Dopis čtenáře / Má duchovní cesta

12.7.2010 v Čtenáři 6

můj avatar

Následující text je vybraný z e-mailové podpory.

Napsal ho tenkrát novopečený čtenář stránek, kterého jejich obsah velmi oslovil.

Mě na druhou stranu velmi oslovil jeho e-mail, proto jsem ho se svolením autora zde uveřejnila a dokonce jsme se setkali (Doufám, že ne naposledy).

Dopředu upozorňuji, že jedna věta v textu je naprosto nestoudně mnou upravená, jedná se o osobní údaje. Tím myslím tohle: ,,Abych se malinko představil – jmenuji se Mr. Inkognito, je mi 16let a žiji na Marsu.” Až na ten věk jsem si s obsahem pohrála, neberte to vážně.

___________________________________________________________________

Ahoj Alue!

V prvé řadě bych ti chtěl moc poděkovat, že jsi vytvořila tak úžasné a obsáhlé stránky, plné čisté pravdy. Jejich pročtení mě opravdu velmi obohatilo, uvědomil jsem si mnoho věcí, dozvěděl jsem se mnoho věcí, a mnoho věcí, které jsem už věděl, tak se mi potvrdily a upřesnily. A už jen proto jak silně z těch článků vyzařuje tvá pozitivní energie je zážitek si je pročíst! 🙂
Abych se malinko představil – jmenuji se Mr. Inkognito, je mi 16let a žiji na Marsu. Jako jedinou další charakteristiku bych uvedl, že základní barva mé aury je světle modrá. …Myslím, že pro toho, kdo o tom malinko ví je to dobrá základní charakteristika povahy.

Jak o duchovnu, o jemnohmnotné úrovni zdejšího světa, o andělích, či o věcech kolem NWO, jsem měl už delší dobu více než jen základní povědomí. O něčem hodně, o něčem méně, důležité je že jsem tomu vždy pevně věřil a všechno toto “vědění”, ač získané z jiných zdrojů, se až neuvěřitelně shodovaly s tím co píšeš ty…možná to jen bylo brané z malinko více náboženského pohledu, ovšem ta shoda názorů je pěkná, a to už proto, že autorům, kteří napsali většinu “mé literatury” je zhruba o 40-50let víc, než nám. Nu což, před navštívením tvých stránek jsem možná dost věcí věděl…jedno mi však až neuvěřitelně chybělo. Zážitky! Pravé zážitky, detailně popisované s v hojném množství. Obohacující jsou informace které někdo napíše a dokáže je…mnohem více tě však obohatí lýčení mnoha žážitků o tom samém, třeba ne nějak dokázaných, ale o jejihž pravdě pochybovat nelze! To jsem našel na tvých stránkách. Můj duchovní rozvoj v předchozích letech spočíval ve čtení, občasném debatování, příjmání různých skutečností a maximálně menší meditace, s občasným “napojením na zdroj”. V tom, co mě ovlivňovalo jsem však našel příliš málo “pošťouchnutí”, případně návodů, jak sám začít nějak komunikovat s nehmotným světem. Abych však nějak nekřivdil těm, díky kterým jsem se rozhodně oproti tzv. běžným lidem, dost duchovně rozvinul a nezačal žít podle motta “materialistů” – “Urvi si toho co nejvíc, žádná nehmotná spravedlnost není”, tak ano, dostal jsem se k vysvětlení základních duchovních principů a “zákonů”, které mě naučily žít poctivě, odpouštět, žít s vědomím, že existuje konečná spravedlnost a není jen hmotný svět. U toho to ale většinou končilo.

Christian Riese Lassen

Věděl jsem, že existují andělé, jakožto naši strážci, ale nikde jsem nenašel zmínku, že se s nimi dá naučit komunikovat! Věděl jsem, že existují elementární bytosti přírody, které nám při pobytu v přírodě dodávají energii, ale netušil jsem, že se s nimi dá komunikovat, nebo je dokonce vidět! Rád jsem procházel přírodou, lehal si do ní, objímal stromy, ale vůbec jsem netušil nic o tom, jak si s přírodou vyměňovat energii, že je tolik jemnohmnotných bytostí, které můžeme vidět. Věděl jsem, že je od božské prapodstaty možné vědomě nabrat energii, ale nic o žádné vizualizaci, či posílání energie jsem nevěděl. A toto všechno mi dali tvé stránky! Je těžké napsat, jak moc mě obohatily, kolik euforických stavů jsem zažil při jejich čtení, jak neuvěřitelně mě pohnul k tomu “něco dělat” (což je v mém případě velmi těžké) a jak úžasně obnovil můj zájem se zabývat touto tématikou! Úžasně popisované tvé spojení a komunikace s anděli a dalšími bytostmi, návod, díky kterému jsem v rukách pocítil živoucí energii boží lásky a zjistil, že s ní dokáži pracovat, tvé zážitky s jinými světy, dokazující na jak vysokou duchovní úroveň jsi se dostala…ale také to s kolika obrovskými problémy jsi se dokázala vypořádat…prostě celý svůj dojem nedokáži pořádně popsat…ale je silný, velmi silný!
Ano, začal jsem zkoušet některé věci, co popisuješ, ikdyž zatím jsem v tom naprosté nic…na druhou stranu, teprve 10 dní po objevení tvého blogu si to subjektivně dovoluji považovat za úspěch. Dokáži vizualizací přijmout energii od vesmírné prapodstaty, v rukách ji koncentrovat a případně nějak poslat, dokáži už správně příjmat energii z přírody, ikdyž kontakt s elementálnímy bytostmi je zatím jen takový, že je vyciťuji, promítly mi před oči pár nejasných obrazů…ale jinak zatím nic. Spojit se s anděli jsem zkoušel pomocí už zkoušené meditace s pokusem o napojení na vesmírnou božskou prapodstatu…povedlo se mi dostat do stavu, kdy mi celým tělem projížděly proudy energie-lásky a po prosbách k andělům se mi začali vytvářet obrazy před očima a slyšel jsem šepot…ale přímo se mi zatím spojit s andělem nepodařilo. Taky jsem znovu začal cvičit vidění aury, kterou sice dokáži spatřit, ale jen po extrémně dlouhém soustředění a velké námaze…a nejlíp jsem ji zatím viděl na sobě v zrcadle.
Když už jsem toho napsal o sobě tolik…tak bych ti měl pořádně říct, jak jsem se dostal k vědění o duchovnu, atd. Měl jsem v tom jedno obrovské štěstí – rodiče. Věřily vždy v konečnou spravedlnost a v mnohaúrovňovst vesmíru, znali trošku několik léčitelů, kteří kromě léčení a pomáhání lidem, napsali i mnoho knih…a právě z těch, a od toho, co mi od mala rodiče předávaly, jsem získal základní vědění o pojetí vesmíru a víry v boha, prapodstaty, či jak se to dá nazvat. Dále jsem jsem od mala navštěvoval ty léčitele, kteří mi pomáhaly udržovat mé, ne úplně ideální zdraví, a taky nám (naší rodině), pomocí automatické kresby zhotovily takzvané “osobní analýzy jemnohmnotných těl člověka”, což byla asi věc, která mě v minulosti posunula duchovně nejvíc. Abych byl konkrétnější, tak jedna paní léčitelka (z okruhu těch, o kterých jsem mluvil), ovládá velmi dobře automatickou kresbu a její symboliku, a kromě např. léčivých obrázků, dokáže namalovat jemnohmnotného člověka, se znázornění čaker, připojení ke prapodstatě, astrální(jemnohmotné) vlivy na tvé tělo, úroveň duchovního vývoje lidí, karmické zatížení, sílu aury a další věci.
…Pokud bys o tom chtěla vědět víc, tak kdyžtak až v dalším emailu…protože už mě napsání tohoto šíleného “maglajzu” tak vyčerpalo, že nemám sílu rozepisovat se dál… 🙂
Každopádně ještě k tvé automatické kresbě – překvapuje mě, že pomocí svých andělů nakreslilas i normální obrázky…byl jsem zvyklý, že automatická kresba je jen v symbolech. Některé tvé obrázky jsou ale moc krásné a často neuvěřitelně silně pozitivně vyzařují. Nejvíc na mě zapůsobil tento – spojení symboliky s obrázkem: http://nd01.jxs.cz/163/04/814499e367_10797700_o2.jpg

Jeho velmi silným pozitivním vyzařováním, jsem se “krmil” dlouhé minuty…tolik lásky vyjádřené na papíře!
Takže tímto bych asi skončil…s ještě jedním “díky” a byl bych strašně moc rád, kdybys mi odpověděla.

Christian Riese Lassen - Paradise

Další díla od Christiana Riese Lassena – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Smejko 2010-07-12 14:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko, robis pre nas mnohokrat viac ako dokazeme vyjadrit… aj za mna Ti teda vyjadrujem uprimne DAKUJEM Tvoju pomoc tomuto svetu 🙂

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-07-12 16:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Myslím, že pocit vďaky je namieste. Ja ho mám tiež. Netreba to však preháňať, Alue to predsa nerobí úplne zadarmo, však?

Ikona diskutujiciho M* 2010-07-12 19:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano. Tyto stránky jsou pěkné a zajímavé a prospěšné pro mě i pro mnoho lídí,

Ikona diskutujiciho Alue 2010-07-13 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Dělám to zadarmo a z přesvědčení. Zatím mi nikdo nikdy za dělání webu nezaplatil :D Nebo jsi myslela že se mi to vyplácí vracením energií? V tom případě ano. Stačí natáhnout ruku a hned se najde dvacet lidí, kteří skáčí jeden přes druhého, aby mi pomohli.

Ikona diskutujiciho ham 2010-07-13 12:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:[4]: tak neviem či pozorujem to isté, ale ako dieťa som si všimol "mihotanie v oblakoch" (vidím dodnes), ale neskôr som zistil, že to vidím aj v tme (slabučkom svetle). No niekedy mám pocit, že je najlepšie zavrieť oči, "vypnúť hlavu" a keď si odmyslím "šumy" typu zostatkové svetlo, nečistoty plávajúce po oku, … ostane to "jemné trblietanie".

Ikona diskutujiciho Laia 2011-02-21 13:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kéž by bylo takových jako jsi ty milý pisateli.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek