Hodíte se k sobě? Spočítejte si své partnerské číslo!

12.11.2014 v Zajímavosti 19

Pro dnešek další zajímavý testík, který by vás určitě mohl pobavit. Tentokrát můžete zjistit, jestli si s partnerem sednete podle numerologie… 🙂

Numerologie, magická věda zabývající se čísly, poradí ve všech oblastech života, včetně partnerské. Spočítejte číslo vašeho i partnerova jména a zjistěte, jaké jsou silné a slabé stránky vašeho vztahu.

Vypočítat číslo jména není nic obtížného, každé písmeno abecedy má přiřazeno určitou číselnou hodnotu, kterou naleznete v tabulce níže:

Teď už zbývá jen rozepsat si vaše a partnerovo jméno – nutno dodat, že vdané ženy musí použít své rodné příjmení -, každému písmenu přiřadit to správné z čísel a ta následně sečíst tak, aby vám zbyla číslovka jednociferná. Po získání obou výsledků je opět sečtěte, zredukujte na jednocifernou číslovku a číslo vašeho vztahu je na světě. Například:

  • Petr Novák: 7+5+2+9+5+6+4+1+2=41=>4+1 => 5
  • Jana Černá: 1+1+5+1+3+5+9+5+1=31=> 3+1 => 4
  • Výsledné číslo vztahu je 5+4, tedy 9


A co výsledné číslo o vašem vztahu vypovídá?

Číslo 1

Tento vztah je založený na inteligenci a slovním vyjádření pocitů. Možná ani jeden nejste příliš tělesný typ a se slovy si víte rady spíše než s gesty. Nenarušujte soukromí toho druhého, potřebuje je. Trávit čas nejen spolu, ale i o samotě, vám prospěje, jste silné individuální osobnosti.

Číslo 2

Vaše síla je v intuici a porozumění druhému, mezi vámi panuje hluboký sdílený cit. Vzájemně si vycházíte vstříc a kompromisy vám nedělají problém. Pozor na přílišný důraz kladený na maličkosti, malichernost vyvolává zbytečné hádky. Vzájemně si naslouchejte, vcítit se do druhého pro vás není těžké.

Číslo 3

Váš vztah je živý, rychlý a plný energie. Podnikáte spolu mnohé a váš život je plný zážitků. Pozor na nudu a stereotyp, v tomto vztahu je nutný stálý přísun nových podnětů, i na mentální rovině. Když se jeden z partnerů začne nudit, zavání to problémy.

Číslo 4

Stabilita je to, čím váš vztah vyniká. Na druhého se můžete spolehnout, fungujete jako dobře promazaný stroj – úsporně a prakticky. Víte, co od sebe čekat, málokdy se vzájemně překvapíte. Pozor, aby se však ze vztahu úplně nevytratila romantika – kouzelná večeře nebo wellness víkend najdou své uplatnění i po několika letech soužití.

Číslo 5

Vaše pouto je téměř dokonalé, jeden k druhému patříte, vzájemně si rozumíte a nemáte problém spolu sdílet i ta nejtajnější přání či obavy. Váš vztah je téměř dokonalý, i po letech se pořád překvapujete a umíte si udělat radost. Jen pozor na nestálost – máte sklony opouštět to, co vás přestane bavit. Zapracujte na stabilitě a harmonii ve vztahu.

Číslo 6

Rodinné hnízdo je pro vás vším a oba pracujete na tom, aby bylo co nejkrásnější a cítili jste se v něm příjemně. Vkládáte do vztahu mnoho energie a pracujete na tom, aby se stále zlepšoval a vyvíjel. Nesnažte se však o dokonalost, není přirozená. Naučte se občas dělat ústupky.

Číslo 7

Vaše soužití je zkouškou, jste nezávislé osobnosti toužící nejen život sdílet, ale také mít svůj vlastní. Hledejte společné zájmy, snažte se více vyladit jeden na druhého a navzájem se poslouchat a vnímat. Někdy máte tendence sklouznout k příkré strohosti, která toho druhého zraňuje. Cvičte svou intuici a schopnost vcítění.

Číslo 8

Jste rozumově založení, vyjádřit city je pro vás občas obtížné, je třeba pracovat na tom, aby druhý věděl, co pro vás znamená. Jeden na druhého se však můžete spolehnout, že si v dobrém i zlém budete stát po boku. Stačí se jen více otevřít a častěji spolu sdílet emoce, myšlenky a sny.

Číslo 9

Jste na sebe naladěni na duchovní vlně, hluboko uvnitř jste si hodně podobní a vaše duše souzní. Oba se však stále ženete za něčím lepším, chcete něčeho dosáhnout a někdy zapomenete, že byste měli brát ohledy na partnera. Nemusíte vítězit za každou cenu, užívejte si více jeden druhého.

zdroj článku: http://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a-zivotni-styl/tajemno/39826-hodite-se-k-sobe-spocitejte-si-sve-partnerske-cislo

Kam dál:

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Kess 2014-11-12 10:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vyslo mi nase partnerske cislo 11 :D co s tim  -.- :D :D

Ikona diskutujiciho Iveta 2014-11-12 12:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všimla jsem si toho, že se tyto stránky nějak pomalu pozměnily. Místo zajímavých a důležitých témat se tu poslední dobou objevují jen věci jako na každém jiném portálu pro ženy typu: Hodíte se k sobě? Co lze vyčíst z ruky? Numerologie nebo Typy na kosmetiku. Docela mě to mrzí, ráda jsem četla o andělech, energiích, "konspiračních teoriích" atd.. Co se stalo?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-11-12 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Stránky se neustále mění podle toho, co mě zrovna zaujme. Dřív jsem víc přebírala články o zdraví, teď zase nějakou dobu numerologie. – Kdo je konzerva, nese holt změny s nelibostí, ale tady nikdy nebyl obsah konstantní, díky tomu je to tady bohaté.

Ikona diskutujiciho Iveta 2014-11-12 13:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: To není o konzervativnosti, ale o tom co je zajímavé a co ne.

Ikona diskutujiciho Mandala 2014-11-12 13:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Traja dôležití muži v mojom živote a trikrát rovnaké číslo… náhoda?

Ikona diskutujiciho iriska 2014-11-12 15:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: 11= 1+1 = výsledné číslo 2 ;-)

Ikona diskutujiciho JJJ 2014-11-12 15:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

For Kess,musis si to rozlozit tedy 1+1=2 dvojka je tvoje partnerske cislo.

Ikona diskutujiciho Vanilková 2014-11-12 17:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: no, asi 1+1… to je 2

Ikona diskutujiciho Alue 2014-11-12 19:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Tebe numerologie a zábavné počítání nezajímá, mne ale ano.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-11-12 21:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…. Mimochodem něco pro ty všímavější: F O X má hodnotu šest. (Absolventi přednášek tomáše marného vědí víc.) Jen poukazuji, že i tady jsou hodnoty totožné, jde o ten samý systém.

Ikona diskutujiciho Tomík 2014-11-12 22:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vyšlo mi 10 :/ co ted? :D

Ikona diskutujiciho Oliver 2014-11-12 22:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Mě se ten Váš přístup Alue líbí. Je tu hodně praktických věcí, z vlastní zkušenosti. A to se cení.

Ikona diskutujiciho Luz 2014-11-12 22:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky nevidím přínos tohoto typu článků, připadá mito spíš jen jako pověra. Jak na to kdo přišel, že se ta čísla a písmena přiřadí zrovna takhle a co symbolizuje které číslo? Vždyť i to, že používáme zrovna tenhle číselný systém, je vynález lidské kultury a ne něco, co by bylo pevně dané nezávisle na lidech:

Ikona diskutujiciho Přemek 2014-11-12 23:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmmm… a jak nakládat s diakritikou? Mám "ř" považovat za "r", nebo postaru psané "rz" (spřežka)?

Ikona diskutujiciho leeth 2014-11-13 19:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mně vychází z mého jména + příjmení číslo šest. měla bych si změnit jméno či tak něco?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-11-13 21:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: v numerologii nemá číslo šest destruktivní význam

Ikona diskutujiciho Viktor 2014-11-19 12:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

CO když máme oba číslo 58->13->4 pak tedy 8, přišlo mi zvláštní, že máme takovou shodu.

Ikona diskutujiciho Neri 2014-11-29 14:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já na tom nevidím nic špatného, sama bloguju o tom, co mě zrovna zajímá… a mohu to být víly nebo klidně i oblékání podle duše, věštění z karet, prostě cokoli. Od toho blogy jsou, aby na nich lidé sdíleli co mají rádi a co je zaujalo. A HLAVNĚ! Každá víla by řekla, že sice duchovno je důležité, ale je třeba taky upustit páru, pobavit se a nebrat život až tak vážně :-) Krom toho, tenhle výklad se mi zamlouvá, protože se shoduje s tím, co mi říká intuice :-p

Ikona diskutujiciho W 2014-12-22 17:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě stačí položit druhému člověku pár otázek a hned vím, jestli se nehodíme k sobě. Jenže ty otázky nemám komu pokládat…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek