The Secret

12.3.2010 v Doporučení 13

Znáte film The Secret?

Film, který poukazuje na jeden ze základních Zákonů Vesmíru, který říká, že nač myslíme, to přitahujeme.

Učí nás, jak tento zákon správně používat, abychom z něj měli co nejlepší prospěch, aniž bychom museli komukoliv ublížit. Stačí jen vizualizovat a přát si.

Tento film je velice poučný, rozhodně ho vřele doporučuji každému.

___________________________________________________________

Další data o filmu:

Český trailer na film The Secret:

,,Držíte v ruce velké tajemství vesmíru
Od pradávna bylo předáváno a cestovalo po staletí… aby se k Vám dostalo!
Průkopnický celovečerní film odhaluje velké tajemství vesmíru.
Toto tajemství zcela změnilo život lidem, kteří se ho dozvěděli… Platón, Newton, Carnegie, Edison, Ford, Einstein.
Toto je tajemství všeho – tajemství bezmezné radosti, zdraví, peněz, lásky, štěstí… všeho, co jste kdy chtěli.
Tento úžasný film obsahuje VŠECHNY zdroje, které budete potřebovat k pochopení a prožití The Secret – Tajemství.
Poprvé v historii přední vědci, umělci, učitelé a filozofové odhalí The Secret – Tajemství a budou vyprávět podmanivé příběhy o vyhubení nemoci, zisku jmění, dosažení cílů a životní úrovně a také o míře štěstí, již mnozí považují za nemožnou.
Nyní se DOZVÍTE The Secret – Tajemství, jež Vám může navždy změnit život…”

zdroj: hledej-ceny.cz

,,”The Secret” popisuje jeden ze “základních” zákonů vesmíru, který prý byl po tisíce let držen v tajnosti. Základní teze zní, že každá myšlenka zasahuje do běhu celého vesmíru tak, že se jí “vesmír” pokusí splnit. Takže když budu od malička snít o Ferrari, a budu si představovat jak se v něm proháním po silnicích, běh věcí vesmírných mi položí nějaké to Ferrari do životní cesty.
Tento princip je aplikovatelný na všechno – když budu od malička toužit po prezidentském úřadu, budu prezidentem. Když potkám svou vysněnou lásku, sympatie budou opětovány; a v neposlední řadě – když se budu ubíjet myšlenkami o tom jakej jsem ztracenec, loser, a jak se mi nedaří – vesmír moje myšlenky splní: Bude ze mě ztroskotanec. Jinými slovy, každá myšlenka je otcem reality, ať chceme nebo ne.
V “The Secret” tento koncept není něco jako psychologický zákon. Tvůrci filmu tvrdí, že toto je univerzální zákon, protože vesmír je postaven k tomu, aby splnil naše přání – ať už jsou jakákoliv…”

zdroj: Svice.cz

,,Velké tajemství / The Secret vesmíru.
Tajemství / The Secret se předávalo z generace na generaci celé věky, vytoužené skryté, ztracené, mnohokrát uloupené a prodané za ohromné sumy peněz. Staleté tajemství / The Secret znaly vynikající osobnosti v dějinách: Platon, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein – a řada dalších vynálezců, teologů, vědců a velkých myslitelů. Nyní se poznání tajemství / The Secret otevírá světu.
Film Tajemství / The Secret odhaluje nesilnější zákon vesmíru. Znalost tohoto zákona vede jako tenká zlatá linka napříč všemi náboženskými a filozofickými spisy i napříč každým velkým uměleckým dílem. Všichni lidé, kteří kdy dosáhli opravdové velikosti tento zákon – ať už vědomě nebo nevědomě – znají a řídí se jim. Bez jakékoliv výjimky má každý člověk možnost změnit utrpení, slabost či strach na sílu, harmonii, zdraví a prosperitu.

Film Tajemství / The Secret zachycuje učení významných myslitelů a vědců součastnosti, kteří vysvětlují pravidla Zákona přitažlivosti. Úžasná atmosféra filmu Tajemství / The Secret je podtržena charismatickým výstupem hostů.

Zdroj: ladipos.cz

Komentáře

Ikona diskutujiciho Aida 2010-03-12 21:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Wow! Skvělý! Úžasný! Nádherný! Právě jsem to viděla a je to naprosto dokonalý! Moje maka má i knížku, tak si ji asi přečtu. … Wow, jsem vážně ohromená. TEĎ UŽ VÍM JAK NA TO!

Ikona diskutujiciho Moonscream 2010-03-12 22:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna čtu knížku a včera jsem si říkala, že by nebylo od věci shlédnout i film… a dneska na něj tady narazím:)

Ikona diskutujiciho M 2010-03-13 07:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedavno sem si to stahl a je to nadherne spracovany .. Neveril sem ze sem tak slepej a nevsiml si toho zakonu driv 🙂

Ikona diskutujiciho Martin Havran 2010-03-14 09:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji  Alue.  Ten film mi moc pomohl. V podstatě jsem ty věci už všechny věděl, ale teprve teď jsem to i pochopil. Střípek zapadl do mozaiky a puzzle se složilo. Ten film je revoluce a konec NWO. Není možné lidem něco vnutit. Lze jenom manipulovat nevědomé strachem, zlobou, beznadějí a malostí, aby si to sami do svého života přitáhli a těm za oponou zůstal svět k vládnutí. Když lidé pochopí, jak to funguje, budou si přát hezké věci a jakékoliv ovládání a zneužívání zmizí. Je třeba tento film šířit a poslat odkaz všem lidem.

Ikona diskutujiciho Lukas 2010-03-17 19:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro zájemce kniha v pdf na

Ikona diskutujiciho Pepa 2010-04-27 16:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je mi trochu smutno, když tu vidím ty nektriticky obdivné komentáře no…

Ikona diskutujiciho Weriii 2010-06-26 19:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám knihu i film ;-). Moc pěkné a poučné!!! Doporučuji…. pro toho, kdo si chce změnit život k lepšímu!

Ikona diskutujiciho Aneta 2010-08-19 11:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna dočítám knížku a ta je úžasná, takže na film se moc těším.

Ikona diskutujiciho James 2011-02-13 13:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ona ta myšlenka je v podstatě dobrá, že když si něco přeješ, požádáš a představuješ si, že už to máš, tak se Ti to splní. Má to dle mého však jeden háček. Koho vlastně žádáte o svá přání? Vesmír? Nějaké neosobní vyšší síly? A kdo za nimi stojí? Nechci Vás nijak odrazovat, jen mi přijde, že to má hodně společného s okultismem a magií, a že by to v konečném důsledku mohlo být pro lidi nebezpečné. Já osobně bych v životě nežádal nějaké vyšší síly o pomoc, kromě samotného Boha. A to nejsem nějaký fanatik.

Ikona diskutujiciho Pavel 2011-10-12 22:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:Držte se svého názoru,ostatní přijde

Ikona diskutujiciho Bára 2011-11-18 10:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Nikomu příní nevyslovíš jen děkuješ za to co máš. Máš naprosto vše právě teď a věříš v to. Víra v boha je vlastně také zákon přitažlivosti… věříš, děkuješ, prosíš o pomoc a možná právě The secreat vysvětluje různé zázraky co se týče i víry. Někdo je nemocný a prosí boha o pomoc modlí se aby mohl žít dál a tím vysílá signál do vesmíru (bohu)… nikdo neví jestli existuje bůh nebo jestli tato metoda funguje, je to ale dobrá myšlenka, která podle mně vysvětluje mnoho věcí a jestli to někomu pomáhá, ať se nevzdává! Každý si žije po svém a mně by se tento způsob života líbil…

Ikona diskutujiciho Namenlos/Unkreatur 2012-06-30 21:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento dokument mě zaujal nejen názvem, ale i obsahem. A nejen, že je to skvělý film, opravdu funkční a skvělé zjištění které mám už vyzkoušené.

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-04-26 22:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Me by zajimalo jestli neporušuje vesmir zakon svobodne vule?? Treba chci kolo, nasi mi ho nechteji koupit. Pak prosim vesmir a rodice mi kolo koupi.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek