzpomněla jsem si na jeden experiment, ale mám ho zprostředkovaný přes několik lidí, takže o něm možná budu mluvit zkresleně. Vzaly se dvě opičí tlupy. Opice byly stejné rasy, ale každá z nich bydlela na opačné straně ostrova, takže se nikdy nepotkaly. Vědci nějakým způsobem naučili jednu opici z jedné tlupy zacházet s nějakým primitivním nástrojem. Od té opice se to učily další v té jedné tlupě. Připomínám, že druhou tlupu nikdo nic neučil. Jakmile počet opic, které s tím nástrojem umějí, přesáhl 100, nějak „automaticky“ ho začaly používat i opice z druhé tlupy. Jako kdyby těch 100 opic bylo schopných vyslat dostatečně silný signál, aby ho vnímaly i ty druhé.
Nuže, pojďme si hrát na opice, pojďme přebít signál matrixových agentů. Vytvoříme svůj signál, silnější signál.

Ikona diskutujiciho eri 2021-11-13 15:13:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čekal jsem nějakou odezvu na můj doporučený odkaz. Očividně se lidé nezajímají o to , co se u nás v ČR děje.Jak jinak se mohou lidé informovat! Máme JEDINÉHO VĚŘITELE ČR , ing. Jana MACHÁČKA. Prosím,vyhledejte, čtěte, informujte se, diskutujte o tom s ostatními lidmi a co nejvíce sdílejte. Články o duchovnu jsou pěkné , ale to přijde na řadu až déle.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek