Doktorka Michael a její systém EES na principu skalárního pole. Je to předchůdce očekávaných MedBeds?

10.6.2022 v E-shop Alue.cz 30

Co jsou vlastně skalární pole, jak vznikají a co dokážou? V dnešním článku si představíme unikátní vynález doktorky Sandry Rose Michael, která pomáhá pacientům technologií skalárního pole. Může to znít jako velká novinka, ale paní doktorka první přístroj sestavila už v roce 1996, od té doby ho vylepšila a má s ním velký a dlouholetý úspěch.
V České republice jste se mohli se skalárními vlnami seznámit prostřednictvím Energetických krystalů, které jsou na trhu od roku 2015 a nově v podobě Skalárních svící, které jsou k dispozici v eshopu Alue.cz, ale je hodně velký rozdíl mezi těmito výrobky a vynálezem EES. Zatímco nám známé výrobky vznikají přes ozáření skalárním polem, kdy poté získávají jiné vlastnosti, paní doktorka Michael dovedla celou záležitost na úplně jinou úroveň.Sestrojila výkonné zařízení, které emituje silné skalární pole, kterému vystavuje osobu přímo a jak říká, dokáže to doslova zázraky za několik hodin sezení. To u nás zatím nemáme, ani v Evropě zatím její EES zařízení není, ale doba se mění. Možná je jen otázka času, než se někomu podaří její přístroj dostat sem. Jsem si jistá, že by na něj stála nekonečná několikakilometrová fronta.

Lidem jsou známy i další technologie spojující vědu s duchovnem. Kromě skalárních technologií sem jistě patří i cloudbustery, orgonity, ghostbustery a mnoho jiných zařízení, která zde raději ani nebudu jmenovat. Kdo se však o tématiku zajímá, ví, že možnosti jsou dost široké. A neustále vznikají nové a nové vynálezy. Není jim však dáván prostor. S doktorkou S. R. Michael je to ale jinak, protože má speciální ochranu díky spolupráci s vlivnými osobami.

Následující text je volný překlad videa, které zachycuje rozhovor youtubera Jasona Shurky s paní dr. Michael. Nepřekládala jsem vše doslovně, ale dozvíte se vše podstatné. I pokud nerozumíte angličtině, na video se podívejte, přístroj je na záznamu vidět. Nejsou to přímo MedBeds, ale tento přístroj s názvem EES má hodně podobné vlastnosti a mohl by tak představovat jejich primitivního předchůdce. Paní doktora Michael o MedBeds v závěru rozhovoru mluví a poodhaluje, co má s nimi společného.

Jason vypráví: Už nějakou dobu jsem se zajímal o technologii MedBed. Můžu vás ujistit, že tato technologie skutečně existuje a je v dobrých rukách. Nedávno jsme zjistili, že má moje teta cystický myom v děloze. Hledání řešení problému nás přivedlo k mimořádné technologii, se kterou pracuje doktorka Sandra Rose Michael. Moje teta se díky ní vyléčila za pouhé čtyři hodiny léčení, kdy jí zmizela cysta i veškeré bolesti.
První jsem si myslel, že je to souhra okolností, ale zjistil jsem, že podobných zázračných zkušeností je mnoho. Dr. Michael mi řekla, že se k technologii EES (Energy Enhancement System) dostala v roce 2011 přes dobrého přítele jménem Humphrey Angeles.

Následuje rozhovor s doktorkou Sandrou Rose Michael, vynálezkyní technologie EES. Letěl jsem za ní do Las Vegas. Můj záměr je zvýšit povědomí veřejnosti o našich možnostech a zlepšit dostupnost technologie pro celý svět, abychom z ní mohli mít užitek všichni. Nemám žádný finanční užitek z této spolupráce, dělám to z důvodu osvěty.

Na otázku, jak celá věc začala a aby se paní doktorka představila, S. R. Michael vysvětluje: Moji rodiče se potkali v odvětví inženýrské fyziky. Můj táta byl letecký elektrotechnický mechanický konstrukční inženýr a maminka byla atomová fyzička. Koncipovali dohodu o umístění Teslovy  elektrárny u Niagarských vodopádů. Když mě maminka čekala, tak v laboratoři štěpila jádro a vynalézala bombu. Takže to byl můj základ. V dětství byly mé oblíbené hračky geigerovy čítače (Geigerův–Müllerův počítač je detektor ionizačního záření) a gyroskopy. Také jsme léčili zvířata na naší farmě. Moji rodiče byli oba geniální a já jsem vyrostla s podporou Mensy (Mensa je mezinárodní nezisková organizace založená v roce 1946 v Oxfordu. Sdružuje lidi s IQ horní 2% populace).
Pokládala jsem si otázku, jak zprostředkovat léčbu všem bytostem na tomto světě. Zvířatům i lidem. Studovala jsem proto chiropraxi, reflexologii, výživu, ajurvédu, akupresuru, to bylo v roce 1971. Také jsem studovala radioniku a technologii rife.
V roce 1978 jsem vybudovala svou první skalární léčivou světelnou komoru. Stálo mě to spoustu experimentů, výzkumů, zapojila jsem do toho materiály od NASA, výzkum fotonů, důležitost biofotonické energie, stojatých polymerních vln ve skaláru. Zažili jsme s tím úplné zázraky v roce 1978.

Síla, která vytvořila tělo, může tělo vyléčit. Takže to není „moje technologie“, je to síla, která tvoří naše tělo. Když má tělo správnou informaci a správnou energii, vyléčí se samo. Tělo chce pracovat perfektně. Takže je to vlastně pouze hyper léčivé energetické prostředí, co jsme vytvořili. Něco jako když si dáte nabít mobil na nabíječku, my tady nabíjíme každou buňku těla za pomoci bezdrátového přenosu energie. Vytváříme silné informační pole kombinované s fotony, protože naše DNA je biofotonická.

Takže my tady nic neléčíme, místo toho vytváříme ideální prostředí, kde se tělo opraví samo. Tělo má vlastní vědomí, stejně tak i DNA. Máme i buněčnou paměť. Protože máme biofotonickou DNA, jsme bytosti světla. Primární funkcí DNA je ukládání fotonů.

Řešila jsem otázku, jak přinést světu léčbu, kvantový skok vědomí a jak urychlit evoluci tohoto světa do stavu Nové země (Zlatý věk). Už v roce 1992 jsem byla velice uznávaná léčitelka, lidé za mnou létali z celého světa. To, co dělám, je duchovní věda. Spojuji biofyziku a duchovno dohromady a takto jsem vytvořila tuto technologii.

Na to Jason říká: Jsem velmi rád, že jste celou tématiku stočila na spiritualitu, protože hlavní problém naší současné vědy je, že se orientuje pouze na to fyzické. Lidé díky tomu zapomínají, že duchovní svět a nehmatatelné jsou kořenem všeho. Zřejmě proto jste byla schopná tuto technologii sestrojit.
Zeptám se tedy na přístroj s obrazovkami, který tu máte. Některé obrazy se pohybují rychleji než jiné. Můžete vysvětlit, jak to funguje?

Paní doktorka Sandra Rose Michael odpovídá: Můžete to chápat jako polychromatickou terapii. Ultimátní terapii světlem. Jak generujeme tuto energii biofotonů? Vzniká průnikem fázové konjugace polí, fázově konjugovaných vlnových párů, kde dochází ke srážce těchto polí, což vytváří implozi. Tím se uvolní náboj, takže se vytvoří torzní pole, neboli skalární vír. Toto kombinujeme se světlem a to je způsob, jakým komunikujeme s tělem. Vše je v tomto torzním poli, v tomto skalárním víru, což je známo jako tajemství života. Takže je to kombinace světla a silného informačního pole.
Součástí informačního pole je také fibonacciho posloupnost, zlatý řez, protože na tomto principu je postaveno celé naše tělo. Záměrem je aktivovat kmenové buňky v těle, aby se mobilizovaly a začaly obnovovat, replikovat. Je to koncipováno tak, aby to komunikovalo s vaší DNA. Když se na ty obrazovky podíváte, obsahují data pro 12 řetězců DNA. Tyto informace oslovují DNA a aktivují její schopnosti.

Kdybyste ty obrazy dali na černý podklad, zjistíte, že to vypadá jako obrázky z výzkumu DNA. Ale já jsem vytvořila tento program ještě předtím, než jsem vůbec měla možnost obrazy z takového výzkumu vidět.
Jsme velice šťastní, protože jsme mohli tímto vyléčit mnoho druhů onemocnění. Dá se s tím léčit všechno. Měli jsme tu pána z hospicu, těžce popáleného, paralyzovaného, inkontinentního, neovládal střeva. Řekla jsem dovezte mi ho. Vypadal na počátku jako mrtvý člověk. Vozili mi ho sem na 4 hodiny denně. Po deseti dnech už stál, smál se a vypadal zdravě (ve videu je vidět vyléčený pán v čase 17:39). Tehdy mu bylo 77 let, myslím že zemřel, když mu bylo 82.

Měla jsem tu lékaře po dvou infarktech. Po třech týdnech od incidentu se dostavil na léčbu. Trvalo mu 45 minut dojít od dveří k přístroji, tak zle na tom byl.  Měl hůlku a pomáhali mu ještě dva lidé. Nemohl vůbec stát. Po dvou hodinách léčby odešel po vlastních nohách a nepotřeboval ani pomoc.
Zažili jsme tady doslova divoké zázraky. Máme rádi zázraky. Touto technologií se prostě připojíte na nekonečný zdroj vesmírné energie a tato síla světla vás léčí.

Jason se ptá: Na tuto věc se asi hodně lidí bude ptát, tak se zeptám. Pokud přístroj funguje jak říkáte a může vyléčit cokoli, jak je možné, že váš přístroj ještě nezničili? Vím, že je to těžká otázka.

Paní doktorka odpovídá: Jsem velmi dobře chráněná, ale pokusů bylo mnoho. Mám velmi dobrou ochranu z toho důvodu, že je mnoho entit, které také mají tuto technologii, například Special forces (Elitní vojenské týmy spadající pod ozbrojené síly, tedy armádu, námořnictvo, námořní pěchotu a letectvo, nebo policii a jiné bezpečnostní sbory. Jejich příslušníci jsou cvičeni ve vedení speciálních operací.), admirálové, generálové. Přístroj si zakoupila také elitní rodina v Abu Dhabi. Umožnila jsem pořízení tohoto zařízení pro privátní účely, takže 90% systémů je nyní v domácnostech. Mám dobrého přítele, který se mnou vše studoval a ukázalo se, že je součástí rodiny Rotschildů. Jedno z prvních zařízení šlo právě k němu.

Jason: Takže můžete potvrdit, že jsou na světě elity, které používají vaši technologii.

Paní doktorka: Ano. Oni se také chtějí vyléčit ze svých traumat. První plně funkční systém byl nainstalován v Golden Coloradu v roce 1996. Je za tím dlouhá historie. Protože srážíme fotony a vytváříme fotonovou fúzi, jde o událost typu studené fúze.

Jason: Mluvila jste o zkušenostech s NASA a defcomp. Můžete o tom říct více?

Paní doktorka: Ano, myslím že o tom můžu mluvit. Když jsem konečně dokončila zařízení, měla jsem nad sebou spoustu lodí a černých helikoptér, protože to bylo poblíž Norad (Severoamerické velitelství protivzdušné obrany North American Aerospace Defense Command). Poslali sem někoho z NASA aby zjistil co tady děláme, doslova nás tehdy obklopilo 300 lidí v hazmat oblecích (protichemický oblek). Protože detekovali něco, co vyhodnotili jako potenciální nukleární výzkum. Ani jsem nevěděla, že jich bylo tolik, zahlédla jsem jenom některé.
Přikázali mi, abych přístroj vypnula tady v Houstonu a poté jsem okamžitě dostala pozvánku do NASA, protože studovali vliv technologie na DNA. A já jsem svůj přístroj sestrojila vyloženě za účelem přímé komunikace s DNA. Zjistili, že můj přístroj opravuje také veškerá poškození v DNA. Přístroj vrací DNA zpět do jejího správného nastavení. Zpomaluje to také stárnutí a zkracování telomer. Je to výborné i na vlasy a jejich rychlý růst.

Protože srážíme fotony na principu studené fúze, vzniká tím také vodní bifurkace, což má efekt, jako byste byli na kyslíkové terapii. Je to uvolnění aktivního kyslíku a všechny vaše buňky jsou perfektně okysličené.  To je moc důležité. Naši fyzikové pracují se šesti molekulami aktivního kyslíku a aktivního vodíku. Aktivní vodík má schopnost opravovat kovalentní vodíkové vazby ve vaší DNA. Vrací tak vaši DNA do ideálního stavu.
Například radiace poškozuje naši DNA tím, že poškozuje její vazby. Tímto přístrojem to můžeme napravit. Je to technologie nulového bodu, která anuluje následky všech škodlivých a destruktivních polí.

Před třiceti lety jsme dělali moc zajímavý výzkum. Hodně jsme se zabývali mozkem. Tehdy jsem zkoumala synchronizaci levé a pravé mozkové hemisféry. To je pro léčbu moc důležité, protože dominance jedné poloviny mozku vytváří nerovnováhu a organismus to musí pořád nějak kompensovat, aby to vybalancoval. Naším cílem by měla být perfektní rovnováha, aby mužská i ženská část byla perfektně vyvážená. Dokonalá rovnováha způsobí, že jste schopni komplexního myšlení, myslím geniality, aktivují a otevřou se vaše neurotransmitery, je to trochu jako být zdrogovaný, ale není to od drog, protože stav silného okysličení mozku je přirozeně opojné antidepresivum. Na základě toho je možné se dostat do hlubšího stavu meditace, než trénovaný tibetský mnich, už za 7 minut. Protože doslova dýcháte světlo. Spolupracovali jsme se spoustou doktorů a vědců.

Jason se ptá: Takže díky spolupráci s elitami máte vysoký stupeň ochrany, ale jak zajistíme ochranu této technologie v době, kdy tu nebudete?

paní doktorka odpovídá: Je to jako nabalující se sněhová koule. Velké probuzení lidstva nebude a ani nemůže být zastaveno. Bylo mi to slíbeno. A byly mi slíbeny další věci do budoucnosti. Jsem tu, abych učila o fyzické nesmrtelnosti.
Hodně lidí se mě ptá, jaký to má dosah, chtěla bych říct, že toto zařízení vydává skalární pole až do vzdálenosti 2,2 míle. Můžeme tím vytvářet doslova zdravá společenství. Skalární vlny projdou zdmi, ale fotony ne, to jsou světelné částice. Jak už jsem řekla, DNA ukládá fotony a uvnitř jádra každé naší buňky je hvězdné světlo. Vstupuje do nás tudy nekonečný proud energie, která se propojuje s dvojitou šroubovicí naší DNA. Toto světlo vše napravuje a je to světlo z Vesmíru. Jsme hvězdný prach. Je to fyzikálně spirituální technologie, která propojuje dva světy.

Čelíme mnoha velkým problémům, všichni jsme dostali velkou dávku radiace z Fukušimy a pak přišlo 5G. Je potřeba, aby se toto zařízení dostalo všude. Máme spoustu super center po světě, protože je toho hodně k léčení. Hodně zařízení jsme dali armádě, ale spousta jich je v domácnostech. Je možné léčit jedním přístrojem i 100 lidí současně, občas to tak děláme. My ani nic neinzerujeme a neslibujeme, tělo se napravuje úplně samo.
Zajímavé je sledovat náboj buněk. Vezměme si třeba rakovinu. Zdravý člověk má náboj 70 až 90 milivoltů. Rakovina nemůže přežít u lidí kteří mají náboj pod 20. Umíme za jedno sezení zvýšit buněčný náboj pacienta z 21 na 80.

Jason se ptá: Co chcete vzkázat lidem, kteří chtějí vystoupit z řady a vytvořit léčebné centrum kde by se technologie zprostředkovala k lidem?

paní doktorka Michael odpovídá: Přístroj musí neustále jet. 24/7. A jediné co byste dělali, je přivádět k němu lidi. Můžou chodit i skupiny. Léčení probíhá v delta a theta vlnovém stavu mozku. To je doba kdy regenerujeme. Takže je potřeba mít zavřené oči a spát u toho, nebo meditovat. Tehdy se dobijeme zevnitř ven, jako na nabíječce.
Nejlepší jsou jednotky s 24 panely, ale máme i osmipanelové a ty jsou desetkrát lepší než čtyřpanelové. Panely generují fotonové proudy. Posíláme tato zařízení do celého světa.

Chceme vytvořit Nový svět, novou Zemi, podle proroctví. Všechno, co se vykládá o MedBeds, to my děláme. Byla jsem také požádána, abych sestrojila rekalibrační jednotky pro cestování na jiné planety. Že by to bylo součástí zařízení vesmírných lodí. Náš přístroj dokáže vracet DNA do ideálního stavu, takže by při teleportaci osoby mohl člověka sestavit zpět do původního stavu po jeho přesunu na jinou planetu. Byla by to rekalibrační jednotka, která vrátí člověka do původního stavu podle předlohy v matrixu.

Jason se ptá: Na tom teď pracujete?

paní doktorka Michael: Ano. Když mě o to žádali, ptala jsem se překvapeně, jestli jsou si jistí, že chtějí takovou věc od blondýny.

Jason se ptá: Jak vás může člověk podpořit při vaší práci?

paní doktorka Michael: Rozšiřovat povědomí je velmi důležité. Musíme se spojit a pracovat společně. Musíme být v lásce a sdílet ji. Musíme spojit naše jednotlivá pole, stát se komunitami a sdílet. Čím víc mluvíme pravdu a vystupujeme z řady, tím víc od nás lidé odstupují a bojí se. Ale sdílet pravdu a znalosti je moc důležité. Sdílejte a sdílejte vše co víte s lidmi, kteří jsou schopni slyšet a vidět.

Jason dodává: Je na vás, abyste vzali osud do vlastních rukou. Pokud nehodláte přímo otevírat svoje centrum, alespoň zprávu nasdílejte, ať lidé okolo vás vědí, co se chystá. A jestli se ptáte, co přijde poté? Je na vás, abyste rozhodli co bude dál. Záměr tohoto rozhovoru je šířit znalosti o technologii na principu MedBed. Děkuji vám paní doktorko za vaši obětavou práci a že jste měla odvahu vystoupit na veřejnost.

konec rozhovoru

Pokud máte zájem dozvědět se více o systému EES, podívejte se na web www.eesystem.com.
Na této stránce: https://www.eesystem.com/global-ee-systems/ je dokonce seznam center, která jsou aktuálně v provozu. Jsou hlavně v USA a 2 v Austrálii. V Evropě zatím nikdo není. Na této stránce: https://www.eesystem.com/eesystem/ je uvedena cena za přístroj EES, který startuje na ceně 28 000 dolarů, což je zhruba 645 000 kč i s dodatečnými informacemi o dodání a instalaci.

překlad © Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022 / podle Zdroje

 Tento článek není návrhem léčby a nenahrazuje péči lékaře. Pokud máte zdravotní potíže, obraťte se na svého ošetřujícícho lékaře.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Leda 2022-06-10 08:21:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle v textu mi připadá zvláštní:
„Zdravý člověk má náboj 70 až 90 milivoltů. Rakovina nemůže přežít u lidí kteří mají náboj pod 20. Umíme za jedno sezení zvýšit buněčný náboj pacienta z 21 na 80“

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-10 09:36:03
Ikona diskutujiciho
sipka

V knize anděl strážný to mám stejně, data sedí. Rakovina nemůže žít ve zcela mrtvé buňce. Slabá buňka je nemocná, s vysokým nábojem je zdravá.

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-06-10 10:10:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Přečti si knihu Anděl strážný. Co znamená náboj buněk je tam dobře vysvětlené i nakreslené. Je to skvělá knížka plná znalostí. Za mě totální must have.
https://www.alue.cz/p/andel-strazny-alue-k-loskotova/

Ikona diskutujiciho Jura 2022-06-13 03:12:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně, pokud rakovina nemůže přežít, když je náboj pod 20, tak logicky by nám mělo jít o to, abychom měli co nejnižší náboj, tj. v mezích 0 až 20 a potom bychom byli v pohodě a bez rakoviny. Takže proč ten náboj zvyšovat na 80? To nedává logiku ani smysl.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-13 09:19:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Protože zdravá vitální buňka má vysoký náboj. Pod 20 už téměř není životaschopná a nastává smrt. Tedy i smrt rakoviny, která logicky nemůže žít v mrtvé buňce.

Ikona diskutujiciho Diana 2022-06-10 09:42:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Trochu mě zaráží ta vysoká cena. Vzpomínám si, že v některých článcích bylo napsáno, že tato technologie bude zdarma. Ale tak, zdraví má nevyčíslitelnou hodnotu.
Vím, že tu bylo pár lidí, kteří by si rádi založili jedno takové centrum. Kdyby do toho šli všichni spolu, pokud vás bude třeba 10, tak nezaplatíte 645 000, nýbrž „jen“ 64 500.
Alue, děkuji za dobré zprávy. Přesně něco takového pomůže lidem k šíření konstruktivní energie. Mimochodem, kolik lidí přibližně zavítá denně na tvůj web?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-10 10:07:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle ale ještě nejsou medBeds, i když je to velice podobné. Pozor. Tohle je soukromý výrobce.
Návštěvnost koreluje podle toho jak lidé články sdílejí a co je osloví. V průměrném dnu 3500-5900 návštěvníků.

Ikona diskutujiciho Petros 2022-06-10 10:13:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky mě při čtení článku napadlo že by se mohla nějaká skupina lidí na ten přístroj složit. Jsem si jistý že zájemců by bylo tolik že by se náklad okamžitě vrátil zpátky. Ale má to několik problémů které je potřeba si dopředu rozmyslet:
1. Neinzerovat že to něco léčí. Jinak dopadnete stejně jako mnoho předchůdců před vámi s podobnými přístroji.
2. Skupinu která to obsluhuje by měli tvořit důvěryhodní lidé kteří se nevzájem znají a ideálně už spolu mají nějaké centrum rozjeté. Nebrat mezi sebe neověřené lidi.
3. Existují firmy které se zabývají sponzorstvím zajímavých nápadů ale má to háček v tom že se pak stanou spoluvlastníky a mají podíl na zisku takže to pak není úplně vaše a nemůžete si o svém projektu svobodně rozhodovat.

Ikona diskutujiciho Květa 2022-06-10 10:15:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nic mi dnes nemohlo udělat větší radost. Paní doktorka je moc krásná uvědomělá bytost. Mám ale trochu obavu pokud má spolupráci a ochranu od elit aby ji nakonec neodstranili až jim nebude užitečná. Nechci nic přivolávat. Ale taky je pravda že doba se mění a elita ztrácí moc možná už na to ani nebudou mít sílu.

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-06-10 11:29:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Schválně jsem zvědavej jestli se i po tomto článku ozve nějaký chytrák co je určitě vzdělanější a rozumí skalárním polím víc než dr.Michaels a bude prohlašovat že to neexistuje.

A opět tu je popsaná léčivá síla fotonů.

Ikona diskutujiciho Vivaldi 2022-06-10 12:39:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže se opět potvrzuje, že dívání do slunce pomáhá. Fotony.
Samozřejmě v rozumnou dobu, tedy max. hodinu po svítání a max. hodinu před západem slunce.
Je tak? 🙂

Ikona diskutujiciho anonym :D 2022-06-10 13:46:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Pouze 5 minut pro začátečníka. Žádnou hodinu.

Ikona diskutujiciho Zdenka Ch. 2022-06-10 11:57:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je teda dobrý. Tady se pomlouvají lidé co fandí pokroku a snaží se lidem přinést nejnovější data a mezitím v USA na tom paní fičí přes 20 let. Jde vidět že každý žijeme v jiném světě podle toho co jsme schopní vidět a chápat. Ona už v podstatě ten nový svět žije protože si ho uměla vytvořit.

Ikona diskutujiciho Vivaldi 2022-06-10 12:45:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych na tomto webu zavedl pro komentáře povinnou registraci stejně jako mají na tadescu. A trollové půjdou jinam….

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-06-10 13:47:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem přesvědčený o tom že to nejsou trollové. Že jsou to jednoduší matrixoví blbci co si neumí představit svět jinak než jak ho znají dneska.

Ikona diskutujiciho Voldemort 2022-06-10 13:49:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm, máme odpoledne a ještě žádný nedošel. Kde je ten jaderný fyzik Locutus a exprd na všechno Wenca aby nás dovzdělali? Čekáme.

Ikona diskutujiciho Simona 2022-06-10 19:36:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Se lekli. Na ně nesmíte tak rychle 😀

Ikona diskutujiciho infinity mind 2022-06-10 23:54:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Paní doktorka odpovídá: Mám velmi dobrou ochranu z toho důvodu ……. že je součástí rodiny Rotschildů. Jedno z prvních zařízení šlo právě k němu.
Takový chucpe. Rotschild = hlavní hlava hydry a tenhle aparát v domácnostech je určitě součástí jejich globalistické agendy pro rok 2030, popř. minimálně pro rok 2050.

To už raději za takový peníze dva tyhle domečky pro morčátka, prosím. 🙂
https://infinitysav.com/fuel-free-electromagnetic-generator-10kw-prototype-5-hour-island-test-promo/

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-06-11 10:39:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já teď vůbec nestíhám číst celý článek, ale zní to zajímavě, brzy prostuduju podrobněji. Ale pozor na objednávání takových věcí z USA. Objednali jsme křížový detektor pro zaznamenávání přítomnosti duchů a výsledek – zůstal na celnici v Praze, protože nepochopili vůbec účel a zřejmě se z naší strany obávali teroristického útoku. Takže zatím bych radil velkou opatrnost.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-11 10:53:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Jejda 🙁 a který výrobek jste objednávali?

mě pobavilo, když jsem do celního prohlášení měla vloni vyplnit účel předmětu, když jsem z USA kupovala Siyotanku…. ,,mám to na hraní“. 😀
měli jste napsat ,,mám to na duchy“

Ikona diskutujiciho mif 2022-06-11 18:14:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alu. Dlouho jsem nepsal, promiň. Jsem tak trošku „čaroděj“ a skalární vlny používám léta (jako všichni psychotronici). Souhlas, pomůže. Ale ne v takové míře, kterou může čarodějník poskytnout. Léčím /usnadňuju přechod na druhou stranu/ moji milovanou manželku, ale nedaří se mi to. Nemáš kontakt na výše uvedené doktory/rodiny/paznehty? Už si nevím rady, za svou ženu jsem ochoten dát vlastní dušičku. Klidně to tady po mně smaž.

Ikona diskutujiciho etm 2022-06-12 13:21:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Doufam ze je to cele podvod, protoze predstava ze by se takovato technologie dostala do rukou (spis tedy paratu) sila zla se mi ani trochu nelibi. A to ze „doktorka“ nebude zrovna duchovne vyspela bytost je jasne prave z toho ze si to uz pres 40 let uzurpuje jen pro sebe a na kseft a nestydi se primarne zasobovat tu nejhnusnejsi verbez ktera primarne za vsechno to zlo tady na zemi muze. Normalni clovek, vynalezce, skutecny dobrodinec, by si doma vyrobil prototyp, provedl nejake pokusy a az by bylo jasne ze to funguje, nebo dokonce jak to funguje, tak by vse zverejnil. Coz by mu take zajistilo ochranu, protoze pak uz by nemelo smysl ho jakkoliv perzekuovat kdyz uz by si to mohl overit a sestrojit kazdy. Jako to napriklad udelal Wilhelm Reich. Komercni aplikace se pak nevylucuji, ale rozhodne ne stylem primarne zasobovat parazity instantnim zazrakem v podobe predrazene cerne skrinky ci predrazenymi sezenimi pro verejnost. Kdyz chces cloveku opravdu pomoci, tak mu nedavej rybu, ale nauc ho vyrabet rybarsky prut.
Kdyby aspon zverejnila princip, na jeho zaklade by si kazdy mohl funkci overit… mam pocit ze pokud na tom neco je, tak jde o nejakym zpusobem vf elektromagnetickym polem koncentrovany/excitovany orgon (a kdovi jestli si nehraji i s radioaktivitou, coz je ovsem v kombinaci s orgonem velmi nebezpecne, viz Reichuv Oranur Experiment), ktery zjednodusene receno, dodava telu „zivotni energii“, resp. „ocistuje“ tu existujici, coz pak mj. prudce navysi jeho regeneracni schopnosti. Ve skutecnosti ale nejspis nevi jak presne to funguje (nebo vi a mlzi), protoze tyto – nemuzu to nazvat jinak – blaboly o stojataych polymerich vlnach ve skalaru, informacnich polich opravujicich 12 vlaken DNK… to nedava smysl. A pokud by chtela opravdu neco vysvetlit, tak uvede nejake presnejsi technicke schema toho jejich generatoru… ale nac si kazit kseft, jeste by se mohl lecit kazdy povl, ze ano… a co pak s tou depopulaci, a zisky farmafie, to by se jejim nosatym kamaradum taky moc nelibilo….

Ikona diskutujiciho Milan 2022-06-14 10:18:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mě je to vysvělený dost dobře a nevím proč by měla dávat technický nákresy do rozhovoru pro laickou veřejnost. Brání ti snad někdo v tom aby ses jí na ty podrobnosti doptal sám když je chceš? Ne. Místo toho tady nadáváš a stěžuješ si místo abys byl rád že se vůbec někdo obtěžoval pro tebe něco přeložit abys měl přehled. Ty střevo.

Ikona diskutujiciho Květa 2022-06-14 10:19:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdyby nenavázala spolupráci s elitou tak už by byla dávno po smrti jako všichni ostatní vynálezci s podobnými nápady. A pak byste ji tady nemohl urážet protože byste se v životě nedověděl o tom že nějaká taková paní existuje. Je vidět že vám zcela chybí přehled o tom jak tyto záležitosti fungují.

Ikona diskutujiciho Milan 2022-06-14 10:22:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Tady máš kontakt a zařiď si to. Ale podle mě nezařídíš nic protože jsi z překladu nic nepochopil a svádíš svou neznalost na vynálezce že sám neví co vynalezl. Podle mě nerozeznáš ani fázi od nuláku.

Contact Us
(702) 527-6448 [email protected]

Ikona diskutujiciho dodo 2022-06-14 14:44:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrá vec, ale pre bežných ľudí prišla bohužiaľ neskoro. Zlatý vek sa dožijú v smrteľných telách len vyvolení. Ostatní až po inkarnácii do hmotného fyzického tela. Keď hovorí o zlatom veku, tak určite má miestenku v jednom z mnohých úkrytov.

Ikona diskutujiciho Fillandros 2022-11-22 10:44:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,

máš nějaké nové info ohledně medbeds? Já jsem zdravý jako rybička, ale zajímá mě to.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-11-22 11:22:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Žádné nové materiály k překladu nejsou, jen info o tom že se rozmisťují po Evropě. Zatím nejdou aktivní a hlídá je armáda. Ale to už je asi rok stará zpráva.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-11-23 08:32:56
Ikona diskutujiciho
sipka

snad jen tohle z telegramu (zdroj tam není uvedený):

Novinky Medbett. Tyhle pocházejí od M.I. Děkuji jí za to. Má vazby na armádu. Přečtu vám její informace, za které jí děkuji. (Píše): Chci se podělit o informace z posledního webináře o používání a uvolňování medbedů. Mám zdroje v armádě i mezi přáteli a známými zastoupenými v lékařském průmyslu. Při léčbě na lůžku se nepoužívá žádný plyn ani lék na usnutí. Jsou stoprocentně přírodní. Melatonin v těle člověka se zvýší na tak vysokou úroveň, že se dostaví přirozený spánek. Nebudou použita žádná sedativa/uspávací prostředky. Melatonin se totiž vyskytuje přirozeně (v těle). Při léčbě nebude nikdo znevýhodněn. Očkovaní nebo neočkovaní. S každým se zachází stejně, aniž by byl odsuzován.

Lidé s posttraumatickou stresovou poruchou nebo jinými duševními potížemi také nejsou posuzováni. Přednost mají samozřejmě lidé se závažnými onemocněními. Důmyslná technologie pracuje na úrovni buněčné DNA, aby vše shromáždila a obnovila. Mezi zákrokem a zotavením je krátká doba rekonvalescence. Většina přínosu (léčebných lůžek) bude využita k přípravě lidí na psychické změny, které je čekají. Pooperační rekonvalescence není nutná. Slyšeli jsme také, že zvrácení procesu stárnutí je něco, co může využít každý. Nebyl jsem informován o žádném experimentálním omezení tohoto postupu vzhledem k přítomnosti mozkové dysfunkce. To se mi znovu potvrdilo den předtím.

Většina informací z tohoto dokumentu je pravá. Tyto technologie jsou nezbytné pro přechod na 5D. Předtím, než lze věk zvrátit, je třeba napravit poškození mozku.

Ikona diskutujiciho octomaník 2022-11-23 09:02:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue,
zajímavé počteníčko; záleží kdo nebo co (UI) bude rozhodovat o – Přednost mají samozřejmě lidé se závažnými onemocněními.
U poslední věty odstavce (poškození mozku) jsem se i zasmál – v mém případě by se MEDBED doslova vyřádila….za předpokladu, že by to dokázala…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek