Elon Musk: Žijeme v Matrixu

8.1.2022 v Matrix 37

Elon Musk si myslí, že jsme pravděpodobně všichni uvězněni v pseudo-existenci podobné Matrixu
,,Vesmír je starý 13,8 miliardy let, takže všechny civilizace, které v něm vznikly, měly spoustu času na zdokonalení svého technologického know-how“, vysvětlil  zakladatel a generální ředitel společnosti SpaceX během vystoupení v podcastu komika Joea Rogana.„Pokud předpokládáte vůbec nějaké tempo zlepšování, pak budou hry k nerozeznání od reality, nebo civilizace skončí. Jedna z těchto dvou věcí nastane,“ řekl Musk. „Proto se s největší pravděpodobností nacházíme v simulaci, protože existujeme.“

„Myslím, že s největší pravděpodobností existuje mnoho, mnoho simulací,“ dodal. „Stejně dobře je můžete nazývat realitou, nebo je můžete nazývat multivesmírem.“

Substrát, na kterém tyto simulace běží, ať už je to cokoli, je pravděpodobně docela nudný, přinejmenším ve srovnání se samotnými simulacemi“, řekl dále Musk Roganovi. „Proč byste dělali simulaci, která je nudná? Udělali byste simulaci, která je mnohem zajímavější, než základní realita,“ řekl Musk a odkázal na videohry a filmy, které lidstvo vytváří a které jsou destilací toho, co je na životě zajímavé.

Miliardář a podnikatel není v tomto výkladu zdaleka sám. Řada fyziků, kosmologů a filozofů považuje hypotézu o simulaci za přesvědčivou. Pokud někdy vznikla byť jen jedna vyspělá mimozemská civilizace se zálibou ve vytváření simulací, pak by teoreticky mohla vytvořit tisíce – nebo možná dokonce miliony či miliardy – „falešných“ vesmírů. A pro obyvatele těchto digitálních říší by bylo těžké zjistit pravdu, protože všechny důkazy, které by mohli shromáždit, by pravděpodobně byly podstrčeny tvůrci.

To bylo v roce 2018. Další záznam, kde elitář Elon otevřeně odhaluje, že žijeme v Matrixu, je z roku 2016, kde na přímou otázku, jestli je možné, aby lidstvo žilo v simulované realitě, kterou vytvořila pokročilá civilizace, odpovídá:

Už se mě lidi mnohokrát ptali na otázku simulované reality. Přemýšlím o tom hodně často, i když se koupu. Nejsilnější argument, že žijeme v simulované realitě, je tento: Ještě před čtyřiceti letdy jsme měli počítačové hry založené na čtverečcích a tečkách. Nyní, o čtyřicet let později, máme fotorealistické 3D simulace, které hrají miliony lidí naráz. A každý rok se to vylepšuje. Máme virtuální, vylepšenou realitu. Když to bude takhle pokračovat, budou jednou hry k nerozeznání od reality.

I kdyby to vylepšování trvalo hodně dlouho, kdyby se rychlost pokroku hodně snížila oproti aktuálnímu tempu, třeba na tisícinu, dejme tomu by nám to trvalo třeba deset tisíc let, což není vůbec nic v porovnání s evolucí, tak jsme jednoznačně na cestě k vytvoření dokonalé simulované reality.

Pravděpodobnost, že nežijeme v umělé realitě, je miliarda ku jedné. (3x zdůrazněno)

A já doufám, že to tak skutečně je, protože jestli se civilizace přestane rozvíjet dál, tak to bude asi díky zásahu nějaké velké kalamity, která civilizaci vymaže. Takže bysme asi měli doufat, že tohle je skutečně simulace. („Protože by se dala restartovat“, doplňuje přísedící host) A buď vytvoříme realitu, která je od skutečnosti nerozeznatelná, nebo lidstvo přestane existovat. To jsou dvě možnosti.


Raději byste si tento článek poslechli? Zde je v audioverzi na youtube: Elon musk: Žijeme v Matrixu

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-08 13:07:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jak může vědět, že vesmír je starý zrovna 13,8mld let, když vše je simulace..
Co když je starší..Co když se mohou inkarnovat pak jen ti, co postoupí simulací, aby nezničili tento vesmír, jako většina lidí co se nechala očkovat a neposlouchala své vyšší já.

Ikona diskutujiciho Majkl 2022-01-08 14:45:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud ale žijeme opravdu v nějaké simulaci probíhající na procesoru nějakého superpočítače, jak by se do jedniček a nul mohla vtělit duše – znamená to, že nemáme duši nebo je naše skutečné tělo (s duší) připojeno na nějaký vnější superpočítač? Pokud se do takového systému z jedniček a nul vtělí duše, není automaticky majetkem ďábla?

Ikona diskutujiciho kiko 2022-01-08 21:09:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo ak aj tá tvoja „duša“ je len niečo ako telo alebo 0 a1? >:D

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-08 15:31:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak by se do jedniček a nul mohla vtělit duše? Môže sa duša vteliť do detskej hračky – nejakej bábiky, môže mať dušu auto? Ak nie, potom je duša niekde mimo Matrix. Aj keď ťažko povedať, nevieme ako ďaleko Matrix siaha ale Mesiac, blízke planéty a hviezdy ktoré vidíme budú tiež súčasťou Matrixu. A niekde ďalej kde je ten údajný nekonečný vesmír je skutočný svet. Ale je možné že ten skutočný svet je už naprd, ľudia porazili všetky choroby, prijímajú životnú energiu z prány a nemusia jesť, majú domy z dokonalého materiálu ktorý netreba opravovať, príroda bola zničená, takže ľudia tam už iba sedia doma pri počítači a nemajú čo robiť ani kam ísť a preto si vytvorili túto virtuálnu realitu – Matrix.

Ikona diskutujiciho kiko 2022-01-08 21:19:28
Ikona diskutujiciho
sipka

A čo ak ten „skutočný“ svet je naprosto principiálne odlišný od tohto? Čo ak „človek“ je len výtvor v rámci tohto „projektu“ a v „skutočnom“ svete niečo ako človek neexistuje? – ok už moc filozofujem 😀 stačilo internetu pre kika 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-08 22:42:28
Ikona diskutujiciho
sipka

To zní skoro úchylně 😀 Jakože nás hrajou na počítači občí squidi, nebo pakomáři?

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-08 23:16:24
Ikona diskutujiciho
sipka

To mi připomělo díl Hvězdné Brány: S03E15 The Game
https://www1.filmplanet.to/online-serial/hvezdna-brana-atlantida-s3e15/

Ikona diskutujiciho Ceneon 2022-01-09 02:58:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky Tauri, tak toto je mega náhoda, zrovna s jedním kámošem mluvím při online hře o všem možným a zabrouzdáme také na seriály, říkám, moc jsem jich neviděl, ale že jsem sledoval Hvězdnou bránu, tu základní, pak Atlantidu i Universe, Atlantidu taky viděl a říkám, že Atlantidu jsem měl asi nejradši.

V tomto rozhovoru na Atlantidě si můžete dosadit za Badena Bidena na návštěvě na druhé straně:
Sheppard: „Když teď znáte pravdu, můžete se vrátit domů, nebudeme vás obtěžovat.“
Baden: „Ne, musíte nám pomoci.“
Sheppard: „To nepotřebujete, půjde vám to.“
Baden: „Chceme víc zbraní… ten stroj, který nás sem přivezl, říkal jste mu Jumper, hodil by se armádě.“ (za Jumper si dosaďte létající talíř)
Sheppard: „Ne. To neudělám.“
Baden: „Povzbuzoval jste mne, abych zvětšil armádu.
Sheppard: „Byla to reakce na McKaye… toho druhého proroka.“ (rozuměj protihráče hrajícího za Rusko)

Já to vidím tak, že tento vnitřní vesmír je jen obrovskou holografickou projekcí, bez které by zde byla naprostá černota. Však znáte ty mýty o tom, jak bůh vzal hlínu, vytvořil zemi atd., jak stvořil slunce, vše je to takové pohádkové, že, že to nemůže být skutečné, ale ono to tak mohlo být i doopravdy, že si s tím tady ti bohové mohli hrát jako v nějaké hře: https://www.youtube.com/watch?v=Jd2GK0qDtRg

Také si vzpomínám na to, že existuje hmota na Tungusce, jak jsou ty kotle, která byla naprosto nadřazená té naší, sice musela být určitým způsobem poškoditelná vzhledem k tomu, že se jednalo o úlomek, ale jeho nálezce byl ohromen, jak se s ním krásně řeže, používal jej jako nůž. Také bylo psáno, že ta hmota těch kotlů byla normálním způsobem neporušitelná, že jak kdyby milimetry nad povrchem byl neproniknutelný štít. K poškození mohlo dojít například při velkém výbuchu, ty kotle totiž prý fungují jako několika paprskový laser, který se spojí nahoře v jeden silný, který chrání planetu před smetím z vesmíru, tedy různé asteroidy, v podstatě možná kousíčky z černé hvězdy, která je vlastně oním promítačem a je tedy z hmoty vyšší než naše hmota tou hvězdou promítaná. Je to všechno bez vlastních zkušeností spekulování, ale zapadá mi to jako kousíčky puzzle do sebe.

O duších se říká, že se vtělují skrze Měsíc, no ten je též jejich, nedá mi to, nezmínit film Jupiter vychází, neskutečný film, těžce nedoceněný minimálně z pohledu, jak může fungovat vesmír, dost možná tak i funguje, alespoň v nějakých ohledech, nevidím to tak, že venku jsou lidé špatní, on žádný člověk ani špatný být nemůže, ten kdo se jim jeví, akorát nepoznal dost lásky. Já čím dále více vidím, jak David Icke má pravdu, že jen láska je skutečná, vše ostatní je iluze. Ono když hrajete nějaké hry na počítači, tak jste rádi, když dosáhnete úspěchu ve hře, když si tam koupíte brnění, meč atd. Ale co si z toho odnesete do reálného života? Jedině tak zkušenosti a kamarádství. Ne že bych to poznal takto na hře, ale prostě, když jsem zapřemýšlel nad životem, co si z toho můžete odnést a když byste si sami měli poradit při pohledu zpátky, co byste měli dělat, nenapadne vás snad nic jiného než láska. To bude asi tou nejvyšší metou, naučit se milovat jako Ježíš, ne nejsem vůbec Křesťan a ani nevím, jestli existoval, ani mne to nezajímá, možná jsem jím já, to je mi ale taky jedno, asi tak jen vypadám, protože zdaleka nemiluji pořád… 🙂 Však, jak víte, tak ono to někdy s rozdáváním lásky ani nejde, ten druhý člověk jede na úplně jiných energiích a láska je mu těžce proti srsti, jednoduše se brání lásce, protože si ještě potřebuje zakusit nedostatek lásky.

Ikona diskutujiciho martin ****** 2022-01-09 19:35:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Do nul a jedniček se duše nevtělí, člověk i planeta budou skutečné, fungovat to bude asi jako hra pokemon go.
Černá hvězda nám v duté zemi promítá asi podobu vesmíru v době vzniku planety Země. Ve vnějším vesmíru by měla být aktuální podoba.
Já si myslím, že kdyby 6. matrix skončil jadernou válkou, tak se planeta Země přepne do stopu a zůstane v podobě Marsu a bude nahrazena planetou Nibiru. Bez počítače by se vše obnovilo, a aby se planeta bez počítače vyměnila, tak by jsme ji museli zničit ve stylu Jupiter. Co když to jak vypadají ostatní planety je dáno způsobem jejich zničení?
Pokud tvůrci matrixu svůj svět zlikvidovali a sedí doma, tak by od nich klidně mohl pocházet replikátor.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-08 17:59:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spíš mám otázku, kdo z Vás, kteří vylezou do strálu se taky najednou cítí více svododní, kde je hezčí energie…
Jde o to, zda je to pouze můj subjektivní dojem, který je zkreslený pohledem na tento svět, nebo to tak má více lidí..
Díky

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-08 18:05:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mě je to společný jev. Ještě se mi nestalo, že bych se tam měla špatně.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-08 18:44:16
Ikona diskutujiciho
sipka

I když mě tam občas někdo honí, tak se tam prostě cítím „jako doma“ a tady jako na návštěvě..
A děkuju za reakci 🙂

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2022-01-09 00:02:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám dotaz neznáte někdo kody k metrixu hodně by se mi hodily -)))

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-09 00:15:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Už jsem to tu psala. Ale výjimečně ještě sestoupím z mráčku a znova pro ty co jsou pozadu zopakuji. O úplňkové noci, vyjdeš na nejvyšší kopec u vesnice… případný závan z JZD nevadí. Na hlavu si dáš velký hrnec a budeš do něj bušit dvěma vařečkama z obou stran. A u toho musíš řvát heslo ,,zelňačka“, jinak tě nevezmou, věděli by totiž, že jsi imposter, nebo americký agent. Když to uděláš dobře, přiletí talíř a odveze tě do gumídkové země. Už jsi tam mohl dávno být, kdybys dával pozor. 😀

dobrou noc 🙂

Ikona diskutujiciho Chulinkaa 2022-01-09 09:23:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A já se zrovna dívala na film Free Guy (2021). Doporučuji zhlédnout. Tváří se jako oddychová herní komedie, ale…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-09 10:50:18
Ikona diskutujiciho
sipka

viděla jsem to už 2x, fakt brutus

Ikona diskutujiciho stenly919 2022-01-09 16:59:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zaujal mně příspěvek z tadesca, kde ale asi trochu zapadnul, jestli je to skutečně pravda a ne jen dětský výmysl, bude to jistě ještě zajímavé, jestli se začnou probouzet další lidé. Příspěvek vkládám, tak jak byl napsán.

Moja dcera mala v jeseni sen. Ma 11 rokov a Matrix nevidela.
Vravela, že sa prebudila niekde inde a keď sa chcela posadiť, udrela si hlavu o priehladne sklo.
Zlakla sa a zacala vsetko stlacat az sa to otvorilo a vystupila von. Vokol nej bolo takych “posteli” strasne vela. Nevidela ani na koniec. Vsetko bolo biele. Aj ona bola v bielom. Ked pozrela z okna, bola vo vesmire. Hladala niekoho znameho a nasla aj mna. Spala som.
Prisli k nej akysi muzi. Celi v bielom a mali masky na polke tvare. Rozpravali recou ktorej rozumela, ale mali zvlastny prizvuk aky nepocula.
Cudovali sa, ze je hore, ze sa dostala von a chodi po lodi.
Prekonala strach a pytala sa ich otazky kde je, co sa deje.
Povedali jej, ze jej nemozu povedat vsetko, ale ze Zem mala pruser a vacsina ludi je na lodi. Museli sme opustit Zem. Nie je ani rok 2021 ale ovela viac rokov.
Potom musela nazad , kde ju nasilu zavreli a ona sa prebrala doma v posteli.
Este raz sa jej podarilo prebrat na tom mieste, ale nedostala sa von a opat precitla doma.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-09 17:24:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Týbrďo :O

Ikona diskutujiciho stenly919 2022-01-09 18:10:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi jedna z prvních, které se podařilo probudit. Ale je spíš zajímavější, pokud je to pravda, že ti tzv. strážci matrixu jí ty vzpomínky na tenhle zážitek nevzali a že to ani nikdo na tadescu neblokoval, případně nepopíral. Že by se blížilo velké probuzení ?

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-09 21:45:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Dovolil by som si to spochybniť. Tieto obrovské vesmírne lode totiž nemajú okná. Takže by ani nemala ako zistiť že je vo vesmíre, vyzeralo by to tam len ako nejaká veľká miestnosť. Aj keby tam boli okná, ak tam bola miliarda postelí, aká je asi šanca že ona by mala posteľ zrovna pri okne? Tiež sa mi pred pár rokmi snívalo že som sa ocitol vo vesmírnej lodi ale už si nič nepamätám. Len že to bola asi nejaká menšia loď (alebo som len bol v nejakej jej menšej časti) a bolo tam okno cez ktoré som pozeral na vesmír. Riadili to tam nejakí ľudia a vraveli že ma vzali len tak preletieť sa vesmírom a že ma za chvíľu zas vysadia a cítil som pohyb lodi ako zrýchľuje a spomaľuje viac si nepamätám.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-09 22:24:37
Ikona diskutujiciho
sipka

… ale aj tak hustý sen, až ma z toho mrazilo niekoľko minút keď som to prečítal to sa mi často nestáva, trebárs to není daleko od reality.

Ikona diskutujiciho kiana 2022-01-22 05:17:06
Ikona diskutujiciho
sipka

narazila jsem na článek o něčem takovém: https://www.as-drag.com/kartser-skvoz-tuman

Ikona diskutujiciho kiana 2022-01-24 20:11:16
Ikona diskutujiciho
sipka

nebo tady: https://www.as-drag.com/osoznan-i-opasen
(podle té stránky je 1. a 2. dimenze nejvyšší a my žijeme v té nejnižší, 7. dimenzi – která je vězením a vše ovládá jeden zlý systém = korporace)

Ikona diskutujiciho lenka f 2022-01-09 18:27:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak ten sen, co mělo 11 leté děvče mi něco připomnělo. Mě bylo okolo 5 -6 let. A ta vzpomínka mi zůstala do dneška, byl to silný vjem. Já jsem měla v tomto věku taky sen a bylo to tak zvláštní, že jsem pak nevěděla jestli to bylo doopravdy nebo se mi to jen zdálo. Takový ten stav, co jsem mívala jako malá, že jsem nevěděla, zda tam jsem nebo se mi to jen zdá. To jsem se pak musela probudit, abych si uvědomila, kde jsem. A takhle se mi taky zdálo o tom, že jsem v nějaké bílé místnosti, kde ležím v posteli a okolo mě řada dalších postelí. A měla jsem pocit, že to se mnou hýbe ze strany na stranu. Do dnes nevím, zda jsem tam byla, nebo se mi to jen zdálo.

Ikona diskutujiciho stenly919 2022-01-09 23:57:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Vzpomínám si, že když jsem byl kdysi malý kluk a náhodou jsem se dostal k starším vydáním časopisu ABC(asi ze začátku 70. let minulého století) tak byl tam jeden článek(teda spíše sci-fi povídka), kde dotyčná dívčina popisovala podobnou zkušenost v bílé místnosti plných beden s lidma. Takže asi občas těm tvůrcům matrixu nějak haprujou lidé v těch bednách, možná prot, že lidí je moc a oni to jednoduše nestíhaj všechno ošéfovat. Pak by dávala smysl i ta agenda zlaté miliardy.

Ikona diskutujiciho martin ****** 2022-01-09 19:05:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud jsme v simulaci, tak potom nemůžeme vypnout matrix jinak se vypnou i lidé. Planeta Země musí být skutečná, jelikož tvoří část hardware. Člověk také bude skutečný, když se do něj vkládá duše. Počítač může ovlivňovat naše mozky.

Klidně to může být i jinak. Počítač může jen dávat příkazy, které radí temné straně. Každá hra se ovládá herním ovladačem, což je v našem případě televize. Hru zde hrají lidé dobrovolně tím, že poslouchají příkazy z televize. Virtuální realita se tak odehrává v naších myslích, kterou sami zhmotňujeme svými činy.

Ikona diskutujiciho stenly919 2022-01-10 00:18:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

marian kosmac :
S tím oknem, je to asi stejná pravděpodobnost, že ona byla na místě u okna, jako ty že jsi byl u kna nebo něčeho podobného, co víš, třeba je tam oken víc než by se mohlo zdát 😀

Ikona diskutujiciho Anna 2022-01-17 10:37:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud žijeme v obří simulaci,tak jako v počítačové hře,můžeme v klidu páchat ty nejhorší zločiny. Potrestat nás může pouze samotný program a jeho parametry. A to si jsou zřejmě moc dobře vědomi ti archonti,jezuité a podobní,kteří berou ostatní lidstvo pouze jako soustavu nul a jedniček. A duch a duše je pouze naprogramovaná proměnná, která vytváří jen další možnost v hraní této velké hamesky…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-17 20:13:28
Ikona diskutujiciho
sipka

zase tak jednoduché to není

Ikona diskutujiciho martin ****** 2022-01-24 11:59:08
Ikona diskutujiciho
sipka

alue:
Takže to může být ještě jinak nebo více propracované než jsem napsal o kousek výše?

Ikona diskutujiciho Zdeněk 2022-01-17 10:56:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vím, že jako zatím všecko, co jsem zde uvedl jako komentář, nebylo zveřejněno, protože asi někdo chytřejší (možná s patentem na rozum) to zamítl. Nevadí. Pracoval jsem asi 50 let jako elektrotechnický inženýr, a vypracoval jsem teorii (ověřenou praxí), která je konzistentní s námi pociťovanou a chápanou realitou. Jde o to, že nějaké přihlouplé „hry“ v člověku nic nerozvíjejí a pana Muska nemusím. Je to vyráběč technogenních hraček a po něm se mnozí opičí. To nikam nevede a je to pro lidstvo zavádějící. Jak už bylo uvedeno v moudrých knihách, veškerá moudrost začíná vírou ve Stvořitele. Pokud začínáme někde jinde, tak je to jen ztráta času. Stvořítel ovšem není děda na obláčku, ale energie vyšší kvality, což znamená, že je výše než materie. (Kvalita není forma, stojí nad formou.) Naše duše je také energie vyšší kvality, ale jen o jeden stupeň výše. Stvořitel má všechny kvality, tedy ještě vyšší než ta naše. Zákony té naší duchovní energie stanovil Stvořitel právě tak, jako stanovil zákony té energie materiální. Lidstvo je zatím jakž takž schopno respektovat zákony o materii, protože už poznalo, že se bez jejich respektování nikam nedostane. Ovšem ještě mu nedošlo, že musíme respektovat i záíkony duchovní, bez nichž se také nikam nedostaneme. Tím spíše. Gamblerství mu v tom asi těžko pomůže. Budete-li se chtít cítit ve svém těle jako v pohádce, musíte svou duši rovněž podřídit těmto zákonům, jako jste se mnozí podřídili zákonům platícím pro hmotu, aby duše nešla proti tělu. Obojí zákony jsou kompatibilní a výstavba vesmíru konzistentní (i když ne stejnorodá všude). Veličiny, o které jde u materie, ale mají jiný obraz než „veličiny“ ducha a duše. V tom je také jádro pudla. Brzy bude vysvětleno, v čem je vesmír jednotný a konzistentní, ale určitě ne v nějakých einstainovských pomatených teoriích, napsaných, jak uvádí i ruský akademik Levašov, pro zblbnutí lidstva a jeho zavedení na scestí a tím i katatrorfě. Proto je třeba znát ty opravdové zákony, kterými se řídí jak materie, tak duch a duše. A tím duchovním zákonem není např. gamblerství pana Muska, ale neustálé duchovní vylepšování sama sebe podle zcela exaktních zákonů, aby naše duše nešla proti „konstrukci a funkci“ těla a my jsme nemuseli tak rychle nebo vůbec stárnout. A to je také smyslem života. Např. léčebné postele MEDBEDs jen vracejí člověka podle původních duchovních zákonů k opravě těla, napáchané jejich nedodržováním. Člověk musí jít ve šlépějích Boha Stvořitele. (A můžete to zase smazat, pokud vás bude pravda iritovat. Mám ale zato, že sami o sobě podáváte dobrou práci a zprávy, a vážím si toho. Nejsem vaším oponentem.)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-17 20:16:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdeňku, když chceš aby ti koment prošel, mohl bys dodržovat pravidla používání stránek, máš na ně odkaz v patičce. Sice nevím co ti neprošlo, ale jestli tam byly externí odkazy, nebo jsi byl sprostý/drzý, něco v tom stylu s tím patentem viz. druhý řádek co tady vidím, tak to mohl být ten důvod.

Ikona diskutujiciho martin ****** 2022-01-24 12:05:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Pana Muska také nemusím. Zajímavé je to, že přidává lasery na satelity. Tím by se také dali určití lidé spálit na prášek?

Ikona diskutujiciho kiana 2022-01-17 13:48:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimo téma, ale toto jsem našla: https://www.youtube.com/watch?v=VMvSAjkQg9I&ab_channel=BrutIndia
(ta hudba se mi dost líbí a připadá mi to jako zajímavý vynález)

Ikona diskutujiciho Nori 2022-01-17 18:31:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spis si myslim ze tady chce lidem podsouvat neco v cem ma rozjete investice. A to je bagatelizace reality, aby lide pak nekladli duraz na skutecnost ale klidne zili v simulaci jim vytvorene ze ktere bude profitovat. Snizi se pocet lidi na v exterieru, a velepani budou mit prostor pro sebe. Za prve, nema dukazi, fabuluje, fantaziruje. Chyby mu intelignece jako kazdemu z nas na pochopeni stvoreni, existence a prostoru. Moc by to chtel byt on kto na to prijde tak tlacha svoje nesmysly. Nenechte se vtahnout do techto pseudoiluzi. Rozumu zdar.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-17 22:14:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Nori:
Muskovi nevěřím, jde o to, jaká válka se tu skutečně odehrává, abychom mu věřili. Že Starlink je ten kvantový internet..
Přitom jejich páteřní spoje jsou tažené z optiky, co má většina lidí na planetě taky(dnes je snad 99% internetu taženo optikou a pak až wifi, nebo kabelem)..takže pokud vypnou internet, vypnou i Starlink..protože každá stránka, vč. Aluška.org by musela mít svoji anténu, kterou by vysílala do družíc, aby to jelo skutečně na kvantový internet. A podlě mě moderní technologie z povrchu snad nemají vůbec satelity, ale vše musí být vedeno éterem, nebo subprostorem, kde nic takového nevysílá výkonem jak blázen.

Co vyrábí je otřesné kvality, ta jeho tesla je další odpad pro Zemi takových rozměrů, že to bude problém..
Co vyrobí, kloudně nic na sobě nesedí..PC je po chvíli v háji a musí se vyměnit, když nějaký chlápek chtěl vyměnit jeden motor a koupit ho od nich, tak neuspěl (neprodali mu ho)a dal tam dokonce motor na benzín. Další lidi ho rovnou ničí, protože baterie stojí skoro jako nové auto a pokud tohle on propaguje, tak není normální člověk, ale jen vizionář pro svůj prospěch..ne pro planetu.
Je proti vakcinám 2020:
https://www.youtube.com/watch?v=2lPkvteqKig
Zde už to podporuje, dostal vakcínu (neřekl ale na co), ale stále by to nemělo být povinné:
https://www.youtube.com/watch?v=a2-E2-eSPSI

Ikona diskutujiciho citizen 2022-01-18 00:58:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Viem, že nič neviem

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek