DMSO: kompletní a přírodní detoxikace organismu

9.5.2021 v Doporučení 37

Dnes bych vám ráda doporučila velice důležitý preparát, který aktuálně beru já i všichni v mém okolí. Je důležité to nastudovat a užívat podle pokynů, speciálně v dnešní době. DMSO totiž dostane z těla škodlivé a cizí látky, které do něj nepatří. Má však širokospektrální využití a má blahodárné účinky na kompletní organismus. Jediná nevýhoda je, že s ním musíte umět správně zacházet, je třeba dopředu pečlivě nastudovat knihu a při vnitřním užívání divně smrdíte… ale to je jen minimální cena za zdraví.DMSO (dimethylsulfoxid) je čirá tekutina, která se získává ze dřeva. Poté, co bylo DMSO roky „střeženo“ odborníky a alternativními lékaři, zažívá nyní návrat jako volně dostupné léčivo. Postupně vešlo ve známost, že je to rychle působící a přitom velice dobře snášený prostředek pro léčení akutních zánětlivých onemocnění a traumat.
Potlačuje záněty, rychle mírní bolesti, způsobuje rychlou absorpci otoků nebo krevních podlitin a podporuje hojení ran. Proto bývá s oblibou často používán při zraněních sportovců, při potížích v ramenou a pažích, revmatických a degenerativních onemocněních (včetně potíží s meziobratlovými ploténkami) a při neuralgii.
Avšak DMSO umí daleko více – to nezjistili jen plastičtí chirurgové, traumatologové, sportovní lékaři nebo veterináři, ale i mnoho lidí, kteří trpěli chronickými potížemi a hledali alternativní způsob léčby. DMSO je velice mnohostranný základní prostředek umožňující jednat samostatně a přitom nezažívat mnohočetné vedlejší účinky standardních terapií školní medicíny. Pro mnoho hledajících však zůstává problémem bezpečné zacházení s touto tekutinou a také to, jak ji správně používat. Stručně řečeno, chyběl konkrétní návod praktického použití DMSO. Proto vznikla tato kniha:

DMSO 
PŘÍRUČKA / NÁVOD K POUŽITÍ
skryté / utajované poznatky o léčení přírodní cestou


Jako dílo orientované na praktické použití DMSO, jež má sloužit nejen těm, kteří se chtějí léčit sami, ale i lékařům a terapeutům.

Kniha o DMSO se dá koupit tady, tady, tady, tady

Co umí DMSO
Následující seznam dosud popsaných farmakologických vlastností není nijak uspořádaný či seřazený podle nějakého pravidla a nenárokuje si právo na úplnost informací. Jak DMSO působí:

 • aktivuje membrány, prochází membránami biologických systémů;
 • potlačuje záněty;
 • potlačuje bolest, působí jako analgetikum;
 • zabraňuje růstu bakterií;
 • odvodňuje, kromě jiného tedy zmenšuje otoky;
 • moduluje (pozitivně formuje) a zesiluje účinek jiných léků;
 • zamezuje chorobné tvorbě vaziva – je antifibroplastický, uvolňuje vazivovou tkáň;
 • podporuje průnik jiných látek, působí jako nosič;
 • potlačuje enzym acetylcholinesterázu způsobující degradaci neurotransmiteru acetylcholinu;
 • uklidňuje a podporuje koncentraci;
 • podporuje imunitu – podporuje vznik obranných buněk;
 • rozšiřuje cévy;
 • blokuje tok kalcia – zlepšuje výkon srdce a zvyšuje obsah srdečních komor;
 • chrání buňky, např. před mrazem, ozářením či mechanickým poškozením;
 • působí jako antioxidant – loví volné radikály;
 • uvolňuje svaly;
 • podporuje funkci buněk a jejich diferenciaci;
 • zmírňuje srážení krve, zmenšuje nakupení trombocytů;
 • upravuje krevní tuky;
 • chrání při potížích s prokrvením, při podchlazení a ozáření;
 • stabilizuje buněčné membrány, např. při ztrátě plazmy;
 • podporuje rychlé hojení ran;
 • vyhlazuje jizvy, podobně aktivní jako kolagenáza = rozkládá kolagen;
 • působí antiskleroticky;
 • prohlubuje sílu nádechu a výdechu;
 • moduluje (pozitivně formuje) cyklus buněk, jejich dělení i apoptózu (buněčnou smrt);
 • ovlivňuje propustnost tkání;
 • nahrazuje v buňce vodu;
 • působí antianemicky, tedy proti chudokrevnosti.

,,Víme, že se to zdá skoro neuvěřitelné, ale všechny vyjmenované vlastnosti mají základ v molekulární struktuře DMSO. Mohu to ze své zkušenosti a ze zkušenosti svých přátel a známých, kterým jsem užívání DMSO v souladu s návody v knize doporučila, potvrdit. Stravuji se samozřejmě podle principů olejovo-bílkovinové stravy paní Dr. Johanny Budwig a sama na sobě vnímám, jak velice je kombinace tohoto způsobu stravování a DMSO tělu i psychice prospěšná. Platí to samozřejmě i pro onkologické pacienty. Tomuto onemocnění v souvislosti s použitím DMSO je v knize věnována celá jedna kapitola. Než začnete DMSO používat, přečtěte si pozorně celou knihu, hlavně návod, jak s DMSO zacházet. Je to velice bezpečná látka (např. kofein, nikotin, sůl, ibuprofen nebo kyselina acetylsalicylová jsou až sto- a vícenásobně nebezpečnější!), ale určitá pravidla je nutno – ostatně jako u všech terapeutických látek – dodržovat.“ (Mgr. Helena Cmurová, překladatelka knihy o DMSO)

Základní info o DMSO: Co to je, co umí, jak používat

Čirá bezbarvá kapalina byla objevena v Německu na konci devatenáctého století a dostala se do povědomí především svou schopností pronikat skrz kůži a další biologické membrány. Stále probíhají výzkumy dané kapaliny, ovšem jedno je jisté, dokáže přenášet malé molekuly kůží, a tím přispívá k léčbě mnoha onemocnění. Používá se například na podporu léčby sklerodermie, což je vzácná porucha způsobující ztvrdnutí pokožky.

Jak se DMSO užívá?
Jestliže si chcete DMSO koupit, měli byste nejdříve vědět, jak se správně používá. Zpravidla se aplikuje přímo na kůži, a pak zmírňuje bolesti a urychluje hojení ran, popálenin, svalového či kosterního zranění. Konstruktivní dopad má mimo jiné na léčbu bolestivých stavů, a to na bolesti hlavy, záněty, osteoartritidu i revmatoidní artritidu. DMSO se používá také jako průmyslové rozpouštědlo pro herbicidy, fungicidy, antibiotika a rostlinné hormony. Seznam blahodárných vlastností je opravdu dlouhý. DMSO na lidský organismus skutečně působí blahodárně. Sírový roztok se chlubí terapeutickými účinky také na migrény, záněty nosu a krku, infekce močového měchýře, zúžení krevních cév, snížený přísun krve a cystitidu.

Nejlepší je ho uchovávat v originální skleněné tmavě hnědé láhvi. Pozor, v žádném případě ne v plastové. DMSO totiž plasty naleptává a tak by se vám do těla dostaly mikroskopické částice plastu.
Co je třeba udělat, když chci začít používat DMSO: Na zápěstí si kápnout 1-2 kapky, vetřete do pokožky a počkejte 24 hodin. Nepocítíte-li bolest v okolí jater, tak je vše v pořádku a můžete začít DMSO užívat. Ve velmi malém množství případů se stává, že dotyčný zjistí slabé bolesti kolem jater. To neznamená, že by nemohl DMSO používat, musí ho však zředit destilovanou vodou na 25% a začít pozvolna. Dát játrům čas na vyplavení toxinů a pozvolna navýšit dávky až na optimální hranici. Pokud používáme DMSO 99.99%, může se stát, že vám pokožka zbledne a je suchá, můžete na ni použít Aloe vera gel, nebo olivový olej.
Při vnitřním použití je nutné dodržovat pitný režim a hlavně ze začátku nepřetěžovat organismus. Doporučuje se pít alespoň 2-3 litry  vody denně.
DMSO  je velmi efektivní a dokáže odstranit i nebezpečné toxiny z těla. Při vnitřním užívání se začíná brát ½ čajové lžičky (kovová nebo keramická) 1x denně.

Tady všude koupíte DMSO:
https://www.vitaminov.cz/klouby–slachy-a-kosti/woldohealth-dmso-dimethylsulfoxid-99-9–100ml/
https://www.profidoplnkystravy.cz/doplnky-stravy/woldohealth-dmso-dimethylsulfoxid-99-9/
https://e-shop.barvyzdravi.cz/DMSO-Dimethylsulfoxid-100ml-sprej-d913.htm
https://www.zapper-club.cz/www-parazitivnas-cz/eshop/0/0/5/138-DMSO-500ml
https://www.grizly.cz/woldohealth-dmso-dimethylsulfoxid-999-100-ml
https://www.obchodiste.cz/produkt/dmso-9999-dimethylsulfoxid/
https://www.foxylife.cz/produkty/kategorie/dmso.htm
https://www.woldoshop.cz/dmso-3x100ml/
https://www.puravia.cz/prirodni-kosmetika/558-dmso-dimethylsulfoxid-999.html

připravila aluska.org 2021, použité zdroje: 1., 2., 3., / toto není komerční sděleníKomentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-05-09 09:39:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to vypadá moc zajímavě, i bych to ráda zkusila – nevidím proč ne – takže děkuji 🌻

Ikona diskutujiciho kiana 2021-05-09 12:16:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to teď nějaký (kratší) čas užívám a je to jako zázrak 💙

od včerejška čekám, až dostanu menstruaci (při které mívám silnější bolesti a/nebo špatnou náladu) – zvýšila jsem trošku dávku, protože jsem včera cítila trošku bolest v podbřišku a zhoršení nálady – a zmizelo to, menstruaci jsem ale zatím nedostala (doteď mi na menstruaci nic moc nepomohlo, takže si nedělám velké naděje, abych pak nebyla zklamaná – toto období ale prověří všechny bylinky, doplňky stravy atd. – i kdyby DMSO na silnější menstruaci nefungovalo, tak mimo menstruaci mi funguje skvěle skoro na všechno, i na stres, takže i tak jsem z něho nadšená)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-09 20:57:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě doporučuji ENERGOTON. Je v něm spousta železa je skvělý na krev. Pro ženy v plodném věku must have: https://www.missiva.cz/produkt/energoton/

Ikona diskutujiciho kiana 2021-05-25 22:04:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za doporučení a až teď jsem se dostala k tomu, abych napsala zkušenost s DMSO při menstruaci. Mimo menstruaci funguje stále skvěle, při menstruaci jsem zvýšila dávku (proti bolesti), takže jsem brala 1 lžičku každých 6 hodin (stejně se většinou v noci budím na záchod takže mi nevadilo to brát v tomhle časovém rozestupu). Nejdřív mi to proti bolesti pomáhalo, ale pak mě místo toho, aby mě bolelo břicho, bolela hlava. A to stále víc. Když jsem zaměřila pozornost na břicho, tak mě začalo bolet, ale když jsem zaměřila pozornost na něco v okolí, tak se během prvních dnů menstruace staly dvě záhadné věci:
1.) praskla sklenice, ve které si běžně vařím čaj, jakmile jsem čaj zalívala horkou vodou – a to jenom proto, že jsem se na tu sklenici dívala a tu bolest hlavy jsem místo do břicha nebo abych jí nechala jakoby v hlavě, přesměrovala ven z těla
2.) když jsem usnula, tak mě hlava tolik nebolela, ale jak jsem v noci vstávala na záchod, tak jsem si na záchodě rozsvítila a hlava mě zase začala bolet díky tomu světlu (když jsem se vrátila do postele, kde bylo zhasnuto, a usnula jsem, tak mě zase přestala téměř bolet). No a když jsem vstala na záchod asi počtvrté, tak jsem zase automaticky na záchodě rozsvítila, jenže jsem si už uvědomila, že mě díky tomu zase začne bolet ta hlava – a nějak díky tomu, že jsem nechtěla mít rozsvíceno/bolest hlavy, praskla žárovka, ale tak, že to docela silně bouchlo a vyhodilo to pojistky v celém bytě. Nešly nahodit (v bytě máme ty čudlíky) a muselo se to řešit přes nějaký centrální jistič na chodbě.
Pak už jsem dávku snížila a tyto věci se přestaly dít a začalo mě bolet břicho (asi o trochu slaběji než normálně, ale nebylo to ještě dobré, i když mi intuice řekla, že další měsíce s DMSO to bude stále lepší, tak uvidím..). Mimo menstruaci můžu užívat DMSO jak chci a nic takového se neděje. Myslím si, že to nebyla náhoda, protože ten den, co se vyhodily pojistky, jsem pak 1x na záchodě (s novou vyměněnou žárovkou) a 1x v obýváku (s žárovkou která je v lustru na stropě) dokázala silně zablikat tak, že by praskla kdybych chtěla (bylo to v tu chvíli, kdy jsem přemýšlela o tom, že jsem uměla vyhodit pojistky a umím i teď ovlivnit žárovku a zaměřila jsem se na to, tak začala blikat).

Takže účinky to mělo opravdu nečekané (tohle jsem fakt nečekala, že se bude dít).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-25 22:35:02
Ikona diskutujiciho
sipka

zdá se mi to moc, beru jednu malou jednou denně

Ikona diskutujiciho kiana 2021-05-26 00:14:38
Ikona diskutujiciho
sipka

no já normálně užívám 1-2 (většinou 1,5) čajové lžičky denně do cca 300ml vody

tamto byla 2-4x vyšší dávka, ale jinak by mě to břicho bolelo (vždycky mě po cca těch 5-6h začínalo bolet a když jsem si dala čajovou lžičku DMSO, tak to pomohlo – ta hlava mohla bolet i z detoxikace, to je fakt)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-26 08:46:13
Ikona diskutujiciho
sipka

tady: https://www.uspesna-lecba.cz/co-se-vas-tyka/znovuobjeveni-prirodni-a-levne-lecby-rakoviny-na-niz-se-zapomina-nebo-je-ignorovana/
je napsané, že bolest hlavy je vedlejší účinek dmso, patrně při silné detoxikaci

Ikona diskutujiciho hanka 2021-05-26 14:53:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, potvrzuju, mně po několika dnech užívání hlava bolela, pak to odeznělo.

Ikona diskutujiciho Fillandros 2021-05-09 23:52:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To vypadá šikovně. Dá se s tímto ochránit před mRNA, spider-proteiny atd.? Četl jsem, že očkované ovce můžou nakazit neočkované lidi spider-proteiny. Dokázalo by to zachránit očkovaného, anebo alespoň ochránit neočkovaného? Díky Aluško za info! Fil.

Ikona diskutujiciho izairi 2021-05-26 13:48:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Fillandros:
Kdybys četl tadesco a to konkrétně poslední bleskovku od carstena,tak bys to věděl,a nemusel by ses ptát alušky.

Ikona diskutujiciho Hanča 2021-06-06 00:42:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,pracuji jako kosmetička a očkovaných osob mám mnohem více než neočkovanych.Pokud by přenos z očko .byl pravda ,tak nevím ,ale neočkovani mě neuživí,ale samozřejmě zdraví má přednost .Horší je ,že jsme o přenosu nic nevěděli a zdravotníci už mají očkováni dlouho a nejméně dva lidé u mne byli hned v den očkováni .Vždy jsem z těch lidí unavená a jakoby lehce ne mě něco lezlo,ale horší je že na nohách mám červené fleky a zatím nezmizí.Mám trochu strach začít brát DMSO i když ho mám koupené .Nevíte prosím při váze 55kg kolik a jak často to brát .Děkuji za radu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-06-06 08:43:16
Ikona diskutujiciho
sipka

po napíchání to z nich začíná lézt až po dvou týdnech, první den jsou ještě neškodní, protože to v nich nestihlo zmutovat
přesný návod s dávkováním najdete taky, je potřeba si napsat o heslo k souboru: https://tadesco.org/bleskovka-carstena-na-kterou-vsichni-netrpelive-cekate/
začněte hned, červené fleky nejsou žádná sranda

Ikona diskutujiciho hanka 2021-05-10 08:28:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

DMSO užívám a zatím nesmrdím, nepřijde mi to nijak hrozné. Jako rumové pralinky 🙂 Jako první jsem pocítila uklidňující efekt. Kéž by to dokázalo i odstranit následky stresu v organismu, to by byl pro mě potom opravdu všelék. Akorát nevím, zda se může užívat dlouhodobě? Nikde jsem nenašla data o tom, jestli se mají dělat kúry, nebo to lze brát trvale.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-10 09:58:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemám přečtenou ještě tu knížku a údajně se ta data někdy rozcházejí, ale paní v přednášce říká, že se to může dlouhodobě brát… a preventivně prý stačí 1x týdně (by mělo být napsáno v knize) pokud nemáš akutní problém nebo ,,rizikový kontakt“.
Škoda že nemají audio verzi, mohla jsem makat a u toho ,,číst“ naráz, jinak to bude proces ještě na dlouho než to nastuduju.

Stresem jsou zatěžována játra, mnoho lidí se po jaterní detoxikaci (vylučování kamenů) uklidní. Někomu zase pomůže brát b komplex, třezalku, tryptofan… záleží co komu chybí a kde to má.

Ikona diskutujiciho hanka 2021-05-13 07:32:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Pravda, béčko mi dělá taky dobře. To mám z nervů.
Děkuju 🙂

Ikona diskutujiciho Hanča 2021-06-06 10:05:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Tadesco čtu už nějakou dobu a ráda,ale přihlášení se nezdařilo a nechce mě to pustit.Podle knihy si nadavkuji DMSO a uvidím ,pořad doufám že ten přenos je blbost a jen má udělat chaos ve společnosti .Více bych věřila,ze to má na svědomí chemtrails a stres.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-06-06 10:07:44
Ikona diskutujiciho
sipka

musíte si napsat na oficiální mail o heslo a oni vám ho pošlou

Ikona diskutujiciho izairi 2021-06-06 13:10:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Hanča:
Nemůžeš se přihlásit do komentářů na tadesco? Jestli jo,tak to zkus ještě jednou,nic to není. O to heslo si určitě napiš,ale musíš psát jen z protonmail,tutanota nebo jiného zašifrovaného emailu. Ne ze seznamu a podobných monitorovaných s*aček. Až Ti heslo přijde,tak si nainstaluj (pokud nemáš) brave. Můžeš i něco jiného,ale u brave prostě klikneš na nainstalovat,a za 2 minuty to je. Google ani duckduckgoo tě do toho návodu nepustí a to ani s heslem. Ať se Ti to podaří :).
Ps: o heslo piš terezce nebo carstenovi,emaily jsou v kontaktech. Jo a místo toho (at) se píše @. Promiň,že Ti to píšu,ale někteří s tím měli potíže,a psali do komentářů,že jim to píše,že adresy neexistují. No s at jistě ne

Ikona diskutujiciho 🙂 2021-05-10 18:48:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To se užívá vnitřně?

Ikona diskutujiciho izairi 2021-05-18 08:50:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško prosímtě kde jsi koupila DMSO. Já našla waldoshop.cz,mají tam i další zajímavé věci a DMSO je v lékárenské kvalitě,ale 100 ml stojí 449kč.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-18 08:51:51
Ikona diskutujiciho
sipka

pod článkem je cca 15 odkazů na eshopy. najdeš tam i litrovku ve skle

Ikona diskutujiciho izairi 2021-05-18 09:49:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško děkuju,no já jsem ale pěkně slepá. Našla jsem 100ml za 150kč a musí se koupit nejmíň 5kusů. Snad se dá věřit tomu,že je to v kvalitě 99,99 když je to oproti jiným tak laciné,co myslíš,?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-18 10:03:59
Ikona diskutujiciho
sipka

tak si vem litrovku ve skle, to je jistota

Ikona diskutujiciho Petra N. 2021-05-18 20:57:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Není to až takový zázrak jak paní na videu uvádí. DMSO používám s přestávkami už cca 11 let a například DNU mi to rozhodně nevyléčilo a klouby bolí krutě nadále. Obyčejná infrasauna na klouby, šlachy lepší. Toto mi přijde jako propagace „kupte si knihu, kupte si knihu, kupte si knihu“. Mám vystudovanou biochemii a molekulární biologii, a mým koníčkem je fytoterapie, vyzkoušela jsem na sobě už ledacos. DMSO je zajímavá látka, ale zase až taková bomba to vážně není. A že se do toho dají louhovat byliny, … no ano dají sice, ale také je zapotřebí si uvědomit, že po celá staletí se bylinné přípravky připravovaly určitým (odzkoušeným!) způsobem. To že se vylouhuje jenom něco, podle toho jaké použiju rozpouštědlo (voda, líh, olej) má své důvody a pokud dostanu z těch bylin fakt lautr všechno co tam je, tak to může zamýšlený účinek rušit. A ne že může, ale bude ho to rušit. Lopuch se dělá v líhu, třezalka v oleji, len a kostival se dlouho máčejí. DMSO roztoky je zapotřebí nejprve řádně otestovat. Chce to trochu přemýšlet než se slepě vrhnu na nějakou „hurá módní akci“ a začnu se koupat v DMSO a pít to po hektolitrech.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-18 21:04:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Když s tím pracuješ, tak víš, že je potřeba s tím umět zacházet a nedá se to hodit do jednoho článku – zodpovědné je tedy doporučit čtenářům knihu. To není žádná propagace, to je rozum.
A návod o této látce tu je z jiného důvodu, který ale nebudu vysvětlovat. Kdo to ví, ten prostě ví.

Ikona diskutujiciho Petra N. 2021-05-19 09:07:13
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím „kupte si knihu“ mám konkrétně namysli paní propagátorku na videích, Tam bylo jenom pořád “ v knize je“, „přečtěte si“. Paní se pouští do překládání věcí, kterým moc nerozumí, aniž by měla chemické vzdělání. Tak snad knihu překladem nezprasila, kupovat ji nebudu, na mně je až moc drahá abych si v ní přečetla co už vím. Doufám, že si následně nějaký variot prostřednictvím DMSO nepoleptá jícen nebo střeva, protože pak bude zakázaný stejně jako dnes MSM. (Vždyť dneska nekoupíme volně už ani obyčejný borax! EU zakázala). DMSO mám nastudováno ze zahraničních publikací ještě v dobách, kdy se v ČR ani nedalo na e-shopech sehnat. Pravda je, že pořádné klinické studie s touhle látkou těžko kdo zaplatí, když by pak z toho neměl dále finanční profit. Dalším faktem je, že ve chvíli kdy se DMSO chytli marketingoví specialisté, tak šla cena velice prudce nahoru (škoda). Na klouby jsem zkoušela ledasco, zatím nejlepší kombinace je hlídat si pH moči (čili mít na sobě ověřeno které potraviny a nápoje s tím co dělají), držet se v teple (infrazářiče Vitae) a co je veliká bomba a musím všem doporučit, tak pomazánka paní Budwigové. Ta je účinnější (a dostupnější) než litr DMSO. Hovořím stále o kloubech (jsem ledvinář, čekatel na dialýzu). Možná k jiným účelům, třeba na dopravu účinných látek do těla, to dobré bude, ale mě zajímaly právě konkrétně ty klouby. A byla jsem zklamaná. Například kosmetiku si posledních 17 let vyrábím výhradně sama, a do ní se DMSO podle mých zkušeností také moc nehodí. Mám ještě v lékárničce zbyteček cca 420 ml DMSO, nevyužitý. Není mi už 20, ani 30 a dokonce ani 40 a pomalu se blížím k padesátce, vím už co mé pleti svědčí, pracuji běžně s kostivalem (který mimochodem je lepší než aloe, akorát je zdiskreditovaný Evropskou unií kvůli mírnému obsahu pyrolizidinových alkaloidů, asi proto že roste tady a mohli bychom si ho zadara nasbírat), pracuji s bršlicí, svízelem, všechno si sbírám a suším sama. Do kosmetiky DMSO nedávám, protože je na tyto účely příliš silný, ba ďábelský. Kosmetika musí být jemná. Nejlepšími prostředky vůbec, na které DMSO nemá ani zaleka.. jsou Slunce, voda, vzduch a hýbat se.

Ikona diskutujiciho izairi 2021-05-26 20:15:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Petra N.
Víš z jakého důvodu je tu článek o této látce,jak se v komentáři zmínila aluška? Očividně to nevíš,protože kdyby jo,tak sis odpustila ten trapně zbytečný komentář o tom,že zas takový zázrak DMSO není. Je mi líto,ale vážně nevíš nic.

Ikona diskutujiciho gabi28 2021-05-23 07:25:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá aluško, prosím tě, je látka vhodná i pro těhotné ženy? Jsem v prvním trimestru.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-23 09:22:45
Ikona diskutujiciho
sipka

nevím.. tady prý píšou že jo, ale nemám to dočtené: https://www.uspesna-lecba.cz/co-se-vas-tyka/znovuobjeveni-prirodni-a-levne-lecby-rakoviny-na-niz-se-zapomina-nebo-je-ignorovana/

Ikona diskutujiciho gabi28 2021-05-23 09:52:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za odpověď i za odkaz. Přeji ti krásný den a život

Ikona diskutujiciho izairi 2021-05-26 20:05:01
Ikona diskutujiciho
sipka

gabi28:
Proč se ptáš alušky,když ses na tadesco ptala jestli ten návod smí užívat těhotné ženy a octomaník Ti napsal že ne,protože jedna z ingredigencí by mohla vyvolat potrat? Stejně ses ptala na ingredienci č.1 a octomaník Ti zase napsal,že četl,že těhotné ženy jí užívat nesmí. Tak se teď ptáš znovu alušky proč jako,to si myslíš,že mávne kouzelnou hůlkou a najednou to pro tebe bude bezpečné?

Ikona diskutujiciho Melisa 2021-05-28 14:49:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no proc se asi pta…? protoze by to rada uzivala, ale odpoved od octomanika se ji nelibila tak spasne ceka, ze ji nekdo rekne, ze ano. to je cele. mrk ! a je dobre, ze tu mame nekoho, kdo to ma tak zmakle, kde kdo co pise. Az nebudu neco vedet, tak vim, na koho se obratit. mysleno v dobrem. mrrrk !
Je fakt, ze to beru teprve druhy den ráno a ta bolest hlavy souhlasi. Od rana boli jak hrom a cca. od 14h se mi vzdy udela lepe.

Ikona diskutujiciho izairi 2021-05-31 22:37:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Melisa:
Dík ;),to je tím,že ráda čtu komentáře od octomaníka,zvlášť ty jeho bylinkářské rady,tak mi neušla ani odpověď pro gabi28.

Ikona diskutujiciho Jaroslava 2021-05-31 08:30:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný den, ve svých 60 letech jsem si nashromáždila samozřejmě nějaké choroby, RA, bolesti a zatuhlost kloubů, nevím kdy a jak přechozenou boreliózu a další příjemné zážitky. Lékaři u nás vymírají či je dementní odváží rovnou z ordinace, takže nemám revmatologa a s těžkou, přetěžkou protekcí jsem si sehnala nejblbější lékařku, jakou jsem za svůj pestrý život viděla… Při soustrastném pokyvování hlavou jsem za půlhodiny vyslechla všechny její choroby, bolesti a nesnáze. Z pokyvování mne rozbolela krční páteř, o které dosud nevím, měla jsem těžkou depresi a s chutí bych jí poradila osvědčené bylinky, což jsem podědila po babičce dnes je auau….ÉÚ zakázala. Babička z chemie používala na průjem malou stamprličku rumu, na bolest žaludku na kostku cukru trochu Alpy francovky a na vše ostatní Acylpyrin. Toť vše, ostatní si zrobila z těch, podle EU, jedovatých bylinek a bohužel zemřela zdravá bez bolestí v 90 letech, děda také…. Ještě vlastně Plumbin -Octan na naraženiny, pokud neměla lektvar z Kostivalu. Ten hledám, a nadávám, že jsem měla všechny starosti, jen o toto ne a to jsem ještě hodně pochytila a mám knihovnu o léčivkách i recepty. A vyrábím!!! EU mi může ve slušném případě vlézt na hřbet, ale jen když to povolím, já do té pochybné organizace nechtěla a tak mám křivé okurky, zato dobré a hnojené jen přírodně, nepostřikuji. Vajíčka a jablka a pod. domácí. Umělá hmota mi nejede, pose.u se z politiky, z vajec nechci.
A to jsem se rozkecala, tak to čtěte ob větu :-)))))))))))) Zajímavý je fakt, že jsem původně chtěla přes veškerá varování inkriminovanou DMSO v láhvi zkusit, leč jeden odkaz nefunguje a druhá je tak přitažlivý, že jen čtu varování jsem otrávená i bez požití, jen z četby. Kdyby tam kápli kyselinu sírovou, rulík zlomocný, a další léčivky, půlitrová láhev by stála ne méně než 5.000 Kč ne-li Eur, byla by to zázračná kombinace, která vám pomůže od všechno, včetně peněz. A to dobrovzdání a doporučení by nás duševně přivedlo do extáze…. Tak a co si tedy mám objednat, na zkoušku se mi za 3.000 Kč napoprvé nechce. A kuš, potřebuju i mozek napravit, kouknu pořádně a jdu odvážně nakupovat! Lovu zdar a zdraví zvlášť. Chemii co do těla nepatří ať dlabou ti, co z toho mají zisk a na životě a zdraví jim nesejde, ty peníze si užijí v „nebi“. Ámen.

Ikona diskutujiciho izairi 2021-05-31 22:31:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaroslava:
Jestli jsi ještě neobjednala,tak zkus na amazon.de. Fakt dobré ceny,a výborná kvalita :).

Ikona diskutujiciho Irena 2021-10-19 19:33:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosim, muzu si masirovat bolavy loket a karpaly neredenym DMSO?
Dekuji

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-10-19 20:19:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžeš, ale bude tě to pálit jako svi**. Prosimtě nařeď si to do vody 🙂 udělej 7:3, 7 dílů je DMSO a 3 díly vody. Kdyby to bylo moc silné, tak si doleješ vodu.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek