Host francouzského televizního pořadu řekl, že Celine Dion a další celebrity užívají adrenochrom… a masmédia se mohla zbláznit

9.4.2023 v Zprávy 14

Francouzský televizní pořad „Touche Pas à Mon Poste“ si pozval Gérarda Faurého, alias „bývalého dealera z Paříže“, aby s ním probral bizarní počínání jednoho francouzského komika. Ten nakonec porotu šokoval tvrzením, že významné celebrity konzumují adrenochrom, aby zůstaly mladé.Touche Pas à Mon Poste (ve zkratce TPMP) je velmi populární francouzský televizní pořad, do kterého jsou zváni hosté, aby diskutovali o aktuálních událostech. V posledních týdnech upoutala pozornost francouzských médií jedna událost: Automobilová nehoda komika Pierra Palmada a následná odhalení.

Zde je stručné shrnutí toho, co se stalo:

Dne 10. února 2023 zavinil komik Pierre Palmade dopravní nehodu, při níž se čelně srazil s jiným vozidlem jedoucím v druhém jízdním pruhu poblíž Villiers-en-Bière na jihu departementu Seine-et-Marne. Palmade byl v kritickém stavu převezen do nemocnice v Kremlin-Bicêtre, ale druhý den se stabilizoval a jeho život již nebyl ohrožen. V druhém autě jela těhotná žena, její švagr, řidič vozidla, a jeho šestileté dítě. Kvůli traumatu z nehody byla 27letá žena převezena do nemocnice, kde jí byl proveden akutní císařský řez. Její sedmiměsíční dítě zemřelo.

Po autonehodě vyšlo najevo, že z Palmadeova auta utekly dvě osoby. Byli to „eskortní chlapci“, mladí prostituti, které si Palmade najal na chemický s*x. Palmade měl navíc pozitivní test na obrovské dávky kokainu a dalších drog.

Aby toho nebylo málo, o několik dní později Palmadeho obvinili z prohlížení a přechovávání pe*o*ilního po*no*rafického materiálu lidé z jeho blízkého okolí, což si vyžádalo zahájení dalšího vyšetřování. Jinými slovy, Palmade byl zapleten do typické okultní elitní degenerace.

K diskusi o této aféře si francouzský televizní pořad TPMP pozval hosta, který o této degeneraci ví vše: Gérarda Faurého.

Fauré, přezdívaný „l’ancien dealer de Tout-Paris“ (bývalý pařížský dealer), prodával drogy významným francouzským osobnostem, včetně celebrit a politiků. V roce 2016 začal Fauré vydávat kontroverzní knihy, které tvrdily, že odhalují tajemství lidí, s nimiž obchodoval – především z politiky a showbyznysu. Obvinění zahrnují masivní konzumaci drog (hlavně kokainu), se*uální zneužívání, zná*il*ování, pe*o*ilii, obtěžování dětí, obchodování s dětmi, vraždy a atentáty.

Když byl Fauré pozván k diskusi o aféře Pierra Palmade do pořadu TPMP, zvrhlo se to směrem, se kterým televize zřejmě nepočítala. Zde je část rozhovoru:

Překlad tweetu: „Noční pořad na TPMP dnes večer s GERARDEM FAURÉ, který odsuzuje obchodování s lidmi a další zločiny, o nichž má důkazy. Zmiňuje se o papeži, Vatikánu, obchodování s dětmi, adrenochromu atd. Nezapomeňte, že TPMP má diváky ve věku 15/25 let. Celá parta je v šoku, když Gerard vysvětluje kokain, chem*ex, a dokonce zajde tak daleko, že udělá znamení kříže pro Mathieu Delormeaua.“

Překlad tweetu: „Večerní pořad včera na #TPMP, kdy Gérard Fauré, bývalý dealer hvězd, zmínil, že Celine Dion měla obětovat děti pitím jejich krve. Rychle byl přerušen, když se chystal učinit odhalení o Emmanuelu Macronovi.“

Fauré během rozhovoru uvedl, že se zúčastnil večírku v Palmadeově domě a že ho znepokojilo množství přítomných mladých chlapců. Poté, co uvedl, že Palmade konzumoval velké množství kokainu spolu s MDMA a amfetaminy, Fauré řekl, že by mohl být také na adrenochromu – po tomto prohlášení následovalo ve studiu mohutné lapání po dechu.

Další host (který se zdál být méně rozhořčený než ostatní) prohlásil, že „konspirační teorie“ o adrenochromu je docela pravděpodobná.
Vysvětlil, že tato látka se získává z dětské krve a konzumují ji bohatí a mocní lidé, aby zůstali mladí.

Fauré tvrdil, že několik celebrit pravidelně konzumuje adrenochrom, a jako hlavní příklad uvedl Celine Dion. V posledních měsících Fauré prohlásil, že záhadné degenerativní onemocnění Dion bylo způsobeno její nadměrnou konzumací adrenochromu.

Céline totiž minulý rok (2022) odložila turné a oznámila, že trpí nevyléčitelným neurologickým onemocněním. Má název Stiff-Per Syndrome (SPS) a postupně vede k poruše chůze, celkové ztuhlosti těla, neschopnosti kontrolovat své pohyby a z pacienta postupně udělá tvrdou sochu. Údajně je to velmi záhadná nemoc a postihuje jednoho člověka z milionu. Níže se můžete podívat na její osobní výpověď, kterou dala na instagram. Názor na celou věc si udělejte sami.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Céline Dion (@celinedion)

Na otázku nedůvěřivého hosta, odkud se tyto obětované děti berou, Fauré odpověděl, že jsou většinou unášeny. Uvedl, že ve Francii je každoročně uneseno přes 58 000 dětí a že pouze dvě třetiny z nich jsou nalezeny. Poté se zeptal: Kde je ta zbývající třetina?

Později Fauré uvedl, že svědčil v případu, kdy žena chtěla prodat svou dceru do adrenalinové laboratoře v Dijonu. Zdánlivě na vážkách dodal, že Yves St-Laurent a další lidé z módního průmyslu jsou pedo*ilní zločinci.

Když Fauré zmínil jméno francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, rozhovor byl přerušen. Můžeme se jen domnívat, co se asi chystal říct.

Mediální panika
Vzhledem k tomu, že Faurého odhalení způsobilo, že hosté ve studiu málem omdleli, francouzský mediální establishment se zcela zhroutil. Nesouhlasné reakce přicházely rychle. Nejdříve se samozřejmě od Faurého výroků distancoval samotný pořad TPMP, který ho na svím Twitteru odsoudil následovně:

„V návaznosti na sekvenci s Gérardem Fauré během dnešního pořadu „Touche Pas à Mon Poste“ připomínáme, že jeho výroky jsou pouze jeho. Odsuzujeme výroky, které náš host pronesl ve vysílání. #TPMP“

Následně totéž učinil i televizní kanál, na kterém se pořad konal, který jednoduše zkopíroval a vystavil stanovisko pořadu.

Poté si různí mediální odborníci veřejně stěžovali u Arcomu (francouzský regulační úřad pro audiovizuální a digitální komunikaci), který zahájil vyšetřování. Zatímco mateřská společnost kanálu s největší pravděpodobností dostane obrovskou pokutu, někteří vládní úředníci skutečně naznačili, že C8 neprodlouží licenci, která vyprší v roce 2025. To znamená, že by kanál byl zcela vyřazen z vysílání. To je extrémní forma cenzury.

Nespočet televizních pořadů a zpravodajských článků po celé Francii samozřejmě výpověď bývalého drogového krále Faurého vyvrátilo a zároveň ho vykreslilo jako mnohonásobného lháře. Vzhledem k jeho pochybné kriminální minulosti není nijak obtížné ho osobně napadat.

Fauré zkrátka ve Francii udeřil na obrovskou strunu. Soudě podle reakcí masových médií je toto téma naprosté tabu. Všichni, kdo se na tomto televizním segmentu podíleli, nejspíš dostanou exemplární tresty, aby se to už nikdy neopakovalo… což může znamenat, že Fauré možná také něco chystá.

překlad www.aluska.org 2023 / článek čerpá ze Zdroje

 Komentáře

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-04-09 07:46:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no teda ten jim pěkně zatopil v budoucnu se to bude opakovat tady je jasně vidět že už strácejí moc

Ikona diskutujiciho Danny 2023-04-09 08:27:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hrůza 🙁
Koho by to zajímalo, ta část obětovaných dětí, která se nikdy nenajde, je prý většinou spálena na popel v tajných katakombách pod některýma kostelama. A popela se už dá lehko zbavit. Čtu teď knížku, kde jsou informace od whisteblowerů, kteří byli mezi těmito satanist. zrůdama od malička, a jedna tvrdí, že se ten popel dá přimíchat do barev na malování (normálně do obrazů, co se pak vystavují v galeriích), nebo to přimíchají do mouky atd. No hnus.
Taky tam je o tom, že když tyhle nestvůry trénují děti na pozice různých temných velekněží/velekněžek, tak jim dávají adrenochrom, po kterém jsou jako šílení a musí se na ně dávat pozor, aby se navzájem nepozabíjely. Úplně v nich ta dávka probouzí krvelačné násilné sklony.
Kdo by měl zájem, ta kniha se jmenuje An Illuminati Primer – Veronica Swift

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-04-09 14:37:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Podľa mňa spáliť kosti na popol nie je tak jednoduché. Tak fakt neviem. Kedysi to proste zahrabali niekde pod kostol ale aj to sa dá robiť len dočasne kým sa ten priestor nenaplní. Po Slovensku vraj chodí biela? dodávka ktorá unáša deti (či je skutočná alebo je to len hystéria sa nevie).

Ikona diskutujiciho Danny 2023-04-10 08:27:39
Ikona diskutujiciho
sipka

No dobře, ostatky jsem nikdy nepálila, možná to není tak jednoduché 😀

A jo, u nás v ČR existuje městská legenda o černé sanitce, hodně se o ní povídalo v osmdesátých letech. Měla krást lidi na orgány. Mám dokonce tu stejnojmennou knížku od Petra Janečka, kde se zaměřuje na tyhle legendy. Ale čím víc toho o tomto prohnilém světě vím, tím víc jsem přesvědčená, že většina z těch „legend“ je pravda.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-10 11:19:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Tu povídačku pak hodně proslavili youtubeři. Samozřejmě s ujištěním, že jde pouze o hororový příběh, kterým se lidé bavili u táboráku. Ovšem důkazy o tom, že se skutečně jedná pouze o strašidelnou pohádku pro znuděné táborníky, žádné. Takže by ve výsledku měl divák věřit někomu, kdo to čte z knížky, kde je to napsané bez podkladů, takže jedna paní povídala a ve skutečnosti to mohlo být jakkoli.

Ikona diskutujiciho lunalinda 2023-04-11 15:26:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, jestli jsou i černé sanitky, ale viděla jsem takovou, která vypadala zvenku naprosto stejně jako všechny ostatní. Ovšem vnitřek byl naprosto odlišný, dvě lavice naproti sobě a uvnitř kromě ulovené dívky pět maskovaných černě oděných chlapů v kuklách.
Co se týče pálení mrtvých těl v podzemí kostelů, to rovněž souhlasí. Ale si nemyslím, že by se na dřevě daly spálit i kosti, takže je určitě musí pak někam uklízet.

Ikona diskutujiciho armag 2023-04-11 17:26:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Adrenochrom se dá vyrobit synteticky, takže kvůli tomu nikdo děti nechytá.
Děti chytají proto, že jsou úchylní – to znamená potřebují je na ukojení svých úchylek nebo na oběti jejich oblíbeným božstvům.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-04-15 11:40:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Čiernu sanitku z 80 rokov (Škoda 1203) som vídal a nie je to ani tak dávno, 10-15 rokov dozadu. Stávala pred lekárňou v Bratislave, chvíľu postála a išla preč, asi slúžila k dovozu liekov alebo čo. Sakra to asi nebola sanitka ale pohrebák, sanitky boli žlté. https://www.motoren.sk/model-143—cierna-pohrebak—skoda-1203-e9126

Ikona diskutujiciho Danny 2023-04-15 15:46:21
Ikona diskutujiciho
sipka

K tomu pálení ostatků – představuju si to tak, že to mají dobře ošéfované a na nějakém provizorním táboráčku to asi fakt nepálí. Co já vím, co všechno je pod těma kostelama, kde se ti satanáši schází. Asi to nejsou žádní amatéři, jestli lidské oběti praktikují po celá století na různých místech světa.
A k té černé sanitce jako pověsti – Janeček v té své stejnojmenné knížce rozebírá na několika stranách, kde se ta legenda asi vzala, proč, jak, kdy…. opravdu zajímavé čtení, zajímavější jsou kolikrát ty folkloristické výzkumy než samotné pověsti. V každém případě konkrétně tuhle nepovažuju za mýtus – když jsem byla dítě, každou chvíli hlásilo v obecním rozhlase, ať si dáváme pozor na dodávky, co se podezřele projíždějí kolem školy. Jednou jedno dítě kdosi nalákal do auta, ale naštěstí uteklo. Bývalá spolužačka šla jednou v noci z plesu a u silnice nějaký týpek u auta a jestli by nešla za ním, že jestli neví, kolik je hodin. Spolužačka naštěstí nebyla blbá, tak za ním nešla. A jedna učitelka z Brna zase vykládala historku, že byla ve městě a najednou z dodávky, co stála opodál, zdrhal nějaký malý kluk.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-04-15 21:55:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Na spálenie kostí na popol je potrebné 1500 stupňov udržovať niekoľko hodín. To dokážu len najkvalitnejšie pece. V minulosti v podstate neboli schopní spáliť kosti preto sa kremácie nevykonávali, pretože obhoreté kosti nevyzerajú moc pekne a úctivo k mŕtvym. Ale napadlo ma ako by to v nejakej tajnej miestnosti pod kostolom mohli robiť. Dnes kdejaký bohatý youtuber má drtičku, točia videá ako do toho hádžu všetko možné – tiež divná úchylka, pomelie to všetko. Tak keby tam mali nejakú dobrú pec kde to telíčko spália a potom zvyšné kosti podrtili, vzniklo by čosi ako stavebný odpad a to už by sa asi dalo ľahko niekam zašiť. Ale ešte som asi nevidel že by bol na nejakom kostole komín.

Čo sa týka únosov do dodávky, to nebude nijak úspešná stratégia. Koľko detí sa nechá nalákať neznámymi ľuďmi do dodávky na cukríky? To by museli mať šťastie na extrémne blbé a zároveň odvážne dieťa 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-04-18 14:36:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Čierna dodávka má lákať DETI, používa túto fintu! Upozorňujeme rodičov detí, že v obci Sučany a okolí sa pohybuje čierna dodávka značky Ford, do ktorej sú lákané deti. Osoby v aute majú šteniatko, na ktoré lákajú deti a dievčatá lákajú na kozmetiku.

Ikona diskutujiciho Martin 2023-04-09 10:54:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Adrenochrom, jeden zmnoha sortimentu, ktery se na Ukrajine vyrabel s minimalni investici. To je duvod teto paniky a bezmocne ochrany, ktera se jevi pod plastikem prohnile demokracie jako primarni pilir moralniho statusu. Podle postoje EU k Ukrajine jsou jasne jeji priority a populace EU to neni.

Ikona diskutujiciho Tér 2023-04-09 19:17:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U C.Dion se mohlo stát že v krvi byly paraziťi napadající centrální nervový systém..

Ikona diskutujiciho kiana 2023-04-09 23:24:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna jsem si v těchto dnech vzpomněla na související zážitky, ale rozhodla jsem se o tom nepsat, protože se to stejně celosvětově odhalí (pravděpodobně se to dělo/děje v podobné míře na západě všude). Věřím, že bílé klobouky na všechny zločince už sami přišli.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek