Dr. Royal Rife vynalezl přístroj s názvem Beam Ray, který léčil nevyléčitelně nemocné pacienty s rakovinou. Byl umlčen a pokud už nějakou dobu sledujete alternativu, tak zřejmě chápete, proč.
Dr. Royal Raymond Rife mohl být otcem veškerého holistického výzkumu rakoviny. Narodil se v roce 1888, byl jedním ze zakládajících průkopníků v mnoha technologiích, které se dnes běžně používají, a byl hlavním přispěvatelem v oblasti optiky, elektroniky, radiochemie, biochemie, balistiky a letectví.
Rifeho vynález ničil zhoubné organismy, viry, bakterie a plísně. Byl použit k likvidaci 52 různých mikroorganismů a nemocí, včetně rakoviny, tuberkulózy, streptokokové infekce a lepry.
Rife se v roce 1920 začal pokoušel léčit nemoci elektřinou, protože zjistil, že každá nemoc, kterou zkoumal, má specifické elektrické vlastnosti. Rife provedl tisíce testů, když se snažil izolovat elektrické charakteristiky tuberkulózy.
Rife začal s výzkumem rakoviny v roce 1922, ale trvalo deset let, než se mu podařilo izolovat virus VX, což byl rakovinový mikroorganismus.
O rok později Rife vynalezl Universal Microscope, což je technologie světelného zdroje, která dokáže zvětšit objekt 60.000x. Díky svému vynálezu byl Rife prvním člověkem, který viděl živý virus.
Jakmile byl Rife schopen určit hlavní frekvenci oscilací pro každý organismus, pokusil se jej zničit pomocí světelné frekvenční rezonance. Každý mikrob má přirozenou frekvenci, se kterou rezonuje, takže když Rife zvýšil své přirozené oscilace, organismus se zdeformoval a rozpadl, protože nevydržel strukturální napětí. Ještě důležitější je, že těmito oscilacemi nebyla poškozena žádná okolní tkáň.
Rife nazval tento proces Mortal Oscillatory Rate (MOR). V rámci výzkumu v roce 1934 Rifeův přístroj během dvou měsíců „vyléčil“ 14 z 16 nevyléčitelně nemocných pacientů s rakovinou. Zbývající dva lidé byli vyléčeni během následujících šesti týdnů, takže výsledkem byla 100% úspěšnost jeho metody.
Rifeho Univerzální mikroskop (obrázek nahoře)
20. listopadu 1931 se Rife spolu s 34 svými nejvýznamnějšími kolegy z medicíny zúčastnil banketu s názvem „Konec všem nemocem“. V roce 1939 stejná skupina lékařů v podstatě popřela Rifeovu existenci… Jak je možné, že Rife byl po vynalezení léku na rakovinu zcela ignorován svými kolegy a jaké měli motivační faktory?
V předvečer tiskové konference, která měla oznámit výsledky studie z roku 1934 o Rifeově léčbě rakoviny, byl Dr. Milbank Johnson, bývalý prezident Jižní Kalifornie AMA, smrtelně otráven a jeho dokumenty byly „ztraceny“.
Také po neúspěšném pokusu Morrise Fishbeina koupit práva na Rifeho léčivý přístroj pro lékařský průmysl byly Rifeho laboratoře zničeny žhářstvím a sabotáží.
Dr. Nemes, který duplikoval některé práce Rifeho, byl zabit při záhadném požáru, který zničil všechny jeho výzkumné dokumenty.
Podobný požár zničil také Burnett Lab, která potvrzovala Rifeho práci.
Sám Royal Rife byl zabit v roce 1971 „náhodnou“ smrtelnou dávkou valia a alkoholu v nemocnici Grossmont.
Zájem o Dr. Rifeho obnovil v 80. letech autor Barry Lynes, který o něm napsal knihu s názvem The Cancer Cure That Worked. Kniha tvrdila, že Rifeův paprsek může vyléčit rakovinu, ale že všechny zmínky o jeho objevech byly potlačeny ve 30. letech 20. století rozsáhlým spiknutím vedeným Americkou lékařskou asociací.
Asociace popsala Lynesova tvrzení jako nevěrohodná a poznamenala, že kniha byla napsána „stylem typickým pro konspirační teoretiky“ a vzpírala se jakémukoli nezávislému ověření pravdy.
V roce 1994 American Cancer Society (Americká nadace pro výzkum a léčbu rakoviny) oznámila, že byly Rifeho přístroje prodány v „pyramidovém, víceúrovňovém marketingovém schématu“.
Rifeho léčebný přístroj (obrázek nahoře)
Klíčovou složkou marketingu Rifeho přístroje bylo tvrzení, které předložil sám Rife, že jeho zařízení byla záměrně potlačena spiknutím, které bylo zřízeno na účelem potlačení léků na rakovinu.
Údajně existuje více než 300 funkčních léků na rakovinu (většina z nich je založena na přírodní medicíně a chybí k nim seriózní vědecký výzkum, protože takový výzkum by první musel někdo hodně bohatý zaplatit), ale lékaři jsou ze zákona povinni řídit se předepsanými postupy, které tyto léky nepřipouštějí.
Toto je jen jeden příklad toho, jak jsou prospěšné technologie a myšlenky potlačovány. To vše se děje pro peníze, chamtivost a chorobnou potřebu držet si moc. Ultimátní lék na rakovinu by představoval konec celého odvětví. Pojišťovny už by za nemocného neproplácely miliony a desítky milionů za chemoterapii… Jaká je ale cena za zdraví a život milovaného člověka? Jak můžou tihle lidé v noci spát, když vědí že vynálezy, jako je Rifeho přístroj, mohou všechno toto utrpení vyřešit?
Žijeme ve smutném a bezcitném světě, kde mají peníze přednost před soucitem a před trpícím člověkem.
© aluska.org 2023
Veškeré informace uvedené v tomto článku mají pouze informativní charakter. Článek neposkytuje žádná doporučení, ani nenahrazuje odbornou diagnózu, radu nebo vedení. Pokud máte zdravotní potíže, obraťte se na odborníka.
Poslední komentáře
-***** Stromy mívají propojené kořenové systémy a může mezi…
-Alue K. Loskotová O ,,smrti tří" som nikdy nepočul, nebola to…
-mariankosnac Měli bychom si asi ujasnit, že smrtí není…
-není Možná myslíš potkat beznaděj, potkat bezmoc s nadějí,…
-není