DOPORUČUJI: Naše dcera nemůže spát, děsí ji přízraky. Jak jí můžeme pomoci?

20.7.2015 v Poradna 24

Dotaz:

Ahoj Alue,
hned na úvod mi dovol Ti poděkovat za to, co pro nás lidi děláš a za všechno co jsi již doposud udělala.
Dovoluji si Tě opět po delší době oslovit, tentokrát s našim obrovským problémem, který nás, spíše naší dceru doprovází již několik týdnů – víceméně to už jsou téměř jak dva měsíce.
Naše dcera je výjimečná – už jen svým jménem. (zkráceno) Je to úžasná bytost a již od malička nám všem přirostla k srdci.
Narodila se 5. srpna 2005 – jen pro informaci. Nyní je ve věku, kdy je velmi citlivá a velmi vnímavá.
Je velmi osobitá a také čistá dušička, která již nějakou dobu, když se jí zeptám, co by v životě chtěla dělat, tak mi odpoví, že by chtěla pomáhat lidem, přírodě, nebo zvířátkům.

Je klidná, veselá a neuvěřitelně hodná. Velmi ráda maluje, víly, anděly a miluje svět, miluje svoji rodinu a my milujeme ji.
Ale v poslení době nás trápí její nespavost. Každý večer pláče, že nemůže spát a usnout sama, že vidí duchy a že se jich bojí. Že má třetí oko a vidí je každý večer. Několikrát mi říkala, že je to jen začátek a že se vše bude stupňovat.

Zkoušeli jsme dát před spaním bylinkový čaj s meduňkou, dobromyslí (nať), mateřídouškou (nať), květ heřmánku, levandule květ, srdečník nať a nic nezabralo. Zkoušel jsem i večerní procházku před spaním do přírody, ale efekt byl jen ten, že večer usnula, ale v noci se vše opakovalo. Není schopna sama usnout a vše se jen graduje.

Někdy to vyvrcholí až v téměř nepřirozený „záchvat“ a naše bezmoc je na místě. Obracím se na Tebe s prosbou, zda-li nevíš, nebo nemáš nějaký nápad jak ji pomoci.


Ještě jsem myslel, že to mohou být jen nějaké zóny v bytě, ale tato nespavost nás trápí ať spíme kdekoliv. V bytě, u nás v ložnici, v jejím pokojíčku, u nás na chalupě, prostě kdekoliv. Vždy se neuvěřitelně bojí, že vidí duchy, že vždy příjdou a usne jen se mnou, nebo s manželkou.

Je mi jí líto a opravdu potřebujeme pomoc a naše bezmocnost se zvyšuje. Zvonilka jako večerní pohádka také nezabírá.

Budeme Ti vděční za jakoukoliv radu, či pomoc. Odpověď samozřejmě obratem uhradím. Jde o moji dceru a na finanční stránce mi v tuto chvíli nezáleží. Jde o klidný spánek mé dcerky a potřebuji jakoukoliv pomoc! Nemohu již dál snést, jak se trápí. Prosím pomožte nám…

Děkuji Vám moc za Vaši odpověď.
S Láskou a úsměvem Jan

Odpověď:

Dobrý den,
Celá ta věc je poněkud složitější a na delší lokte. – Bylinky nic nevyřeší, to není její fantas nebo sen, ale realita.

Také jsem tyto problémy měla, za mnou chodili i takoví, co mi třeba škrabali na polštář, to bych vyletěla z kůže. Nepomohlo mi nic a nikdo. V jedné době kdy se to neúnosně stupňovalo a už se projevovali a dupali i za dne, se ve mně něco zlomilo a já dostala strašný vztek a přestala jsem se jich zároveň bát. Začala jsem nadávat co sakra pořád chtějí, ať si pro to přijdou, že jim dám… Nebylo samozřejmě jak jim ,,dát“, když jsou to duchové, ale zabralo to.
Jednoduše proto, že ti duchové kteří nás večer děsí jsou temní a přiživují se na našem strachu. Je to jako krmit divoké kočky venku. Čím víc jich pravidelně krmíte a čím líp je krmíte, tím víc jich bude k vám hodit a budou se k vám stahovat ze širokého okolí. Když je přestanete krmit, kočky odejdou... Když přestanete produkovat strach, ti duchové také odejdou. Oni nemají důvod chodit za někým, kdo si jich nevšímá, oni potřebují strach, nasát z vás energii.
Čím víc se bude dcera bát, tím to bude horší. – Až pochopí že jí nic nemůžou udělat protože je chráněná svým hmotným tělem a až pochopí že je to pořád dokola a jdou po jejím strachu. Jednou se to v ní zlomit musí.

Ona sama se musí naučit vypořádat se se svým strachem a pochopit o čem celá ta situace je. Vzhledem k jejímu věku to asi bude ještě chvilku trvat, ale můžete se samozřejmě snažit jí to vysvětlit. Když bude vědět jaké má být řešení, bude pro ni realizace lepší, ale zbavit se strachu z duchů to není o logice, že si řeknu ,,já se teď přestanu bát“, ale je to o niterném vnitřním uvědomění. Je to jako něco, co vás uvnitř zasáhne. Není to o logickém úsudku, je to prostě stav ducha a nedá se vypočítat, kdy do něho dozraje, to záleží čistě na ní.

Můžete jí zkusit alespoň částečně ulevit a vyzkoušet metody na očistu prostoru ve kterém spí, pak by se tam nemělo tolik duchů pohybovat, ale upozorňuji, že i když vám to třeba zabere moc dobře, tak to není konečné řešení, pouze dočasná pomůcka, než se s tím problémem ona sama vypořádá. A to už vy jako rodiče zařídit nemůžete, to je její zkouška síly ducha. – Ale určitě využijte toho, že jí poskytnete vědomosti, které jí to dost ulehčí. Mně to nikdo neulehčil, já byla na všechno sama, ale když já měla tuto krizovku, tak mi bylo už 13 a byla jsem celkem dost životem oliskaná, takže jsem si poradila takto.

Snažte se dceři vysvětlit, že duch je něco jako když venku v noci zapálíte svíčku a začnou se kolem ní motat muchy a můry. Ona je ta svíčka, temní duchové jsou jako ty muchy. Přitahuje je její energie – její světlo, na kterém se přiživují, ale fyzicky jí nic udělat nemůžou. To je jako když můra vlítne do svíčky – můra shoří, svíčka hoří dál, stejné je to s člověkem, který je energeticky i fyzicky chráněný před duchy. (Zároveň připomínám, v žádném případě nedávejte dceři zapnutý mobil k hlavě, ať s ním nevolá a doma pokud možno natáhněte net po kabelu, ne aby byl blízko vás zdroj Wifi. Tato záření stahují a zeslabují ochrany nejenom tělesné před viry a bakteriemi které potom vstupují do mozku, ale také ruší přirozené ochrany proti temným bytostem, člověk je pak slabý a oni na něj mají větší vliv.)
Když se člověk bojí, je pro tyto černé můry viditelný v jejich realitě, v jejich dimenzi. Jakoby do sebe pojme tu energii, na které kmitají i oni a potom je ještě víc přitahuje. Když se člověk přestane bát, přestane rezonovat jako tyto můry a začne pro ně být v jejich dimenzi neviditelný, přestanou ho pronásledovat.

Já například taky občas potkám ducha nebo něco z čeho by se člověk za normálních okolností vyděsil, ale nechám ho projít a neřeším ho, nebojím se, neanalyzuji to zbytečně dlouho. Právě proto, abych si zachovala svoji rezonanci a nezačala je přitahovat tím, že pro ně začnu být viditelná. – Bát se, to je jako mávat červeným hadrem před býkem. Když chci mít klid já, musím být první klidná JÁ a pak bude klid i okolo mě.

Zkuste vždy večer před spaním dělat tyto návody:

Jak se ochránit před destruktivními energiemi

Návod na odstranění destrukce z určené místnosti

Pokoj se dá i vykouřit. Šalvějí, kadidlem, vonnými tyčinkami. 5x obejít pravotočivě místnost, pomodlit se za odvedení všeho destruktivního a za ochranu a poté pořádně místnost vyvětrat.

Prosit konstruktivní sílu Vesmíru a strážné anděly o ochranu jste už zkoušeli? Učili jste dceru o anděli strážném? – Mnoha dětem tohle zabralo, i jim to pomohlo se strachem, protože vědomí že u sebe někoho máte, kdo vás chrání, je dost posilující.

V zásadě je také potřeba pochopit, že tyto bytosti jsou na světě tak jak jsou, je to normální. Jiní lidé je nevidí, my sice ano, ale to je asi tak jediný rozdíl. Nemůžou nám ublížit a my se nemáme proč bát. To že se člověk bojí přízraků je proto, že se ve skutečnosti bojí NEZNÁMÉHO. Neví přesně co to je, co to dělá, považuje to za nadpřirozený jev a toho se bojí. Bojí se vlastně své neznalosti, toho že neví co čekat, co dělat…. Když začne brát tyto duchy jako normální věc co občas projde kolem, pustí ji strach a přestane je vídat. – Ne úplně, občas samozřejmě potká, ale už to nebude přízrak co se za ní pořád potáhne každou noc, ale třeba jenom projde kolem. A nebudou pořád jenom temní, můžou být i normálně šedí – zemřelí lidé, nebo i bílí – ochranní duchové.

Měla by svůj dar CÍLENĚ a nácvikem zaměřit pouze na konstruktivní duchy. Když naváže kontakt s přírodními bytostmi a s anděly, obklopí se jimi, bude na ně myslet a bude s nimi trávit večery, úplně to vytlačí z její mysli strach a myšlenky na přízraky. Vidíme to, na čem rezonujeme a na co se zaměříme. Ona si dokáže vybrat, co chce večer vídat. Je to hodně těžká zkouška, ale dá se zvládnout. Klíčové je uvědomění. – Zatím má dar, který nijak neovládá, jednoduše se bojí a bojí a přichází to, co přichází. To, co rezonuje na strachu… Když ten dar začne používat konstruktivním směrem, začne vídat hlavně konstruktivní duchy, na které se zaměří. Je to velice jednoduchý princip. – Takže sehnat andělské karty, modlit se ke strážnému anděli, chodit do přírody, objímat stromy, mluvit s dévami a s vílami. – To obrátí její pozornost.

Když večer po zhasnutí čeká se strachem démony, tak přijdou démoni. – Ale když si zavolá strážného anděla, a trochu si s ním před spaním popovídá, nic zlého vidět nebude. Pouze to dobré.
Konečná volba leží na ní.

s pozdravem
Alue

Reakce:

Ahoj Alue,

děkuji mnohokrát za Tvoji vyčerpávající odpověď.

(zkráceno)

Potkal jsem již několik „rádoby“ pomocníků a těch, kteří mají dar takto pomáhat, ale vždy to skončilo tím, že svůj dar využívají jen k těžkému bussinesu.

Nemám problém za pomoc komukoliv a jakkoliv zaplatit, ale v okamžiku kdy to někomu začne lézt přes hlavu a chce zaplatit za každé slovo, tak už ten člověk svého daru někomu pomáhat využívá jen k výrobě peněz, nikoliv však k tomu, aby někomu pomáhal… Ale to jen tak na okraj…

Jsem nesmírně rád a děkuji Bohu za to, že tu mezi námi a v tomto systému závisti existuje někdo, jako jsi Ty!

Teď zpět k té naší Berušce.

Několik věcí, o kterých píšeš jsem vyzkoušel.

Např. Andělíčky už jsem zkoušel, ale to nepomohlo. I když jsem jí dal do každé ručičky jednoho (malé postavičky andílků) a řekl jsem jí, že je chrání – nepomohlo..

Mobil na spaní u sebe nikdy nemá. Na to dáváme pozor už dlouho.

Poslední dobou – „mám ale pocit a doufám“ že se začíná situace zlepšovat. Je možné, že nám trošku prospěl i ten horský vzduch, kde bylo opravdu nádherně.

Ale byl bych sobec kdybych nenapsal to co do tohoto emailu opravdu a skutečně patří -DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI!!!

Včera večer jsem jí do pokojíčku těsně před tím, než ulehla do postýlky zapálil 3 čajové svíčky, přesně podle Tvého návodu a malinká spinkala celou noc bez probuzení sama a vstávala až v 10:00 dopoledne. 🙂

Prostě vyspinkaná do růžova po hodně dlouhé době.

Uvidíme jak se vše bude vyvíjet dál. Věřím, že to bude v pořádku. Nicméně vím jak jí mám pomoci a to díky Tobě a pokud budu v koncích, tak se na Tebe zase obrátím, jestli můžu.

Alue děkuji ještě jednou a přeji Ti ať se Ti v tom co děláš daří.

Ať jsi stále obklopena jen Láskou, ale tou upřímnou a od upřímných lidí.

Měj se krásně a buď šťastná.

S láskou a úsměvem Jan

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://www.kramky.cz/alue/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Amálka 2015-07-20 07:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Wau, skvělá odpověď! Škoda, že mi to takhle pěkně nikdo nedokázal vysvětlit, když jsem byla malá já. Naši mi vždycky jen říkali "nesmíš na to myslet a ono to samo zmizí – no, to určitě :-D A přitom je odpověď celkem jednoduchá a vlastně i logická.

Ikona diskutujiciho Kirja 2015-07-20 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám ty samé problémy pořád … :/

Ikona diskutujiciho Alek 2015-07-20 10:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, asi to sem moc nepatří ale vřele doporučuji pustit si nové album od Tomáše Kluse, Anat život není. Při jeho poslouchání mě až mrazí jeho myšlenkovou hloubkou. Moje hitovky jsou Přeju Ti a Jde voZem ale celé album je bomba, opravdu ho doporučuju všem. Snad si to tu přečte dost lidí :-)

Ikona diskutujiciho ginze 2015-07-20 11:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je krásné, když se takhle rodič zajímá o své dítě, zvlášť v tomto ohledu. Když jsem byla malá, také jsem vídávala různé věci a maximálně jsem dostala seřváno, že si nemám vymýšlet a jít spát. Přitom by stačila jednoduchá odpověď a spousta dětí by se nemusela každou noc trápit.

Ikona diskutujiciho Eileen 2015-07-20 12:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásná vyčerpávající odpověď, Alue 🙂

Ikona diskutujiciho lissabonka 2015-07-20 21:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No to je bezva! Aspoň mi to došlo :D

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-07-20 22:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já duchy přitahuju asi pořád. Oni ví že je vidím, eventuelně cítím a tak za mnou chodí, někdy po mně něco chtějí, někdy mě chtějí asi jen otravovat. Ale opravdu nejvíc pomáhá se pořádně naštvat a poslat je někam. Doma máme jednoho ducha, který mě pravidelně obtěžuje v noci šmatláním po bytě, nebo mi dokonce jednou začal broukat nějakou melodii přímo do ucha a já cítila i jeho dech. To se vždycky tak naštvu, pošlu ho někam a mám klid. Ono to opravdu zabírá nejlíp, nic si z toho nedělat a ukázat jim, že je má člověk někde… Ale přiznám se, že toho co máme doma se nesnažím nijak vyhnat nebo odehnat. On tu je pořád a tak nějak tu žijeme ve vzájemné symbióze. Vím že není dobré mít dlouhou dobu v bytě ducha, ale on nám neubližuje, nedělá zle a já vím že není špatný. To já poznám. A taky mi mnohdy pomáhá. Ono to někdy není zase tak špatné, mít mrtvého známého… Akorát mi moc nesedí to, že duchové vidí jen ty, co z nich mají strach. Já z nich strach nemám a vidí mě. A taky vidím, že se dívají třeba na některé lidi, přímo na ně a vím že je vidí. Je fakt, že některé lidi nevidí, protože se dívají jakoby skrz ně, že mám pocit, že je ani nezaregistrovali. Ale na mě se podívají vždy přímo. A pak se objeví u mě a okamžitě, jak zjistí že o nich vím, snaží se upoutat mou pozornost, mluví na mě a tak. Třeba mám nějaké zvláštní vibrace díky kterým mě vidí? Třeba je to tak i u těch ostatních lidí? Já totiž nepamatuju, že by to někdy bylo jinak, já to mám takto už od malička. Nebo si tohle pamatuju alespoň už od školky, víc do minulosti moje paměť nesahá…

Ikona diskutujiciho Alue 2015-07-20 22:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Vidí každého, kdo na nich rezonuje. Což jsou primárně lidé co se bojí a pak lidé co duchy vidí… nebo lidé destruktivní.

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-07-20 23:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Jo taaak tak to jo, já si to tak trochu myslela, ale vyložila jsem si to jinak. V tuto chvíli jsem dost destruktivní, protože jsem naštvaná, nejspíš mi to zatemnilo mozek a já nedokážu normálně uvažovat, koukni na Skype a uvidíš proč…

Ikona diskutujiciho ANETT 2015-07-21 00:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teď jak to čtu napadla mě otázka do dalšího dotazníku. Jedná se totiž o to, že já se snažím komunikovat se svým průvodcem a většinou ho i cítím u sebe, taky vím, o koho se jedná, ale někdy ke mně přichází nějaká bytost, kterou vidím jako temný stín a ta ze mě vysává energii, přichází samozvaně a většinou v polospánku, kdy se cítím slabá.. tedy a otázka je, jak mám vždycky s jistotou vědět, že komunikuji pouze se svým průvodcem nebo andělem(samozřejmě u mě podle pocitu), ale co když se právě cítím špatně a přesto je volám a taky jak mám správně pochopit to, co mi říká, jak to slyšet.. ? V knížkách jsou různé návody, ale člověk musí věřit tomu, co cítí nebo měl by.. taky vnímám bílé postavy nebo tmavé( nebojím se jich, ale přijdou a začnou mě vysávat, třeba když jsem ve stresu, co na to pomáhá?

Ikona diskutujiciho Svatka 2015-07-21 06:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ráda bych zde připomněla pomoc přírodních polodrahokamů-zejména křišťálu-na očistu prostoru.Naši dceru také odmala trápily noční děsy,ale právě kameny jí výborně pomohly.Používáme velký surový ametyst cca 14cm,dále surový křištál cca10cm brazilský a několik menších českých.Pro holčičky je výborný také růženín,zbavuje strachu a dodává sebedůvěru a sebevědomí.Pravidelně je čistíme vodou.Že je čas na očistu poznáme tak,že se jejich účinek oslabí a dcerka začne mít ošklivé sny.Což bývá asi jednou za půl roku.Namočíme je do vody,aby byly celé ponořené a takto je ponecháme min.24hod.Po očistě je důležité,aby se jich nikdo nedotýkal rukou a nevnesl tak do nich svoji energii.Takto jsou kameny čisté a dokonale připraveny vstřebat veškerou destrukci ze svého okolí.Tuhle radu nám kdysi poskytla jedna velmi dobrá čarodějka z Chebu,možná ji někdo budete znát,má tam na náměstí kamenný krámek přímo naproti špalíčku.Kameny jsme dcerce začali kupovat ještě když chodila do školky,teď už je třináctiletá slečna a  má výborný spánek.Je to naše ranní ptáčátko a úžasné sluníčko,rozený optimista.Takže během let se sbírka kamenů rozrostla a můžu říct,že čím více jich je,tím větší je jejich účinnost.Připomínám,že je důležité aby byly syrové,tedy neobroušené!

Ikona diskutujiciho Bogy 2015-07-21 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Svatko. Tim surovym kamenem myslis asi drůzu a ty se pry ve vode nemaji cistit. Vyblednou a zacnou se drolit. Je to pravda? Ty s tim mas dlouholety zkusenosti. Ale je pravda, ze jsem videl fontanku z druzy. Jinak ten ametyst je nejsilnejsi kamen co mam, uz po minute me zacnou brnet ruce, ze ho musim polozit, natoz kdyz ho mam blizko hlavy. V esoterickych kramcich jsou kameny drahy, ale v akvaristice sezenes napriklad cca 10 kilovej ruzenin za 170,- Kc.

Ikona diskutujiciho Marianna 2015-07-21 14:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluska, ak uznas za vhodne, posli im tento link: www.cestanadeje.cz (osovila by som Ivu Bauerovu, za nou chodia ludia aj s týmito zalezitostami)alebo aj ja pracujem s detickami, ktore su takto citlive, len teraz sa musim sustredit len na seba, za tri mesiace cca ak by potiaze pretrvavali, nech sa mi ozvu na moj email: [email protected]

Ikona diskutujiciho Svatka 2015-07-21 15:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:Ano,myslím drůzu.Surové kameny mají největší ůčinnost.Po letitém čištění vodou nepozoruji,že by je to nějak měnilo.Jinak moc díky za tip,hledat polodrahokami v akvaristice by mě vážně nenapadlo.My si je přikupujeme o pouti od prodejce,který má o něco lepší ceny než ezoterický obchod.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2015-07-21 20:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za krásné shrnutí. Duchů se bojím odmalička, takže jsem už spoustu let zablokovaná a nevidím raději nic. Třeba mi to pomůže se pohnout dál :-) Jinak proti strachu (z temných parazitů, které nevidím, ale cítím) mi nejvíc pomáhá vědomí jednoty s konstruktivními bytostmi, stačí mi představit si a procítit jejich píseň a je z toho takové světlo a síla, že tím vytlačím cokoliv z celé místnosti. Pak stačí takhle před spaním projít byt a je čisto, ochranné energie vydrží spolehlivě do rána a většinou drží ještě několik dní (i když pak už to třeba není na 100%).

Ikona diskutujiciho katrin 2015-07-22 00:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto je snad nejlepší odpověď v poradně, jakou jsem četla. (spíš asi bude jednou z nejlepších)

Ikona diskutujiciho Lenka 2015-07-23 08:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,

Ikona diskutujiciho Alue 2015-07-23 08:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Toto už není normální situace, rozhodně bych vyhledala někoho, kdo se zabývá vyháněním duchů z lidí.

Ikona diskutujiciho Bogy 2015-07-23 10:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Zkus kontaktovat EPRV777, nevim jestli delaji presne tohle, ale kdyz tak ti poradi. Preju hodne stesti!

Ikona diskutujiciho Liba 2015-07-25 14:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:Ano, u dětí je to problém, dají se čistit, ale to byste museli čistit každý den a dobře to umět. Měla jsem stejný problém, který jsem takto téměř denně řešila, byl účinný, ale strašně pracný. Ale co byste neudělali pro dítě. Jenže, byla jsem vyslyšena a přišla mi obrovská pomoc, ovšem nevím, zda ji zde mohu prezentovat, neznám podmínky Alušina webu. Nicméně, máme vymalováno :-) jednoduše a velmi lehce. Máte-li zájem, pište.

Ikona diskutujiciho Mája 2015-07-27 15:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím Alue, moc na vaše stránky nechodím jsem tu jen náhodou, po delší době. Tenhle článek mně zaujal, nedávno jsem mněla v noci divný zážitek. Snad nebude vadit když to sem napíšu. Spala jsem a najednou jsem mněla divný poci že u mé postele někdo stojí. Stáli tam dvě šedé postavy, jendna u mé hlavy a druhá u nohou. Najednou jsem si sedla aniž bych to vědomě chtěla a začala jsem říkat věty aniž bych ctěla. Začala jsem je vyhánět, posílat zpět, jenže hlas a zejména slova byla jako z devatenáctého století. Takhle já přece nemluvím, ale zabralo to. Ještě druhou noc mě přišli "navštívit", už jsem je neviděla ale  bouchli mi zespodu do postele, to jsem opravdu nespala. Tak jsem použila stejná slova a od té doby mám klid. Poděkovala jsem andílkům za pomoc a taky za to, že jsem se nebála, je to divné, normálně bych řekla, že budu strachy bez sebe. Ale teď jsem strach neměla ani po druhé, jen vztek, že mě budí. Myslím, že je to důkaz, že mi někdo pomáhá a chrání mně. A za to mu nebo jim, moc děkuji. Přeji vše dobré.

Ikona diskutujiciho Monie 2015-07-27 21:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Petra 2015-07-31 23:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes při čtení jedné knihy jsem si uvědomila z čeho vycházejí mé noční děsy. Jsou to nezpracované situace v mém životě, které jsem nějak hodnotila, nepřijala a přefiltrovány se mi vracejí v noci, ve tmě, kdy je vědomí vidět, a ty vize mi nedali pokoj, dokud jsem si to v sobě nevyřešila. je to ještě jiné, než vyloženě, když za vámi někdo přijde.

Ikona diskutujiciho Kristýna 2017-02-21 23:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj alue potrebovala bych poradit mám kamarádku 11ti letou a vidí v noci i ve dne takového černého může a každou noc jí "škrtí" většinou vidí i naši spolužačku Anetku a když ji vidí (v těch vidinach) tak jí chce Anetka zabít… Nevím co s tím a moc bych vám byla vděčná kdyby ste mi s tím poradili

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek