Diskuzní šprýmaři a Creme de La Mer

29.9.2012 v Zajímavosti 31

V e-shopu lx-kosmetika.cz se prodává jakýsi Creme de La mer za nehoráznou sumu

27 500 kč. Čtete dobře.

Když se ale člověk trošku pídí, aby zjistil, jakto že nějaká mastička stojí tak šíleně moc, vlastně se dopátrá, že suroviny na toho 1/4litru v podstatě stály firmu asi 800korun a zbytek? Prostě si tam připsali pár nul navíc, však co? 🙂

To bysme ale nesměli být v Česku, aby si uživatelé z tohoto krému nezačali dělat srandu a některé příspěvky jsou vskutku kuriózní.

Tohle není vtip, diskuze skutečně existuje a odkaz na ni najdete naspod tohoto článku. Zde jsem vám vybrala pouze to nejkrásnější. Doporučuji vám je jako antistresovou dávku pro tento den. Za povšimnutí stojí:

Když jsem tímto zázračným krémem potřel doma urnu s popelem mé babičky, do rána babička opět obživla. Po opětovném přihlášení na ČSSZ mi pošťačka opět začala nosit její důchod. Investice do tohoto krému se rozhodně brzy vrátí!

Nedávno jsem při pohledu do zrcadla zjistila, že jsem strašně hnusná a tupá blondýna. A protože jsem navíc pěkně zazobaná svině, koupila jsem si tento drahocenný krém. Natřela jsem s ním svou pokožku, svraštělou po stovkách návštěv solária, namazala jsem jím i své uši se zlatými náušnicemi, dokonce i své pečlivě melírované vlasy. Koukám znova do zrcadla a vidím tu samou zbytečnou ženu, jen strašně mastnou, co mám dělat?!

Creme da la Mer mohu jen doporučit, namazala jsem svému manželovi, hned jak zvečera usnul, jeho parohy, skutečně do rána zcela uschly a odpadly. než se probudil jsem je ještě stačila odnést do kontejneru. Spadnul mi kámen ze srdce, už hrozilo, že neprojde dveřmi a ty dveře jsou devadesátky! Ten kámen jsem odnesla taky, aby nic nepoznal.

Prosím o radu. Namazala jsem si tímto krémem různé části těla; nyní je však od sebe těžko rozeznávám. Má někdo podobný problém?


Dobry den,
Chtel bych Vam podekovat za moznost zakoupeni vaseho skveleho kremu. Jiz nekolik let jsem se pokousel zbavit svuj konecnik tasemnice obecne,ktera si jiz v mych utrobach postavila solidni hnizdo,kde pocala vychovavat sve potomky. Po aplikaci kremu 5cm hluboko do konecniku nejen ze tesemnice odesla naprosto bezbolestne ritnim otvorem,ale dokonce se dala na politiku a dnesni svet ji zna jako Jiriho Paroubka!! Jedina pripominka na jeji puvodni domov je zaschly kus meho hov** na jejim obliceji.

Nedivím se té vysoké ceně. Jedná se o extrakt z ušního mazu Chucka Norise a tím jsou účinky krému naprosto logicky zaručeny, omlazuje, mrtvé oživuje, popřípadě i nesmrtelnost není problémem. McGyver aplikoval krém pouze jednou a podívejte se na úžasné výsledky

Na tenhle krem jsem si pujcil u Providentu,vyplati se to,investice se vrati do tri dni,uz s nim mazu tyden zelvu a zrychlila o 140%!

Tento přípravek mě bohužel velmi zklamal. Od té doby, co jsem ho použila, nevycházím z domu, protože moje pleť je po něm tak jemná, že mi z obličeje sklouzává make-up a z těla oblečení. Chjo.

Včera mi konečně doručili tento úžasný krém. Okamžitě jsem ho aplikoval na otevřenou zlomeninu řiti, která mě trápila několik let a nemohl jsem kvůli ní spát. Během několika sekund mě nejenom přestala úplně bolet, ale jako bonus mi z ní vyrašila i krásně kvetoucí bonsaj.
Povzbuzen tímto úspěchem, vzal jsem pixlu pod paži a vyrazil do města konat dobro:
Hned před domem jsem potkal starou, seschlou babičku jak se vleče z nákupem a ztěžka u toho dýchá – vetřel jsem jí tedy trochu krému do očí. Babička zařvala překvapením a pak jenom úžasle sledovala, jak se měmní zpátky v mladou krasavici, akorát s lepšíma kozama než měla dřív. To už jsem si ale s písní na rtech mašíroval dál, babička-krasavice za mnou volala nějaké neslušné návrhy, ale já neměl ani pomyšlení. Do parku v centru totiž spadlo letadlo s 200 lidmi na palubě a já tušil, že mě tam bude potřeba. Všude ležely mrtvoly a utrhané končetiny – začal jsem mazat vše kolem sebe. Po 10ti minutách mi již dav krásných a zdravých lidí provolával slávu. Večer doma jsem si pustil film. Pořád se tam střílelo a tekla krev a kyselina… pomazal jsem tedy obrazovku a najednou se alien s Ripleyovou se začali líbat a zpívat zamilované písničky.

Požívám tento krém místo stroje času a funguje to.

po úporné a zdlouhavé rekonstrukci rodinného sídla kdy se několik měsíců bouralo, vrtalo, zdilo, omítalo, škrabalo a malovalo a celou dobu intenzivně prášilo, moje ruce byly seschlé a svraštělé a pokožka silně dehydratovaná a rozleptaná hydroxidem vápenatým. stejně jako moje ruce utrpěl i lak na našem pianinu. pečlivě sem omyl vrstvy prachu a přetřel je lamerem. už po prvním přetření několikamilimetrové rýhy v laku zázračně mizely a dokonce se pianino i samo od sebe naladilo a přestalo hrát falešně. Creme da la Mer je opravdový zázrak!

Dobrý den,
produkt jsem zakoupil a musím říct, že je výborný jak na pečení, tak na smažení. Jídlo mi pak lépe klouže do krku, i se mi pak líp se*e.

Lepší krém jsem ještě neměl, chci svým dětem dát něco vyjímečného, tak jim ho ráno mažu na pečivo místo Nuttely a nám rodičům taky. Po týdnu mladší syn co trpěl dyslexií napsal šedesátistránkovou povídku bez jediné chybičky a starší s vrozenou vadou zraku tuhle večer počítal satelity na obloze bez dalekohledu. Manželce dorostla noha co jí před 2 lety ukousl krokodýl a mě dorostl penis, co mi pro změnu ukousla manželka leknutím (zrovna mi prováděla orální sex, když jí napadl ten krokodýl). Díky tomuto krému zase máme rodinu jak má být

Namažeme se, že nikdo nepozná který z nás dvou je Pat a který Mat. A je to !


Babicka mi tento krem kupila za odmenu, ze som jej povysaval predsien. Tento krem je zazracny! Po naneseni na ruky som mal okamzite nakremovane ruky! Dlho som tomu nedokazal uverit.


Žrát se to nedá, ale zkuste to usušit a vyšňupat !


Rozhodně doporučuji! Koupili jsme na útvar celou paletu a mechanici aplikovali de La Mer na všechny spoje a součástky letounu CASA C-295 a všechny problémy s avionikou rázem ustaly! Stroj teď nevykazuje žádné problémy. Zvedla se nosnost o 62%, dolet o 96% a rychlost je nyní na úrovni M 3,5, takže může směle soupeřit s SR-71 Blackbird. Objednáme určitě ještě další 3 palety na zbývající letouny CASA!

Vyhladí i digitální záznam.


Creme de La Mer je perfektní na natírání plotu, natíral jsem s ním můj 3 kilometry dlouhý plot kolem mé rezidence, a plot je jako nový. Ani ptáci na něj nes***u.
A stálo mě to jen pár set milionů korun, no řekněte, no není to skvělá cena?
Creme de La Mer mohu jen doporučit.

Dobrý den,
moji čtyři koně počali po aplikaci krému krásně zpívat!


Z důvěrného zdroje přímo od výrobce mohu potvrdit, že krém LA MER dokáže minimalizovat následky při srážce naší planety s mimozemskými tělesy, jako jsou meteority, asteroidy, ale i menší planety. Stačí potřít předpokládané místo střetu tenkou vrstvou krému. Mimozemské těleso sklouzne po povrchu planety a pokračuje dál v cestě vesmírem. V místě kontaktu může dojít k lehčím otřesům, nejhorší předpokládané následky se mohou projevit rozbitím oken v blízkém okolí, pokud nejsou skla ošetřeny krémem LA MER. Byly provedeny testy na různých místech Země a všechny dopadly úspěšně, včetně střetů s několika skutečně velkými asteroidy, které by bez aplikace krému zcela jistě způsobily zkázu veškerého života na planetě. Vědci výsledky pochopitelně zatajili, aby mezi lidskou populací nepropukla panika, že o veškerém našem bytí či nebytí rozhoduje kosmetický přípravek za pár tisíc korun.
Děkujeme, LA MER, i my méně movití, kteří si nemůžeme dovolit kupovat Váš krém pravidelně každý týden.

Mažu tím lidem huby místo medu a funguje dokonale. Všem doporučuji!

Mažu se denně před každou jízdou, vesele si vyšlapuju v okolí Berounky a nestačím odhánět mušky, který po mě jedou víc než kdy jindy 🙂 I ta muška pozná kvalitní krém 🙂

Pozor! Výrobce nikde v příbalovém letáku nezmiňuje vedlejší účinek tohoto přespříliš chváleného krému! „Jemná konzistence se snadno vstřebává do kůže, vyživuje a udržuje rovnováhu vody v buňkách.“ – ano zde je skryto ono varování! U citlivých jedinců tento jev může vyvolat tzv. kontrarovnováhu – tj. voda v buňkách působí proti přirozené rovnováze organismu. Jsem opravdu nespokojen, požaduji vrácení celého obnosu a budu rovněž požadovat finanční kompenzaci. Po aplikaci krému jsem se chtěl večer uložit ke spánku a kontrarovnováha mi to neumožnila! Už třetí den spím ve stoje! A zdravotní pojišťovna nehradí výměnu vody v buňkách za destilku!

Creme de La Mer se ideálně hodí jako dresing na salát ze stolibrových bankovek s diamantovými krutóny. Doporučuji.

Krém lepí dobře. Doba vytvrzovaní je cca 3 hodiny, ale už po 40ti minutách lze spoj brousit. Pozor, lepený spoj je potřeba před nanasením krému opravdu důkladně odmastit. Je nutné zamezit styku s pokožkou, v případě požití vyhledejte okamžitě lékařskou pomoc a je-li to možné, ukažte lékaři cenovku na krabičce.

Pro cyklistu nepostradatelný! Chrání řetěz proti korozi a zadek proti vlku. Doporučuji.

Pomazal jsem krémem kostku a od té doby člobrdo bezpečně vyhrávám. Mimochodem prázdná krabička se dá výborně použít jako skrýš pro figurky, když zrovna nehrajete. Jen je nedávejte do stejně krabičky s upravenou kostkou. Figurky pak mají tendenci se množit napříč barvami a a s takovými figurkami se nedá dost dobře hrát.

Mohu potvrdit, že po požití celého 250 ml balení přichází schopnost telepaticky komunikovat s ptáky překvapivě rychle, cca během 10 minut. Plný počet hvězdiček nedávám pouze proto, že ptáci mají tendenci vyprávět sprosté vtipy, což činí tento výrobek nevhodným pro děti.

Dle ceny usuzuji že krém obsahuje slzy Chucka Norrise, mohu se zeptat v jaké koncentraci? Postačí k vyléčení rigor mortis jedno balení?

Vynikající produkt. Běžky kloužou jako nikdy.

Když jsem měl ještě hluboko do kapsy, stejně jako jiné lidi mne napadlo prodat ledvinu, abych mohl Creme de La Mer zakoupit. Když jsem jej však následně nitrožilně aplikoval, ledvina během jedné noci dorostla! Asi vám nemusím vysvětlovat, jak se věci měly dále. Již jsem prodal několik set svých ledvin, ale cítím, že jsem již bohatství nahromadil dost a s uživateli Creme de La Mer se o své tajemství rád podělím.
Uvědomuji si samozřejmě, že po zveřejnění tohoto receptu pravděpodobně postupně dojde k deflaci ledvin a proto doporučuji z prodejem nezahálet, případně proniknout na trh s jinými orgány.

Zdravím,
už dlouho mě trápí plísně na nohou a tříslech. Po zakoupení a aplikaci na suchá a zarudlá místa se moje plíseň zlepšila. Nyní řeším dalsí problém a to, jak dostat to odpadané svinstvo z koberce

Používáme ho v našem ústavu jaderné fyziky a plazmatu jako palivo do pokusného tokamaku. Vykazuje mnohem lepší vlastnosti než deuterium a navíc jsme zpozorovali, že technici po práci vypadají mladší a vykonávají přidělené úkoly rychleji. Bohužel se zdá, že vzájemně nacházejí až přílišné zalíbení ve svých leských nakrémovaných svalnatých tělech, což poněkud snižuje jejich pracovní nasazení. Podnikový psycholog si s tím neví rady. Ale vedoucí projektu říkal, že menší nehoda se štěpným materiálem by to mohla spravit. Nevím co tím myslel, ale jistě bude vše zas v pořádku, proto dávám pět hvězdiček.

Dříve jsem měla problémy se zažíváním, byla jsem nafouknutá, ale od té doby, co jím denně jedno balení krému de la Mer, můžete si podle mé stolice řídit hodinky a navíc je hedvábně jemná, takže po utření vzniká fantastický hedvábný papír, ideální na balení dárků.

Dobrý den, ráda bych začala pěstovat jednorožce na své farmě v Provence. Lze mezi Vašimi produkty nalézt i jednorožčí vajíčka? Nebo stačí aplikovat Creme De La Mer na jakoukoli klisnu?
Děkuji za odpověď.

Univerzální krém. Nejen, že je ideální na pleť i interní užití, ale také se s ním dají skvěle promazat panty u dveří. Mimochodem, dělají se z něj skvělé dortíky, už s ním vařil i Jirka Babice

Diskutující: ,,Rytmus“

NO hurá hey! pol roka my trvalo než som sa dopatral nečeho luxusnějšýho neš sraček z našych slovackích drogerek…
BERETE EURA DOUFÁM!
SOM NAŠEL !!
SOM NAPATLAL !!

Pokud nemáš hořčici, vraž tam kečup. Pokud nemáš kečup, vraz tam Creme de La Mer, bude to taky dobrý.

Konečně je na trhu kosmetický produkt nahrazující nepraktický plášť neviditelnosti.
Bohužel balení by mohlo být trochu větší; dochází tak, že zůstávají být vidět okraje hábitu a palce u nohou.

Je v ceně krému i vystoupení soukromého cirkusu? Pokud ne, doufám, že balení obsahuje alespoň menší antilopu.
Děkuji za informaci, uvažuji o koupi

Musím se pochlubit, že u nás v závodě jsme tímto kouzelným přípravkem zkusili inseminovat jalovici a věřte – nevěřte, po týdnu vrhla 8 telat jednorožce !!!

Koupila jsem si tento krém na leukémii, jak doporučuje komentář níže. Skutečně ji vyléčil! Bohužel jsem z něj ale dostala rakovinu, proto jen tři hvězdičky.

Nechápu, proč si z něj dělají lidé srandu. Je opravdu dokonalý. Dokonce vydrží i delší smažení hranolek a vůbec se nepřepálí!

NEKUPUJTE TO! To je to, co si NADNÁRODNÍ KORPORACE přejí! Krém blokuje přirozenou komunikaci vesmírné energie s vašimi čakrami! Stane se z vás ZOMBIE! Krém jsem si koupil v dobré víře, že je z přírodních materiálů. TO JE LEŽ! Již druhý den jsem cítil jak se na mě zaměřuje pozornost temných bytostí z astrálu. Musel jsem se přesunout do svého stanu z alobalu. Týden jsem přežíval jen z toho co bylo v dosahu dřevěného ramínka na košile. Jedl jsem mrtvé mouchy a musel jsem pít vlastní moč! I TAM MNE VŠAK NAŠLI! Na odstranění jsem musel použít extrémní množství pemzových rybiček, které mi NIKDO NEPROPLATÍ!

Krém jsem dostala od kamarádky k svátku. Již jsem zhubla 2 centimetry kolem očí. Doporučuji všem.

Dobrý den,
šlehám to už 46 minut a vůbec to netuhne!

Dobrý den, již dlouhá léta mne trápila nedokonalá pleť – vředovité hrudky hnisu po celém těle i obličeji, olupující se mokvavé strupy způsobené zákožkou svrabovou, a zejména pahýl mé nohy, který byl napaden červy a velmi nepěkně zapáchal a vábil masařky z celého nádraží. Dovedete si představit jak jsem se cítil! Pak jsem ale objevil Váš Creme de la Merde. Vzhledem k jeho nízké ceně jsem objednal rovnou tři balení a namazal se jím celý, od lahve vodky v levé ruce po pahýl pravé nohy. A co se nestalo! Než byla láhev dopitá, zase sem se pos**l!

zajímalo by mne s jakými operačními systémy je tento výrobek kompatibilní

Dobrý den, jsou 3d brýle již v balení, nebo je nutne je zakoupit zvlášt? Je v nabídce i verze bez 3d?

Dobrý den,
manžel má doma velké akvárium s rybičkami. Chtěla jsem jeho rybičky rozveselit a tak jsem koupila dvě balení, aby si myslely, že jsou v moři. Na vrchu se ale vytvořila tenká vrstva a rybičky po pár dnech pochcípaly. Jsem teď hrozně nešťastná a nevím, jak to vysvětlím. Akvárium má 5l, měla jsem gelu použít méně?

Koukám, že se tu šíří samé vtipné komentáře… pro někoho je to možná legrace… mě to tedy vůbec vtipné nepřijde:((( Chtěla bych se zeptat na jednu věc: krém jsem od Vás zakoupila před týdnem a ihned jsem začala s aplikací. Po několika dnech mi ale úplně zčernal anální otvor a manželovi upadl penis. Myslíte, že je to jen nějaký vedlejší účinek, nebo máme raději zajít k doktorovi? Předem Vám děkuji za odpověď a přejiu hezký den

La Mer ? Ten ja pouzivam na posledni pomazani !

Z kterýho moře jsou prosím ty ingredience v krému? Jsem totiž alergická na Středozemní moře, Karibské moře mi nevadí.

Dobrý den, uvnitř krabičky byl místo krému kokain, byl to omyl, nebo účel? Na kokain mi to přijde trochu drahé…

Je to krásné, že si český lid při všech těch různých sporech, Rathech a globálních problémem umí udělat čas a nezapomíná na svůj krásný typický humor… 🙂

Asi bych si to mohla taky koupit, třeba mi to napraví kebuli a pak budu možná i trochu duch-hovní.

Pokud byste to rádi viděli celé, můžete zde: http://lx-kosmetika.cz/309,cz_creme-de-la-mer-250ml,1,43.html

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Srandičky“ – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho vivien.viv 2012-09-29 06:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Normálně tu po ránu slzím :D :D :D Děkuju Aluško :o)

Ikona diskutujiciho Božka 2012-09-29 08:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluš, Ty by si dokázala odísť z Čiech, keď tam máte tak slušne vychované detičky (Moje malinké všední drama) a toľko tvorivých "spisovaťeľov" s úžasným zmyslom pre humor?!? Vďaka, s úsmevom je ráno krajšie :-))

Ikona diskutujiciho mg 2012-09-29 08:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… taký smiech cez slzy.

Ikona diskutujiciho stenly911 2012-09-29 08:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A koupíš si ten zezračný krém taky ? :-)

Ikona diskutujiciho Farah 2012-09-29 10:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To nema chybu, Alus, vis kolika lidem si prave dala lek? Lek smichu potrebujem dneska jako sul a rozhodne je fer, kdyz se Ti DEKUJI vrati v podobe take neceho pekneho.

Ikona diskutujiciho Míša 2012-09-29 10:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No pěkné 🙂

Ikona diskutujiciho Farah 2012-09-29 10:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vzdycky mi vadilo se pred vstupem do prostor pod radioaktivnim zarenim nasoukavat do kombinezky. Tak jsem se rozhodla celou vec si usnadnit a usetrit cas a napatlala se kremem D-MER. Sotva jsem se dotkla kuze, tak me to cele obalilo a prekvapive- melo to zlutou barvu jako ta kombinezka! Ochrana pred zarenim zarucena, dneska sice svitim, ale to mi vlastne nevadi. Bunky v tele se mi po kremu kazdych 10minut obnovuji! Z technologickeho, fyzikalniho, lekarskeho a praktickeho hlediska- FANTAS ZAZRAK!!!

Ikona diskutujiciho Aran 2012-09-29 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no to mě podrž, to je prča :D

Ikona diskutujiciho Věra Josífková 2012-09-29 10:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný den všem a moc děkuji za zveřejnění Aluško. Krásný humor a opravdu vtipné reakce. Zvlášť pro mne, o tomto výrobku čtu poprvé. Přeji příjemný den všem. Věra.

Ikona diskutujiciho ooo 2012-09-29 11:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Je to 60 ml a Alue odkazuje na 250 ml :).

Ikona diskutujiciho Bílej vlk 2012-09-29 11:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…"šlehám to už 46 minut a vůbec to netuhne!" :DDDD

Ikona diskutujiciho Alue 2012-09-29 11:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Myší Královna je totiž chytrá a moc dobře ví, že Creme de la Mer se prodává v bezedné pixli, která se přes noc sama doplňuje. – Proč by vyhazovala peníze za čtvrt litru, když jí 60ml denně do salátu s diamantovými krutony a na nakrmení svých pěti jednorožců, bohatě stačí?

Ikona diskutujiciho Alue 2012-09-29 11:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Jo? Pak se sem klidně pochlub, co bylo od tebe :D

Ikona diskutujiciho Ronnie 2012-09-29 14:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím,že už vím,co dám našim pod stromeček :D

Ikona diskutujiciho Bílej vlk 2012-09-29 14:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Doufám, že jejich pan Administrátor nezjistí, jakým způsobem lze mazat příspěvky (o blokaci IP ani nemluvě XD).

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2012-09-29 16:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No jo. Nekupte to. Vždyť je to tak levný. :D

Ikona diskutujiciho loup-garou 2012-09-29 16:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Děkuji tomuto krému za vyřešení problémů zdravotních potíží mé milované sousedky ze 4.patra. Páč jsem bez chlapa již několik staletí, klouzávala jsem se na zábradlí. Tato sousedka mi ze závistí na zábradlí natloukávala hřebíky a tak jsem si jí vždycky natrhla. Díky krému jí mám teď zocelenou a prosvištím ze 4.patra , přičemž na každém patře mám jeden až dva orgasmy. Navíc jsem sousedce s bolavými nohami a vypouklým okem ze sledování mých radovánek spoza kukátka také namazala rohožku přede dveřmi. Když jde do obchodu, tak prosviští po schodech dolů a ani nestihne zamknout byt.Dole u baráku se pak strašně směje štěstím………nebo řve zlostí?…….To nebuddu řešit, jdu se klouzat, díky, creme …."

Ikona diskutujiciho malé srdce 2012-09-29 19:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nakolik má tento krém podle ověřitelných zdrojů široké použití, zakoupil jsem si ho i já na lupénku, odborným názvem psoriasis vulgaris, asi před deseti lety a po aplikaci jsem urychleně musel vyhledat plastického chirurga, protože mi slezla nejen lupénka, ale i kůže. Proto chci varovat každého, aby to v žádném případě nekupoval! JE TO PODVOD!!!

Ikona diskutujiciho Nasgol 2012-09-29 20:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:'DDDD jooo to sou ftípky, jak se patří :D

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-09-29 20:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pridal by som aj svoju skúsenosť :

Ikona diskutujiciho THEthees 2012-09-29 21:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vážně by mě zajímalo kdo by za takovou, a teď s prominutím PIČOVINU dal tolik peněz?

Ikona diskutujiciho SvobodnikMiroslav 2012-09-30 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Za tu cenu bych si koupil nový auto.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-09-30 16:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: No nevím… za 27, to bude leda nějaká zrezivělá kraksna… Nebo se pletu?

Ikona diskutujiciho Avene 2012-10-01 00:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak by řekla moje kamarádka z Moravy "Já sa dorvu smíchy" :D:D:D Máme to ale humor!

Ikona diskutujiciho Ela 2012-10-01 09:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem trosku patrala na nemeckych strankach,je tam ten krem taky,ale vzdy jen 30ml stoji okolo 120€.Taky jsem procetla par diskuzi na toto tema hodne jej chvalili,jedna zena tam psala,ze se ale musi davat pozor,ze existuje i kopie,kde je napis napsan sv.modre a original je zeleny.Na ten ne(original jsou taky web.str.stoji asi 30€. Co mne ale mate,ze je v cz. v takove velke pixli,jak pro mazani na cele telo,kdyz vsude je jen 30ml.

Ikona diskutujiciho David 2012-10-01 14:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue moc díky za tuto diskuzi :)))) směju se ještě teď :))))

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2012-10-01 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je síla :-) Díky Alue i Vám ostatním za prosvětlení dne a prodloužení života dlouhatánským záchvatem smíchu :-)

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2012-10-02 15:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bohové:D:D:D tak takhle jsem se už hodně dlouho nepobavila!!! Super, Alue, tohle bylo něco!:))

Ikona diskutujiciho SvobodnikMiroslav 2012-10-02 22:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Za 27 koupíš lesklou a zachovalou Škodu Felicii,nebo jí podobný bouráky.S tím notebookem máš ale pravdu,ten  by byl fakt našlápnutej…jestli si ten krém ale fakt někdo koupil,tak je to buď absolutní debil nebo politik.

Ikona diskutujiciho Michal 2012-10-02 23:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No podľa toho, čo tu odznelo,mám taký dojem, že názov toho krému nie je úplný. K tomu MER, asi chýba DE. Takže MERDE (hovno) :o)))

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek