Jak aktivovat prostorovou ochrannou bariéru za pomoci křišťálů

8.12.2017 v Návody 16

Následující návod není použitelný pro každého, je k němu zapotřebí vlastnit minimálně 4 velké a silné brazilské křišťály. Křišťály nemusí být nutně prvotřídní kvality a nemusí mít ve všech případech plochou základnu aby je bylo možno postavit špičkou nahoru. Nemusí mít ani jedinou špici, mohou to být dvojčata, trojčata atd.

Minimální váha křišťálu pro tyto účely, tak aby bariéra opravdu fungovala na 1000%, je cca 1kg, za předpokladu že ho máte proměřený a víte že byl správně vytěžený a má sílu.

Váha totiž není jediný ukazatel síly, zejména je potřeba, aby měl křišťál v ruce nějaký senzibil a ověřil ho. Pokud jsou křišťály dobře vytěžené a neohlazené, často mají větší/menší sílu podle skutečné váhy, takže se podle ní do jisté míry dá orientovat, není to však zcela jistý ukazatel. Můžete koupit i desetikilový co nebude mít sílu, protože ho někdo blbě ohladil na klíčových místech a pak máte doma prostě jen kus hezkého šutru. Naopak můžete narazit na stogramový, který bude mít obrovskou sílu, jakoby měl půl kila.


Bariéra stojí na jednom základním a velmi jednoduchém principu, ale dá se aplikovat na více situací a má i více variant. Základní návod je jasný daný a primitivní, zbytek kreací jsem nějak intuitivně odzkoušela a když jsem zjistila jak dobře to funguje, rozhodla jsem se podělit i o ně.

Začneme základní variantou pro ošetření místnosti:

Tuto základní variantu použijeme, pokud potřebujeme konkrétní místnost ochránit před vpádem destruktivních entit. Je proto velice vhodná domů, do ložnice, do obývací místnosti, nebo pokud děláte nějakou sešlost, přednášku, nebo jinou akci kde se sejde hodně různých lidí společně, tam je to velmi vhodné.

Při správném rozmístění a při použití správných křišťálů se temné bytosti nedostanou do ochráněného prostoru, ale musí stát mimo něj. I pokud by danou bariérou prošla osoba, která má na sobě černou bytost, tato bytost nemůže s člověkem vstoupit do prostoru, ale musí počkat mimo něj. Není to ale až tak růžové, bohužel pokud se člověk v mezičase nějak neošetří a neočistí, bytost na něj znova naskočí, až když z ochráněného prostoru vyjde ven. Nicméně dokud je dotyčný člověk v ochráněném prostoru, není možné, aby z něj přecházely jeho bytosti na jiné osoby. Proto je návod výborný při všelijakých setkáních.

Bariéra nedělá dobře destruktivním lidem, bude jim tam nepříjemně, blbě a budou mít potřebu ji co nejdříve opustit. Konstruktivním lidem se z ní naopak odcházet nechce a neví proč.

Pokud byste to chtěli nějak ošidit, konkrétně návod pro ošetření místnosti se moc šidit nedá. Pokud by se použily menší a slabší křišťály, bariéra bude slabá a nebude fungovat tak jak by měla. Čím větší místnost chráníte a čím více lidí tam bude, tím větší a silnější křišťály je potřeba použít.

Při ochránění místnosti je potřeba použít křišťály, které lze postavit tak, aby jejich hlavní špička směřovala nahoru. Ležaté křišťály jsou použitelné též, ale pro tento účel méně vhodné. Ty si nechte raději pod postel.

Příklad vhodného křišťálu: 1kg, spička směřuje vzhůru

(ten napravo z vašeho pohledu… vlevo je půlkilovka, pro místnost nevhodná, i když stojí)

Místnost ochráníte tak, že začnete v jednom rohu a postupně pravotočivě – po směru hodinových ručiček – obejdete všechny rohy, přitom položíte do každého jeden kilový křišťál. Je důležité, aby byly položeny do rohů skutečně pravotočivě a postupně.

Zároveň je však může pokládat více různých osob a pokud neunesete 4 naráz, můžete si pro ně chodit po jednom. Nemusí se pokládat vyloženě všechny naráz jednou osobou, důležité je zachovat pravotočivost a postupnost. Uzavírání kruhu např. obcházením, dokončením kolečka, není potřeba. Po položení čtvrtého kusu je rituál hotov.

Bariéra funguje bez ohledu na vstup a výstup různých osob, dokud se křišťály neposbírají.

Druhá varianta je ochrana postele. Kromě ochrany před vstupem bytostí se z postele také stane energetizující a harmonizační lůžko.

V ideálním případě by se měly použít stejné typy křišťálů jako pro místnost, tedy kilové, extra silné. Jelikož je to ale pouze postel a ne celá místnost, je možnost to trošku ošidit a použít menší, minimálně s váhou nad 500gr, extra silné.

Pod postel můžete využít i kusy, které se nedají postavit spičkou vzhůru.

Nákres:

Představte si, že modré obdélníky jsou dvě postele. První varianta – z vašeho pohledu vlevo – počítá se čtyřmi kusy, které rozmístíte stejným způsobem jako v případě ochrany místnosti.

Pokud máte křišťál, který se nedá postavit, položte ho na ležato tak, aby jeho špička směřovala na SEVER (vyznačený červeně na obrázku dole.) Abyste docílili maximálního efektu, spěte hlavou na sever a přizpůsobte tomu pozici postele. Pokud to nejde přesně na sever, zkuste podle možností zorientovat hlavu postele (i svoji hlavu) alespoň na severovýchod, nebo severozápad. Pokud máte velkou postel, můžete v ní spávat nakřivo, abyste měli hlavu na sever. Ležatý křišťál funguje silněji a lépe, pokud bude jeho špička ukazovat na sever. Bude v souladu s přirozenými energetickými toky země a vy také, pokud budete mít při spánku správnou pozici.

Druhá varianta – z vašeho pohledu vpravo – je použitelná pokud máte křišťálů pět a chcete je využít všechny, aby to bylo ještě silnější. Položíte křišťály do tří rohů postupně, čtvrtý dáte doprostřed a pátý do rohu zbývajícího. Ty největší a nejsilnější používejte pro vnější rohy, které jsou nejdůležitější.

Pokud jste náruživý sběratelů křišťálů a pověstná žaba na prameni která jich má ještě víc než pět a chce je opravdu využít všechny, aplikujte první variantu vlevo – obskládejte pravotočivě rohy.

A poté naskládejte zbývající křišťály doprostřed, podle toho kolik jich máte. Ideálně by měly být nad sebou, v místě kde spíte, orientovány špičkami na sever a měly by krýt hlavně vaši hlavu, srdce a solar plexus.

Pozor také na symbolické počty. Je skvělé použít 4 hlavní do rohů a např. pět dalších na střed, v součtu 9. Nebo tři na střed, v součtu 7. Nedávejte ale dva doprostřed, aby pod postelí nebylo celkově 6, snižovalo by to efekt bariéry.

Křišťály můžete viditelně naskládat kolem postele, nebo skrytě za její nohy aby nebyly tak na očích a také aby do nich nikdo nemohl kopnout, podle toho jaký typ postele máte. Pokud je otevírací a má úložný prostor, můžete je vyskládat dovnitř, do rohů úložného prostoru.

Pokud proděláte nějakou ošklivou nemoc, záchvat, energetický útok, depresi nebo nějaký jiný výrazně destruktivní výkyv, je dobré křišťály z pod postele vybrat a pořádně očistit. Viz. NÁVOD K ČIŠTĚNÍ BRAZILSKÉHO KŘIŠŤÁLU

Tento druh ochrany pod postelí je funkčně závislý na kvalitě křišťálů, které použijete. Pokud se vám to povedlo dobře, budete pozorovat celou řadu změn.

Například pode mnou prvních několik dnů výrazně brněla – citelně i slyšitelně – celá postel a z toho jsem byla rozbrněná i já, hlavně v hrudníku. První tři dny tak byly docela dobrodružné. Asi po týdnu jsem si na to zvykla, resp. jsem se s touto energií lépe srovnala a už mě vědomě nezaměstnává, ani neruší. Od té doby co na nich spím, se mi s nimi i lépe komunikuje a snadněji se mi měří, asi je na ně organismus více zaměřený, jak se s touto energií pravidelně setkává.

Změní se vám sny. Přestanete mít zbytečné noční můry, budete mít klidnější spánek i mysl, nebudou vás obtěžovat žádné bytosti a není možné na vás energeticky útočit na dálku, nebo vás na dálku vysávat. Každá noc na takovém lůžku vás zharmonizuje po náročném dni a budete vstávat mnohem lépe odpočatí a s lepší náladou.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Renata 2017-12-08 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vdaka opat za prinosny clanok:D chcela som sa spytat na solne a ruzeninove lampy so ziarovkou na elektriku, su to tie velikanske krystaly, aj vyse kila vaziace, je to vodne mat pri posteli? Solnu lampu mam v obyvaku a chcem tu ruzeninovu. Je nejak narusena lieciva sila krystalu, ked je  struktura krystalu trocha poskodena, kedze je ziarovka?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-12-08 11:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Lampičky obecně nejsou vhodné u postele, rezonují až do vzdálenosti 40 cm, takže na noc se musí vytahovat ze zásuvky.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-12-08 15:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak ten křišťál vůbec funguje? Co v něm je to specifické, že má vlastnosti jaké má?

Ikona diskutujiciho octomaník 2017-12-08 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Solnou elektrickou lampu jsem si pořídil a mám jni postavenou u počítače; zároveň mám i u počítače šungity.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-12-08 19:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teď by se mi silný křišťál hodil. Přišla jsem do kontaktu s energeticky vážně nehezkými lidmi a… Není mi příliš dobře, psychiky i fyzicky, připadám si jak "špinavá" tak i jakoby "využitá" a vysoslá… Fuj. Jak když vás někdo energeticky znásilní, bojím se, jestli na mě něco nepřeskočilo. A to jsem měla už takové pěkné energie a cítila se dobře. :-( Budu se muset očistit bez křišťálu, jinak. Hrozné jak i cítím takové částečné odpojení od vyšších bytostí(andílek…)a sfér celkově, v důsledku těch energií. Prostě paráda. Tak jsem došla konečně domů(celou cestu mi bylo těžko fyzicky, i se mi špatně dýchalo, a blbě psychicky a supermarket to nijak nevylepšil), pustila Enyu a šla automaticky hledat klidnou oázu k tobě. Je skvělé, že sem se můžu vždycky vrátit. I když je kolem sebevětší hnus, tady vždy najdu klid a bouře kolem si můžou klidně bouřit. :-)

Ikona diskutujiciho Malina 2017-12-08 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dali by se použít k podobnému účelu i tvé energetické krystaly? 🙂

Ikona diskutujiciho bublifuka 2017-12-09 17:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nikde jsem zatím takhle velký kilový nepotkala.Jaká je cena? Víte někdo?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-12-09 18:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  pořádná silná kilovka stojívá klidně 10 tisíc, ale záleží na jakosti, nebo vestli je to velkoobchod, jestli to prodává někdo kdo se na to nějak specializuje atd.

Ikona diskutujiciho bublifuka 2017-12-09 18:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: děkuji za odpověď :-)

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-12-10 13:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2017-12-11 10:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:  Ty nejsou ohlazené, ale jsou moc malinké. 6-7gr. je na ozdobu na poličku. Navíc nějak nechápu pojem ,,lemurijský". Krucinál vždyť Lemurie je mýtický kontinent, tam má být napsáno normálně Brazílie, USA, Rusko, nebo tak nějak :-|

Ikona diskutujiciho Alue 2017-12-13 19:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  Pokud má daná drúza fakt pořádnou sílu, tak by to použitelné mělo být… ale zrovna to co jsi poslal pro představu bych si nekoupila, podle obrázku nevypadá silně.

Ikona diskutujiciho Luboš 2017-12-13 20:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: to byl jenom příklad. Jak se dá vůbec změřit síla křišťálu?

Ikona diskutujiciho Luboš 2017-12-14 06:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: děkuji:)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek