David Icke: Rakovina je houba a je léčitelná!

5.2.2013 v Léčba 17

Neuvěřitelná čísla: Osm milionů lidí zemře každý rok na rakovinu po celém světě. Očekávaný nárůst úmrtí v roce 2030 – 12 milionů. Rakovina je hlavní příčinou úmrtí ve věkové skupině do 85 let. V průměru v lidské společnosti zemře na tuto nemoc každý čtvrtý člověk.

A proč zmiňuji tuto skutečnost? Protože na konferenci v roce 1969 dr. Richard Day sdělil mimo jiné i toto: V současné době jsme schopni vyléčit jakýkoliv typ rakoviny.

Farmaceutické firmy se prý vůbec nemají pokoušet léčit tato onemocnění. Vlastně proč léčit skutečně a pravdivě takové onemocnění, když mohou z důvěřivých lidí vytáhnout neuvěřitelné množství peněz v boji proti symptomům této nemoci. V tomto případě není nutné sdělovat důvěřivým lidem, že jedy obsažené v chemoterapii mohou zabíjet jak rakovinné, tak i zdravé buňky, což má v mnoha případech za následek urychlení smrti. Myslím, že uvažujete velmi správně – tady nejde snad ani o peníze, ale jde o to prostě snížit populaci, a proto je nezbytné, aby lidé trpěli a umírali předčasně.


A pokud se lékaři náhle otevírá nějaký efektivní způsob léčby rakoviny, pak se prakticky okamžitě stává obětí nevybíravého útoku různorodých zdravotnických institucí a dalších oficiálních struktur „systému moci“.

Například Ital dr. Tullio Simoncini. Tak dlouho se stavěl proti globálním mocenským strukturám, až ho začaly pronásledovat ze všech stran, až nakonec skončil na dobu tří let ve vězení. A to z toho důvodu, že začal úspěšně léčit lidi v poslední fázi rakoviny.

Jeho proviněním byla skutečnost, že si uvědomil, že za zhoubnými nádory stojí rozvoj houbovité plísně zvané „candida“ (kvasinkový typ houby, která má parazitní povahu, žije i v těle zdravých osob, ale kvalitní imunitní systém udržuje tohoto parazita v šachu, ovšem pokud je organismus dlouhodobě oslaben, začne se houba šířit po celém těle a může způsobovat zhoubné nádory).

K této věci se vyjadřuje i můj přítel dr. Mike Lambert z „Shen Clinic“:

Různorodé plísně a houby, především však typu candida, žijí v těle hostitele. Tento organismus, stejně jako jiní paraziti, pro své přežití potřebuje hostitele. Odpadní produkty kvasinek oslabují imunitní systém a vedou k tomu, že se člověk cítí špatně, a to jak psychicky, tak i fyzicky.

Tullio Simoncini říká, že rakovinu způsobuje rozvoj houby „candida“ s tím, že tradiční vysvětlení tohoto onemocnění je zcela mylné. On sám jako odborník v oboru onkologie a metabolických poruch šel proti intelektuální konformitě tradiční medicíny a proti tradičním metodám „léčení“. Prostě se rozhodl říci svým pacientům pravdu, a nikoliv jen opakovat zažité fráze naučené během studií medicíny.

V podstatě od chvíle, kdy se začal věnovat lékařské praxi, si dnes a denně uvědomoval, jak lidé postižení tímto onemocněním trpí.

V dětském onkologickém oddělení, kde jsem pracoval, postupně všechny děti zemřely. Svým způsobem jsem tušil, že jim k tomu dopomohlo velkým dílem i ozařování a chemoterapie.

Touha pomáhat pacientům ho vedla k hledání nových způsobů jak tuto nemoc léčit. Proto se Simoncini rozhodl vzdát všeho, co doposud věděl o rakovině, a začal svůj nezávislý výzkum. Postupně zjistil, že všechny nádory se projevují stejně bez ohledu na to, v jakém orgánu nebo tkáni se nádor tvoří. Všechny zhoubné novotvary měly bílou barvu. Simoncini začal přemýšlet, co by to mohlo znamenat. A pak přišel na houbu candida.

Dále si položil otázku: „To, co tradiční medicína považuje za nekontrolovatelné dělení buněk, může být nějakým procesem, kterým se organismus vlastně chrání proti rozvoji kandidózy?

Pokud vyjdeme z výše uvedených předpokladů, dostaneme se k těmto bodům:

a) Houba Candida, která je za normálních okolností kontrolovaná silným imunitním systémem, se počíná množit a v oslabeném těle vytvářet mohutné kolonie.
b) V tom okamžiku se imunitní systém snaží všemi prostředky zabránit dalšímu šíření tohoto parazita, ale sám nemá dostatek sil.
c) Imunitní systém spustí proces extrémně rychlého množení buněk a tím se snaží vybudovat ochrannou bariéru proti vetřelci. Tradiční medicína tento stav nazývá rakovinou.

Všeobecně se také má zato, že proces šíření metastáz v těle je způsoben roznesením maligních buněk do orgánů a tkání. Ovšem Simoncini uvádí, že metastázy jsou způsobeny houbou Candida. Houba může zničit buňky normálně fungujícího imunitního systému. Imunitní systém je klíčem buněčné regenerace. Bohužel každým rokem se počet pacientů s rakovinou zvyšuje. Ve skutečnosti jde o velmi dobře naplánovanou válku proti imunitnímu systému.

Imunitní systém se oslabuje nevhodným stravováním, různorodými přidanými potravinářskými látkami, pesticidy a herbicidy, očkováním, elektromagnetickou a mikrovlnou technologií, léky nebo stresem moderního života. Nelze zapomínat také na to, že děti do dvou let věku svého života mnohdy přijmou až 25 různých druhů očkování, ale v této době se právě buduje jejich imunitní sytém.

Plán globálního vládnoucího systému je prostý – snížit lidskou populaci prostřednictvím oslabeného imunitního systému člověka. Pokud někde nestačí rozvrácený imunitní systém, tak dílo dokoná chemoterapie nebo radioterapie. Nejúčinnější metody jak zničit buňky v těle. Většina moderních „léků“ na rakovinu je postavena na postulátu, že se u pacienta podaří rakovinové buňky zabít dříve než ty zdravé.

Ve skutečnosti se má ovšem situace podstatně jinak.


Toxické látky během chemoterapie zabíjejí buňky imunitního systému, ale plíseň candida se šíří dále. Fragmenty imunitního systému nejsou schopny ovládat buňky candidy. Houba se šíří do dalších a dalších orgánů a tkání. Rakovina se šíří tělem. Ti, kteří se zdají být po operaci nebo chemoterapii zachráněni, jsou ve skutečnosti časovanou bombou. Imunitní systém je zničen. Takže recidiva je jen otázkou času.

Chemoterapie může být úspěšná v případě ryze infekčních chorob nebo sexuálně přenosných onemocnění. Aby člověk mohl být vyléčen z rakoviny, musí být u něho extrémně posílen imunitní systém, a nikoliv ještě oslabován.

Když Simoncini zjistil, že rakovina je v podstatě plísňové onemocnění, začal hledat účinné fungicidní léky. Jenomže se zároveň ukázalo, že antifungální léky nefungují, jak by měly. Candida rychle mutuje a umí se účinným způsobem přizpůsobit danému léčivu.

Lékař nakonec zjistil, že se plíseň nedokáže adaptovat na přítomnost hydrogenuhličitanu sodného, který je hlavní složkou jedlé sody. Z nějakého důvodu se houba nedokáže přizpůsobit prostředí, které aktivuje jmenovaná látka. Simoncini tak začal svým pacientům vpravovat do těla roztok hydrogenuhličitanu sodného, který byl vstřikován přímo do nádoru prostřednictvím nástroje, který se podobal endoskopu.

Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat.

V roce 1983 dr. Simoncini léčil italskou ženu, která se jmenovala Gennaro Sangemano, které lékaři předpověděli smrt během několika měsíců. Trpěla rakovinou plic. V rukách Simonciniho se však v pozoruhodně krátké době uzdravila. Množství následných testů nepotvrdilo přítomnost rakoviny. Lékař posílen úspěchem začal praktikovat tuto metodu i s ostatními pacienty a opět s velkým úspěchem.

Nakonec se rozhodl, že přednese své závěry italskému ministerstvu zdravotnictví v naději, že budou zahájeny oficiální klinické studie. Jaké však bylo Simonciniho překvapení, když italské ministerstvo zdravotnictví nejenže neschválilo požadované klinické testování, ale zároveň ho zažalovalo a připravilo o jeho lékařskou licenci ve smyslu toho, že léčil pacienty neschváleným postupem.

A jsme u podstaty věci. Takže my, lidé, se prostě můžeme nechat léčit pouze metodami, které schvaluje globální mocenský systém. V opačném případě se každý lékař, ale v podstatě kdokoliv vystavuje nebezpečí perzekuce ze strany novodobé mocenské inkvizice.


Masmédia (vlastněná samozřejmě opět jedním a tím samým mocenským systémem) zahájila nevybíravou kampaň zesměšňování, takže v podstatě nebylo dne, aby Simoncini nebyl vláčen v tisku. A vše vyvrcholilo vykonstruovaným případem zabití pacientky, takže tento talentovaný doktor vyfasoval tři roky „na tvrdo“.

Souběžně vydaly zdravotnické instituce prohlášení, že způsob léčby rakoviny prostřednictvím roztoku hydrogenuhličitanu sodného je „bláznivý“ a „nebezpečný“. V době, kdy miliony pacientů zemřou bolestivou smrtí „osvědčenou“ a „bezpečnou“ chemoterapií.

Naštěstí se Tullio Simoncini nenechal zastrašit. Poté, co byl propuštěn z vězení, pokračoval ve své práci. Jeho speciální metoda prý slaví velké úspěchy. V některých případech trvá procedura několik měsíců a v jiných případech (například v případě rakoviny prsu) několik týdnů. Simoncini často radí lidem i po telefonu nebo e-mailem. Je velmi vstřícný ke každé žádosti.
Zde je internetová stránka dr. Tullia Simoncini: curenaturalicancro.com

Stisknutím záložky „contact“ je možné lékaře osobně písemně kontaktovat se svou žádostí.

Pojďme se však vrátit k našemu tématu. Není to totiž zdaleka všechno.

Rakovinové buňky obsahují jedinečný biomarkerový enzym „CYP1B1″. Enzymy jsou bílkoviny, které katalyzují chemické reakce. „CYP1B1″ mění chemickou strukturu látky zvané „salvestrol“, která se nachází v mnoha druzích ovoce a zeleniny. Chemická reakce převede „salvestrol“ do komponentu, který rakovinové buňky zabijí bez poškození těch zdravých.

„CYP1B1″ je tedy enzym, který je produkován pouze v rakovinových buňkách a reaguje se „salvestrolem“, který je přítomen v ovoci a zelenině, a tvoří tak látku, která působí pouze na rakovinové buňky“.

Toto je velmi důležité zjištění, které zároveň objasňuje, proč je tak důležité pro osoby postižené rakovinovým onemocněním pít čisté šťávy z ovoce a zeleniny!

Zároveň je důležité vědět, že „salvestrol“ vzniká v rostlinách, které jsou samy napadené plísňovým onemocněním. Salvestrol je v podstatě produktem imunitního systému těchto rostlin.

Salvestrol je přírodní ochranná látka, která se nachází v ovoci a zelenině. Je velmi úspěšná v boji proti plísňovým parazitům.

Je zjištěno, že čím více je plísňové onemocnění v organismu rozšířeno, tím masivněji salvestrol proti danému parazitu působí.

Velmi velké množství této látky obsahují tyto plody těchto rostlin: jahody, borůvky, maliny, hroznové víno, černý rybíz, červený rybíz, ostružiny, brusinky, jablka, broskve, meruňky a dále brokolice, zelí, artyčok, červené a žluté papriky, avokádo, chřest a lilek.

Ale přesně toto nadnárodní zemědělské a farmaceutické korporace řízené globálním vládnoucím systémem velmi dobře vědí. A proto neváhají investovat obrovské peníze do následujících aktivit:

a) Vyvíjejí a produkují chemické fungicidy, které zabíjejí plísně a houby, a zabraňují tak vzniku přirozené ochrany (salvestrolu) v rostlinách v reakci na plísňovou infekci. Salvestrol obsahují pouze plody, které nebyly ošetřeny chemickými fungicidy!!! Zapomeňte tedy na nákup ovoce a zeleniny v klasických obchodním řetězcích, kde je ovoce a zelenina pod režimem kontroly.
b) Prakticky všechny fungicidy blokují produkci „CYP1B1″. Proto, pokud budete jíst chemicky zpracované ovoce a zeleninu, tak bez potřebných pozitivních účinků

A ještě jedna důležitá informace na závěr:

Houby a parazitické plísně se začínají množit v těle, když se člověk nachází v tzv. dlouhodobém oxidativním stresu. Hlídejte si, prosím, svou acidobazickou rovnováhu v těle!

zdroj článku: voxvictims.com
Kam dál:

Otevřít rubriku ZDRAVÍ: ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue


Komentáře

Ikona diskutujiciho Farah 2013-02-05 07:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aha! Tak proto slysim, ze po antibiotikach muze nastat candidoza, neprijemne to pak v ustech, ten bily povlak. A proto antibiotika ja nikdy …naopak PRObiotika :] Oni si to daji do leku, aby podporili tu candidu a vlastne i ta antibiotika jsou podkopavaci imunity.

Ikona diskutujiciho Petr Hynek 2013-02-05 09:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna včera jsem psal jeden článek pro svůj vinařský časopis. Je o 98letém muži, kterému před 35 lety konstatovali v USA nevyléčitelnou rakovinu. Přestěhoval se na rodnou Ikarii, změnil návyky, pil místní vínečko. obdělával vinici a stále žije, zatímco jeho "lékaři" v USA jsou dávno po smrti… (Článek je i na mém webu).

Ikona diskutujiciho Živan 2013-02-05 09:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Obdobný prípad slovenského lekára Kamila Jurkoviča,ktorý veľmi úspešne lieči rakovinu svojským spôsobom(blokácia činnosti štítnej žľazy).Táto jeho metóda je veľmi účinná a lacná a preto sa stal terčom zúrivého prenasledovania,bol mu odobraný titul Mudr.,bol niekoľko krát súdený napriek oveľa väčšej úspešnosti jeho spôsobu liečby ako ,,liečby" chemoterapeutickou mafiou,čo dosvedčilo na už spomenutých súdoch množstvo ním vyliečených pacientov.

Ikona diskutujiciho Katuli 2013-02-05 10:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opravdu velmi zajímavý článek, moc děkuji za zveřejnění Aluško! Je to děs, co se děje. To abychom šli o pár set let zpět a starali se o sebe sami a všechno si sami pěstovali.

Ikona diskutujiciho Renata 2013-02-05 11:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek, nad kterým se chce zoufalstvím brečet.

Ikona diskutujiciho Václav 2013-02-05 12:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

….c) Imunitní systém spustí proces extrémně rychlého množení buněk a tím se snaží vybudovat ochrannou bariéru proti vetřelci. Tradiční medicína tento stav nazývá rakovinou…

Ikona diskutujiciho Vendy 2013-02-05 12:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Výborný a přínosný článek, díky!

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-02-05 13:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to smutné, ale potrebné. Keby neexistovali smrteľné choroby, ľudia by prestali umierať, ľudstvo by sa ešte rýchlejšie premnožilo a nastal by kolaps. Niekto to regulovať musí, pretože samotné ľudstvo je najväčšia choroba pre túto Zem.

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-02-05 13:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Rozhodně ne. „Ačkoli John Rockefeller, jeden z nejbohatších lidí své doby, investoval mnoho milionů dolarů do výzkumu alopatických léků (a to z prostého důvodu vysoké návratnosti svých investic), je znám tím, že se léčil zásadně homeopatií. Je také známo, že jeho osobní homeopat mu byl většinou nablízku a dokonce s ním i cestoval. Dožil se 98 let a svůj osobní vztah k homeopatii potvrdil i výrokem:

Ikona diskutujiciho stenly911 2013-02-05 18:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No s tím imunitním systémem je to zajímavý. Před nějakou odbou, když lékaři se snažili potlačit zavedení metody léčby rakoviny pomocí podvazování nádorů, tak jeden z těch doktorů říkal, že než k tomuto přistoupí, aby to bylo úspěšné, tak je třeba posílit imunitu. A že tento krok nabourává jedno z velkých lékařských dogmat. Proto asi tak aktivně se většina doktorů snažila, aby se ta metoda zakázala i přesto, že doktoři měli sami dost důkazů o tom, že tato metoda funguje. Dokonce sami přiznali, že lidé , na nichž oficiálně tuto metodu zkoumali a kteří se uzdravili, se jim záhadně ztratili z registrů….

Ikona diskutujiciho Rondir 2013-02-05 21:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Celá série Ickeho článků je supr. Mrkněte na to. Mimochodem byl to fotbalista :-)

Ikona diskutujiciho Peter 2013-02-06 04:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Pane Václave, Vesmír je naštěstí svobodný. Buňky tudíž také.

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-02-06 11:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

choroby treti najvacsi byznys uz aj reklamy na choroby davaju

Ikona diskutujiciho Václav 2013-02-07 08:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:To je typická zažitá reakce meinstrímu.Uvědomte si, že alkohol ovlivní i bunky nervové, tedy tyto bunky ovlivňují chování a psychiku člověka, a podívejte se do světa, co zapříčiňuje toto chování v dění společnosti, rozvraty rodin, závislost, rozvinutí dalších nemocí v důsledku takového chování, protialkoholní léčebny, byznys, bída, atd. Všechny chyby chování se odráží, neodrazí se hned, tudíž není nikdy identifikovatelné, která je horší nebo meně horší. Věk není měřítkem dobrý, méně dobrý.

Ikona diskutujiciho Tomas Polah 2014-03-09 05:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opravdový život svědectví o vyléčení rakoviny se konopí olejem

Ikona diskutujiciho Kristýna 2014-07-11 21:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No jo, ale kde tedy sehnat tyto plody a ovoce a zeleninu bez fungicidů a pesticidů? Protože se tento problém týká i mě, dlouho se mi nedaří této mrchy zbavit, takže prosím Alue o radu! 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek