GRAVIOLA – zabiják rakoviny

31.3.2012 v Léčba 11

GRAVIOLA – zabiják rakoviny

Anona ostnitá je plod stromu graviola, a to je zázračný zabiják rakovinných buněk, 10 000 krát silnější než chemoterapie. A proč to nevíme? Je to, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět svoje peníze utracené za roky výzkumu při snaze vytvořit syntetickou verzi tohoto k prodeji.

Takže když to teď víte, můžete pomoci kamarádovi v nouzi, když mu to sdělíte, nebo se občas sami napít šťávy anony jako prevenci. Chuť není konec konců špatná. Je to zcela přirozené a určitě to nemá žádné vedlejší účinky. Jestli máte místo, vypěstujte si jednu na své zahrádce. I ostatní části rostliny jsou užitečné.

Až si příště dáte ovocný džus, řekněte si o anonu.


Kolik lidí zbytečně zemřelo, zatímco ten výrobce léčiv za miliardy dolarů toto tajemství zázračného stromu graviola skrýval?

Jde o nízký strom zvaný ,,graviola“ v brazilštině, ,,guanaba“ ve španělštině a v angličtině má nevýrazné jméno „soursop“. (Graviola v češtině.) Plod hodně velký a nakysle sladká bílá dužina se buď rovnou jí anebo, co je běžnější, používá na výrobu ovocných nápojů, dření atd.

Hlavní zájem o tuto rostlinu budí její silný proti-rakovinný účinek.

Ačkoliv je účinná proti mnoha zdravotním potížím, je to její proti-nádorový účinek, co budí největší zájem. Tato rostlina má prokázaný hojivý účinek při rakovině u všech typů onkologických onemocnění. Kromě své hojivosti proti rakovině, má graviola široké spektrum antimikrobiálních působků, jak proti bakteriálním, tak i plísňovým infekcím, a zabírá i proti vnitřním parazitním červům, snižuje vysoký krevní tlak a používá se i při depresích, stresu a nervových poruchách.

Existuje-li jediný příklad, který dramaticky objasňuje, proč je pro Američany existence Institutu zdravotní vědy tak životně důležitá, tak jím je neuvěřitelný příběh za stromem Graviola…

Pravda je úžasně jednoduchá: Hluboko v amazonském deštném pralese roste strom, který by mohl doslova přinést revoluci do toho, co si vy, váš doktor i zbytek světa myslí o léčbě rakoviny a šancích na přežití. Budoucnost nikdy nevypadala slibněji.

Výzkumy ukazují, že pomocí výtažků z tohoto zázračného stromu nyní lze:

  • Udeřit proti nádorům bezpečně a účinně pomocí plně přírodní terapie, která nezpůsobuje extrémní nevolnosti, ztráty na váze a vypadávání vlasů.
  • Ochránit svůj imunitní systém a tak se vyhnout smrtelným infekcím.
  • Cítit se po léčebné kúře silnější a zdravější.
  • Posílit svou energii a zlepšit svůj náhled na život.

I zdroj těchto informací budí zrovna takový úžas: Pochází to od jednoho z největších amerických výrobců léčiv. Ta rostlina prošla více než 20 laboratorními testy vedenými už od 70. let! To, co tyto testy odhalily, není vůbec chudé na omračující zjištění… U výtažku ze stromu se ukázalo, že:

  • Účinně útočí na zhoubné buňky 12 typů rakoviny a zabíjí je, včetně rakoviny tlustého střeva, prsu, prostaty, plic a slinivky…
  • O třech složkách je dokázáno, že jsou při zpomalování růstu rakovinných buněk 10 000 krát silnější než Adriamycin, běžně používané chemoterapeutické léčivo!
  • A co na víc, na rozdíl od chemoterapie složky extrahované ze stromu graviola selektivně pronásledují a zabíjí pouze rakovinné buňky. Nepoškozují zdravé buňky!

Úžasné protirakovinné vlastnosti stromu graviola byly rozsáhle studovány, tak proč jste o nich ještě neslyšeli? Když je extrakt z gravioly tak zázračný.

Jeden z největších výrobců léčiv za miliardy dolarů v Americe zahájil výzkum léčby rakoviny a jejich bádání se zaměřilo na graviolu, legendární hojivý strom z amazonského deštného pralesa.

Různé části stromu graviola – včetně, kůry, listů, kořenů, plodů a semen z plodů už po staletí využívali domorodí indiánští medicinmani! I jiní Jihoameričané k léčbě onemocnění srdce, astmatu, problémů s játry a artritidy. I když vycházela s jen malých zdokumentovaných vědeckých důkazů, společnost nalila peníze a zdroje do testování protirakovinných vlastností tohoto stromu – a byli výsledky šokováni. Graviola se ukázala být dynamem ženoucím hubení rakoviny.

Tím ale příběh gravioly téměř skončil.

Společnost má se stromem graviola jeden obrovský problém – je zcela přirozený, a tudíž podle federálního zákona jej nelze patentovat. Není žádný způsob, jak z něj vytěžit pořádný zisk.

Ukázalo se, že farmaceutická společnost téměř sedm let zkoušela syntetizovat dvě z nejsilnějších protirakovinných ingrediencí v graviole. Kdyby mohli izolovat a vyrobit člověkem stvořené klony toho, co činí graviolu tak mocnou, mohli by si to patentovat a dostat svoje prachy zpátky. Avšak narazili. Ten originál jednoduše nebyli schopni replikovat. Neexistoval tedy žádný způsob, jak by si mohli zisky ochránit, nebo i jen dostat zpět ty miliony, co nalili do výzkumu.

Jak se tak sen o ohromném profitu vypařoval, jejich testování gravioly se skřípěním vázlo až se zastavilo. A co hůř, společnost celý projekt založila do šanonu a rozhodla se zjištění svých výzkumů nezveřejnit!

Naštěstí tu byl však jeden vědec z výzkumného týmu gravioly, jehož svědomí mu nedovolilo jen tak se dívat, jak se páchá taková ohavnost. Ač riskoval svou kariéru, kontaktoval společnost, která se věnuje sklizni léčivých rostlin z amazonského pralesa a vykecal jim to.

Nastal zázrak

Když byli zprávami o graviole poplašeni i výzkumníci z Institutu zdravotní vědy, začali pátrat po výzkumech, které se ohledně tohoto rakovinu hubícího stromu dělaly. Důkazy omračujících účinků gravioly a jejich šokujícího ukrývání se začaly valit rychle a zběsile…

… Národní institut rakoviny provedl první vědecký výzkum v roce 1976. Výsledky předvedly, že „listy a stonky gravioly se ukázaly jako účinné při napadání a ničení zhoubných buněk.“ Výsledky publikované ve vnitřní zprávě však nevysvětlitelně nebyly nikdy uvolněny pro veřejnost…

… Od roku 1976 bylo dokázalo, že graviola je úžasně mocný zabiják rakoviny 20 nezávislými laboratorními testy, ovšem až dosud neproběhly žádné klinické zkoušky s dvojitým slepým testem – což je typický benchmark, jaký mainstreamoví doktoři a odborné žurnály používají k posouzení terapeutické hodnoty – ty totiž nebyly nikdy iniciovány…

… Studie vydaná v Journal of Natural Products následně po nedávné studii provedené Katolickou universitou Jižní Koreje uvedla, že u jedné chemikálie v graviole zjistili, že výběrově zabíjí buňky rakoviny tlustého střeva „10 000 krát více než (běžně používaný chemoterapeutický lék) Andriamycin…“

… Ta nejdůležitější část zprávy Katolické university Jižní Koreje je o tom, že graviola se ukazuje, že útočí selektivně jen na rakovinné buňky a ponechává zdravé buňky netknuté. To je rozdíl oproti chemoterapii, která útočí bez rozlišení na všechny aktivně se rozmnožující buňky (jako buňky žaludku a vlasů), čímž často vyvolává ničivé vedlejší účinky nevolnosti a ztráty vlasů u pacientů s rakovinou.

… Studie na Purdue University nedávno zjistila, že listy ze stromu graviola zabíjí buňky u šesti linií lidské rakoviny a zvláště účinné jsou proti rakovinám prostaty, slinivky a plic… Po sedmi letech bylo ticho konečně prolomenu a je to tu!

Pozn. Alue:

Tento hodnotný text jsem dostala e-mailem, proto nemohu uvést zdroj. Neznám ho.

Osobně jsem už Graviolu jedla při své návštěvě v Rakousku, ale tento zajímavý plod sem tam potkávám i v supermarketech, takže teoreticky by pro nemocné s rakovinou mohlo být řešení chodit si kupovat plody a jíst je přímo syrové, pokud nebude možno sehnat si rostlinu.

– Teoreticky by se také dalo natrefit na někoho, kdo by byl schopen Graviolu dodat na objednávku, ale to už je o individuálním průzkumu každého, kdo by rád použil tyto vědomosti.

Je důležité ale myslet na to, že rakovina je z lítosti a nevyřešených konfliktů, proto pouhé jezení plodů bez jakékoliv práce na sobě samém, bude vždy jen poloviční řešení.

Léčba začíná i končí v našem nitru, stejně tak jako samotná nemoc. A na to nesmíme zapomínat.

K tématu rakoviny mohu doporučit ještě tyto články:

,,Rakovinu způsobuje překyselení organismu!“

,,Léčba rakoviny hlívou ústřičnou: Třídílný seriál z dílny Aluška.org“

,,Etikoterapie: Z čeho pramení naše nemoci?“

,,Fakta o medu a skořici: S tímto vyléčíte prakticky všechno“

Kam dál:

Máte dotaz? Ptejte se

Zobrazit celou rubriku ,,Zdraví“

Rádi byste na Alušce.org uveřejnili vlastní text?

• Líbí se vám stránky? Doporučujte svým známým adresu https://aluska.org/

Navštivte CHAT



Komentáře

Ikona diskutujiciho Barbora Čecháková 2012-03-31 07:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je výborné;D

Ikona diskutujiciho Albiii 2012-03-31 08:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koukám, toto je ještě lepší než ta hlíva 🙂 ale na první pohled mě to připomnělo kaštan :D taky je takový zelený s bodlinkami :D :D

Ikona diskutujiciho Kecal 2012-03-31 09:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jop, k rakovině se každý protrápí, špatná životospráva je jenom spouštěč… pokud máte uvnitř problém, projeví se venku… jestliže ho zažehnáte kytkou z pralesa aniž byste ho vyřešili uvnitř, nemoc se vrátí v jiný podobě

Ikona diskutujiciho Berenika 2012-03-31 09:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je veľmi zvláštne, že človek sa v mnohých prípadoch snaží hľadať zložitosti, len aby to fungovalo. Vyrábať rôzne prístroje na liečbu rakoviny. A pritom v prírode existujú druhy ovocia, ktoré sú omnoho účinnejšie. A je predsa lacnejšie a jednoduchšie dojsť do obchodu a kúpiť si toto ovocie, než sa trepať na chemoterapiu a platiť ešte za to.

Ikona diskutujiciho mirrakl 2012-03-31 10:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Gratuluji k získání bronzového bludného balvanu. :D

Ikona diskutujiciho Míša 2012-03-31 11:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nikdy jsem se s tím plodem nikde nesetkala 🙁

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-03-31 13:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teraz keď človek pozná liek na všetko prestane umierať a ľudstvo sa rýchlo premnoží, no konec sveta!

Ikona diskutujiciho Eileen 2012-04-01 11:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že existuje více způsobů léčby rakoviny, o kterých moc lidí neví. Důležité ale je, aby si lidé uvědomili, proč takové nemoci vznikají, do té doby budou trpět neustále nějakými chorobami… Zdravý duch, zdravé tělo 🙂

Ikona diskutujiciho Kecal 2012-04-01 15:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Mandle jsou dobrý na rakovinu, řiká jedna lékařská studie, kterou jsem nedávno viděl… aneb VěTci zjistili

Ikona diskutujiciho Eileen 2012-04-02 19:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Tak to je jasné, že se musíš starat i o své tělo :D

Ikona diskutujiciho Graviola 2012-04-26 04:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue, ano graviola môže úspešne doliečiť rakovinu. Podotýkam doliečiť, pretože hlavná liečba spočíva úplne v niečom inom, ale to by sa ľudia museli začať správať inak, a ako to vidím vo svojom okolí, oni sami nechcú. Keby sa zmenili k lepšiemu, tak nemajú problémy so zdravím. Ja som sa zmenila, som zdravá, doliečila som sa s bylinkami a stále sa mienim správať ako "Človek", ako "Žena".

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek