Energetický krystal – funkce a použití

30.11.2016 v E-shop Alue.cz 40

(Aktualizovaná verze: 25.11.2016, vyplývající z nejnovějších testů a poznatků.)

Energetický krystal
Energetické krystaly jsou zářiče konstruktivní energie, s výbornými účinky na lidský organismus a psychiku.
Jsou velmi vhodné pro osoby žijící ve stresovém a náročném prostředí, nebo se zvýšenými nároky na denní provoz a psychickou koncentraci.

Účinky a možnosti použití:

– Zvyšuje odolnost vůči stresu, harmonizuje psychický stav majitele a jeho schopnost koncentrace

– Zmírňuje únavu, dodává energii, zlepšuje pracovní výkon.

– Chrání svého majitele před černou magií, prokletím, uřknutím a vysáváním na dálku

– Díky schopnosti harmonizovat energii člověka, krystal ze svého majitele sundává destruktivní energetické útvary a parazity, kteří se mohou přiživovat na jeho energii. Zároveň svého majitele chrání před zpětným návratem, nebo útokem takových bytostí.

– Částečně chrání před obvyklými zdroji elektrosmogu, jako je mobilní telefon, wi-fi, nebo počítač. Ochrana není absolutní, pokryje až 50% záření.


– Energetický krystal je možné při bolestech přikládat na konkrétní část těla. Bolest po několika minutách poleví, nebo zcela zmizí. (záleží na povaze bolesti a příčině problému)

– Energetický krystal má možnost podporovat jasnozřivost a schopnost napojení se na konstruktivní bytosti. V případě potřeby se krystal přiloží nejlépe na čelo, v místě třetího oka. Není nutné hrotem, stačí plochou. Energetický krystal září všemi směry stejnoměrně a jeho přesná poloha na čele není rozhodující. Ke zbystření vnímání a zlepšení komunikace dochází do 2-5 minut. Energetický krystal nezaručuje 100% schopnost perfektního spojení, ,,pouze“ usnadní a zesílí aktuální možnosti.

– Energetický krystal lze na noc dávat pod polštář a spát s ním. Toto zlepšuje kvalitu spánku, přináší živější a barevnější sny. Energetický krystal má také vliv na častější výskyt lucidních snů a astrálního cestování.

– Při depresi, nebo pocitu ,,cizích myšlenek“, je třeba přiložit krystal na čelo, nebo na solar plexus. Uvede člověka zpět do energetické rovnováhy a mysl se uklidní.

– Zesiluje přirozené napojení člověka na jeho spirituální vedení a Zdroj.

Životnost a vlastnosti: Energetický krystal je prakticky věčný, září stejně silně bez ohledu na čas a prostor. Díky tomu je možné mít jediný po celý život, bez nutnosti jeho ,,dobití“, nebo obnovy. Existuje pouze riziko ztráty, nebo většího poškození krystalu. Drobné oděrky, které by mohly vzniknout po mnohaletém používání, na sílu krystalu nemají žádný vliv, avšak pokud by se uživateli podařilo krystal rozlomit napůl, nebo rozdrtit, výrobek by již nefungoval.

Tato technologie je svými účinky mírně podobná účinkům tachyonizovaných výrobků, jsou zde však zásadní rozdíly. Energetické krystaly jsou ve srovnání s tachyonizovanými mnohonásobně silnější, dále jsou o více než polovinu levnější a neztrácejí sílu za 3-5 let, není proto potřeba je dokupovat. Tachyonizovaný výrobek je nabíjený, který se po čase vybije. Energetický krystal se naopak při výrobě stává přímým zdrojem, věčným zářičem.

Energetický krystal není nutno nosit přímo na holém těle, aby měl plnohodnotný účinek na svého majitele.

Materiál a údržba: Výrobek obsahuje křišťálové sklo, které bylo upraveno metodou energetizace a postříbřené očko z obecného kovu, obě české výroby.

Sklo má ideální molekulární vlastnosti pro tento druh úpravy. Z tohoto důvodu zacházejte s krystalem opatrně a chraňte ho před pády z výšky na tvrdé povrchy. Krystal také nikdy nenamáčejte, nekoupejte se s ním, udržujte jej v suchu (kvůli kovovému úchytu). Pokud chcete krystal co nejlépe chránit před pády a vlhkem, můžete jej nosit v ochranném váčku, nebo schovat do jiné vhodné látky. Jeho vlastnosti se tímto neovlivní, energie proniká skrze látku stejnou mírou.

Přenosnost na osoby: Energetický krystal můžete v případě potřeby komukoliv zapůjčit. Krystal je přenosný a jeho používáním se do něj nic neukládá, neabsorbuje energii. Není třeba jej jakýmkoliv způsobem energeticky čistit (jako je tomu například u polodrahokamů). Krystal sám o sobě má silné očistné vlastnosti a kalibruje se sám na vysoce konstruktivní energie.

Nošení: Energetický krystal je koncipovaný jako přívěšek na krk. Dodává se již navlečený na černý bavlněný provázek (není-li u výrobku uvedeno jinak), vybaven dvěma indiánskými uzly. Uzly jsou polohovatelné, jejich posunováním lze šňůrku snadno zkrátit nebo prodloužit podle potřeby. V případě opotřebování šňůrky, ji zvládne nahradit a opět správně zasukovat téměř každý uživatel doma (návod Zde).

Kontraindikace a nežádoucí účinky: Nejsou. Krystal není lék a energie kterou vyzařuje, je pro lidské tělo naprosto přirozená. Krystaly nemají schopnost obracet chemické látky na látky pro tělo přirozené, neumí neutralizovat nečistoty ve vodě a nemají účinek při hmyzím kousnutí, nebo uštknutí hadem. Při jejich používání se neprojevují žádné nepříjemné detoxikační projevy, jak na fyzické, tak i duševní bázi.

Velikost krystalu: 5 cm (není-li u výrobku uvedeno jinak)

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ayeri 2016-11-30 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé 🙂 Někdy si ho třeba pořídím, ale zatím jsou jiné věci, do kterých chci dávat peníze radši 🙂 Docela by mě zajímaly nějaké recenze lidí, kteří si je koupili 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-30 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: V rubrice energetické krystaly

Ikona diskutujiciho raja 2016-11-30 11:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se normálně rozbil aluško :D. Musím si pořídit nový, cítím jak mi chybí:). Jsou vážně skvělé.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-11-30 11:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já blbec ho ztratil :D

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-30 13:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Jakože jsi ho rozdrtila?  Jak jsi to dokázala? Já mám už rok jeden a ten samý, pořád ho nosím a až na pár škrábanců se mi to nepodařilo 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-30 13:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  To nečtu moc ráda, v každém je spousta práce a péče 🙁

Ikona diskutujiciho Pavla 2016-11-30 13:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Právě jsem si ho od tebe objednala. Už jsem koupi zvažovala déle, ca rok… Budu ho mít jako dárek k vánocům, už se na něj moc těším a doufám, že se mi aspoň trošku uleví, zejména po psychické stránce… Pak přijde na řadu koupě knih! ???

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-30 13:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Pavla 2016-11-30 13:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju Alue! Na recenzi se budu těšit, hodně si ji lidičky tady u nás chválí, jen ty ceny… Očekávám od Nobilis svůj první balíček se čtyřmi produkty, tak doufám také ve spokojenost. Krásný den všem ?

Ikona diskutujiciho Hana 2016-11-30 13:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

I me se rozbil.. Spadl v koupelne na dlazbu. ?

Ikona diskutujiciho @ 2016-11-30 15:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak ho slep Kanagonem.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2016-11-30 15:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi měsíc po tom co jsem si tvůj krystal koupil tak jsem se stal právě MÉNĚ odolný vůči elektromagnetickému smogu. Při práci na počítači jsem měl určitý standart, časové omezení, aby mě to nějak extrémně nerozhodilo a od doby co mám krystal jsem to musel zkrátit (odhadem) asi o 30%.

Ikona diskutujiciho Jindra J. 2016-11-30 15:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se akorát povedlo někde s ním ťuknout a uštípnout špičku, ale jinak to vypadá, že je v pořádku. Nějakou změnu k horšímu jsem nezaznamenal. Očko z drátku co tam bylo na pověšení už se ukroutilo a musel jsem udělat z jiného drátu nové. Pro mě to neni problém. :D

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-30 16:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  Krystaly mění energii člověka na vysoce konstruktivní, a tím zvyšují citlivost organismu.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-30 16:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:  hm… možná by se to tam taky mělo dopsat. (??) Snažím se o sestavení co nejkonkrétnějšího popisu a nakonec vždycky najdu něco, co tam ještě není.

Ikona diskutujiciho jirik 2016-11-30 16:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:K počítači jsem si proti elektrosmogu pořídil šungitovou pyramidu.

Ikona diskutujiciho romča 2016-11-30 17:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, z tejto stránky http://alueshop.webnode.cz/energeticke-krystaly/ kde ich oficiálne prodáváš si ich asi ja slovenka asi nekúpim co? Skúšala sem ti už dvakrát písat mail do redakcie, ale dvakrát sa mi vrátil s tým, že sa ti neodeslal. Vím že máš teraz moc práce s andelem strážným, ale nedalo by sa to spravit tak, že by sem ho mala ešte pred vánocama? 🙂

Ikona diskutujiciho zdeněk 2016-11-30 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Na to používám čepici vyloženou šungitem, trochu těžká ale účinná a nejen na to.

Ikona diskutujiciho Brusinka1 2016-11-30 18:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od července 2016 ho nosím nepřetržitě, sundávám ho akorát na koupání. Jako hypersenzitiv pozoruji zvýšené vnímání energií a podobně, ale také jsem více odolná vůči stresu, jsem klidnější a věci, které by mě rozhodily dříve, mne nyní nechávají v klidu a mohu tak snadněji přemýšlet o řešení dané situace. Pokud je stres dlouhodobější, zvládám to ještě ne úplně v klidu, ale i když se třeba rozpláču, rychleji se uklidním, než dřív a jsem zase schopna myslet konstruktivně. Takže za mě: je to super věc a vřele doporučuji hlavně lidem s křehkou psychikou :-)

Ikona diskutujiciho atrej ystma 776 2016-11-30 18:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zatím s krystalem nepozoruji výrazné změny… Asi nejsem tak energeticky citlivý, nebo není v mých schopnostech dostatečná míra "aktuálních možností" které lze zesílit… To mě neodradí! Budu pilovat!! A moc se těším na uvedení nové knížky :D!!

Ikona diskutujiciho Mára 2016-11-30 19:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Já si ho prostě dal do kapsy u bundy a od té doby ho pohřešuju 🙁

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-30 19:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: aha, nevím co je tam za chybu, zkus použít tuto adresu: ,,[email protected]" a napiš znova.

Ikona diskutujiciho raja 2016-11-30 21:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Já ho měla taky tak rok. Vyklouzl mi z ruky v koupelně….ještě pořád zpomaleně vidím, jak padá :D :'(.

Ikona diskutujiciho Mued 2016-11-30 22:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Áá! Zmírňuje únavu. Děkuju za vysvětlení. :D Já v noci pořád nemohla usnout a nevěděla jsem proč. A pak mě napadlo, že to je prostě tím krystalem, co mám na sobě. Sice mi to připadalo divný a říkala jsem si, jestli i tímhle se jde přebít. Ale intuitivně jsem ho sundala a dala pod polštář. A usnula jsem. Takže ho budu muset občas sundavat.  

Ikona diskutujiciho Paskalina 2016-12-01 06:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:také mám u notebooku pyramidový stínič elmag.smogu od firmy PHOENIX, šungitová pyramida je na cestě ke mně- objednaná, na krku mám energ.krystal od Alušky a na stole šungitový přívěsěk :-)

Ikona diskutujiciho Majka 2016-12-01 08:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, chtěla jsem se zeptat… Píšeš "krystal také nikdy nenamáčejte, nekoupejte se s ním"… Je to JEN kvůli tomu kovovému očku? Na samotný krystal to nemůže mít nijaký vliv a narušit nějak jeho fungování?? Já ho totiž nesundávám vůbec a to ani do sprchy, takže je vlastně denně pod vodou a mýdlem. To, že už očko pak nebude tak pěkné, mi nevadí. Pokud by to ale mělo mít nějaký vliv i na fungování krystalu, to už by byl větší problém.

Ikona diskutujiciho Helene 2016-12-01 08:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Momentalne ziji v zahranici, ale planuji se podivat v lednu do CR na dovolenou, oslavit s nasima takove ,,post vanoce". Pod stromecek si nadelim obe tvoje knizky, Svet za oponou (kterou jsem jeste kupodivu necetla, ale naopak Svitani ano) a tu novou, na kterou se hrozne tesim. A asi si poridim i energeticky krystal, strane se mi libi vzhledove a potrebuji se posledni dobou trochu odblokovat od toho vsedniho stresu :). Takze budu mit doma takove Alu Vanoce :D.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-01 09:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Dneska se mi to samé stalo i s kartičkou TM, nosila jsem ji poslední dva týdny nonstop a pak jsem v noci nespala a vstávala v 7 ráno. Tělo když má moc energie, tak nepotřebuje spát, ale mozek chce odpočívat, takže je dobré to občas sundat, i ten krystal, když si toho člověk všimne.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-01 09:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Je to jenom kvůli očku. Je to obecný kov a když navlhne, mnohem rychleji zkoroduje a pak ho budeš muset nějak nahradit. Do sprchy určitě sundávat.

Ikona diskutujiciho hanka 2016-12-01 20:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně zrovna včera přišel balíček s krystalem, těšila jsem se na něho už dlouho, došel můj přítel a říká, co to je? Tak jsem mu to vysvětlila a on, cože, to je tak drahé, a není to podfuk atd, a pak ho vzal do ruky a po chvilce říká, Hanko, já ho chci taky :))

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-01 20:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]:  Tak to byla i dobrá prověrka přítele 🙂 Destruktivní člověk by to nechtěl mít v ruce… je opravdu zajímavé, že ty krystaly přitahují pozornost, neustále se mě někdo ptá co mám na krku, ale když si dám něco jiného, nikdo si nevšimne a neptá se.

Ikona diskutujiciho L.L 2016-12-01 20:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krystal mam už skoro rok. Tuším :D. A dětem se ve školce moc líbi – máte krásný drahokam, diamant…no, deti 😉 Je to moc milé. Deti vycití tu energii :).

Ikona diskutujiciho Kate 2016-12-01 21:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: To jsi si udělal sám z alobalu ? A je do špičky ,jako pyramida ? A jak to používáš dál ? Děkuji ti za odpověď :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-01 22:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]:  To se nedělá z alobalu, to se šije do látky nebo lepí.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2016-12-02 06:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: tm o tom psal na prvopodstatě v minulosti.

Ikona diskutujiciho jirik 2016-12-02 14:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vhodná čepice pro šungitovou čepici je tzv. legionářská čepice nebo-li čepice s límcem

Ikona diskutujiciho Siren 2016-12-03 19:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je možné že když na sobě nebudu cítit jeho účiny a nic se nezmění tak vrácení peněz?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-03 21:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]:  Právo na vrácení zboží v případě nespokojenosti je dána zákonem. O tom nemusíme diskutovat. Nikdy jsem ale reklamaci na krystal neměla, nikdo ho nechce dát z ruky.

Ikona diskutujiciho Don Nadie 2016-12-06 16:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Recenze je velice zajímavá a působivá, stejně jako sám krystal. Nicméně, mám několik otázek.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-06 19:01:00 Odpovědět

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek