Ex-Transgender: Lékaři mě přesvědčili, abych si změnila pohlaví, teď toho lituji. Zklamali mě na každém kroku

23.6.2021 v Žena 14

Sydney Wrightová, narozena jako žena, se rozhodla podělit o svou děsivou zkušenost s procesem změny pohlaví.

Sydney Wrightová se rozhodla promluvit o své děsivé zkušenosti – vlevo se nechází její fotografie ze střední, vpravo je Sydney o dva roky později, kdy již zahájila léčbu změny pohlaví:

Od Jaye Greenberga/Sydney Wrightové:

Biologická žena se vyslovuje proti „podvodným“ lékařům poté, co byla chybně diagnostikována jako transgender a byla jí poskytnuta léčba změny pohlaví, která jí navždy změnila život. Sydney Wrightová přiznává, že ještě jako teenagerka se cítila být zmatená svojí sexualitou. Odborníci z řad lékařů ji tehdy přesvědčili, že je transsexuální, a kvůli tomu podstoupila dva roky léčby změny pohlaví. Nyní se Sydney konečně podařilo vrátit se ke své biologické genderové identitě, ale nějak se jí nedaří vstřebat to, co se jí v posledních dvou letech dělo. Nedokáže se smířit s onou ,,pomocí“, která jí byla lékaři poskytnuta.

Ještě před dvěma lety byla Sydney zdravá krásná 17-ti letá dívka studující na maturitu. Netrvalo však dlouho a věci nabraly zcela jiný spád. Život Sydney se dle jejích slov „obrátil v noční můru, kde v hlavní roli figurovala ona, coby transgender muž s nadváhou a začínajícím diabetem“. Tato noční můra se stala realitou poté, co vyhledala odbornou radu lékařů, jelikož si nebyla jistá svojí sexualitou. Sydney říká, že nechce svádět vinu pouze na lékaře, protože to prý ,,měla tušit“. Dodává však, že ,,jestli jí s něčím lékaři pomohli, tak jedině hodně si ublížit, zatímco oni na ní vydělali spoustu peněz.“

Sydney těsně poté, co si ostříhala vlasy na krátko.

Po dvou letech, co žila jako transgender, se nyní konečně odhodlala přerušit léčbu změny pohlaví, aby získala zpět svůj život ženy. Rozhodla se o svůj příběh podělit.

Níže se nachází příběh Sydney Wrightové, psán dle jejích vlastních slov:

Od útlých let, co si pamatuju, jsem byla vždy jiná, než ostatní dívky. Oblékala jsem si chlapecké šaty a hrála si s klučičími hračkami. Když jsem dosáhla určitého věku, začaly mě sexuálně přitahovat dívky. Vlastně jsem, kromě jednoho kluka ze střední, chodila výhradně s dívkami. Tehdy byste mě pouhým okem nerozeznali od jiných dívek, nepoznali byste, že jsem lesba. Měla jsem dlouhé blonďaté vlasy, nosila jsem make-up a snažila se vyhlížet žensky. Vnitřně jsem však věděla, že jsem lesba. Lesba, která sama sebou pohrdala. Pravda je, že jsem homosexuály nesnášela a nechtěla jsem být s nimi spojována. Přesto jsem dál chodila s dívkami. Tehdy mi bylo 17, moji rodiče již byli dávno rozvedení a já žila s otcem. V té době táta přišel na to, že randím s děvčaty. Hned na to mě vyhodil z domu s tím, že buď s tím přestanu, nebo mám vypadnout. Nezbývalo mi nic jiného, než se nastěhovat ke své matce. To jsem taky udělala. Brzy na to jsem si ostříhala vlasy na krátko, což bylo rozhodnutí, které oplakali oba moji rodiče. Ale co se dělo potom, toho litovali ještě mnohem víc.

Když mi bylo 18, začala jsem sledovat příběhy ,,úspěšných“ transgender mužů na instagramu. Tito muži hovořili o tom, jak v jejich životech vždy něco ,,nesedělo“ a že po jejich proměně v opačné pohlaví lidé nikdy nepoznali, že jsou ve skutečnosti transgender. Zdálo se, že všechny jejich příběhy měly šťastný konec, což jsem jim přirozeně záviděla. Byla jsem neustále odsuzována, třeba  jen za to, když jsem se na veřejnosti držela s dívkou za ruce. Stále jsem se cítila pod tlakem, zatímco transgendeři si mohli randit s opačným pohlavím, aniž by to někdo poznal. To se mi zamlouvalo. Záviděla jsem jim a začala chtít to samé i pro sebe.

Sydney bylo řečeno, že je transgender a byla jí doporučena léčba, po které by se stala ,,mužem“. Byla to rychlá cesta ke změně pohlaví, vše co se dočetla hovořilo ve prospěch léčby.

Bohužel jsem tehdy nenarazila na žádné články o tom, že by přechodu na jiné pohlaví někdo litoval, ani se nikde nepsalo o obrovských zdravotních problémech, které jsou s touto léčbou spojeny. Vše co jsem se mohla dočíst bylo, jak odvážné a skvělé je udělat tento krok a že je to pro mě dobrá volba. Snažila jsem se najít nějakou literaturu, která by obsahovala kritický náhled na tuto problematiku a nabízela protichůdné argumenty. Ale vše co jsem našla byli pro-transgender autoři. Došla jsem tedy přirozeně k závěru: ,,Jestliže jsou všichni ,,odborníci“ pro, tak proč to neudělat?“

Každý den jsem se cítila jako ta děsivá ,,lesbička“, ten nepřirozený homosexuál. Nesnášela jsem tenhle obrázek a rozhodně jsem tehdy raději chtěla být mužem, který randí s holkama. Takže jsem vygooglila, co je třeba, abych se stala mužem. Prvním krokem bylo najít si terapeuta, který by mě doporučil na hormonální terapii. Celkem rychle jsem našla terapeutku, která mi s tímto problémem chtěla pomoci. Řekla jsem jí, že chci začít brát hormony na své 19. narozeniny, což bylo za pouhých 5. týdnů. Chtěla, abych k ní docházela 1 hodinu týdně, což je sotva dost času na to, aby se dva lidé poznali. Nicméně mi stačilo 5 hodin k tomu, abych získala oficiální dopis, který mi otevřel dveře k hormonální terapii a proměně v muže. Taky mi to umožnilo změnit si v řidičáku pohlaví z ,,žena“ na ,,muž“.

Nyní vidím obrovský problém právě v tom, jak snadné to bylo. Kdyby terapeutka tolik nespěchala a byla opatrnější, dozvěděla by se, že ve skutečnosti transsexuální nejsem. Jenže v téhle době jsem pořád jenom sjížděla propagační videa. Domnívala jsem se, že to je moje pohlaví, co v mém životě ,,nesedí“, a terapeutka mě v tom podporovala a dala mi pocit, že změna pohlaví je to, co potřebuji. V tomto bodě mě podporovali i moji přátelé, říkali: ,,Jsi sexy holka! Budeš určitě i sexy chlap!“. Ostatní se příliš báli říct cokoli proti tomu, protože, řekněme si to narovinu, byl rok 2017.

Nikdy mi v tom nikdo neodporoval. Samozřejmě, že jsem nebyla chlapcem, a slyšet opak bylo to poslední, co jsem ve skutečnosti potřebovala. Byla jsem pouze nejistá svým chlapeckým chováním a tím, že jsem lesba. Moje terapeutka se ani jednou nepokusila si se mnou na tohle téma promluvit a zjistit, co se se mnou děje doopravdy. Místo toho mi pokládala otázky typu: ,,Kdy jste se takto začala cítit?“ ,,Proč si myslíte, že jste taková?“ Ani jednou nezatáhla za brzdu a nepokusila se mě odradit od přeměny v opačné pohlaví.

Sydney se svým dědečkem poté, co zahájila přechod na mužské pohlaví.

Jakmile jsem dostala ten dopis, vše se začalo hroutit. Dostal mě k lékaři do Atlanty, kde jsem podstoupila tu nejhorší léčbu v životě. Doktor ke mě přistoupil a zeptal se, zda mám nějaké otázky. Řekla jsem mu: ,,Jsem jen trochu nervózní.“ Zeptal se: ,,Nechceš to udělat?“ Odpověděla jsem. ,,Chci.“ Doktor se na mě podíval a říká: ,,Dobře, kde máš to doporučení?“ Dala jsem mu dopis od terapeutky, ale on ho ani neotevřel. Nezkontroloval ani to, jestli je pravý. Lékař povídá: ,,Zavolám vám ohledně předpisu na testosteron.“ To mě překvapilo, myslela jsem si, že mi ho podá on sám. Tak se ptám: ,,To mi jej nepíchnete přímo vy?“ Na to sarkasticky poznamenal, že klidně můžu jet zpátky do Říma v Georgii (4 hodiny cesty), kde si můžu vyzvednout recept a pak dojet zpátky do jeho ordinace na injekci. To nebylo příliš realistické, což on věděl. ,,Ale já nevím, jak si sama píchnout injekci.“ namítla jsem. ,,Neexistuje žádný špatný způsob, jak si to píchnout“ ubezpečil mě lékař a poslal mě domů, kde na to prý přijdu sama. Doporučil mi najít si návod na Youtube. To mě popravdě vyděsilo. Tohle měla být červená vlajka číslo 1, že tomu doktorovi to bylo úplně jedno a šlo mu jenom o peníze. Jeho absolutně neosobní přístup jen ukázal, že si je jistý, že za tuto léčbu neponese žádnou odpovědnost. Jenže v tomto bodě jsem byla ještě pořád chycena ve své iluzi. Myslela jsem, že přeměna v muže mě učiní „normální“. Bohužel to nebyla realita, která mě čekala.

Sydney rychle ztratila přebytečná kila, když přestala brát léky, které blokují hormony.

Zničení mého těla
Injekce mužských hormonů začaly rychle působit, ale ne tak, jak jsem očekávala. Začala jsem hodně přibírat. Moje kůže působila nafoukle a ztrácela barvu. Moje krev začala houstnout. Lékař mi dělal krevní testy každé 3 měsíce a za krátko jsem se dozvěděla, že mám náběh na diabetes, což byla pro mě absolutní novinka. Doktor, který měl na starost moji léčbu, mi řekl, ať si s tím nedělám starosti. Já se však rozhodla navštívit ještě jiného doktora, abych měla i druhé stanovisko. U něj jsem se dozvěděla, že moje houstnoucí krev mě vystavuje riziku srdečního infarktu a mrtvice.

Tohle jsem sama sobě dělala víc než rok. Během této doby jsem přibrala 22 kilo a cítila se hrozně. Žádné z mých problémů, které jsem touto přeměnou chtěla vyřešit, se nevyřešily. Cítila jsem se naopak ještě méně sebevědomá, než předtím. Začala jsem toho litovat. Jenomže jsem byla v pasti, už jsem všem namluvila, že tohle je moje nové já. Změnila jsem si pohlaví a donutila lidi, aby mě podporovali a říkali mi mým novým jménem – Jaxson. V práci si chlapi museli zvyknout, že jejich bývalá spolupracovnice teď používá stejné toalety, jako oni. Všichni kolem mě chodili po špičkách – a všichni tak nějak souhlasili, ale jen ze strachu z toho, co by se stalo, kdyby k tomu měli výhrady. Konec konců už kvůli podobným věcem byli zaměstnavatelé ne jednou žalováni. Nikdo mi nemohl říct, že to co dělám, je špatně, nebo mi říct: ,,Hej! Probuď se!“ Pár odvážných jedinců z práce se o to tiše pokusilo, když se ptali: ,,Jsi si tím jistá?“ nebo ,,Proč si ještě nedáš čas na rozmyšlenou?“. Mezitím se moje matka každý den utápěla v slzách, protože netušila, proč si tohle dělám. Vinila z toho sama sebe.

Konečně, jednoho dne, si o tom se mnou přišel popovídat můj dědeček. Je a vždycky bude tím jediným člověkem, na jehož názoru mi záleží. Se slzami v očích mě žádal, abych s léčbou přestala. Všechno ve mě se tomu vzpínalo, chtěla jsem pokračovat, ale ne protože bych to sama chtěla, kvůli hrdosti. ,,Co si lidé pomyslí?“ říkala jsem si. Všechny jsem donutila, aby se mému novému já přizpůsobili. Když z ničeho nic přestanu, co jim řeknu? Tyhle otázky mě užíraly. A přesto, můj děda, člověk, kterého si vážím nejvíce, mě prosil se slzami v očích, ať toho nechám. Jemu jsem prostě nemohla říct ne. To byla moje spása. Bývala bych se nechala tou léčbou zabít, než bych přiznala, že jsem to podělala. Jeho zásah mi možná zachránil život. Rozhodla jsem se to tedy skončit – a ukončila jsem to ráz na ráz, aniž bych se poradila s lékaři.

Naneštěstí, to nebylo tak úplně jednoduché. Dva týdny po ukončení hormonální terapie si tento krok začal vybírat svou hořkou daň. Svíjela jsem se na podlaze, sténala, plakala, zvracela, nebyla jsem schopná v sobě cokoli udržet, nakonec jsem nemohla jíst vůbec. Je vyčerpávající, když je člověku každý den takhle mizerně. Třikrát jsem skončila na pohotovosti a musela jsem podstoupit dva zákroky, aby zjistili, co se se mnou děje. Moje hormonální rovnováha byla teď hormonální chaos a mě bylo strašně. Naposledy mě museli odvézt na pohotovost, když jsem se sprchovala a dostala hormonální „absťák“. Zavolala jsem mamce, která za mnou musela jet 30 minut, aby mě dostala ze sprchy a odvezla do špitálu. Nemyslela jsem si, že tam dojedu živá. Než mi na pohotovosti stihli dát sedativa, prosila jsem mámu, aby personál přinutila mě hospitalizovat. ,,Umřu, jestli pojedu zpátky domů,“ řekla jsem. Pak jsme spolu chvíli seděly a brečely, než jsem odpadla po dávce sedativ, co mi dali. Nemyslela jsem si, že to přežiju.

Sydney 6 měsíců po ukončení terapie

Konečně, naděje
Po čtyřech vyčerpávajících měsících, kdy jsem se denně cítila hrozně a ztratila oněch 22 kg, jsem se konečně mohla vrátit k poměrně normálnímu životu. Jsem nyní více stabilní, avšak genderová terapie se na mém těle nezvratně podepsala. Můj hlas je stále hluboký a stále vypadám velice mužně. Jsem teď o 1000 dolarů lehčí, což je nic v porovnání s tím, jakou částku hradila pojišťovna. A protože kvůli dopisu lékaře, ve kterém stojí, že jsem už nezvratně mužem, mám v řidičáku stále nálepku ,,muž“. Budu se muset ukázat u soudu, abych dokázala, že jsem opět žena. Nicméně, jsem vděčná, že jsem z této příšerné životní cesty, na kterou jsem se zbrkle vydala, vyvázla živá a před tím, než bych si nechala odstranit nějaké části těla. Přijde mi šílené, že naše společnost nechává mladé lidi, aby si takhle snadno ublížili. V 18 letech jsem nebyla zletilá, abych si koupila alkohol, ale byla jsem už dost vyzrálá na to, abych mohla jít k terapeutovi a sehnat si hormony na změnu pohlaví. Tohle se děje dětem mnohem mladším, než jsem byla já, a dospělí to prostě přehlížejí. Když vejdete do těchto klinik, neuvidíte kolem moc starších lidí. Jsou tam jen chlapci a dívky, jež si hrají na karneval, které přivedli jejich hloupí rodiče, a tak nyní čekají na schůzku, která jim pravděpodobně zničí život. Doufám, že nejsem jediná, kdo tohle vidí jako obrovský problém.

Naše kultura zavedla zkratku k přechodu na jiné pohlaví, která povede pouze k poznamenaným tělům a zničeným životům – a lékařská komunita toto podporuje. Setkala jsem se s těmi doktory osobně a vysolila jim tučnou částku. Můžu vám říct, že je nic jiného nezajímalo. Tohle je krize veřejného zdraví, která je kompletně ignorována všemi médii i politiky. Každý den jsou další a další mladí lidé balamuceni a je jim namlouváno, že odpovědí na jejich nejistotu a problémy s identitou je změna pohlaví. To je ta nejhorší cesta, na kterou se může mladý člověk vydat. Dokud něco neuděláme, dokud lékařská komunita nestanoví pevné mantinely a nezačne se skutečně zajímat o blaho svých pacientů – a dokud politikům nenaroste páteř a nezakročí – můžete očekávat další mladé lidi, kteří si ponesou následky této terapie do konce života.

Doufám, že můj příběh poslouží jako červená vlajka a zachrání alespoň pár teenagerů od utrpení, kterým jsem si musela projít já.

překlad © www.aluska.org 2021 / Ze zdroje: 1

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Kuník 2021-06-23 10:02:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechci být negativní, ale moc nechápu, jak může tento příběh někomu pomoct jinak, než si čtenář řekne že slečnochlapec je kapičku magor. Nechat se doktorem přesvědčit, že nejsem chlap ale ženská? jako vážně ?

Ikona diskutujiciho Nini 2021-06-23 11:53:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Té holce bylo 17…ještě dítě. Plus žije v Americe, tam to lidem cpou běžně do hlavy. Asi tak hloupá není, když si uvědomila, že to je všechno jen o penězích a nikoho nezajímá, aby se jí pokusil opravdu pomoct. Líbily se jí ženy a styděla se s nimi randit jako holka, sledovala jenom propagační videa a články o transgenderech…málem ji to zabilo, takže myslím, že je dobře, že o tom mluví, protože by to někomu, kdo je na tom podobně mohlo pomoct a odradit ho

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-06-23 15:43:24
Ikona diskutujiciho
sipka

hm, myslím že i člověk co třeba nadává na homosexuály by po takovém článku mohl stanovisko přehodnotit – protože šikana na každém rohu pak může toho člověka, co to má už takhle těžký, dohnat k zákrokům, kterými si ublíží ještě víc… podívat se na svět očima někoho jiného často vede ke smířlivějšímu pohledu na problematiku, od toho se taky točí dokumenty a píší zpovědi

Ikona diskutujiciho tauri 2021-06-23 16:44:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to i o duši, zda je to mužská, či ženská..Kolik převažuje JINu a JANGu v danném těle..Je jasný, když je tam víc JANGu, tak se necítí ve svém dobře, pokud se narodí jako žena..Ale stejně tam musí být od malička nějaký spouštěč, který nejspíš přehodností situaci, že chce být někdo jiný..Ať už to jsou rodiče, kdy jeden z nich chtěl raději kluka, nebo zase další holku a podvědomě se k nim tak choval..další je ona šikana..
Další je uvěření, že jedna energie je lepší, než druhá a už se to taky veze..třeba lesbičkám je taky příjemnější mit jen ženu, než „drsného“ muže jen proto, že je třeba na ně mužská energie moc drsná…
Život je tak kreativní, že vždy je lepší znát minulost a do hloubky by musel znát jednotlivce,,
To se nedá naučit z knížek, ani zoběcňovat..Vždy jen projít, vycítit a udělat nějaký závěr..Samozřejmě, že znalosti musí projít obrovským pochopením sledu událostí a zájem o druhé.

Pokud je mi ale příjemnější ženská energie, tak je jasný, že si raději najdu holku, než abych si ho nechal ufiknout a stala se ze mě žena 😀 U nás na poště taky dělal chlap, co mluvil jak ženská a měl i takovej sexy kroky..Ale časem ho to omrzelo, dostal „rozum“ a už je vcelku normální 😀

Ikona diskutujiciho Kuník 2021-06-24 08:18:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám kamarády homosexuály a nikdy by mě nenapdalo na ně nadávat. Stejně tak jestli je člověk v 17 dítě (ve smyslu, že nechá jiné se svým tělem takhle zamávat), pak už je dítě (ve stejném smyslu) celý život. Potom hrozí, že třeba ve 30ti se nechá předelat na ženu, v 35ti na muže, ve 40 zpátky na ženu, pak v 50ti zpátky a v 55ti už to předělávat nepůjde, tak bude brečet do médií, že z něho doktoři udělali monstrum a ona/on vlastně akorát podlehl reklamníku letáku. Však se necítil/a dobře, tak to přece je pochopitelné. No…tak jo.

Ikona diskutujiciho Michal 2021-06-23 11:05:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„myslela jsem, že být lesbička je nepřirozené“
Pak začla přemýšlet o tom, že by se nechala předělat z ženské na chlapa.
Nepobírám…

Ikona diskutujiciho Adeline 2021-06-23 20:40:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No jo, Amerika. Tohle rozhodně není jediný případ – o svých zkušenostech s detranzicí mluví víc lidí, kteří mají všichni společné to, že měli nějaký jiný problém, ať už trauma, nebo cokoliv jiného, ale většinou si to neuvědomovali a přišlo jim pravděpodobnější nebo schůdnější toto, no, a nikdo se s nimi moc nepatlal, takže měli, co chtěli, dost rychle.
U nás by se to, co tak vím, stát asi nemohlo, máme v této oblasti mnohem přísnější pravidla, ale tam ten systém funguje poněkud jinak, a potom to dopadá takhle.

Ikona diskutujiciho tauri 2021-06-23 21:19:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Problém této společnosti jsou ženy. Jako matky zklamaly..
Kdyby byly ženy silné, nebyly by války, to proto už matky odmítají naslouchat a raději si vychovají děti, jako svýho mazlíčka..
To proto pak muži chtějí válčit, protože pořád musí jak malé děti něco dokazovat…To proto, aby si měřili pindíky, kdo ho má většího..Kdyby matka přijala chlapce, jaký je celým srdcem a s mužskou energii šla proti strachu, tak nemá dítě druhým ani co dokazovat, protože ho/ji bere alespoň matka..Přitom i ženská energie dokáže být silná a odzbrojit nepřítele.
Jenom už jaksi neví, jak na to, když neumí i dávat..Což je mužská energie.
Otec je od určování hranic, které dnešní děti neznají a dělají si, co chtějí..takže pak zklamal i jako otec, protože je buď podpantoflák, nebo stejný zloduch, protože tohle dětem toleruje a bere to, jako standart.

Mnoho těchto traumat si ani nepamatujeme proto, že vznikla častokrát ještě v břiše matky, cítili jsme klidně i její strachy, otcovu zlobu, který třeba matku zavrhl a hned je blok na světě…Pokud se to stalo v dětství, je to buď hodně hluboko udusané, nebo přijaté jako fakt, který už ani nevnímáme…Jako když někdo nosí stejné triko pěkně dlouho, taky ho už necítí…a tak je to s každým blokem, čím víc jich máme a odmítáme je hned řešit, tím víc k nám srostou a bereme je už jako součást osobnosti.

Jinak to, že se to stalo v americe, nehraje roli..Děje se to klidně i tady, akorád se o tom nemluví..Protože jinde tráva zelenější skutečně není..
Jen na to lidé buď nemají peníze, nebo se stydí o tom psát.
Máme tu ale jiný problém a tím je polygamie..Čím dál víc lidí to přiznává a nevěra bude vlastně brána jako součást lásky..Takže zase nový přírůstek do pokřiveného světa. Děti vlastně nebudou ani vedět, kdo je otec a ve výsledku je to asi nakonec jedno, protože duchovní lidi budou tvrdit, že všichni jsme vlastně jedna velká rodina 🙂

Ikona diskutujiciho Khira 2021-06-24 17:32:53
Ikona diskutujiciho
sipka

tauri: Problémem této společnosti nejsou rozhodně ženy ani v nejmenším, problémem této společnosti je tento matrix, který vězní člověka a ubližuje matce zemi. Jako muž, co obviňuješ ženy, jsi zklamal. 😀

Ikona diskutujiciho iva 2021-07-02 08:15:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

je jedině dobře, že se na to téma objevuje více článků, množství těch, co touží změnit pohlaví se rok od roku zvyšuje a to je dost na pováženou. Přesně jak se píše výše, nikdo jim to nerozmlouvá, nevaruje… cítí se divní, protože nezapadají do kolonek, jsou labilnější, tím pádem lépe programovatelní( i podprahově, což také běží)vzápětí se jim na každém rohu nabízí tzv. ,,perfektní“ řešení a jak se jednou dostanou do spárů těmto psychiatrům atp. je moc těžké se z toho jen tak vymanit. O úskalích, které na ně čekají pokud podstoupí tu hrůzu se nemluví o sebevraždách těch, kteří zjistili že to nenaplnilo jejich očekávání také nikde nic moc k přečtení a že je jich dost…..
Také Aluščin koment to vystihuje dost přesně, ta touha být tak zvaně normální a zapadat do společnosti. No prostě každý hledá způsob, jak být šťastný a spokojený a tohle může být dost velká oklika a pro někoho bohužel i slepá ulička.

Ikona diskutujiciho mirek 2021-07-02 09:15:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli tady má někdo problém, tak je to tauri. Hlavně ho má se ženami. Nikdy nenajde co hledá, protože to má jednoduše v hlavě nastavený, že ji nenajde. Čtu to tady už po několikáté a na tadescu se to objevilo také. Problém má se ženami, a řekl bych, že velký. A přitom si stačí tu vyvolenou hezky vysnít a posilovat to, a byl by v tom čert kdyby nepřišla. Jenom nebude dokonalá, to není nikdo a nebude. Proto také vztahy jsou, aby jsme se učili a postupovali ve vývoji výš.

Ikona diskutujiciho tauri 2021-07-02 11:53:04
Ikona diskutujiciho
sipka

mire:
Další mudrc, co mě zná 😀
Řeknu ti tohle, nikdy neříkej nikdy..to si zapamatuj a přestaň odsuzovat nejen druhé, ale sám sebe..Protože jak můžeš o někom, koho neznáš říct, nikdy nenajde, co hledá..Odsuzuješ vlastně jen sám sebe..
Jak můžeš psát nikdy, když neznáš ani budoucnost a druhého hned odsoudíš? Neznáš jeho činy, jeho duchovní vyspělost, ale pak tu plácneš něco do placu, aby to vyznělo moudře a tss já to vim líp…
To, že mám vysoké nároky je jen fakt, že člověk se poučil z minulosti a odmítám si tahat do svého života takovou, která sice nevyhovuje, ale co..přece nebudu sám, že. Pak když to začne skřípat, pořídíme dítě, ať se vztah upevní a je to. Třeba to dopadne. To je přesně degenerace lidí, že sníží svoje nároky, protože sami nemají co nabídnout a pak i když se podvádějí, pomlouvají partnery, jací jsou, on neudělal tohle, ona tamto, tak vlastně jim to vyhovuje, protože na víc nemají a nějak se s tím smíří. Prostě se bojí být sami se sebou a než nic, tak radši trápení se s někým.

To, co já se snažim lidem předat je to, jak by to mělo ideálně vypadat, protože neznají co je JIN a JANG, co je muž a žena a taky jak by mohli, když ani neznají sami sebe a plácají na sebe jen to, co jim určí společnost a televize..Já se snažím lidstvo ještě zachránit tím, aby si vzpoměli, kým jsou. A pokud něco ví, tak jen proto, že si něco přečetli na internetech a ani nechápou význam, ale pak háží moudra na seminářích a konstelacích a papouškují dál něco, o čem ani nemají páru, protože kdo chce něco pochopit, musí se s tím spojit, stát se tím..to je to slavné slovíčko ZŘÍM TĚ z Avatara. To je slovíčko, chápu Tě až do morku kostí a vnímám i Tvou bolest i radost..
Pokud jde o tadesco, už mne tam nenajdete. Byl mi bezdůvodně vymazán účet adminem. Nikdo z nich mi nebyl ani schopen říct proč a bez nějakého upozornění už jsem tam nebyl.Takhle se tam asi zachází s lidmi, kteří odmítají mit sluníčkový pohled na věc, aneb když má někdo jiný názor, je umlčen tak, jako na novinkách? A pak tam někdo zmiňuje, jee tady jsou jen fajn lidi..bodejď by ne, když většinu vyhážou a jsou tam jen podobní, co mají stejné názory. Jen jsem tehdy napsal, že takové infa ze zahraničí jsou lidem k ničemu, pokud je tady u nás vše při starém a jen se zpřísňuje. Tohle tam vede hlavně admin, kdy někdy sám poníží lidi, aby byli zticha..Vím, že carsten, či tereza by mi neměli důvod nic mazat..o nich nemluvím a vážím si jich.
Často chtějí lidi zmírnit realitu, nebo následky tím, že to zesměšní, zmenší, zesluníčkovatí, přitom si jen sami nalhávají, že mají bloky, jsou tak malý a nemají nad ničím a nikým kontrolu…Ať už je lepší ženská energie, nebo zase mužská a teď se přou.Lidé si skutečně přestali uvědomovat, že tohle se žije, že to není jen hra i když je to celé hra, ale s drtivými následky. Lidi jsou stále jako děti, co neznají odpovědnost a následky svých činů a proto se jim to snažím vysvětlit. Jenže realita je drsná a to, jak jim to podám se jim nelíbí a raději mne umlčí, protože je to tak drsnééé.
To, že zmiňuji ženy je proto, že jsem na ženy a ne muže, soustředím se na ženy a studuju je, proč nejsou takové. Muži už dnes taky nejsou muži, ale nějaké atrapy bábovek ve větší míře, jen kouří, pijou jak duhy, smrdí a mají oplzlé řeči, namísto vlídných slov, které potěší a pak možná taky žena pookřeje..A také zmiňuji ženy proto, že mají vůči pokolení větší zodpovědnost. která má následky v budoucích dějích. Proč nechávají matky chodit děti do škol se testovat, kouří u kočárků, je jim vše jedno? Nemají se rády..
To, co je třeba, tak musí chtít používat srdce a hlavu. A proč to zmiňuji? Protože dítě mají v sobě 9 měsíců, dítě tihne víc k matce, než k otcovi, protože dítě si váží tolika měsíců nošení..bylo s ní už od prvních dnů, kdežto otec pouze předal spermie a energii potřebnou ke vzniku života. Už chápete, proč je žena tak nesmírně důležitá? Protože není víc, ale má převahu JINové energie, která je potřebná k příjmutí života a jeho péči. Někdo musel mít tuto těžší úlohu..je jedno, co je duše zač (zda mužská, či ženská) ale vybraly si tuto úlohu, kterou nedávají a když já budu, nebo Vy čtenáři, co tu jste a makáte na sobě a budete chtít mit třeba jednou dítě/děti, tak ony to budou mít tak těžké nějak zapadnout do kolektivu, že je budete muset stále podporovat, stále je bránit a řešit kraviny lidí, namísto toho jít kupředu a žít v harmonii se sebou, partnerem a dítětem. Dokud lidi nepochopí, že jak žena, tak muž jsou stejně důležití a mají si vypomáhat a ne se předhánět, kdo je lepší, stále tu budou války, ponižování atd. A říkám to proto, že tohle už je klidně o konci lidstva..ještě to příjde lidem směšné? Není..i mne to ovlivňuje a někdy jsem nakrknutý, že musím řěšit tohle toxické prostředí, ve kterém žiju a popř. budou žít mé/naše děti..pokud nějaké budu vůbec chtít. Muži zase mají taky těžší úlohu v tom, že musí určovat hranice, více přemýšlet a hlavně, dělají těžší práci..to zase mnoho žen nemůže, či nechce dělat, jinak by pak neměly tak jemné tvary a hezkou energii..Vše je vykoupené..kdo dělá těžkou práci, je strhaný..kdo dostane věci „zadarmo“ tak je v pohodě, dlouho mladý a vysmátý..Proto stále opakuju, je to o tom mít v sobě obě energie..je to harmonie, ne předhánění..
Bohužel pro Alušku, která musí tohle co napíšu číst, bohudík pro jiné, kteří to číst ani nemusí..zkrátka každý si vybere a přečte jen to, co s ním vibruje a potřebuje k doprobuzení, či motivaci. Já děkuju Alušce, která má semnou ještě trpělivost, i když někdy už může zatínat zuby 😀

Ikona diskutujiciho asfalotth 2021-07-03 00:30:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro tauriho: jeho pristup beru a souhlasim, ale vic je to presne o vyspelosti duse a o tom vedet, co je to dulezite a citit to, co je to spravne srdcem. Tam pohlavi nehraje roli, ani zadna agenda, socialni a jine programovani. V komplexu at mi matrix polibi prdel a ze s tim mam ale problemu, to nepopiram.
Na veskerou agendu LGBT mam agresivne militatni postoj ( vlastne i akci) a vsechny ty luciferianske sasky pocinaje EU fasounama po megafree vymytce v hlavne velkych kosmopolitnich mestech bych za to zavirala. Jde o jednu z cilenych degradaci lidstva a cili to na deti v tom nejzranitelnejsim veku, kdy hledaji a formuji svou osobnost a jsou plni nejistot a musi se vyrovnavat s nejednim detskym traumatem a misto pomoci tak skoci do propasti.
Jestli by ciste teoreticky nejaka uca v tomhle duchu neco hucela do me dcery ve skolce (kam mala samozrejme v teto dobe nechodi a nebude! Dokud pojede tenhle bordel), tak s ni asi vysklim minimalne dvere a zas budu mit velky problem.. a proto jsme asocialove, kteri cti Zemi jako nasi matku, decka se tu uci poznavat kytky, dojit kozy, pecovat o zvirata a obdivovat prirodu a uvedomovat si a ucit jak vznika „jidlo“ a nalezite si toho vazit. Nikdy bych ji prave kvuli tomuto nedala do mesta. Proste se ji od mala vysvetluje, jak ujety je tento svet a proc, protoze vsechno odfiltrovat nejde a hlavne ani pred tou odpornou realitou z mnoha stran se nesmi zavirat oci uz jen proto, aby byla v obraze a mohla se vymezit pozdeji podle toho, v cem vyrostla a doufam, ze zdravym selskym rozumem.
Ja sem sama sice pripad zeny s extremne muzskym mozkem (i zmereno), ale sexualitu mam uplne v poradku. Po serii dlouhych muzskych inkarnacich je to logicke a i prirozene. Takove to zenske precitlivele nenormalni chovani jsem nikdy nepobrala a od mala jsem plnopravna clenka spousty muzskych spolku, protoze s nima si mam co rict a naopak materstvi funguje tak nejak uplne prirozene. Krome zvirat a prirody sem jezdila kamionem, sedlam kone, cestovni i enduro motorky a proste na hackovani, nehtiky a tlachani v kavarne me nedostanete. Muj muz se po dvou extremne nevydarenych manzelstvi s vylozene psychopatickymi zenami konecne citi bezpecne a ja jsem taky nadsena, ze muzem donekonecna resit vedu a techniku a cokoli co vrci, krome nasi dcery. A takovych zvlastnich individui znam spoustu.
Proto tohle umele vysroubovane a aplikovane deviantstvi s pohlavimi tak agresivne nenavidim. V zapadnim svete je to uz alarmujici, u nas uz to taky slusne vycuhuje treba z detskych poradu. Na druhou stranu v zivote by me nenapadlo odsuzovat nejaky 4procenty, pokud s tim vylozene neotravuji a nestavi se na odiv jako to spravne a normalni. Ale budu aktivne potirat jakekoliv podprahove programovani deti, ze uchylky a transg. jsou normalni. Nejsou a nebudou. Je to proti prirode a tesim se na dobu, az uz si tuhle modernu vezmou satanasi se vsim tim hnusem i sami sebo k certu a Zeme a prezivsi lidstvo si konecne oddechne. Nove generace deti, totiz automaticky tihnou k prirode, ke zdroji a tomu ve vesmiru nejpodstatnejsimu. Pokud to neni videt, ohyba je jeste neprirozene pokrivene socialno a vsechny A.I. hracky kterym snad brzo taky dojdou „baterky“.

Ikona diskutujiciho Noname-Girl 2021-08-26 12:24:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám docela podobný přibeh z Čech. Vždy jsem byla jiná a takhle jsem se chtěla srovnat ze svou jinakostí. Odborníci se mnou také vlastně nic neřešili. Naštěstí u mě trvala léčba hormony “jen” rok a nepoznala mě tolik. Musim říct, že mě to paradoxně psichycky posílilo…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek