Démon ze sklepa | Paranormální příběh s Alue (video)

25.4.2021 v Zážitky 10

Dnešní povídání je o nejzáhadnější události z mého dětství, která se mi skutečně stala. Nejzáhadnější je proto, že pro ni dodnes nemám uspokojivé vysvětlení a nikdy jsem nenašla odpověď na otázku, která mi stále vrtá hlavou: CO TO BYLO? Zatímco jiné záhadné zážitky se většinou podařilo po nějaké době alespoň trochu uspokojivě rozuzlit, tento zůstal nevyřešenou záhadou dodnes.Démon ze sklepa | Paranormální příběh s Alue

 Komentáře

Ikona diskutujiciho erness 2021-04-25 08:57:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Démon a duch je rozdíl. Od ducha, když vám třeba vezme za kliku a nebo otevře dveře – to je takový hraní. Podobně, jako člověka, baví ho to si s vámi hrát a udělat vám nějaký ten naschvál. Samozřejmě lidi do astrálního světa nevidí, nevidí toho ducha a tak je to děsí a mají strach. Co nevidíme a nevíme, proč se děje, to přirozeně vyvolává takový emoce. Při těchto věcech se ale asi fyzicky nezraníte. U démona je to horší. Nehybná, levitující socha ve vzduchu, rotující kolem své osy, s lejzrovým prstem, která zrní je dosti zvláštní entitou. Zrnění značí asi problém s materializováním se v našem prostoru. Ale ten lejzr nebo paprsek, který vystřelila zde napáchal reálné fyzické poškození. Konkrétně těch vlasů u té Mařenky. Poškodil tam ještě něco? Když trefil její vlasy, ten lejzrový paprsek musel jít i dál a trefit i něco za ní – nábytek nebo zeď.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-04-25 09:01:01
Ikona diskutujiciho
sipka

jiného poškození jsme si nevšimli, prohledala jsem to tam v rámci možností pečlivě a nic jsem nenašla

Ikona diskutujiciho erness 2021-04-25 09:40:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Destruktivní paprsek, ale s omezeným dosahem? Nevím, jak byl ten prostor velký. Jak blízko a nebo daleko se Mařenka nacházela u stěny z úhlu výstřelu té entity. Pokud ta entita mířila cíleně, zajímalo by mne, jak přesně to dokázala (nic tam nepoškodila) a proč to odnesly zrovna jen Mařenčiny vlasy? Když na někoho mířím a chci ho zasáhnout, mířil bych spíše níže a ne nahoru, někde k hlavě. Na druhou stranu, podle tvého popisu, strnulá, nehybná, ve vzduchu levitující, zrnitá – tedy asi těžce v prostoru se materializující a rotující socha, to musí mít asi dosti těžký, takto něco zacílit a trefit se.

Ikona diskutujiciho lenka f 2021-04-25 18:32:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tohle jsem taky ještě nikdy neslyšela (strnulá, otáčející se socha). Možná se tam otevřel nějaký portál a opravdu se tam něco chtělo materializovat. A pak je zajímavé, že to vyvolávalo pocity hrůzy. To značí podle mě taky to, že to bylo něco zlého. Oba z toho byli traumatizovaní. To, že to Mařenka „zapomněla“ podle mě znamená, že ten zážitek byl pro ni tak traumatizující, že byl odsunut do podvědomí a pak na to zapomněla ve svém běžném denním vědomí. Má ho tam ale zasunutý. Tohle já znám ze svého dětství, kdy jsem zřejmě dost zážitků takhle odsunula do podvědomí (měla jsem velký strach ze svého otce). Proto já si taky na hodně věcí ze svého dětství nepamatuju. A když třeba máma něco zmíní, tak na ní koukám jak zjara, že to vůbec nevím.

Ikona diskutujiciho izairi 2021-04-25 23:04:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško mně se nezobrazil už druhý komentář u toho videa jak ty děti mají to morče. Nebylo to nic důleźitého,jen jsem Ti posílala odkazy na 2 malé holky co mají na yt videa o svých morčátkách,ale i tak mně to trošku štve. Dnes jsem Ti poslala video holčiny,která má dvě morčátka a to jedno je šedé (šedo-černé) takové jsem ještě neviděla.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-04-26 09:11:15
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj, a proč to vlastně posíláš, jakou to má návaznost na téma?

Ikona diskutujiciho Jana 2021-04-28 22:40:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdyby kecali, nevydrželi by (ani by je to nebavilo) to hrát x let, a kazit hry, a to, že to zapomněla taky není náhoda, je to skutečně postresová reakce. No, dějí se věci, možná nějaký UFO, nebo někým stvořená bytost. Ještě že se mi tyhle věci zatím vyhýbají.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-04-28 23:27:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Určitě nelhali… tříletý trauma nikdo hrát nebude. Já jsem v tomto měla štěstí alespoň tak, že nejbližší děti kolem mě nebyli ulhaní podrazáci. Říkali jsme si pravdu narovinu i pokud byla nepříjemná. To jsem byla v šoku až když jsem začala potkávat různý spolužáky, co ti prováděli, jak lhali a podváděli. To se u nás doma nikdy nedělalo takový věci.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-05-01 16:45:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je jasné že to nebol skutočný laser ale len astrálna projekcia ktorá mala decká postrašiť. Vlasy poškodiť mohol, duchovia a démoni môžu spôsobiť drobné škody. Nemal v úmysle niečo zničiť a zanechať po sebe dôkaz, len strašiť.

Ikona diskutujiciho kiana 2021-05-25 22:29:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U většiny témat mám nějakou svojí zkušenost ze života a jsem ráda, že u nějakého tématu (tohoto) žádnou zkušenost nemám = nikdy jsem se s ničím takovým nesetkala ani neznám nikoho, kdo by se s tím setkal. Video jsem si pouštěla díky odběru na youtube pár dnů poté, co vyšlo, a překvapilo mě, kolik mladých lidí zažilo něco podobného (dle komentářů pod videem). K tomuto tématu mě napadlo pouze to, že „socha“ mi v mysli asociovala figurku šachovnice (jak ta socha vypadala – viděl každý jinou sochu nebo všichni stejnou/podobnou?). Nebo to byla neurčitá tmavá/šedá socha ve tvaru obrysu člověka či čeho to byl obrys?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek