Duchové ze Stránské skály (2.díl)

27.6.2016 v Spiritualita 6

Jak už bylo řečeno v předešlém článku, historie tohoto místa není růžová a bytosti, které se tu pohybují, jsou tedy různého původu. Já jsem měla u sebe svůj velký energetický krystal, a pro jistotu v záloze ještě kartičku TM, a můj společník měl také kartu TM, takže jsme si troufli.

Bez kvalitní energetické ochrany, ,,naholo“ bych na toto místo ale vůbec nevstupovala, protože existuje dost vysoké riziko, že si tady člověk nabalí do aury spoustu nepříjemných věcí, které doma tak úplně nechcete. O tom, že na Stránské skále hojně straší, se už přesvědčila celá řada lidí a Stránská skála přitahuje už dlouho všelijaké blázny, co si sem chodí fotit duchy. Například na stránkách spolku Agartha je k dispozici jejich reportáž z roku 2002, kdy se jim také podařilo vyfotit duchy a úlovky mají zajímavé.

Ve druhé jeskyni jsme také měli výsledky a i zdejší strašidla reagovala na povel ,,Fotíme“:

Tady můžete vidět obrovskou hlavu přes celý snímek, s očima a velkou rozšklebenou hubou plnou zubů. Tyto příšery se pohybují ve stránské skále a není divu, že na návštěvníky nabíhají.


A teď, jak se vlastně ti duchové fotí, nebo jak je možné, že má někdo tak svělý foťák, co vidí do jiné dimenze? A jaká je ta správná technika pro focení duchů? – Je to velice jednoduché:

V Matrixu pro vás fungují a existují pouze ty věci, ve které věříte. Funguje to všude, i pro kontakt s jakýmikoliv duchy, i pro práci s energiemi. Speciálně u duchovních aktivit je absolutní nesmysl dělat něco, o čem člověk není přesvědčen že funguje, nebo existuje, protože si to sám zavře a zablokuje. Úspěšný ,,fotograf duchů“ může být jedině takový člověk, který nepochybuje o tom, že duchové existují. Není to však jediná podmínka k úspěchu.

Toto jsou zajímavé úlovky. Člověku to připadá jako vířící se prach, nebo vířící vodní kapičky, nebo roj mušek. Uvnitř skal je chladno a vlhko, ze stropu občas kápne, ale vodní páru jsme tam nezaznamenali, vířící prach také ne a navíc se to objevuje pouze na některých snímcích a poté zase mizí. ,,Částice“ jsou navíc protkaté mlhovinou. I takto se může zjevit duch.

Postoupili jsme dál a začali znova fotit. Před námi se ze tmy začaly postupně zjevovat mlhovinové útvary, které postupně sílily, až nám nalítly na objektiv a úplně ho zahalily: (nasledující tři obrázky)

Pokud člověk věří v duchy, je otevřen tomu, aby s nimi mohl promlouvat, nebo je alespoň vyfotit. Potom ale hodně záleží i na fotoaparátu, který se k tomuto účelu použije. Některé foťáky fotí duchy neustále, pamatuji si na jednu paní, co mi psala skoro až nešťastná, že má rozbitý foťák, že cokoliv vyfotí, skoro všude má mlhu a fleky. – Podle fotek to byl foťák, který perfektně viděl do jiné dimenze. Ale jsou i modely, které nefungují a nic nevidí, i když člověk věří.

Dostala se ke mně dokonce zpráva, že do některých modelů fotoaparátů a foťáků v mobilech se už dneska instalují speciální filtry proti zachytávání nehmotných jevů, protože neochráněný aparát v rukách senzibita je dokonalé oko do jiné dimenze a dá se přes něj vidět neuvěřitelné věci, což se právě nám na tomto výletu stalo.

Není ale přesně řečeno, o jaké firmy a jaké modely jde. Také ne vždy jde vyloženě o model a značku, ale dva stejné výrobky ze stejné série mohou mít různou schopnost vidět do jiné dimenze. Za tímto účelem, pokud například kupujete nový přístroj, bývá dobré vybírat si výrobky se sériovým číslem, které obsahuje kombinace čísel 540.

Tyto často bývají velmi dobré, ale například já mám foťák co jsem kupovala přes net, náhodou mi přišel právě s takovým sériovým číslem a do jiných dimenzí sice vidí, ale málo. Něco chytí, ale není to velká sláva, i když jsem s ním kdysi právě ve Stránské skále zachytila zajímavé věci a dávala jsem je tehdy na web. Jsou tam vidět hlavně orby, na některých místech jsou i jako hustá mlha. Podívat se můžete TADY. Dodnes je pro mne záhada obrázek č. 26., protože byl focený v absolutní tmě a před čočkou foťáku jsem nic neměla, ale ten podivný světlený červík se ukázal jenom tam, na žádné jiné fotce už ne a to jsem šla a fotila jednu za druhou…

Tady už se zase zjevuje mlhovina:

Když jsme vyfotili tuto fotku, kde jsou vidět jakoby částečky, stáli jsme na tom místě a hleděli na tu fotku… Člověk by si říkal, že to vypadá jako kapičky vody, zvířené ve vzduchu, ale nic takového jsme tam necítili. Navíc to na dalším snímku nebylo. Fotili jsme sice dál mlhovinu, ale už nám to neudělalo ten samý efekt…

Důležitá je samozřejmě i metoda, jakou se fotí. Chodívají mi do e-mailu spousty ,,úlovků“ lidí, co se domnívají, že něco zachytili, ale v 95% případů to bývají situace, kdy fotili proti slunci, nebo někde v rožku zachytili část slunce, fotili proti lampičce, v místnosti proti oknu atd. – V takových případech se udělá na fotce kaz téměř VŽDY a to nemá s focením duchů nic společného.

Přejít na 3. díl – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-06-27 02:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Síce som k takýmto fotkám skeptický, mám telefón LG L90 D405n tak možno s tým skúsim fotiť v nejakom starom vojenskom podzemnom bunkri či pivnici alebo na cintoríne, Stránské skály mám ďaleko 🙂 A nemám ochranu.

Ikona diskutujiciho Dawe 2016-06-27 10:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"V Matrixu pro vás fungují a existují pouze ty věci, ve které věříte."

Ikona diskutujiciho Lucka 2016-06-27 15:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám st200f.Zachycuje orby a i jiné.Hlavně orby.

Ikona diskutujiciho Numb 2016-06-27 19:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Zajimava otazka. Taky by me zajimalo.

Ikona diskutujiciho Aneta 2016-06-28 02:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spousta lidí viděla příp. vyfotila duchy neboli duše zemřelých, co je na tom zvláštního? Všichni jsme propojeni, ten kdo vidí energie je vidí všude okolo, proč by měly být fotky duchů něco zvláštního? Ty sama je přece vidíš nebo ne? Já to beru naprosto přirozeně a mám taky fotky, kde se objevila duše zemřelého, ale proč z toho dělat takovou vědu, když je to tak přirozené? Jaké by to bylo, kdybychom neměli Ego? To, které si myslí, že jsme my? Právě teď v červnu zažíváme znovu to, co jsme v sobě potlačili, musíme se s tím znovu vypořádat a mnoho lidí neví co dál, copak o tom nic nevíš? Jedná se o červen mezi koncem května do dneška přibližně, kdy je Mars ve znamení štíra a přináší nepříznivé energie….

Ikona diskutujiciho Utt 2018-11-29 15:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosim co je to ta "energetická kartička TM"? :-?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek