Dveře do jiných dimenzí se otevírají

30.8.2013 v Poselství 35

Pozn. Alue: Nabízím vám krátký článek od tomáše marného o vhledech do jiných dimenzí. Je to opravdu velice zajímavé, poslední dobou se s tím také často setkávám. I lidé mi o tom píšou.

Protože TM občas přispívá na Aluška.org opakovaně už řadu let, založila jsem mu samostatnou rubriku. Jako ,,Články tomáše marného“ ji nyní najdete vloženou jako podrubriku v tématu ,,Příspěvky čtenářů“ úplně dole. – Pro lepší přehlednost.

Postřehy z cest a kontaktů s lidmi.

Pro čtení tohoto článku by bylo dobré si pustit níže uvedenou hudbu…..

One Mans Dream – Yanni

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_hMK7tBNWEI

Měl jsem velice zajímavé setkání s kamarádem, kterého znám už mnoho let. Pomalu od narození. Událo se ve Švýcarsku. Tak jako vždy jsem cestou byl mírně unavený a stavil jsem se na vynikající kávu, kterou dělá jeho žena, u nich doma. Po přivítání a běžném rozhovoru (lari fari – jak se říká v německu, když se bavíte skoro o ničem) jsme zabředli na velice tenký led, možná dle některých pojmenovaný sci-fi.

Přítel mně sdělil, že měl velice zajímavý zážitek, který nadobro změnil okamžitě jeho život. Vykládal mně, že před několika dny měl hned po probuzení nepochopitelný vjem, který s ním do základů otřásl. Doslova a dopísmene nejen do základů, ale i pod ně. Kdyby něco tak nepochopitelného neprodělal na vlastní kůži, rozhodně by nevěřil, kdyby mu někdo jiný něco takového povídal.

Začalo to s ranním vstáváním. Když otevřel oči, zjistil, že levým okem vidí jinak, než jak je zvyklý.


Levá plovina jeho oka viděla přesně od střední osy vlevo do jiné DIMENZE.

Viděl tam létat bytosti, stroje, vše se nějak divně prolínalo a nechápal vlastně co se děje. Zkoušel zavírat levé a pravé oko, jestli náhodou nesní a je v „reálu“ – bdění či snění.

Kamkoliv se podíval, měnil se mu obraz s pozorováním dle natočení hlavy a oka. Prolínaly se tam různé druhy bytostí (i lidských – možná dle jeho slov duchů či zemřelých) a strojů či divných zařízení ba dokonce nějakých letících korábů či strojů, které neuměl popsat. Byl velice šokován. Dění v jeho oku probíhalo přes hodinu.

Pomyslel na to, co asi bude dělat, když mu tenhle vjem zůstane navždy. Říkal, že by nebylo možné v takovémto stavu řídit auto a dělat mnohé jiné věci.

Pomalu se smiřoval s touhle nepochopitelnou situací a skutečností, když najednou jak když utne, mozek se nastavil zase na základní stav vyhodnocování, přesně takový, jaký měl od narození.

Bylo taky zajímavé, že v tomto stavu se mu začalo okamžitě dostávat odpovědí na mnoho otázek či věcí na které pomyslel. Bylo to zcela automatické. Prostě nechápal, co se s ním stalo.

Tímhle ale příběh nekončí. Do rozhovoru se přidala jeho žena, která popsala svůj, taky nepochopitelný příběh, který se udál za několik hodin po události jejího manžela.

Říkala, že stáli oba dva v kuchyni u kuchyňské linky a diskutovali o něčem. Najednou se změnil její vhled do reality a to takovým způsobem, že viděla svého manžela jak před ní stojí a to asi o 30 let mladšího. Vhledy, které si pamatuje z jeho mládí. Bylo to pro ni taky nepochopitelné.

Odcházel jsem od nich s velice příjemným pocitem, že se konečně začíná na planetě Zemi něco měnit ve velice konstruktivním směru.

Dotaz na Vás milí čtenáři: Zažil někdo něco podobného, či měl někdo taky nějaké nepochopitelné vjemy jako můj nejlepší přítel?

Popsat svoje zkušenosti a vjemy můžete v diskuzi.

…..s Láskou a úsměvem tomáš marný….

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Články tomáše marného“ – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Daniela 2013-08-30 08:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teď jsem hodně zaneprázděná, takže kvůli tomu asi ne. Ale ještě nedávno jsem měla dejavu skoro denně a někdy i na několik sekund. Častěji než dříve.

Ikona diskutujiciho Petr Hynek 2013-08-30 10:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Věřím, že takový zážitek změní život od podlahy. A taky věřím, že svět se mění a tyto zážitky bude mít více lidí, i když některé to asi zaskočí a nejspíše se z toho zblázní :-) Díky za sdílení.

Ikona diskutujiciho Gája 2013-08-30 10:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já osobně takovou zkušenost nemám, ale mívám sny s podobnou tématikou..vesmírné lodě, vesmírní lidé…a stává se mi to docela často. Tak nevím, kam moje astrální tělo v noci chodí courat..:-)

Ikona diskutujiciho Alue 2013-08-30 11:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se teď mnohem častěji než kdy jindy zdají předvídací sny. Začalo to vlastně po 2012 nějak víc gradovat.

Ikona diskutujiciho Cherryna 2013-08-30 11:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já zase sleduju že se poslední dobou daleko lépe dokáži spojit se svými anděly :).

Ikona diskutujiciho Farah 2013-08-30 11:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Me se zas neco stalo v listopadu 2012, byla to najednou takova zmena, kdy jsem poznala, ze ODTED nebudu myslet jako tech 99 procent lidi na Zemi, ze mam spoustu veci v sobe jinak..zvlastni mir a poznani behem jedine noci, to jsem nemohla usnout. Jako restart, sok z nahleho proudu energie, ktery me doslova prastil po hlave skrz pater a vsecko se rozsvitilo jasneji nez za bileho dne a nejasne pamatuju, jak dlouho to mohlo trvat- nekolik vterin nebo minut…a pak uplne ticho. A jen jsem vedela, ze mi zacala jina faze zivota, nova cesta. :-)

Ikona diskutujiciho myší královna 2013-08-30 12:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nic takového jsem nezažila a docela vám to závidím. Asi toho nejsem hodna, jsem příliš závislá na materiálnu. Ve snech vídám jen ten hnus a bordel, co mám v sobě samé a kterého se nemůžu zbavit.

Ikona diskutujiciho Eileen 2013-08-30 13:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se kdysi stalo, že kolem mě a po celém prostoru najednou začalo poletovat strašně moc (miliony) takových větších zlatých částic, byly pravidelně uspořádány a všechny  velkou rychlostí letěly jedným směrem jakoby někam mimo prostor. Netuším, co to přesně bylo. Nebylo to jako když vidím energie 'normálně', to bylo něco zcela jiného, jako bych se ocitla v nějakém jiném prostoru. V místonosti semnou byli ještě další dva lidi a ti nic neviděli.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-08-30 13:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je přesně ono, už je to tady :-) To jsou ty věci, co se mají stát lidem, aby se posunuli dál. Je úžasné být tady teď v téhle době a moct být při tom a prožívat to :-) Nemusí to být zrovna vhledy do jiných dimenzí, třeba obyčejné věci jako komunikovat, aniž bychom mluvili, hýbat s věcmi, aniž bychom se jich dotýkali… A spolu s tím přichází láska, moudrost a porozumění. Držte si klobouky, jedeme z kopceee… :-)

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2013-08-30 13:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já se do jiných dimenzích dostávám pouze ve spánku. Ale když jsem byla menší, zavítala jsem tam i za dne.

Ikona diskutujiciho Auri 2013-08-30 14:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pani, to zni doslova fantasticky! Kez bych taky neco takoveho zazila, ale jsem stary straspytel, takze jsem od takovych veci "uchranena" :-/ Mne se stavaji jen takove par vterinove zvlastni stavy, kdy jako bych si najednou neco uvedomila. Nevim, jak to popsat. Proste jsem na tech par vterin uplne mimo a aniz bych mela nejake vidiny, tak citim najednou v sobe nejakou zmenu, ktere v te dane chvilicce rozumim, ale kdyz se snazim hned v zapeti po jejim skonceni rozpomenout, co to bylo, zaboha to nejde a ten klidny, "rozumejici" pocit rychle vyprchava. A taky mam cim dal tim casteji stavy, ze najednou z nicehonic nevim, kde jsem, co je za den, mesic, rok,.. proste to, co se stava treba po probuzeni, akorat mne se to nekdy deje i normalne pres den.

Ikona diskutujiciho Ananas 2013-08-30 16:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já zrovna dneska, sotva dvě tři minutky po dočtení tohohle článku jsem si všimla, že koutky očí vidím taková měňavá beztvará světla a horní stranou levého oka jsem zřetelně viděla bílou vodorovnou rotující šroubovici (tvarem bych ji přirovnala k DNA nebo těstovině). Ať jsem se dívala kamkoliv, pořád tam byla a když jsem jí zkoušela záměrně pozorovat, pohybovala se nahoru a dolu, stoupala a klesala a nepřestávala rotovat. Nejsem si jistá, že by to zrovna byla jiná dimenze, každopádně fajn zážitek 🙂

Ikona diskutujiciho Rea.A 2013-08-30 17:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem hodně silná ohledně instintku a "prostě že to vím". Vizualizace pokulhává, ale to je tím, že ji pravidelně netrénuju…:-)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-08-30 18:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: To neni iná dimenzia, je to úplne bežná vec, tiež to vidím, keď sa na to sústredím.

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2013-08-30 18:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: tuhle šroubovici vídám také, ale pravým okem a jen někdy, chová se stejně – při přímém pohledu ubíhá.

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-08-30 18:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bol by som veľmi rád keby svet pprešiel do 5. alebo vyššej dimenzie…. Bolo by to naozaj super, a pred 21.12.2012 som veril ze sa to stane a ze budem šťastný, neopisatelny pocit….. Ale keď prišlo veľké sklamanie, keď sa nič nestalo ani po začiatku roka 2013, bol som tak sklamaný ze somsa s plačom rozlúčil s 5. dimenziou a miernom, z miestom kde vládne mier… Teraz

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-08-30 18:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak s tým MY nebudeme nic robiť, tak sa svet bude len zhoršovať a žiadne oči z 5.D sa nebudú nikomu otvárať, žiadna neexistujúcu záchrana nepríde… Je treba starať sa samy o seba a nečakat ze sa o všetko postará kdosi iný….. Prepáčte za zlý internet co som musel písať na 2 krát…. ALUE ĎAKUJEM za tento článok, pripomenulo mi to staré dobre časy keď som mal nádej v neexistujúcu pomoc a keď som si myslel ze obalamutime elitu tak ľahko napriek tomu ze nás ma pod palcom….. Toto nemyslím ako iróniu, boli to naozaj dobre časy….. 🙂

Ikona diskutujiciho Lori 2013-08-30 19:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Téda. Silné.

Ikona diskutujiciho Sofia S. 2013-08-30 20:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

něco takového bych chtěla zažít… vidět náš svět tak, jak ho asi vidí duchovní bytosti.

Ikona diskutujiciho Dalibor 2013-08-31 00:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě příjde už jako jiná  dimenze i můj vlastní svět – po knížkách od Doreen Wirtue a několika  článcích či dokumentech různě ze světa  jsem zjistil,že dokážu na dálku léčit lidi a zbavovat je bolestí či strachu.Nejkrásnější je,jak je to jednoduché a přitom účinné..Svět s Anděly,s přírodou a kouzly v ní..Netřeba mít vidiny či sci-fi dežaví. Stačí jen vnímat krásy kolem sebe,odpoutat se od negativ a uvědomit si sílu.Sílu sebe samého,svých myšlenek.A otevře se vám dimenze,ze které budete dlouho unešeni a okouzleni.Při jejímž bádání se dá často zjistit,že ještě stále je co poznávat a uvědomovat si :-)

Ikona diskutujiciho :) Sen 2013-08-31 11:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Komu vadí chyby radej nepokračovat :D Psal jsem to rychle po probuzení a znovu do toho zasahovat nechci:) :SEn,. 31,8 🙂 Začalo to Jakoby při velke katastrove na Zemi,. Zniceho niceho nic jsem letel po kraji gigantické tornáda furt a furt dokala s myslenku ,že když vletnu jen o kousek smerem k jejimu stredu, tak neco trefi a je se mnu konec,. po nejakem čase se zacalo bordit a ja zahledl jezero Hurá křical jsem na lidi okolo (asi jsem neletel sam sem si uvedomil),. "Spadnem do vody",. Po pádu se zdalo byt vše okej ,. ale jeste nas vyhodila jeste jedna vlna ,ale to už jsem mel usmev na tvari a myslim si aj vychutnaval let,. čudné bylo že zem byla jakoby po tom tornadu stejna budovi atd,. Ale přesto jina, lidi,.  nesledne jsem se chtel dát k policii I kdyz při pomysleni ze bych nekomu ublizovat (demonstrace bezne řešení konfliktu,. delaji toho hodne) S odporem,. A chtel jsem byt jakoby s lidma v kontaktu,. ze kdyz budu s nema ze jim budu moct spis pomoct ( Dřív To si tak i vysvetluji zacatek snu to tornado jako muj dosavadní život,. Driv jsem se chtel hodnekrat zebrat a nekam od všeho odejít, jednou už jsem se aj zebral,. si pamatuju Zrovna nastaly buřky a já misto ve stanu v noci v lese spal spíš v Bazenu 🙂 , Pozdeji jsem pochopil že pokud má človek byt jen malo nabídnou druhym nemel by se k nim otačet at už jsou jakykoliv on nikdo neni nikdo ve vnitř špatny ,. boužel ,nebo buhu dik existuje Tolle o tom hodne mluví – "Ego"),. K te policii,. tak jsem sel k nim Ale jakoby jsem se jim nestal zadnu zkusku jsem nezkladal ,Ale byl jsem s nema,. ale jakobych umel kouzlit občas jsem si jen tak hazel mavaním rukama a myslinkama vecma ze jake to je mazane jsem to delal pro radost,. pak zive pamatuji že jsme byli v jakesi přestrelce myslím jsem to dostal do nohy ,kdyz jsem se plazil, ale pamatuju si jen jak rikam nekom V "Klidu :)" za chvili sel po nas jakoby kdosi s plamenometem a jak s nim tak maval Jsem si jen před neho stoupl dal ruku pred sebe na plamen a nijak me to neublizovalo jen jsem se na neho dival s velkym otaznikem a nijak me to neublizovalo,. Zacal me ublizova az kdyz za chvili ,ale to uz jsem v te akci naraz nebyl,.Pršet dest asi nejaky kyseli pac nevim jak to muzu ve snu citit ale proste me to palilo kdyz jsem se schoval do jakehosi podchodu tak zacal velky vítr a prselo az tam kde jsem byl tak nakonec jsem se schoval do jakesi budky a nevim kde se tam vzal a jestli tam vubec nekdo byl ale dosla ke me veta "To je náš Konec" No a já zas s usmevem "MYslíš",.?? Jsem si pritom aj vzpomel že vesmír neni podle me, mrtve místo s životem jen tady na nasi zemi že ,bude cely zivy s mnohla krasnyma a dobryma dušema :),. nechci ted říct neco jako spolehat se na nekoho jineho a tim padem se vzdat zopovednosti ,. pak mam zablesk ohledne jidla a toho co tu davame vsecho do sebe,.  Nakonec jsem byl s nekym tehotnym a bylo cosi že posledni zkouska sem si rikal co? jaka zkuska a Poslení,? A vten Moment jsem Umřel, kdyz jsem zaviral oci jsem mel v nich smutek ze to konci,. jenže jsem je hned za moment otviral kousek od sebe a to už s usmevem,. pak už mam takove zablesky jak jsem mel mladsi sestru,. a dostal jsem se ( Chtel jsem ,jsem vedel ze me ublizit nikdo nemuze, Možna max, memu telu) mezi zle lidi jakoby sekta, to me bylo asi 10 roku pac se me kdosi ptal zaskoceny " ty žiješ cosi uz nevim jak to nazval 10let. ) Jsem se usmíval " 10 let? opravdu ?? vedom si sveho minuleho života :))  ( Po prve v živote kdy jsem si hned po probuzeni napsal co se me zdalo, muže to znamenat cokoliv  a třeba nic, hlavne nikdo pokud to dam nekom nekdy přečíst v tom nehledajte že tu třeba nastane nejaka pohroma,. :D, třeba to byla jen ukazka mojeho do nedávna dosavadniho zivota tady :),. kazdopadne zajimavy a třeba nezajímavy sen) :))

Ikona diskutujiciho :) 2013-08-31 11:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a Jo, ještě jako prcek 🙂 Jsem koukával, ale vždy jen v noci ve dne za světla to neslo vidět, nevim co to bylo,nejaká energie ? :D,. ale bylo to hezké třeba to prochazelo zdí a tak,. 🙂 boužel jsem se toho bál, A s radostí jsem to sledoval jen kdyz jsem utekl v noci za nasima a lezal vedle nich,. do jakeho roku života se me to drzelo uz nevim,. 🙂

Ikona diskutujiciho Naso 2013-08-31 12:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěl bych reagovat na Huga 16-17. Já to vidím takto: Žijeme v lásky-plném vesmíře. Kdyby nebyla v tomto vesmíru láska, nemohla by existovat, dualita. Protože existuje dualita, existuje možnost volby a tím vzniká svoboda. A je jen na samotných lidech co zvolí, kam směřuje jejich pozornost. Docela mě vždy pobaví, když někdo čekká na 5 dimenzi a "No už, tak kdy, ne teď, tak co už tam budem, zase nic, a teď?!" Nikdo přece nemůže chtít v tomto svobodném prostoru plném lásky a duality, chtít po zbytku světa převibrovat, aby se svezl v tom 5dimenzionálním busu na černo.

Ikona diskutujiciho Šárka 2013-08-31 14:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Často mám na fotkách lodě, ve dne. A předevčírem či tak nějak, jsem usnala a měla zavřené oči a v levém oku se mi šířilo bílé světlo. Vylekala jsem se, a ujištovala, jestli mám opravdu zavřené či otevřené oči.To nevím jestli to může mít s něčím souvislost.

Ikona diskutujiciho scholastika 2013-08-31 16:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jéé to se mi taky stalo tak rok zpátky, každým okem jsem viděla jinou ralitu,ale život mi to nezměnilo

Ikona diskutujiciho pajkam 2013-08-31 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka. Proč tm dává odkaz na  klip One Mans Dream – Yanni, kde má osoba na sobě  číslo šest a prsty ukazuje symbol šelmy.

Ikona diskutujiciho zoe 2013-09-01 10:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj všem.Dnes 1.9. jsem se probudila ještě za tmy.Otevřela jsem oči a nad sebou jsem viděla kruh,který se jemně mihotá a věděla jsem,že je to kruh do jiné dimenze.Přiznám se,že jsem se lekla a schovala jsem se pod peřinu.Tuto noc jsem vcelku měla zajímavou.Čtyři sny a jeden o duchovi.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-09-01 11:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: tyjo kamo, vrat se prosimte zpatky do skolky, kdyz nepoznas cislo 9 ani volne rozlozene ruce… nestacim zirat, fakt… nebo jsi snad troll a delas si z nas pr… taky moznost.

Ikona diskutujiciho Spyro 2013-09-01 17:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já žádný takový zážitek neměla. Jen vím že jednou jsem měla sen o vesmírných lidech. V pozadí toho snu jsem viděla do reality… pomalu sem zvedala ruku nad sebe. Proč, to nevím. Ale shodila sem na sebe všechny své knihy. První mě probudila, poslední zase uspala. Ráno jsem se z té hromady musela vyhrabávat.

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-09-01 19:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Más pravdu, ale ja som to myslel trosku inak…. Ja som to myslel tak, že elita je stále mocnejsia a mocnejsia. A na začiatku, ked bola este velmi zranitelná, už ani vtedy sme sa jej nedokázali zbaviť… A dnes, v tejto dobre ked je dnom čo dnom silnejsia, jej sila rastie naozaj rýchlo, sa jej chceme zbaviť? Takmer nikdo sa jej v podvedomí nechce zbaviť, hoci si myslí že áno… A mne je to tak líto… 🙁 Nejhorsi je jak lidi čekaji na neexistujucu záchranu, chytaju sa posledných nádejí a myslia si že svet ide k lepsiemu, a pritom o dalsi den je elita zas mocnejsia a oni zas viac ovladnuty…. Ono je to tak smutný, když vís že nekdo umíra, snažís se mu to vysvetliť a on se ti jeste vysmeje a umíra dál… (tým myslím ludstvo).

Ikona diskutujiciho Lúthien 2013-09-01 20:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se poslední dobou stává, že se mi najednou z ničeho nic promítne několika vteřinová budoucnost.. např.. co kdo řekne.. člověk, který za chvíli přijde, jdu pro telefon těsně před tím než začne zvonit, apod…, zajímavé 🙂 nepřestává mě to udivovat 🙂

Ikona diskutujiciho Arden 2013-09-02 14:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tiež sa mi zosiluje pocit deja vu…. Nikedy uvažujem nad tým, že žijeme v časovej slučke, že to nie je možné toľko deja vu… Ani by som to už nenazvala deja vu.. Ale proste istota, že to tu už bolo… Začalo sa to zrychľovať a je toho viac a viac.. Asi sa blížime k "uzlu" kde to končí a umelo začína. Neviem si to inak vysvetliť… Možno sa blíži udalosť ktorá je tak silná, že nám do nej nedovolia alebo naopak nás pred ňou chránia… 😉

Ikona diskutujiciho Jana 2013-09-06 21:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedá mi to, musím to napsat. Loni koncem června, byl to pátek, jsem přišla z práce hodně unavená.Okolo 19. hod.jsme se s manželem pomilovali a ve chvíli, kdy jsem se od něj odsunula, mi prolétlo myslí něco jako vzpomínka na sen. Ale něuměla jsem konkrétně popsat tu snovou situaci, jen jsem cítila pocity z toho snu. Jenže jsem zjistila, že to nebyla vzpomínka na sen, poněvadž ce mi celý proces opakoval až do doby, než jsem šla spát. Těžko se to  popisuje. Myslela jsem, že blázním. Podezřívala jsem dokonce manžela, zda mi nedal nějakou drogu. Prostě během celého večera jsem byla zároveň ve dvou realitách. Nazvala jsem to snění za bdění. Byla jsem např. na internetu, sledovala video a  zároveň jsem prožívala ještě jiný příběh. Vždy, když jsem na pár vteřin procitla a cítila jsem se normálně, nemohla jsem si vybavit, co jsem vlastně prožívala. Taktéž jsem např. hovořila s manželem a přitom jsem zároveň byla jinde.Pouze ve mně zůstal vždy ten intenzivní pocit prožitku. Těžko se to popisuje. Druhý den ráno už bylo vše ok a od té doby se mi to nezopakovalo.

Ikona diskutujiciho Zdena 2013-09-19 12:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20Dalibor- presne popsane me pocvity, muze se dit cokoliv,ale radost da vždycky novou silu a radost je ve vsem, DIKY

Ikona diskutujiciho tarantule* 2014-02-02 16:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco podobného jsem zažila 2x. Jak tady byl dřív článek z poradny http://karolinaloskotova.blog.cz/1302/vidim-koutky-oka-kosticky-co-je-to tak to samé se mi stalo taky. Viděla jsem koutkem oka kostičky. Vyděsila jsem se, co to je. Byla jsem v koupelně, pak když jsem odešla do jiné místnosti, zmizelo to. Trvalo to asi 20 minut. Podruhé to bylo 30. července a asi týden nebo 14 dnů po tom prvním. Bylo to, když se ve škole rozdávalo vysvědčení. Stejné jako poprvé. Pak když jsme odešli ze třídy, zase to zmizelo. Neděsilo mě to už tolik, ale bála jsem se, že mám něco s očima. Říkala jsem si, že už se to třeba nestane. Pak jsem našla ten článek na který už jsem psala odkaz. Ulevilo se mi, že to není nic hrozného, ale spíš dobrého 🙂 A změnila jsem názor a chtěla jsem, aby se to ještě stalo. Ale od té doby nic.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek