I. Soutěž: Fotogenické knihy od Alue

6.5.2016 v Nezařazené 4

Vyhlašuji jarní soutěž o hodnotné ceny!

Koncem zimy jsem dostala řadu dotazů, jestli letos bude jarní soutěž, protože se z toho postupem let stal tak trochu zvyk. Trochu jsem to posunula, protože jsem byla docela zahlcená povinnostmi, ale hlavně jsem neměla dost originální nápad. Chtěla jsem tentokrát dát šanci lidem, kteří nekamarádí s pastelkami a zároveň jsem chtěla zapojit vyloženě a doslova své čtenáře… Takže co mě napadlo? 🙂

Zadání: Vyfoť se originálně s knihou, kterou jsem napsala

– Zapojit se mohou čtenáři, kteří vlastní některou ze dvou knih, které jsem do této doby napsala. Konkrétně je to Svítání, nebo Svět za oponou. Použijte knihu jako rekvizitu a vyfoťte se s ní v libovolné pozici, na libovolném místě.

– Fotku můžete pojmout umělecky, vtipně, nebo originálně. Zapojte svou fantazii a zkuste stvořit snímek, který zaujme, ohromí, nebo rozesměje.

– Do úkolu je povoleno zapojovat filtry, grafické úpravy, členy rodiny, včetně domácích mazlíčků. Podmínka je, aby na fotce byl vyfocen soutěžící a kniha Svítání, nebo Svět za oponou. Cokoliv dalšího můžete libovolně přidat.

– Každý soutěžící může přihlásit pouze jednu fotografii.

– Hra je určena i čtenářům ze Slovenska.

O výherci rozhodne jako obvykle hlasování, ale má to háček. Oceněna budou celkem tři místa, ale ne nutně první. Čtěte dál a dozvíte se podrobnosti.


Pro účastníky:

– Vaši tvorbu posílejte na e-mail [email protected].

– Od chvíle publikování tohoto článku máte na vytvoření fotografie dva týdny čas. Takže přihlášky přijímám ode dneška 6.5, do pátku 20.5, do půlnoci.

Do předmětu e-mailu vyplňte heslo SOUTĚŽ. Díky tomu bude zpráva v rámci této akce vyřízena přednostně. Pokud přihlášku neoznačíte, nemusí být zařazena vůbec.

– Do vaší zprávy napište, jak se váš obrázek jmenuje, nebo jednoduše pod jakým názvem chcete být uvedeni. Pokud nenapíšete nic, budu se orientovat podle podpisu, mailu, jména, nebo přímo názvu obrázku.

– V případě že vyhrajete, ozvu se na e-mail a budu žádat adresu, kam výhru doručit. Buďte proto v době vyhlášení na příjmu.

Systém výher:

– Přihlášky po uzávěrce seřadím podle doby kdy mi byly doručeny (čím dříve, tím vyšší pozice). Připravím anketu a pak zpublikuji. Po hlasování budou oceněny první dvě fotografie, které nasbíraly nejvíce hlasů.

– Je mi jedno, jakou formou hlasy posbíráte. Když budete hlasy shánět, tak vás za to nikdo nebude diskvalifikovat. Chci aby vyhrál člověk, co o to fakt stojí a který si to opravdu moc přeje, kterému výhra udělá velkou radost. A shánění hlasů je toho projev. V životě nemusíte být vždy ti nejlepší a nejdokonalejší, abyste mohli uspět. Vše je to o píli a fištronu… Takže budu i ráda, aby se diskuze zdržela komentářů, že hlasy se dají nahnat a že to není dostatečně objektivní. – To co se vám líbí je také subjektivní, nikdy nemůžete být objektivní, pokud hodnotíte kreativní práci někoho druhého.

Třetí výhra je speciální a stojí mimo hlasovací systém. Získá ho můj favorit, který ale přitom nezíská pozici při hlasování. To znamená, že pokud budu mít oblíbence, který získá třeba druhé místo, vyberu někoho jiného… Vyhrát prostě můžete jen jednou 🙂

O co hrajeme?

Tato soutěž není sponzorovaná, ceny do hry jsem osobně vybrala a nakoupila. Protože největšího nadšení a účasti se v minulosti dočkaly soutěže o parfémy, protože je jaro a venku všechno kvete, všechny tři výhry jsou voňavé… Pánům se tímto velice omlouvám. Pokud se pánové zapojí, výhru mohou darovat své přítelkyni, kamarádce, nebo mamince, protože vůně jsou všechny dámské.

Ceny jsou pořízené speciálně pro tuto soutěž, ale přiznávám, že jsem je očuchala, abych nikomu nedala zajíce v pytli a mohla je dobře popsat.

První cena = první místo v hlasování

Avon Parfémová voda Sensuelle 50 ml

http://www.krasa.cz/parfemova-voda-sensuelle-50-ml.html

,,Avon Sensuelle je inspirována přirozenou krásou ženy.

Probouzí smyslnost a oslnivost. Dokonale osobitá, smyslná a jedinečná vůně stejně jako žena. Harry Fremont, tvůrce vůní vytvořil například vůně Ralph Lauren Romance, Avon Pur Blanca, Calvin Klein CK One.

Pyramida vůně:

  • horní složky – bergamot, pomerančový květ, mandarinka,
  • srdce vůně – tahitská gardénie, květy heliotropu, leknín,
  • základ vůně – kašmírové dřevo, copaiba, svůdný mošus.

Kategorie: orientálně-květinově-svěží“

Vůně je velice jemná. Něžná, ženská, romantická a opravdu moc příjemná. Není těžká, není příliš intenzivní. Je osobitá, originální. Vhodná pro dívky i ženy… Takto voní princezny z pohádek 🙂

Parfém je v krásné bílé lahvičce, s mléčným matným sklem a originálním víčkem.

Druhá cena = druhé místo v hlasování

Avon Toaletní voda Célébre 50 ml

http://www.krasa.cz/toaletni-voda-celebre.html

Lehká, průzračná vůně patřící do ovocně-květinové kategorie. Nejdříve ucítíte syté tóny vodního melounu a bramboříku jemně podbarvené vůní černého rybízu a pepřovníku. Pak se rozvoní kombinace jemných vůní ze samého srdce květinové zahrady: bílá magnólie, frézie, jasmín a pivoňka. Základem vůně je harmonické spojení ušlechtilé vůně cedru, santalového dřeva a dubové kúry. Tato kompozice vytváří vůni plnou radosti, ženskosti a žádostivosti.

Kategorie: květinově-ovocná kategorie pro ženy s chutí do života.

Hlava: ovocné tóny, pepř, brambořík

Srdce: frézie, magnólie, konvalinka, pivoňka, jasmín

Základ: cedr, santalové dřevo

Druhá cena je toaletní voda (nižší podíl vonné složky), má však na toaletku poměrně dlouhou výdrž. Připomíná klasické květinové vůně, její srdce je asi nejkrásnější, protože voní jako rozkvetlá zahrada. Na konci voní trochu exoticky a hřejivě.

Je ženská, smyslná, ale ne přeslazená, nebo těžká. Tato krásná květinová vůně udělá radost slečně nebo dámě 🙂

Bonusová výhra = Aluščin favorit

Perfume Star exotický parfém

https://www.vitalita.cz/perfume-star

Parfém PERFUME STAR vyjadřuje spojení vkusu, magie a krásy a bude příjemný jak pro Vás, tak i pro Vaše okolí. Ženy Vám budou závidět, muži Vás budou obdivovat. Unikátnost tohoto parfému dovolí i opak.

Tohle není jen tak nějaký normální parfém. Tohle je ryzí unikát, kuriozita.

Je ze všech cen nejhodnotnější, ale oproti předešlým má objem pouhých 15ml. Je to malilinká lahvička, ale vůně je opravdu unikátní.

Setkala jsem se s touto vůní před lety u přátel, kteří pracovali pro Starlife a moc mi voněl. Asi za týden mi ho přátelé darovali (holt byli u zdroje, tak co by nedali) a byli docela překvapeni. Řekli mi, že toto je vůně ,,černá orchidej“ a ta prý voní pouze lidem, kteří jsou hluboce spirituálně založeni. Ostatním neleze.

Nevím jestli je to fakt pravda, ale je to vůně natolik specifická, že opravdu nemusí sednout úplně každému a taky každému nesedne. Buď ji milujete, nebo vám smrdí… Pokud jste vyvolená žena se spirituálními dary, tak si tohle fakt zamilujete.

Není to moc vůně pro dívenky, spíš pro dámy, nebo zralé ženy.

Vůně je sladká, exotická, hřejivá, teplá a velmi intenzivní.

Osobně ji nepoužívám do společnosti, ale pouze sama pro sebe v situacích, kdy potřebuju pohladit. Pokaždé mě potěší a dostane do povzneseného stavu vědomí. Den s ní je jako svátek, je výjimečný, jedinečný, je to pro mě jako elixír dobré nálady. Je to takové zhmotněné sluníčko v lahvičce.

Moje malinká lahvička mi vydržela pěkných pár let a pořád ji mám, protože stačí trošičku stříknout a člověk intenzivně voní půl dne, takže malý obsah nakonec ničemu nevadí…

Sehnala jsem pro vás tuto vůni ,,pouze pro duchovní lidi“ a jsem zvědavá, u koho přistane… Tak co? Kdo si na ni troufne? 🙂

Komentáře

Ikona diskutujiciho Kojot 2016-05-06 17:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fajn nápad…

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2016-05-08 23:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vzhledem k výhrám soutěž pouze pro ženy.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2016-05-09 16:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ceny jsou krásné, Célébre mám doma a doporučuju ☺ Těším se na fotky ?

Ikona diskutujiciho Iveta 2016-05-15 11:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak včera poslána fotečka do soutěže.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek