Hollywoodský počin Kingsman je bezostyšná propaganda globální agendy

23.12.2021 v Zprávy 9

Nedávno jsem se dostal k jistým filmíkům, u kterých jsem se cítil tak nějak nepříjemně. A to proto, že do těchto hollywoodských snímků je okatě zapracován plán na podrobení si stále spící lidské rasy. Jedná se o skutečně pozoruhodné filmy Kingsman: Tajná služba z roku 2014 a Kingsman: Zlatý kruh z roku 2017.Jsou to vrcholné „iluminátské“ projekty, kdy diváci, kteří nemají ani šajn o tom, co se děje a kam směřujeme, do sebe nasají díky Hollywoodu jako houby všechno to, co chtějí elity v našem světě – v Matrixu (světě otroků, kteří ani nevědí, že jsou otroci) – dosáhnout.

Díky takovým filmům davy nastupující agendu snáze přijmou, bez otázek a bez jakéhokoli podezření. Hollywood je brutálně vhodným, megaabsolutním nástrojem pro prosazování elitní smrtící agendy. V posledním období jsem viděl desítky filmů, při kterých si důkladně všímám jejich obsahu, symboliky, souvislosti s „realitou“ a podobně.
Lidé bohužel berou filmy pouze jako odpočinkovou záležitost, jako věc relaxu, a přitom si neuvědomují, jak jsou dokonale myšlenkově programovaní.
O tom Hollywood přece je, a je třeba si to uvědomit, protože jinak člověk vůbec neporozumí tomu, co, zač, jak, komu, kde, a proč jsou filmy takové, jaké jsou.

Kingsman: Tajná služba, 1. díl z roku 2014 (v csfd.cz hodnocení má nepochopitelných 84% !!, přestože je tento film plný krve, násilí a brutálního vraždění)

První Kingsman je hrozivé „archontické“ filmové dílo velmi znepokojivého charakteru. Nejprve je třeba říci, co představuje anglický pojem Kingsman. Kingsman je King’s man, což znamená králův muž, přičemž slovo ‚man‘ se podle překladového slovníku překládá také jako sluha, šachová figurka, poddaný – neboli otrok.
Kingsman je králův otrok, posluhovač mocných.

Ve filmu máme velmi otevřeně ukázaný plán, který s lidstvem elitní parchanti mají. Vidíme zde zneužití otázky životního prostředí, konkrétně Al Goreova (falešného) globálního oteplování na tzv. záchranu světa. To znamená, že psychopatická elita ve filmu (prezentovaná vyšinutým boháčem Richmondem Valentinem) se rozhodne zredukovat lidskou populaci (kterou nazývá ‚virus‘), aby zůstala pouze hrstka lidí na planetě s „vládcem“ v jejich čele.
Máme zde masivní odkaz na ovládání lidí pomocí technologií – frekvenčních tichých zbraní, na podkožní implantáty, které mají nad svými nositeli smrtelnou moc a na transhumanismus – uvěznění člověka ve světě, kterému bude vládnout neempatická mrtvá umělá inteligence.
Vidíme zde výcvik uchazečů o sloužení v tajných službách, kdy uchazeči čelí neustále tvrdému boji o život. Jen ten nejlepší a nejposlušnější uchazeč získá místo ve vrcholové tajné službě.
Film ukazuje slavení příchodu Nového věku, tedy Nového světového řádu pod vedením úzké skupiny elitářů. A když se podíváte na recenze od lidí, zjistíte, že diváci jsou nadšeni a za toto myšlenkové programování a podprahové adaptování se na destruktivní agendu elitě vroucně děkují.


Kingsman: Zlatý kruh, 2. díl z roku 2017

Kromě tajné služby Kingsmanů máme ve filmu Kingsman: Zlatý kruh službu zvanou Statesman, což představuje State’s man a znamená Sluha či otrok státu.
Pojem Zlatý kruh odkazuje na Saturnovy prstence, které vysílají falešnou realitu. Zlatým kroužkem jsou označeni zasvěcenci do tajné teroristické organizace, která ohrožuje celý svět.
Film je mohutným odkazem na tajné MK Ultra programování členů tajných služeb, a zároveň herce ve filmovém průmyslu; máme zde sbírku motýlů odkazujících na projekt Ústřední zpravodajské služby (CIA) zvaný Monarch, myšlenkové programování založené na traumatizaci oběti, Monarch narážku na přeměnu larvy v motýla, MK Ultra jednookou symboliku, zkrat myšlenkového programu oběti.
Je zde enormní propaganda transhumanismu (vyvíjeného armádním sektorem) – robotizace, elektroničtí psi, umělé části lidského těla, drony. Prezentuje se zde kanibalismus elity, kdy hlavní elitní zloduška naporcuje lidské maso z chlapíka ze svých řad.
Je zde odkaz na získávání osobních informací o lidech ze sociálních sítí tajnými službami, sexualizaci a promiskuitizaci diváků, je zde propagace toxických drog (to je odkaz na GMO drogy, které chtějí elity legalizovat a zavést do společnosti – již pracují na GMO marihuaně, která nebude léčivá, ale zabijácká), máme zde drogy v Bílém domě, vládní spiknutí spojené se snahou o redukci lidstva, stanné právo, koncentrační tábory pro běžnou populaci, odkaz na cenzuru médií, sledování lidí pomocí nitrotělních implantátů, či opovrhování lidstvem ze strany elit.

Padne tu hláška: „Jen až když máš co ztratit, má život smysl.“ – to je pizzovina, tomuto věří akorát tak otroci závislí na materialismu. Všechno to na lidi vybalili, už jen reptiliáni jim tam chybí. Pokud si nějaký člověk myslí, že jsou hollywoodské jsou dělané s dobrým záměrem pro zábavu, tak je v pr*eli.
Jsou dělané jako součást špičkového psychologického programování diváků. Člověk ani nepotřebuje nějak zvlášť absolvovat MK Ultra myšlenkové programování na vojenské základně, stačí si prohlédnout tento film.

autor: Mario Oláh, přeložila aluska.org 2021, ze zdroje


Dodatek: Překlad článku pochází roku 2018. A podívejte se, kde jsme dnes. V komentáři prvního dílu chybí zdůraznění velmi důležité část filmu. Hlavní padouch, boháč co hodlá zlikvidovat lidskou populaci, rozdával lidem sim karty s neomezeným internetem a voláním zdarma, které na zmáčknutí tlačítka uměly aktivovat podprahově nahraná data v mozcích běžných lidí, kteří tyto sim karty používali. Ti se při aktivaci signálu začali masově vraždit. Je to ukázané v závěru filmu a tato část filmu je prakticky nezkouknutelná. Pochvalné recenze diváků jsou pro mě obrovský šok a velice se divím tomu, že se někomu takto odporný film mohl líbit. Hlavní padouch také do lidí zaváděl podkožní čipy, které je na zmáčknutí tlačítka dokázaly umrtit.
A právě teď je v kinech 3. díl, jmenuje se Kingsman První mise, který jsem neviděla (podívat se na tyhle filmy zadarmo je samo o sobě utrpení, za tohle by platil jenom hlupák nebo masochista), a zatím je k dispozici pouze stručný popis filmu: ,,Ti nejhorší tyrani a zločinci historie vytváří válku, aby mohli vyhladit miliony lidí. Jeden muž a jeho chráněnec musí závodit s časem, aby je zastavili.“
… jak výmluvné.Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-12-23 02:45:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dávali to v telke asi pred dvomi mesiacmi, videl som dva diely nie celé. Keď si to porovnáte s bežnými filmami kde je bezduchý dej, naháňačky, bitky možno sex tak Kingsman je lepší, sú tam aspoň nejaké nápady, je to kvalitná filmárska práca. Tak preto má tak dobré hodnotenie. No chvíľami som sa divil čo to je za šialenosť a pocity ktoré to vo mne zanechalo sú skôr negatívne. Mám pocit že to natočili Angličania a nie Hollywood ale neviem nebudem to zistovať (najhorší film čo som videl bol tiež anglický/britský – UFO Mimozemská invaze z roku 2012, hral tam Van Damme i s jeho peknou dcérou, čo ten paškvil ale nezachránilo).

Ikona diskutujiciho Otto 2021-12-23 17:16:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No já to beru , jako ukázku toho co chtějí ti ne-mocni udělat obyčejným lidem. Beru si z toho vždy ty nápovědy ,které tam ukazují , oni vždy musí ukázat lidem pravdu a to že to nazvou sci-fi,a lidí si myslí , že je je jen fantazie to už je jejich problém!! Ale když to lidem ukážou a ti se proti tomu nevymezují, neukáží odpor ,že takhle ne ,tak se to začne realizovat!!! Vždyť to říkal veřejnosti i bývalý šéf EU Junkers nebo jak se jmenoval, tak ten řekl ,vždy předhodime masám kousek nějakého plánu a když není odpor uděláme další krok!!!
To ,že lidé tomu nevěří je jejich chyba , protože se nezajímají o realitu kolem sebe!!!

Ikona diskutujiciho dodo 2021-12-23 19:05:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď sa hovorí o tom, že je všetko negatívne, čítame, pozeráme a dávame odkazy na filmy s pochmúrnou tématikou, tak tu je jeden v ktorom je to opačne. Je to o tom čo a ako by sme mali spraviť aby sa to tu všetko zlepšilo. Názov je: The circle. Je to z roku 2017.

Ikona diskutujiciho Jami 2021-12-25 22:13:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla jsem se zeptat – ten hlavní hajzlík má na krku velmi často maly a na jedné se mu houpe zlatý symbol om. To mě překvapilo, to není náhoda. Co to je za symboliku, tak často prezentovanou v hinduismu?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-25 23:01:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Om je destruktivní symbol. Zpívání om má zase údajně přivolávat démony. (nezkoušela jsem to, nejsem sebevrah :D)

Ikona diskutujiciho Jami 2021-12-25 23:16:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže na praktikování jógy spolu se zpěvem manter a slabiky om se už ani nemám ptát, že?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-26 11:39:58
Ikona diskutujiciho
sipka

na to se radši vyprdni, radím ti dobře

Ikona diskutujiciho Jana 2021-12-26 11:58:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Niekedy som vážne na pochybách, čo je vlastne konštruktívne a čo deštruktívne, mám rada Margot Ruis a mám niekoľko krát vypočuté jej prednášky dostupné na YT a nejak nepochybujem o jej citlivom vnímaní energií, keďže komunikuje s prírodnými bytosťami. Na konci prednášky spievajú óm a tu čítam, že je to údajne privolávanie deštruktívnych entít. Ak by to bola pravda, tak by bola ďalšia, ktorá „prikrášľuje“ svoje učenie a v skutočnosti tak nevníma jemnohmotné energie.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-26 12:13:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, taky jsem četla její knihy, kde chválila óm. Lidé tyto věci prostě neznají… a taky, kde se to máš dozvědět. To se musí mnohdy kopat hrozně hluboko, než narazíš na takovéhle věci. Zbytečně bych nad ní celkově nelámala hůl za to, že se v něčem plete. Všichni děláme chyby. Podle mě jinak dělá zaslužnou osvětu, akorát je opět potřeba si to přefiltrovat, jako vždycky všechno.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek