Další důkaz, že záběry z orbitu jsou falšované: Na raketě Falcon 9 od SpaceX pobíhá ve vesmíru myš

6.6.2020 v Zprávy 37

Myš na raketě Falcon 9 společnosti SpaceX byla spatřena během živého přenosu při jejím údajném vypuštění do vesmíru. Někteří diváci poukazují na to, že to ve skutečnosti není myš, ale namrzlý kyslík. Je toho ale ještě více, co zapáchá na záběru z vypouštění rakety Falcon 9.SpaceX je první soukromá organizace, která do vesmíru poslala kosmickou loď. Dva američtí astronauti, Doug Hurley a Bob Behnken, údajně tvořili historii tím, že 30. května letěli do vesmíru, ale očividně v tom vesmíru nejsou sami.

Na trupu rakety Falcon 9 byla spatřena všemocná myš, které očividně vůbec nevadí, že je ve vesmíru. Video s myší obíhá internet a šokuje veřejnost.

Je na raketě SpaceX Falcon 9 opravdu myš?
Miliony lidí po celém světě byly nalepeny na obrazovkách a sledovaly živý přenos „velkolepého“ vypuštění amerických astronautů do vesmíru. Byl to velký okamžik pro Elona Muska, generálního ředitele společnosti SpaceX, která je nyní oficiálně první soukromou společností, která do vesmíru poslala loď.

Zatímco svět sledoval, jak Amerika ,,tvoří historii“, na trupu lodi byla vidět myš.
Jeden z uživatelů internetu pořídil krátký klip ukazující malé zvíře běhající kolem trupu.

Věnujte pozornost datumu u příspěvků: 31.května 2020

Uživatel uvedl: „Vypadá to, že na raketě Elona Muska ze SpaceX jede stopem myš! Prokázala neuvěřitelnou odolnost vůči teplu!“

Mnoho lidí, kteří viděli „myš“ chodit po raketě Falcon 9, to považuje za neuvěřitelné. Někteří říkají, že je to „namražený kyslík“, jiní poukazují na to, že je celý záběr zfalšovaný.
Ani jedna ze společností které na celé akci spolupracovaly (NASA a SpaceX) na to nereagovaly. Oficiální vysvětlení tudíž (zatím) nemáme.

Video je navíc staré
Další uživatel poukázal na to, že viděl podobné video, které společnost SpaceX použila už dříve a obvinil organizaci z používání starého videa. Také sdílel záznam obrazovky, kde ukazuje všechna předchozí vypouštění raket touto společností.

,,Ano, skutečně je to starý záběr! Když ho Musk používá znovu, tak je vážně hlupák.“

(Pokud vám záběry nejdou spustit, je to tak… na twitteru už proběhla cenzura a zbyly jenom náhledy)

Názory uživatelů nejsou jednotné, kromě verze o namraženém kyslíku si někteří i myslí, že je to led.

Jiní říkají, že kdyby to byla myš, musela by být veliká jako pes aby byla vidět. – Jenomže pokud se díváme na záběry makety ze studia kde se falšuje výlet do vesmíru, pochopitelně raketa nebude dělaná v životní velikosti. Vzpomeňte si, jak se točily staré filmy Star Wars. To co ve filmu působilo jako vesmírná loď, byly maketky ve studiu.

Uživatel Jerry Fletcher píše: ,,Přísahám, že tohle video je na youtube už od loňského roku. Takže prostě použili starou nahrávku. Blbej Elon… Neumí ani správně nafejkovat vesmír.“

A je to skutečně tak. Nahrávka se startem rakety, kde je vidět myš/námraza je zde. Datum přidání: 31.12.2019!

Jestli je to opravdu myš nebo jenom led jako hlavní problém celkem rychle ustoupí do pozadí ve chvíli, kdy si uvědomíme, že nás Musk opakovaně krmí starými záběry. Pokud vydává staré záběry za nové a vysílá je v živém přenosu, ztrácí tím absolutně jakouliv důvěryhodnost.

Ve vesmíru, kde je vakuum, by pohromadě nevydržel ani led, ani myš a už vůbec ne astronaut, i kdyby na sobě měl bůhvíjaký skafandr. Všechno by se ve vesmíru hned rozprsklo. To ale evidentně nikomu nevadí.

připravila Alue K. Loskotová
© www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho kiana 2020-06-06 02:20:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak na tomhle videu je snad jasně vidět, že to není led..:
https://www.youtube.com/watch?v=lIIk-xitSB0
(a prý to není myš, ale vačice)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-06 09:31:35
Ikona diskutujiciho
sipka

ono je prakticky jedno co to přesně je… nechová se to tak, jak by se to mělo chovat. není to hmota ve vesmíru, je to hmota ve studiu

Ikona diskutujiciho mendy 2020-06-14 16:49:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Stačila ta show Muska kdy jakoby vypustil na oběžnou dráhu Marsu auto….kolik debilních lidí tleskalo,smálo se štěstím,aplaudovalo..!!!!!!!!!už tenkrát jsem si říkal…..jak můžou být ti lidé tak BLBÝ!!!!!!

Ikona diskutujiciho Rava 2020-06-06 22:26:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je smutné, že ti světoví superzlouni jsou ve skutečnosti hrozní tupci. Muselo jim dát takovou práci natočit fingovaný let do vesmíru tak, aby se nikdo z ohromného množství zúčastněných neprokecl… a pak to celé podělají tím, že do studia najmou mizerného deratizátora. Fuj na ně.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-07 08:48:14
Ikona diskutujiciho
sipka

a pak to ještě použijou za půl roku znova 😀

Ikona diskutujiciho Rava 2020-06-07 09:26:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Další falešné video měli pro jistotu natočit s jinou planetou, aby se dostatečně lišilo. Nebo je taky možné, že se vesmír během toho půl roku nějak výrazně nezměnil, sviňák.

Ikona diskutujiciho ginze 2020-06-07 09:45:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně akorát přijde zvláštní, že když jde o událost, kterou sleduje v podstatě celý svět (no, celý ne, ale hodně lidí), tak že vypustí něco takového a ještě starý záznam…to mají lidi za idioty?

Ikona diskutujiciho kiana 2020-06-07 16:19:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Oni jsou hloupí. Takových chyb je celkem dost, ale spoléhají na to, že lidi ty chyby neuvidí, protože je nebudou chtít vidět (protože jednotlivec se bojí, že jedna probuzená ovce jde na porážku jako první = a tak to každý raději přehlédne). A když to lidem ukážeš (= jakoby je „donutíš“ to vidět), tak si každý řekne přesně tuhle úvahu „proč by si někdo dával takovou práci s naaranžováním makety atd. a přehlédnul jednu vačici“ = někdo, kdo je tak „chytrý“, že skrytě řídí svět, by neudělal tak hloupou chybu. Ale musíte vzít v úvahu, že oni aranžují tisíce věcí a chyby se objevují např. u desítek věcí = každý někdy udělá (i hloupou) chybu a procentuálně je počet chyb „normální“.

Což nic nemění na tom, že „illumináti/chazaři“ jsou hloupí. Někdo je „vytvořil/naprogramoval“ (např. v té sinajské poušti) tak, aby byli hloupí (hloupí musí být proto, aby se nevzbouřili, aby plnili rozkazy, aby si mysleli, že jsou výjimeční = jenom hloupý člověk si nechá nakecat něco o své výjimečnosti a naoplátku pak plní příkazy kohosi cizího..).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-08 07:58:56
Ikona diskutujiciho
sipka

,,putovali 40 let“ 😀 😀 😀 😀
Mojžíš byl nejhorší navigátor v dějinách lidstva 😀

Ikona diskutujiciho Rava 2020-06-08 17:09:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžu se na něco zeptat? Žijeme v 21. století a CGI máme už na velmi dobré úrovni. Proč by si někdo měl hrát s maketou v hlodavci/vačicemi(?) zamořeném studiu, aby ´natočil´ fejkový vesmír? Jak by tvůrce mohl přehlédnout, že mu tam pobíhá hlodavá/vačnatá šelma? Něco takového by tam jednoduše musel přidat schválně.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-08 18:42:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže ty vsázíš na animaci? Ono studio s maketou bude pořád levnější záležitost… nebo částečně studio a zbytek v CGI domalovat, tak se dneska běžně točí filmy.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-08 20:18:05
Ikona diskutujiciho
sipka

„,,putovali 40 let” 😀 😀 😀 😀
Mojžíš byl nejhorší navigátor v dějinách lidstva 😀“

:DDDDDD

Ikona diskutujiciho ginze 2020-06-09 09:13:13
Ikona diskutujiciho
sipka

No, ještě jsem někde četla, že od nich to může být i přímo výsměch, že schválně vypouští záběry, které jsou jasně blbost, ale baví se tím, jak jim to všichni žerou a jak lidi prostě nemají pochyby, když je z ‚ofiko‘ zdroje. Takže lidi možná za blbce fakt maj 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-09 09:25:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě je ve hře verze, kdy ve chvíli kdy lidem otevřeně prezentuješ nesmysly, musíš nechat něco co pravdu ukazuje, abys neporušil zákony vesmíru a aby se to neobrátilo proti tobě. Proto po sobě elity nechávají znamení a všelijaké drobky, nebo věci co vypadají jako ,,chyba“. Takže ve chvíli kdy si říkáme ,,Elon je dement, proč nám pouští stejný záběr 2x“, tak Elon možná není dement. On to taky mohl udělat naschvál.

Ikona diskutujiciho ginze 2020-06-09 13:20:57
Ikona diskutujiciho
sipka

No vidíš, to je taky fakt, to jsem úplně zapomněla, že jsi tu o tom v minulosti také psala, že se lidem všechno nějakým způsobem ukazuje, aby se obešly zákony vesmíru :/ Možná to udělají takto a pak se ještě lidem můžou smát, že jsou úplně blbí. Já si právě nemyslím, že ti, co za těmi všemi věcmi stojí, jsou hloupí, spíš naopak, moc dobře ví, jak se v tom pohybovat, aby jim to prošlo.
Mně by zajímalo, teoreticky, kolik by bylo vlastně potřeba lidí (ne na přesné číslo, prostě obecně, jak velká část světa, kteří by věděli, že je to lež a v podstatě s tím nesouhlasili, protože pak už ten zákon obejít nemůžou, ne? Prochází jim to jen proto, že lidi tomu věří, nereagují a nevědomě souhlasí…
Nebo třeba to, že když někdo vyjde na net s pravdou, tak je umlčován tak, že mu videa, komentáře, články prostě smažou, za to se jim také nic nevrátí? Je pro mě někdy docela těžké se vyznat, jak probíhají ty energie takhle přes net, ale teoreticky, když mi budou mazat můj názor, tak mi omezují svobodnou vůli, ne?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-09 16:57:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono vlastně nejde o to kolik lidí tu pravdu v té ,,chybě“ najde, princip je říct pravdu, i kdyby nějakým komplikovaným způsobem. Dát mu možnost, odkrýt ji. A je za ně splněno.
Cenzura svobody slova je zase trochu jiné téma.
S 5G se stala zajímavá věc, velké množství lidí už ví že to nechcou, točí o tom videa, protestují, snaží se bránit montáži… a vládu to nezajímá 🙂 ministerstvo pravdy vydá článek že to nic nedělá, na soc. médiích se z nich dělají kreténi a vesele se to zapíná dál… To mě vede k otázce, nakolik ještě máme svět v rukách a co můžeme nenásilně změnit. Dost málo věcí. Rozhodnují ti u moci, ti co mají páky.
Jednoduchý způsob jak zatočit s politiky je nejít jeden rok k volbám absolutně nikdo, nebo nejít celý rok na koncert žádného satanisty, nekupovat jejich věci a nezapínat televizi. Spousta těch odpadních jedinců žije z naší pozornosti a to je třeba věc, kterou v rukách máme. Ale není šance, aby se domluvil celý stát, nedejbože svět.

Ikona diskutujiciho martin martin 2020-06-09 20:55:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli jim prošel měsíc, 11. září atd., tak ví, že jim už projde všechno. Lidi už jsou tak zmanipulovaný a lpí na systému, že ještě tomu tleskají. Když chceš změnu, odstraň to starý. K volbám chodí ti, kteří tu změnu nechtějí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-09 22:07:12
Ikona diskutujiciho
sipka

jn, pro některé lidi je to vyloženě osobní urážka, pokud řekneš že jsi nevolič a nemáš stranu… to jsi u nich skončil na místě
… ale já jako nevolič zase považuji za hloupé volit. není koho a proč.

volové si zvolí vola

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-09 22:20:38
Ikona diskutujiciho
sipka

hah no právě, to je právě ten problém demokracie. může kvalitně fungovat pouze za předpokladu, že máš kvalitní většinu voličů. to je kámen úrazu

Ikona diskutujiciho ginze 2020-06-10 08:24:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo no, to je fakt s těma volbama, nás na VŠ úplně masírovali, jak musíme jít volit, že jen tak se stane nějaká změna, a kdo nevolí, je v podstatě hlupák, který si pak nemá co stěžovat, že se mu něco nelíbí. Oni si totiž lidi myslí, že ted se něco změnilo, protože za komunismu jste k volbám museli a na kandidátce byl napsaný jeden člověk…ted jich tam je plno, ale stejně to je jakoby tam byl jeden…

Ale bavila mě jedna kámoška na VŠ, kterou politika absolutně nezajímá…když Trump vyhrál volby, šly na hodinu a potkaly jsme spolužáky a oni na nás: ,,Taky truchlíte?“ a kámoška (byla trošku od rány): ,,Proč jako?“, a jedna spolužačka: ,,No že vyhrál volby Trump“…a kámoška: ,,No a co jako, to bylo stejně jasný“ – řekla to tonem, jakoby jim říkala, že jsou úplně natvrdlí a šla si suveréně dál a spolužáci bradu až na zemi 😀

Jako, kdo nechodil na VŠ v době, kdy zvolili Trumpa, o hodně přišel…i učitelé o hodině měli smutné proslovy, jak je to hrozné, že to měla vyhrát Killary, že ted bude válka, no prostě šílené divadlo. I když je fakt, že já studovala anglistiku a amerikanistiku, takže tam se to asi prožívalo víc, než jinde. Tyhle zážitky ukazují, jak moc lidé vlastně na těch volbách lpí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-10 08:30:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdyby vyhrála Killary, šla by čistě cestou NWO. Trump mi nikterak sympatický sice není, ale nejde stínové vládě na ruku. Je dobře že vyhrál. Sice to není ideální člověk na tuhle pozici, ale do politiky normální lidi nejdou, takže ten výběr moc není nikde. Ani u nás ani u nich. To máš psychopat nebo sociopat nebo psychopatický sociopat. Vyber si z nich…. :-/

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-10 11:37:41
Ikona diskutujiciho
sipka

🙀 amerikanistika? to existuje?! na tu vysokou jdu!:D

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-10 11:39:16
Ikona diskutujiciho
sipka

… než to dostuduješ, tak už tam nic nebude, s tím jak si to tam demolují 😀

Ikona diskutujiciho ginze 2020-06-10 12:03:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono přímo jako obor takový není, ale prostě celá ta katedra je anglistika, amerikanistika a obecně ten podobor má takový název…já jsem studovala Angličtinu pro ekonomické účely, ale v podstatě jsme měli hrozně moc předmětů z historie Anglie a Ameriky, pak hooooodně zaměřených na literární díla z daných zemí a pak hoooodně lingvistiky a do toho ekonomické předměty v aj. Ale je to podle mě větší vymývárna mozků než na jiných oborech, protože tady se počítá s tím, že tě to zajímá…jako jo, mě to zajímá, ale ta historie mě nezajímá z toho běžného pohledu, jak se to učí na škole.
Ale bylo třeba zajímavé se dozvědět, jak ti lidi osídlili Ameriku a díky tomu zemřela velká spousta původního obyvatelska a ti, co to tam zabrali ještě o sobě říkali, že jsou země vybraná bohem, měli na to napsané i různé náboženské texty, takže vlastně nevadí, že začali ničit krásnou zem, protože je vybral bůh, že jo 😀 A věřili, že přišli do Ameriky aby vytvořili tu novou, lepší civilizaci…jak vidíš, tak se jim to velmi daří no 😀 😀

Já jsem nakonec psala hodně práce o původních obyvatelích Ameriky, i jsem o tom měla bakalářku, přišlo mi to jako takové trošku normálnější téma. Ale zase, jestli tě tyhle věci baví, tak to není špatná volba, ale je potřeba vzít v úvahu, že občas budou hrozně tlačit propagandu.
O škole už jsem tu psala víckrát, třeba o učiteli, co se vysmál holce, která nechce uprchlíky a pak si na ní všichni ukazovali atd… ale to máš asi všude na VŠ, že všichni jdou s davem a běda, jak někdo řekne něco, s čím ostatní. Jednou jsme měli na návštěvě i Babiše, to byla sranda, ten kecal strašné nesmysly a jednou taky nějakou političku a ta furt měla trapné narážky na Zemana a chlubila se, že třikrát viděla papeže…ale jinak zábava, fakt 😀

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-10 14:44:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluška: 😀 ha, jo no

ginze: díky za odpověď ! 🙂 návštěva Babiše?! kristepane 😀 to bych zrovna nečekala.

No, na VŠ je tahle propaganda všude podobná. někde tě masírujou míň a někde víc a člověk radši aby mlčel, aby si na něj pak všichni neukazovali, jak říkáš… mam vlastní hlavu, ale tak se jako bojim, že to člověka stejně ovlivní… jako střední. kam bych nešla je filozofická fakulta. na tu jsem slyšela děsný věci tyo. jestli já někdy půjdu na VŠ(ač bych raději dělala jiný věci, jenomže mi nemusí vůbec vyjít), tak asi na umělku nebo něco humanitního. ale amerikanistika jako předmět mě zaujala 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-11 08:45:55
Ikona diskutujiciho
sipka

nirvano jeď jazyky… uplatníš se v životě všude a nebude to až taková vymývárna mozku s tím učivem
a hlavně jazyky v životě využiješ, na co by ti byla amerikanistika fakt nevím…

Ikona diskutujiciho ginze 2020-06-11 14:01:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Anglistika a Amerikanistika je součástí filozofických fakult 🙂 Já se přiznám, že jsem od toho oboru čekala něco trochu jiného, když to byla Angličtina se zaměřením na ekonomii, takže ideální pro práce v zahraničních firmách atd…ale měli jsme hodně té historie, ale přitom jsme měli i spoustu ekonomických předmětů…moc namíchaný, kdyby udělali čistě jazyk a ekonomii, bylo by to lepší.
Na filozofickou fakultu mají ostatní fakulty klasicky řeči, že se tam dostávají kredity za docházku a udělá to i blb…jako na jednu stranu jo, na druhou ne…my jsme měli při zkouškovém na každý předmět písemný test, který se musel napsat na 70-80% a pak ještě ústní zkoušky. Ale byla tam spousta oborů, které mi přišly k ničemu (Religionistika :D) a oni třeba psali jen test a stačilo jim ho napsat na 60%, u některých předmětů měli opravdu splněno jen za to, že tam chodili atd…což na našem oboru neexistovalo. Ještě mi lidi říkali, že je super, že na VŠ nemáš domácí úkoly a my měli na každý předmět domácí úkol lol.

U jazyků je problém, že právě pokud chce někdo například překládat, či se jinak angažovat v jazce, tak většinou požadují diplom z VŠ, že člověk jazyk studoval, protože kdo má diplom, ten má oficiálně uznanou určitou úroven jazyka…ještě se dá udělat certifikát, ale třeba u angličtiny je to velká konkurence, umí to fakt kde kdo, i ten certifikát není nějak těžký. Já jsem si na střední hrozně malovala, jak si s angličtinou najdu hned práci a ono prd 🙂
Třeba v pracovních inzerátech se ted více shání němčina a ruština…často také bulharština, rumunština kvůli dělníkům ze zahraničí.
U překladatelů je navíc běžné, že mají zaměření na nějaký obor, kterému se věnují a mají opravdu velkou slovní zásobu v daném oboru (nejčastěji ekonomie, technika, medicína). Kdo chce dělat s angličtinou, musí na tom fakt makat a hodně se snažit, aby vyčníval z davu a zaujmul.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-11 16:08:10
Ikona diskutujiciho
sipka

To je proto, že anglicky teď umí všichni, co mají na jazyky hlavu. Protože na zš a sš pochytíš co potřebuješ a když to dál rozvíjíš tak to není nic těžkého. Prostě dospěla ta silná generace angličtinářů 20-30 let, produktivní věk.
Německy a rusky se učilo jen velmi málo lidí. Myslím si, že u našich dětí už bude v budoucnu normální, že se od nich bude automaticky žádat angličtina jako standart a druhý jazyk k tomu. Svět k tomu podle mě spěje.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-21 02:45:37
Ikona diskutujiciho
sipka

… jazyky jsou pro mě základ pro cokoliv chci dělat. nebo aspoň angličtina rozhodně. kdybych měla chvíli mluvit vážně, vidím svojí budoucnost s showbusinessu nebo businessu vyloženě – prostě podnikání. tam, kde má člověk svobodnější ruku a výdělek záleží na jeho šikovnosti, schopnostech a ostrých loktech, nápadech… neumím dělat zaměstnance, chvíli to člověk vydrží, ale zabíjí mě to. mám se moc ráda na to, abych někde po někým celý život monotónně makala za dvacítku měsíčně, to můžu s maturitou kdykoliv, tak můžu ještě počkat, než si takhle pokakám život… risk x zisk mě hrozně láká a už teď troje menší podnikání plánuju – a doufám, že aspoň jedno vyjde. ráda bych to i studovala, mým největším „vzorem“ je Petr Kellner, ač ten byl prostě hlavně v dobrou chvíli na dobrém místě a chopil se šance 🙂 prostě jednoduše řečeno, nejsem duchem zaměstnanec, ale podnikatel. i když to nemusí nutně bůhvíjak vynášet. člověk musí hooodně plánovat dopředu, když jde ze dna..

každopádně ta amerikanistika mě prostě dostala, já nevěděla, že to existuje 😀

Ikona diskutujiciho Rava 2020-06-08 20:45:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na co vsázím já není relevantní. Ani v jednom případě není možné, že by se tam dostala myš/vačice/zelený puntíkovaný slon, aniž by to byl tvůrcův záměr.

Ikona diskutujiciho kiana 2020-06-16 10:16:08
Ikona diskutujiciho
sipka

To je pravda, jak píšou ostatní i výše, tak to mohli ukázat schválně, aby splnili „ukázat pravdu“ (s tím, že vědí, že lidé ji stejně radši neuvidí, protože se bojí). Na řízení lidí strachem ale není nic chytrého, není k tomu potřeba nějaká přehnaná inteligence. A dokonce hloupější člověk může nečekaně zaútočit a vyhrát nad chytřejším/ovládat strachem chytřejšího – když ten hloupější má pud dravce, moment překvapení a používá metody jako je lež, přetvářka, útok zezadu atd. (prostě „nefér“ metody). Ve skutečnosti by „oběť“ musela být mnohonásobně inteligentnější než útočník, aby útok mohla předvídat, připravit se na něj a aby se mohla účinně bránit – nebo stačí používat intuici, to je taky fakt. Pokud je oběť jen o něco inteligentnější než útočník, tak proti nefér metodám nemá šanci (nefér metody, to je něco, co útočníkovi jakoby „přidá“ např. 100 IQ bodů, ale je to jenom pro ně výhodné rozložení sil – chtěla jsem předtím říct, že illumináti nejsou tak chytří, jak to navenek vypadá).

Ikona diskutujiciho PipiPipi 2020-06-14 12:58:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milí debatéři, dohadujete se zda tento falešný záběr z vesmíru byl zveřejněn nedopatřením s chybou nebo záměrně s chybou. Co takhle položit si otázku: existuje vesmír? Ať už budete hledat důkazy o existenci nebo neexistenci vesmíru, Zemi jako kouli, planetách, dojdete k závěru, že to všechno je…..

Ikona diskutujiciho Max 2020-06-14 14:02:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Môže to byť ešte zaujímavejšie keď si pozrieme aj iné vesmírne misie, napríklad obrázky, ktoré fotografovali vozítka na Marse. Existuje hypotéza, že tie vozítka vôbec niesú na Marse, ale je to fotené na Zemi a upravené softwarom.
https://www.youtube.com/watch?v=x-4cRW_T5Xg

Ikona diskutujiciho Ctenar 2020-06-14 17:00:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale v te kabině je tlak. Tak jak ve skafandru. To by se i ponorky zhroutily do sebe,kdyby nemely vnitrni tlak…

Ikona diskutujiciho JARCA 2020-06-15 22:44:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

USA – ZEME NEOMEZENYCH MOZNOSTI???!!! „Americkej sen“? Haha!
Nemam rada Ameriku! Je to zeme vrahu, zlodeju, blbcu a arogantnich idiotu. Trumpa uznavam, urcite by se par lidi normalnich este naslo, ale USA jako zeme je MRTVA ZEM, TOTALNE PROHNILA!!!! TRUMP MA PRED SEBOU ESTE MOC PRACE!

Ikona diskutujiciho Jozef Novak 2020-06-18 08:10:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Celkom zaújmavé téma.

Ikona diskutujiciho Přemek 2020-07-06 05:10:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč by se ve vakuu mělo vše rozprsknout? Gravitace, která drží hmotné věci pohromadě, funguje i tam. Vzpomínám se na školní pokus s vývěvou: učitel do ní dal skleničku s vodou. Jak snižoval tlak, voda se začala vařit – při poklesu tlaku klesá teplota varu. Nic méně, nic se nerozprsklo – ani voda, ani sklenice.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek