Dokumenty o ovládání myšlení a chování populace

3.6.2022 v Prevence 10

Novinář, který si vyžádal dokumenty na základě zákona o svobodném přístupu k informacím, obdržel následující spisy o „Dálkovém ovládání mysli“ a účincích „Psychoelektronických zbraní“.

Novinář pracující pro neziskovou organizaci Muckrock učinil bizarní objev poté, co si vyžádal dokumenty od americké vlády prostřednictvím zákona o svobodném přístupu k informacím. Novinář totiž v rámci probíhajícího vyšetřování o Antifě a bělošských supremacistických skupinách zaslal žádost washingtonskému Fusion Center, oddělení ministerstva vnitřní bezpečnosti, které se specializuje na boj proti terorismu, odhalování trestné činnosti, plánování katastrof, kybernetickou bezpečnost a další vyhodnocování hrozeb.Spolu se standardními dokumenty, jako jsou e-maily, zpravodajské informace a bulletiny, obdržel novinář bizarní složku s názvem „EM effects on human body.zip“.
Jeden z dokumentů v této složce popisuje účinky „Psychoelektronických zbraní“. Je tam popsáno, co všechno tyto zbraně umí udělat s člověkem, pokud se na něj zacílí.

V účincích psy. zbraní je zahrnuto následující: Vynucená ztráta paměti a chybné akce. Čtení a přenos myšlenek. Změny sluchu. Náhlé agresivní svědění v očích. Vynucená manipulace s dýchacími cestami včetně zvnějšku kontrolovaného hlasového projevu (takže zacílená oběť řekne, co chce ovladač antény). Divoké bezdůvodné bušení srdce. Na dálku vyvolané nevyrážkové svědění s preferencí špatně přístupných míst, zejména při delikátní práci, nebo takové, při které se dá udělat nepořádek. Na dálku vyvolané šťouchání rukou, zejména při delikátní práci, nebo takové, při které se dá udělat nepořádek, vyvolávající zranění a rozlití materiálu. Speciální pozornost věnována intimním partiím, vyvolání vynuceného or***mu, intenzivní bolest. Intenzivní bolest nohou, ztuhlost. Intenzivní svědění na místech která jsou špatně dosažitelná, začínající zprvu jako mírný elektrický impuls. Zkušební kontrola nervů zacílené osoby v podobě ohýbání jednotlivých prstů u nohou až do 90 stupňů po dobu několika minut. Kontrolované sny. Vynucené vizuální obrazy synchronizované s pohyby těla. Slyšení zvuku podobného mikrovlnce. Dojem průhledných očních víček. Tinnitus. Vynucené pohyby čelistí a klapání zuby. Vynucené zatínání velkých zádových svalů. Vynucené precizní pohyby rukou, často spojené s vizuálním obrazem.

Obecné účinky: náhlé přehřívání, bolesti celého těla, problémy se spaním, neodolatelné nucení ,,jdi támhle, udělej tamto“, mikrovlnové spáleniny, elektrické šoky.

První zaznamenaný dálkový přenos myšlenek proběhl v roce 1974 na Walter Reed Army Institutu, vedl ho Dr. Joseph C. Sharp. Přenosem nízkofrekvenčních hypnotizujících vln lze ovládnout zacílenou osobu, aniž by si toho byla vědoma. Toto ovládání navíc nezanechá žádnou stopu. (obr.výše)

Další dokument vysvětluje biomagnetická pole a mozkové vlny (alfa, beta, delta atd.), dva pojmy, které jsou nesmírně důležité v MK ULTRA a Ovládání mysli MONARCH.
Vysílání vln se přizpůsobuje vyzařování člověka. Každý člověk produkuje slabý elektrický signál v podobě tepla a mozkových vln. Toto bioelektromagnetické pole je unikátní pro každého člověka. Je to jeho jedinečný identifikátor. Radarový elektronický signál umí zaměřit konkrétního člověka a modulovat jeho mozkové vlny. (obr.výše)

Poslední dokument popisuje, jak mohou tyto pochybné organizace provádět operace dálkového ovládání mysli prostřednictvím sítí mobilních telefonů, nákladních automobilů maskovaných jako komunikační vozidla a černých vrtulníků.

Přestože tyto dokumenty zaslala WSFC, nezdá se, že by je vytvořila vládní agentura. První obrázek „Účinky psychoelektrických zbraní“, se zdá být součástí článku z časopisu Nexus z roku 1996, který popisuje žalobu Johna St. Claira Akewiho proti NSA. Žaloba z roku 1992 tvrdila, že NSA má „schopnost tajně ničit občany USA nebo provádět tajné operace psychologické kontroly, které mají u subjektů vyvolat diagnózu špatného duševního zdraví“.

V článku se píše: Žaloba podaná proti americké Národní bezpečnostní agentuře odhaluje děsivou řadu technologií a programů určených ke sledování jednotlivců. Následující dokument obsahuje důkazy k žalobě, kterou u amerického soudu ve Washingtonu podal John St Clair Akwei proti Národní bezpečnostní agentuře, Ft George G. Meade, Maryland (Civil Action 92-0449), představuje jeho poznatky o struktuře NSA, vlastních technologiích a tajných operacích zaměřených na sledování jednotlivých občanů Ed.
Obrázek obsahuje také webovou adresu www.raven1.net, která je nyní mimo provoz. Zdá se, že autor druhého dokumentu vystupuje pod jménem Supratik Saha a „Software And Electronics & Comm. Engg“.

Washington State Fusion Center omylem zveřejnilo záznamy o dálkovém ovládání mysli
Novinář neziskové organizace Muckrock netuší, jak se k těmto dokumentům dostal:
„Je zcela nejasné, jak se dokumenty dostaly do tohoto vydání. Mohly být určeny pro jiné vydání, mohly být shromážděny pro připravovanou zprávu WSFC, nebo dokonce mohly pocházet z osobních spisů zpravodajského důstojníka, které se do vydání nějak připletly. Telefonát do WSFC byl v době tisku článku nezodpovězen, takže dokud se neozveme, zůstává jejich přítomnost záhadou.“ – Muckrock

Přestože tyto dokumenty pravděpodobně nevytvořila vláda, zdají se být dostatečně relevantní na to, aby je WSFC archivovalo. Mohly by tyto dokumenty vysvětlit záhadné kubánské zvukové útoky, při nichž 24 vládních úředníků utrpělo ztrátu sluchu, závratě, problémy se spánkem a zrakem, hučení v uších, bolesti hlavy, únavu a poškození mozku? Téměř všechny tyto příznaky lze nalézt v prvním dokumentu.

Dodatek Alue k překladu:
Je mi jasné, že vzniknou dotazy typu ,,co s tím mám jako dělat“, nebo odevzdané stesky „nad tím nemám kontrolu“. Způsob, jak se těmto vlivům vyhnout, je: Nemít chytrý mobil. Pokud ho potřebujete, zvolte starý tupý bez internetu, zapněte si na něm nejslabší síť a nenoste ho zapnutý u sebe.
Veďte do domu internet kabelem, nemějte wifi a nepořizujte žádná chytrá zařízení pracující s wifi.
Zbavte se televize, nedívejte se na reklamy, nekonzumujte populární hudbu. Nebudete mít díky tomu v mozku nahraná podprahová data.
Buďte skeptičtí vůči všemu, co vám systém vnucuje jako úžasnou inovativní novinku která vás zbaví starostí a usnadní váš život.

V případě, že byste náhle měli podezřelý stav kopírující popsané projevy, vezměte do každé ruky silný přírodní křišťál a dejte ruce pod proud ledové tekoucí vody. Pokud nemáte krystaly, dejte alespoň holé ruce pod studenou vodu. Pokud máte „mentální stav“, umyjte si pod kohoutkem přímo hlavu. Pokud se začnete náhle extrémě přehřívat, naložte se do vany se studenou vodou. Pokud máte kartičku TM, dejte si ji na čelo. Pokud můžete, jděte mimo dům, mohli byste se tím dostat mimo frekvenci. Pokud máte, dejte si na hlavu čepičku proti esmogu, nebo šungitovou čepici. Požádejte o okamžité spojení s vaším vlastním Zdrojem.
Rozhodně v tom stavu nepijte alkohol, nezůstávejte na to sami, snažte se zůstat v klidu.
Pokud by váš stav přesto přetrvával, vyhledejte okamžitě lékařskou pomoc.

překlad © Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022 / podle Zdroje

 Komentáře

Ikona diskutujiciho astrei 2022-06-03 11:17:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otec těmto věcem vůbec nevěří a koupil si mobil s 5G. Tak jsem mu v nastavení mobilu potají příjem 5G vypnul a nastavil jsem mu tam starší LTE. Tak doufám, že to pomohlo.

Ikona diskutujiciho Karel 2022-06-03 11:43:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně z toho důvodu jsme se kdysi vystěhovali z města. Bylo nám tam dobře do té doby dokud u nás nepostavili novou anténu mobilních telefonů a začaly se dít věci. Pochopil jsem že na nás dělají experimenty a stěhování vyšlo líp než obalit celý dům alobalem nebo stavět odstiňující klec. Na zahradě by nám to stejně nepomohlo. Předpokládám že sousedi začali jít antipsychotika antidepresiva a prášky na spaní. Kdo by přece podezříval novou anténu.

Ikona diskutujiciho petr 2022-06-03 12:09:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to tak. Nejhůř jsou na tom lidi co bydlí ve městech a poblíž vysílačů. Znám spoustu lidí kteří tyto věci na vlastní kůži zažívají. Mám dojem že to v čr začalo zhruba od roku 2010 a později.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-06-03 14:04:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chytrý či sprostý telefon, všetko jedno. Ešte treba satelity vypnúť na obežnej dráhe.
Tu je k tomu smogu prednáška z Jeseníka: https://www.youtube.com/watch?v=Vbta9JyfYhA

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-03 14:09:33
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuju, podívám se 🙂

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-06-03 19:40:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můj kamarád se před lety stal zacílenou osobou. Poté co udělal několik nepohodlných věcí které systém nemá rád. Šlo o pokročilé právní úkony. Začal mít šílené potíže co tady nebudu rozmazávat jsou stejně popsané v článku. Nechal si sestrojit rušičku signálu něco podobnýho na bázi ghostbusteru a nosí to všude s sebou. Má to dosah asi 20 metrů. Už bez toho nevyjde z domu říká že je mu dobře jenom když to má u sebe. Problém je že nikdo neví jak ho toho zbavit aby ten ghostbuster nepotřeboval. Je to sice řešení ale takové polovičaté.

Ikona diskutujiciho Olga 2022-06-03 21:42:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj AlueK. Super článek, díky za něj! Ale orgasmus je dnes už sprosté slovo? Chápu, že je to asi kvůli dětem, ale fakt myslíš, že je to něco destruktivního (aka p**no) před čímž by měli být chráněny?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-03 22:12:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Články s vulgarismy a e*otickým obsahem nejsou dobré pro moje SEO. Proto je sem nedávám.

Ikona diskutujiciho MilanMareš 2022-06-11 21:24:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný den všem. Tohle téma je hodně závažné. Nikdo ho nechce řešit, takže jste pro ostatní blázni. Někdo to řeší orgonity, já si myslím , že je to ve vodě. Nosme tedy svuj amulet= osobní čistou lesní vodu např od tří pramenů za Roztokama, pijme čistou vodu a staňme se krásnou bytostí. Namasté všem

Ikona diskutujiciho vla 2022-06-27 07:54:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Telefon, v režimu letadlo, polovinu času, sníží vyzařování na polovinu..chytrý, když není datové připojený, je stejný jako hloupý, co se vyzařování týče. Samosebou, tajný agenti, ať se mají na pozoru, protože se jim tam může někdo nabourat, data apod. si (teoreticky a složitěj) zapnout aby tajnosti odhalil. Ale jinak se to samo nezapíná. Je to celkem prověřený.
Ostatní rizika, že by člověka zaměřil specielní paprsek, signál a moduloval mu frekvence .. to už je pro extra tajný agenty, na Marzu ručitě a tady na zemi, možná taky. Pro ostatní, by to bylo docela drahý špás a pry ani na ty extra tajný, to moc spolehlivě nefunguje.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek