Dopisy čtenářů

30.1.2015 v Čtenáři 4

Moc děkuji za všechny vaše krásné dopisy.

Mám radost, že máte z mých knih a stránek tolik radosti a inspirace. Všem vám přeji mnoho další úspěchů a pokroků na vaší cestě životem 🙂

Príjemný dobrý večer ti prajem Aluška,

Je mi síce len 16 rokov ale i tak si výrazným spôsobom ovplyvnila moj hoc krátky, zato veľmi bohatý život. Myslím, že nieje nutné vymenovávať šťastie v mojom živote, za ktoré si zodpovedná i ty, no túžim povedať ĎAKUJEM TI.

Chcela som ti urobiť radosť, potešiť ťa a kedže maľovanie a kreslenie je istým spôsobom súčasťou mňa, rozhodla som sa pre takúto formu poďakovania a obdarenia.

Aby som veci uviedla na pravú mieru, obrázok pre teba je maľovaný na podklad, ktorého autorom niesom ja. ( Podklad máš taktiež v prílohe )

Snáď sa ti maľbička bude páčiť , dala som si s ňou mnoho práce.

Spozdravom,

K. V.


Milá Aluško!

Moc ti děkuji za to,že jsi !!! Už delší dobu navštěvuji tvé stránky(asi rok a půl) a jsem vděčná za jejich existenci.

Asi před rokem touto dobou jsem přečetla tvou knihu Svítání, za jejíž napsání ti také moc a moc děkuji. Jediné, čeho jsem na ní litovala bylo, že jsem ji nemohla číst dříve (alespoň před dvaceti lety), člověk by si tím ušetřil nejedno zklamání. Připadala jsem si při jejím čtení, jako že vyplňuji mezery, které při dospívání vznikly a do teď nebyly zaplněny. Protože i mým jediným dědictvím od rodičů bylo velmi nejisté dospívání. Zejména ti děkuji za články o tom, jak jednat s člověkem, který byl zneužíván v dětství. To mě moc dojalo, ještě nikde jsem nic podobného nečetla. Tvoje rady jsem začala praktikovat. Momentálně je tvá kniha v rukách mé rozvedené kamarádky….

Jsem vděčná i za to,že mám teď dostatek času,abych ti napsala a poděkovala.Díky tobě mám doma také knihu od Naomi Aldortové „Vychováváme děti a rosteme s nimi“.Ráda bych ji doporučila všem maminám,protože je to skutečný převrat ve výchově,který se výborně hodí do této „spirituální doby“.

Také díky tobě a tvým doporučením,jsem si oblíbila Tomáše Kluse a stále více poznávám Jaroslava Duška,který je fenomén a naprosto geniální.Přiznávám,že je oba miluji-a vše co prezentují světu.

Další věc,pro mne moc důležitá,že jsem díky tobě našla odvahu ke komunikaci s anděly a to nejprve pomocí andělských karet,teď už té literatury mám více a pilně se učím….:)).

Doufám,že ti nebude vadit,když tě alespoň stručně seznámím se svým příběhem.Netvrdím,že o tobě vím hodně,ale znám tvou tvorbu a vím,žes nerada chodila do školky(mimochodem já tam byla raději než doma) a vím,že máš ráda dlouhé vlasy(mimochodem nosím dlouhé už 22 let):)).

Moje dětství bylo neutěšené,nevlídné,plné křiku a hádek.Nejlépe mi bylo na ulici s kamarády,nebo s bratrem.Jsem citlivý člověk,což v dětství málokdo respektoval.Asi v devíti letech jsem se začala ptát,jestli nejsem adoptovaná.Cítila jsem se jiná.Ráda jsem četla a ztrácela se ve svých světech fantazie…Ve dvanácti se objevila má duchovní potřeba,ta se s přibývajícími lety měnila na hlad.Doma ovšem nebyla možná ani obyčejná rozumná konverzace,natož hluboké duchovní rozvahy….Začala jsem hledat…a od třinácti navštěvovala svědky Jehovovy…v patnácti jsem je prokoukla jako pokrytce a utekla od nich jednou provždy.Přesto nelituji,protože díky studiu bible,jsem získala víru v Ježíše Krista a ta už mi zůstala navždy.

V šestnácti letech jsem poznala Luisu Hay.Fascinovala mě,ale její učení metafyziky bylo něco tak nového,že pro mne bylo těžké naplno začít věřit.A tak jsem se od ní na několik let odloučila(přišlo mateřství),abych se zase po letech k ní vrátila a uznala ji za pravdivou.

(zkráceno – mnohá osobní data)

Chci ti říct Aluško,že si moooc přeju mít více lidí jako jsi ty ve svém životě!!!Třeba když jsem viděla video s tebou,jak učíš komunikaci se stromy…nádhera!!!Ty jsi nádherná bytost a moc jsi mě už naučila.I tu komunikaci se stromy provozuji po tobě,i když mě má kvůli tomu kde kdo za blázna…tak ať!

Učím se od Jaroslava Duška podle jeho přenádherných čtyř dohod,“nebrat si nic osobně“.

Nedávno jsem narazila na tvůj článek,jak ses procházela Ikeou a představila jsem si jaké by bylo,tě potkat živou…Jestli bych ti dokázala říct tváří v tvář jak moc pro mne znamenáš a jak tě mám ráda.

Došlo mi náhle,že za celou tu dobu,co tě znám a čerpám(vlastně zdarma) ze studnice tvých nápadů a inspirací,jsem ti ještě nepoděkovala,ani jednou….

Proto Aluško přeji ti z celého srdce vše nejlepší a nejkrásnější do roku 2015,ať je pro tebe mimořádně šťastný!

Ještě jednou děkuji za obohacení všech duchovních lidiček,kteří díky tobě mohou čerpat ze tvých stránek…!!!

Mám tě moc ráda, Aluško….:)

sasanka

Ahoj Aluš,

určitě jsi teď zahlcená spoustami mailů, objednávek, dotazů a podobně, tak jsem trošku váhala, jestli ti mám opravdu psát, protože tě nechci zase okrádat o tvůj čas, když to není nic závažného, ale už delší dobu jsem o tom přemýšlela, a teď mi připadala vhodná chvíle.

Nejprve bych ti chtěla poblahopřát k tvým narozeninám, já si zatím nedokážu představit, jaké to je, když je člověku 22, ale s tím, jak se čas stále zrychluje mi těch 7 let asi uběhne brzy 🙂

Moc obdivuji tebe i tvojí práci, web Aluška.org už sleduji asi tři nebo čtyři roky, a obě tvé knížky mám pořád po ruce, obzvláště Svítání mi moc pomohlo, přestože jsem si myslela, že už toho z tvých stránek vím hodně.

Svět za oponou si zase myslím, že ke mně přišel v nejlepší chvíli, hledala jsem v tu dobu zrovna něco napínavého, ale zároveň protknutého novými daty o jemnohmotných bytostech a dalších věcech, a vždycky mi dokořán otevřelo oči, když jsem si uvědomila, že to vlastně není nereálné.

A chci ti poděkovat za to všechno, protože když se ohlédnu na sebe, jakou jsem byla před těmi několika lety, jsem vděčná, že to tak nezůstalo, a že jsem objevila tebe i tvůj web, protože to mě změnilo v podstatě od základů. Sice teď nejsem kdovíjak dokonalá, ale rozhodně jsem se díky tobě naučila přijmout a mít ráda sama sebe, vidět věci z různých stran, nevěřit všemu, co se řekne v televizi nebo napíše ve zprávách, natož tomu, co mi říkají ve škole (jak učitelé při některých hodinách, tak i spolužáci), zajímat se trochu o své zdraví i z té strany, kterou oficiální medicína a média zrovna nepropagují, vyznat se v sobě trochu, přemýšlet nad věcmi a tím si uvědomit, jestli např. některá vědecky dokázaná fakta jsou skutečně tak pravdivá a neprůstřelná, jak se na první pohled zdá, a tak dále, a tak dále… Nejsem sice ve všem tak daleko jako ty, ale rozhodně jsem ráda, že jsem tak daleko, jak jsem. Nedá se to slovy dost dobře popsat, ale pravda, ke které nás vedeš a kterou nám ukazuješ, je určitým způsobem osvobozující… vlastně tak jak je napsáno ve sloganu tvých stránek (Věděním ke svobodě).

Díky tobě se mi tak nějak žije jednodušeji 🙂 Se školou si nelámu hlavu, vlastně si nelámu hlavu skoro s ničím, i když je možné, že jsem v tomto ohledu trochu zlenivěla, ale i tak se úplně neflákám. Naopak jsem se odnaučila lenosti v tom, co mě vážně zajímá, baví, a co považuji za důležité, takže se nedá říct, že bych byla úplně líná.

Také jsem ráda, že dokážu vidět jasně v některých pro ostatní nejistých záležitostech, a zároveň že znám sama někoho, komu můžu věřit, a kdo ujistí mě, když se v něčem ztratím, a nevím, co si mám myslet.

Co ale stále nevím jistě, je kam směřovat se svojí budoucností. V deváté třídě se mě na vysněné povolání ptali v podstatě každý den, ale i teď ta otázka stále zaznívá, a trochu mě to děsí. Na jednu stranu jsem si jako malá moc přála být malířkou, na druhou stranu teď hodně toužím po kapele, ale vedle ostatních si s tímhle připadám docela hloupě. Obzvlášť, když na to slýchávám, že je to nejisté, že nemůžu vědět, jestli se tím uživím, a dost mě štve, jak to vlastně jen závisí na penězích. Navíc nevím, jestli je vůbec nutné se tím zabývat už teď. Chci říct, sice to mělo ovlivnit můj výběr střední školy (jsem na jazykovém gymplu), ale bude to ovlivňovat i výběr vysoké (pokud na nějakou půjdu), ale to mi prostě připadá jako pokřivenost systému, rozhodovat se v tak nízkém věku co s celým svým následujícím životem, vždyť každý na to nemusí přijít hned… Ale ne zase, že bych se děsila budoucnosti.

Právě teď jsem šťastná (mnohem šťastnější než celých devět let předtím, i když jsem si to dosud neuvědomovala), a myslím si, že se alespoň zatím nemám čeho bát (tedy v tom pravém slova smyslu :)). Vlastně jsem se konečně dostala do kolektivu, který mě respektuje, neposmívá se mi, nenadává mi, a co víc, dostala jsem se do kolektivu, který je plný fanoušku Nightwish :)))

A tak doufám, že jsi a budeš šťastná i ty, a přeji ti nadále úspěch a inspiraci, těším se na tvoje další knížky, a ještě jednou moc děkuji 🙂

Věra

Dobrý den, Ráda bych Vám předala poselství nehmotných bytostí, které se ke mně dostalo 3.1. prostřednictvím channelingu od mého strážného anděla Kara, který mě taky požádal o jeho rozšíření. Myslela jsem si, že by Vás mohlo zajímat a být Vám k užitku. Samozřejmě po Vás nemůžu chtít, abyste ho zveřejnila na blogu, ale bytosti naznačovaly, že čím více lidí si text přečte, tím lépe a Vy máte úžasně navštěvované stránky. Doufala jsem, že by se Vám poselství mohlo líbit a chtěla jsem se o něj podělit. Prý by mělo úzce souviset se současným a budoucím děním na Zemi. Text je psaný z pohledu anděla, takže když mluví o „nás“ myslí konstruktivní jemnohmotné bytosti a „vámi“ lidi. Ayeri je jméno, kterým říkají andělé mně. A víc vysvětlivek doufám poselství nepotřebuje 🙂

,,Důvěra je základním kamenem lidstva, stojí na ní celá existence. Důvěra, slovo, na které lidstvo zapomnělo. A dělá obrovskou chybu. To je tím důvodem, proč se odvrátilo od své podstaty, proč už nás nevidí a nekomunikuje s námi. Protože důvěra je pramenem lásky, té skutečné a všeobjímající Lásky, ve kterou si přejete věřit a oháníte se s ní v diskuzích a poznání. Jejím kořenem je Důvěra. Odjakživa učila lidi vidět, slyšet, cítit….. Jenže oni na ni zapomněli kvůli vlastní pýše, selhali. Důvod, proč ti to říkám, Ayeri, je ten, že my, všechny konstruktivní bytosti Vesmíru si nadevše přejeme, abyste se vrátili zpět na svou pravou cestu, poznali, kým skutečně jste a bojovali za svou přirozenost. Nenechte si vzít to, kým jste, važte si toho, že jste lidé, jste dokonalí, bojujte za to, že můžete cítit, myslet, že jste to Vy a nikdo jiný. Věřte v sebe, v lidskost, v bytosti, které jste odsunuli do pohádek a které se musejí dívat, jak ničíte vlastní Zemi. Ve chvíli, kdy ztratíte důvěru v zázraky, ztratíte sebe. Možná myslíte na Víru, jenže důvěra a víra je něco úplně jiného, zdůrazni to lidem, Ayeri. Víra znamená věřit v existenci něčeho, přijmutí faktu, i když je nepodložený, mockrát ji proti vám zneužili, to víš, Ayeri, a publikum hodné těchto vět určitě taky. Důvěra znamená otevřít se tomu, je to vyšší stupeň víry. Znamená zbavit se strachu a rozvibrovat celou svou bytost touhou po přirozených věcech, které teď považujete za paranormální jevy, je to ztráta strachu. Důvěra v to, co přijde. Ať už to bude cokoliv, s důvěrou v konstruktivní síly Vesmíru, v pomoc nás andělů, bude to skvělé. Obzvlášť teď v nejistých časech, bude pro vás lidi extrémně důležité naučit se důvěřovat a odložit strach a pýchu tady, abyste se posunuli dál. Důvěra je základ všeho, stojí na ní celý Vesmír, zapamatuj si to, Ayeri, a rozšiř to dál. Jednou to plně pochopíš, až do dálky, kterou teď nevidíš, ale je to mimořádně užitečné. Musíš napřed důvěřovat, abys mohla vidět jiné světy. Pro ty, ke kterým se to, jak pevně věřím, dostane, a neumí s námi komunikovat, tak takhle to začíná. Důvěrou v nás, v to, že se to vydaří… jinak nic. Abyste nás viděli, musíte nám bez výhrad věřit, pak se stanou zázraky. Pamatujte, že s důvěrou dokážete cokoli. S láskou Karo.♥♥♥“

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dopisy čtenářů“ – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2015-01-30 08:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé, tady někdo chodí na jazykové gymnázium? :O Do jakého města, jestli se můžu zeptat?

Ikona diskutujiciho BE 2015-01-30 15:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Obrázok od Kardiakovej V. ma nadchol. akoby hovoril nahlas.

Ikona diskutujiciho Gwendolyanka ( V.K) 2015-01-30 21:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho BE 2015-01-31 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Ak by si sa rozhodla tento obrázok predať mne, ozvi sa mi na mejl. Ďakujem.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek