JAK NAVÁZAT KONTAKT SE SVÝM ANDĚLEM

1.5.2011 v Spiritualita 61

Ráda bych znovu udělala trošku jasněji v otázce kontaktu s nehmotnými bytostmi.

Ačkoliv o komunikaci s nimi bylo popsáno mnoho, stále visí ve vzduchu dost otázek a hlavně se to lidem vesměs moc nedaří, protože asi používají nevhodné ,,pomůcky“.

Možná, že je zkrátka potřeba opsat komunikaci trošku jiným způsobem, proto tento článek věnuji těm, kteří by rádi mluvili se svým andělem. – Budeme pro začátek takto konkrétní, protože předpokládám, že kdo bude schopný mluvit se svým andělem, ten bude schopný mluvit s kýmkoliv, protože principy se ve svém základu nemění.

1. Ujasněte si, co vlastně chcete a přestaňte se bát.

Mnoho lidí řekne: ,,Chci slyšet svého anděla.“ a potom dodá: ,,Ale bojím se, že….“ – se mi ozve někdo jiný, že na mě něco zaútočí, že se na mě něco zlého napojí, nebo že neexistuje a budu za blba, nebo že si jenom povídám sám se sebou.

Tyto podivné strachy jsou první překážka v kontaktu. Pamatujte si, že nehmotnou bytost budete schopni vnímat v případě, že budete věřit, že existuje a že vás slyší. Pokud tomu nevěříte, neuslyšíte ji, protože mezi vámi je přerušené spojení. Důvěra je první krok a otvírá vám cestu, kterou se k vám nehmotná bytost může dostat.

Riziko napojení se na něco zlého nebo nechtěného je tu vždycky, ale řekněte mi, co je dnes bezpečné a bez rizika.

Jděte ven, může vás přejet auto. Zůstaňte doma, spadnete na schodech a zlomíte si nohu. Běžte spát a už se třeba nikdy nemusíte probudit.

V tomto světě neexistuje nic, co by bylo naprosto bezpečné a na čem není co skazit.

Pokud se bojíte, udělejte před každým pokusem o komunikaci tento rituál:

Jak se ochránit před destruktivními energiemi

2. Splňte podmínky komunikace

Budu předpokládat, že jste si sedli někam, kde je vám dobře, máte před sebou zapálené svíčky, protože máte z pokusu o kontakt trošku strach a teď přemýšlíte, jak navázat hovor se svým andělem. Tento postup je takový typický… najít si pěkné místečko a vytvořit si atmosféru, ve které se cítíte dobře, je základ. Musíte se totiž pro komunikaci uvolnit.

Někteří lidé považují schopnost kontaktovat vyšší sféry za něco, co je jen pro ,,vyvolené“. Tito lidé bývají většinou mezi těmi, kteří pomlouvají a žárlí na ty, kdo se nebojí o svých kontaktech hovořit. – Prosím, nevěřte tomu, že schopnost mluvit s nehmotnou sférou je něco, co patří pouze ,,speciálním“ lidem. Není to vůbec pravda.

Ve skutečnosti je jen potřeba splnit podmínky pro správnou komunikaci. Z teoretického hlediska jsou to podmínky jednoduché, přesto pro mnohé lidi absolutně nepřekonatelné. Objektivně to nelze posoudit jako snadné nebo lehké, protože každý z nás je originální a v kontaktu s bytostmi to platí tisícinásobně, než kdekoliv jinde. Co sedí jednomu, to nesedí druhému. Jeden slyší hudbu, druhý vnímá brnění.

Podmínky pro navázání komunikace jsou tyto:

1. VĚŘIT

Protože pokud nevěříte, že váš anděl existuje, pokud nevěříte tomu, že vás miluje a pokud nevěříte, že s vámi chce mluvit, tak se vám to nikdy nepodaří. VÍROU v jeho EXISTENCI OTVÍRÁTE BRÁNU K VAŠEMU SRDCI, přes kterou se k vám andělská slova dostávají. Kdo NEVĚŘÍ, ten je UZAVŘENÝ.

2. NEBÁT SE

Odevzdejte spolu se svojí vírou také své obavy. Když se snažíte mluvit s andělem, nebo jinou krásnou bytostí, musíte být odevzdaní, plní důvěry v jejich existenci a v jejich dobrý záměr. Když se budete bát a budete v neustálé křeči, nebo se dívat všude možně okolo, jestli se na vás nebalí něco zlého, je celá snaha o ničem, jste uzavření. Pamatujte si, že nízké a nedobré entity a energie si k sobě přitahujete strachem a vnitřními rozpory. Kdo je vyrovnaný a nebojí se, na toho nic nepřijde. Kdo vyrovnaný není a má velké psychické problémy, tomu může kontakt s andělem velice pomoci, ale je nutné se před rozmlouváním ochránit, například výše uvedeným rituálem se svíčkami, nebo jen prostou vizualizací vajíčka… můžete se před kontaktem pomodlit k Vesmíru, aby vás ochraňoval.

3. NEODMÍTAT

Systém nás naučil odmítat svoji fantazii, odmítat svoji obrazotvornost, hravost a spontánní myšlenky. Tohle je ale něco, bez čeho se v kontaktu s bytostmi neobejdete. Otevřete svoji mysl, vypněte logiku a vnímejte srdcem. Pamatujte si, že andělé k vám budou mluvit přes vaše nitro. Uvnitř vás se bude ozývat hlas, který odpoví na všechny vaše otázky. Nezjeví se před vámi serafín s plamenným mečem ani neuslyšíte hlasy. Podobné věci nechte jinde. Vizuální kontakt je něco velmi, velmi, velmi vzácného a není to forma běžné komunikace. Běžná komunikace je intuitivní, niterná. Přichází formou krásných emocí, pocitů, nápadů.

To je důvod, proč jsme všichni schopni se svým vnitřním vedením, či andělem mluvit. Vnitřní hlas, hlas intuice a svého srdce, máme všichni, tuto formu andělé běžně používají. Stačí ji prostě jen umět NASLOUCHAT A NEODMÍTAT JI JAKO SVOJI FANTAZII, protože i vaše fantazie je užasný projev vaší duše.

Když se naučíte s andělem spojit skrze emoci, obraz, nebo myšlenku ve vašem nitru, ostatní přijde samo a přirozeně časem a dalšími rozhovory. Naučit se vidět, rozumět a hovořit bude snadné, pokud zvládnete navázat spojení v nitru.

3. Požádejte, aby promluvil. Pozvěte ho do vaší mysli

Věřte, že váš anděl je s vámi v neustálém spojení. I když zrovna nestojí jedle vás, určitá část jeho energie a jeho vědomí vás neustále obklopuje, bez ohledu na to, jestli s ním mluvíte, nebo jestli je vyloženě přítomný. Je to jako most mezi vámi dvěma. Tento most je také komunikační kanál, je to vaše niterné spojení a přes něj se s andělem nejlépe pracuje.

Když chcete svého anděla zavolat, aby byl přímo přítomný u vaší bytosti, stačí pomyslet na to, že u vás neustále je jeho vědomí a že cítí a slyší vše, co děláte, nebo co si myslíte. Nemusíte ani znát jeho jméno, stačí jen myslet na to, že chcete, aby byl u vás.

Jeho přítomnost není těžké vycítit. Když se objeví, vzduch se změní. Má jinou frekvenci, jiný zvuk (Ano, čtete dobře, já vnímám zvuk ve vzduchu.), můžete cítit jeho doteky. Andělé vás hladí po tváři, po hlavě, nebo na rukách. Vnímáte brnění, nebo jen pocit absolutního uklidnění, pocit naplnění a štěstí. To je něco, co vám dá ihned vědět, že je anděl u vás a je připravený vám naslouchat, nebo něco říct.

Několikrát se zhluboka nadechněte, zkuste procítit jeho přítomnost srdcem a potom ho požádejte, aby se k vám pokusil mluvit, nebo aby vám nějakou formou dal jakékoliv poselství, nebo nápovědu. Nemusíte mít konkrétní otázku, nebo konkrétní problém, pro který se s ním snažíte mluvit. On vždy bude vědět, co byste v danou chvíli rádi vnímali, co vás obohatí.

Když ho poprosíte, zůstaňte ve svém středu, ve svém nitru. Soustřeďte se jen na to, abyste byli otevření. Netlačte žádnou snahu násilím a nepřemýšlejte logicky o tom, co se může stát.

Když necháte mysl otevřenou, začnou přicházet poselství.

V hlavě se vám můžou začít honit představy. Barevné vize, zahrady, nebo mlhavá podoba vašeho anděla. Můžete v duchu vnímat nějakou barvu, hudbu, vzpomínku.

Můžete mít pocit, že se vám v hlavě začíná ozývat nějaký další hlas, který mluví jinak, než vaše vědomá mysl. – To je přesně ono, to je ten kanál, který je velmi důležitý. Zkuste s tímto hlasem komunikovat, nemodelujte násilně jeho projev, nechte ho promlouvat. Budete možná v šoku z toho, co se všechno dozvíte.

Nezavrhujte ani spontánní myšlenky, nebo nápady, které se objeví. Nemusíte slyšet ani žádný další hlas v hlavě. Nečekané vnuknutí je také komunikace andělská a má stejnou váhu, jako rozhovor. Jen má jinou podobu a jakou podobu andělé zvolí pro komunikaci s vámi, záleží jen na vás, na vašem nitru, na tom, co vám vyhovuje a pro co jste v danou chvíli nejlépe přístupní. Nezavrhujte projevy vaší fantazie, ani své pocity.

Když máte pocit, že necítíte nic

Potom jste uzavření. Buď se bojíte, nebo nevěříte, že komunikujete a všechna jemná postrčení odstrkujete jako váš výmysl a nedokážete rozpoznat, že to není od vás, ale že je to vaše duchovní vedení. V takovém případě je nutný cvik, udělejte si v hlavě pořádek a začněte v komunikaci rozeznávat rozdíly mezi vaší myslí a vaším nitrem.

Jak?

Vezměte si nějakou otázku, která vás opravdu moc trápí. Nějaký problém, smutnou vzpomínku, ošklivý vztah, pocit nenaplnění, zkrátka cokoliv. Vezměte si otázku, která vás trápí a na kterou jste nenašli odpovědi.

Potom nahlas řekněte: Moje MYSL o tom říká, že ….. – A teď začněte logicky chvilku rozebírat to, co vás trápí. Klidně si to zanalyzujte, odůvodněte, pošlete to celé do kopru a označte to za příšernou věc, která nemá východisko. Řekněte to, co si o tom vaše vědomá mysl usoudila. Na nic si nehrajte, vůbec to nestylizujte, buďte k tomu upřímní a klidně se i naštvěte.

Až se vyříkáte, tak se zastavte, zavřete oči, párkrát se pomaličku zhluboka nadechněte, uvolněte se a obraťte pozornost do vašeho nitra. (Někdo by řekl k srdeční čakře) Až ucítíte, že jste ,,ve svém středu“, potom řekněte: ,,A moje srdce/nitro/duše/duchovní vedení o tom říká, že …. – Vyslovte první věci, které vás začnou zapadat. Je možné, že skončíte s očima vytřeštěnýma před sebe, protože vyslovená odpověď vám dá řešení, nebo vás natolik uklidní, že se z toho můžete i dojetím rozplakat.

Je to skvělý cvik pro toho, kdo má problém rozeznat rozdíl mezi svojí logikou a svým nitrem. Když zvládnete tohle cvičení, můžete se dát do kontaktu s andělem, protože tentokrát vnitřní hlas poznáte.

Kam dál:

Zobrazit celou rubriku ,,Nehmotný svět“

Další obrázky andělů

Máte neuvěřitelný zážitek s nehmotnou sférou a rádi byste se o něj podělili s lidmi, které to zajímá?

Není vám něco jasné? Nebojte se zeptat

• V rubrice ,,Nehmotný svět“ vyšel v květnu roku 2009 článek stejného zaměření. Je jinak formulovaný, možná více rázný, ale obsahově velmi podobný, jen se více zabývá strachem z komunikace. Pokud byste rádi dotáhli ,,komunikačně nehmotnou inspiraci“, přečtěte si ho také, ale upozorňuji vás znovu, že je z roku 2009, za tu dobu jsem vědomím zase trošku jinde, proto jsem vytvořila tento aktuální článek, který je podle mého názoru srozumitelnější, než ten starý… přesto je stále k dispozici a najdete ho zde: Jak začít komunikaci s nehmotnými bytostmi

Komentáře

Ikona diskutujiciho Michael 2011-05-01 06:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velice krásný članek Aluško. Jenomže na mě to asi nějak nepůsobí.Jsem holt moc logický.

Ikona diskutujiciho Jíťa 2011-05-01 08:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško napsala jsi to moc krásně,s citem a s láskou.

Ikona diskutujiciho Aran 2011-05-01 08:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, moc se Ti to povedlo.

Ikona diskutujiciho Odi 2011-05-01 09:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vrátila jsem se i k tomu článku z května 2009 o komunikaci s nehmotnými bytostmi z rubriky Nehmotný svět, téma shodné s rozdílným přístupem Alušky, celkový dojem z tohoto nového mám jiný, výrazně lepší

Ikona diskutujiciho churli 2011-05-01 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

i tak se mi to nedaří, i když mám víru.

Ikona diskutujiciho Kiki 2011-05-01 10:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednou, když jsem měla opravdu moc špatné období a zrovna jsem procházela docela velkou zmateností a beznadějností (pronásledoval mě už několik měsíců bývalý přítel a nemělo to konce) a bechápala jsem proč? proč to ten člověk dělá…tak jsem v takovém hle ropložení vzla do ruky malou knížku od Kobajaši Issi Pár much a já a vylovila jsem před otevřením prosbu: proč to ten člověk dělá, poté jsem ji, otevřela na náhodné straně a tam byla haiku: ,,Říká se, že v horách někdy z nebe prší pijavice. I takový je náš svět." v té chvíli mi to opravdu přišlo jako odpověď z nebes, řekla jsem si, že se ten déšť hold přežene… naštěstí dneska už bych kvůli tomuhle mohla jít na policii..

Ikona diskutujiciho Baruenka 2011-05-01 12:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pěkně napsaná, ale… pořád mi tam něco chybí. Něco mi tam nezapadá. Určitě je to dobrý návod, jak se s andělem spojit, ale příjde mi to jenom jako jeho část…

Ikona diskutujiciho Deine 2011-05-01 18:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc pěkný článek, myslím, že by to mohlo lidem pomoct. Teda mě to inspirovalo k dalšímu zkoušení kontaktu 😉

Ikona diskutujiciho Nikča 2011-05-01 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,

Ikona diskutujiciho Mandle 2011-05-01 20:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Něco se na Tebe asi nalepilo, nějaká duše či co. Nenech se převálcovat strachem. Alue ti určitě poradí, pokud se sem podívá.

Ikona diskutujiciho Nikushka 2011-05-01 21:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Môžem prítomnosť anjela počuť ako nejaký zvonček/rolničku? Pretože práve toto sa mi stáva keď sa pred spaním keď sa tak sústredím….?

Ikona diskutujiciho Giorgio 2011-05-01 23:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[Smazaný komentář] V tomhle s tebou musím nesouhlasit. Nikdy jsem v nic slepě nevěřil a ani nevěřím. Vždycky jsem u sebe cítil nějakého ochránce a až poměrně nedávno jsem s ním začal komunikovat. Svými myšlenkami slyším svého anděla, ale nikdy jsem naprosto slepě nevěřil v to, že si to nevymýšlím, vždycky se mi vynořila nějaká pochybnost. Až relativně nedávno když jsem s ním mluvil mi řekl: "Nevím co ještě chceš,abys uvěřil… chceš abych ti předpovídal budoucnost? tak dobře, udělám ti takovou ukázku. Jakmile pujdeš dál a zahneš támhle za ten roh, půjde proti tobě nápadný člověk." Součastně jsem v hlavě uviděl obraz nějakého neznámého člověka. Zahnul jsem za roh a vuala, on šel opravdu proti mě! (podotýkám, že jsem toho člověka nikdy předtím neviděl.) Nikdy jsem sám sebe nepřešvědčoval o tom, že tyto bytosti existují… přesvědčují spíš ony mě. :D Pokud dostaneš takovejhle důkaz (toto nebyl jedinej) tak se prostě utvrdíš v tom, že to co ty vidíš je pravda, protože to očividně nemůže být náhoda a pak za tím stojíš. Když potom vykládáš ostatním o tom co si myslíš a říkáš to jen stručně, protože během jednoho rozhovoru nemužeš vyjádřit všechny svoje znalosti, tak ostatním můžeš připadat jako egoista co si myslí, že ví všechno. V tomto chápu proč někteří lidi nadávají Alue, že je egoistka… kdyby ale zažili to co ona, stáli by si za svými názory stejně pevně.

Ikona diskutujiciho Farah 2011-05-02 00:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[Smazaný komentář]Caues :D trochu si rypnu 😉 Allaha nemuzes urazit, muzes kdyztak urazit me, kdyz ja to budu chtit a dopustim to. Jinak sile toho, co pocitujeme a kolik k nam toho bude prichazet zrejme odpovida nase nalehavost, uprimnost, stalost, vasen jit si k tomu klicovemu…jako na houpacce- abychom se houpali musime dodat jisty potencial. Kdyz se nastvu a vyhecuju, abych se konecne napriklad zbavila zlozvyku, bude ke me prichazet odpoved, jen uz tomu pak dat volnost. Komunikacni kanal casem zhoustne, no take jsem mela par krizi a lecila jsem si to tak, ze jsem si rekla, po cem tak touzim. Po cem tak moc, ze bych treba i pro to chtela umrit. A jak bych to mohla nenasilne dostat, abych se nemusela spolehat na toho, kdo zklame, protoze se jedna o cloveka. Clovek ma vzdycky nejake chyby, ale ja v tu dobu potrebovala opravdovou jistotu. A tim jsem spustila to krasne v podobe svetla, objeti, pocitu, ze to svetlo me naprosto chape, vidi do me, ve mne a skrze mne a rozkmitava kazdou castecku me dusicky a totalne rozmazluje. O.K. tedy, kdo si tedy rika o Allahu co chce, pro me znamena Allah krom Vseho ostatniho i to, Co zna me potreby (a to i ve chvili, kdy nemam cas se toliko starat). a to uz jen konci i zacina slzami blaha a duse zpiva: Aaaach, jak moc dekuji!

Ikona diskutujiciho hell 2011-05-02 10:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Za svoji realitu si je odpovědný každý sám"…hmm, co na to asi tak řeknou poškozené oběti všech válek, katastrof a násilí…

Ikona diskutujiciho Farah 2011-05-02 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Jo a kdyz se nekdo necha urazit, tak je to jeho minus, timpadem ten dotycny zacne tihnout k tomu, aby skodil a nicil, protoze pak je naplnen vztekem…? No kazdopadne vytkla bych jiste volby reseni konfliktu, ano mnohe se dalo udelat jinak, aby to neodnaseli civiliste. Cetl(a) jsi uz dnes zpravy? 😉 tak by se mely problemy resit, pokud nekde vidime skutecne nebezpeci od JEDNOHO konkretniho zdroje, pak resit to a v tichosti. K cemu valka? Prijde mi to jako jisty vydiraci prostredek…

Ikona diskutujiciho Boikana 2011-05-02 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:nepřestávej věřit, doufat a milovat, mě se zase nikdy nepovedlo astrální cestování, a toho zkouším už asi rok.:)

Ikona diskutujiciho Boikana 2011-05-02 14:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[Smazaný komentář]To jsi od přírody kritik či Tě to jenom tak baví. Stavit se tak pragmaticky k přítomnosti anedělů může jen ten, kdo s nimi nekomunikoval, popř. neuvěřil v jejich existenci…tak se ptám, který případ jsi asi Ty?

Ikona diskutujiciho ODi 2011-05-02 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nejen [Smazaný komentář]: Líbí se mi moc, když Alue (možná i neúmyslně) otevře dlouhou diskusi k tématům pro velkou část smrtelníků sporným a hlavně těžko uchopitelným jako právě tento… Následné komentáře si pak začnou žít svým vlastním životem nezávisle na původním textu… pro mě výborný blog i díky některým těmto komentářům

Ikona diskutujiciho Mandle 2011-05-02 16:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[Smazaný komentář] Vidíš, a podle mě zase Ty řveš neustále do světa: JÁ VĚŘÍM V NIC!

Ikona diskutujiciho Meme 2011-05-02 17:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[Smazaný komentář] Ty nikdy svého andílka s takovým přístupem slyšet nebudeš.. i kdybys slyšel, budeš pro to prostě dál hledat logické vysvětlení. V některých věcech prostě logika není vhodná… Já se svým andílkem komunikuji, takže se ti jen směji 🙂

Ikona diskutujiciho Giorgio 2011-05-02 17:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[Smazaný komentář] Zajímavé vysvětlení… S andělem nekomunikuji nijak extra dlouho, ale jestli je myšlenka moje nebo anděla rozliším docela jasně, jediná moje občasná pochybnost je jestli nejsem schizofrenik :D :D. Tím že ho slyším v myšlenkách myslím jenom to, že to není obyčejným sluchem…

Ikona diskutujiciho Luz 2011-05-02 19:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spiiiidy, proč by jenom lidské bytosti měly být skutečné a ostatní duchovní bytosti jenom nějaká naše projekce či co… to mi nedává smysl. Proč dávat tak neúměrnou důležitost zrovna jenom samotným lidem, vždyť naše schopnost poznání je tam nepatrná a co vlastně víme? Může klidně existovat nesčetně jiných bytostí (hmotných i nehmotných), a nejen že může, zřejmě ty bytosti i existují, podle zkušeností lidí, kteří se s nimi setkali.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-05-02 19:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Jen Spidyho nechte, sám se ochuzuje, nám to nic nebere.

Ikona diskutujiciho Meme 2011-05-02 20:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Zbytečné hádky…

Ikona diskutujiciho Mandle 2011-05-02 20:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Přijde mi, že sám nejvíc žije v tom svém Matrixu, v té iluzi.

Ikona diskutujiciho Mandle 2011-05-02 20:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Pravda.

Ikona diskutujiciho Giorgio 2011-05-02 21:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]:: Naprosto souhlasím, pěkně řečeno 🙂

Ikona diskutujiciho Babe 2011-05-02 22:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

chehehe :D absolutní nechňáp proč se tu hádaj :D

Ikona diskutujiciho Katrin 2011-05-02 23:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spiiidy to dle mě myslí tak, že je jenom jeden stvořitel (nic) a vše ostatní je projekce – lidi i andělé. Ale když už se bavím se svojí projekcí tak na co bych se s ní hádala, jestli jiná projekce existuje? :D začíná mi z toho hrabat

Ikona diskutujiciho Ann-Mary 2011-05-03 00:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spiiiidy: Na jednu stranu chápu tvůj "materialistický" pohled na svět. Nevidím-nevěřím. Je to jasné a zřejmé. Ale na druhou stranu jsem "věřící" (nemám to slovo moc ráda stejně jako třeba označení "křesťanka" i když ke křesťanské církvi oficiálně patřím.) Jenom by mě zajímalo, jestli jsi ty jako nevěřící ani jedinkrát nezapochyboval, tak, jak se to stává věřícím…

Ikona diskutujiciho Mandle 2011-05-03 06:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty si o sobě fakt myslíš že jso sežral šaolamounovo hovno ne ? TY SI SNAD MYSLÍŠ ŽE TVŮJ NÁZOR JE NAD NĚCO, LEPŠÍ NEŽ TY NAŠE? jDI UŽ DOPRDELE S TOU SVOU PROJEKCÍ.

Ikona diskutujiciho Mandle 2011-05-03 06:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To bylo pro Spidyho, samožřejmě.

Ikona diskutujiciho Mandle 2011-05-03 07:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A aby jste všici věděli, Spídy je Jan Kment z Pardubic, pěknej vožrala, alkoholik a v reálu o něm skoro nikdo neví, že se zajímá o tyto věci. Dobrý, ne ? :DDD Posloucháte ho?

Ikona diskutujiciho Peter 2011-05-03 10:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[Smazaný komentář]: Spiiidy, no dyť přeci jo, všichni přeci v něco věříme, jak bychom jinak pak mohli vůbec existovat? A že to vytváří dualitu? No a? V podstatě já si myslím že máš pravdu, ale srandovní mi připadá, že ty považuješ dualitu za něco špatného (nad slovem "špatného" teď váhám, není úplně výstižné, ale nenapadá mě teď rychle lepší), prostě snažíš se dualitě vyhnout – no a zrovna tím ji vytváříš, či lépe řečeno, jaksi posouváš z jednoho místa na jiné, asi jako jako bublinu pod tapetou. Myslíš si (teda já si myslím že si myslíš): já jsem v jednotě, a vy jste duální – dualita jak vyšitá:-DD

Ikona diskutujiciho Peter 2011-05-03 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spiiiidy, chjo, já nevím proč ti do jména dám o 1 i méně… teď už jsem si říkal že si dám pozor ale zase… no jo no….

Ikona diskutujiciho Peter 2011-05-03 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]:,[33]:jestli máš pravdu s jménem a městem, netuším a celkem je mi to i fuk. Diagnóza se ti ale myslím moc nepovedla, a taky při zapnutém capslocku, když pak začínáš větu, tak nesmíš první písmeno psát jako velké, páč ti z toho vznikne slovo jDI, což vypadá srandovně a to jsi asi nechtěl:-)

Ikona diskutujiciho Kateřina 2011-05-03 13:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jenom bych ráda dodala, že i s andělem se dá komunikovat nejen o "duchovních" tématech:) Už se mi stalo, že mi například při odchodu z domu anděl připomněl, že jsem si zase nevzala to potvrzení (potřebný dokument), nebo včera, když jsem si v kabince asi 10 minut zkoušela šaty a nevěděla zda si je vzít či ne, se jen při pomyšlení na to, aby mi "někdo" poradil, ozvalo: "to chceš vypadat jako šedá myš?". A bylo rozhodnuto 🙂

Ikona diskutujiciho Mandle 2011-05-03 13:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: Bože můj ! Jo, a jsem holka, kdyby niečo. :-)

Ikona diskutujiciho Boikana 2011-05-03 14:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[Smazaný komentář]Aha. Hmmm…

Ikona diskutujiciho Boikana 2011-05-03 14:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:Pokud budeme zacházet do podrobností, tak bys nebyla schizofrenik, ale trpěla bys syndromem mnohočetné osobnosti:)

Ikona diskutujiciho Boikana 2011-05-03 14:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]:jasně že jo:)

Ikona diskutujiciho Alue 2011-05-03 14:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Ahoj,

Ikona diskutujiciho Alue 2011-05-03 15:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[Smazaný komentář] Ano, Spidy, pokud nemáš dostatek sebereflexe na to, abys nevucoval své názory lidem, kteří o to nestojí, vytvoříš si tedy realitu podle svého a já tě jednoduše bloknu, protože odmítám číst pod svými články jen samé rozepře.

Ikona diskutujiciho Mandle 2011-05-03 16:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[Smazaný komentář] Alue blokni ho. Ať si vytvoří realitu někde jinde, tady jenom otravuje věcmi, které už všichni víme. A myslí si, že je u toho strašně moudrý.

Ikona diskutujiciho Giorgio 2011-05-03 16:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Tak u schizofrenie máš taky víc osobností ne? ale nevím, mentálním chorobám moc nerozumím :D … a s ženském rodem jsi mě pobavila :D mám skoro 2 metry, přes sto kilo a plnovous :D :D

Ikona diskutujiciho Boikana 2011-05-04 13:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]:Aha:)) Odpříště začnu pro jistptu používat střední rod, to je nejjidtější:)

Ikona diskutujiciho Petrpepetr 2011-05-05 23:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Víte co platí na takové trumbery jako je Spíííídy? Nereagovat. Vím, je to těžké, mnoha lidem to nedá, protože se to v člověku vaří, když to čte. Ale taková je má zkušenost. Pro tyhle lidi je důležitá reakce. Je mu jedno co kdo napíše. Hlavně že napíše. Cítí se důležitý, nejspíše je  v běžném životě outsiderem, kdy jej lidé ignorují, ale tady – tady mu kvete pšenka! Jak je to s těmi božími mlýny? :-)

Ikona diskutujiciho Lenka 2011-05-08 13:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se nedaří navázat kontakt.

Ikona diskutujiciho m-prcek 2011-05-09 17:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]: Neměj žádný strach 🙂 Časem se to podaří 🙂 Netlač na to a uvidíš, že se jednou dočkáš výsledku 🙂

Ikona diskutujiciho Mozi 2011-05-14 12:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, děkuji Ti za vše co na tomto blogu děláš je pro mě velkou inspirací 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek