Insider projektu Looking Glass: „Elity zpanikařily, když uviděly budoucnost“

3.9.2023 v Zprávy 16

Bez ohledu na to, co elity dělají, lidstvo nakonec zvítězí.
Technologie Project Looking Glass ukázala, že Velké probuzení lidstva nelze zastavit,“ říká bývalý voják a insider projektu „Looking Glass“.Dle Insidera projektu Looking glass (který hovoří ve videu vloženém níže) je budoucnost lidstva od roku 2012 víceméně předurčena a dospěje k jednomu nevyhnutelnému bodu, kterému nelze zabránit, ať se elity pokusí udělat cokoli, ať se tomu budou snažit zabránit jakkoli.
Lidstvu je záměrně upírána pravda a tuto pravdu není možno dále udržet pod pokličkou. Looking glass předpovídá konec světa elit a příchod nového.

Insider vysvětluje, že je důležité, aby lidstvo chápalo, že pokud budeme kolektivně přesvědčeni o nevyhnutelnosti určité katastrofy v blízké době, tato katastrofa pravděpodobně přijde. Pokud však kolektivně nepodlehneme masáži strachem a nepřijmeme představu o hrozné budoucnosti a pochopíme, že ve skutečnosti nic nevíme, budoucnost se změní a linie dějů se přirozeně spojí do jiné budoucnosti, která se zcela vymyká tomu, co si dokážeme při dnešní úrovni vědomí představit.

To, co nyní zažíváme, je jako sledovat dva profesionální hráče nad šachovou partií. Jeden dá druhému šach mat v sedmi tazích. Druhý ví, že není šance se z této situace dostat, že to nastane. Oba hráči vědí, že hra je vlastně rozhodnuta, i když ještě není dohraná. To jediné, co poražený může udělat, je zdržovat, ale zvítězit už nemůže. Je to zapsáno v pravidlech hry.
V tomto přirovnání je prohrávajícím temná strana. Dobro už zvítězilo, zlo už prohrálo. I přesto, že na stole jsou ještě k dispozici nějaké zdržující protitahy. Světlá strana neudělá chybu, protože přesně ví, jaké má udělat kroky. Ostatní lidé toto nevidí, protože nevidí na šachovnici a neví, kolik ještě zbývá tahů.

Komentář Davida Ickeho k tématu: „Jak jsem říkal, výsledek je napsán úrovněmi vědomí, které stojí daleko nad idioty z temných kultů. Lidé vítězí, když se probouzejí k pravdě. Nacházíme se v nejtemnějším období, to jsou roky 2021, 2022 a 2023.
Poté se rozední a objeví se zcela nová realita založená na lásce a svobodě.
Zůstaňte silní, nepodléhejte tyranii. Svoboda se blíží a ‚všemocný‘ elitní kult je ve svých posledních zoufalých smrtelných záškubech.
Plandemie byla ve skutečnosti naplánována až na rok 2050, ale elity jsou v panickém režimu kvůli strachu z nevyhnutelného Velkého probuzení lidstva a uspěchaly to. Nový světový řád není ani zdaleka doveden k dokonalosti a již nyní selhává. Podle zasvěcených „elity“ započaly tuto operaci bez souhlasu svých temných pánů, proto pro ni použili název „Build Back Better“ namísto původního „New World Order“.
Nyní více než kdy jindy je důležité, abyste zůstali v klidu, v prostoru lásky. Místo toho, abyste se soustředili na násilí a rozptýlení, které jsou neustále tlačeny přes MSM, měli byste místo toho zaměřit svůj tvůrčí záměr na Lásku, Jednotu a Velké probuzení. Nekonečná láska je jediná pravda. Všechno ostatní je iluze.“

zpracovala © aluska.org 2023 / Zdroje: -1.- , -2.-Komentáře

Ikona diskutujiciho Jarka 2023-09-03 09:49:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je krásný článek. Děkuji Aluško.

Ikona diskutujiciho Standa 2023-09-04 04:09:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro mne je to dokonce ten nejnádhernější článek, jaký jsem kdy četl a v dnešní době bez nadsázky to nejlepší povzbuzení pro sužované lidstvo.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-09-03 11:08:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem za článok, ale som toho názoru, že je to naopak a je potrebné vedieť ako funguje vesmír. Nedá sa poprieť, že existujú cyklické katastrofy ako napr. tá, ktorá zničila Atlantídu. Žiadne kolektívne vedomie nie je tak silné aby prebilo to najvyššie vedomie – vedomú myseľ, ktorej hovoríme Boh. Ak by bolo, tak by Atlantída nebola zničená, pretože sa zdá, že ich myseľ bola lepšie vyvinutá ako tá naša keď vedeli stavať megality, ktoré my nevieme zopakovať. To, čo selháva je akurát to, že niektorí ľudia pochopili čo treba urobiť aby prešli do nového veku a čo sa elite nehodí do krámu. K tomu sa viaže to, čo je dobre pomenované v tomto videu:
https://otevrisvoumysl.cz/vladci-kontrolori-cast-1-7/
a ďaľšie časti…
https://www.youtube.com/watch?v=yXGQa_OBhI4
Nemôžete poprieť viac ako tisícku požiarov na celom svete, naposledy na Hawaii. Pre pochopenie toho ako, vznikajú požiare, pozrite toto video: https://sdu.sk/79q
Nezakladajú ich podpalači ani elita tajnými zbraňami. Je to plazma, ktorá sa dostáva na povrch vzhľadom na oslabené magnetické pole Zeme. Plazma sú elektricky nabité častice, elektromagnetické vlnenie, teda aj svetlo. Nemusí byť vždy vidieť, môže byť mimo viditeľnej oblasti, videli by sme iba jej prejavy ako požiar, ktorý vnikol z ničoho nič.

Ikona diskutujiciho Netwí 2023-09-09 07:48:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Že velké požáry mnohdy v období dešťů vznikly oslabením magnetických pólů Země?
Tak to je zase přístup, kdy jako pštros strčíme hlavu do písku a budeme v klidu a harmonii s přikrytou hlavou. Toto je doslova plivnutí do tváře konceptuální reality.
Ohledně samotných zbraní- od 60.let se dějí tyto pokusy, kdy pomocí výbuchů atomových bomb rozdělili, snížily a mnohdy na určitý čas téměř zanikly vrstvy Van Allenových radiačních pásů. Tyto pokusy pokračovaly dokonce vložením miliónů měděných jehliček to vrstev atmosféry (změna vodivosti) což narušilo celý systém toku energie (Tesla zřejmě jako první tyto toky popsal a pochopil). Toto hraní si na Boha způsobuje řadu katastrof (myšleno celý geo-engineering) jak nezáměrně, tak pak vlivem využívání této technologie zcela záměrně. Pravdou je, že se plasmové a laserové zbraně se využívají už desítky let, ale nestrkejte hlavu do písku před záměrnou modifikací počasí. Ohledně požárů různě po světě byl klíčový popis místních obyvatel jak vypadal rok energie, co se dělo před, v průběhu požáru (například i rychlost šíření za 10minut o 60kilometrů dál)… Kdo chce, dohledá si data.
Ale používat trochu rozumu… Zdroje jako otevřisvoumysl, Qanon, mnozí komentátoři vám už tolikrát lhali, tolikrát se ukázalo (kdo porovnával, hodnotil, přemýšlel, třídil) že to byly jen pohádky a vy jim stále zhltnete návnadu i s navijákem a ještě se mlsně olíznete.

Nedávno zde byla série wingmakers (měl jsem rozepsaný dlouhou analýzu, ale vzhledem k tomu, že to bylo s několika měsíčním zpožděním by nemělo smysl ji zasílat) a právě ve čtvrtém díle byla jedna lež za druhou, kdy to bylo k nevydržení i jen poslouchat tuto manipulaci (i v dalších dílech se objevily vážné konceptuální chyby, ale 4 díl to korunoval). Ono lze těžko (obtížněji) rozporovat původ člověka a podobu Boha atd (málo konceptuálně ověřitelných a pozorovatelných dat), ale 4 díl podle mě každému i jen lehce chápajících souvislosti (architektura souvislostí) ukázal věrohodnost celého projektu. Právě v tomto je kámen úrazu výše uvedených zdrojů (otevrisvou mysl, Qanon atd) kdy CIA a další si od začátku vytvářely kontrolovanou opozici (aby shromáždili, sledovali a ovlivňovali opozici režimu). Tato manipulace probíhá typickou metodou- pokud je stav neudržitelný (důkazy vyšly na světlo pro mnoho lidí) pak je potřeba provést manipulaci- na nerozporovatelný kus pravdy nabalíme lež. Lid oslepený kouskem pravdy za tímto zdrojem půjde jako hmyz k lampě, ale trajektorii budeme určovat mi.

Konceptuálně se můžeme zabývat i otázkou zda lidstvo roste nebo degeneruje (upadá). Objektivně bychom měli vzít v potaz zda lidstvo jako celek (ne jedinci, kteří se odděluji od mainstreamu jalo teze a antiteze) skutečně poměrové (tedy ne absolutní počet lidí, ale poměr upadajících k rostoucích) roste, zda dochází k dobrým změnám ve společnosti (a jejím hodnotám) zda dochází k růstu mentálních schopnosti populace kdy by každá další generace měla mít lepší chápání souvislostí s být více intelektuálního ražení…
Je to tak?
Mladá generace Z se tedy hromadně vzdává materialismu, přestávají poslouchat Rytmuse se zlatým řetězem a stávají se z nich bytosti které prahnou po poznání, kdy pečlivě studují a analyzují data a tvoří závěry a jsou mnohem trpělivější a pokornější, než jsme byli mi?
Skutečně? A nebo … je tomu naopak?

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-09-03 11:27:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nádherný článek. Kdo by se netěšil na prorokovaný pád elit.

Ikona diskutujiciho sm 2023-09-04 15:25:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyto zprávy vždy potěší, problémem je jejich uskutečnění. Žijeme ve zvláštní době, kdy jediným důkazem, že něco bude je, když už to je. Do té doby to nikdy není jisté. Měli jsme tu rok 2012, pak 2022, jistý server hlásí odstranění negativního řízení na roky 2024 či 2025, další na 2026, jinde prorokují přistání mimozemšťanů (rozumněj veřejné odtajnění) na Zemi na rok 2032…tak uvidíme..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-04 19:32:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Počítej pevně jenom s tím co máš a co vidíš. Zbytek je teorie, která zůstává otevřená k možnostem a variantám.

Ikona diskutujiciho Standa 2023-09-07 00:16:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Přátelé, někde z nitra srdce jsem přesvědčen, že zlo vlastně nemá ve vesmíru co pohledávat, neboť je ve své podstatě zmatečné, sobecké a nesmyslné. Nemá všem co užitečného poskytnout a jeho trvání tudíž nemůže být věčné. Přirozenější je spíše stav, kdy světlo nekonečné lásky a poznání trvale prozáří nejen naší Zemi, ale celý dostupný vesmír. Všechno živé ve Vesmíru tak konečně dospěje do bodu konvergence, kterým je nezištná láska a vzájemná pomoc. Jedině tohle může trvale fungovat, neboť z toho profitují úplně všichni. Tato jednoduchá úvaha mi dává dost dobrý smysl a nefalšovanou naději do budoucna. Pěstujme v sobě dobré věci už nyní, bez ohledu na to, jaké překážky nám matrix připravuje.

Ikona diskutujiciho armag 2023-09-04 16:42:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco podobného už jsem četl před více než 10 lety.

Pokud aktivně nezasáhne někdo zvenčí (emzáci), tak lidi sami tento systém svrhnout nemohou, protože narozdíl od mocipánů nedisponují kontrolou ozbrojených, soudních, mediálních a finančních složek.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-09-05 03:03:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

krásný článek

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-09-05 18:16:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuji za skvělý článek 🙂

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2023-09-05 18:50:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělý překlad, klobouk dolů!

Ikona diskutujiciho Aziza 2023-09-06 09:57:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jedna iluze plodí další iluzi aneb jasný příklad toho, když někdo kouká do astrálu a vidí fata morgánu.
I kdyby měl někdo tu moc tady prosadit tenhle přeslazený člověčenský ráj, musel by docílit toho, že mu ho tady někdo ukotví do pevných základů. Tyto aktivity mají na starosti místní faunové zvaní Kořenáčové, ovšem ti mají jasno, kterým směrem se má naše planeta ubírat. V podstatě je tyhle „snílkovské pseudoprojekty“ vůbec nezajímají, pracují totiž na plný úvazek pod správou svých Zasvěcených Mistrů včetně Prvotních Zakladatelů Země = Velký Syndikát Ghebrei. Takže podle logiky to nejspíš dopadne tak, že v roce 2024 se probudí do reality další skupiny naivních snílků a začnou konečně dělat něco pořádného pro svůj vývoj, s přesahem k obecně prospěšným projektům, zejména na regionální úrovni.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-06 10:08:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Čím dýl tady jsem, tím víc mi připadá pravděpodobnější, že jestli něco zachrání tento svět, tak jedině zázrak. Lidi sami… ? S tím materiálem a za podmínek které tu jsou? Hodně bych se tomu divila. Jestli jde svět předělat a spravit, od lidí naspodu pyramidy to nebude. Oni svou moc předali institucím. Navíc jim majorita ještě věří.

Ikona diskutujiciho armag 2023-09-07 14:36:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Pozor na to, lidi svou moc institucím neodevzdali. Tu moc institucím dali politici a Instituce si ji udržují samy prostřednictvím trestů za jejich neuposclechnutí. Soudy a policie tady totiž nehájí zájmy lidí ale těch, kdo vymýšlí zákony.
A do toho všeho – člověk musí platit za vše penězi, které si někdo tiskne z ničeho a někdo musí chodit do práce – která ho ani trošku nezajímá a jen mu ubírá čas a energii.

Ikona diskutujiciho anezka 2023-09-08 15:43:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Súhlasím s Alue,
pracujme na sebe na svojich pravých znalostiach a ilúzie dajme nabok.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek