Existuje chřipka z chemtrails?

2.1.2017 v Poselství 8

Není to jisté, rozhodl jsem se udělat nějaký průzkum, abych to zjistil. Nicméně jsem si jist, že existuje nemoc, lékařsky zdokumentovaná a nazývaná „multiple chemical sensitivity,“ která často produkuje symptomy podobné chřipce u většiny lidí, kteří jsou jí postiženi, často v akutní fázi.

Alopatická medicína pracuje s chemikáliemi, základy jejích medicín jsou vyrobeny z toxických, umělých chemikálií (předpisových léků), takže zřejmě lékaři a vědci zabývající se léčivy, nebudou dosvědčovat, že chemikálie jsou příčinou zdravotních problémů.

Chemtrails, naložené mimořádně toxickými chemikáliemi a těžkými kovy, plus dalšími ingrediencemi, jako jsou mykotoxiny, spóry plísní, mykoplazmata, lidské bílé krvinky-A, sušené lidské červené krvinky atd., pravděpodobně mohou za mimické projevy MCS, zejména proto, že každy dýchá vzduch s chemtrails.

Co následuje, je zcela vyčerpávající seznam příznaků, spojen s postřiky chemtrails. Každý příznak byl identifikován pomocí různých jednotlivců, nad jejichž domy jsou rozprašované chemtrails.


Tento seznam je v sestupném pořadí, přičemž nejčastěji se objevily příznaky v horní části:

bolest hlavy

zapomnětlivost

únava

málo energie

snížená imunita

dezorientace

Obtížnost věnování pozornosti a soustředění se

zánět dutin

Kožní nepohodlí / podráždění

bolest kloubů

bolest svalů

Astma (potíže s dýcháním)

závratě

nespavost

ztráta paměti

Oční problémy (rozmazané vidění)

nevolnost

Problémy s játry

dysfunkce žlučníku

Tinitus (Zvonění v uších, nebo vysoko posazený zvuk po postřiku)

bolest krku

Škrábání v krku

příznaky alergie

Senná rýma mimo sezónu

Příznaky podobné chřipce

Náchylnost k prochladnutí

Celková slabost

úzkost

Slabosti nebo mdloby

deprese

kašel

kýchání

dušnost

závratě

Hněv / Zlost / Frustrace

MORGELLONOVA nemoc

Mainstreamová média hlásí, že nemocniční nouzové pokoje jsou naplněny pacienty, kteří trpí bizarními infekcemi horních cest dýchacích, projevující se jako virus. Říkají, že je to tajemná chřipka. Že chřipkové vakcíny jsou proti tomu neúčinné.

Hovoříme-li o jedné ze složek chemtrails, bakterie Mycoplasma, Gardner a Dr. Jen Horowitz říkají, co zřejmě dělá v těle:

Mycoplasma ve skutečnosti není houba nebo bakterie, není to opravdu virus. Nemá žádnou buněčnou stěnu. Jde hluboko do buněčných jader, v důsledku čehož je pro imunitní systém těžké, na ni odpovědět obrannou reakcí. Je to umělá biologická zbraň.

Zpráva o patentu vysvětluje, jak způsobuje chronické infekce horních cest dýchacích, které jsou prakticky totožné s tím, co se děje právě teď. Chemtrails ničí vaše imunitní funkce.

Dalším z chemtrails přísad, baryum, může vyvolat nežádoucí příznaky, které ovlivňují nervovou soustavu a projevy se podobají chřipce. Jako například:

Svalová slabost a třes, potíže s dýcháním, žaludeční podráždění doprovázené průjmem, úzkost, srdeční arytmie, vysoký krevní tlak, bušení srdce a dokonce ochrnutí.

Podle Russ Tanner existuje několik druhů Chemtrails:

Slané kovové, železo-hliníkové, sádrokartonový prach, acetonové, bahenní, farmaceutické, sirné, otupující kovové, chemické kovové, pesticidní, čerstvě posečená tráva, avivážové, spálený plast, které popisuje na jeho webstránce.

Osobně jsem zjistil, že Tannerové chemtrailové typy jsou docela důmyslný proces identifikace, což by mohlo vysvětlovat mnoho abnormalit, které jsou v ovzduší. Zažil jsem suchý, štiplavý zápach, plus různé barevné, uhlíkové skvrny na mém autě.

Co jiného jsem zjistil? No, tady jsou některé pravděpodobně málo známá fakta o chemtrails:

-V Návrhu zákona představeném na 107. US kongresu v roce 2001 jsou chemtrails označovány jako „exotické systémy zbraní.“

Tvrdí se, že chemtrails postřik nad lidmi v USA získal zákonnost z US Code, 50, § 1520, kde dává ministr obrany pravomoc nařídit testování „zahrnující použití chemické látky nebo biologických činitelů na civilistech“ pro výzkumné účely. To by mělo být dáno na vědomí každému členovi v americkém kongresu.

-Mike Blair, washingtonský reportér napsal, že chemtrails jsou ve skutečnosti „anti-bakteriologické bojové látky testované federální vládou.

Takže jak se můžeme před chemtrails ochránit?

Za prvé a především, navrhuji zachovat bez-chemický životní styl nejvíce, jak je to možné. Včetně potravin, vody a v osobních interiérech domácností a v životním prostředí být bez vonných svíček, etc., protože chemikálie a uměle vytvořené chemické vůně oslabují imunitní systém. Před nošením vždy vyprat nové oblečení, protože je impregnované chemií.

Jíst nutričně a organicky nejvíce, jak je to možné. Vyhýbat se zpracovaným a nezdravým jídlům, včetně restaurací, které servírují GMO potraviny / suroviny. Zmenšit spotřebu červeného masa a jíst více syrových, organicky pěstovaných potravin. Zjistit více o krmivu potravinových zvířat, udržitelném zemědělství a potravinářských družstvech.

Vyhledat holistického lékaře, aby vám poradil, jak detoxikovat své tělo pod lékařským dohledem a podpořil svůj imunitní systém. Říct své rodině a přátelům o chemtrails. I přesto, že to není „to, co rodina a přátelé chtějí slyšet.“

originální zdroj: http://www.activistpost.com/2015/12/chemtrail-flu-is-it-for-real.html

Komentáře

Ikona diskutujiciho Nemessis 2017-01-02 06:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

existuje

Ikona diskutujiciho Kara 2017-01-02 14:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od nového roku jsem začala studovat v Praze a jelikož jsem z vesnice, tak už jsem tak nějak čekala, že se mi zhorší zdravotní stav, ale nevěděla jsem až jak.

Ikona diskutujiciho ohbriel 2017-01-02 19:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Jak? Docela by mě to zajímalo… taky jsem z vesnice a taky (pravděpodobně) začnu brzo studovat ve větším městě.

Ikona diskutujiciho :) 2017-01-02 21:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: souhlas, mam to stejne ale je to i tim mnozstvim lidi a malo prirody…

Ikona diskutujiciho Aja 2017-01-03 04:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem vegetariánka již několik let, donutil mě nejen zdravotní stav, ale i soucit se zvířaty. Detoxikace byla velice náročná, protože jsem celiatička a projevy nebudu snad ani komentovat, v současné době došlo ke zklidnění, chřipka… to již ani nevím co znamená, navíc jsem začala cvičit jogu, takže i tělo se zohebnilo a jsem zpět na světě.. takže pro mě nemoc byla dar a donucení k zastavení a změně životního stylu a pochopení. Mějte se krásně a mějte soucit se zvířaty, naší planetou a sebou samotnými…. 🙂

Ikona diskutujiciho jirik 2017-01-03 20:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Narazil jsem na web o antiparazitickém čaji http://vool.cz/MHfZC

Ikona diskutujiciho přemítač 2017-01-04 18:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím zda je toto vyloženě pravdivá teorie, navíc to ať posoudí si každý sám. Netvrdím, že péče o zdraví není důležitá… přesto, Dovolím si tedy svůj osobní postřeh, který se mi jeví jako srozumitelný či řekněme pochopitelný. Klíčem života a jeho proudu byla vždy především imunita, imunita jako taková pro svou existenci potřebuje především odlišnost či jinakost, která sama o sobě vyvolává imunitní reakce, čímž vytváří imunitní systém odolnějším či citlivějším na vícero faktorů. Dnešní tzv. sjednocování a univerzalita společnosti se mi tedy jeví jako protiklad pro sílu naší obranné armády. Jako lidé si vlastně působíme malé násilí abychom se uchránili před mnohem větším násilím. Vymizení oné jinakosti (spatřuji jí čím dál více, a´t už je to stejná zastávka, stejný chodník, stejný rozměr a univerzálnost ve všem) nám ukazuje že žijeme v éře chudé na "negativitu" odlišnost, která je podstatná. Zacházíme tak dobrovolně do stavu patologického.? Tkví snad potíž v přemíře "pozitivity"? I proto se říká, kdo žije stejným, na stejné i zajde. Sledujme životy naší společnosti pozorněji, stále v teploučkých bytečkách, do přírody minimálně a když už tak v patero svetrech a desatero rukavicích či čepicích, aby ani kousek tělíčka nebyl ofouknut, nebojme se.. Co říkával čínský vůdce? Strom chce klid, ale vítr fouká dál… je třeba si přiznat, že jen strom bičovaný neustále, se stane odolným. Takže imunologická obrana je vždy namířena proti cizímu či odlišnému pokud to chápeme v kontextu našeho vnitřního světa orgánů. Stejné nikdy nepovede k tvorbě protilátek. V systému, kde bude vše stejné, nemá smysl posilovat obranyschopnost, přemíra "pozitivity" stejného jeví se mi jako blízký pravdivému fungování. Tento druh jakéhosi násilí v hábitu konejšivé univerzality je virový, ale nepostupuje ůčelně a cíleně, nýbrž cestou nákazy, odbouráváním všech typů imunity. Jako rakovinné buňky skrz nekonečné bujení nádorů a metastází. Snad i proto tu máme přistěhovalce? Je v tom skryté příbuzenství? Ona sterilita a úzkostlivá hygiena nás nikdy neochrání…prvním nepřítelem je vlk, v dalším stádiu na sebe bere podobu krysy (hygiena) třetí stádium je brouk, a čtvrté je vir (čtvrtá dimenze) ten pronikne všude. Virové násilí tedy vychází z oněch "singularit"? které se v systému postupně zabydlují a chtějí ho postupně rozvrátit.? Vzniká tu jakási absence polarit "přítele a nepřítele" nebo vnitřku a vnějšku. Stejně tak to působí i na nervová onemocnění (tolik příznačná pro nynější dobu) V pozadí depresí či syndromů adhd či bs stojí přemíra pozitivity stejného (člověk dělá stejnou práci, stejný partner, stejný monotonní život) je to prohoření v důsledku přetopení se stejným. Nikdy nebylo toliko dětí ve společnosti s onou hyperaktivitou. Proč je to vnímáno jako norma či status? Neznačí to už samo naši nemocnost?

Ikona diskutujiciho Lili Linci 2018-10-09 21:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mňa by zaujímalo, ako je to potravinami, ktoré si sami doma pestujeme a lesnými plodmi. Myslím si, že sú taktiež plné chemtrailových chemikálií. Tento rok bohatá úroda všetkého, vrátane hríbov… nasušené, pozavárané… nazbierané bylinky… Viete o nejakej štúdii, ktorá zistila, čo obsahujú? Prípadne ako ich očetriť, aby boli čo najmenej toxické? Ďakujem za odpoveď

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek