Děkovné dopisy čtenářů stránek Aluška.org

22.12.2012 v Čtenáři 4

Ještě jednou mockrát děkuji za všechny nádherné děkovné dopisy, které mi každý den posíláte 🙂

1.

Ahoj Alue,
nemám na Tebe žádný dotaz (zatím, možná se to časem změní). Jen jsem Ti chtěla poděkovat za to, co děláš. Není to dlouho, co jsem začala číst Tvé stránky, ale je tam tolik fascinujících článků, které podáváš tak, aby tomu mohl každý alespoň částečně porozumět. Luštím je v každé volné chvíli. Děkuji tedy za to, že mi jsou momentálně studnou poznání a věřím, že díky nim budu zase kousek blíž k poznání sebe sama.

Měj se moc krásně a přeji hezký večer. Zdraví Eliška

2. (tento dopis navazuje na přechozí – na webu neuvedenou – korespondenci)

Ďakujem za odpoveď, Alue. – Tie iskry, to je presne ono!
Od leta ich vídavam dosť často, hlavne roje takých strieborných. Potom niekedy, keď idem spať tak jednu zlatú iskričku ktorá sa niekde objaví, o chvíľku sa stratí a potom sa objaví ďalšia.
No a aj napriek tomu, že do kostola chodím, raz som tam zazrela takú zelenú siluetu, prišlo mi strašne zle a skoro som tam odpadla. Teraz už vidím auru okolo farára častejšie, nie len v kostole ale aj keď príde do školy. Každopádne musím sa na to sústrediť.

No a nakoniec… Vážne Ti veľmi veľmi veľmi ďakujem za odpoveď, Tvoj blog sledujem asi od leta pred dvomi rokmi, kedy som sa začala viac sústrediť na energie (prúdenie, aury farieb, aury stromov). Tvoj blog ma veľmi ma zaujíma. Aj to, keď si písala o tých potravinách bolo dosť dobré. Začala som sledovať zloženie a podčiarkujem čiarové kódy.

Tvoj blog ma veľmi baví, som rada, že ho píšeš. A ešte.. Nádherne kreslíš :).
Vieš čo je zábavné? Keď som prišla na Tvoj blog asi 1. krát a niekde som zazrela Tvoju fotku povedala som si :“Veď to dievča vyzerá ako anjel!“

Tak Alue, nech sa Ti darí a mám Ťa strašne strašne rada a veľmi Ti fandím, pretože si asi jediná v mojom živote, kto verí, že existuje aj niečo, čo je väčšine očí neviditeľné. Ďakujem. 🙂

P.S.: Pozdravujem Moristka 🙂


3.

Ahoj Alue,

nikdy jsem se moc nezajímala o esoteriku, ale nedávno jsem objevila Tvůj blog a musím říct, že je to fakt Něco. Děláš toho pro lidi hrozně moc, a tak Ti jako poděkování posílám aspoň tuhle svoji mandalu. Udělala jsem ji pro Tebe a myslím, že se mi docela povedla :). Přeju mnoho štěstí a síly v další Tvojí práci,

Štěpánka

4.

Slunéčkový den,
Aluško, moc Vám ze srdíčka děkuji za Vaše úžasné stránky…!D Í K Y!…Je mi 54let,žena…Napiši S M E K Á M!!!…Něco tak úžasného jsem ještě nečetla!!!…Přiznávám, že i u některé stránky ukáply slzičky.

Nemám písmenek na to co bych Vám chtěla napsat.Tak jen Vám přeji z mého srdíčka..“slunéčkové dny a slunéčko ve Vašem srdéčku“…!!!
Hltající, náhodná čtenářka Irena

5.

Dobrý den Alue.

Opět jsem došla k něčemu,kde mé minimální vědomosti nestačí a tak se obracím k tobě.

Dneska ráno jsme čekala na autobus do praxe. Bylo brzo ráno a tma. Tak jsem se ze zvyku koukala na hvězdy. A najednou jsem uviděla nějaký světelný bod. Jako hvězda,ale pohyboval se. Napadlo mě,že je to letadlo,ale u nich vždycky bliká červené světlo a je slyšet. A kdyby bylo vysoko,tak by se nepohybovalo tak rychle. I na družici nebo jiný odpad,co lidé poslaly do vesmíru. A pak jsme se přiklonila k jisté možnosti,že je to UFO. Já na to moc nejsem,ale nikdy jsem netvrdila,že nejsou. A že bych ho teď viděla na vlastní oči? Nebo co by to mohlo být jiného?Nevím koho jiného se zeptat. A ty s tím máš zkušenosti.Nebo ne?

A zase bych ti ráda poděkovala.Nechápu,jak jsme mohla dřív žít tak skepticky a tak strašně uzavřená.Teď si povídám s květinami, s anděli,s přírodními bytostmi,poslouchám více své já a daří se mi senzačně. Přemýšlela jsem o té lidské skeptičnosti a napadlo mě,že je to snad něco jako ochrana.

Možná,že kdybychom věděli a viděli to co normálně nevíme a nevidíme,tak by to na nás bylo moc. Možná se ta ochrana stáhne,když už jsme připraveni. Nebo něco nebo někdo nechce,abychom to věděli,ale lidé to nějak překonají či snad,že je to druhá strana logiky. Něco jako sval. Když s ním stále pracujeme on pracuje. Ale když ne tak ochabuje.

Já nevím,jsou to jen asi hloupé teorie jedné puberťačky.

Tak tedy ještě jednou (a určitě né naposledy)děkuji a přeji krásný den 🙂

Arten

6.

Dobrý den,
doufám,že se neurazíte když vás oslovím Alusko ( jde mě to totiž rovnou od srdce).Vůbec nevím,jak jsem narazila ( již před časem na vaše stránky) – ale vlastně nic není náhodou…….takže občas ráda něco zajímavého přečtu.
Dnes jsem také čistě “ náhodou “ narazila na vaši otevřenou reakci – ocenění Bludný kámen…….drahoušku NEDEJTE SE !!!!! Je to správné,že jste se ozvala – už se nemohu dočkat až takových jako VY…..bude 100, jinak “ fenomén sté opice “ znám i já už pár let, a to nejsem studovaná .
Nesmírně fandím vám všem mladým lidem……já jsem na “ TYTO “ věci přišla až ve svých 45 letech….a vše doháním .
Za vše co se mi v životě stalo – hlavně za to špatné, moc a moc děkuji,byl to signál začít jinak ………nic lepšího mě potkat nemohlo .
Náš stát a naše školství chce mít poslušné stádo- aby s ním mohlo manipulovat ( to dělali mnoho let s námi – naše generace) a hned jsme to neprokoukli – ale Vy jste už jiní……a díky za to !!!
Já snad ve svých 50 letech ještě něco doženu – přes své rodinné problémy jsem se dala na cestu “ poznání“ před pár lety,jsem odešla z dlouholetého zaměstnání – začala jsem studovat to co mě zajímá,hlavně pracovat na sobě.
Dnes podnikám,jsem certifikovaný terapeut -EFT,mám radost,když dokážu pomoc třeba paní,která chodí rok a půl k lékaři….neví,co s ní – a mě
se povede po jednom sezení problém odstranit.
Dnes už vím,že není důležité být studovaný ,ale je důležité znát jiné věci…….být pokorný k životu,žít v lásce,umět odpouštět…….
Proto mám nesmírnou radost,že existují mladí lidé jako jste VY !!!!!
Ráda se od vás učím – jste super “ holka “ ,moc Vám fandím.
Mám 29 letého syna,který již bydlí pár let sám – ale je na stejné “ vlně jako Vy „,dceři je 20 a je také suprová – mám pocit,že to co se musí naše generace učit – Vy už víte……( že by už přeci jenom ta 100 opice?? )
Přeji Vám moc zdraví,lásky,úspěchů a podpory -a hlavně se nedejte !!!!!
s pozdravem Jana

7.

Aluško, posílám Ti tip na jedno silné, opravdu emočně silné video.

Možná zaujme i Tebe. A možná ho už znáš. Skupina čtyř děvčat vysbírala peníze, aby překonala vzdálenost 8000 kilometrů a řeklo všem dospělým, že musí změnit své činy.

Myslím si, že to je to, co děláš i Ty. Proměňuješ své myšlenky v čin a tím rozpohybováváš samotný život. Opravdu, nestačí jen mluvit. Slova jsou prázdná, pokud je člověk neoživí svými vlastními činy.

Hluboko se skláním před tím děvčetem, které se nebálo říct celému světu, co si myslí; stejně jako se hluboko skláním i před Tebou, Aluško, pro Tvou vlastní odvahu měnit svět.

http://www.youtube.com/watch?v=2xClA5uYn4Y

malé srdce

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dopisy čtenářů“ – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho taradorizp 2012-12-22 03:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musí být krásné dostávat takové emaily. 🙂

Ikona diskutujiciho pavel 2012-12-22 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky ti Karolínko děkuji, že existuješ. Jsem totiž noční tvor a protože často nemohu usnout, je tvůj blog pro mne přímo dar, spása. Vždy se krásně něčím pobavím. 🙂

Ikona diskutujiciho Micha K. 2012-12-23 17:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta mandala je vážně úchvatná! Vážně jsem nikdy tak pěknou neviděla. Krásně tam jdou k sobě všechny barvy a tvary. A dokonce jsou to moje oblíbené barvičky. Ten, kdo ji vyrobil, má můj upřímný obdiv. Doufám Aluško, že nebude vadit, že si ji stáhnu a občas se jí budu kochat 🙂

Ikona diskutujiciho vkxtreeme 2012-12-23 19:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechny dopisy jsou správné. Tvůj blog je fakt dobrý. Všechny články jsou svkělé

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek