Holčička z hvězd prohlašuje, že umí léčit vodu a žádá lidstvo, aby se probralo ze spánku

19.1.2022 v Zprávy 11

Existují jedinci, kteří jsou obdařeni neuvěřitelnými dary. Byli posláni na Zemi, aby vedli společnost k lepšímu způsobu života, aby nám otevřeli oči. Jsou tu, aby vedli lidskou populaci k růstu, pochopení a následování vyššího duchovního cíle. Příběhy o nich nás uchvacují a často nám otevírají oči pro neuvěřitelné pravdy, které mění náš pohled na život a náš účel ve vesmíru.Někteří lidé jim říkají hvězdné děti. Generace mladých lidí, která s sebou přináší hluboké multidimenzionální chápání života a reality. Ale mají mnoho jmen. Třeba indigové, křišťálové, nebo duhové…
Je to něco jako odlišná rasa. Jejich počet na zemi se postupně zvyšuje, ale pro většinu lidí jsou vizuálně nerozeznatelní. Mají v sobě však něco velmi speciálního. Jsou zde proto, aby lidstvo vedli k probuzení. Tyto děti (dnes spíš mladí lidé) se rodí nedotčeni zastaralými destrukčními programy a proto spouští globální probuzení.

Mezi těmito dětmi je i devítiletá Káťa, která žije v severní Evropě. Tato holčička z hvězd tvrdí, že dokáže léčit vodu a čistit ji způsobem, který moderní věda doposud neobjevila.

Doktorka Ohlsonová je švédská molekulární bioložka, která zasvětila svou kariéru porozumění těmto speciálním dětem, které k nám přicházejí s jiným pohledem na realitu. Poukazuje na řadu vědecky prokázaných rozdílů mezi těmito jedinci a průměrným člověkem. Uznává, že i když můžete zpochybňovat jejich nároky na život mimo naši běžnou realitu, nemůžete popřít, že je na nich skutečně něco výrazně odlišného.

Vysvětluje: „Je to kombinace geneticky vylepšených těl v kombinaci s dušemi z různých oblastí našeho vesmíru, které se do těchto vylepšených těl vtělují. Tyto hvězdné duše mají jiné frekvence/vibrace v závislosti na svém evolučním statusu a to hraje významnou roli při aktivaci DNA v daném těle.
Domnívám se, že musíme brát v úvahu také kolektivní duši Homo sapiens.
Lidé z hvězd mají více smyslových buněk na kůži. (To jsou buňky, které prostřednictvím receptorů na svém povrchu detekují informace, například zvuky, světlo, hmat, čich, chuť a teplotu.)
Slyší nad normální rozsah. Uvědomují si drobné rozdíly v barevných odstínech oproti normálním lidem. Chuť a čich jsou u nich objektivně zesílené.
Jsou citliví na všechny frekvence a mohou být zahlceni smyslovým přetížením. Jsou citliví na radioaktivní záření i na energetická pole a energetické vyzařování rozzlobených lidí nebo zvířat.“

Kátina matka kontaktovala Mary Rodwellovou, to je spisovatelka, která napsala knihu The New Human: Awakening to Our Cosmic Heritage . Tato kniha se zabývá právě fenoménem indigových/hvězdných dětí. Toužila se také podělit o poselství, které její dcera sděluje světu a její e-mail byl uveřejněn. Píše v něm:

„Moje devítiletá dcera mluví neznámým mimozemským jazykem, když léčí vodu. Žiji v severní Evropě a mám čtyři děti. V době mého prvního těhotenství mi jakýsi hlas řekl, že mé děti nejsou moje. Přijdou na svět pouze mým prostřednictvím. Tyto děti však nikomu nepatří.
Teprve nedávno jsem si uvědomila, že existuje něco jako mimozemšťané.

Moje devítiletá dcera je zvláštní dívka, pro kterou je běžný svět, i pravidla v něm, obtížný. Ptá se mě třeba, proč jí není dovoleno dělat si věci po svém.

Káťa má léčitelské schopnosti a nadiktovala mi několik léčivých slov v mimozemském jazyce, aby očistila vodu. Všimla jsem si, že voda potom skutečně chutnala jinak. Říká, že tyto hvězdné jazyky jsou z místa mimo náš vesmír.

Káťa přijímá zprávy v mimozemských jazycích a rozumí tomu, co jí říkají. Říká, že jsou tyto zprávy důležité.
Ukázala jsem jí vaši prezentaci, kde žena provádí léčení a píše několika mimozemskými jazyky (paní se zde odkazuje na obsah výše zmíněné knihy). Moje dcera na to reagovala s radostí a nadšením: „Ona ví, co jsem napsala!“

Kátina tvrzení upozorňují na velmi diskutované téma, jestli existuje život na jiné planetě a jakou má asi podobu? Podle jejího svědectví, nejenže existuje život mimo náš vesmír, ale je natolik vyspělý, že na dálku telepaticky dokáže komunikovat s nadanými lidmi zde na naší planetě. Navíc nás tyto vysoce inteligentní bytosti žádají, abychom otevřeli svou mysl a probudili se k novým pravdám.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Ondra 2022-01-19 07:30:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím! 🙂

Podle “mého” se takto “každá” bytost rodí na svět. Jde o to, jestli se nechá být, aby přirozeně rostla, objevovala, poznávala, učila se, nebo se (ze strachu) deformuje její vědomí.
Holt, záleží na bytosti, která jí na svět přivedla.. jestli bude dost odvážná, a nechá ji být samu sebou.
Jinak souhlasím s výrokem, že to není Vaše, Moje, Tvoje dítě – taková drzost (nevědomost) si něco přivlastňovat na tomto světe! Copak lvice říká: “Tohle je moje lvíče?” Ona tam s ním je, ale nechává ho být, a “dává” mu minimum pozornosti.
Tohle by si měla přečíst “každá” žena (muž), která chce přivést na svět dítě. Aby se pak nedivila, proč se tak to dítě chová.. Ono je “ňáké” divné, co budeme dělat? No, asi ho dáme do ústavu, nebo mu “dáme” nálepku divné, abychom ho odlišili od těch normálních.. omg..
Doufám, že bude přibývat lidí, kteří se nebudou bát být “odlišní”. Vždyť to je na tom světě (Vesmíru) krásné.. Je to symfonie různých energií..

S láskou

Ondra

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-19 09:59:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Dřív byl hodně velký problém – a myslím si že je to teď lepší – že běžná populace neznala pojem introvert a pojem indigové děti přišel taky pozdě a byl to dlouho underground. Takže citlivé tiché děti byly stigmatizovány, že nejsou dost živé a průbojné… přestože s nimi nic špatně nebylo, neměly žádnou chorobu, byly hodné, poslušné a dobře se učily. Osvěta na poli psychologie a to že to má každý člověk prakticky na dva kliky myší, udělaly posun v mentalitě celkové společnosti… Samozřejmě i to že indigová generace už vyrostla.

Ikona diskutujiciho PaTrik 2022-02-15 20:40:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Báječné. Vnímám to velmi podobně a těším se s každým kdo smyšlí mimo chápání a omezení které nám je zde na zemi predkladano

Ikona diskutujiciho Vap 2022-01-21 14:25:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všímám si skutečně, že většina dnešní mládeže je úplně jiná, než to bylo za mě v devadesátých letech.Nejsou tolik hrubý (hřmotný), připadají mi neuzemněný, mentální sílu mají, ale tu tělesnou hmotnou už tolik ne.Ale také bývají dost namyšlený a netečný.Probrat lidstvo ze spánku, hmm.To když jsem zkoušel já, končilo to často zlými konflikty, neboť temná persona nepochopí, že je temná a její zvrácená realita je nedotknutelná.Ani se nezamyslí na tím, že by něco mohlo fungovat lépe a jinak a že třeba dělá chyby naopak ona je fanatický obhájce temných konzervativních konvenčních vzorců.(ona není jen ovlivněná ona je zároveň DESPOTICKÝ hlídač temnot).Jinak pocit, že k rodičům nepatřim, mám i já, ale indigový nejsem (vlastně ani nevím, kam se zařadit=dimenze neznámá).Rodiče (i prarodiče) vnímám na základě zážitků z dětství jako kreatury, co na mě byly nasazený démonem, aby mi pošlapávali vnitřní štěstí (a nebyli sami).Člověk by měl správně rodiče milovat, ale za co? Když se mnou neuměli vhodně zacházet (co se kvůli nim odehrávalo v mé duši je nezajímalo), hádali se kvůli prkotinám (občas se i pofackovali), způsobili mi úzkosti a na mé prosby, aby se nehádali nereagovali.Jinak dle duchovních nauk bych měl odpouštět.Za prvé, to bych musel vědět, jak se to vlastně dělá, pouhé slovo „odpouštim“ nemá účinnost, ale spíš než odpustit je pro mě myslitelnější duševní distanc.K rodičům patřim jen fyzickou podobou, duševní nikoliv=nejsou moji.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-21 17:48:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Přečti si knihu Radikální odpuštění. O odpouštění mám i v knize Svítání, je také o uzavírání těchto starých bolavých kapitol. V kostce je to o tom, že si uvědomíš, že se máš rád, nechceš si ubližovat a opustíš ten jed kvůli sobě, ne proto, že bys tím omlouval činy druhých. Odpuštění je pak vlastně akt sebelásky. Důležité ale je, tu lásku k sobě skutečně mít, jinak se budeš pořád dál podrývat.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-23 22:46:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Vap:
Zkus se naučit milovat rodiče tak, jako kdyby byly děti..Zkus si je představit jako děti, kteří si hrajou, vyrůstají, bojují se světem a pak se sbližují a navazují kontakt. Jak zažívají hezké věci, tak i těžké, ale pro rodinu se snaží vždy to nejlepší, co znají…Zkus si je představit tak, co vše udělali pro to, aby jsi mohl být na světě. Zkus si srdcem představit to, co prožili a kam až to dotáhli..Pro ně to je samozřejmě daleko..ale zkus je pochopit v tomto měřítku a ucítíš vděk..protože se obětovali pro druhé a tím jsi ty..I když Tě mlátili, nebo si Tě třeba nevšímali..ale změnilo jim to život..A zkus jim za to v duchu alespoň srdcem poděkovat. A pokud Tě řezali..jen se prostě báli, aby jsi měl dobrý život a nic se ti nestalo…Všichni tu žijeme v matrixu a prostě lidi se stávají tím, proti čemu bojují..I když se nic nestane, raději dají dítěti na zadek, aby vědělo jaké to je a přitom to být ani nemuselo..Takže svět není zas tak špatný, jen lidé to sami generují strachem..
Všichni bojujeme vlastně sami se sebou, protože vše je zrcadlo..každý bojuje předem s tím, jak on sám by jednal, pokud by byl v oné situaci..Proto je dobré měnit myšlení a řešit bloky, abychom se sami sebe přestali bát.

Ikona diskutujiciho Vap 2022-01-23 13:08:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za tip.U mě je problém ten, že moje stavy a emoce, tedy i ta láska, jsou jakoby řízený někym jinym naprosto mimo mojí vůli.
Když se pokouším na sebe koncentrovat či meditovat, cítím v těle jen tlaky a tíhu a prázdno plus semtam nějaké mravenčení, lehké brnění a nic víc.Po delší době koncentrace se mi začíná temnit soustředěnost a zmocní se mě pocit oslabení, jako že přestávám existovat (dost těžko se to popisuje).Většinu emocí mám jakoby někym vypnutou.Po XY letech stále bez úspěchu a to se o duchovno zajímám víc jak 20 let.Holt jsem obtěžovaný černou magií a možná i těma mikrovlnama-když jsem na ty články narazil, až jsem se úplně divil, jak to na mě sedí.A krásná záhada.Dělal jsem zkušební nahrávku.Pustil jsem záznam a po několika vteřinách řekl nějaké slovo.Když jsem odfiltroval šum a zesílil, tak těsně předtim to slovo řekla nějaká entita.Napadlo to slovo skutečně mě? A nebo se ke mě dostalo telepaticky odněkud? Z toho plyne, že naše myšlenky možná ani nejsou naše i když si myslíme, že ano.Jsme jen něčí loutky.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-23 13:16:23
Ikona diskutujiciho
sipka

máš za sebou nějaké zasvěcení? …. možná máš jenom zavřené čakry a půjde to z tebe vytáhnout

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-23 22:34:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Vap:
Ano, na to jsem taky přišel, že spousta lidí je ovládaná aniž by si toho byla vědoma. I já jsem narazil na nějaké kanály u sebe.
Napojování začíná rodinou, chceme se jim přizpůsobit, tak napodobíme, navnímáme hlasy, navnímáme rodinné bloky a bum, průser je na cestě..A kdo chce víc, napojení na kamarády a celebrity je taky běžný..Protože člověk se snaží být jimi a navnímá jejich energii a mluvu a bloky..A čim víc chceme zapadnout a být „někým“ tím více ztrácíme sebe, protože toho človíčka uvnitř, co mluví jsme dali na poslední kolej a vypudili. Proto je dobré se začít brutálně dost odpojovat od těchto zdrojů a začít být samostatná jednotka. Je to pak i lepší, že nejsme jak programování matrixem, tak i zavirovaným kolektivním vědomím. A ve výsledku ani nevíme, zda jsme skutečně něco vymysleli, nebo to prostě vymyslel někdo daleko před námi a my se jen chvástáme, jak jsme dobří, přitom jen stačilo se napojit a udělat jak stroj.
Je to tu skutečně vše divný a musíme se všichni dost hlídat a být uvnitř sebe a stále vnímat sami sebe, když se vyjadřujeme…Zda mluvíme za sebe, nebo za rodiče, či kamaráda, protože on je autorita..Takže i to by mohl být důvod, proč tam je prázdnota v Tvém nitru. Zkus si duši pořádně přitáhnout, očistit tělo čistotou a držet..Ono se tě to může třeba zase zkusit zaměstnat něčím jiným, vzpomeneš si na něco, rozptýlíš se..někdo zavolá a už se k tomu nevrátíš..To vše můžou dělat temné entity, aby jsi na sobě nechal implantáty, nebo jiné programové bloky na Tvé auře, či prostoru..Prostě pokud tam bude stále prázdnota, zkus e soustředit na sebe, jak se přitahuješ, zkus se vyotáhnout zkrz tu temnotu a nad ní a to je to, co jsi a tu tvoji duši budeš poslouchat..prostě někde to tam musí být, tak to jen přitáhni a vyzvedni nahoru..hlavně tomu věř a ať se Tě snaží stáhnout dolů kdokoli, tak to vytáni a dej sílu jen sobě a ty máš navrch..

Ikona diskutujiciho Chiron 2022-02-10 13:37:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkus nejdřív odpustit sám sobě vše, ať už skutečné chyby, nebo jen „viny“, které Ti namasíroval někdo zvenčí. Pak teprv budeš schopen v duchu i navenek odpustit komukoliv jinému, ne dřív! A pak teprv v duchu požádat o odpuštění všechny, kterým jsi nějak i nechtíc ublížil. Dřív to nebude fungovat. A ta první položka jde paradoxně nejpomaleji – odpustit sám sobě.

Ikona diskutujiciho Vap 2022-01-25 15:54:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Narazil jsem v médiích na jakousi celebritu V.D. mladého zpěváka a ten je často terčem posměšků, šikany a ještě trpí panickými ataky, ten to má v životě daleko horší než já.Je to přesně ten jemný typ, který vysloveně přitahuje a dráždí negativní lidi, co ho útočně sráží k zemi a ponižují.Také prokletí.Věřim, že je též zacílený.
Jinak rodiče mě celkem nebili, jenom mi rodinné prostředí způsobovalo traumata, hádky rodičů, kde si hrozili rozvodama apod.Občas táta mámě namlátil.On byl cholerik a máma hloupá, že ho při afektu dráždila, takže si o tu facku vlastně častokrát řekla.Častým důvodem hádek bylo hospodaření s financemi, máma si kupovala zbytečné hadry, boty, kabelky a pak byl oheň na střeše.Ať žije tradiční rodina (dělám si legraci).
Co se týká čaker, zasvěcení nemám žádné.Kdysi za mlada jsem alespoň prodýchávání čaker ještě tak nějak zvládnul, cítil jsem při dýchání průchod prány (větru), ale nic víc se nedělo.Dneska už ani to necítím.Negativní entity za tím budou, ale už od dětství, již tehdy jsem například ve snech dostával kapky.Byl jsem například v jednom snu vyštetřován podivnou lékařkou (babochlapem) a cítil jsem děsnou bolest (ani to sem nemůžu popsat).Před pár lety se mi zdál sen, že mi prudce zasvítili vzteklé ženy z nějaké recepce jakoby na letišti červeným skenerem do oka až mě v tom snu bolelo.Je pravda, že v reálu za tím pravým okem často pociťuji tlak, jako by tam byl zašitý kamínek a mám už od dětsví na něm zhoršený zrak.Dále mám nějak napadené i pravé ucho, často mi v něm hučí, cítím tlak, když něco poslouchám tak oproti levému je v něm slyšet zvláštní zkreslující dozvuk.Když jsem dělal zkušební nahrávky tinitů, tak se mi v něm povedlo nahrát (na velmi zesílený mikrofon) jakýsi elektronický alarm, který zazvonil jak nějaký telefon, asi na vteřinu.(Takové pípavé „trrrrrrrr“ zhruba podobně jako dveře u autobusu).Svého času jsem občas míval vtipný budíček v hlavě.Když jsem začal usínat, zazvonilo mi podobným způsobem v hlavě a já byl ihned vzhůru.Jindy při stavu probouzení se mi také stalo, že jsem v tom uchu slyšel ozvučenou svou myšlenku jako elektronický robot hlas a jak silný to bylo.Tam někde určitě musí být čipy, jinak si to nevysvětlim.Jednou jsem byl u jedné vědmy od známého, ta tam prý žádné čipy neviděla, možná přehlédla, nevim.
Nakonec perlička z jiného soudku.Nevím, co je na tom pravdy, ale už někdy za hluboké totality byl chlap, co slyšel v hlavě radiovou stanici.Údajně to měly způsobovat umělé zuby vedle sebe, každý byl z jiného kovu.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek