Jak mě lovil doručovatel | video

28.2.2021 v Zážitky 31

Dnes to bude něco pro zasmání. Příběh o tom, jak jsem podala neopatrně prst a Ivan chtěl celou ruku… A kdyby jenom ruku. 😀

Aneb když se s vámi prudce rozjede vlak a vy nevíte, jak to máte zabrzdit. Situaci evidentně zhoršil fakt, že jsem nechtěla cizímu člověku vysvětlovat, proč mi ve vjezdu parkuje drahé auto a kdo s tím jezdí… co je komu po tom, když se stejně už nikdy neuvidíme, že? – To by za mnou ale Ivan nesměl jezdit pravidelně. A pak se to úplně po…Komentáře

Ikona diskutujiciho lenka f 2021-02-28 09:05:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale jo, vypadá to, že to „Ivan“ takhle zkouší na baby a to asi různě a kdekoliv. Evidentně jsi se mu líbila a tak to zkoušel taky. Otázka je, jak by se zachoval dál, kdyby dosáhl svého (neber to prosím Alue tak, že si myslím, že hned chodíš s kýmkoliv). Ale vzhledem k tomu, jak pak rychle ztratil zájem, tak na mě moc dobrý dojem Ivan nedělá. Přeci, když se někomu líbí nějaká baba, má o ní vážnější zájem a ta ho vyloženě nepošle do kelu (protože by se jí nelíbil, byl sprostý atd.) tak to nějakou cestou zkusí opatrně znovu. A taky věřím tomu, že si tě nechal na konec v tom dni a chtěl si užít.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-28 09:52:29
Ikona diskutujiciho
sipka

A co měl dál dělat? Kdyby tady na mě znova zazvonil přes den, tak mu prásknu dveřma. Důvěra se těžko získává a snadno ztrácí 😀

Ikona diskutujiciho lenka f 2021-02-28 10:02:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Já nevím, co měl dál dělat. Jen jsem měla z videa pocit, že ti nebyl tak úplně nepříjemný. Ale asi jsem se evidentně spletla.
Nemusíš na mě kvůli tomu tak zhurta. Já tím nic špatného nemyslela, jen jsem napsala, co si myslím. K tomu si i vyzvala ve videu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-28 11:02:36
Ikona diskutujiciho
sipka

já nejdu zhurta, já se ptám 😀

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-02-28 16:20:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Já ti povím přesně, co měl dělat; slušně „tu buchtu“ pozvat na schůzku jako normální člověk… Ne se neslušně zeptat „jseš tady sama?“ 😀😀😀 v žádném případě přeci nebudu „dávat“ někomu, kdo se mnou ani nebyl na kafi a neumí komunikovat jako normální člověk – hned se snažit dostat k tobě do bytu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-28 19:59:02
Ikona diskutujiciho
sipka

To jo, ironie docela je, že kdyby donesl karafiát a zeptal se normálně, tak bych možná šla.

Ikona diskutujiciho Meduza 2021-02-28 09:22:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z tvých zážitků s Ivany brečím smíchy a zároveň mě lehce uklidňuje/znepokojuje, že se podobné trapasy nedějí jen mně 😀 Ono je úplně jedno, jestli si objednáš koště, nebo venčíš v teplákách psa, nějaký Ivan si tě stejně vyhlídne a pak ti zazvoní u dveří (mně jednou donesl i kyticí růží a odmítni takový trapas před zraky přítomných sousedů).
Jinak se mi hrozně líbí tvoje líčení na videu 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-02-28 10:41:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keby takýchto otravných kuriérov bolo viac, aspoň by si ľudia odvykli nakupovať cez internet a vrátili sa do obchodov (Už len kvôli tým náklaďákom/dodávkam všade, špatí to už tak zlú dopravu, keď to odstavia kdekoľvek v ceste zavadzia to a ekologické to tiež nebude už keď si predstavíš koľko benzínu sa preplytvá len kvôli rozvozu..) No asi tá práca kuriéra nebude až tak náročná, keď Ivan na konci pracovného dňa ešte myslí na nejaké šustenie.)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-28 11:04:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Omyl mariáne. Jeden kurýr za den objede třeba 75 adres. Jedním autem, s tím že má chytrou gps která mu propočítá cestu aby se nemusel za nikým vracet a sjel to hezky po hadovi naráz.. Místo toho by se mohl každý sebrat a vyjet svým autem, nejenom tam, ale i zpátky. My tu přírodu šetříme, nezatěžujeme.

Ikona diskutujiciho mikuláš gera 2021-02-28 11:59:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

(Úsmev)

Možno len chcel dať Vesmír dokopy dve „osamelé duše“ …..

No jo no, prílišná ústretovosť vyvoláva falošné nádeje veľmi ľahko ….

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-03-18 17:58:29
Ikona diskutujiciho
sipka

já teda osamělá nejsem 😀 jenom slušná

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-02-28 16:21:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsem se posmála! Díky za sdílení 😂 ty máš teda zkušenosti, hele 😂

Ikona diskutujiciho Kája 2021-02-28 17:06:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je děsivé. Já bych nezvládala už to, že si se mnou kurýr povídá, mně jsou takoví lidi právě dost nesympatičtí. Dokud se nezeptal, jestli jsi sama doma, to ale nebylo nic proti ničemu. Nechápu, co čekal. 😀 Jako by tě nemohl normálně někam pozvat…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-28 20:02:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si povídám s kurýrem dost často, se všema pošťáka co za mnou jezdí pravidelně se normálně kamarádím, včetně listonošky a vedoucí na pobočce. Jsou to fajn lidi, tak proč ne. Plynou mi z toho různé benefity 🙂 Když nejsem doma dovezou sami balík druhý den protože mě přece znají, nebo mi říkají co je nového, která silnice uzavřená, kde se kdo vyboural, co se řeší ve firmě a předpověď počasí. Můj doručovatel, moje rosnička.

Ikona diskutujiciho Michal 2021-02-28 19:37:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bohužel, běžná realita, alespoň co pamatuji z vyprávění známých za posledních cca 20 let. Opravdu nic nového nebo neobvyklého, ale je pravda, že pocházím z poměrně velkého města a tam jsou podobné „balící metody“ na denním pořádku. Typické je i to, že nakonec lidé dokáží říct, že je to vlastně chyba té holky/ženy, protože se vyjadřovala údajně nejasně, její řeč těla vypovídala nějak apod. Je to samozřejmě nesmysl. Situaci jste nakonec zvládla řekl bych dobře. A pokud tam chemie nějaká byla, mohl Ivan prostě předem nějakou zdvořilou formou nabídnout rande a hned by věděl, na čem je. Vybral poněkud nešťastné řešení. Celkově dobrá zkušenost do života, ne?

Ikona diskutujiciho tauri 2021-02-28 20:03:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když je člověk tichý, není o něho vlastně zájem, protože odmítá někoho takhle ukecávat a je skutečně abnormálně těžký se s někým dát do řeči a navázat vztah, protože není tak správně ukecanej, jak chtějí holky. Znám v okolí pár známých, kamarádů a mohu říct, že čim víc ukecaný člověk, tím přestane brát víc věci vážně a naslibuje hory, doly. Někdy i ten spoleh pokulhává..
A takoví lidé střídají vztahy, jako ponožky a nic jim to nedělá…Ale většině ženám dělá dobře, že je jak on, tak ona středem zájmu..Ségra mi říkala taky pár historek, jak se ji někdo pokoušel párkrát sbalit a smála se tomu. Ale za sebe mohu říct, jak težký to mají normální chlapi navázat vztah, že potom někdy dělají křupany jen proto, aby někoho zaujmuli. A žena si z toho pak dělá srandu, jak dělal ze sebe blbce…Pak se diví, že jim chlapi lžou a slibují hory, doly, když žena chce hodně a muž nemá víc, co nabídnout.
Za mých časů, kdy byl ještě xchat, tak se dalo vyjít na rande s normálníma holkama a jen tak si pokecat..dneska, aby pomalu člověk vytáhnul buď alkohol, nebo peněženku, aby si s ním nějaká vyšla. Tak je někdy fajn, chápat obě poloviny…A ten kurýr je taky člověk, když je celý den pryč a nemá se jak kloudně seznámit, když nemá na kecání většinou čas a psát na mobil nejspíš nesmí ze zneužití osobních údajů. Každopádně, Ivan si asi moc věřil až to podělal..buď ráda, že to podělal dřív, než by to zašlo dál 😉 Protože někdy lepší důchodky, který zahřejou, než tenisky, co zebou a kloužou se i po trávě 🙂 ne vše, co je cool je to nej, tak snad už méně takových Ivanů v životě..
Ale vypravuješ hezky 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-28 20:28:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím jak těžký to mají normální chlapi, protože nejsem chlap. Ale jestli je to tak jak píšeš, tak jediné doporučení je na nic si nehrát, být normální a chovat se slušně. Protože holky o křupany, debily a obšousty nestojí. A být chlap a zjistit že moje buchta slyší jenom na peníze a alkohol, tak se jí rychle zbavím.

Ikona diskutujiciho tauri 2021-02-28 20:38:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano normální holky nestojí, proto pak když člověk potká kooonečně normální, tak by ji pomalu snesl modré z nebe 😀
Ale byl jsem i tam u Vás na moravě a ty lidi jsou tam klidnější mi příjde a víc v poho, tak je možný, že to tam bude o něco lepší.
Teda byl jsem jen chvilku v Brně a pak Pálava..Sice nepiju, ale vinice a příroda je tam pěkná. Pokud pomine tohle šílenství a bude se moct cestovat nejen mezi kraji, ale i bez roušky, tak bych tam zase rád zavítal..Ale teď už si připadám jak Ivan 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-28 20:39:56
Ikona diskutujiciho
sipka

To mně se Brno a celkově jižní morava nelíbí… jako jo, Pálava je hezká, ale to je tak jedno místo. A kolem jenom pole větrolam pole pole drn pole pole.

Ikona diskutujiciho tauri 2021-02-28 21:02:04
Ikona diskutujiciho
sipka

A kde to tam je prosímtě hezký? No Brno bylo myšleno, že lidi vypadali klidnější, než tady..Ale jako Brno mi příjde, jako neopravené město po druhé světové válce, která ještě neskončila.
Ta Pálava mi ale přišla hezká..Jen jsem šel pěšky na jeden kopec do Rakouska a tam pak na mě jeden chlápek, co hledám..Tak se divil, že jdu pěšky jen na kopec..Asi jiná civilizace, nebo nevím..nepobíral jsem, pole bylo prázný, že bych kradl kukuřuci, tak nevím, co měl. Byl jsem tam nějak 3 dny. Jen ta cesta půl dne tam :)) Tak pokud mohu, díky za tipy.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-28 21:33:21
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 Tak a teď se modli aby to nečetl nějakej brňák. 😀

Ikona diskutujiciho tauri 2021-02-28 21:55:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak já z Prahy nejsem, tak snad to nebude tak hrozný :)) Na pražáky mají větší averzi 😀

Ikona diskutujiciho kiana 2021-03-01 01:49:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jelikož taky nerada chodím do obchodů a raději objednávám skoro vše přes internet, tak se mi něco podobného taky párkrát stalo, ale ne teda že by se mě někdo rovnou ptal, jestli jsem doma sama 😀

Každopádně jednou přijel pošťák (starší pán) a předával mi balíček z ebay se slovy, že to začalo vibrovat, a předal mi takový menší vibrující balíček (uvnitř bylo něco jako placaté vajíčko). Jak toho objednávám víc a doručovací lhůta je dlouhá (víc jak 3 týdny, v této době někdy až 2 měsíce) tak jsem to převzala a říkám si, ježiš co to je co jsem to objednala (ty vibrace nešly vypnout, když jsem přes obal nahmatala tlačítko, tak se zesílily). Doma jsem to rozbalila a byl to Sonický masážní kartáček na obličej (na mytí obličeje), který měl několik stupňů vibrací, takže pokaždý, když se zmáčkne na tlačítko, vibrace se zesílí až do nějakého 10tého stupně.. Samozřejmě jsem si to před těma 2 měsícema objednala a už jsem to pomalu ani neočekávala, že to přijde (určitá část věcí se při přepravě ztratí a já pak většinou dostanu refund). Při přebírání toho balíčku jsem si ale neuvědomila, co by to mohlo být a jelikož přes obal šlo cítit, že to je ze silikonu, tak to připomínalo asi nějaký vibrátor (ten pošťák to nejdřív nahmatával aby to vypnul) a já pak nahmatala před tím pošťákem tlačítko které to rozvibrovalo ještě víc.. Takže to byl docela trapas (jsem se rychle rozloučila a odběhla domů to rozbalit). A takovýchto zajímavých zážitků se mi stalo víc.

(to co jsem měla objednáno vypadalo asi nějak takto:
https://cdn.4home.cz/597c9c36-625f-4c27-8c6a-dfa7e0d8fdf9/1200×1200/Orava-FB-11-sonic-Sonicky-cistic-pleti.jpg
ale prodávají se i v zajímavějším tvaru:
https://www.duoelektro.cz/97817-large_default/sonicky-kartacek-na-oblicej-concept-sk9010-sonivibe-vyhrivani-zeleny.jpg
i ten můj tvar ale stačil k tomu, aby si ten pošťák myslel, že to je vibrátor – dle jeho výrazu, když mi to předával..)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-03-01 08:15:54
Ikona diskutujiciho
sipka

No představa, že ti nesu vibrující balíček, otevřeš mi ty a já ti řeknu ,,slečno nějak to vibruje“, tak asi dostanu takovej záchvat smíchu, že by mě museli uklidnit chocholoušci 😀

Ikona diskutujiciho kiana 2021-03-01 22:30:51
Ikona diskutujiciho
sipka

No bylo to hodně vtipný, i když já se v tý situaci zrovna nesmála.. (docela jsem se styděla, ale pošťák se teda tvářil zajímavě 😀 ..asi dostal záchvat smíchu až když jsem odešla, vypadalo to, že to zadržuje..) Já kdybych někomu nesla vibrující balíček, tak bych se asi začala smát (nevydržela bych to), jemu dost cukaly koutky, ale snažil se tvářit normálně 😀

Ikona diskutujiciho marmaris 2021-03-01 02:09:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vy jste neudělala vůbec nic neobvyklého, natož špatného. V naší předpotopní společnosti zjevně stále panuje tendence k diskriminaci mladých dívek a žen, na které rozumově a emočně zakrnělá starší generace většinou háže všechnu vinu pramenící z „podivností“ (slušně řečeno) ve vztahu mezi mužem a ženou, ač všichni vědí, že skutečnost je opačná. Zkrátka narazila jste na vobšousta. Mohlo to dojít i na násilí, byl oprsklej a zjevně si tu „návštěvu“ naplánoval dopředu. Takových individuí běhá po světě plno, bacha na to. Díky za pěkné video.
P.S. Sám patřím ke starší generaci, tak vím, o čem to je, když se např. bývalí spolužáci promění po třicítce v prasátka a slepičky, oni jaksi se založením rodiny učiní mohutný involuční skok. Jsou výjimky, ale je jich jako šafránu.

Ikona diskutujiciho RAdek H 2021-03-01 12:11:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

😁 Líbila ses mu, ale šel na to blbě. Stane se. Historka vtipná🙂

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-03-01 12:38:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Treba si uvedomiť že Ivanom ide iba o to si užiť. A potom keď Ivana prestanete baviť vás zas odkopne. A určite to takto robí s viacerými naraz. Takýto človek na tom nebude dobre z pohladu energií. Takže aj keby zahral slušňáka a doniesol kvet a pizval na kávu, je treba si rozmyslieť či to za to stojí.

Ikona diskutujiciho kešo 2021-03-01 15:06:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No teda Alue ty koketa, takto podprahovo lámať srdce nešťastnému junákovi 😀
Teraz vážne vďaka za vtipné video. Pobavilo! Mimochodom pochvala za tvoju manikúru. Málo ktorá žena má takto vkusne upravené nechty, to sa musí nechať. Väčšinou dnešné dámy majú „trendy“ nechutné orlie drápy prekryté hrubou vrstvou farebného laku.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-03-18 17:58:03
Ikona diskutujiciho
sipka

já nemám manikůru.. jenom beru pravidelně vitamíny a když je to dlouhé, tak to ustřihnu velkýma nůžkama na papír, protože ty manikurový stříhají blbě

Ikona diskutujiciho Logofat Valassky 2021-07-13 13:08:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V zavere sice vtipom ale tvrdte ze sa nestykate s ludmi, ze si viac rozumiete so starsou generaciou ako s rovesnikmi, ak som t spravne pochopil. To moze byt ta pricina ze potom v omunikacii vysielate signaly neverbalne ktire si ani neuvedomujete a tiez ze signali vysuelane k Vam desifrujete dvoma algoritmami pricom napriek tomu si ich neprelozite spravbe. No a viac asertivity menej empatie vcas

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek