Jak chůze naboso pomáhá léčit záněty

30.11.2022 v Léčba 16

Technika energetického uzemnění jednoduše spočívá v tom, že položíte nohy přímo na zem. Bez bot a bez ponožek. Tímto jednoduchým úkonem ihned čerpáte silný záporný náboj ze Země. Tento náboj je bohatý na elektrony, které fungují jako antioxidanty a ničí volné radikály v organismu.
Subjektivní zprávy o tom, že přirozená chůze naboso po zemi posiluje zdraví člověka a zlepšuje i jeho psychický stav, lze nalézt v literatuře a léčebné praxi různých kultur z celého světa. Mnoho lidí se přesto zdráhá chodit venku naboso.Uzemnění je v podstatě takový malý návrat k přirozenosti a ke kořenům. Na nohách kromě tvrdší kůže přirozeně nemáme žádný další druh ochranné pokrývky. Jsme od přírody stvořeni pro bosou chůzi. Když položíte bosé nohy na zem, můžete prostřednictvím chodidel absorbovat mnoho záporných elektronů a tím posílit své zdraví.
Lidské tělo je vysoce vodivé. Stejně jako Země, jsme i my poháněni elektromagnetickou energií. Náš nervový systém je jako vnitřní vedení, které přenáší data po celém těle. Obsahujeme také minerály a v našich tkáních se drží voda, takže jsme tak trochu chodící a mluvící vodivá baterie.

Každá tkáň v těle má svůj náboj, který si snaží udržet, aby mohla plnit svoji funkci. Třeba zánět je přirozená funkce organismu, kterou umožňuje typ bílých krvinek, zvaný neutrofily. Neutrofily dodávají reaktivní formy kyslíku (známé také jako volné radikály) na místo poranění, nebo potřeby. Tyto volné radikály nesou kladný náboj, který roztrhá škodlivé bakterie a rozbije poškozené buňky, aby se vytvořil prostor pro zdravé buňky a bylo možné opravit tkáně.
Zánět by proto neměl být brán katastrofa, ale způsob, jak se tělo samo léčí. Skutečný problém nastává, když aktivita volných radikálů není kontrolována a některé z těchto volných radikálů unikají do okolní tkáně a poškozují i zdravé buňky. To je vlastně podstata chronického zánětu, se kterým se většina lidí potýká.

Každý den dochází k poškození buněk, a to jednoduše z podstaty toho, že žijeme. Poškozené srdeční buňky, jaterní buňky, svalové buňky a jiné, spouštějí při svém odumření oxidační výbuch volných radikálů, který je pomůže uklidit. Jedná se o tělesnou chemii, v níž se přirozeně vyskytuje pozitivní náboj. Ten je však potřeba neutralizovat, což dokáže právě uzemnění.

Studie publikovaná v časopise Journal of Environmental and Public Health pod názvem Earthing: Health Implications of Reconnecting the Human Body to the Earth’s Surface Electrons uvádí, že uzemnění by mohlo představovat potenciální léčbu a řešení řady chronických degenerativních onemocnění.
Došla k závěru, že prostý kontakt se Zemí prostřednictvím pobytu venku naboso by mohl sloužit jako přirozená a velice účinná environmentální strategie proti chronickému stresu, autonomní dysfunkci, zánětům, bolestem, špatnému spánku, poruchám variability srdečního rytmu, hyperkoagulaci krve a mnoha běžným zdravotním poruchám včetně kardiovaskulárních onemocnění.
Dosavadní výzkumy podporují myšlenku, že uzemnění lidského těla může být základním prvkem udržujícím zdraví, spolu se slunečním svitem, čistým vzduchem a vodou, výživnou stravou a fyzickou aktivitou.

Uzemnění dále snižuje viskozitu krve, která je hlavním faktorem kardiovaskulárních onemocnění. Jedna studie, publikovaná v časopise Journal of Alternative and Complimentary Medicine, dokonce dospěla k závěru, že uzemnění může být hlavním faktorem regulujícím endokrinní a nervový systém.

Uzemnění snižuje nebo dokonce zabraňuje hlavním příznakům zánětu po zranění: zarudnutí, horku, otoku, bolesti a ztrátě funkce. Rychlé vymizení bolestivého chronického zánětu bylo potvrzeno ve dvaceti studiích s využitím lékařského infračerveného zobrazování. Hlavní hypotéza je, že spojení těla se Zemí umožňuje volným elektronům ze zemského povrchu šířit se po těle a do těla, kde mohou mít antioxidační účinky. Vědci předpokládají, že tyto mobilní elektrony vytvářejí antioxidační mikroprostředí kolem místa kde se zrovna opravuje poranění, čímž zpomalují nebo zabraňují reaktivním formám kyslíku, dodávaným oxidačním výbuchem, způsobovat vedlejší škody na zdravé tkáni a zabraňují nebo omezují tvorbu zánětlivé barikády. Předpokládá se také, že elektrony ze Země mohou zabránit nebo vyřešit i skrytý chronický zánět.

Existují desítky studií, které potvrzují fyziologické účinky uzemnění. Zmiňují také účinky zpomalující stárnutí, zlepšení zdraví srdce, zlepšení spánku a mnoho dalšího. Přesto se bohužel mnozí lidé žijící ve vyspělých zemích uzemňují jen zřídka.

Při uzemnění se začíná normalizovat i vylučování stresového hormonu kortizolu. Kortizol je spojen s reakcí vašeho těla na stres a pomáhá kontrolovat hladinu cukru v krvi. Reguluje metabolismus, pomáhá snižovat záněty a pomáhá při formulaci paměti.

Jak se můžete uzemnit
Všichni trávíme většinu času chůzí po zemi v botách s gumovou nebo plastovou podrážkou. Tyto materiály jsou izolátory, které se používají k izolaci elektrických vodičů. Zároveň vás odpojují od zemského toku elektronů, na který bychom měli být přirozeně napojeni. Pokud nosíte boty s koženou podrážkou, nebo s veganskou kůží, nebo chodíte bosí po písku, trávě, půdě nebo keramických dlaždicích, budete uzemnění. Pokud chodíte po asfaltu, gumě, plastu, vinylu, pak uzemnění nebudete.

Choďte venku bosky, pokud to jde. Projděte se bosýma nohama po hlíně a nechte své tělo, aby vstřebalo ze země energii. Vědomě přijímejte i sluneční světlo. Za deset minut tak můžete dobít energii do vašich ledvin a zároveň získat denní dávku vitaminu D.

© aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho vap 2022-11-30 13:12:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Běžný konzum- humatoni (fiflen/frajer typy) stejně bosi chodit nebudou, protože by se cítili děsně poníženě.Ty si raději vezmou značkové zapařené křápy a půjdou do přetopeného obchodního centra.Do lesa nepůjdou, tam běžnému temnému humatonovi hrozí otrava kyslíkem.
Ale jinak tohle pomáhá, pokud je člověk relativně zdravý.Pokud mají lidi určité zdravotní problémy, např. rozhozený trávicí systém, špatná játra, záhadné bloky v energetickém systému atd, tak bosá chůze účinkuje asi jako rohlík na chřipku.Je to sice pro nohy určitě lepší, ale nelze od toho vždy očekávat zdravotní spásu.Někteří lidé to dělají i v zimě, ale to můžou hrozit omrzliny na prstech, třetí stupeň=amputace.Také se říká, že lidi, co takto ustojí zimu bez omrzlin, tak jsou vybavený speciálními čipy v těle, můžou chodit pořád v plavkách a nic se jim nestane ani se nepodchladí, naopak, je jim pořád teplo.Ano, jako jogíni z Tibetu, to je ten případ.

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-11-30 14:18:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Vape ty bys za tím odborníkem zajít měl. Už tě sleduju delší dobu. Kolik jsi tu měsíců a nevšiml jsem si že bys zaznamenal posun ve způsobu myšlení. Pořád stejný zádumčivý styl: Všichni jsou hajzli a všechno je na nic.
Pokud si člověk neumí tu hlavu přenastavit sám tak prostě potřebuje helfnout. Tobě číst články na netu a dělat na sobě sám nestačí nebo nevíš jak na to máš jít. Udělej pro sebe něco. Nech si poradit a pracuj na sobě. Protože ten stav ve kterým teď jsi zaprvé sám neodejde a zadruhé ti nic dobrýho nepřinese ani v budoucnu.

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-11-30 14:20:55
Ikona diskutujiciho
sipka

A to ti nepíšu proto abych tě urážel. Ale když to vidím tak mám o tebe trochu starost.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-11-30 17:06:25
Ikona diskutujiciho
sipka

vap:
Já Tě chápu, ale jak píše koblih, zkus se soustředit na dobrý lidi, ne na idioty. Já s tim mám taky problém, že člověk potká z 90% idiota, protože nemůže řešit nic jiného, než je..člověk se ale na ně napojuje a věnuje jim svoji energii, aniž by si to později uvědomoval. Protože se jim snaží ukázat/říct, že se chovají jak idioti. A člověk chce někdy pomoct někomu, kdo je v loji a ta energie tam putuje jak do černý díry a žádnej užitek z toho nemáš ani ty, ani oni.
Zkus zaměřit svoji pozornost na ty, co jsou v pohodě, jsou takoví…jen musíš uvěřit, že ještě existujou, v mysli si je přitáhni k sobě a pusť k ledu ty, kteří jenom obtěžují a parazitují. Jiná možnost skutečně není. Je nás málo, ale jsme a na ty se zaměř. Jiní ti nikdy nepomohou, protože ani sami nevědí, co se sebou, když ani neví, jak se chovat a jen přežívají na základě základního programu myšlení a ochoty druhých je podporovat v tom, jací jsou chudáci a dokud jim budou lidé pomáhat, program „chudák“ v nich bude pořád převládat, protože je to energie skoro zadarmo, jen se snížit na tu úroveň a peníze a energie se chrlí sami. Tak na ně hoď bobek. Jen se budeš zbytečně trápit a nikam se neposuneš. Budeš stále na stejném místě, protože program „*debil“ tě nepustí dál a ty budeš stále čekat na ty, aby si uvědomili, že se chovají jako „debil“. Zaměř se na ty, kterýma se můžeš inspirovat zase ty…Program „d***/NPC“ se neispiruje a bude stále ve smradlavý žumpě. Program „d***“ čeká, až ho budou druzí tahat, jako kačera a jim to vůběc nic nedá, protože makat na sobě vyžaduje odvahu a uvědomování. To oni neudělají, protože si odmítají uvědomit hodnotu času a práci druhých. A tím je ego..dokud bude vše o jedinci, tak si stejně neuvědomí, jak jednají. Až srážka s realitou. Tak upři pozornost jinam a oni si možná uvědomí, že s nima tu hru odmítáme hrát a snad konečně uvidí, jak jednali.Zatím mají pozornost, tak nic nebudou řešit. Teď skutečně není doba na to se trápit nad jedinci, kteří neznají hodnotu lidského života, když možná odejdou z tohoto světa. Zkus si uvědomit, že pozornost si zaslouží člověk,který je uvědomělý..ten tak budem držet při sobě a podporovat jeden druhýho. Jen tak vidíme, že jak jednáme, má smysl a výsledek. Protože uvědomělý člověk si to zaslouží, oni ne.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-11-30 17:46:29
Ikona diskutujiciho
sipka

vap:
Napíšu to ještě jinak, kdyby nám zbývaly 4-5 měsíců života, věnoval bys nejdražší chvíle svýho života lidem, kteří si to ani nezaslouží, nebo někomu, kdo nepotřebuje pořád vše vysvětlovat, příjde si na to sám a nepotřebuje tahat, jako kačer..
Jsi člověk, který i když se trápí to má v hlavě srovnaný víc, jak většina lidí na alternativě, která jen vše lhtá a stejně nepoužívá svoji hlavu, aby si pojila jistý věci. Takže je škoda, pokud se trápíš někým, kdo se chová jak tatar. Ale každý jsme si tím prošel a procházíme, jen teď už fakt není doba stát na místě kvůli nim, když nevíme, co bude za několik měsíců. Ukrajina je v této době jen kulisa a odvádění pozornosti nad tím, co se děje ve světe a nikde na alternativě se o tom ani nepíše. Takže to, co vidím na facebook stránkách, je skutečně daleko větší, než nějaká válka v zapadákově. Pokud můžeš, užívej života, dokud to jde a můžeš si něco dopřát a koupit. Protože bude dobré mit alespoň psychiku v lepší kondici, než teď a vyšší vibrace, aby Tě to stále netáhlo dolů. Tak ať je líp..

Ikona diskutujiciho vap 2022-11-30 18:56:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Já nikde nikde nepsal, že všichni jsou hajzli a že všechno je na nic.Ale prostě žijem v takové době, které moc nerozumim a ve které těch hajzlů je bohužel víc, než v minulosti.A jinak já rád rýpu do konzumerů, proto jsem svůj příspěvek „posypal kořením“, to je můj styl.Docela mi vadí, že těch komerčních konzumerů-humatonů je všude až příliš, jak kdyby neexistovala rozmanitost mezi lidmi.Jinak já jako osoba zařazená do nějakého podivného programu na sociální devastaci (poznal jsem se v konspiracích až jsem žasnul a nevěřil) co je často obtěžovaná negativními energiemi (někdy i podivnými lidmi), si těžko něco přenastaví v hlavě a když, tak to stejně k ničemu nebude.To je to, co nedotčení nikdy nepochopí.To jsou osudové problémy táhnoucí se už od dětství.Už tu také bylo, že zacílené jedince odborníci psychiatři poslali domů s tím, že jim nic není.Co se týká té pomoci, už jsem tu mockrát psal, že nikdo není ochoten ani za peníze, takže je to jasné, oč tu běží, je to v programu.Také moc nechápu, co se okolo mě podivného děje, ale přesto se děje, vzhledem k četnosti to nelze přehlížet jako drobky.Jdu někam do podniků, ke stánkům atd, něco si dám k pití a…..koukám tam jak osamocené poleno po lidech, jak se spolu baví.Takto vypadá bludná duše ještě v těle, no fakt! Fakt už nevim, jestli mám být na všechno naštvaný, plakat, smát se či co.Ale mě už je vlastně všechno jedno.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-11-30 20:37:23
Ikona diskutujiciho
sipka

vap:
Však jsem nepsal, že je pro Tebe každý „hajzlík“, ale soustředíš se na ně tolik, že si ránu akorád otvíráš a ne a ne si ji zacelit a uzdravit.
(To mi připomělo film Samotáři: „Myslim, že lidy sou tady k sobě zlí, protože čestina je zlá, to je blbej jazyk, tvrdej a složitej…ale každopádně je tahle země pěkně sk**vená :D).
To je to, proč tu pořád jsou, protože mají pozornost a lítost druhých. Každému bylo ublíženo, chápe co to znamená, tak chce pomoct druhým, ale většina se v tom hnípe a rochní a ještě jsou vlastně rádi. Měl jsem přítelkyně, kterým bylo taky ublíženo, ale ani jedna na sobě ve výsledku nechtěla nic měnit, řešit bloky a tak jsem musel příjmout fakt, že ne každý si pomoc zaslouží a čim víc takové podporujeme, tim menší potřebu mají na sobě pracovat. Většině vyhovuje lítost, že jim někdo ublížil ale aby vstali, příjmuli fakt, že nějaký podíl v tom mají taky, to ne. Jenže přiznat si vinu je dost těžký. Člověk je musí hodit za hlavu a jít dál, pak zjisíš, kolik skutečných přátel za to stojí a většina lidí odmítá žít, většina lidí si chce hrát na chudáčky, na hrdiny, co všechny musí zachránit a pořád se točí v kruhu a věčné „karmě“. Já Tě chápu, je to tu skoro samý idiot i mezi rádoby probuzenými, mezi alternativci, protože když člověk vidí, kolika lidem bylo ublíženo a hledají spasitele v józe a jejich guru, tak to není duchovno, ani probuzení, ale fanatismus.Kolik lidí stále spoléhá na druhé.. Teď kdybych si měl pořád připomínat, kolik skutečných lidí používá hlavu a intuici, jsme na velmi malé hranici 15%, kteří jsou skutečně čestní a snaží se na sobě pracovat. Celkově 30% lidí je použitelných, ale 10% z celého lidstva je silný jádro. Dalších 5% je snažící se vzpamatovat, uzdravit se a být „lepšími“. Takže si vem, kdyby se měl člověk pořád soustředit na to, v jakém háji vlastně jsme, tak budem možná doslova brečet, kdybychom to měli prožívat. Když se budeš pořád soustředit na temné, budeš chtít jejich pozornost a posíláš jim energii a oni z toho těží. Tím neříkám, že čemu nedávám pozornost, to není a přestává existovat(ano i ne), jen se od toho odpoutat a dávat energii tomu, co dá energii zase mě a vím, že to není jen o mě, ale o nás všech. Takhle se doplňujeme všichni a energie se násobí. Taky mám dost problém s blbcema, protože mě s*rou, ale člověk musí řešit to, co má smysl. Matrix se i teď bude pořád snažit z nás ždímat energii a podsouvat k nám blbce, aby si bral energii a my řešili kraviny druhých. To není snadný hned zapomenout a být jak v sedmým nebi. To moc nejde, ale zkusit trénovat a odpálkovat ty, kteří si už odmítají zasloužit naší pozornost. Jen tak se můžem udravit. Není to lehká doba a ještě nebude, ale teď se hodí každá konstruktivní energie k tomu, abychom se nezbláznili a zůstali alespoň v lepší náladě. Ti, co jsou sami to mají daleko těžší..neříkám, že bych někdy nebrečel do polštáře, ale taky se nesměju, jako dřív, jak je těžká doba. Spousta lidí se na silnicích chová, jako by jim to patřilo. Děti nevychovaný, takže si vem, jaká nás může čekat budoucnost..Takže jsem příjmul fakt, že s tim stejně nic neudělám, nemá cenu bojovat s větrem a snažit se lidem ukazovat lepší cestu, pokud jí nechtějí projít. Je to jejich svobodná volba, ale měli by si za to nést plné náslekdy a to už není na nás. Nemusíme ani vidět, jak dopadnou. Pokud bude záblesk, tsunami, musíme doufat, že přežije ten, kdo přežít má a není to naše povinnost se starat o ty, když to necítíme. Je to každého věc a horší lidi nebudeme. A taky beru fakt, že člověk chce měnit toxický prostředí, aby mu bylo dobře..jenže narážíme na svobodnou vůli jednotlivce a my to odneseme plnou parou, protože je chceme měnit a odneseme to spíš my, než oni. Takže zkus je odstřihnout, být v klidu. Když Tě nějaký temný napadne, dát mu na dr*ku a nelitovat toho, že jsi to udělal, když si o to říkal. Každý by měl brát, že jak se chovám k druhým, měl bych očekávat stejnou energii a jde o to, zda v tom dokážeme žít, či nikoli. Já vím, že NPC se chovají nelogicky..ale nelze hledat logiku v někom, kdo má jen základní program (BIOS-rozum), který nedokáže reagovat na okolní změny. Oni jen mění nastavení. To je rozdíl mezi námi a nimi. Oni přejíždí celý program, než dojdou k „cíly“. My dokážeme separovat části a ty slepit a použít tak, aby to fungovalo. Oni jen najdou něco podobnýho, ale nefunguje to s jiným programem, ale přejou si, aby tu fungovalo, protože jsou tak naučeni.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-12-01 00:13:43
Ikona diskutujiciho
sipka

vap:
Nedalo mi to a vstal jsem ještě z postele :))
Hele, poslední energetická možnost, která by měla rozhodně pomoct. Pokud teda uděláš, co napíšu a budeš tomu věřit.
Musíš se tomu ale otevřít.
Když se chceš energeticky a psychicky pohnout z místa a vadí ti, že někdo neudělal krok ke svý nápravě a ty čekáš na ně.
Zkus si představit sám sebe, jak stojíš. Používáš jen srdeční čakru..přední část(hrudník) máš na dávání a zadní část na přijímání (záda). Teď, představ si, že konečně udělal někdo první krok k tomu, aby si uvědomil danný věci a zvýšil si vibrace. A je jedno, zda je to osoba, nebo vesmír. Prostě věříš tomu, že ta osoba/energie už udělala první krok a ty to příjmeš zadní částí čakry (prožívej tu energii uvědomění, to uvolnění, že joo nejsem v tom sám, konečně mám i já pochopení ).Teď je řada na Tobě a ty to zase pošleš dál v kruhu. Jakoby se to vrátilo k tý bytosti/energii a ona si zas poslala novou energii k Tobě to celý v kruhu..Proč kruh? Protože v kruhu se to zesiluje/násobí. Proto tak funguje urychlovač částic..Vše je jakoby kruh ve 2D, ale koule v 3D. Když budeš pracovat s tím, že ta čistota/uvědomění, skrz Tebe proudí, že vždy si to uvědomí nejdřív ona a pak ty, pak zase ona, tak nebudeš stále na místě a čekat na další. Pak budeš postupovat dál a už Tě přestanou zajímat lidé, na nižšší úrovni bytí. Protože těm lidem přestaneš dávat energii a přestaneš podporovat jejich mentalitu myšlení. Jen se tomu otevřít, naučit se i přijímat a uvědomit si, že vše není jen na Tobě, ale i na ostatních. Protože dokud si myslíš, že vše je jen na Tvých bedrech, tak by ses načekal…50% (500%) je na nás a 50%(500%) na ostatních, protože musíme s někým vycházet. Ale naše rozhodnutí o našem životě je vždy 100%(1000%) na nás..v tom je rozdíl. Takže první krok, pokud ti to nepůjde, naučit se příjímat. Věřit, že si zasloužíš taky příjímat co jsi vyslal a bral to jako vyrovnání svého úsilí a práce. A když to příjmeš, vždy to v sobě nechej procítit a hned to neposílej dál, pošli dál energii, až bude třeba a víš, že se zase vrátí. Ber v potaz, že teď jsme mezi jednookými králové. Ale mezi uvědomělejšími bytostmi budeme zcela „obyčejní“ jedinci, co žili jen v bordelu, povzbuzovali stovky-tisíce let lidoopy a nikam se moc neposunuli, tak je pottřeba si uvědomit i budoucnost, že tam jsou vyspělejší jedinci, kteří by rádi k sobě rovné a my musíme jít kupředu a nečekat pořád na ty, kteří prostě chtěj ležet a říkat, že sklouzli po h*vně a prostě tam budou po tisíce let. Podívej, jak dopadli „čarodějnice“. Normální ženy, které chtěli taky druhým pomáhat, měly znalosti a jak dopadly. Dnes s námi naštěstí tak nejednají, ale kam se oni pohnuli za ty tisíce let..Nikam, vždy radši někoho upálili, než aby na sobě něco změnili a pohnuli se z místa. Teď je to skutečně na každém z nás, jinak budem stále vyčkávat a vyčkávat a přitom na nás čeká daleko vysvělejší civilizace, která na sobě pracuje a ráda by k sobě podobné, aby měli více zážitků s jinými bytostmi. Tak se musíme teď pohnout všichni a zanechat ty, kteří prostě chtěj být pozadu. Každého volba.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-12-01 00:32:24
Ikona diskutujiciho
sipka

vap:
Ještě to doladím.
Ten kruh bude tak rychlý, jak si ho sám nastavíš. To uvědomění v kruhu bude záviset hlavně na Tobě. Bez nějaké odezvy..uvědomíš si to ty, pošleš dál a bude to okamžité. Tím se zkrátí nějaká prodleva a čekání na ostatní.
K tomu 50%-50%..je to vždy pak na obou lidech, není to vždy jen na Tobě..takže se to dělí, ale je to vždy i o Tobě.
takže sice 50-50, ale ty dáš 100 a on/a taky 100. Tím se dostáváte na 1000% a energie je znásobená. Když člověk dělá věci na půl, nikdy to nefunguje :)) tak abych to do-vysvětlil. A jdu spát 😀

Ikona diskutujiciho vap 2022-12-01 03:30:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Tauri: Píšeš hezky.Problém energetických útoků je ten, že jsou silné, začnu cítit tlak na obličeji, dokonce i v něm přechodně zestárnu, začnu vypadat strhaně a přepadne mě vždy silný vztek.To se mi stalo dnes odpoledne a to nějakou dobu po odeslání dnešních příspěvků do těchto diskuzí, nevím ale, zda je tam souvislost.Ačkoliv nejsem rvavý, tak v tom stavu bych se snad i mlátil se svým nepřítelem.To je tak silná energie, že si to nedovedeš představit.Čelí se tomu špatně a v tomto stavu na nějaké meditace není ani pomyšlení, leda vzít sekeru a jít štípat dříví, to ale ve městě nejde.Tomu právě konspirace říkají, že emočně programují jedince, jinými slovy dělají si s ním, co se jim zachce.To je jak rána bleskem.Docházim k poznání, že ty emoční energie v základu nejsou vůbec naše vlastní, jak si myslíme.Jsou ovladatené cizími vlivy.Cizí vliv nám ty emoce může i vypnout či různě zbarvit.
Před asi půl rokem se mi stala taková záhada.Nastoupim do tramvaje a sednul si vedle nějakého mladého chlapa (cca 30 let) neboť nikde nebylo samotné místo.Ten chlap po mě hodil úsměv, vytáhl mobil a něco tam začal dělat, zřejmě si psal s někým zprávy.Při psaní se zachechtal.Najednou do mě začal vjíždět silný vztek, že jsem myslel, že toho chlapa chytnu a na zastávce ho vyhodim z tramvaje, byl to hrozný stav.Když jsem asi za půl hodiny vystupoval, tak se po mě ještě s úsměvem podíval.Co tohle mělo znamenat, to teda nevim.Věděl snad, co dělá? Silně podezřelé a divné.To skutečně vypadalo jak nějaká dobře propracovaná provokace.S jinými lidmi v MHD se mi tohle ještě nestalo, jen s ním.Evidentně jsem oběť různých programových provokací a proto mi není umožněno zapadnout do společnosti.Program je navržen tak, aby ho viděla jen oběť, fakt, že ano.Je to sociální diskreditace, ale bezdůkazná a beztrestná.

Ikona diskutujiciho vap 2022-12-01 13:22:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za rady Tauri, jsi moc hodný.Jenže při prožívání srdeční čakry (stejně jako jiných čaker) necítím skoro nic, jen nějaké mírné mravenčení a trochu teplo.To cítím v kterékoliv části těla úplně nastejno i na ruce, na noze, na zádech…..
Tam prostě nic není, žádná energie.Tady vidíš tu práci těch nevyžádaných útoků.Já leta marně zkouším navnímávat nějaké energie a pořád nic nevnímám.Nejenom, že je nemám, ale mám k nim i nějak zamezený přístup.A jak jsem psal, představy energetických obalů jsou jen nefunkční plané představy.Já opravdu nevim, kterym vypínačem mám kur.a otočit, aby se už konečně něco hnulo?
To jsou prostě marné snahy o něco, co už mělo přijít dávno.To se asi budu do smrti snažit bezvýsledně vnímat energie.Nevim, kde je problém.Oni chtějí, abych se duchovně nevyvíjel, dále chtějí, abych náhodou nedělal na vyšších postech, to je to sehrané ponižování a bezpráví.Můj život=převážná samota a sociální provokace.Už aby si ty šmejdi namlátili huby, je na čase.

Ikona diskutujiciho Tomáš 2022-11-30 14:12:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takto som strávil hádam polovicu leta … bosý + do pol pása vyzlečený… hodinka – dve denne… odporúčam každému :)) Samozrejme, nezačať hneď s hodinami ale s minútami (čo sa týka slnka) … raz som skončil asi po troch hodinách na slnku s úpalom, ľahol som si večer 20:00 a zobudil som sa na druhý deň 16:00 a nevládal som ani chodiť :DD Ale potom som už mal výdrž 🙂 Dobrý článok

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-11-30 14:14:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně pomáhá projít se březovým hájkem u nás. Cítím že ty stromy mají energetické pole hodně široké. Myslím že to bude tak 15-20 metrů. Stačí jen projít kolem a i když mám boty okamžitě se cítím lépe. I hlava mě přestane bolet a přestanu mít starosti.

Ikona diskutujiciho Q 2022-11-30 14:19:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za další parádní článek 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-11-30 16:40:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

John D. Rockefeller sa zaoberal aj výskumom chodenia na boso a vraj zistili že to nie je zdravé. Nepodarilo sa mi tú štúdiu nájsť tak už neviem v čom presne to bolo, či bol problém chlad na nohy alebo nejaké nečistoty baktérie a plesne – ale tak nejaká prechádzka niekde v prírode asi neuškodí ale nie je to až taká sranda, skúšal som to v lese, človek ide pomaly, drobné kamienky alebo čo to tam je, lesné chodníčky asi nie sú ideálny povrch (to fakt niekto dá?) na betóne, asfalte je to príjemnejšie ale to zase nemá zmysel, nie je uzemnenie.

Ikona diskutujiciho vap 2022-12-01 03:47:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Nohy musí být na lesní terén trénované, pak to nebolí.A že lidi jako Rockfeller na něco takového přijdou, mě vůbec nepřekvapuje.Boty=průmysl přeci! Obuvnické lobby, farma lobby………Každé lobby si umí všechno obhájit ve svůj prospěch.
Uvnitř bot je takových breberek, že by se to panu Rockfellerovi nevešlo pod klobouk.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek