Dát si dobrovolně uříznout zdravá ňadra je obludným výkřikem nejen současné medicíny. Angelina Jolie se stala součástí děsivé reklamy.

25.5.2013 v Zdravověda 20

Milí čtenáři, nabízím vám článek Petra Hájka o šílenosti jménem ,,preventivní mastektomie“. Petr Hájek je velmi inteligentní člověk. V mnohém s ním nesouhlasím, ale jako obvykle, i zde se trefil přímo do černého. Kdo ještě nepochopil, jak daleko tato masivní propaganda vede a povede, pochopí teď.


Představa, že můžeme všechno v člověku vyměnit, uřezat, či naši budoucnost naplánovat, je hluboce mylná a nebezpečná.

Jde o součást slepé cesty, chybné ideové koncepce současné západní civilizace. Člověk není stroj. Také zdraví a nemoc jsou daleko komplexnější záležitost než předstírá „zdravotnický“ marketing, průmyslové odvětví dnes ekonomicky silnější než zbrojní. Především – primárně nejde o takzvaně odbornou ale postojovou otázku. O manipulaci naší svobodou.

Hrdinka Jolie?

Mastektomii, tedy vyříznutí prsních žláz z obavy před rakovinou, podstupují také u nás nekonečné zástupy zdravých žen. Případ hollywoodské celebrity Angeliny Jolie, manželky Brata Pitta, tuto hrůzu pouze učinil velkým mediálním tématem. Ptejme se PROČ.

Joliina matka na rakovinu ženských orgánů zemřela. Pro herečku to byl strašný šok, ze kterého se téměř neuměla vzpamatovat. A protože jde i jinak podle jejích politických aktivit o osobu značně jednoduchou, a současně světově známou, dostala se do hledáčku farmaceutických firem a celého průmyslu zvaného spíše výsměšně „zdravotnický“. Stala se typickou obětí tohoto nebezpečného produktu západní civilizace, ale pro svou naivitu současně i nosičem marketingového poselství.

Její manžel, slavný herec Brat Pitt, ji označil za hrdinku. Nejen proto, co dobrovolně podstoupila, ale také proto, že to zveřejnila. Oba se totiž domnívají, že tím dodají odvahu mnohým ženám ke stejnému kroku. Stali se však ve skutečnosti součástí reklamní kampaně. Jejím cílem je dodávat další „lidský materiál“ strašlivému průmyslu smrti.

Princip je vždy stejný

Nekonečně silná a bohatá zdravotnická a farmaceutická lobby postupuje vždy stejně: Vytvoří psychózu strachu a úzkosti. Dozvíme se, že je něco velmi nebezpečné – ale nebezpečí že lze předejít. Očkováním, farmaky, operacemi.

Právě tak Angelina. Lékaři udělali rodinný průzkum a zjistili, že jí údajně hrozí rakovina prsů. Dostane ji s 87% pravděpodobností. Rakovina vaječníků či dělohy se zase měla v budoucnu objevit s 50% pravděpodobností. To znamená fifty fifty. Jinými slovy – nic určitého o tom neumějí říci. Je stejně tak pravděpodobné, že rakovinu jednou dostane, jako že ji nedostane. Mléčné žlázy v ňadrech však lékaři podle svých tajemných odborných metod označili za vysloveně ohrožené. Tak šla a nechala se rozřezat.

Případ Angeliny Jolie do této temné hry patří. Hraje se o naše životy, o naši svobodu. Jednotlivců i celých států a národů.

Odmysleme si celou absurditu přesného procentuálního vyjádření. Jako prací prášky, které jsou přesně o 72% lepší než „běžné“. Jde o princip – a ten je vždy stejný. V případě zdraví či politiky je to vůbec nejviditelnější. Marketingové kampaně vytvářejí strach a nabízejí naději. Dvě hlavní osvědčené položky manipulace naší svobodou.
Antikuřácká propaganda

Úplně stejné je to například s antikuřáckou propagandou. Nikdo sice nedokázal, že kouření způsobuje rakovinu plic, ale stojí to na každé krabičce cigaret a stále to omílají v médiích lékařské „autority“. Autoritám většina lidí věří. Nebude je proto zajímat, že problém rakoviny plic je daleko komplexnější, hrají v něm roli mnohé faktory, stres a úzkost na místě prvním. Kouření je pak pouze jedním z mnoha, které se za specifických okolností mohou, ale také nemusejí na fatálním onemocnění podílet.

Nemoci totiž obvykle začínají takříkajíc „v hlavě“. Je proto zcela nepochybné, že masívní antikuřácká propaganda má za následek obrovské spousty zmařených životů. Kancerofobie – strach z rakoviny – je daleko nejvážnější „rizikový faktor“ ze všech ostatních. Budou-li vám „autority“ denně opakovat, že třeba pití čisté vody nad určitý limit či z nějakého zdroje zvyšuje riziko rakoviny, mnozí snadno ovlivnitelní lidé touto chorobou onemocní.

Jde o život – a o svobodu

Žijeme v zajetí mystifikací a manipulací. Ty, které se týkají zdraví, patří k nejvíce nebezpečným. Brzy o tom najdete na Protiproudu celý seriál upozorňující na nejkřiklavější z nich – podporované Světovou zdravotnickou organizací.

„Mé děti se už nemusejí bát, že ztratí kvůli rakovině matku,“ prohlásila „statečná a šťastná“ zmrzačená Jolie. A média to po ní opakují. Opravdu jí nepřeji nic zlého – ale je to nevědomky rouhavé.

Typická situace, k níž mělo „zveřejnění“ strašlivé „hrdinské“ kauzy vést: Ve včerejších Událostech České televize o tomto tématu mluvil moderátor s lékařkou.

Úplně stejně postupují manipulátoři i v politických tématech.

„Je to jediné rozumné řešení,“ řekla „autorita“ Jana Prausová. Je to krok nesmírně správný a všechny ženy, které se do tohoto problému dostanou, by to takto měly řešit.“

Jinými slovy: Pokud lékaři „zjistí“, že patříte do rizikových skupin a pravděpodobnost že – cokoli – dostanete, je například stejná, jako že to nedostanete, padesát na padesát, máte jít podstoupit zcela zbytečný děsivý zákrok. A pak brát doživotně například hormonální farmaka a spoustu dalších chemických lahůdek. Že tím zvyšujete pravděpodobnost úplně jiné fatální choroby, je vedlejší. O tom vám již neřeknou. Tu bude zase léčit někdo jiný. Už se z toho nevyhrabete. Mají vás v rukou.


Vědecké věštění budoucnosti

Úplně stejně postupují manipulátoři v politických tématech. Například mystifikace s takzvaným globálním oteplováním planety a prognózami strašlivých nebezpečích, která lidstvu hrozí, vyústila kromě jiného v největší krádež veřejných peněz v historii samostatné České republiky. Jmenuje se to solární panely.

Nikdo samozřejmě neví, co přinese budoucnost. Bude-li, až se zítra ráno probudíme, slunce na obloze. A probudíme-li se vůbec. Ale zato máme plány na sto let dopředu, které nás již dnes stojí absurdní nejen ekonomické oběti. Tudy vedou kroky ke světovládě, ke ztrátě svobody, samostatnosti, rozhodování z vlastní hlavy.

V Bibli najdeme krásný příběh, jenž tuto pomatenou koncepci dobře ilustruje a vysvětluje. Je o boháči, který si nechal vystavět obrovské sýpky a naplnil je obilím. Byl šťasten. Teď už mu po dlouhá léta nebude hrozit nedostatek. Zajistil si budoucnost v blahobytu. V noci se mu ve snu zjeví anděl. ,,Blázne“, říká mu ,,co si to myslíš? Netušíš, že zítra zemřeš.“

Nemáme všechno ve svých rukou. Nikdy se nestaneme stroji, u nichž je možné výměnou „součástek“ libovolně „prodlužovat životnost“. Sám život a smrt jsou totiž o něčem úplně jiném, než se podařilo vsugerovat převážné většině veřejnosti báječné technologické – a zdravotnické – západní civilizace. Právě proto spějeme k velkému maléru. Už vykukuje za dveřmi.

Zdroj článku: Protiproudu.cz

Čtěte dál k tématu:

Angelina Jolie: Satanistka s českými kořeny? Další informace k pozadí temné kampaně s uříznutými ňadry.

,,Ještě před pár lety byla myšlenka, že by si ženy měly nechat chirurgicky odstranit prsy, i když nemají rakovinu, považována z medicínského hlediska za šílenství. Dnes je to móda a správná věc. Pokrok nezastavíš.“

Již také muži napodobují Angelinu Jolie: Šílenství uměle vyvolaného strachu se šíří … jako rakovina.

,,Zfalšované statistiky: 87procentní riziko Angeliny Jolie je nesmysl.“

Klamavá reklamní kampaň Angeliny Jolie je přesně načasovaná. Nejde jen o životy podvedených žen, je také válkou o patentové vlastnictví genů.

Jaké je skutečné pozadí kauzy Uříznutá ňadra Angeliny Jolie? Miliardový byznys s oklamanými ženami a s genovými patenty

,,Jak každý poctivý vědec dávno ví, mamogramy rakovinu způsobují, protože vysílají ionizované záření přímo do prsní a srdeční tkáně. Podstupte co nejvíc mamografických vyšetření a dříve nebo později vám rakovinu zjistí, protože ji způsobí! Doposud je pouze v USA známo 1,3 milionu případů žen poškozených mamografií.

Tak tedy díky, statečná hrdinná Angelino, že pomáháš udržovat ženy na celém světě v nevědomosti a prodáváš je monopolním, komerčním zájmům, mocných bohatých korporací...“

Kam dál:

Otevřít rubriku ZDRAVÍ: ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ivísek 2013-05-25 07:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělý článek Aluško, díky za něj :-)

Ikona diskutujiciho hel 2013-05-25 08:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

bohužel pan hájek je pro mě demagog a tudíž představuje srovnatelné nebezpečí s každým jiným manipulátorem…neumím posoudit zdravotní stav angeliny jolie, a proto se k tomu nevyjadřuji, mám ale zato, že pan hájek to také neumí posoudit…co ale umím posoudit i já sama, je nebezpečí kouření tabákových výrobků a v tomto je pan hájek ve svých tvrzeních přímo hloupý.

Ikona diskutujiciho Eileen 2013-05-25 09:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bezvadný a pravdivý článek!

Ikona diskutujiciho Arten 2013-05-25 09:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proto nemám ráda doktory. Na jedu nemoc existuje 10 bylin. To mě učili odmalička. Jenže, plevel bylina je dnes vyhazován, místo, aby byl zužitkován. Hrozně mě to štve. Že ani lidé neznají hodnoty minulosti. A tím pádem snadněji skočí na špek třeba doktorům. Chodim k doktorům. Řeknou mi ,co mi je……dostanu prášky…..a pak si vyjdu do přírody,nazbýrám bejlí a léčím se sama. Můj doktor je spokoje, já jsme spokojena a peněženka je spokojena :D

Ikona diskutujiciho Petr 2013-05-25 09:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý článek, pan Hájek je jeden z mála rozumných lidí, který používá vlastní rozum, není zblblý propogandou médií, jako většina populace.

Ikona diskutujiciho Trávníček M. 2013-05-25 10:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lidstvo je úplně zblbnuté reklamami s podprahovými daty. Proto masírování lidí od A.J. bude mít velký vliv na ovčany. Málokdo ví, že veškeré látky, které tělo neumí vyloučit se obalí tukem a usazují se v orgánech, které tělo nepoužívá. U žen jsou to prsa. Přes 90% údajných rakovin prsu, rakovinou nejsou. Geneticky manipulované potraviny jsou příčinou obezity u dětí a dospělých. Způsobují mnoho poruch v lidském těle. To se ale lidstvu neříká.

Ikona diskutujiciho Markéta 2013-05-25 10:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:A vy jste její osobní přítel nebo odkud znáte tu pravdu o Angelině? Nebo vám to řekl vševěd Hájek? Toho pána skutečně nemusím a je ostuda, jakými lidmi se teď už náš bývalý prezident obklopoval.

Ikona diskutujiciho Myšák 2013-05-25 11:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsou lidé a lidé. Angelinu Jolii budou jedni vždy obdivovat za to, co udělala a stát jak při ní, tak při medicíně.

Ikona diskutujiciho honza 2013-05-25 12:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Naivní ženská si necha ze strachu uříznout prsa, aby nedostala rakovinu prsu…

Ikona diskutujiciho Aran 2013-05-25 12:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nemám nejměnší pochybnosti o tomto textu. Plně s ním souhlasím. Pořad je to jen špička ledovce.

Ikona diskutujiciho Susan 2013-05-25 13:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na jednu stranu souhlasím, že je to zase manipulace ze strany nejvyšších a bude to podle mě čím dál horší, pokud se nevzpamatujeme a nezačneme kriticky přemýšlet. Na druhou stranu AJ chápu. Je to úžasná a silná žena( mám jí ráda řadu let). Nebojí se navštívit takové státy jako Afghánistán, Irák, africké země, kde se válčí. Pomáhá dětem a lidem, staví školy ze svých financí a je to milující matka. O tom jsem přesvědčená na stoprocent. Jen si najděte s ní nějaké video, jak mluví o své charitativní práci a dětech. Z jejích očí srší pravá láska. :-)Proto mě mrzí, že tak trochu naletěla a doktoři si z ní udělali paňáčka. Jak lehké je zastrašit matku šesti dětí, namluvit jí, že umře na rakovinu a děti přijdou o matku. Zkuste si to představit. Tohle když vám řekne lékař, jak byte se zachovali. Obvzlášť, když nemáte tušení na jakém principu vůbec nemoc existuje.

Ikona diskutujiciho Obchodník s mozky 2013-05-25 14:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z pohledu obchodníků se silikonem je preventivní mastektomie geniální tah.

Ikona diskutujiciho Katyniky 2013-05-25 15:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:tento článek není o panu Hájkovi… zamyslela bych se nad obsahem….

Ikona diskutujiciho Lekno 2013-05-25 15:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja vnimam rovnako ako AJ aj firmy AVON. Ved si vsimnite ich reklamu a pritom rakovina nie je to cim nas strasia.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-05-25 16:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mne bolo hneď divné, prečo to Angelina Jolie spravila takto verejne, keď to mohla spraviť aj tajne, dali by jej implantáty a nikto by si ani nič nevšimol. Takže žeby to bola reklama?

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2013-05-25 18:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych si tedy prsa uřezat nenechala. Prsa, kyčle, žebra a lebka jsou jediné části těla, na které si nemůžu stěžovat. 🙂

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-05-26 01:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Psychopati bohatnu na chorobach vojnach utrpenu inych. Su najbohacsi.Preco niesu diagnostikovany a lieceny.Veduci by mali mat psychotesty.

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-05-26 01:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

najprv platili hercom aby fajcili pili whisky teraz za rezanie zdravych organou.To bude nova moda.

Ikona diskutujiciho Markéta 2013-05-26 19:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:Musím vás zklamat, ale ne ;-) Navíc jsem se k obsahu článku nevyjadřovala, jen jsem chtěla zeptat pana Trávníčka odkud ví tu strašlivou pravdu o Angelině a napsala jsem jen, že pana Hájka nemusím. Tečka ;-)

Ikona diskutujiciho Durino 2013-05-27 09:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď niekomu zistia zvýšené riziko rakoviny mozgu, dá si odrezať hlavu?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek